Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Norbergs OK:s nationella

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Norbergs OK:s nationella
Arrangörsorganisation: Norbergs OK
Datum: lördag 15 september 2018

D21

3 600 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Aino LeijonAvesta OK11:48
Sandra NäslundVästerås SOK11:50
Nina HallorOK Tisaren11:52
Stina PerssonUmeå OK11:54
Karin StenbackKvarnsvedens GOIF OK11:56
Johanna LarssonKöping-Kolsva OK11:58
Frida AnsinSvaide Roma SOK12:00
Karin ElghKöping-Kolsva OK12:02
Julia AdolfssonOK Kåre12:04
Jenny Bagge AnlindLeksands OK12:06
Anna ZetterbergVästerås SOK12:08

H21

4 300 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lasse JanssonGävle OK11:01
Mattias LöfqvistVästerås SOK11:03
Erik LiljequistSödertälje-Nykvarn OF11:05
Erik PerssonOppsal Orientering11:07
Jonas VikströmKöping-Kolsva OK11:09
Casper HedarOK Tor11:11
Janne SelkäläKöping-Kolsva OK11:13
Pontus BierfeldtÄrla IF11:15
Stefan ElfLunds OK11:17
Fabian WennerbergOK Klyftamo11:19
Marcus EkKöping-Kolsva OK11:21
Göran AnlindLeksands OK11:23
Håkan ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna11:25
Johan BlixtAvesta OK11:27
Niklas LöwegrenStora Tuna OK11:29
Josef NordlundOK Linné11:31

D20

3 400 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erika DuhlboIFK Mora OK11:44

D18

3 400 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olivia FröbergOK Roxen11:00
Karin JohanssonGagnefs OK11:02
Julia WannerAvesta OK11:04
Hanna ErikssonNorbergs OK11:06

D16

3 400 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alma WallmanVästerbergslagens OL11:51
Lina HällstenStora Tuna OK11:53
Jonna SandbergKöping-Kolsva OK11:55
Elsa GörasLeksands OK11:57
Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL11:59
Malin BierfeldtÄrla IF12:01
Tilda WigforssArboga OK12:03
Alma SandVästerbergslagens OL12:05
Maja BergqvistKorsnäs IF OK12:07

H16

3 400 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik NilssonDalaportens OL11:59
Elmer ÖhgrenKarlsbyhedens OK12:01
Tamás SzütsVästerås SOK12:03
Ossian KihlströmDalaportens OL12:05
Filip BäckArboga OK12:07
Ludvig BylundFagersta OK12:09

D16 Kort

3 000 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tilde JohanssonSurahammars SOK11:10

D14

3 000 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Julia AnderssonOK Tor11:33
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK11:35
Elin BryggarGrycksbo IF OK11:37
Alicia BergkvistVästerbergslagens OL11:39
Saga MattssonDalaportens OL11:41
Agnes WallinKorsnäs IF OK11:43
Alva WickströmArboga OK11:45
Tilde BlixtAvesta OK11:47
Anja BergerDomnarvets GOIF11:49
Olga RindeskogVästerbergslagens OL11:51
Alva ErssonIFK Mora OK11:53
Karolina AnderssonDalaportens OL11:55

H14

3 000 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arvid ErikssonNorbergs OK11:40
Arvid JonforsenHallstahammars OK11:42
Malte SöderlundKarlsbyhedens OK11:44
Eric BäckArboga OK11:46
August GörasLeksands OK11:48
Daniel HäggbladDalaportens OL11:50
Lucas WannerAvesta OK11:52
Elias HällstenStora Tuna OK11:54
Rasmus HedarOK Tor11:56

D14 Kort

2 300 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emelie EngvallSala OK11:13

D12

2 300 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Amanda BäckArboga OK11:01
Emily KruysIF Thor11:03
Elsa NilssonDalaportens OL11:05
Lovisa BylundFagersta OK11:07
Signe AnderssonDalaportens OL11:09
Tilde SvederDomnarvets GOIF11:11
Pauline HaglundIFK Hedemora OK11:13
Nelly RindeskogVästerbergslagens OL11:15

H12

2 300 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle WallmanVästerbergslagens OL11:32
Jakob SandbergKöping-Kolsva OK11:34
Melwin LöwdahlNorbergs OK11:36
André BergkvistVästerbergslagens OL11:38

D10

2 100 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Selma LöfqvistVästerås SOK11:17
Selma WickströmArboga OK11:19
Ellinor KruysIF Thor11:21
Freja MattilaHallstahammars OK11:23
Signe WinqvistNorbergs OK11:25
Ella SandVästerbergslagens OL11:27
Maja SvederDomnarvets GOIF11:29
Josefin SandbergKöping-Kolsva OK11:31

H10

2 100 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ludwig SjödénOK Hammaren11:10
David JonforsenHallstahammars OK11:12
Ludvig JuhlinVästerås SOK11:14
Erik LundbackStora Tuna OK11:16
Gustav JuhlinVästerås SOK11:18
Kasper AmnéusDalaportens OL11:20
Hilding GindemoÄrla IF11:22

D40

3 300 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jenny JohanssonValbo AIF11:08
Åsa KruysIF Thor11:10
Ingela ErikssonGävle OK11:12
Therese BergqvistKorsnäs IF OK11:14
Linda StinessenDalaportens OL11:16
Helena WallmanVästerbergslagens OL11:18

H40

4 200 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Michael WickströmArboga OK11:53
Fredrik HällstenStora Tuna OK11:55
Pär HöökVästerbergslagens OL11:57
Thomas TörnkvistKöping-Kolsva OK11:59

D45

3 000 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jenny Lind ÖhgrenKarlsbyhedens OK11:20
Marie ÅsbergOK Hedströmmen11:22
Maria StrömbergAvesta OK11:24
Hanna WigforssArboga OK11:26
Sara GörasLeksands OK11:28

H45

4 200 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars ÖhgrenKarlsbyhedens OK11:33
Martin JuhlinVästerås SOK11:35
Ulf JohanssonSurahammars SOK11:37
Niklas ErikssonVästerbergslagens OL11:39
Nic KruysIF Thor11:41
Donald McCarthyÄrla IF11:43
Per CarlssonStora Tuna OK11:45
Magnus GörasLeksands OK11:47
Joakim JanssonSala OK11:49

D50

2 900 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL11:30
Lena LiljeforsAvesta OK11:32
Pernilla KlemetsKöping-Kolsva OK11:34
Elisabet EnmarkGävle OK11:36
Anna-Maria BackrydLindebygdens OK11:38
Marie HedarOK Tor11:40
Anna AlbinssonIFK Mora OK11:42
Lotta StålVästerbergslagens OL11:44
Ulrika BacklundDalaportens OL11:46

H50

3 300 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars KarlssonValbo AIF10:58
Ola TorstenssonVästerås SOK11:00
Per WintherVästerbergslagens OL11:02
Robert ÖstlundSäterbygdens OK11:04
Benneth SundqvistKöping-Kolsva OK11:06
Johan AnderssonValbo AIF11:08
Fredrik SoneAttunda OK11:10
Gustaf SameliusVisborgs OK11:12
Peter BäckArboga OK11:14
Håkan OlofssonÄrla IF11:16
Pär StålVästerbergslagens OL11:18
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK11:20
Joakim NilssonStora Skedvi IK SOFF11:22
Tomas JonssonVandrarringen11:24
Tomas SundqvistOK Kåre11:26
Jonas OlssonOK Roxen11:28

D55

2 900 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mona BierfeldtÄrla IF11:48
Annika BrodinLindebygdens OK11:50
Anna-Karin AdolfssonOK Kåre11:52
Laila SpångmyrIK Jarl Rättvik11:54
Katarina SundqvistOK Kåre11:56
Marie LarssonKöping-Kolsva OK11:58
Gunilla BomanVästerås SOK12:00
Dorothe SpillmannIF Thor12:02
Ann-Louise Notstam HjorthArboga OK12:04
Eva WadmanVästerås SOK12:06
Mia GustafssonOK Kåre12:08

H55

3 300 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lennart MyrehedVandrarringen11:32
Anders S NybergSäterbygdens OK11:34
Jan-Olov BergmanVästerås SOK11:36
Bo WallinKorsnäs IF OK11:38
Erik BengtssonSala OK11:40
Henrik HallorLindebygdens OK11:42
Reinert HallorOK Tisaren11:44
Björn AlbinssonIFK Mora OK11:46
Ulf MagnussonLeksands OK11:48
Thomas LagesonKöping-Kolsva OK11:50
Carl BymanVästerås SOK11:52
Anders EnmarkGävle OK11:54
Karl-Erik EngblomValbo AIF11:56
Anders LundJärfälla OK11:58
Mikael BacklundDalaportens OL12:00
Anders RoothVästerås SOK12:02
Stefan NybergAvesta OK12:04
Thomas ArvidssonSäterbygdens OK12:06
Lennart WahlgrenRehns BK12:08
Roger ÅsbergOK Hedströmmen12:10
Per WadmanVästerås SOK12:12

D60

2 500 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Catharina EkmanVästerås SOK11:57
Eva WareniusAvesta OK11:59
Lena PerssonGamleby OK12:01

H60

3 300 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars SpångmyrIK Jarl Rättvik11:01
Kenneth PerssonIFK Hedemora OK11:03
Roland NotstamArboga OK11:05
Torbjörn OttossonStora Tuna OK11:07
Peter SvenssonAvesta OK11:09
Mats WallmanVästerbergslagens OL11:11
Rolf KullaValbo AIF11:13
Pelle HöökKöping-Kolsva OK11:15
Svante LindgrenKorsnäs IF OK11:17
Kjell ViklundHofors OK11:19
Thom SandvikAvesta OK11:21
Arne HolmerIFK Mora OK11:23
Hans AnderssonVästerbergslagens OL11:25
Leif GustafssonSäterbygdens OK11:27
Johnny NilssonStora Skedvi IK SOFF11:29
Peter LidholmIFK Hedemora OK11:31
Kenneth LarssonKöping-Kolsva OK11:33
Kjell LidholmIFK Hedemora OK11:59

D65

2 500 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Britt Linnéa ErikssonSala OK11:33
Monica LööfMariestads FK11:35
Lena JansonArboga OK11:37
Lena HedmanHallstahammars OK11:39
Gun JanssonSala OK11:41
Ann-Britt GöranssonAlmby IK11:43
Lena JakobssonVästerås SOK11:45
Annika NorströmHallstahammars OK11:47
Lisbeth HörnellDomnarvets GOIF11:49

H65

3 000 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan JohanssonIF Thor11:35
Harry EnbergVästerbergslagens OL11:37
Thomas NybergAvesta OK11:39
Lars JakobssonVästerås SOK11:41
Ingemar PerssonGamleby OK11:43
Sven-Olov WiklundArboga OK11:45
Lasse KokkonenLångshyttans AIK OK11:47
Håkan LööfMariestads FK11:49
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK11:51
Roland WareniusAvesta OK11:53
Per Erik FogelVästerås SOK11:55
Roland BergSäterbygdens OK11:57
Olle BlomgrenOK Södertörn12:01
Olov SöderqvistDalaportens OL12:03
Hasse ÅbergValbo AIF12:05
Peder WickströmArboga OK12:07
Gunde HjalmarssonStora Tuna OK12:09
Anders GunnarssonSurahammars SOK12:11
Hans-Erik SkalbergVästerås SOK12:13

D70

2 500 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Barbro MöllbergArboga OK11:21
Elisabeth LindholmDomnarvets GOIF11:23
Anita JohanssonOK Tor11:25
Lena WahssAvesta OK11:27
Siv FrodinKöping-Kolsva OK11:29
Eva KjellmanVandrarringen11:31

H70

2 900 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Östen ErikssonAvesta OK11:00
Bo SundqvistOckelbo OK11:02
Per ElfströmÅrsunda IF11:04
Christer HellströmStora Tuna OK11:06
Nils BoremyrKvarnsvedens GOIF OK11:08
Leif NordlundLänna IF11:10
Jan Olof DahlströmBjursås OK11:12
Alf LindbergKöping-Kolsva OK11:14
Nils-Erik ErikssonSala OK11:16
Hans KäckDalaportens OL11:18
Claes NidebornStora Tuna OK11:20
Stig TörnkvistKöping-Kolsva OK11:22
Magnus SäverosNilivaara IS11:24
Lennart LindgrenOK Järnbärarna11:26
Bernt LöfkvistBjursås OK11:28
Kenneth JanssonSala OK11:30
Ulf SvedestamEskilstuna OL11:32

D75

2 000 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Irma BjärudVästerbergslagens OL11:12
Gunborg WestinLeksands OK11:14
Ethel NordLindebygdens OK11:16
Ing-Marie MozéliusStora Tuna OK11:18
Siv StamSäterbygdens OK11:20

H75

2 900 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Roland NordLindebygdens OK11:30
Sune LindellOK Hällen11:32
Olle JohanssonIFK Hedemora OK11:34
Ingemar JonssonHallstahammars OK11:36
Sören JohanssonSala OK11:38
Stig ÖstKorsnäs IF OK11:40
Lars-B LarssonOK Tyr11:42
Rolf BjärudVästerbergslagens OL11:44
Bo DanmoDomnarvets GOIF11:46
Sven NilssonMalungs OK Skogsmårdarna11:48
Per-Ivar MöllbergArboga OK11:50
Karl-Gustav KlemetsKöping-Kolsva OK11:52
Jan JohanssonIFK Hedemora OK11:54
Eric EricssonLindebygdens OK11:56
Lars JohanssonOK Tor11:58
Ragnar ErikssonOK Hedströmmen12:00
Johnny BrandtHällefors OK12:02
Torbjörn TirénHellas Orientering12:04
Karl JohanssonIFK Hedemora OK12:06
Lars KjellmanVandrarringen12:08
Sune AhlinKöping-Kolsva OK12:10
Hans L AnderssonVästerbergslagens OL12:12

D80

2 000 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Britt LarssonVästerås SOK11:01
Göta KåbergKöping-Kolsva OK11:03
Inger Daniels-ÖstKorsnäs IF OK11:05
Maud BengtssonSala OK11:07
Birgit HaglundOK Hedströmmen11:09

H80

2 500 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alf LundkvistOK Tor11:11
Rune SandbergHallstahammars OK11:13
Bo LöwegrenVästerås SOK11:15
Folke NyströmVästerbergslagens OL11:17
Lennart ErikssonOK Enen11:19
Ingemar JohanssonIFK Hedemora OK11:21
Hjalmar NordquistOK Järnbärarna11:23
John VallinOK Hedströmmen11:25
Janne MånssonLeksands OK11:27
Svante NyströmVästerbergslagens OL11:29
Bertil NormanIFK Hedemora OK11:31
Nils JanssonSkattkärrs SOK11:33

Inskolning

1 700 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Charlie SvederDomnarvets GOIF10:45:04
Julia WadstedtKlubblös10:53:23
Axel StenbackKvarnsvedens GOIF OK11:03:00
Aron SöderlundKarlsbyhedens OK11:34:41

U1

1 700 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tea AnderssonFagersta OK10:38:02
Olle StinessenDalaportens OL10:39:29
Wilda  VainionpääDalaportens OL10:39:30
Ellie VainionpääDalaportens OL10:40:04
Lucas Bagge AnlindLeksands OK10:40:20
Olle ZetterbergVästerås SOK10:41:23
Lova HolmströmIFK Hedemora OK10:43:14
Klara JuhlinVästerås SOK10:44:21
Isak SandbergSala OK10:55:21
Viktor HöökVästerbergslagens OL11:11:35
Maja HöökVästerbergslagens OL11:14:07
Kevin AmnéusDalaportens OL11:21:21
Selma ElghKöping-Kolsva OK11:47:50

U2

2 100 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Wilma LarssonSala OK10:41:58
Elly SandbergSala OK10:55:23

Öppen motion 1

2 100 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Samuel JanssonSala OK11:49:02

Öppen motion 3

2 600 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders HolmströmKlubblös10:43:00
Sidonie WintherVästerbergslagens OL10:53:51
Marita LindholmKöping-Kolsva OK10:54:20
Gunilla Maria BrusVästerbergslagens OL10:55:14
Ingeborg AnderssonKlubblös10:57:36
Margareta MosslindVandrarringen10:57:55
Linnea ElfströmÅrsunda IF11:03:29
Kerstin SundbergVästerås SOK11:26:17
Ulrika SignalVästerbergslagens OL11:26:27
Frida JonforsenHallstahammars OK11:39:32
Karin GunnarssonSurahammars SOK11:46:12
Sara WallinKorsnäs IF OK11:47:01

Öppen motion 5

3 400 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Therese SvederDomnarvets GOIF10:29:13
Jan LundOK Kåre10:35:19
Eva FredrikssonKorsnäs IF OK10:51:22
Janina HansellKlubblös10:54:07
Anna FröbergOK Roxen10:54:46
Kristina BäckArboga OK11:03:12
Lars HembergGamleby OK11:07:15
Ingela BengtssonSala OK11:09:18
Britta IvarssonVästerbergslagens OL11:10:07
Victoria BymanVästerås SOK11:10:15
David RindeskogVästerbergslagens OL11:15:31
Erica LöfqvistVästerås SOK11:18:46
Hanna ElfLunds OK11:20:22
Åsa GindemoÄrla IF11:23:26
Leif ÅkerblomStora Tuna OK11:26:04
Birgit ÅkerblomStora Tuna OK11:29:15
Emma KlemetsKöping-Kolsva OK11:34:30
Ingrid Munktelius ÖhlénSurahammars SOK11:42:07

Öppen motion 7

2 900 m, 65 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils-Erik HjelmerVandrarringen10:27:58
Johan ErikssonGrangärde OK10:29:19
Nils OlssonVandrarringen10:30:28
Sören LindgrenVandrarringen10:34:19
Tommy HöglundLånghundra IF10:34:22
Jesper VainionpääDalaportens OL10:35:32
Ingela BengtssonÅrsunda IF10:35:50
Östen AnderssonVästerbergslagens OL10:37:45
Hanna BrusSnättringe SK10:40:41
Carina FolkegårdSala OK10:40:46
Inger OlssonSala OK10:41:00
Titti RudhAvesta OK10:41:06
Leif BjörkmanDalaportens OL10:41:27
Evy JohanssonSala OK10:42:07
Lotta LarssonVästerbergslagens OL10:42:58
Ritva KärkkäinenAvesta OK10:43:59
Inga HolmströmOK Milan10:44:39
Lotta RudhAvesta OK10:45:08
Mats KälvegrenVandrarringen10:46:54
Sara RudhAvesta OK10:47:59
Malin WannerAvesta OK10:50:34
Cecilia AnderssonDalaportens OL10:50:37
Jörgen HolmströmOK Milan10:51:30
Hans WesterOK Järnbärarna10:51:44
Bengt HanssonSäterbygdens OK10:51:49
Stig-Olof StålAvesta OK10:52:06
Mats KåbergKöping-Kolsva OK10:52:09
Carl-Åke FredrikssonKorsnäs IF OK10:52:56
Hans WestmanVästerås SOK10:53:35
Therese AnderssonDalaportens OL10:53:53
Göran  LassingKlubblös10:54:55
Lars MosslindVandrarringen10:55:11
Irma FredrikssonKorsnäs IF OK10:55:47
Tommy BomanVästerås SOK10:56:03
Magnus  AnderssonDalaportens OL10:56:05
Ann-Sofi SandvikAvesta OK10:58:18
Lars DahlströmVästerbergslagens OL10:59:00
Susanne JakobssonVästerbergslagens OL11:00:10
Viveka LassingKlubblös11:01:03
Åke AnderssonVästerbergslagens OL11:02:28
Maria Johansson LissGagnefs OK11:04:09
Niklas NilssonDalaportens OL11:06:20
Kjell GustafssonOK Järnbärarna11:09:04
Michael LarssonSurahammars SOK11:09:14
Anders MillingerVästerås SOK11:09:25
Ola LindholmKöping-Kolsva OK11:10:00
Göran SöderströmDomnarvets GOIF11:10:39
Gun MillingerVästerås SOK11:10:53
Karin OlssonKlubblös11:12:25
Johan EngvallSala OK11:14:32
Mats SporreStora Tuna OK11:15:08
Annica BergerDomnarvets GOIF11:16:07
Per StinessenDalaportens OL11:19:11
Mikael SöderlundKarlsbyhedens OK11:19:37
Hanna HolmströmIFK Hedemora OK11:22:10
Lisa MattilaHallstahammars OK11:23:35
Jan DelbomDomnarvets GOIF11:23:53
Joakim SandbergKöping-Kolsva OK11:34:14
Mats HastadFellingsbro GOIF11:35:50
Marita StadigSK Trim/Virsbo11:35:56
Agnetha LagesonKöping-Kolsva OK11:41:47
Mattias LööfMariestads FK11:43:45
Anders KihlströmDalaportens OL12:03:56
Inger GunnarssonVästerås SOK12:04:47
Mikael AnderssonOK Tor

Öppen motion 8

4 300 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars BengtssonÅrsunda IF10:28:37
Kurt ErikssonVandrarringen10:30:12
Peter KraftSala OK10:40:55
Lars ForsbergOK Ravinen10:41:02
Oskar KarlssonAvesta OK10:41:43
Christer LarssonSala OK10:42:33
Anna-Lena AnderssonVästerbergslagens OL10:42:55
Patrik GustafssonSmedjebackens OK10:43:55
Lars-Åke SandVästerbergslagens OL10:44:35
Hampus WestmanVästerås SOK10:47:24
Christer RognellVallentuna-Össeby OL10:47:42
Lennart LundgrenAvesta OK10:54:18
Elisabeth WestmanVästerås SOK10:54:27
Mikko RankinenVästerbergslagens OL10:55:09
Anders WaldemarssonKöping-Kolsva OK10:56:26
Torbjörn BergstrandSurahammars SOK11:02:51
Leif WadmanKöping-Kolsva OK11:03:04
Torbjörn HaldammenSOK Joar Viking Enköpin11:04:07
Hans NäslundVästerås SOK11:26:08
Karin AnderssonVästerås SOK11:27:22
Daniel ForsströmKöping-Kolsva OK11:35:25
Esko StadigSK Trim/Virsbo11:35:45
Mats ThunwallFagersta OK11:37:17
Charlotta MellegårdVästerbergslagens OL11:37:18
Jimmy SpolanderNorbergs OK11:38:58
Håkan MossbergOK Järnbärarna11:41:57
Jakob CarlssonStora Tuna OK11:43:18
Roger CarlssonVästerås RK11:44:37
Maud MossbergOK Järnbärarna11:45:54
Ninni CarlssonStora Tuna OK11:48:10
Magnus StjernströmOK Hedströmmen11:49:04
Stefan SvederDomnarvets GOIF11:50:53

Annonser