Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för GMOK:s Höstmedel

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: GMOK:s Höstmedel
Arrangörsorganisation: Göteborg-Majorna OK
Datum: söndag 21 oktober 2018

D21

4 100 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
179Ulrika TofteredIF Rigor12:11
180Anna BrodinSävedalens AIK12:13
181Carolina RåbergOK Landehof12:15
182Märta MollénSävedalens AIK12:17
183Pia JohanssonOK Landehof12:19
184Alicia FribergIF Hagen12:21
185Filippa SpånérSävedalens AIK12:23
186Elisabeth HanssonIFK Lidingö SOK12:25
187Sara BengtssonSävedalens AIK12:27
188Amanda HanssonBredaryds SOK12:29
189Frida AnderssonFalkenbergs OK12:31
190Maria MagnussonSävedalens AIK12:33
191Malin SettergrenHalmstad OK12:35
192Amanda ClaessonSävedalens AIK12:37
193Kajsa MattssonOK Kåre12:39
194Madeleine AttforsSävedalens AIK12:41
195Amalie TripaxOK Roskilde12:43
196Amilia BjörklundSävedalens AIK12:45
197Lovisa LemanGöteborgs SK12:47
198Therese LjungbergGöteborgs SK12:49
199Lika RazinaSävedalens AIK12:51
200Agnes LeoHalden SK12:53

H21

5 600 m, 65 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Daniel NetzIFK Göteborg Orientering10:43
2Daniel OlssonUddevalla OK10:45
3Johan EngebrattGöteborgs SK10:47
4Simon LarssonOK Hällen10:49
5Sven GranforsOK Landehof10:51
6Joel NilssonIFK Göteborg Orientering10:53
7Johan WikströmSävedalens AIK10:55
8Johan AntonssonOK Löftan10:57
9John PerssonIFK Göteborg Orientering10:59
10Arvid NordIK Hakarpspojkarna11:01
11Josef PetterssonGöteborg-Majorna OK11:03
12Vitalii HychkoSävedalens AIK11:05
13Niklas HelmertzFrölunda OL11:07
14Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad11:09
15Morten SchouAalborg OK11:11
16Laurits Bidstrup MøllerOK Pan Århus11:13
17Magnus HedmanKungälvs OK11:15
18Calle StenbergOK Skogshjortarna11:17
19Albin ThunbergSävedalens AIK11:19
20Johan OlsonIK Uven11:21
21Anders Konring OlesenFIF Hillerød11:23
22Linus LandergrenHestra IF11:25
23Arvid HammarFK Herkules11:27
24Anton BernevingOK Gipen11:29
25Oskar SjöbergOK Linné11:31
26Kevin StåhlOK Hammaren11:33
27Filip EklundHalmstad OK11:35
28Gustav le DousMölndal Outdoor IF11:37
29Simon NordbergGöteborg-Majorna OK11:39
30Henrik OlaussonSävedalens AIK11:41
31Erik ClassonOK Orinto11:43
32Niklas HidmanHalmstad OK11:45
33Elias Bäcklund EkvallHalden SK11:47
34Samuel PihlströmOK Landehof11:49
35Anders le DousMölndal Outdoor IF11:51
36Willy FjällborgStenungsunds OK11:53
37Ilya BeliankaSävedalens AIK11:55
38Rasmus RasmussenOK Snab11:57
39Johan G HördegårdhIFK Göteborg Orientering11:59
40Victor AxbomOK Landehof12:01
41Viktor WassénHalden SK12:03
42Erik LindgrenSävedalens AIK12:05
43Jacob VikströmTolered-Utby Ol-klubb12:07
44Aron Laurell HåkanssonKungälvs OK12:09
45Jonas LundgrenStora Tuna OK12:11
46Anton KarlssonOK Kullingshof12:13
47Johan DelvertOK Orion12:15
48Tobias JohanssonOK Skogshjortarna12:17
49Lars JakobssonCentrum OK12:19
50Fredrik NobornIFK Göteborg Orientering12:21
51Vidar FaxénSävedalens AIK12:23
52Erik WeimannKungälvs OK12:25
53Jonatan AnderssonFalkenbergs OK12:27
54Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK12:29
55Jesper NilssonUlricehamns OK12:31
56Fredrik WennermarkSävedalens AIK12:33
57Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad12:35
58Mattias KuoskuTolered-Utby Ol-klubb12:37
59Jonas MartnerFrölunda OL12:39
60Sergey PopovKristiansand OK12:41
61Mattias NilssonÄrla IF12:43
62Gustav BoquistIK Uven12:45
63Linus OlssonOK Gipen12:47
64Heino OllinSävedalens AIK12:49
65Mats NordbrødenHalden SK12:51

D20

3 680 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emelie KarlssonSävedalens AIK10:58
Hanna BoquistIK Uven11:00
Rikke RasmussenOK Snab12:35
Amanda IsaksenOK Snab12:39

H20

4 420 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hugo ThunbergOK Alehof12:00
Axel ForsmanFK Herkules12:02
Daniel RönnqvistOK Linné12:04
Viacheslav MatiashOK Tisaren12:06
Hannes SvahnOK Ravinen12:08

D18

3 440 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kajsa NormanSävedalens AIK12:11
Johanna NilssonKungälvs OK12:13
Isabella AumoKungälvs OK12:15
Matilda JohannessonFrölunda OL12:17
Lisa BörnstedtKungälvs OK12:19
Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK12:21
Elina HansonKungälvs OK12:23

H18

3 680 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emil SundströmOK Orinto12:13
Felix IsaksenOK Snab12:15
Andreas Bock BjørnsenOK Pan Århus12:17
Jonas GabsOK Melfar12:19
David NeroNässjö OK12:21
Jeppe CaspersenOK Snab12:23
Daniel AnderssonFjärås AIK12:25
Gustav Vimther JensenKolding OK12:27
Theis MunktvedAllerød OK12:29
Gabriel SturessonLerums SOK12:31

D16

2 960 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hedda Kärner GroossAllerød OK11:02
Cecilia UhlemannOK Snab11:04
Ella Hedegaard RichardssonOK Pan Århus11:06
Emilia KraftIK Uven11:08
Eva Örnhagen JørgensenOK Snab11:10

H16

3 460 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Zebastian ArfwedsonFrölunda OL11:58
Jens Tange HasholtAllerød OK12:00
Rasmus Myrup ChristensenOK Pan Århus12:02
Hans Grønborg NielsenAllerød OK12:04
Grunde IsaksætreGrue IL12:06
Mads SkødtOK Pan Århus12:08
Jacob GrahnIK Uven12:10
Søren Møller SkaugOK Pan Århus12:12
Olle ElfströmOK Orinto12:14
Jonas Damm AlsOK Pan Århus12:16
Lukas GustafssonIK Ymer12:18
Anders Secher ThomsenOK Pan Århus12:20
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK12:22
Asbjørn KaltoftOK Pan Århus12:24
Jonas OlandersLerums SOK12:26
Elias ThörnbladTrollhättans SOK12:28

H16 Kort

2 860 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rasmus ErikssonTolered-Utby Ol-klubb11:44

D14

2 770 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elsie GerhardtBrattås CK11:29
Ellen NormanSävedalens AIK11:31
Sara GuldmannOK Pan Århus11:33
Matilda AspIFK Göteborg Orientering11:35
Hannah Udklit KristensenOK Pan Århus11:37
Amanda Ström EckerlidSävedalens AIK11:39
Emilie Skov DalgaardOK Pan Århus11:41
Emma KarlssonOK Landehof11:43
Helena TerkildsenOK Pan Århus11:45

H14

2 860 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg Orientering11:12
Tim MartnerFrölunda OL11:14
Axel BrönnestamOK Gipen11:16
Teo Hedegaard RichardsonOK Pan Århus11:18
Simon GrahnIK Uven11:20
Adam GranhageSjövalla FK11:22
Albin BoellIFK Göteborg Orientering11:24
Martin EkFrölunda OL11:26
Gustav LundqvistHalmstad OK11:28
Villads SkovbjergOK Pan Århus11:30
Anton LarssonOK Landehof11:32
Asmus FundalAllerød OK11:34
Rickard BerndtssonFrölunda OL11:36
Noah ErefalkSjövalla FK11:38
Casper Staehelin BlakskjærOK Pan Århus11:40

D14 Kort

2 480 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alva AndreassonLerums SOK11:00

D12

2 480 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin ClaessonOK Landehof10:55
Julia SvarfvarSjövalla FK10:57
Vera HöglundSjövalla FK10:59
Iris SkammelsenOK Pan Århus11:01
Hannah LandergrenHestra IF11:03
Alice OlssonMölndal Outdoor IF11:05
Klara Wedberg-KilnäsSjövalla FK11:07
Minna GruvefeldtIFK Göteborg Orientering11:09
Elin LidénOK Landehof11:11
Clara LövgärdOK Alehof11:13
Tove Wedberg-KilnäsSjövalla FK11:17
Sissel SkødtOK Pan Århus11:19
Anna JohannessonFrölunda OL11:21
Laura HornbækOK Pan Århus11:23
Jennie LidénOK Landehof11:25
Frida Kärner GroossAllerød OK11:27

H12

2 490 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Miles GerhardtBrattås CK10:52
Floyd GerhardtBrattås CK10:54
Emil WalleniusFrölunda OL10:56
Vilgot RappSjövalla FK10:58
Isak ÖgrenSävedalens AIK11:00
Martin EkdahlTolered-Utby Ol-klubb11:02
Harald MartnerFrölunda OL11:04
William KraftIK Uven11:06
Noah HedenblomSjövalla FK11:08
Axel Ström EckerlidSävedalens AIK11:10
Christian KruseOK Pan Århus11:12
Alexander FedjeFrölunda OL11:14
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:16
Gustav AspIFK Göteborg Orientering11:18
Erik Grønborg NielsenAllerød OK11:20
Adam NeroNässjö OK11:22
Lukas RandåkerSjövalla FK11:24
Axel Örnhagen JørgensenOK Snab11:26
Jakob Holm NielsenOK Pan Århus11:28
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:30
Severin KildenOK Pan Århus11:32
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:34
Simon ThörnbladOK Flundrehof11:36
Jonas LeireGöteborg-Majorna OK11:38
Emil SkeppSävedalens AIK11:40
Filip ValentinGöteborg-Majorna OK11:42
Christian UhlemanKolding OK11:44
Mads Christian MaarupAllerød OK11:46
Malte AnderssonSjövalla FK11:48
Axel EkdalaKungälvs OK11:50
Jacob ErikssonTolered-Utby Ol-klubb11:52

D12 Kort

1 960 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alva BodforssTolered-Utby Ol-klubb11:38

H12 Kort

1 960 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hannes GöökSjövalla FK11:44
Anton AnderssonTolered-Utby Ol-klubb11:46
David BergströmFrölunda OL11:48

D10

1 880 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Wilma RosénGöteborg-Majorna OK10:55
Tyra FlinkFjärås AIK10:57
Emma EkdahlSävedalens AIK10:59
Anna HornbækOK Pan Århus11:01
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:03
Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering11:05
Maja CarlssonKungälvs OK11:07
Elin JonssonSjövalla FK11:09
Moa LindgrenSävedalens AIK11:11
Elin KarlssonOK Landehof11:13
Viola RönnFK Friskus-Varberg11:15
Ebba LövgärdOK Alehof11:17
Evelina BjörkmanKungälvs OK11:19
Ebba GranhageSjövalla FK11:21
Elise EhleskogTolered-Utby Ol-klubb11:23
Linnéa RexOK Landehof11:25

H10

1 900 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lukas EnglundTrollhättans SOK10:46
Oskar HellstrandIF Rigor10:48
Daniel Wong LarssonTrollhättans SOK10:50
Vide FlinkFjärås AIK10:52
Axel PerssonGöteborg-Majorna OK10:54
Wilhelm BjöremarkFjärås AIK10:56
Bruno FovaeusSävedalens AIK10:58
Linus WeihardSävedalens AIK11:00
Vilgot VikströmTolered-Utby Ol-klubb11:02
Ted NömmIFK Göteborg Orientering11:04
Anton BäckLerums SOK11:06
Arvid LanneKungälvs OK11:08
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:10
Olle JohanssonIFK Göteborg Orientering11:12
Pontus BergströmFrölunda OL11:14
Nils LydmarkSjövalla FK11:16
William FedjeFrölunda OL11:18
Gustav RexOK Landehof11:20
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb11:22
Alvar HedenblomSjövalla FK11:24
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:26
William RönnFK Friskus-Varberg11:28
Artur StjernlöfIFK Göteborg Orientering11:30
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb11:32
Herman PetterssonSävedalens AIK11:34
Jesper RandåkerSjövalla FK11:36

D35

3 180 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kersti KärnerOK Kobras12:39
Desiré RexOK Landehof12:41
Anna MartnerFrölunda OL12:43

D40

3 180 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna LarssonOK Gipen12:19
Karin SundhFjärås AIK12:21
Linda HedenblomSjövalla FK12:23
Malin BruhnIF Rigor12:25
Lea NiiniskorpiTolered-Utby Ol-klubb12:27
Karin Karlfeldt FedjeFrölunda OL12:29
Maria PeterssonTolered-Utby Ol-klubb12:31
Linnéa BäckströmHestra IF12:33

H40

4 420 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan LidénOK Landehof11:40
Peter OlssonTolered-Utby Ol-klubb11:42
Martin LindsjöSävedalens AIK11:44
Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:46
Anders LövgärdOK Alehof11:48
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:50
Peter GalianisMölndal Outdoor IF11:52
Ola NiklassonTolered-Utby Ol-klubb11:54

D45

3 180 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pernilla HedinTolered-Utby Ol-klubb11:43
Cecilia FlakbergIFK Göteborg Orientering11:45
Tove JørgensenOK Pan Århus11:47
Dorthe MunktvedAllerød OK11:49
Linda GunnarssonLerums SOK11:51
Lotta EnbergHalmstad OK11:53
Susanne CoxLerums SOK11:55
Gunilla le DousMölndal Outdoor IF11:57
Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK11:59
Mari KraftIK Uven12:01
Jenny JohanssonIK Ymer12:03
Andrea Wallenius-ErikssonSävedalens AIK12:05
Sofia HansonTolered-Utby Ol-klubb12:07
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK12:09
Ingela AlvmyrenHalmstad OK12:11
Marie-Louise LarssonLerums SOK12:13
Anna LövgärdOK Alehof12:15
Anna GrahnIK Uven12:17

H45

3 680 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik MelkstamLerums SOK10:57
Björn KarlssonOK Orinto10:59
Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK11:01
Jussi AumoKungälvs OK11:05
Anders BäckLerums SOK11:07
Thomas Damm AlsOK Pan Århus11:09
Ulf NyqvistOK Landehof11:11
Mikael LundqvistHalmstad OK11:13
Sören SturessonLerums SOK11:15
Jonas GustafssonTrollhättans SOK11:17
Martin JohanssonOK Orinto11:19
Magnus HanssonOK Löftan11:21
Pär JohannessonFrölunda OL11:23
Mats GruvefeldtIFK Göteborg Orientering11:25
Jens LiengårdOK Snab11:27
Martin ClaessonOK Landehof11:29
Jonas LarssonKristinehamns OK11:31
Stefan JohanssonKungälvs OK11:33
Magnus HomannOK Orinto11:35
Lars MunktvedAllerød OK11:37
John KristensenOK Snab11:39
Martin LidénOK Landehof11:41
Henrik UhlemanKolding OK11:43
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb11:45
Kåre FundalAllerød OK11:47
Anders AspMölndal Outdoor IF11:49
Thomas HornbækOK Pan Århus11:51
Thomas LjungOK Kullingshof11:53
Thomas KarlssonOK Landehof11:55
Erik LauriFK Herkules11:57
Kristofer DrejmoOK Landehof11:59
Anders HellgrenFrölunda OL12:01
Steen HasholtAllerød OK12:03
Fredrik BergIF Rigor12:05
Henrik OlssonMölndal Outdoor IF12:07
Mikael BergstedtMarkbygdens OK12:09
Björn HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb12:11

D50

2 950 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kirsten TofteredIF Rigor11:19
Birgitta VerhagenOK Orinto11:21
Annette ReulOK Orinto11:23
Tuuli SaariFK Herkules11:25
Marie NilssonTolered-Utby Ol-klubb11:27
Karin JägrydSkåneslättens OL11:29
Ulrika Örnhagen JørgensenOK Snab11:31
Lena CarlssonSävedalens AIK11:33
Lena PeterssonOK Alehof11:35
Helene NissenOK Snab11:37
Anette BernhedSävedalens AIK11:39
Charlotte ThraneIFK Göteborg Orientering11:41
Lone RasmussenOK Snab11:43
Eva NilssonKungälvs OK11:45
Lone KnudsenOK Snab11:47
Helen CarlbomIFK Göteborg Orientering11:49
Jenny HomannOK Orinto11:51
Helle SchouOK Snab11:53
Eva PedersenOK Skogshjortarna11:55
Linda Fenger-GrønOK Snab11:57
Gunnel SvenssonOK Tranan11:59
Katarina AlmehedFrölunda OL12:01
Irene GammeljordOK Snab12:03
Anna ErikssonOK Landehof12:05
Anna Nero NordmarkNässjö OK12:07
Karin ClarinIF Rigor12:09
Else LousdalOK Snab12:11
Ann ChihaniFK Herkules12:13

H50

3 630 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan HildingHestra IF10:56
Ulf KokinskyIFK Göteborg Orientering10:58
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK11:00
Magnus OhlssonSjövalla FK11:02
Peter StrömdahlOK Skogsvargarna11:04
Niels JensenOK Snab11:06
Thomas AspIFK Göteborg Orientering11:08
Ole LindBallerup OK11:10
Mats DahlrotIK Uven11:12
Magnus KarlssonOK Landehof11:14
Johan WettergrenFK Herkules11:16
Janne MattssonTrollhättans SOK11:18
Fredrik ForsmanFK Herkules11:20
Christian BeglingerOLG Murten11:22
Jonas HagströmFalköpings AIK OK11:24
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK11:26
Jens Knud MaarupAllerød OK11:28
Ulf AlmehedFrölunda OL11:30
Jesper Fenger-GrønOK Snab11:32
Rasmus ØdumIFK Göteborg Orientering11:34
Martin EkdalaKungälvs OK11:36
Flemming JørgensenOK Snab11:38
Peter Kilden JensenOK Pan Århus11:40
Håkan BerndtssonFrölunda OL11:42
Anders SjöbergOK Reftele11:44
Torbjörn GrahnIK Uven11:46
Anders JägrydSkåneslättens OL11:48
Mattias BååthSävedalens AIK11:50
Joachim FribergIF Hagen11:52
Brian KnudsenOK Snab11:54
Lars-Gunnar WalleniusFrölunda OL11:56
Mats G AnderssonOK Skogshjortarna11:58
Bengt NorrmanTrollhättans SOK12:00
Jørgen Rolighed ThymeAllerød OK12:02
Hans NilssonKungälvs OK12:04
Mikael JungbjerGöteborgs SK12:06

D55

2 950 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunilla CarlssonGöteborg-Majorna OK11:01
Lisa LarssonSjövalla FK11:03
Annika AasaIK Uven11:05
Karin HelmertzFrölunda OL11:07
Annette Falck LarssonVänersborgs SK11:09
Birgitte Birck FrederiksenAllerød OK11:11
Britta SahlinVänersborgs SK11:13
Birgit HanssonHerrestads AIF11:15
Laila B HöglundFK Herkules11:17
Karen Wibe EnevoldsenAllerød OK11:19
Karin BergdahlIK Uven11:21

H55

3 440 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter CederbergVänersborgs SK11:05
Phil MullinsSjövalla FK11:07
Göran StuhlhoferOK Landehof11:09
Martin CarlsonTolered-Utby Ol-klubb11:11
Tryggve RönnqvistOK Linné11:13
Magnus PedersenOK Skogshjortarna11:15
Thomas AttforsSävedalens AIK11:17
Christer CarlssonIK Uven11:19
Lars MattssonOK Kåre11:21
Hans VokseppOK Skogshjortarna11:23
Roy JohanssonOK Skogsvargarna11:25
Kent KraghHorsens OK11:27
Jan-Olof SvenssonHalmstad OK11:29
Leif HagmanIK Uven11:31
Anders KjellbergOK Flundrehof11:33
Hans WedbergSjövalla FK11:35
Stefan OlofssonOK Gisle11:37
Stefan HornebrantTrollhättans SOK11:39
Stefan GustafssonOK Skogshjortarna11:41
Per FlakbergIFK Göteborg Orientering11:43
Magnus WideFrölunda OL11:45
Robert HallbergIK Uven11:47
Hans LindgrenOK Skogshjortarna11:49
Anders AxelssonOK Skogsvargarna11:51
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb11:53
Per-Arne WahlgrenSjövalla FK11:55
Stig GustafssonIK Ymer11:57
Magnus JoelssonSOK 6811:59
Sören MaarupKolding OK12:01
Bengt MattssonTolered-Utby Ol-klubb12:03
Martin AxelssonOK Skogshjortarna12:05
Pär ClaessonSävedalens AIK12:07

D60

2 530 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anne KaillIK Omega12:04
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK12:06
Anita EklöfIK Ymer12:08
Kerstin BurmanKvillebyns SK12:10
Margareta NetzTrollhättans SOK12:12
Monika NilssonOK Alehof12:14
Catharina KarlssonTrollhättans SOK12:16
Eva KarlssonUddevalla OK12:18
Brith MohlinIK Stern12:20
Marianne KlassonUlricehamns OK12:22
Anneli Brander NilssonStenungsunds OK12:24

H60

3 110 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan KarlssonTrollhättans SOK11:34
Torbjörn HalvarssonFjärås AIK11:36
Mikael BodénMarkbygdens OK11:38
Lars MunchOK Snab11:40
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK11:42
Pierre KarlssonOK Alehof11:44
Jerker NetzTrollhättans SOK11:46
Anders BjörklundSävedalens AIK11:48
Jess RasmussenViborg Orienteringsklub11:50
Thom SandvikAvesta OK11:52
Jörgen IvarssonHestra IF11:54
Henning SchouOK Snab11:56
Stefan SjöblomFrölunda OL11:58
Henrik WibeAllerød OK12:00
Lennart HålsjöOK Skogshjortarna12:02
Arne LundStenungsunds OK12:04
Urban LarssonOK Gipen12:06
Martin EickhoffSävedalens AIK12:08
Bengt KlassonUlricehamns OK12:10
Kjell NeroNässjö OK12:12

D65

2 530 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunilla HogedalVänersborgs SK11:40
Eva BlomströmIK Stern11:42
Monica IvarssonOK Skogshjortarna11:44
Ingela NelsénFalkenbergs OK11:46
Karin AxelssonIK Uven11:48
Inger LindholmFjärås AIK11:50
Ann-Kristin LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb11:52
Gunnel TurpeinenKvillebyns SK11:54
Solveig HedenblomSjövalla FK11:56
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL11:58
Marion HallstenUddevalla OK12:00

H65

2 770 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mats EricssonOK Skogshjortarna10:55
Bo KarlssonLjungskile FK10:57
Magnus RehnSävedalens AIK10:59
Kent KardellLjungskile FK11:01
Sten BlomströmIK Stern11:03
Hans EkbergTrollhättans SOK11:05
Roalh KlevelandKvillebyns SK11:07
Tommy WesterbergIF Hagen11:09
Kent ErikssonLerums SOK11:11
Lennart AnderssonGöteborgs SK11:13
Lars HogedalVänersborgs SK11:15
Stefan MillegårdSävedalens AIK11:17
Yngve NilssonOK Gipen11:19
Lars EkbergTrollhättans SOK11:21
Sten HelmertzFrölunda OL11:23
Erik SørensenAllerød OK11:25
Björn PetterssonUlricehamns OK11:27
Anders MohlinIK Stern11:29
Hasse ÅbergValbo AIF11:31
Stefan JanslättTolered-Utby Ol-klubb11:33
Kent IvarssonOK Skogshjortarna11:35
Per IvarssonUddevalla OK11:37
Jan AnderssonFjärås AIK11:39

D70

2 230 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rosa JohanssonIK Uven12:10
Margareta LarssonOK Njudung12:12
Eva HöijeOK Skogsstjärnan12:14
Lotta BörjessonSävedalens AIK12:16
Harriet AnderssonOK Skogshjortarna12:18
Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK12:20
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna12:22
Ingrid Rex WallströmOK Landehof12:24

H70

2 470 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Torbjörn WikströmOK Orinto11:30
Bertil HermanssonStenungsunds OK11:32
Arne BigstenFrölunda OL11:34
Olof KarlssonUddevalla OK11:36
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK11:38
Bengt-Olof JohanssonStångenäs AIS11:40
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna11:42
Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubb11:44
Dan JohanssonFjärås AIK11:46
Kent OlaussonOK Orinto11:48
Staffan BrobergIF Marin Väst11:50
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan11:52
Rune SandbergUddevalla OK11:54
Stefan G LarssonOK Njudung11:56
Ronald Mc GrailHjärnarps OL11:58
Lennart AlmströmIK Stern12:00
Ted LiivrandOK Skogshjortarna12:02
Leif LöfTrollhättans SOK12:04
Johnny KarlssonUddevalla OK12:06
Jan LarssonSävedalens AIK12:08
Ingemar LindblomOK Orinto12:10
Dag LorénOK Frisene12:12
Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb12:14
Åke EckerbomIFK Sävsjö12:16
Bert LuvöFK Herkules12:18
Benny IvarssonFjärås AIK12:20
Per-Arne KällénUddevalla OK12:22
Mats ElofssonHerrljunga SK Skid o OL12:24
Bengt MattssonOK Orinto12:26
Acke WåhlanderGöteborg-Majorna OK12:28

D75

2 230 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Barbro JohanssonSjövalla FK11:52
Ulla LindheIK Stern11:54
Ingrid HermanssonIK Ymer11:56
Lena WaernTrollhättans SOK11:58
Britt RangertIK Ymer12:00
Lotta GranholmLinköpings OK12:02
Gunnel SvenssonIK Ymer12:04
Mariann KjellbergBredareds IF12:06

H75

2 470 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunnar PerssonSvanesunds GIF10:58
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna11:00
Lars-Erik SällOK Alehof11:02
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer11:04
Gösta LindqvistOK Löftan11:06
Magne HagströmFrölunda OL11:08
Matts MattssonOK Gipen11:10
Henrik HvoslefIK Stern11:12
Lars JohanssonOK Skogshjortarna11:14
Karl-Axel JohanssonIK Uven11:16
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna11:18
Christer WestbergIFK Göteborg Orientering11:20
Claes GreenSjövalla FK11:22
Lennart HöijeOK Skogsstjärnan11:24

D80

2 000 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna11:01
Brita SärdquistIK Ymer11:03
Marianne GrahnGöteborgs SK11:05
Gunnel BörjessonIK Uven11:07
Eivor Steen-OlssonKungälvs OK11:09

H80

2 000 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gösta GrahnGöteborgs SK11:25
Gösta CederinGöteborg-Majorna OK11:27
Andre AlexanderssonKungälvs OK11:29
Göran HektorLinköpings OK11:31
Nils-Eric TofteredIF Rigor11:33
Göran OlofssonFjärås AIK11:35
Agne ÖstenssonSävedalens AIK11:37
Karleric FranssonTrollhättans SOK11:39
Roland BrandshageSävedalens AIK11:41
Kurt RydinOK Tranan11:43
Ragnar BewertOK Landehof11:45
Ragnar GudmundssonIF Rigor11:47

H85

1 970 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carl-Henrik HallbergIK Uven11:31

Inskolning

1 460 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Signe SvedbergGöteborg-Majorna OK10:35:29
Maja EngIFK Göteborg Orientering10:50:18
Siri EhleskogTolered-Utby Ol-klubb10:54:09
Ellen EkströmOK Gläntan Vessigebro11:06:21
Thea EkströmOK Gläntan Vessigebro11:06:26
Estrid LjungqvistSävedalens AIK11:07:35
Hjalmar ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:14:29
Viktoria JohanssonOK Gipen11:15:30
Gustav BörstellSävedalens AIK11:24:56
Viktor AsztalosGöteborg-Majorna OK11:26:29
Hatsaia OlinderssonOK Löftan11:26:38
Arvid HellströmKlubblös11:27:05
Emil HellströmKlubblös11:27:10
Kampitcha OlinderssonOK Löftan11:27:12
Siri BergmanGöteborg-Majorna OK11:42:50
Nils FrickTrollhättans SK11:52:56
Ture SjölundGöteborg-Majorna OK12:08:36
Assar SjölundGöteborg-Majorna OK12:08:41
Linnea MohlinTolered-Utby Ol-klubb12:11:16

U1

2 240 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin EkdahlTolered-Utby Ol-klubb10:37:05
Elias DenlinSjövalla FK10:45:45
Herman EngIFK Göteborg Orientering10:49:41
Felix WeihardSävedalens AIK10:51:17
hanna larssonOK Gripen10:58:48
Sigge HansrydTolered-Utby Ol-klubb10:59:27
Ella RosénGöteborg-Majorna OK11:00:50
Louise LarssonTolered-Utby Ol-klubb11:01:25
Love VikströmTolered-Utby Ol-klubb11:02:40
Vide UlveklintTolered-Utby Ol-klubb11:06:14
Emil JohanssonIFK Göteborg Orientering11:08:17
Agnes LindgrenSävedalens AIK11:10:15
Johanna ThorTolered-Utby Ol-klubb11:14:50
Zeke BergströmTolered-Utby Ol-klubb11:14:56
Tilda BäckLerums SOK11:19:20
Leo Von HebelTolered-Utby Ol-klubb11:19:59
Markus BååtKlubblös11:20:01
Frans OlssonTolered-Utby Ol-klubb11:20:03
Saga JonassonTolered-Utby Ol-klubb11:21:45
Anne BergstrandTolered-Utby Ol-klubb11:25:39
Wilmer AxenborgGöteborg-Majorna OK11:28:04
Elsa PerssonGöteborg-Majorna OK11:28:05
Samuel AlegriaTolered-Utby Ol-klubb11:37:45
Maximilian SjöbergGöteborg-Majorna OK12:02:28
Axel HofflanderGöteborg-Majorna OK12:24:19
Oliver CollianderKlubblös12:24:21
Emil HofflanderGöteborg-Majorna OK12:24:36
Hilma AxelssonGöteborg-Majorna OK

U2

2 410 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emrik KarlssonTolered-Utby Ol-klubb10:30:00
Lukas SöderbergIF Rigor10:30:00
Martin WestreTolered-Utby Ol-klubb10:30:00
Lovisa SmitterbergKungälvs OK10:31:23
Torik LundgrenTolered-Utby Ol-klubb10:38:10
Dante VilcekSävedalens AIK10:38:50
Miranda BacheTolered-Utby Ol-klubb10:39:06
Maja EliassonFK Friskus-Varberg10:42:05
Hedda LjungbergTolered-Utby Ol-klubb10:47:23
Linus RappSjövalla FK10:53:46
Arvid ZetterstrandGöteborg-Majorna OK10:55:31
David GustafssonGöteborg-Majorna OK10:57:45
Albert NorbergIF Marin Väst11:01:32
Arild NorbergIF Marin Väst11:01:33
Otto BondesonIK Uven11:04:46
Adam ArnqvistTolered-Utby Ol-klubb11:11:46
Sebastian gerhardtKlubblös11:12:58
Axel LydmarkSjövalla FK11:15:02
Alexander JohanssonOK Gipen11:15:13
Benjamin LindqvistKlubblös11:18:51
Isak HellströmKlubblös11:18:54
Jacob BörstellSävedalens AIK11:24:51
Ida BergstrandTolered-Utby Ol-klubb11:24:58
Liam LifvenborgTolered-Utby Ol-klubb11:24:59
Simon AnderssonTolered-Utby Ol-klubb11:26:55
Axel WilkensonTolered-Utby Ol-klubb11:26:57
David ErikssonTolered-Utby Ol-klubb11:27:26
Tea BäckströmTolered-Utby Ol-klubb11:30:59
Iris LingnertTolered-Utby Ol-klubb11:31:50
Felix AumoKungälvs OK11:41:30
Alva HedinTolered-Utby Ol-klubb11:45:11
Signe AxelssonGöteborg-Majorna OK11:57:48
Max CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb12:02:49

Öppen motion 1

1 960 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joel RåbergOK Landehof10:25:25
Anneli AnsbölFK Friskus-Varberg10:42:48
Stefan PihlSOK 6811:26:40
Lennart BjufströmSOK 6811:31:55
Jonatan GöökSjövalla FK11:38:35
Lotta EliassonFK Friskus-Varberg11:46:54
Roland ROLLE AsztalosGöteborg-Majorna OK12:08:58

Öppen motion 3

2 650 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rune JungbjerGöteborgs SK10:25:38
Elisabeth GranhageSjövalla FK10:26:08
Yvonne SvenssonOK Kullingshof10:27:06
Kjell JohanssonMarkbygdens OK10:29:18
Malin BodforssTolered-Utby Ol-klubb10:30:00
Lisa JohanssonOK Tranan10:35:11
Geoff BacheKlubblös10:39:10
Gurjeet SinghOK Gipen10:40:35
Marita HultanderIF Rigor10:43:31
Kristin IvarssonSävedalens AIK10:45:06
Anne Sofie HellstrandIF Rigor10:48:21
Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering10:49:02
Helle PedersenOK Snab10:49:56
Susanne LarssonIK Uven10:55:04
Sejer RosenvingeOK Snab10:58:07
Annika EkdahlSävedalens AIK11:00:45
Helena NorbergIF Marin Väst11:01:57
Hilda LeanderKlubblös11:03:22
Märta HilmarchKlubblös11:03:24
Bengt-Rune WallströmIK Uven11:04:42
Amanda ThorTolered-Utby Ol-klubb11:15:04
Lotta LemanGöteborgs SK11:16:04
Camilla OlssonSävedalens AIK11:17:15
Christer NelsénFalkenbergs OK11:19:07
Erik FedjeFrölunda OL11:21:39
Per-Ove LarssonOK Landehof11:22:22
Anja SkaarupKolding OK11:23:20
Gunnel AxelssonOK Skogshjortarna11:23:53
Johanna KjellbergOK Flundrehof11:24:15
Birgitta BrobergIF Marin Väst11:25:01
Matilda TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:28:08
Urban BjufströmSOK 6811:28:43
Camilla TräskbackaKlubblös11:29:59
Pia AnderssonFalkenbergs OK11:32:04
Jessica MattiassonKlubblös11:41:39
Nils GruvebäckIK Ymer11:42:30
Siv OlaussonOK Orinto11:47:33
Inger LindblomOK Orinto11:47:37
Fredrik MartinssonNässjö OK11:57:15
Sofia ZetterstrandGöteborg-Majorna OK12:23:26
Nina BergmanKlubblös12:35:08

Öppen motion 5

3 110 m, 59 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Louise B. GjørupOK Snab10:26:59
Ingalill MullinsSjövalla FK10:28:12
Lennart SvenssonOK Kullingshof10:28:24
Linda RandåkerSjövalla FK10:30:00
Ingrid AlinderSjövalla FK10:35:49
Anne Christine AndreassonLerums SOK10:36:01
Anders EkdahlKlubblös10:37:07
Frida RönnqvistOK Löftan10:37:16
Mari HjeltMölndal Outdoor IF10:39:17
Sara LydmarkSjövalla FK10:39:22
Glenn LundbergKlubblös10:41:00
Jose Termens GarciaOK Skogshjortarna10:41:05
Jenny RönnqvistOK Löftan10:42:42
Lars HultanderIF Rigor10:43:21
Katarina Rydén MarkinhuhtaGöteborgs SK10:46:42
Eva KilnäsSjövalla FK10:46:54
Luba NilssonKungälvs OK10:48:13
Villy KjeldsenOK Snab10:48:17
Marie-Louise StridhHestra IF10:48:31
Hans AlvebrattLerums SOK10:49:07
Barbro AlvebrattLerums SOK10:51:47
Dorthe RosenvingeOK Snab10:57:49
Lars AxviLerums SOK11:00:01
Peter NorbergIF Marin Väst11:01:37
Anna-Karin MattssonTrollhättans SOK11:01:42
Anna EkbergGöteborg-Majorna OK11:01:52
Nils LeanderKlubblös11:03:26
Jonas LeanderKlubblös11:03:28
Jan StenhoffKlubblös11:04:59
Linnea NetzKlubblös11:07:21
Birgitta CarlsonTolered-Utby Ol-klubb11:09:06
Albin LindkvistMarkbygdens OK11:11:06
Johan LindkvistMarkbygdens OK11:11:09
Ann-Sofi SandvikAvesta OK11:14:23
Ellen EckeebomIFK Sävsjö11:14:41
Johan MobergIFK Sävsjö11:14:42
Petter ThorTolered-Utby Ol-klubb11:14:48
Sven LarssonKlubblös11:17:43
Pernilla KarlssonOK Landehof11:19:01
Ann-Christine BorgFrölunda OL11:19:16
ann walserOLG Murten11:19:51
julia petlinterOLG Murten11:20:54
Rikard BodforssTolered-Utby Ol-klubb11:21:20
Sven-Arne BengtssonOK Nackhe11:27:28
Anna DavidssonKlubblös11:28:57
Lena TornéusSävedalens AIK11:33:02
Hanna SvenssonFK Herkules11:33:53
Mattias BrännströmFK Herkules11:33:55
Kristina JonssonGöteborg-Majorna OK11:40:43
Jonas LarssonKlubblös11:45:24
Naja KnudsenOK Snab11:47:57
Primus HäggbomTolered-Utby Ol-klubb11:48:12
Jörgen HedinTolered-Utby Ol-klubb11:48:21
Ching-Pei ChenTrollhättans SK11:53:04
Ebbe RosenvingeOK Snab12:03:02
Flemming RosenvingeOK Snab12:03:04
Bo LissLerums SOK12:22:24
Mats KarestrandLerums SOK12:27:08
Bernad FiedlerKlubblös12:31:28

Öppen motion 7

3 000 m, 81 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK09:35:13
Ulrika GreenIK Stern10:25:04
Gull-Britt GrönbergKungälvs OK10:25:21
Pär JohanssonKlubblös10:30:15
Robert BengtssonFjärås AIK10:32:17
Magnus AlinderSjövalla FK10:36:13
Peter LarssonTrollhättans SOK10:36:59
Sara LorénOK Landehof10:37:28
Bo CederlöfKFUM Örebro OK10:39:13
Conny SahlinVänersborgs SK10:40:48
Eva BäcklundTrollhättans SOK10:41:53
Torben ÖsterlundGöteborgs SK10:42:09
Stig DahlgrenGöteborg-Majorna OK10:42:45
Karin CederlöfKFUM Örebro OK10:44:04
Lennart EkvallTrollhättans SOK10:45:53
Roland KarlssonSOK Träff10:46:57
Perry LundqvistSävedalens AIK10:47:03
Gunnar MarkinhuhtaGöteborgs SK10:50:58
Jonas NielsenOK Skogshjortarna10:51:00
Catarina KarlssonSOK Träff10:53:54
Rickard LundbergIFK Göteborg Orientering10:54:39
Mikael NömmIFK Göteborg Orientering10:55:23
Auen TengsFK Herkules10:55:34
Göte NatanaelssonLjungskile FK10:56:40
Rickard EhleskogTolered-Utby Ol-klubb10:57:20
Kristin HanssonMarkbygdens OK11:01:29
Sebastian SundbergOK Skogshjortarna11:01:40
Jakob RosdahlKlubblös11:03:56
Marie HögstrandMarkbygdens OK11:04:07
Sune MentorGöteborg-Majorna OK11:04:54
Fredrik PerssonFK Åsen11:05:14
Karin ÅkesdotterIFK Göteborg Orientering11:09:15
Linda GerhardtBrattås CK11:12:27
Håkan LarssonLjungskile FK11:14:59
Algot HanssonKungälvs OK11:15:07
Sten KlysnerFIF Hillerød11:16:21
Bengt KlassonOK Orinto11:17:48
Sofia WideFrölunda OL11:17:51
Olof BjörkmanKungälvs OK11:19:12
Per RobertssonIFK Göteborg Orientering11:20:46
Karin WahlgrenSjövalla FK11:21:36
Reinhold ReulOK Orinto11:21:54
Karl-Uno AnderssonFalkenbergs OK11:22:03
Calle Randåker BokedalSjövalla FK11:27:03
Katarina BengtssonOK Nackhe11:27:15
Erika AspMölndal Outdoor IF11:28:12
Ragnar FallströmLerums SOK11:28:20
Sara SvenssonTibro OK11:30:29
Göran EklöfIK Ymer11:30:32
Willjam BlomströmEksjö Garnisons IF11:30:46
Stefan NormanSävedalens AIK11:31:43
Ulf KristenssonHalmstad OK11:33:32
Jesper groossAllerød OK11:33:36
Pär GustavssonNyköpings OK11:41:56
Mårten ÅströmGöteborg-Majorna OK11:42:06
Arve OpheimMåren OK11:42:10
Linnea BurénIK Ymer11:42:47
Jon-Anders BäckarKlubblös11:42:54
Gunner SieOK Öst Björkeröd11:46:26
Andreas PihlströmOK Landehof11:46:41
Svante LundgrenKlubblös11:48:27
Eva Lamm-BergströmFrölunda OL11:48:36
Robert BurénIK Ymer11:48:57
Elvira BjörklundTrollhättans SOK11:50:30
Sandra AnderssonFalkenbergs OK11:52:02
Lars-Erik AnderssonLerums SOK11:52:25
Sven ErikssonOK Landehof11:52:50
Susanne EickhoffSävedalens AIK11:55:41
Daniel SjölundGöteborg-Majorna OK11:57:26
Olof AnderssonIF Rigor11:58:40
Nina DjerfLerums SOK11:59:15
Alecsander BengtssonKlubblös12:01:39
Maria PollMölndal Outdoor IF12:07:47
Anna BeischerIK Uven12:08:26
Inga-Lisa AxenborgGöteborg-Majorna OK12:14:14
Sofia AnderssonCentrum OK12:18:12
Hans JörgensenKlubblös12:19:32
Martin EkströmOK Gläntan Vessigebro12:19:41
Elsa JanssonJärla Orientering12:23:06
Nils Anders DanielssonMölndal Outdoor IF12:30:00
Jill ÅgrenGöteborg-Majorna OK

Öppen motion 8

4 860 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik RåbergOK Landehof10:24:53
Jan GrahnIK Uven10:27:01
Anders FrickTrollhättans SK10:28:19
Maria HalvarssonFjärås AIK10:33:02
Martin SykGöteborgs SK10:34:49
Egon JohanssonOK Tranan10:35:18
Andreas Litzell IvarssonOK Skogshjortarna10:41:10
Lena FlinkFjärås AIK10:44:14
Emmi JokelaIFK Göteborg Orientering10:44:23
Joel SjöholmOK Pan-Kristianstad10:45:36
Annica EngIFK Göteborg Orientering10:46:40
Ronja ArvidssonMalmö OK10:51:08
Simon LindbergIK Uven10:52:28
Rikard FlinkFjärås AIK10:57:04
Helena StrandOK Landehof10:58:46
Jonas HansrydTolered-Utby Ol-klubb10:59:30
Mads SkaugOK Pan Århus10:59:32
Mats Wong LarssonTrollhättans SOK11:00:06
Mikael ÖhgrenSävedalens AIK11:03:41
Bertil PeterssonKlubblös11:04:51
Theander HulthénMölndal Outdoor IF11:05:16
Erik HulthénMölndal Outdoor IF11:05:18
Stellan BondessonKlubblös11:07:19
Sixten ElehedLinköpings OK11:08:01
Per-Martin BjöremarkFjärås AIK11:08:41
Hanna AxelssonOK Skogshjortarna11:09:11
Katrin SkeppSävedalens AIK11:18:44
Hanna VedinAlmby IK11:20:33
Fredrik BergströmFrölunda OL11:21:25
Daniel VulcanKlubblös11:23:08
Simon SchusterIFK Lidingö SOK11:23:58
Patrik NilssonVänersborgs SK11:26:48
Niclas EkMarkbygdens OK11:30:49
Elsa EkMarkbygdens OK11:30:52
Adam OdénFjärås AIK11:33:06
David DjurbäckSävedalens AIK11:34:47
Palle ZetterstrandGöteborg-Majorna OK11:47:09
Ulrika OdénFjärås AIK11:47:24
Robert SundströmFK Friskus-Varberg11:48:40
Mattias gustavssonKlubblös11:49:22
Charlotte DrejmoOK Landehof11:50:06
Hanna LindströmOK Tranan11:52:13
Stefan JakobssonFrölunda OL11:52:34
Jonas SjöbergGöteborg-Majorna OK11:53:00
Lennart BengtssonFalkenbergs OK11:53:25
Johan WennermarkOK Orion12:09:30
Tobias NobornIFK Göteborg Orientering12:31:01

Annonser