Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Närkekvartetten, dag 4, medel

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Närkekvartetten, dag 4, medel
Arrangörsorganisationer: Garphyttans IF / Hagaby GoIF Örebro
Datum: söndag 13 maj 2018

H70

2 910 m, 54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7001947Olle AdolfssonLerums SOK10:47
2048646Runar AldénOK Kolmården10:49
671202Leif SandgrenFrosta OK10:51
41480Jan HanssonLunds OK10:53
19656Torgny PetterssonVästerviks OK10:55
2062733Göran ForsbergNyköpings OK10:57
7300211Göran EklundTrosabygdens OK10:59
16010Östen EklöfOK Milan11:01
449535Anders SellgrenSigtuna OK11:03
578285Ove ThorssonIK Trenne Ullared11:05
445369Christer GrönbladHärlövs IF11:07
7480502Åke PerssonHjärnarps OL11:09
9191326Roland AlsénOK Roxen11:11
9200092Gert OlssonSkåneslättens OL11:13
36139Per-Olof FernbergIS Skanne11:15
27739Roland SandahlAnnebergs GIF11:17
330972Peter HagströmTjalve IF Norrköping11:19
2095408Lennart LindgrenOK Järnbärarna11:21
773944Bertil HolmgrenGävle OK11:23
9470130Torbjörn WikströmOK Orinto11:25
42766Kjell-Åke RyenKroppa IF11:27
540323Hans PerssonOK Älgen11:29
15708Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK11:31
577400Stig TörnkvistKöping-Kolsva OK11:33
680027Karsten RichardtKøge OK11:35
36026Lars GranefeltOK Tyr11:37
36091Per-Erik CarleniusKatrineholms OK11:39
1948010Tomas NorlénSödertälje-Nykvarn OF11:41
449687Claus PetersenOK Motala11:43
7201375Willie OlssonRävetofta OK11:45
15019Hans-Gösta BernhardMariestads FK11:47
501204Bo JernbergOK Roxen11:49
9450325Stefan G LarssonOK Njudung11:51
2095455Håkan MossbergOK Järnbärarna11:53
28038Bengt SörensenJönköpings OK11:55
7440808Sören ErikssonLänna IF11:57
9481206Lars PerssonOK Kompassen12:01
259079Tommy HallménVingåkers OK12:03
2800695Johnny GustafssonGamleby OK12:05
28936Christer GillenäsKristinehamns OK12:07
8470220Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK12:09
581246Alf LindbergKöping-Kolsva OK12:11
9440309Ulf SvedestamEskilstuna OL12:13
260667Börje RåbergOK Tyr12:15
1501011Kjell ErikssonOK Djerf12:17
8470623Matts EngvallBodens Bandyklubb OS12:19
30384Christer JohanssonOK Motala12:21
16659Tommy OlssonKarlskrona SOK12:23
9898533Christer SandhOK Roxen12:27
264813Sven PihlEnköpings AIF12:29
264869Ingvar HalldinOK Tylöskog12:31
600914Leif NordlundLänna IF12:33
511010Håkan NilssonMalmö OK12:37
840301Carl-Henry AnderssonOK Orinto12:39

Annonser