Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Gällstads medel

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Gällstads medel
Arrangörsorganisation: Gällstadbygdens SOK
Datum: lördag 5 maj 2018

D21

3 680 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Filippa SpånérSävedalens AIK10:15
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad10:17
Erika ÅkessonMarkbygdens OK10:19
Anna BrodinSävedalens AIK10:21
Filippa JohanssonJönköpings OK10:23
Ida HördegårdhIFK Göteborg Orientering10:25
Elin ClassonOK Orinto10:27
Karin HåkanssonOK Gränsen10:29
Anna RunessonOK Vivill10:31
Elin TörnrothHjobygdens OK10:33
Leena Kuusipohja JohanssonLahden Suunnistajat-3710:35
Lisa ÅkessonMarkbygdens OK10:37
Hanna LindströmOK Tranan10:39
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad10:41

H21

5 380 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan WinteråsVästerbergslagens OL10:19
Jonas LundgrenStora Tuna OK10:21
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK10:23
Johan IngemarssonHestra IF10:25
Michal BestaJönköpings OK10:27
Johan G HördegårdhIFK Göteborg Orientering10:29
Hugo StrömMullsjö SOK10:31
Daniel HåkanssonOK Gränsen10:33
Fredrik RosénJönköpings OK10:35
Erik HanssonBredareds IF10:37
Victor HelgessonHestra IF10:39
Thomas AspIFK Göteborg Orientering10:41
Marcus KvarndalUlricehamns OK10:43
Magnus JohanssonIK Hakarpspojkarna10:45
Jesper NilssonUlricehamns OK10:47
Hampus NyströmIF Hagen10:49
Erik ClassonOK Orinto10:51
William LundstedtMullsjö SOK10:53
Johan TörnrothHestra IF10:55

D18

3 620 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nora AronengHestra IF10:12
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK10:14
Vendela LönkvistOK Vivill10:16
Ida HelgessonHestra IF10:18

H18

3 680 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel BlomFrölunda OL10:00
Hugo JohanssonOK Reftele10:02
Petter BergstedtMarkbygdens OK10:04
Daniel AnderssonFjärås AIK10:06
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK10:08
David NeroNässjö OK10:10
Klas JohanssonOK Tranan10:12
Olle BergstedtMarkbygdens OK10:14

D16

3 590 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin JohanssonGudhems IF10:15
Sofia ElverlindOK Tranan10:17
Malin KindbomIF Hagen10:19
Emilia ÖsterlundIK Ymer10:21
Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb10:23

H16

3 590 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin GenbergUlricehamns OK10:00
Anton LundOK Skogshjortarna10:02
Anton BlomqvistMarkbygdens OK10:04
Simon HermanssonGudhems IF10:06
Ludvig CarlbomUlricehamns OK10:08
Linus AhlénIF Hagen10:10
Adam SkoglundUlricehamns OK10:12

D16 Kort

2 620 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lina JohanssonBredareds IF10:10

H16 Kort

2 620 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hampus ElmquistBredareds IF10:00

D14

2 620 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Wilma PetterssonOK Kullingshof10:24
Stina AnderssonAnderstorps OK10:26
Anna GenbergUlricehamns OK10:28
Vega EnellJönköpings OK10:30
Julia WesthMullsjö SOK10:32
Lisa ÖstenssonOK Tranan10:34
Maja NordinUlricehamns OK10:36
Sandra LingIK Hakarpspojkarna10:38
Stella BurénIK Ymer10:40
Elin AxelssonMullsjö SOK10:42
Matilda AspIFK Göteborg Orientering10:44

H14

2 620 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elias ThunbergOK Vivill09:59
Isak JohanssonOK Gisle10:01
Oliver JohanssonBredareds IF10:03
Lukas KlangUlricehamns OK10:05
Rasmus LarssonBredareds IF10:07
Alfred HallqvistUlricehamns OK10:09
Erik GullbrandIF Hagen10:11
Simon WesthMullsjö SOK10:13
Joel HolmbergUlricehamns OK10:15
Kasper VemdalMullsjö SOK10:17
Isak SkoglundUlricehamns OK10:19
Liam JohanssonIF Hagen10:21

D14 Kort

2 580 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vilda PerssonIK Hakarpspojkarna10:01
Wilma OlssonOK Tranan10:03

H14 Kort

2 580 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ludvig KarlssonBredareds IF10:09
Elias DahlqvistOK Gränsen10:11
Albin ElmquistBredareds IF10:13
Aron MolanderOK Gränsen10:15

D12

2 580 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agnes JohanssonIF Hagen10:00
Edit TreptowAnderstorps OK10:02
Elin BlomqvistMarkbygdens OK10:04
Irma WesthMullsjö SOK10:06
Kajsa LarssonBurseryds IF10:08
Andrea EnbomVänersborgs SK10:10
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering10:12
Helena ErikssonUlricehamns OK10:14
Ella PetterssonOK Kullingshof10:16
Emilia ElverlindOK Tranan10:18
Tilda SundkvistOK Gränsen10:20
Alice WernklevIK Ymer10:22
Linn EnbomVänersborgs SK10:24
Minna PalmIK Hakarpspojkarna10:26
Moa VemdalMullsjö SOK10:28

H12

2 580 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
William JosefssonOK Kullingshof10:23
Oskar Andrén SkoglundOK Vivill10:25
Gustav AspIFK Göteborg Orientering10:27
Edvin LennartsonUlricehamns OK10:29
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK10:31
Alvin LönkvistOK Vivill10:33
Emil LingIK Hakarpspojkarna10:35
Jacob HolmbergUlricehamns OK10:37
Erik KindlundOK Tranan10:39
Melvin LundOK Skogshjortarna10:41
Olle NordinUlricehamns OK10:43
Adam NeroNässjö OK10:45

H12 Kort

2 080 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Viggo PerssonIK Hakarpspojkarna10:11
Joar BlomqvistBredareds IF10:13

D10

2 080 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering10:00
Meja PetterssonOK Kullingshof10:02
Hilma TrofastJönköpings OK10:04
Alice LarssonBredareds IF10:06
Vera DahlbergJönköpings OK10:08
Vera FolkestadAnderstorps OK10:10

H10

2 080 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin ThunbergOK Vivill09:59
Hjalmar IngelsboOK Tranan10:01
Anton KarlssonUlricehamns OK10:03

D35

3 620 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisa GassnerUlricehamns OK10:05

H35

4 600 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas ClaessonOK Kullingshof10:03
Niklas JambrénGöteborgs SK10:05
Magnus GassnerUlricehamns OK10:07

D40

3 590 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Susanne AxelssonJönköpings OK10:31
Maria Rosén ThelinJönköpings OK10:33
Katarina EnbomVänersborgs SK10:35
Annika WesthMullsjö SOK10:37
Jenny JohanssonOK Gisle10:39
Christine LundOK Skogshjortarna10:41
Susanne BiörsOK Tranan10:43
Jenny MartinssonJönköpings OK10:45
Nina AhlénIF Hagen10:47
Maria IngemarssonHestra IF10:49
Malin AnderssonUlricehamns OK10:51

H40

4 360 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per ThunbergOK Vivill10:49
Daniel OlssonDalsjöfors GoIF10:51
Magnus BoivieVaggeryds SOK10:53
Joakim SpångbergIK Hakarpspojkarna10:55
Robert EnbomVänersborgs SK10:57
Mikael TrofastJönköpings OK10:59
Patrick EricsonMullsjö SOK11:01
Johan PerssonUlricehamns OK11:03
Magnus SundmarkIK Gandvik11:05
Peter WernklevIK Ymer11:07
Conny RantzowHestra IF11:09

D45

3 270 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Angelica BrandqvistTibro OK10:01
Johanna AspIFK Göteborg Orientering10:03
Johanna HallqvistUlricehamns OK10:05
Annika JohanssonOK Tranan10:07
Kajsa NordinUlricehamns OK10:09
Ulrika KindlundOK Tranan10:11
Ulrika LjungIK Ymer10:13
Sofia HansonTolered-Utby Ol-klubb10:15

H45

4 360 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan HåkanssonIK Ymer10:44
Greger AhlénIF Hagen10:46
Tobias Den BraverOK Gränsen10:48
Ulf JohanssonOK Gisle10:50
Thomas AnderssonOK Tranan10:52
Torbjörn LönkvistOK Vivill10:54
Johan ElmquistBredareds IF10:56
Kenneth JohanssonOK Tranan10:58
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL11:00
Mikael BergstedtMarkbygdens OK11:02
Martin JakobssonHammarkinds OK11:04
Anders KindbomIF Hagen11:06
Anders HolmbergOK Vivill11:08
Anders LingIK Hakarpspojkarna11:10

D50

3 270 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK10:45
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK10:47
Lena TuressonBurseryds IF10:49
Susann BerntssonOK Reftele10:51
Helena ÅhlinHelsingborgs SOK10:53
Helena JohanssonOK Gisle10:55
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg10:57
Anna JohanssonJönköpings OK10:59
Gunnel SvenssonOK Tranan11:01
Maria HolmbergJönköpings OK11:03
Ing-Marie AronengBredareds IF11:05

H50

3 620 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan HildingHestra IF10:37
Kjell JohanssonIF Hagen10:39
Håkan JohanssonGudhems IF10:41
Per JohanssonOK Reftele10:43
Bengt OlssonIK Hakarpspojkarna10:45
Jan SkoglundOK Vivill10:47
Graham KempGöteborg-Majorna OK10:49
Jan TuressonBurseryds IF10:51
Ingvar ÅkessonIFK Göteborg Orientering10:53
Stefan AronengHestra IF10:55
Jens LindströmTibro OK10:57
Richard BlomFrölunda OL10:59
Ola AllvinIK Hakarpspojkarna11:01
Geir Inge FolkestadAnderstorps OK11:03
Anders LarssonHammarby IF OF11:05
Claes HagstrandLerums SOK11:07
Lars HelgessonHestra IF11:09
Peter ÖstenssonOK Tranan11:11
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg11:13
Andreas RangertIK Hakarpspojkarna11:15

D55

3 110 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christina SöderblomÄtrans IF10:09
Elisabeth StrandhagenGöteborg-Majorna OK10:11
Marianne HanssonBredareds IF10:13
Annette Falck LarssonVänersborgs SK10:15
Anne TuressonBredaryds SOK10:17
Eva CarlssonJönköpings OK10:19
Lena ThuressonRydboholms SK10:21
Maritha HenrikssonJönköpings OK10:23
Annika PeterssonBurseryds IF10:25
Britta SahlinVänersborgs SK10:27
Jane MelinGöteborg-Majorna OK10:29
Lena RunessonOK Vivill10:31
Ann-Marie AnderssonTenhults SOK10:33
Helena LarssonHestra IF10:35

H55

3 590 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kent KlassonHestra IF10:26
Andres LaasOK Skogshjortarna10:28
Lennart JosefssonRydboholms SK10:30
Johan ByströmKFUK-KFUM Göteborg10:32
Thomas AttforsSävedalens AIK10:34
Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK10:36
Per-Gunnar JohanssonOK Reftele10:38
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb10:40
Hans MelinGöteborg-Majorna OK10:42
Jonas BornetunSkillingaryds FK10:44
Roger HallgrenIFK Göteborg Orientering10:46
Pär ClaessonSävedalens AIK10:48
Jan-Eric RemängMullsjö SOK10:50
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK10:52
Christer BorgGöteborg-Majorna OK10:54
Bo HaglundBredareds IF10:56
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK10:58
Hans GarmerGöteborg-Majorna OK11:00
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna11:02
Clas BörjessonIK Uven11:04
Bertil ÅkessonMarkbygdens OK11:06
Klaes AxelssonMullsjö SOK11:08
Gunnar GustavssonOK Reftele11:10
Stefan SvenssonBredaryds SOK11:12
Håkan WåhlanderFrölunda OL11:14

D60

2 400 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Monica AbrahamssonGudhems IF10:00
Gunilla LarssonBredareds IF10:03
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna10:06
Maria AnderssonBredaryds SOK10:09
Monica MartinssonOK Tranan10:12
Ann SvärmOK Gisle10:15
Katarina SjöholmMullsjö SOK10:18
Anne JohanssonOK Tranan10:21
Marianne KlassonUlricehamns OK10:24
My EngströmLerums SOK10:27

H60

3 620 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Owe TörnrothHjobygdens OK10:34
Svante BjurgrenIK Hakarpspojkarna10:36
Martin EickhoffSävedalens AIK10:38
Magnus AnderssonUlricehamns OK10:40
Anders SpånérGöteborg-Majorna OK10:42
Lennart LarssonJönköpings OK10:44
Bengt SvenssonOK Gisle10:46
Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK10:48
Thomas SjöholmMullsjö SOK10:50
Per-Olof LarssonHestra IF10:52
Kjell NeroNässjö OK10:54
Ulf PalmérUlricehamns OK10:56
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK10:58
Jörgen IvarssonHestra IF11:00
Sven SundströmBredareds IF11:02
Mikael JohanssonOK Gisle11:04
Bengt KlassonUlricehamns OK11:06
Jan-Ola KarlssonOK Njudung11:08
Bengt NilssonGöteborg-Majorna OK11:10
Arne SvärmOK Gisle11:12
Lars RunessonOK Vivill11:14

D65

2 400 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marion HallstenUddevalla OK10:35
Kerstin GustafssonOK Gränsen10:38
Margareta JohanssonHalmstad OK10:41
Britt-Marie LarssonSOK 6810:44
Ann-Christin LarssonOK Frisene10:47
Erén Lång AlbinssonBredaryds SOK10:50
Inger LindblomOK Orinto10:53
Marianne SjöbergOK Gränsen10:56
Solveig HedenblomSjövalla FK10:59
Monica KnutssonSävedalens AIK11:02
Monica IvarssonOK Skogshjortarna11:05

H65

3 270 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars GustafssonOK Gränsen10:22
Björn JägerströmIK Uven10:24
Per-Ola JohnssonOK Kullingshof10:26
Kent IvarssonOK Skogshjortarna10:28
Håkan AnderssonMarkbygdens OK10:30
Anders KumlinIK Ymer10:34
Jan-Åke EmilssonGudhems IF10:36
Jan AnderssonFjärås AIK10:38
Kjell MartinssonOK Tranan10:40
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared10:42
Stefan MillegårdSävedalens AIK10:44
Bernhard GrenaboHjobygdens OK10:46
Thomas AlbinssonBredaryds SOK10:48
Lars GrehnMullsjö SOK10:49
Torbjörn OlssonGöteborg-Majorna OK10:50
Kent ErikssonLerums SOK10:52
Lennart GustafssonJönköpings OK10:54
Per FredrikssonOK Skogshjortarna10:56
Hans TrofastTenhults SOK10:58
Jan LenhammarOK Gränsen11:00
Kenneth WalterssonBredaryds SOK11:02
Kent JogelandIK Ymer11:04
Lars LarssonOK Frisene11:06
Ulf SvenssonOK Njudung11:08
Håkan OlssonHjobygdens OK11:10
Sören KarlssonMullsjö SOK11:12
Hans EkbergTrollhättans SOK11:14
Björn PetterssonUlricehamns OK11:16

D70

2 290 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marianne SöderbergIFK Lidingö SOK10:19
Rosa JohanssonIK Uven10:21
Barbro BörjessonOK Skogshjortarna10:23
Monica LarssonOK Tranan10:25
Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK10:27
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK10:29
Evy GabrieliiBredareds IF10:31
Ulla LingJönköpings OK10:33
May-Sofie OlssonForserums SOK10:35
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna10:37
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna10:39
Kristina JohanssonVänersborgs SK10:41
Vega SlottnerJönköpings OK10:43
Margareta LarssonOK Njudung10:45
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK10:47

H70

3 110 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars-Olof PetterssonOK Tranan10:04
Staffan DittmerIK Hakarpspojkarna10:06
Lars WürsigJönköpings OK10:08
Carl-Henry AnderssonOK Orinto10:10
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK10:12
Åke SjöbergOK Gränsen10:14
Olle AdolfssonLerums SOK10:16
Stefan G LarssonOK Njudung10:18
Göran SvanBorås GIF10:20
Per-Arne JohanssonVänersborgs SK10:22
Sören SvenssonSjövalla FK10:24
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK10:26
Johnny GustafssonGamleby OK10:28
Ingemar GustafssonBottnaryds IF10:30
Rune SandbergUddevalla OK10:32
Sven-Olof PetterssonMullsjö SOK10:34
Bengt SörensenJönköpings OK10:36
Torbjörn WikströmOK Orinto10:38
Benny IvarssonFjärås AIK10:40
Leif BjörkmanIK Ymer10:42
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK10:44
Hans M CarlssonIFK Göteborg Orientering10:46
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna10:48
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan10:50

D75

2 280 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulla LindheIK Stern09:59
Gunnel SvenssonIK Ymer10:01
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10:03
Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OK10:05
Inga PerssonOK Skogshjortarna10:07
Mariann KjellbergBredareds IF10:09
Ingrid HermanssonIK Ymer10:11

H75

2 940 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik HvoslefIK Stern10:17
Hans KarlssonOK Orinto10:19
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK10:21
Gunnar GrönkvistBottnaryds IF10:23
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna10:25
Karl-Axel JohanssonIK Uven10:27
Lars-Åke LarssonOK Tranan10:29
Åke GatelidOK Skogshjortarna10:31
Lars FranssonBottnaryds IF10:33
Bo GustafssonOK Gränsen10:35
Bengt OlssonMarkbygdens OK10:37
Lars JohanssonOK Skogshjortarna10:39
Lars FinbomOK Landehof10:41
Birger AronssonBredareds IF10:43
Erland LingJönköpings OK10:45
Stig JohanssonMarkbygdens OK10:47
Alf OlssonForserums SOK10:49
Arne SvenssonOK Njudung10:51
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer10:53
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna10:55
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK10:57

D80

2 280 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vivi-Anne BylundRydboholms SK10:16
Gunni EkbergÄtrans IF10:18
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna10:20
Gunnel BörjessonIK Uven10:22
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg10:24

H80

2 290 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rune AhlanderJönköpings OK10:00
Sten HjelmOK Tranan10:02
Sven-Erik LundAnderstorps OK10:04
Göran OlofssonFjärås AIK10:06
Erland OlssonDalsjöfors GoIF10:08
Lennart KammenhedJönköpings OK10:10
Bernt JohanssonOK Gisle10:12
Gunnar BylundRydboholms SK10:14
Torild BornetunSkillingaryds FK10:16
Kurt RydinOK Tranan10:18
Per LarssonJönköpings OK10:20

Inskolning

1 730 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elsa PerssonUlricehamns OK09:39:30
Nils KvistBredareds IF09:47:58
Ville GassnerUlricehamns OK09:49:48
Hugo FallgrenGudhems IF09:50:37
Amanda SvärmOK Gisle09:53:58
Amelie Wretling ClarinJönköpings OK09:54:45
Britta MalmborgBurseryds IF09:58:57
Stina MalmborgBurseryds IF09:59:00
Sixten ThunbergOK Vivill10:10:06
Mio KvarndalUlricehamns OK10:22:00
August LennartsonUlricehamns OK10:30:40
Tuva DahlgrenIK Ymer11:22:26

U1

2 200 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malte PalmérUlricehamns OK09:34:45
Johannes HolmbergUlricehamns OK09:35:58
Noel AnderssonOK Tranan09:43:07
Walter AndreassonGällstadbygdens SOK09:46:59
Agnes JohanssonBredareds IF09:51:59
Alfred MartinssonJönköpings OK09:53:42
Vera WesthMullsjö SOK10:04:48
Moa ErlandssonOK Tranan10:13:02
Minna KvarndalUlricehamns OK10:21:51
Cajsa LindqvistOK Gisle10:22:59
Oskar LindqvistOK Gisle10:23:06
Nils WernklevIK Ymer10:25:33
Ebba ÅbergHestra IF10:38:38
Moa JohanssonOK Gisle10:46:16
Alva EnanderKlubblös10:56:06
Ida EnanderKlubblös10:56:09
Edvin KarlssonGällstadbygdens SOK10:56:15
Vilgot KarlssonGällstadbygdens SOK10:56:18

U2

2 110 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johannes BlomqvistBredareds IF09:31:29
Gustav LindqvistOK Gisle09:42:14
Elsa FallgrenGudhems IF09:50:26
Alice MalmborgBurseryds IF10:01:33
Ellen LindbergIK Ymer10:02:02
Agnes OlssonOK Tranan10:02:15
Astrid TreptowAnderstorps OK10:04:14
Gustaf IngelsboOK Tranan10:04:21
Ella AnderssonAnderstorps OK10:08:32
Elsa PalmqvistOK Tranan10:14:03
Hedda ClaessonKlubblös10:30:05

Öppen motion 1

2 110 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christina VernerssonOK Orinto09:40:30
Gunnar SvenssonOK Tranan10:17:54
Patrik DahlbergJönköpings OK10:22:12
Alma GullbrandIF Hagen11:01:31

Öppen motion 3

2 610 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulf SkogmanMarkbygdens OK09:30:00
John-Erik ErikssonJönköpings OK09:37:28
Susanna WernklevIK Ymer09:39:15
Britt-Marie EkbergOK Orinto09:42:12
Jenny AnderssonAnderstorps OK09:47:04
Maja JohanssonGudhems IF09:53:47
Åsa JohanssonGudhems IF09:54:02
Jessica SandinODS FF09:59:12
Ann-Sofie TorbjörnGudhems IF10:04:24
Frida HaglundBredareds IF10:05:40
Gustav SvenssonBredareds IF10:05:47
Sofie JohanssonOK Tranan10:06:51
Bo JägerströmElfsborg SOK10:06:58
Ann-Helen JohanssonOK Reftele10:12:45
Pernilla ElmquistBredareds IF10:14:05
Marie FranssonUlricehamns OK10:14:07
Göran  StenbergSOK 6810:14:43
Siw PetterssonGöteborg-Majorna OK10:19:02
Agnes WestbergOK Tranan10:20:51
Helen JosefssonOK Kullingshof10:20:58
Sofia DahlgrenIK Ymer10:24:09
Louise BlomqvistBredareds IF10:24:26
Pia RagnmarkOK Skogshjortarna10:24:28
Sofia EnellJönköpings OK10:26:40
Maria Wallin JohanssonOK Skogshjortarna10:29:13
Tim AnderssonOK Tranan10:30:20
Pia AdolfssonOK Gisle10:36:25
Åsa PetterssonOK Kullingshof10:54:55
Oskar WardOK Vivill10:58:14

Öppen motion 5

3 390 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hans WåhlinMullsjö SOK09:32:19
Stanley TaivulaKlubblös09:34:57
Ann-Chatrin HolmbergUlricehamns OK09:36:32
Kajsa LarssonHestra IF09:42:07
Patrik AnderssonAnderstorps OK09:47:06
Malin SandbeckerBredareds IF09:48:29
Malin KarlssonBredareds IF09:49:07
Robert LindqvistOK Gisle09:52:52
Krister LjungIK Ymer09:57:02
Renita PåsseIF Hagen09:59:25
Torbjörn PetterssonOK Kullingshof10:03:02
Monica AnderssonUlricehamns OK10:03:10
Ulla RagnarssonMarkbygdens OK10:03:20
Fredrik BackmanKlubblös10:06:29
Jesper RundbäckVaggeryds SOK10:09:12
Maria LarssonBurseryds IF10:11:54
Urban MolanderOK Gränsen10:14:53
Lisa LjungIK Ymer10:14:54
Axel EdströmBottnaryds IF10:15:53
Niklas FallgrenGudhems IF10:23:33
stefan  madjarKlubblös10:27:09
Karin HelmiusOK Reftele10:32:06
Ingela LarssonHestra IF10:34:06
Anton SundströmBredareds IF10:34:18
Hilma MarkinhuhtaGöteborgs SK10:37:11
Viktor SundströmBredareds IF10:37:46
Katarina Rydén MarkinhuhtaGöteborgs SK10:38:50
Hans JohanssonOK Reftele10:43:04
Magnus GråhnsGånghester10:51:13
Christina LindqvistOK Gisle10:54:38
Mattias BengtssonOK Tranan10:57:56
Annelie WardOK Vivill10:58:34

Öppen motion 7

3 070 m, 61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jesper IngelsboOK Tranan09:33:55
Lars RenbergKlubblös09:37:42
Conny VernerssonOK Orinto09:38:08
Kurt EkbergOK Orinto09:39:38
Åsa GrenaboHjobygdens OK09:50:40
Stig WallermanBorås GIF09:54:52
Karl-Johan OhlinOK Tranan09:54:58
Ida NordbergOK Tranan09:55:18
Ingrid ÅhlundSvenljunga OK09:59:49
Kurt JohanssonSvenljunga OK10:01:07
Helena BlomqvistMarkbygdens OK10:04:00
Lars-Inge AnderssonOK Räven10:04:31
Bo LindqvistHestra IF10:06:07
Conny SahlinVänersborgs SK10:06:19
Anders LundOK Skogshjortarna10:06:23
Per-Olof ClaéssonTenhults SOK10:07:08
Lena NilssonUlricehamns OK10:07:32
Roland BomanUlricehamns OK10:07:47
Axel HansonTolered-Utby Ol-klubb10:09:25
Birgitta JohanssonOK Tranan10:09:48
Marita HaglundBredareds IF10:10:35
Ingvar MarsKinnaströms SK10:11:01
Ida ThunbergOK Vivill10:11:03
Leif BlomqvistBredareds IF10:13:04
Anette SundqvistOK Tranan10:14:51
Anna DurgéKFUK-KFUM Göteborg10:15:09
Lennart BarkestamIK Hakarpspojkarna10:15:47
Johanna RönnqvistOK Löftan10:15:48
Jan ArvidssonOK Skogshjortarna10:17:31
Martina LindbergIK Ymer10:17:36
Jonny AxelssonJönköpings OK10:17:45
Lars WiderströmIK Ymer10:18:06
Claes-Göran PeterssonBurseryds IF10:18:20
Sebastian SundbergOK Skogshjortarna10:23:10
Lars ErikssonMarkbygdens OK10:23:24
Björn EngströmLerums SOK10:23:37
Camilla TinglöfOK Gränsen10:24:41
Per AnderssonOK Orinto10:25:10
Gudrun WadmanGöteborg-Majorna OK10:25:13
Sigrid VemdalMullsjö SOK10:25:59
Ann-Kristin SpetzUlricehamns OK10:26:42
Anders SwedinLidköpings VSK10:27:43
Jan WiderströmIK Ymer10:28:37
Anna Wretling ClarinJönköpings OK10:30:31
Rohnny AnderssonForserums SOK10:34:27
Annika HogedalGöteborg-Majorna OK10:34:44
Hasse AdolfssonOK Gisle10:36:28
Johan HanssonJönköpings OK10:43:15
Arne BogrenOK Vivill10:46:32
Robert BurénIK Ymer10:48:38
Mattias KarlssonOK Tranan10:52:50
Emilia SvärmOK Gisle10:56:00
Mikael WardOK Vivill10:56:37
Michael AnderssonGöteborg-Majorna OK10:58:09
Ingemar LindblomOK Orinto10:59:00
Kajsa WardOK Vivill10:59:33
Felix GarmerGöteborg-Majorna OK11:00:58
Emma HolmbergJönköpings OK11:03:16
Pelle BjörklundKlubblös11:04:29
Helena BengtssonSävedalens AIK11:22:56
Linnéa CreaserSävedalens AIK11:24:15

Öppen motion 8

4 600 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emil WåhlinMullsjö SOK09:32:58
Mattias BiörsIK Ymer09:50:28
Johan LeijgårdGudhems IF09:54:06
Andreas KaverenKlubblös09:54:36
Svante BerglundUlricehamns OK09:56:20
Christian JanssonOK Tranan09:58:15
Pär SundkvistOK Gränsen09:59:11
Egon JohanssonOK Tranan10:05:06
Erik IngemarssonHestra IF10:06:44
Johan EdströmBottnaryds IF10:14:09
Marika ElverlindOK Tranan10:17:14
Maria PollMölndal Outdoor IF10:17:33
Per SundqvistOK Tranan10:18:19
Alexander WestbergOK Tranan10:20:54
Maria AndellTenhults SOK10:23:12
Kajsa SpetzUlricehamns OK10:25:41
Christian AnderssonOK Tranan10:26:56
Lennart WiderströmIK Ymer10:30:14
Sören RantzowIK Ymer10:32:02
Stig LarssonGöteborg-Majorna OK10:35:10
Per HolmbergUlricehamns OK10:36:42
Magnus ElverlindOK Tranan10:37:17
Gunnar MarkinhuhtaGöteborgs SK10:41:55
Christian OlssonOK Tranan10:42:46
Magnus HenningssonHestra IF10:45:11
Gustav MalmborgBurseryds IF11:01:02
John-Patrik TreptowAnderstorps OK11:06:14
Lasse BjörfjällBredareds IF11:10:15
Sara ÅbergHestra IF11:12:58
Tuva WallumSävedalens AIK11:24:02

Öppen motion Trail

4 820 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åsa DryseliusMarkbygdens OK09:35:26
Sofia JohanssonOK Tranan10:20:35
Mats LarssonBurseryds IF10:23:14

Annonser