Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Närkekvartetten, dag 4, medel

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Närkekvartetten, dag 4, medel
Arrangörsorganisationer: Garphyttans IF / Hagaby GoIF Örebro
Datum: söndag 13 maj 2018

H14

3 020 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1135255Elis WiklundVästerås SOK10:13
1040821Noel HelmerssonOK Tisaren10:15
2800763Anton GöthbergAlmby IK10:17
448450Marcus SteneboAttunda OK10:19
2104110Carl-Henrik WassOK Kolmården10:21
9040914Hugo ÖrnKFUM Örebro OK10:23
8001712Lukas HagbergKalmar OK10:27
2101666David RyderåsWaxholms OK10:29
450677Rasmus DoeringGarphyttans IF10:31
9415729Alexander GustafssonOK Njudung10:33
8050321Simon CorneliussonOK Löftan10:35
9659493Filip LindqvistTäby OK10:37
1240517Elis Forsberg RundströmIFK Enskede10:39
8420033Emil AlbinssonOK Skogsfalken10:41
7151017Simon WesthMullsjö SOK10:43
2089160Erik LundquistOK Ravinen10:45
9041027Emil LarssonOK Tisaren10:49
8051012Albert BrohedeOK Tyr10:51
9050222Edvin OckbornTrollhättans SOK10:53
1050518Simon FlankegårdTjalve IF Norrköping10:55
8262490Nils SwartzOK Orion10:57
8061016Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK10:59
2058258Vidar NettelmarkSurahammars SOK11:01
8040730Viktor SoneAttunda OK11:03
9050617Odin EkNyköpings OK11:05
9050207Olle MalmKFUM Örebro OK11:07
7050627Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna11:11
8100100Wilmer SelinFK Göingarna11:13
2121989Felix BergbomSöders-Tyresö11:15
1222443Jonatan GreenAlmby IK11:17
9040811Victor HanssonOK Löftan11:19
9041028Gustaf HofstedtTäby OK11:21
444049Simon BååthSävedalens AIK11:23
1209005Marcus BarbozaAttunda OK11:25
9051118Arvid JonforsenHallstahammars OK11:27
9500903Albin KlaseniusKFUM Örebro OK11:29
8051738Filip BrolingBredaryds SOK11:33
442111Johan FochsenWaxholms OK11:35
449669Måns BergqvistGarphyttans IF11:37
9050517Olle PetersénOK Njudung11:39
8040827Tobias JohanssonOK Löftan11:41
8050328Noa BerglundTäby OK11:43
2058255Arvid GunérusSurahammars SOK11:45
7040211Elis IversAttunda OK11:47
1050909Kasper VemdalMullsjö SOK11:49
7933820Anton KruseKFUM Örebro OK11:51
1504169Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna11:55
8001001Svante SelinFK Göingarna11:57
2093568Olle ThimbergSöders-Tyresö11:59
9040305Karl KylbornAlmby IK12:01
9143404Oskar BlomOK Löftan12:03
9101167Axel BalckTäby OK12:05
2075444Linus HallinSurahammars SOK12:07

Annonser