Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Närkekvartetten, dag 4, medel

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Närkekvartetten, dag 4, medel
Arrangörsorganisationer: Garphyttans IF / Hagaby GoIF Örebro
Datum: söndag 13 maj 2018

D14

3 020 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8048007Cornelia KindlundOK Tyr10:16
1041117Moa Algers OmholtSkogspojkarnas OK10:18
500629Sanna RinnbäckOK Ravinen10:20
2109376Klara ZimmermanTjalve IF Norrköping10:22
7207635Nelly MårtenssonGarphyttans IF10:24
9619427Ellen TollOK Njudung10:26
1050607Lovis HellstenNyköpings OK10:28
2085387Audrey HanssonFrölunda OL10:30
8050105Sofia TunessonSkogspojkarnas OK10:32
7041117Linnea Solvang StaggOK Skogsvargarna10:34
7050326Tuva ÖstangårdGamleby OK10:36
2052694Julia AnderssonOK Tor10:38
1040122Matilda CederbergVänersborgs SK10:40
208017Love EklundOK Tylöskog10:42
8040501Lisa SwartzOK Orion10:44
8050913Tuva SelinFK Göingarna10:46
2075324Ellen ThorsénSurahammars SOK10:48
1040217Matilda WallströmSävedalens AIK10:50
640421Emma EmilssonOK Skogsfalken10:52
1110720Emelie RökenTäby OK10:54
2107443Linnea SkobeKalmar OK10:56
2059968Hanna StalebrantGamleby OK10:58
444761Signe SchagerströmGarphyttans IF11:00
2095578Emma NorinSöders-Tyresö11:02
657868Jonna LindbladOK Djerf11:04
2065334Katja GustafssonTrosabygdens OK11:06
2063804Tindra JonssonSkarpnäcks OL11:08
511210Elisabeth LarssonOK Södertörn11:10
7040326Julia WesthMullsjö SOK11:12
7962283Alexandra StålSödertälje-Nykvarn OF11:14
450023Johanna BergKFUM Örebro OK11:16
446300Emma KarlssonOK Landehof11:18
8040629Hanna ÖbergGamleby OK11:20
2800370Alice ErikssonTjällmo-Godegårds OK11:22
9040324Maja GraadIF Rigor11:24
7203843Tuva NylundBredaryds SOK11:26
2109370Stella RosengrenTjalve IF Norrköping11:28
9990626Agnes WallinKorsnäs IF OK11:30
1050322Sofie EttlingSkogspojkarnas OK11:32
9040308Meja AleniusNyköpings OK11:34
9050730Sandra LingIK Hakarpspojkarna11:36
1040315Fredrika NordquistTäby OK11:38
2104231Linn BjörneldKalmar OK11:40
8040601Tove ValleriusGamleby OK11:42
940316Elvira BjörnbergVästerås SOK11:44
1040120Alicia BjörnbergSöders-Tyresö11:46
2087172Alice OlvegårdFK Göingarna11:48
7203721Alice JohanssonFinspångs SOK11:50
8051010Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF11:52
2107358Doris IkoTäby OK11:54
9546607Elin BryggarGrycksbo IF OK11:56
1453214Anja SvenssonGamleby OK11:58

Annonser