Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Öppet Skaraborgsmästerskap, lång

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Öppet Skaraborgsmästerskap, lång
Arrangörsorganisation: SOK Träff
Datum: söndag 22 april 2018

D21

7 080 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9930329Sofia GumaeliusTibro OK10:01
9880918Pernilla OlssonSkåneslättens OL10:06
25796Emma KindbomIF Hagen10:11
9930809Anna OlssonTibro OK10:16
967827Anna LarssonIF Hagen10:21

H21

10 050 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9061155Erik NeroMullsjö SOK09:56
25603Tony LarssonIstrums SK10:01
535252Marcus LööfOK Kullingshof10:06
9403020Jesper LiderudTibro OK10:11
820221Max SuderbysIF Hagen10:16
10137Johan HöögMariestads FK10:21
891026Johan TörnrothHestra IF10:26
1100510Fredrik RosénJönköpings OK10:31
9000224Daniel BogrenIF Hagen10:36

H20

7 590 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8190413Oscar StombergIF Hagen10:02
9993770Olle HedmanIF Hagen10:07
9991212Carl HolmbergIF Hagen10:12

D18

5 020 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9000801Alma LiderudLidköpings VSK10:00

H18

6 600 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452915Jonas PlanckIK Gandvik10:02
9011120Johan HolmbergIF Hagen10:07

D17-20 Kort

4 480 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9000406Sofi AnderssonIK Gandvik10:02

H16

5 550 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2101654Adam SkoglundUlricehamns OK10:27
9030615Johan MårtenssonIF Hagen10:30
9020202Lukas AndrénTibro OK10:33
1030501Oskar DahlinIK Gandvik10:36
8020820Hugo MandingerTrollhättans SOK10:39
9030614Edvin HenryssonTibro OK10:42
9020607Gustav OhlinOK Tranan10:45
8030102Anton CarlssonIF Hagen10:48
7003125Gustav LidmanTibro OK10:51

D16 Kort

4 040 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
441191Dea SundmarkIK Gandvik10:03

D14

4 060 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7040326Julia WesthMullsjö SOK10:01
7050122Elsa SödervallIK Gandvik10:06
441284Tuva SundmarkIK Gandvik10:11

H14

4 040 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2101675Isak SkoglundUlricehamns OK09:56
2112488Erik GullbrandIF Hagen10:01
7151017Simon WesthMullsjö SOK10:06
2058929Carl StadigIK Gandvik10:11
9040306Liam JohanssonIF Hagen10:16
1050909Kasper VemdalMullsjö SOK10:21
451123Axel BrönnestamOK Gipen10:26

D14 Kort

3 150 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2084146Hilda WaldefeldtIK Gandvik10:02
1470421Louise SköldOK Klyftamo10:07
2084140Ida NordströmIK Gandvik10:12
445436Josephine LinderothIF Hagen10:17

H14 Kort

3 060 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
436044Oscar NystrandOK Klyftamo10:02

D12

3 060 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2106300Emy PetterssonIK Gandvik10:00:00
9060218Agnes JohanssonIF Hagen10:04:00
2084103Aida MehmedagicIK Gandvik10:08:00
1070516Moa VemdalMullsjö SOK10:12:00
452956Molly HögIK Gandvik10:16:00
2095435Emilia MellegårdLidköpings VSK10:20:00
2084149Elin ForsbergIK Gandvik10:24:00
7070412Irma WesthMullsjö SOK10:28:00
2058948Hilda AhlgrenIK Gandvik10:28:07
2058950Hanna WidegrenIK Gandvik10:32:00

H12

3 150 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
502834Hugo TofténSOK Träff10:00
2084111Alvin DahlinIK Gandvik10:05
2104485Cristian LinderothIF Hagen10:10
7070921Noah FalkanderSOK Träff10:15
441226Johan AnderssonIK Gandvik10:20

D12 Kort

2 590 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
364881Sofia NystrandOK Klyftamo10:31

H12 Kort

2 590 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2112544Walter BlomqvistJönköpings OK10:29

D10

2 590 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2084132Alma Van OostenIK Gandvik10:02
2095387Cornelia BerglundLidköpings VSK10:07
787341Vera DahlbergJönköpings OK10:12
502832Ida TofténSOK Träff10:17
8078008Hilma TrofastJönköpings OK10:22

H10

2 590 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2072727Hannes HolmbergOK Gränsen09:55
8080128Tage MöllerströmJönköpings OK10:00
33418Leo ÖbergOK Skogsstjärnan10:05
2072788Hampus SahlénIF Hagen10:10
2075320Lukas HultOK Gränsen10:15
33417Nils ÖbergOK Skogsstjärnan10:20

D35

6 070 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8000424Maria SahlénIF Hagen10:50
15353Camilla BohmanIF Hagen10:53

H35

8 100 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1006591Erik AdolfssonOK Skogsstjärnan10:01
431345Patrik WallinFalköpings AIK OK10:06
1428830Rikard HultOK Gränsen10:11
2095481Mikael MellegårdLidköpings VSK10:16
8399399Magnus SödervallIK Gandvik10:21

D40

5 020 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7750604Annika WesthMullsjö SOK10:03
15046Marita LemmingOK Skogsstjärnan10:08

H40

7 590 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
259330Johani KaronenIK Gandvik09:55
8002496Anders BlomqvistJönköpings OK10:00
760408Anders PåhlmanIstrums SK10:05
8007788Anders FranzénLidköpings VSK10:10
2106282Mikael PetterssonIK Gandvik10:15
8078078Mikael TrofastJönköpings OK10:20
1033076Patrick EricsonMullsjö SOK10:25
2109398Mattias BerglundLidköpings VSK10:30
8016321Magnus SundmarkIK Gandvik10:35

D45

4 610 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
341059Angelica BrandqvistTibro OK10:44
19291Anna-Karin RybergOK Klyftamo10:47
19264Karin AnderssonIF Hagen10:50
519400Helena SödervallIK Gandvik10:53

H45

6 600 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
448593Mika TolonenOK Amne10:00
29885Pär-Magnus BjurekTibro OK10:04

D50

4 110 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9680109Anna StombergIF Hagen10:29
343115Nina OlssonFalköpings AIK OK10:32
660616Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK10:35
9681028Nina GumaeliusTibro OK10:38
15696Maria BogrenIF Hagen10:41
433751Kristina Höök PatrikssonOK Klyftamo10:44
29273Lucy LouTibro OK10:47

H50

6 070 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
421468Mats HolmbergOK Gränsen09:51
42693Mats AhnheimTibro OK09:54
11875JOACIM AhnheimTibro OK09:57
9670713Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu10:00
341026Jens LindströmTibro OK10:03
9650426Martin MandingerTrollhättans SOK10:06
7661009Per WollbrandOK Ravinen10:09
36330Magnus NiklassonFalköpings AIK OK10:12
7043327Thomas LjungqvistTibro OK10:15
2072796Kjell JohanssonIF Hagen10:18
2104374Tony GustavsenIstrums SK10:21
1660331Erik LösethFalköpings AIK OK10:24
29902Peter JarlTibro OK10:27
7661209Jan-Otto AnderssonLidköpings VSK10:30
7670531Ingvar ÅkessonIFK Göteborg Orientering10:33
2066521Stefan MusslinderFalköpings AIK OK10:36
641124Peter BrämersonTibro OK10:39
15627Åke WijkmarkIF Hagen10:42
443274Bo SvenssonIstrums SK10:45

D55

4 110 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1230531Maria WidmarkIF Hagen10:00
47313Susanne OlssonGudhems IF10:03
610801Nina BejbomUddevalla OK10:06
409320Maria SkogsbergMariestads FK10:09
610331Ann NyströmIF Hagen10:12
8141041Lena ArnoldssonMullsjö SOK10:15
9638991Kerstin OhlssonHaninge SOK10:18
9591119Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK10:21

H55

5 560 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
608991Torbjörn OhlssonHaninge SOK10:01
9408190Jonas LundgrenTibro OK10:04
890706Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna10:07
25781Lasse Karlsson-LodIstrums SK10:10
9612000Pedro LundqvistLinköpings OK10:13
9621015Klas LindgrenVästerås SOK10:16
427020Claes EkbergLidköpings VSK10:19
7631216Johan OskarssonLaxå OK10:22
9610604Lars HolmbergIF Hagen10:25

D60

3 650 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
722005Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK09:55
550815Pia SvenssonFalköpings AIK OK10:00
15628Eva Rabe MagnussonIF Hagen10:05
2041843Jane JohanssonIstrums SK10:10
540201Monica AbrahamssonGudhems IF10:15
246052Ing-Marie HjertFalköpings AIK OK10:20
9551116Inger WesterbergIF Hagen10:25
19288Inger JohanssonOK Klyftamo10:30

H60

4 940 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9560619Owe TörnrothHjobygdens OK10:00
341100Torbjörn LöfvingMullsjö SOK10:04
571202Svante LindgrenKorsnäs IF OK10:08
15629Uno MagnussonIF Hagen10:12
25660Jan AlbertssonIstrums SK10:16
38591Tommy RoosFalköpings AIK OK10:20
431231Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK10:24
9415907Stefan StombergIF Hagen10:28
8056052Thomas HjertFalköpings AIK OK10:32
9580614Svante AndrénTibro OK10:36
15640Per-Erik CarlssonIF Hagen10:40

D65

3 650 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
19278Kristina LarssonOK Klyftamo10:02
15042Monica LööfMariestads FK10:07
7010526Kerstin KarlssonTidaholm SOK Sisu10:12
17895Kerstin GustafssonOK Gränsen10:17
11887Gisela LöfvingTibro OK10:22

H65

4 610 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1040517Lars-Eric AnderssonFalköpings AIK OK09:57
8420823Lars GrehnMullsjö SOK10:00
17897Lars GustafssonOK Gränsen10:03
520531Lennart JakobssonTibro OK10:06
661414Tommy WesterbergIF Hagen10:09
1951607Bernhard GrenaboHjobygdens OK10:12
451942Lennart GustafssonJönköpings OK10:15
508805Sten OlssonOK Klyftamo10:18
15023Håkan LööfMariestads FK10:21
2112551Roland SvenssonOK Skogsstjärnan10:24
1490611Bertil KarlssonHjobygdens OK10:27
1038652Bo AnderssonFalköpings AIK OK10:30
417634Anders KäckMariestads FK10:33
1428388Kjell KaminskyIF Hagen10:36
13656Håkan OlssonHjobygdens OK10:39

D70

3 070 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7470424Ingrid TengelandIK Gandvik10:01
15039Eva HöijeOK Skogsstjärnan10:05
13684Kajsa TofténHjobygdens OK10:09
16226Anne-Marie TiveljungIK Gandvik10:13
44556Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL10:17
7206830Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK10:21

H70

4 100 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1691212Jan-Olof AnderssonMariestads FK10:00
30674Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK10:03
15261Bengtåke AnderssonOK Amne10:06
11885Vidar LöfvingTibro OK10:09
445454Karl Evert SvenssonIF Hagen10:12
19286Lars-Olof GustafssonOK Klyftamo10:15
25613Lars WahlströmIstrums SK10:18
15019Hans-Gösta BernhardMariestads FK10:21
7480322Stig JohanssonFalköpings AIK OK10:24
715250Reits HallOK Amne10:27
17869Per GranevikJönköpings OK10:30
353538Gunnar AnderssonIK Vista10:33
15698Christer OttossonOK P410:36
2088521Gunnar HejdenbergMotala AIF OL10:39

D75

3 070 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2048678Kerstin WalleniusOK Skogsstjärnan10:03
19267Ulla HöökOK Klyftamo10:07
15037Anne-Catrine PerssonMariestads FK10:11
10266Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10:15
15038Birgit KarlssonMariestads FK10:19

H75

3 460 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1245045Lars-Erik LarssonOK Amne09:55
37384Kenneth IvehagFrämmestads IK09:58
15016Lars-Erik NilssonMariestads FK10:01
408917Rolf LarssonDegerfors OK10:04
7206820Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK10:07
204693Åke NordbergOK Klyftamo10:10
1939504Gunnar BrystHjobygdens OK10:13
440285Folke DahlénLidköpings VSK10:16
17975Bengt AnderssonTidaholm SOK Sisu10:19
19292Bertil RybergOK Klyftamo10:22
15248Stig BengtssonOK Amne10:25
2112403Lennart HöijeOK Skogsstjärnan10:28
2083995Sven Erik SjöholmMullsjö SOK10:31
248530Per-Olof JohanssonOK Klyftamo10:34

D80

2 560 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15617Britta SahlIF Hagen10:01
15602Margareta HolmbergIF Hagen10:06

H80

3 070 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
702005Kjell PerssonMariestads FK10:27
30690Ingemar HolmbergIF Hagen10:31
10613Alvar AnderssonTibro OK10:35

H85

2 560 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15616Stig SahlIF Hagen10:03

Inskolning

1 820 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
229254Thilda JanderbergSOK Träff09:32:46
245145Vera PetterssonIK Gandvik10:10:42
434124Gösta LundgrenSOK Träff10:11:40
2079695Gustaf ErikssonSOK Träff10:29:03
2079687Ingrid ErikssonSOK Träff10:29:35
601400Vilma WesterbergIF Hagen10:31:32
2079657Meja SuderbysIF Hagen11:03:30
15641Alma SuderbysIF Hagen11:03:35

U1

2 060 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7120325Vera WesthMullsjö SOK09:39:28
16208Elsa HolstHjobygdens OK09:45:50
331038Theo RydénMullsjö SOK09:54:08
208097Bo MöllerströmJönköpings OK10:05:16
2079692Sam FalkanderSOK Träff10:15:21
2104425Gustav SandstedtTidaholm SOK Sisu10:28:58
8078010Alma TrofastJönköpings OK10:31:42
2095296Molly IvarssonTibro OK10:32:37
28002Lovisa DahlbergJönköpings OK10:34:28

U2

2 630 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2095275Jonatan SahlénIF Hagen09:33:57
434125Zebulon AnderssonSOK Träff09:38:39
420048Milou AnderssonSOK Träff09:39:03
262813Saga SandbergSOK Träff09:51:13
452943Walter KrantzIK Gandvik10:06:00
2084117Astrid AhlgrenIK Gandvik10:10:40
2058931Wictor WidegrenIK Gandvik10:13:13
362013Simon SamuelssonTibro OK10:27:08
362004Lovisa SamuelssonTibro OK10:27:10
12575Astrid GradTibro OK10:27:13
229294Molly ÅgesjöSOK Träff10:31:47
2079661Gustav HagejärdSOK Träff10:46:57
2079694Carl NorbergSOK Träff11:03:21
2079658Siri BjörkSOK Träff11:05:05

Öppen motion 1

2 630 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
420042Tuva SandbergSOK Träff09:50:01
15302Annika AnderssonOK Skogsstjärnan09:55:10
17802Patrik DahlbergJönköpings OK10:13:03
33416Britt-Marie JohansonOK Skogsstjärnan10:20:05
2078235Eva HagejärdSOK Träff10:47:01
420047Alma GulllbrandIF Hagen11:32:23

Öppen motion 2

4 020 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2106295Magnus KrantzIK Gandvik11:05:35

Öppen motion 3

3 050 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
436011Lubov PospeshinaIF Hagen09:36:03
15607Ewa HolmbergIF Hagen09:55:49
2084116Frida WidegrenIK Gandvik10:11:42
28006Maria DahlbergJönköpings OK10:12:54
17971Arek MilevaTidaholm SOK Sisu10:28:04
2089045Johansson IsabelleTidaholm SOK Sisu10:28:05
9047163Kiril MilevTidaholm SOK Sisu10:29:19
364879Jan-Erik NystrandOK Klyftamo10:31:04
2104074Sören RobertssonOK Njudung10:40:32

Öppen motion 4

5 090 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2104321Forsberg AndersIK Gandvik10:24:02
246049Hanna NordlöfIF Hagen10:56:11

Öppen motion 5

3 560 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
404092Camilla LiderudLidköpings VSK09:52:08
2800368Lars EkmarkHjobygdens OK09:57:31
417639Christoffer WallMariestads FK09:57:37
2059193Mehmedagic AnelaIK Gandvik10:13:15
680712Anneli AnderssonIK Gandvik10:13:17
2107578Therese SvantessonOK Klyftamo10:13:41
980006Anna AnderssonIK Gandvik10:13:52
341073Annica HenryssonTibro OK10:27:24
2084144Lotta JohanssonIK Gandvik10:28:08
2063797Patrik PogemaaOK Skogsstjärnan10:33:28
445413Lena Carlsson TellIF Hagen10:34:35
2063741Ann PogemaaOK Skogsstjärnan10:35:12
2106188Anette Von HaugwitzOK Njudung10:42:04
2058965Pernilla LundbergIK Gandvik11:19:42
510214Sofia JanssonHjobygdens OK

Öppen motion 6

5 820 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
437058Karin AnderssonIF Hagen09:48:26
452991Anders PlanckIK Gandvik09:51:00
229686Jonas HolstHjobygdens OK10:21:03
557799Jessica HolstHjobygdens OK10:39:03
8196587Joachim FribergIF Hagen10:48:26
8123077Tobias MöllerströmJönköpings OK11:01:01

Öppen motion 7

3 110 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
11876Christer SvenssonTibro OK09:32:31
409312Ove PerssonMariestads FK09:33:59
11877Aina SvenssonTibro OK09:35:42
924609Ellen LarssonIF Hagen09:35:59
600001Peter NyströmMariestads FK09:38:26
244298Åsa GrenaboHjobygdens OK09:42:35
8007409Niklas SahlénIF Hagen09:43:44
2122025Stefan HägelmarkFjärås AIK09:46:59
436109Maja WalleniusOK Skogsstjärnan09:49:44
263083Monica WalleniusOK Skogsstjärnan09:49:46
722006Johan LiderudLidköpings VSK09:52:10
451146Klas SkogOK Gipen09:54:41
451125Monica BrönnestamOK Gipen09:54:45
260998Per GustafssonRyda SK09:56:35
7520106Inge AnderssonOK Skogsstjärnan10:00:57
16239Hans AnderssonIK Gandvik10:02:48
866886Gunnar BejbomUddevalla OK10:06:08
2801213Kent IvarssonOK Skogshjortarna10:11:13
15812Monica IvarssonOK Skogshjortarna10:12:16
353577Annika BrämersonTibro OK10:13:34
2084139Torbjörn HaginIK Gandvik10:14:50
1061975Sigrid VemdalMullsjö SOK10:16:03
452946Tommy HögIK Gandvik10:16:32
2122039Sune GustavssonTibro OK10:17:10
452953Martin AnderssonIK Gandvik10:18:02
9030641Thomas HenryssonTibro OK10:26:52
231005Lena Rabe JosefssonFjärås AIK11:08:07
2132133Per IvarssonTibro OK11:08:49
17892Håkan HåkanssonOK Gränsen11:22:41
9020820Margareta MandingerTrollhättans SOK

Öppen motion 8

4 560 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7202465Nils GustavssonLidköpings VSK09:36:22
2048650Sara KarlssonOK Skogsstjärnan10:08:02
263608Henrik LinderothIstrums SK10:14:06
15697Harri ViinamäkiIF Hagen10:31:27
2079683Niclas WesterbergIF Hagen11:12:42
17893Sari HåkanssonOK Gränsen11:16:40

Öppen motion 9

7 580 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449270Victor ArvesvedTibro OK10:00:20
961227Filip SödervallIK Gandvik10:02:04
449382David OlssonIF Hagen10:08:12
2078250Yasmin JohanssonTibro OK11:04:01
Björn SvenssonTibro OK

Trail lång

8 770 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
631030Pär LarssonIF Hagen09:49:31
7641147Hampus AnderssonLidköpings VSK10:20:07

Trail kort

4 020 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
242250Liselotte LarssonTibro OK10:12:46
502840Jenny TofténSOK Träff10:12:50

Annonser