Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Närkekvartetten, dag 4, medel

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Närkekvartetten, dag 4, medel
Arrangörsorganisationer: Garphyttans IF / Hagaby GoIF Örebro
Datum: söndag 13 maj 2018

H12

2 390 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
16908Marcelo Henriksson RibeiroOK Djerf10:16
1060520Robin HelmerssonOK Tisaren10:18
2123518Ville SjöblomKöping-Kolsva OK10:20
8170517Matti JohanssonOK Njudung10:22
9201595Axel KjellvågOK Skogsfalken10:24
1060420Gustav HellgrenSkogspojkarnas OK10:26
8060929Viggo HolmbergOK Tylöskog10:28
2058860Andy GranforsIF Rigor10:30
209857Teodor JonssonSkarpnäcks OL10:32
330727Svante SandvikAttunda OK10:34
9992504Filip HöögOK Motala10:36
711026Erik NederheimTäby OK10:38
9060405Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:42
8060706Filip HanssonOK Löftan10:44
2062779Carl ÖbergGamleby OK10:46
8060515Hjalmar AxelssonFK Göingarna10:48
1061023Vincent DahmTjalve IF Norrköping10:50
9201713Emil LingIK Hakarpspojkarna10:52
8071106Petter FochsenWaxholms OK10:54
2095226Erik NorinSöders-Tyresö10:56
8060520Danilo MobergOK Tyr10:58
2089325Egon WistedtSundbybergs IK11:02
8070216Kurt SjöbergHelsingborgs SOK11:04
9060925Axel KylbornAlmby IK11:06
1008407Albin GranqvistFK Göingarna11:08
448313Edvin HalldinKFUM Örebro OK11:10
9436047Edvard PelanderOK Djerf11:12
364896Erik KindlundOK Tranan11:14
2801085Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK11:16
451781Melker ThornellSurahammars SOK11:18
7760520Wilhelm KarmetunOK Njudung11:22
8061211Walter HällåsOK Löftan11:24
710004Axel Örnhagen JørgensenOK Snab11:26
1008411Gustav GranqvistFK Göingarna11:28
443698Nils JohanssonVästvärmlands OK11:30
8656158Erik Grønborg NielsenAllerød OK11:32
1200612Gustav LübckeOK Ravinen11:34
2119633Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:36
8070131Axel ThybeckLindebygdens OK11:38
9960521Erik PalmVästerås SOK11:42
7070411Pontus NilssonÅmåls OK11:44
2104116Jonathan AnderssonVingåkers OK11:46
448826Carl-Johan OlvegårdFK Göingarna11:48
449039Viktor JonhedKFUM Örebro OK11:50
1061008Liam HogedalVänersborgs SK11:52
2048648Jens FochsenWaxholms OK11:54
2115412Elmin HovmöllerSöders-Tyresö11:56
9201633Anton JonssonOK Tyr11:58

Annonser