Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för OK Landehofs höstweekend, medel

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: OK Landehofs höstweekend, medel
Arrangörsorganisation: OK Landehof
Datum: lördag 15 september 2018

Brattås CK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Malva ArvidssonD12 (28)2 260 m12:51

Bredareds IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mariann KjellbergD75 (9)1 980 m12:11

Dalsjöfors GoIF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erland OlssonH80 (8)2 550 m11:12
Daniel OlssonH40 (24)3 960 m12:53

Degerfors OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Maria LarssonÖppen motion 7 (86)3 070 m10:53:15
Axel GustafssonU1 (30)1 830 m10:53:27
Erik GustafssonH14 Kort (2)2 620 m11:00

Eksjö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sarina ZülligÖppen motion 8 (57)4 340 m11:55:10

Elfsborg SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sture GrytheimH70 (20)2 940 m11:05
Maria GrahnÖppen motion 5 (59)3 270 m11:13:22
Lena ErikssonD55 (8)3 150 m11:19

Fjärås AIK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Veronica AnderssonInskolning (14)1 230 m10:53:12
2Linnea HöökD14 (21)2 790 m10:54
Thomas OlofssonÖppen motion 7 (86)3 070 m10:58:51
Daniel AnderssonH18 (3)3 530 m11:12
Tyra FlinkD10 (17)2 170 m11:32
Dan JohanssonH70 (20)2 940 m11:35
Vide FlinkH10 (24)2 170 m11:46
Jan AnderssonÖppen motion 7 (86)3 070 m12:06:10
Lena FlinkD35 (6)3 530 m12:14
Rikard FlinkH40 (24)3 960 m12:25
Fredrik HöökÖppen motion 8 (57)4 340 m

FK Friskus-Varberg

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders GustafssonH50 (20)3 520 m11:28
Carina AnderssonD50 (15)3 150 m11:31
Gert WildheimH50 (20)3 520 m12:04

FK Herkules

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
301Tom Axel EkenstråleH16 (15)3 520 m10:57
Selma PerssonD10 (17)2 170 m11:22
Hilda NivertU2 (23)2 390 m11:22:49
Agnetha Le ClaireD50 (15)3 150 m11:28
Emma NivertÖppen motion 5 (59)3 270 m11:28:59
Alvar NivertH12 (27)2 260 m11:29
Frida PerssonD40 (14)3 530 m11:46
Bert LuvöH70 (20)2 940 m11:47
Sofia LuvöD35 (6)3 530 m11:58
Åsa BrusehedD45 (14)3 150 m12:07
Per PerssonH40 (24)3 960 m12:41
Glen NivertÖppen motion 7 (86)3 070 m12:42:03
Nina KastrupÖppen motion 5 (59)3 270 m

FK Åsen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik PerssonÖppen motion 7 (86)3 070 m11:32:28

Främmestads IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Linus IsebornÖppen motion 8 (57)4 340 m11:34:11

Frölunda OL

41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Malin WalleniusÖppen motion 7 (86)3 070 m10:55:24
Stella ModénD12 Kort (1)2 170 m11:02
Ulf NorellÖppen motion 8 (57)4 340 m11:02:23
Eva Lamm-BergströmÖppen motion 7 (86)3 070 m11:04:57
David BergströmH12 Kort (1)2 170 m11:05
Yngve NorellH65 (17)3 230 m11:08
Anders HellgrenH45 (17)3 960 m11:11
Fredrik BergströmÖppen motion 8 (57)4 340 m11:13:03
Daniel FredrikssonH45 (17)3 960 m11:17
Elin SottD14 Kort (1)2 620 m11:18
Jonas BrånaltÖppen motion 7 (86)3 070 m11:20:39
Björn DjupströmH12 (27)2 260 m11:21
Maria NorellD65 (7)2 590 m11:21
Helena StensötaD50 (15)3 150 m11:22
Matilda JohannessonD18 (2)3 530 m11:24
Pär JohannessonH45 (17)3 960 m11:27
Marie CarlssonÖppen motion 5 (59)3 270 m11:28:28
Erik RuotsalainenH50 (20)3 520 m11:31
15Audrey HanssonD14 (21)2 790 m11:33
Emil WalleniusH12 (27)2 260 m11:33
Sandra HanssonD40 (14)3 530 m11:34
Jan SveideH55 (25)3 530 m11:36
Dexter HanssonU1 (30)1 830 m11:38:15
Torbjörn KjörkH50 (20)3 520 m11:40
Fredrik NorellH21 (43)4 510 m11:42
Stefan JakobssonÖppen motion 8 (57)4 340 m11:45:43
Håkan WåhlanderH55 (25)3 530 m11:52
Bernt BerndtssonH50 (20)3 520 m11:58
Lena MaxD35 (6)3 530 m12:02
Jarvis HanssonH10 (24)2 170 m12:04
Maria JalmelidD35 (6)3 530 m12:10
Lars-Gunnar WalleniusH50 (20)3 520 m12:13
Marcus HanssonH40 (24)3 960 m12:21
Stefan SjöblomH60 (13)3 660 m12:23
Pål SchmidtÖppen motion 8 (57)4 340 m12:25:37
Albin SchmidtÖppen motion 8 (57)4 340 m12:25:43
Pontus BergströmH10 (24)2 170 m12:26
Ellen RubendahlD12 (28)2 260 m12:27
114Martin EkH14 (23)2 790 m12:35
Richard SottH40 (24)3 960 m12:47
Linnea NorellInskolning (14)1 230 m

Grue IL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
303Grunde IsaksætreH16 (15)3 520 m11:03

Gällstadbygdens SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anette CarlssonD45 (14)3 150 m12:25

Göteborg-Majorna OK

76 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rolf EckermarkÖppen motion 7 (86)3 070 m10:37:36
Kristoffer SidebyH21 (43)4 510 m10:45
Johanna WallinderÖppen motion 7 (86)3 070 m10:46:44
Rasmus ArfwedsonH21 (43)4 510 m10:51
Johan RosénÖppen motion 8 (57)4 340 m10:51:31
Mats KågesonH70 (20)2 940 m10:56
Petter JönssonH21 (43)4 510 m10:57
Sara HolmdellÖppen motion 7 (86)3 070 m10:59:59
Anders HedbergH21 (43)4 510 m11:00
Tobias FarbrotH18 (3)3 530 m11:04
Anne FarbrotD55 (8)3 150 m11:04
7Lovisa DavidsonD14 (21)2 790 m11:09
Lotta RosénD40 (14)3 530 m11:10
Elisabeth StrandhagenD55 (8)3 150 m11:10
Wilmer AxenborgU2 (23)2 390 m11:13:06
Torbjörn OlssonH65 (17)3 230 m11:14
Hedda Bergqvist-kringstadD21 (26)4 140 m11:16
Gunilla CarlssonD55 (8)3 150 m11:16
Emma HolmbergÖppen motion 7 (86)3 070 m11:16:12
Kenneth RosénH70 (20)2 940 m11:20
Tage EkbergU1 (30)1 830 m11:20:35
Kaj JensenÖppen motion 5 (59)3 270 m11:20:41
Moa HolmbergU1 (30)1 830 m11:23:31
Annika KuhlinD50 (15)3 150 m11:25
Lena HermanssonÖppen motion 7 (86)3 070 m11:25:27
Wilma RosénD10 (17)2 170 m11:28
Fredrik DavidsonH45 (17)3 960 m11:29
Per SanderH55 (25)3 530 m11:32
314Simon NordbergH16 (15)3 520 m11:36
Isak Jodal GötforsU1 (30)1 830 m11:36:07
Elin CarlssonD21 (26)4 140 m11:37
Graham KempH50 (20)3 520 m11:37
Viola EckermarkÖppen motion 5 (59)3 270 m11:38:11
Jonna Jodal GötforsU2 (23)2 390 m11:39:03
Annica Clevnert LeireD40 (14)3 530 m11:42
Åsa NybergD50 (15)3 150 m11:43
Per KjellanderH50 (20)3 520 m11:43
Michael AnderssonH55 (25)3 530 m11:44
Bo HermanssonÖppen motion 7 (86)3 070 m11:46:22
Ola LeireH12 (27)2 260 m11:47
Victor Lin-björnströmH10 (24)2 170 m11:48
Gösta CederinH80 (8)2 550 m11:48
Acke WåhlanderH70 (20)2 940 m11:50
Mary LarnerÖppen motion 3 (24)2 620 m11:50:41
Johannes KuhlinH21 (43)4 510 m11:51
Anders HöijeH35 (9)4 340 m11:52:00
Inga-Lisa AxenborgD70 (6)2 550 m11:54
Tom  NilssonÖppen motion 7 (86)3 070 m11:56:30
Anders JohanssonH21 (43)4 510 m11:57
Karin NissonÖppen motion 1 (2)2 390 m11:59:49
Lennart BjörnströmH50 (20)3 520 m12:01
Åsa NordbergD21 (26)4 140 m12:04
207Jennifer DavidsonD16 (11)3 520 m12:06
Jonas LeireH10 (24)2 170 m12:08
Magnus PåhlmanH50 (20)3 520 m12:10
Ulf BörjessonH40 (24)3 960 m12:13
Cathrine DavidsonD45 (14)3 150 m12:16
Anders SpånérH60 (13)3 660 m12:17
Elisabeth RosénD70 (6)2 550 m12:18
Hanna EkbergÖppen motion 5 (59)3 270 m12:19:31
Johnny HålsjöH35 (9)4 340 m12:22:00
Anders AxenborgÖppen motion 8 (57)4 340 m12:23:38
Joakim KaminskyH21 (43)4 510 m12:24
Christer KlintH60 (13)3 660 m12:26
Louise GötforsD45 (14)3 150 m12:28
111Ludwig RosénH14 (23)2 790 m12:29
Joar Lin-BjörnströmU2 (23)2 390 m12:29:04
Robert SvenssonÖppen motion 7 (86)3 070 m12:34:26
Ann-Louise EliassonD45 (14)3 150 m12:37
Bengt JonassonH60 (13)3 660 m12:38
117Elias NordbergH14 (23)2 790 m12:41
Niklas SkoogH21 (43)4 510 m12:45
Anders LeireH40 (24)3 960 m12:45
Mats StrandhagenH60 (13)3 660 m12:47
Jan HansenH55 (25)3 530 m12:52
Bengt NilssonH60 (13)3 660 m12:53

Göteborgs SK

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rune JungbjerÖppen motion 1 (2)2 390 m10:48:09
Eva ErnstsonÖppen motion 5 (59)3 270 m10:57:57
Emil TengvallÖppen motion 8 (57)4 340 m10:58:40
Filip LemanH21 (43)4 510 m11:06
Cecilia KarlssonÖppen motion 5 (59)3 270 m11:06:51
Daniel TorstenssonÖppen motion 7 (86)3 070 m11:08:33
Lars TorstenssonÖppen motion 7 (86)3 070 m11:14:16
Jon JonssonÖppen motion 8 (57)4 340 m11:14:23
Lennart AnderssonH65 (17)3 230 m11:20
Johan EngebrattH21 (43)4 510 m11:21
Lovisa LemanD21 (26)4 140 m11:25
Gösta GrahnH80 (8)2 550 m11:30
Katarina Rydén MarkinhuhtaD50 (15)3 150 m11:34
Niklas JambrénÖppen motion 8 (57)4 340 m11:34:51
Kristina Wall JungbjerD50 (15)3 150 m11:46
Martin SykÖppen motion 8 (57)4 340 m12:13:45
Mikael JungbjerH50 (20)3 520 m12:16
Peter AugustssonH40 (24)3 960 m12:19
110Johan Wall JungbjerH14 (23)2 790 m12:27
Tobias AnderssonH21 (43)4 510 m12:30
Gunnar MarkinhuhtaH55 (25)3 530 m12:44

Halmstad OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Malin SettergrenD21 (26)4 140 m11:13
Hans EricssonH55 (25)3 530 m11:24
Niklas HidmanH21 (43)4 510 m12:09

Herrestads AIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Birgit HanssonD55 (8)3 150 m11:13

Herrljunga SK Skid o OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ingmar OlssonH70 (20)2 940 m11:17
Thomas WesterlundÖppen motion 7 (86)3 070 m11:22:27
Maria DelvertÖppen motion 3 (24)2 620 m11:23:38
Inger HolmstrandD70 (6)2 550 m12:12

Hestra IF

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lukas BarnisinÖppen motion 7 (86)3 070 m10:48:14
Fredrik PlumppuH45 (17)3 960 m10:59
Bengt JonssonÖppen motion 8 (57)4 340 m11:16:27
Oscar IvarssonH21 (43)4 510 m11:27
Jörgen IvarssonH21 (43)4 510 m11:39
Martina BarnisinD21 (26)4 140 m11:52

Hjärnarps OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lisbeth DamsgaardD65 (7)2 590 m11:27
Ronald Mc GrailH70 (20)2 940 m11:38

IF Marin Väst

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gösta MalmerH70 (20)2 940 m10:53
302Hannes RosendahlH16 (15)3 520 m11:00
Gun RosendahlD50 (15)3 150 m11:19
Lena KollénÖppen motion 7 (86)3 070 m11:26:30
Karin ElfmanÖppen motion 7 (86)3 070 m11:28:12

IF Rigor

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ella RuderfeltD10 (17)2 170 m11:08
Cecilia TofteredÖppen motion 7 (86)3 070 m11:11:04
Fredrik AnderssonH21 (43)4 510 m11:18
Ragnar GudmundssonH80 (8)2 550 m11:18
Jens ArvidssonH45 (17)3 960 m11:21
311Alfred ErdeliusH16 (15)3 520 m11:27
Annette SeldénÖppen motion 5 (59)3 270 m11:27:16
Karin FermÖppen motion 5 (59)3 270 m11:35:07
Anna AnderssonÖppen motion 5 (59)3 270 m11:35:09
Astrid KjellerupU1 (30)1 830 m11:47:30
204Julia ArvidssonD16 (11)3 520 m11:57
Ingrid AnderssonD60 (6)2 590 m12:09
209Thilda SeldénD16 (11)3 520 m12:12
Ludvig OverlandH10 (24)2 170 m12:14
104Emil SeldénH14 (23)2 790 m12:15
Sven-Åke AnderssonH60 (13)3 660 m12:32
Stefan GraadH40 (24)3 960 m12:35
120Melwin ArvidssonH14 (23)2 790 m12:47
Arvid OverlandInskolning (14)1 230 m

IFK Göteborg Orientering

44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Håkan PeterssonH21 (43)4 510 m10:48
Marie-Louise StjernlöfD40 (14)3 530 m10:54
Nils AndreassonH12 (27)2 260 m11:03
Katarina FränkelÖppen motion 5 (59)3 270 m11:11:50
Sandra PerssonÖppen motion 7 (86)3 070 m11:12:14
Joel FlakbergH20 (1)3 520 m11:13
Vera LindbergU2 (23)2 390 m11:13:07
Tobias NobornH21 (43)4 510 m11:15
John LandstedtÖppen motion 8 (57)4 340 m11:15:19
Jimmy PetterssonÖppen motion 8 (57)4 340 m11:15:49
Elsie HördegårdhD10 (17)2 170 m11:16
Jenny JohanssonD40 (14)3 530 m11:18
Johan LidströmH21 (43)4 510 m11:24
Herman EngU1 (30)1 830 m11:28:21
Svante LindbergU1 (30)1 830 m11:29:37
Hedvig GrahnD10 (17)2 170 m11:30
Ida HördegårdhD21 (26)4 140 m11:34
Lars G JohanssonH50 (20)3 520 m11:34
Karin NobornD21 (26)4 140 m11:40
Maja EngInskolning (14)1 230 m11:40:57
Artur StjernlöfH10 (24)2 170 m11:44
Fredrik PerssonH21 (43)4 510 m11:45
Karolina KällstrandD21 (26)4 140 m11:49
Edvin StjärnlöfU1 (30)1 830 m11:50:30
Helen CarlbomD50 (15)3 150 m11:52
Mikael NömmÖppen motion 7 (86)3 070 m11:52:15
Stefan RoosH35 (9)4 340 m11:58:00
Fredrik NobornH21 (43)4 510 m12:06
Ted NömmH10 (24)2 170 m12:06
Elin NobornD12 (28)2 260 m12:07
Karin ÅkesdotterÖppen motion 5 (59)3 270 m12:10:28
Annica EngD21 (26)4 140 m12:13
Signe HördegårdhD12 (28)2 260 m12:17
Daniel GrahnH21 (43)4 510 m12:18
Per FlakbergH55 (25)3 530 m12:20
Christer WestbergH75 (6)2 940 m12:20
Jakob EngH21 (43)4 510 m12:27
Helena LindbergÖppen motion 7 (86)3 070 m12:28:37
Elin JohanssonD12 (28)2 260 m12:37
Johan G HördegårdhH21 (43)4 510 m12:39
Cecilia FlakbergD45 (14)3 150 m12:40
Anna LjungkvistÖppen motion 7 (86)3 070 m12:44:33
Henrik SahlbergÖppen motion 7 (86)3 070 m12:45:24
123Linus Carlsson KokinskyH14 (23)2 790 m12:53

IFK Hedemora OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johanna SjonsÖppen motion 7 (86)3 070 m11:24:10
Olle PenttinenÖppen motion 8 (57)4 340 m12:29:27

IK Hakarpspojkarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mattis CarlströmInskolning (14)1 230 m11:59:13
Åsa CarlströmÖppen motion 5 (59)3 270 m11:59:15

IK Omega

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tim KonradssonÖppen motion 7 (86)3 070 m11:07:37

IK Stern

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sten BlomströmH65 (17)3 230 m11:26
Eva BlomströmD65 (7)2 590 m11:39
Lennart AlmströmÖppen motion 7 (86)3 070 m12:26:02

IK Uven

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gustav AgnvallU1 (30)1 830 m10:42:42
Adam HemmendorffU2 (23)2 390 m10:44:02
Frida AnderssonD20 (3)3 520 m11:01
Hanna BoquistD20 (3)3 520 m11:04
Roland AasaH80 (8)2 550 m11:06
Annika AasaD55 (8)3 150 m11:07
Lennart OlssonÖppen motion 7 (86)3 070 m11:12:39
Gunnar BarreforsÖppen motion 8 (57)4 340 m11:12:45
309Jacob GrahnH16 (15)3 520 m11:21
Robert HallbergH55 (25)3 530 m11:28
Tineke van den BroekÖppen motion 7 (86)3 070 m11:33:25
Gustav BoquistH21 (43)4 510 m11:36
Simon GrahnH12 (27)2 260 m11:37
Arjan SnijderÖppen motion 8 (57)4 340 m11:39:16
Björn JägerströmH65 (17)3 230 m11:41
Lisa AgnvallÖppen motion 5 (59)3 270 m11:41:05
Torbjörn GrahnH50 (20)3 520 m11:49
Mats DahlrotH50 (20)3 520 m11:55
Leif HagmanH55 (25)3 530 m11:56
Erik HemmendorffÖppen motion 7 (86)3 070 m11:58:27
Rosa JohanssonD70 (6)2 550 m12:00
101William RönnborgH14 (23)2 790 m12:09
Simon LindbergH21 (43)4 510 m12:15
Karl-Axel JohanssonH75 (6)2 940 m12:17
Anna RönnborgD45 (14)3 150 m12:31
Anna GrahnD45 (14)3 150 m12:43

IK Ymer

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
308Lukas GustafssonH16 (15)3 520 m11:18
Krister LjungÖppen motion 5 (59)3 270 m11:19:08
Simon SamuelssonÖppen motion 7 (86)3 070 m12:09:00
Karin SamuelssonÖppen motion 7 (86)3 070 m12:10:13
Hans GrandénÖppen motion 8 (57)4 340 m12:12:30
Ulrika LjungD45 (14)3 150 m12:13
Stig GustafssonH55 (25)3 530 m12:48

KFUK-KFUM Göteborg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan ByströmH55 (25)3 530 m12:08

Kils OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik KvarnströmH21 (43)4 510 m12:00

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elsa HolmquistU1 (30)1 830 m11:23:33

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Carl DavidssonU2 (23)2 390 m12:18:31

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sebastian DreierÖppen motion 3 (24)2 620 m11:18:32

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emily BacheÖppen motion 3 (24)2 620 m11:20:19

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Maria EngmanÖppen motion 3 (24)2 620 m11:37:59

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stanley TaivulaÖppen motion 5 (59)3 270 m10:55:30

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jesper CockxÖppen motion 5 (59)3 270 m11:05:12

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fiip WedlinÖppen motion 5 (59)3 270 m11:09:28

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emma sjonsÖppen motion 5 (59)3 270 m11:27:11

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bernard FiedlerÖppen motion 5 (59)3 270 m11:59:07

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emma LundqvistÖppen motion 5 (59)3 270 m12:01:54

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik IsidorssonÖppen motion 5 (59)3 270 m12:08:52

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Daniel EdebroÖppen motion 5 (59)3 270 m12:15:18

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mikael GrundbergÖppen motion 5 (59)3 270 m12:27:12

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sylvia ÅgrenÖppen motion 5 (59)3 270 m12:28:57

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Maya RueschÖppen motion 5 (59)3 270 m12:32:21

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marika OgreliusÖppen motion 7 (86)3 070 m10:41:07

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per-Erik JohanssonÖppen motion 7 (86)3 070 m10:55:19

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tommy PedersenÖppen motion 7 (86)3 070 m11:05:07

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt GrevinÖppen motion 7 (86)3 070 m11:25:36

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karl BeckmanÖppen motion 7 (86)3 070 m11:52:51

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martin KarlssonÖppen motion 7 (86)3 070 m12:36:16

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Joakim HanssonÖppen motion 8 (57)4 340 m10:56:25

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
William JohnssonÖppen motion 8 (57)4 340 m10:56:37

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik EinarssonÖppen motion 8 (57)4 340 m11:06:38

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan IrweÖppen motion 8 (57)4 340 m11:27:59

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders GunnarssonÖppen motion 8 (57)4 340 m11:35:39

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mattias GustavssonÖppen motion 8 (57)4 340 m12:05:22

Kubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan PerssonÖppen motion 3 (24)2 620 m11:06:46

Kubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gustav AlbertssonÖppen motion 8 (57)4 340 m11:08:52

Kubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Carl-Johan HoelÖppen motion 8 (57)4 340 m12:27:25

Kungälvs OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jussi AumoH45 (17)3 960 m11:03
Gull-Britt GrönbergD75 (9)1 980 m11:11
Magnus HedmanH45 (17)3 960 m11:15
Stefan L JohanssonH50 (20)3 520 m11:19
Anna AsplundD50 (15)3 150 m11:40
205Sabina AumoD16 (11)3 520 m12:00
Staffan AsplundH55 (25)3 530 m12:04
Ann-Britt BjörkmanD75 (9)1 980 m12:21
Isabella StiernstedtU1 (30)1 830 m12:26:17
Oliver StiernstedtU1 (30)1 830 m12:26:21
Christian StiernstedtH40 (24)3 960 m12:33

Lerums SOK

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans AlvebrattÖppen motion 5 (59)3 270 m10:59:00
Barbro AlvebrattÖppen motion 5 (59)3 270 m11:01:25
Malin AlfredssonÖppen motion 3 (24)2 620 m11:01:29
Anders NilssonH45 (17)3 960 m11:05
Simon AlfredssonH16 Kort (1)3 270 m11:10
Kristin HaablaheÖppen motion 3 (24)2 620 m11:14:16
Elsa HaablaheD10 (17)2 170 m11:20
11Maja AxelssonD14 (21)2 790 m11:21
Britt-Marie CoxnerÖppen motion 3 (24)2 620 m11:21:00
Peter WissöÖppen motion 7 (86)3 070 m11:21:42
Ragnar FallströmÖppen motion 7 (86)3 070 m11:26:36
13Ebba NäsmanD14 (21)2 790 m11:27
Per-Hugo LundgrenH80 (8)2 550 m11:36
Kent ErikssonH65 (17)3 230 m11:47
Elin AxelssonD12 (28)2 260 m12:05
Susanne CoxD45 (14)3 150 m12:22
My EngströmD60 (6)2 590 m12:27
Viggo NäsmanH10 (24)2 170 m12:30
Andreas NäsmanÖppen motion 5 (59)3 270 m12:30:35
Maja HaablaheD12 (28)2 260 m12:45
Marie-Louise LarssonÖppen motion 7 (86)3 070 m

Lessebo OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Björn PalmÖppen motion 7 (86)3 070 m12:08:08
Mona PalmD60 (6)2 590 m12:15

Ljungskile FK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Håkan LarssonÖppen motion 7 (86)3 070 m11:04:47
Liselotte Melin-LarssonÖppen motion 7 (86)3 070 m11:05:34
Kent KardellH65 (17)3 230 m11:44

Lunds OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anna AnderssonD40 (14)3 530 m11:22
Richard AnderssonH40 (24)3 960 m12:27

Malmö OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ronja ArvidssonÖppen motion 5 (59)3 270 m12:01:56

Markbygdens OK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marcus RagnarssonÖppen motion 5 (59)3 270 m10:50:42
Ronny RagnarssonÖppen motion 7 (86)3 070 m10:54:38
Håkan AnderssonH65 (17)3 230 m11:11
Astrid FagerlindU1 (30)1 830 m11:12:09
Gustav FagerlindH12 (27)2 260 m11:13
Lars ErikssonÖppen motion 7 (86)3 070 m11:14:36
9Matilda FagerlindD14 (21)2 790 m11:15
Lisa ÅkessonD21 (26)4 140 m11:28
Marita LarssonD60 (6)2 590 m12:03
Martin SvenssonH50 (20)3 520 m12:07
Erika ÅkessonD21 (26)4 140 m12:10
Mikael BodénH60 (13)3 660 m12:20
Åsa HagnestålÖppen motion 7 (86)3 070 m12:22:34
Rune ArvidssonH75 (6)2 940 m12:23
Bertil ÅkessonH55 (25)3 530 m12:24
Eva AndreassonD60 (6)2 590 m12:33
Elin BlomqvistD12 (28)2 260 m12:35
Helena BlomqvistÖppen motion 7 (86)3 070 m12:44:15

Mölndal Outdoor IF

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders ÅdahlÖppen motion 8 (57)4 340 m11:01:15
Nils Anders DanielssonÖppen motion 8 (57)4 340 m11:03:23
Theander HulthénH12 (27)2 260 m11:09
Mattias L BrockmarkH45 (17)3 960 m11:09
Martin RådboÖppen motion 8 (57)4 340 m11:11:24
Anna NordelöfD40 (14)3 530 m11:14
Gustav BrockmarkU2 (23)2 390 m11:17:08
Saga WildheimU2 (23)2 390 m11:21:52
Vera WildheimU1 (30)1 830 m11:26:22
Joni RossiÖppen motion 5 (59)3 270 m11:31:38
Fabian Van GyselInskolning (14)1 230 m11:31:58
Erik HulthénH35 (9)4 340 m11:40:00
Elsa EssenU2 (23)2 390 m11:48:34
Susanne BerghD50 (15)3 150 m11:55
Karl SchneiderÖppen motion 8 (57)4 340 m11:55:29
Åsa OttossonD45 (14)3 150 m12:04
Maja OttossonÖppen motion 7 (86)3 070 m12:04:33
Peter GalianisH40 (24)3 960 m12:11
Maja NordelöfD12 (28)2 260 m12:15
Martin WildheimÖppen motion 8 (57)4 340 m12:24:12
Karolina WildheimÖppen motion 8 (57)4 340 m12:24:24
Sofia BrockmarkÖppen motion 5 (59)3 270 m12:28:21
Kjell AnderssonH60 (13)3 660 m12:29
Maria PollÖppen motion 7 (86)3 070 m12:42:38
Anders NordelöfH40 (24)3 960 m12:49
Frederik HulthénU1 (30)1 830 m

OK Alehof

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10Ida BengtssonD14 (21)2 790 m11:18
Anton LindellInskolning (14)1 230 m11:25:17
Jonas NybergÖppen motion 8 (57)4 340 m11:30:08
Alexander LindellU2 (23)2 390 m11:30:59
Elvy BörjessonD75 (9)1 980 m11:31
Fredrik SturessonÖppen motion 8 (57)4 340 m11:31:26
Sonja BertsD10 (17)2 170 m11:36
Olle KullmanÖppen motion 5 (59)3 270 m11:45:08
Karin KullmanÖppen motion 5 (59)3 270 m11:45:10
Therese DahlströmÖppen motion 8 (57)4 340 m11:46:30
Malte LjungkvistH12 (27)2 260 m11:49
Lena PeterssonD50 (15)3 150 m12:01
Kristin OlssonÖppen motion 7 (86)3 070 m12:10:36
Monika NilssonD60 (6)2 590 m12:21
108Simon LjungkvistH14 (23)2 790 m12:23
Tobias LindellÖppen motion 8 (57)4 340 m12:27:50
Wilma ReinholdssonD12 (28)2 260 m12:33
Anna BertsÖppen motion 3 (24)2 620 m12:40:08
Pierre KarlssonH60 (13)3 660 m12:41
118Gustav BertsH14 (23)2 790 m12:43
Hanna SchälinD12 (28)2 260 m12:49

OK Flundrehof

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Magnus BrobackÖppen motion 8 (57)4 340 m10:38:30

OK Gipen

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mårten SvenssonÖppen motion 7 (86)3 070 m10:52:06
Bengt HogedalÖppen motion 3 (24)2 620 m10:57:30
Gurjeet SinghÖppen motion 3 (24)2 620 m11:00:18
Jenny StenbergÖppen motion 5 (59)3 270 m11:11:21
Linus OlssonH21 (43)4 510 m11:12
Anton BernevingH21 (43)4 510 m11:48

OK Kroppefjäll

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Eva BerndtssonÖppen motion 7 (86)3 070 m11:13:15

OK Kullingshof

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anton KarlssonH21 (43)4 510 m12:12

OK Landehof

32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Joel RingströmÖppen motion 7 (86)3 070 m10:46:23
Isak NilssonH12 (27)2 260 m11:05
6Lisa ErikssonD14 (21)2 790 m11:06
304Albin NyqvistH16 (15)3 520 m11:06
Linnea NilssonD10 (17)2 170 m11:06
Anton LarssonH14 Kort (2)2 620 m11:10
Samuel RingströmH12 (27)2 260 m11:11
8Emma KarlssonD14 (21)2 790 m11:12
Elin KarlssonD10 (17)2 170 m11:14
Amanda LarssonU1 (30)1 830 m11:14:10
Norah OdequistD10 (17)2 170 m11:18
Olivia CronquistU2 (23)2 390 m11:19:20
Linnéa RexD10 (17)2 170 m11:24
Lukas GudmundssonH12 (27)2 260 m11:25
Meja StridD10 (17)2 170 m11:34
Arvid RudlingU1 (30)1 830 m11:37:48
17Ida KörleD14 (21)2 790 m11:39
Alva RudlingInskolning (14)1 230 m11:40:10
Jakob RingströmH10 (24)2 170 m11:50
Edvin SonedahlH12 (27)2 260 m11:51
203Matilda ÅkessonD16 (11)3 520 m11:54
Jakob GudmundssonU2 (23)2 390 m11:55:23
Gustav RexH10 (24)2 170 m11:56
Ivar HolmstrandU2 (23)2 390 m11:59:01
102Melker ÅkessonH14 (23)2 790 m12:11
Edith HolmstrandD12 (28)2 260 m12:11
Anton SaetherH10 (24)2 170 m12:18
Jennie LidénD12 (28)2 260 m12:23
113Elias NyqvistH14 (23)2 790 m12:33
Ida AlmerD12 (28)2 260 m12:39
Elin LidénD12 (28)2 260 m12:43
121Alvin OllanderH14 (23)2 790 m12:49

OK Löftan

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johanna RönnqvistÖppen motion 7 (86)3 070 m10:47:59
Frida RönnqvistÖppen motion 5 (59)3 270 m10:48:24
Jenny RönnqvistÖppen motion 5 (59)3 270 m10:53:22
Magnus HanssonH45 (17)3 960 m10:57
Alice HultinD20 (3)3 520 m10:58
Lars-Olof RönnqvistH70 (20)2 940 m11:23
Bo AnderssonÖppen motion 3 (24)2 620 m11:23:03
Jonas HultinH50 (20)3 520 m11:25
Daniel HällåsÖppen motion 8 (57)4 340 m11:45:04
Walter HällåsÖppen motion 3 (24)2 620 m11:47:08
Carola AnderssonD70 (6)2 550 m12:06
Bengt HanssonH75 (6)2 940 m12:11
Mats AnderssonH40 (24)3 960 m12:23
119Gustav AnderssonH14 (23)2 790 m12:45

OK Orinto

51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kent OlaussonÖppen motion 7 (86)3 070 m10:48:30
1Vera ElfströmD14 (21)2 790 m10:51
Ludvig BurvallU2 (23)2 390 m10:56:18
Hans KarlssonÖppen motion 7 (86)3 070 m10:56:51
Martin JohanssonH45 (17)3 960 m11:01
Nils BirkestadU1 (30)1 830 m11:04:16
Ingrid BirkestadU1 (30)1 830 m11:04:33
Selma BirkestadU1 (30)1 830 m11:04:40
Sandra EkströmÖppen motion 7 (86)3 070 m11:06:56
Emil SundströmH18 (3)3 530 m11:08
305Hugo HolmsboH16 (15)3 520 m11:09
Emil GabrielssonH12 (27)2 260 m11:17
Edvin NyborgH12 (27)2 260 m11:23
Lena ElfströmÖppen motion 5 (59)3 270 m11:25:34
Bengt MattssonH70 (20)2 940 m11:26
Elliot HilmertzU1 (30)1 830 m11:36:19
Jonas BergdahlÖppen motion 8 (57)4 340 m11:36:40
315Gustav BohmanH16 (15)3 520 m11:39
Lova BergdahlU1 (30)1 830 m11:39:34
Erik VerhagenH12 (27)2 260 m11:41
Elsa Palmerud PringleU1 (30)1 830 m11:41:28
Iris Palmerud PringleU2 (23)2 390 m11:41:29
18Kristina BohmanD14 (21)2 790 m11:42
Julius Jakobsson- HellqvistU1 (30)1 830 m11:43:00
Jonatan BarthH12 (27)2 260 m11:45
Anna VerhagenÖppen motion 3 (24)2 620 m11:48:14
Daniel SundqvistÖppen motion 8 (57)4 340 m11:48:35
Annika AnderssonÖppen motion 8 (57)4 340 m11:49:33
Jakub DobsicekU1 (30)1 830 m11:50:08
John RöshammarU1 (30)1 830 m11:50:12
Aron NyborgH10 (24)2 170 m11:52
Birgitta VerhagenÖppen motion 5 (59)3 270 m11:53:00
Filip BarthU2 (23)2 390 m11:53:04
Harry RöshammarInskolning (14)1 230 m11:53:06
Hana TrefnáÖppen motion 3 (24)2 620 m11:58:41
Anna BjörkmanÖppen motion 7 (86)3 070 m11:59:23
Kajsa ElfströmD12 (28)2 260 m12:01
Rosa BjörkmanÖppen motion 3 (24)2 620 m12:01:40
August PalmH10 (24)2 170 m12:02
Alexia PalmD12 (28)2 260 m12:03
Mattias ReulU2 (23)2 390 m12:08:12
Håkan HagmanÖppen motion 5 (59)3 270 m12:09:23
Hugo LambertH10 (24)2 170 m12:10
106Benjamin ReulH14 (23)2 790 m12:19
Hedvig EliassonD12 (28)2 260 m12:25
Einar EliassonU1 (30)1 830 m12:26:04
Karl Hugo NilssonH10 (24)2 170 m12:28
115Erik BillströmH14 (23)2 790 m12:37
Elvina BergdahlD12 (28)2 260 m12:53
Kristoffer RöshammarÖppen motion 3 (24)2 620 m
Peter GabrielssonÖppen motion 5 (59)3 270 m

OK Orion

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan DelvertÖppen motion 8 (57)4 340 m11:23:37

OK Pan-Kristianstad

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Niklas OlofssonH21 (43)4 510 m11:54

OK Ravinen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Joshua DudleyH21 (43)4 510 m12:33

OK Skogshjortarna

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Helene Wengholt JohnssonD55 (8)3 150 m10:58
Ted LiivrandH70 (20)2 940 m10:59
Ebba EberlénD10 (17)2 170 m11:04
Mats EricssonH65 (17)3 230 m11:05
Monica IvarssonD65 (7)2 590 m11:09
Kalle JohanssonH70 (20)2 940 m11:11
Pia RagnmarkÖppen motion 3 (24)2 620 m11:13:12
Per FredrikssonH65 (17)3 230 m11:23
310Anton LundH16 (15)3 520 m11:24
Christine LundD40 (14)3 530 m11:38
Kent IvarssonH65 (17)3 230 m11:38
Melvin LundH12 (27)2 260 m11:39
Karin ThernD21 (26)4 140 m11:43
Gustav StenbergÖppen motion 8 (57)4 340 m11:47:10
21Ebba ThernD14 (21)2 790 m11:51
Inga PerssonD75 (9)1 980 m11:51
Anders LundÖppen motion 7 (86)3 070 m11:51:14
Klara EberlénD12 (28)2 260 m11:59
Hans LindgrenH55 (25)3 530 m12:12
Andréas ThernH21 (43)4 510 m12:36
Stefan GustafssonH55 (25)3 530 m12:40
Jonatan BörjessonH21 (43)4 510 m12:42
Per RubendahlH40 (24)3 960 m12:51

OK Skogsvargarna

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gunnar HallH50 (20)3 520 m11:22
Hans-Olof HolmH55 (25)3 530 m12:00
Roy JohanssonH55 (25)3 530 m12:16

OK Tranan

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kurt RydinH80 (8)2 550 m11:42
Hanna LindströmD21 (26)4 140 m11:58
Gunnel SvenssonD50 (15)3 150 m11:58
Monica LarssonD70 (6)2 550 m12:24
Lars-Åke LarssonH75 (6)2 940 m12:26

OLG Thun

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Judith HoferÖppen motion 8 (57)4 340 m11:58:20

Ryda SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristin SkaarD21 (26)4 140 m11:01

Rydboholms SK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gösta ClaessonH70 (20)2 940 m11:44
Agnes WåkeråsD12 (28)2 260 m12:09
Linda WåkeråsÖppen motion 5 (59)3 270 m12:15:11
Selma WåkeråsInskolning (14)1 230 m12:15:14
Jessica De Groot BoersmaD45 (14)3 150 m12:19
Magnus WåkeråsH40 (24)3 960 m12:37
Lennart JosefssonH55 (25)3 530 m13:00

Sjövalla FK

39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lisa LarssonD55 (8)3 150 m11:01
Linda HedenblomD40 (14)3 530 m11:02
Solveig HedenblomD65 (7)2 590 m11:03
Ingalill MullinsÖppen motion 5 (59)3 270 m11:04:48
Anders JernbergÖppen motion 7 (86)3 070 m11:05:26
Lukas RandåkerH12 (27)2 260 m11:07
Sören SvenssonH70 (20)2 940 m11:08
Freja HesselInskolning (14)1 230 m11:08:29
Karin WahlgrenÖppen motion 7 (86)3 070 m11:17:03
Barbro JohanssonD75 (9)1 980 m11:21
Calle Randåker BokedalÖppen motion 7 (86)3 070 m11:24:28
Vera HöglundD10 (17)2 170 m11:26
Mats LogrenÖppen motion 8 (57)4 340 m11:28:43
Maria HöglundD40 (14)3 530 m11:30
Ulrika LogrenÖppen motion 7 (86)3 070 m11:31:52
Noah HedenblomH12 (27)2 260 m11:35
Jukka RankanenÖppen motion 7 (86)3 070 m11:39:35
Per-Arne WahlgrenH55 (25)3 530 m11:48
202Anna SvarfvarD16 (11)3 520 m11:51
Albert EdgrenH12 (27)2 260 m11:55
Jesper RandåkerH10 (24)2 170 m11:58
Linda RandåkerÖppen motion 5 (59)3 270 m11:59:19
206Linnea Wedberg-KilnäsD16 (11)3 520 m12:03
Martin AnderssonH35 (9)4 340 m12:10:00
103Noah ErefalkH14 (23)2 790 m12:13
Tove Wedberg-KilnäsD12 (28)2 260 m12:13
Claes GreenH75 (6)2 940 m12:14
210Maria LogrenD16 (11)3 520 m12:15
Björn LindkvistH40 (24)3 960 m12:15
Andreas HesselÖppen motion 5 (59)3 270 m12:18:34
Alvar HedenblomH10 (24)2 170 m12:20
Julia SvarfvarD12 (28)2 260 m12:31
Phil MullinsH55 (25)3 530 m12:32
Åse SundinD45 (14)3 150 m12:34
Claes BjörkmanÖppen motion 5 (59)3 270 m12:43:38
Klara Wedberg-KilnäsD12 (28)2 260 m12:47
122Axel BjörkmanH14 (23)2 790 m12:51
Hans WedbergH55 (25)3 530 m12:56
Charlotta SvarfvarÖppen motion 7 (86)3 070 m

SOK 68

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Urban BjufströmÖppen motion 5 (59)3 270 m11:31:32
Magnus JoelssonH55 (25)3 530 m11:40

Stenungsunds OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Henrik PellméH45 (17)3 960 m11:23
Mikael FjällborgÖppen motion 7 (86)3 070 m11:23:16
313Willy FjällborgH16 (15)3 520 m11:33
16Ella PellméD14 (21)2 790 m11:36
Svea PellméU2 (23)2 390 m11:39:42
Katrin PellméÖppen motion 5 (59)3 270 m11:43:49
Christina LiljeqvistÖppen motion 7 (86)3 070 m11:57:19
Martin LindqvistH35 (9)4 340 m12:04:00

Svenljunga OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ingrid ÅhlundD75 (9)1 980 m11:41
Inger BylanderD75 (9)1 980 m12:01

Sävedalens AIK

67 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonas PalmH21 (43)4 510 m10:54
Lena TornéusÖppen motion 5 (59)3 270 m10:54:50
Maria KlamfeltÖppen motion 7 (86)3 070 m10:58:34
4Alice TryggD14 (21)2 790 m11:00
Noah GrundbergU1 (30)1 830 m11:00:31
Karin SundströmÖppen motion 5 (59)3 270 m11:01:39
Lars-Göran AxmalmH70 (20)2 940 m11:02
Henrik BrusH21 (43)4 510 m11:03
Kajsa Carlsson WallumD21 (26)4 140 m11:04
Sofia EbermarkD21 (26)4 140 m11:07
Ilya BeliankaH21 (43)4 510 m11:09
Anna BrodinD21 (26)4 140 m11:10
Johan WedlinÖppen motion 5 (59)3 270 m11:11:14
306Nils GrimbeckH16 (15)3 520 m11:12
Moa WallströmD10 (17)2 170 m11:12
Maria GustafssonÖppen motion 7 (86)3 070 m11:16:04
Amanda ClaessonD21 (26)4 140 m11:22
Marie EckerlidÖppen motion 7 (86)3 070 m11:22:36
Madeleine AttforsÖppen motion 8 (57)4 340 m11:23:56
12Amanda Ström EckerlidD14 (21)2 790 m11:24
Agne ÖstenssonH80 (8)2 550 m11:24
Camilla ÖhgrenÖppen motion 7 (86)3 070 m11:26:39
Axel Ström EckerlidH12 (27)2 260 m11:27
Kajsa NormanD18 (2)3 530 m11:28
Joanna MalmkvistÖppen motion 7 (86)3 070 m11:28:23
Hans CarlstedtH70 (20)2 940 m11:29
14Ellen NormanD14 (21)2 790 m11:30
312Gabriel ÖhgrenH16 (15)3 520 m11:30
Klara PålssonD21 (26)4 140 m11:31
Fredrik WeihardH21 (43)4 510 m11:33
Joakim SöderbomU2 (23)2 390 m11:36:34
Lena CarlssonD50 (15)3 150 m11:37
Joel GunnarssonÖppen motion 3 (24)2 620 m11:37:13
Marcus SöderbomÖppen motion 5 (59)3 270 m11:37:29
Jan LarssonÖppen motion 7 (86)3 070 m11:38:10
Stina GunnarssonÖppen motion 3 (24)2 620 m11:38:51
Isak ÖgrenH12 (27)2 260 m11:43
19Matilda WallströmD14 (21)2 790 m11:45
Lena LarssonÖppen motion 3 (24)2 620 m11:45:22
Filippa SpånérD21 (26)4 140 m11:46
Anette BernhedD50 (15)3 150 m11:49
Nichlas WallströmÖppen motion 7 (86)3 070 m11:50:12
Björn LindbladH50 (20)3 520 m11:52
Stina BergD21 (26)4 140 m11:55
David HäggÖppen motion 8 (57)4 340 m11:57:14
Linus WeihardH10 (24)2 170 m12:00
Simon LarssonÖppen motion 8 (57)4 340 m12:00:59
Amilia BjörklundD21 (26)4 140 m12:01
John GabrielssonH21 (43)4 510 m12:03
Lisa PalmD21 (26)4 140 m12:07
208Julia LindbladD16 (11)3 520 m12:09
Andrea Wallenius-ErikssonD45 (14)3 150 m12:10
Mark UbbinkÖppen motion 8 (57)4 340 m12:18:16
Evelina LindsjöD12 (28)2 260 m12:19
Niclas DavidssonÖppen motion 5 (59)3 270 m12:20:40
107Emil LindbladH14 (23)2 790 m12:21
Andreas KarlssonH21 (43)4 510 m12:21
109Simon BååthH14 (23)2 790 m12:25
Pär ClaessonH55 (25)3 530 m12:28
Miranda WallströmD12 (28)2 260 m12:29
Ingemar CarlssonH60 (13)3 660 m12:35
Martin LindsjöH40 (24)3 960 m12:43
Roger AnderssonH60 (13)3 660 m12:44
Susanne BerglundÖppen motion 7 (86)3 070 m12:49:12
Johan BerglundH60 (13)3 660 m12:50
Marcus KempeH21 (43)4 510 m12:51
Martin TryggH40 (24)3 960 m12:55

Tolered-Utby Ol-klubb

54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mia GustafssonÖppen motion 7 (86)3 070 m10:45:08
Kristian Narbro PorathÖppen motion 8 (57)4 340 m10:45:41
Lisbeth BergagårdÖppen motion 7 (86)3 070 m10:45:51
Christer BergagårdÖppen motion 8 (57)4 340 m10:47:28
Pontus HedinÖppen motion 5 (59)3 270 m10:48:55
Alva HedinU2 (23)2 390 m10:49:23
Johan LarssonÖppen motion 7 (86)3 070 m10:53:24
3Maja NordenfeltD14 (21)2 790 m10:57
Sara NordenfeltD40 (14)3 530 m10:58
5Karina BacheD14 (21)2 790 m11:03
Linda SternöD40 (14)3 530 m11:06
Sven-Olof HermanssonH45 (17)3 960 m11:07
Valdemar BrattInskolning (14)1 230 m11:09:36
Isabella BrathD10 (17)2 170 m11:10
Fredrik AnderssonH45 (17)3 960 m11:13
Anders SternöH70 (20)2 940 m11:14
Edvin BrathH12 (27)2 260 m11:15
Ann-Kristin LindegårdhD65 (7)2 590 m11:15
Caroline KarlssonÖppen motion 5 (59)3 270 m11:17:32
Erik RothamelH12 (27)2 260 m11:19
Per BaierH45 (17)3 960 m11:19
Frans OlssonU1 (30)1 830 m11:19:39
David ErikssonU2 (23)2 390 m11:19:43
Fredrik SöderbergH45 (17)3 960 m11:25
Lea NiiniskorpiD40 (14)3 530 m11:26
Felix KindeÖppen motion 8 (57)4 340 m11:27:10
Pernilla KindeÖppen motion 7 (86)3 070 m11:27:23
Johan HindérH21 (43)4 510 m11:30
Sofia HansonÖppen motion 7 (86)3 070 m11:30:42
Jacob ErikssonH12 (27)2 260 m11:31
Kenneth JohanssonH70 (20)2 940 m11:32
Alva BodforssU2 (23)2 390 m11:33:06
Sven Erik MolanderH65 (17)3 230 m11:35
Jan VulcanH70 (20)2 940 m11:41
20Maja KarlssonD14 (21)2 790 m11:48
201Elvira SöderbergD16 (11)3 520 m11:48
Jonas NissarH10 (24)2 170 m11:54
Fredrik NissarÖppen motion 5 (59)3 270 m11:55:59
Åsa LarsenÖppen motion 3 (24)2 620 m12:04:51
Emma EkbergD21 (26)4 140 m12:16
105Melvin AnderssonH14 (23)2 790 m12:17
Styrbjörn TörngrenH40 (24)3 960 m12:17
211Siri LarsenD16 (11)3 520 m12:18
Isabella BaierD12 (28)2 260 m12:21
Ulrik OlssonH10 (24)2 170 m12:24
Peter OlssonH40 (24)3 960 m12:29
112Jakob BaierH14 (23)2 790 m12:31
Maths CarlssonH55 (25)3 530 m12:36
116David RothamelH14 (23)2 790 m12:39
Pär BrathH40 (24)3 960 m12:39
Primus HäggbomÖppen motion 3 (24)2 620 m12:40:59
Embla SternöD12 (28)2 260 m12:41
Ola NiklassonH40 (24)3 960 m12:57
Fredrik RothamelÖppen motion 7 (86)3 070 m

Trollhättans SK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders FrickÖppen motion 8 (57)4 340 m11:07:09
Nils FrickInskolning (14)1 230 m12:18:09
Oskar FrickInskolning (14)1 230 m12:23:27

Trollhättans SOK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lena WaernD75 (9)1 980 m11:01
Johan SandströmÖppen motion 8 (57)4 340 m11:13:43
307David AlménH16 (15)3 520 m11:15
Elvira BjörklundD21 (26)4 140 m11:19
Hans EkbergH65 (17)3 230 m11:32
Bengt NorrmanH50 (20)3 520 m11:46
Magnus VedinH40 (24)3 960 m12:31

Uddevalla OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Arne AlfredssonH65 (17)3 230 m10:59
Per IvarssonH65 (17)3 230 m11:17
Daniel OlssonH21 (43)4 510 m12:48

Ulricehamns OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Björn PetterssonH65 (17)3 230 m11:02
Karl-Anton KarlssonH35 (9)4 340 m11:34:00
Johanna KarlssonD35 (6)3 530 m11:54
Gustav KarlssonH10 (24)2 170 m12:12
Anton KarlssonH10 (24)2 170 m12:22

Vänersborgs SK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars HogedalH65 (17)3 230 m11:29
Gunilla HogedalD65 (7)2 590 m11:33
Liam HogedalH12 (27)2 260 m11:53
Emelie SvalinD35 (6)3 530 m12:06
Gabriel HogedalH10 (24)2 170 m12:16

Västvärmlands OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders FogelbergH35 (9)4 340 m10:53:09
Jonas FogelbergH35 (9)4 340 m11:02:03

Annonser