Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Närkekvartetten, dag 4, medel

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Närkekvartetten, dag 4, medel
Arrangörsorganisationer: Garphyttans IF / Hagaby GoIF Örebro
Datum: söndag 13 maj 2018

Öppen 5

3 160 m, 71 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
248475Bo WinqvistOK Djerf09:30:14
16128Emma EkströmKFUM Örebro OK09:37:26
7924162Marianne EriksonLunds OK09:43:04
439475Helena SonessonFalköpings AIK OK09:45:14
427085Mikael HellgrenSkogspojkarnas OK10:00:57
18470Monica AronssonOK Alferna10:02:38
46968Håkan JohanssonMariestads FK10:05:04
2083179Nina PasanenOK Djerf10:12:53
2077302Susann JonssonWaxholms OK10:14:56
1180370Magnus WidmarkAlmby IK10:15:15
33492Anna SkobeKalmar OK10:16:09
9730816Anna FalkNyköpings OK10:16:45
2060893Agneta BomanSkattkärrs SOK10:19:34
2123441Henrik SjöblomKöping-Kolsva OK10:20:06
225348Helena FalkTäby OK10:20:29
2126124Heinrich Josef WöbelOK Kolmården10:21:11
448824Kerstin OlvegårdFK Göingarna10:24:09
8041010Felix ThomassonFK Göingarna10:25:40
2095447Annelie ThomassonFK Göingarna10:26:05
1571579Niklas EklundOK Denseln10:27:52
426269Henrik GunérusSurahammars SOK10:28:45
2109198Karin ZimmermanTjalve IF Norrköping10:31:54
1050105Pernilla TunessonSkogspojkarnas OK10:32:50
7510286Håkan SjöbergHagaby GoIF Örebro10:33:31
9170605Erik GustafssonDegerfors OK10:37:08
2048694Jonas BjörklundSöders-Tyresö10:37:38
451883Helena BybergDomnarvets GOIF10:39:32
208255Nina AnderssonKöping-Kolsva OK10:43:11
446081Ludvig HaslerSurahammars SOK10:47:33
9830502Johanna KarlssonUlricehamns OK10:50:49
448823Claes OlvegårdFK Göingarna10:58:05
720110Patric MalmströmTjalve IF Norrköping10:59:21
13996Ingela LindbergUmara SC11:01:35
263378Anders ErikssonKexholms SK11:02:31
9751216Oscar ForsbergKFUM Örebro OK11:09:29
2123580Roger JonssonWaxholms OK11:12:11
740825Malin KlaseniusKFUM Örebro OK11:13:32
895454Ulf HedbergSöders-Tyresö11:15:05
2125963Ida SchybergOK Skogsfalken11:17:23
2083838Peter LübckeOK Ravinen11:19:22
9030418Emma WahlströmOK Djerf11:20:48
9880614Sandra HanssonÄrla IF11:22:05
1660512Anders WahlströmOK Djerf11:22:31
16145Lars JonhedKFUM Örebro OK11:23:06
448311Elin JonhedKFUM Örebro OK11:23:19
2093560Peter FahlstedtSkogspojkarnas OK11:24:15
699804Samuel ChapmanVästerbergslagens OL11:25:17
1780406Daniel HällåsOK Löftan11:26:36
2063728Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL11:28:05
340606Andrea ErdeliusIF Rigor11:30:10
1976917Frida JonforsenHallstahammars OK11:30:28
1975070Tommy AnderssonSöders-Tyresö11:31:30
1052467Caspin SinaiVästerviks OK11:33:19
1976081Martina SinaiVästerviks OK11:33:19
341296Pär EvsellOK Letstigen11:33:24
443256Emil BoqvistKlubblös11:47:54
25335Lena RambergHallstahammars OK11:49:11
1980316Elena KurashovaFK Åsen11:52:48
443258Petra MartinssonAlmby IK11:54:27
403884Max CarrTibro OK11:55:18
10233Jon JohanssonVästerviks OK11:56:34
810403Anders JansHagaby GoIF Örebro11:59:08
2095248Sara GertssonLinköpings OK12:04:24
430082Felix SinclairKlubblös12:06:26
9101410Johanna SärnbrinkOK Tisaren12:06:27
30351Sophia GabrielssonSöders-Tyresö12:10:47
2125985Kent MossbäckHagaby GoIF Örebro12:27:27
204639Cave SinaiVästerviks OK12:27:59
8196506Micael ElmbladBredaryds SOK12:28:50
Henrik GunérusSurahammars SOK
2109165Helene ÖhlundTjalve IF Norrköping

Annonser