Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Närkekvartetten, dag 4, medel

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Närkekvartetten, dag 4, medel
Arrangörsorganisationer: Garphyttans IF / Hagaby GoIF Örebro
Datum: söndag 13 maj 2018

H50

3 250 m, 68 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7043327Thomas LjungqvistTibro OK10:14
7680112Jan HanssonOK Djerf10:16
671018Magnus LarssonVästerås SOK10:18
902984Björn SvenssonOK Djerf10:20
1670507Anders LarssonHammarby IF OF10:22
9201465Mikael NordquistTäby OK10:24
15603Mats HedmanIF Hagen10:26
7671026Tomas KarlssonKexholms SK10:28
651231Lars Håkan SandvikAttunda OK10:30
8627850Anders ErikssonOK Milan10:32
9680115Mattias BååthSävedalens AIK10:34
660502Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK10:36
7650928Gunnar KindlundhTrosabygdens OK10:38
640326Ove RinnbäckOK Ravinen10:40
423450Magnus JohanssonOK Kolmården10:42
260659Colin Mc IntyreOK Tyr10:44
435836Jonas KlingLindebygdens OK10:46
670202Jonas PetterssonOK Tisaren10:48
651105Lars KarlssonValbo AIF10:50
355879Thord SalenbäckKristinehamns OK10:52
445356Urban StåhlSundbybergs IK10:54
26692Henrik LarssonFK Göingarna10:56
660708Oskar NederheimTäby OK10:58
7660612Magnus EmanuelssonOK Skogsvargarna11:00
9670509Tore NallgårdVästerås SOK11:02
710001Flemming JørgensenOK Snab11:04
423474Kenneth KarlssonAskersunds OK11:06
701200Henrik PetterssonOK Roxen11:08
9609592Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna11:10
9101429Dennis TollOK Njudung11:12
500325Anders BrinkmanVandrarringen11:14
680226Per-Ola ThuressonOK Tylöskog11:16
9101725Michael AnderssonLunds OK11:18
680510Per ForsbergIFK Enskede11:20
7680527Per SigvardsonBredaryds SOK11:22
352499Anders GustafssonFK Friskus-Varberg11:24
8000042Fredrik SmedbergOK Skogsfalken11:26
650618Per WintherVästerbergslagens OL11:28
672425Håkan AxelssonFK Göingarna11:30
660903Johan BalckTäby OK11:32
231356Lars JacobssonDegerfors OK11:34
9680725Per EkNyköpings OK11:36
9701112Fredrik SoneAttunda OK11:38
449627Pierre DanielssonOK Skogsfalken11:40
685514Nichlas WallströmSävedalens AIK11:42
728627Per JanssonOK Djerf11:44
9650427Tomas BäckTrosabygdens OK11:46
7896342Per MårtenssonOK Ravinen11:48
449681Magnus HedegårdOK Kolmården11:50
260697Pär NymanOK Tyr11:52
2065364Patrik ThybeckLindebygdens OK11:54
452289Johan BökmanHelsingborgs SOK11:56
247845Gert WildheimFK Friskus-Varberg11:58
2025178Magnus RajanIFK Lidingö SOK12:00
640315Jan-Olof BogrenSundbybergs IK12:02
671112Niklas EdvardssonFK Göingarna12:04
12578Peter WilhelmssonKarlskrona SOK12:08
9681205Robert PalmVästerås SOK12:10
1366622Magnus JohanssonOK Löftan12:16
33777Anders ÖstbergStora Tuna OK12:18
41792Michael GranqvistOK Ravinen12:20
9660219Johan MalmOK Kolmården12:22
8050263Örjan BeckiusOK Tyr12:24
681019Jan OlmKils OK12:26
24999Mats NylundBredaryds SOK12:28
8080566Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg12:30
700778Thomas RimhagenLinköpings OK12:34
9670106Magnus LarssonFK Göingarna12:36

Annonser