Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Närkekvartetten, dag 4, medel

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Närkekvartetten, dag 4, medel
Arrangörsorganisationer: Garphyttans IF / Hagaby GoIF Örebro
Datum: söndag 13 maj 2018

H45

3 630 m, 75 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9690601Henrik LjungemyrOK Kolmården10:01
7720406Pär LiljaIFK Lidingö SOK10:03
2800737Mattias GöthbergAlmby IK10:05
701016Mikael RööhsSkattkärrs SOK10:07
8402708Pontus GustavssonLunds OK10:09
9730526Erik AderstedtKungälvs OK10:11
720500Stefan AronssonKFUM Örebro OK10:13
7730821Joakim KarmetunOK Njudung10:15
7691127Ulrik IversAttunda OK10:17
7207724Stefan NorinSöders-Tyresö10:19
8140673Johan LindqvistTäby OK10:21
2067115Karl-Johan MalmbergIL Tyrving10:23
446162Johan GranforsIF Rigor10:25
736363Henrik LindbladOK Djerf10:27
436020Robert CederholmLänna IF10:29
409459Anders SahlénVästerås SOK10:31
700419Henric BrohedeOK Tyr10:33
981612Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK10:37
9730625Dan LarssonOK Tisaren10:39
7710220Ola MarkholmSkåneslättens OL10:41
700819Ronny FalkSundbybergs IK10:43
710209Jonas BergenfurSkattkärrs SOK10:45
9700604Fabian LjungqvistLunds OK10:47
720907Magnus GranqvistFK Göingarna10:49
908561Magnus EricssonVäxjö OK10:51
2066564Patrik AdebrantTumba-Mälarhöjden OK10:53
9730919Ola SöderbergOK Skogsfalken10:55
7201152Lars-Erik HaslerSurahammars SOK10:57
9005266Anders LingIK Hakarpspojkarna10:59
1409859Filip FlankegårdTjalve IF Norrköping11:01
449163Tommy JohanssonVästvärmlands OK11:03
690321Magnus NordströmKils OK11:05
7730628Magnus HanssonOK Löftan11:07
9690111Thomas JohanssonGamleby OK11:09
616999Tobias BorgerKalmar OK11:11
1690320Patrik NylénDegerfors OK11:13
439469Håkan SonessonFalköpings AIK OK11:15
1418166Henrik FranzonOK Älvsjö-Örby11:17
9691211Magnus CinthioSkåneslättens OL11:19
9710611Mats KindlundOK Tranan11:23
8090331Magnus WallenborgLunds OK11:25
8270570Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK11:27
510116Mats GustafssonKFUM Örebro OK11:29
1700509Anders PeterssonOK Njudung11:31
427867Fredrik SteneboAttunda OK11:33
356079Magnus ThornellSurahammars SOK11:35
9700217Thomas KarlssonOK Landehof11:37
9731011Mattias GunnarssonBredaryds SOK11:39
9720710Emil ErdeliusIF Rigor11:41
2106194Johan PetriOK Djerf11:43
25092Per LovangVästerbergslagens OL11:45
1973921Jonas LarssonKristinehamns OK11:47
2104243Olle BjörneldKalmar OK11:49
7210176Björn KarlssonKexholms SK11:51
8620920Lars MunktvedAllerød OK11:53
9701223Tomas HallménOK Tisaren11:55
450443Henrik WeidenSkåneslättens OL11:57
980923Thomas JosarpFK Friskus-Varberg12:01
7207837Mats EriksonLunds OK12:03
16277Anders SelinFK Göingarna12:05
710430Pontus HalldinKFUM Örebro OK12:07
1408709Johan PetterssonOK Motala12:09
1401349Johan SundinWaxholms OK12:11
209852Ulf JohanssonSurahammars SOK12:13
691026Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna12:15
1683475Rickard JonforsenHallstahammars OK12:17
7721014Mikael GuttkeNyköpings OK12:19
7720627Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF12:21
8070171Johan HanssonOK Löftan12:23
452366Christer ÖbergGamleby OK12:25
2088543Viktor SkobeKalmar OK12:27
7131111Martin JohanssonHalmstad OK12:29
430073Urban SärnbrinkOK Tisaren12:33
438134Johan JensenSkåneslättens OL12:35
229994Niklas OlssonFagersta OK12:39

Annonser