Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Närkekvartetten, dag 4, medel

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Närkekvartetten, dag 4, medel
Arrangörsorganisationer: Garphyttans IF / Hagaby GoIF Örebro
Datum: söndag 13 maj 2018

Öppen 17

3 180 m, 63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9480417Lars AlbertssonOK Tylöskog09:48:43
421701Lars BroströmDegerfors OK09:49:32
7711203Mats KåbergKöping-Kolsva OK09:53:26
19101Kurt EkbergOK Orinto09:54:09
18463Kjell LarssonOK Alferna09:56:56
11544Sten-Åke NilssonOK Alehof09:57:01
9640109Anna-Birgitta GustafssonOK Tylöskog09:57:45
19119Conny VernerssonOK Orinto09:57:52
340605Thomas WinbladhLunds OK09:58:51
2104150Jesper AnderssonVingåkers OK10:01:43
248215Johan ÖstbergStora Tuna OK10:02:04
9200684Gullan AnderssonSträngnäs-Malmby OL10:04:13
9200664Bo AnderssonSträngnäs-Malmby OL10:07:08
1510304Ola LindholmKöping-Kolsva OK10:09:10
18459Karl EkströmOK Alferna10:12:16
1957611Bo MagnussonKFUM Örebro OK10:16:57
9501002Sven Olle SöderbergOK Skogsfalken10:17:30
207283Tord ÅhlgrenArboga OK10:21:39
241582Erik BjernulfSundbybergs IK10:22:07
1947081Weine FredrikssonKFUM Örebro OK10:22:25
504250Göran HanssonTäby OK10:27:32
2059938Pia ÖstangårdGamleby OK10:28:36
428901Eva LindgrenKFUM Örebro OK10:30:40
2075187Eje DahlLaxå OK10:33:41
205321Weronica BäckTrosabygdens OK10:33:57
246718Karin JohanssonKFUM Örebro OK10:35:17
530826Håkan KallurOK Ravinen10:35:37
450230Monika HögbergOK Södertörn10:37:12
1561220Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb10:37:21
444664Göran DoyleSundbybergs IK10:37:31
37832Claes LinseforsLunds OK10:37:57
2095416Kjell GustafssonOK Järnbärarna10:38:33
245245Jörgen GöranssonFK Göingarna10:38:37
16111Lars ArleboKFUM Örebro OK10:39:05
239990Kalle HögbergOK Södertörn10:39:34
1196009Jan-Åke Stolt KarlssonOK Milan10:43:55
1413026Roy OvessonHelsingborgs SOK10:44:45
570718Pelle HöökKöping-Kolsva OK10:47:58
2077905Per-Inge JohanssonKlubblös10:48:25
439500Ingemar WidénKFUM Örebro OK10:49:36
1415673Andreas MobergOK Tyr10:51:12
7500809Maja-Stina GustavssonOK Roxen10:58:31
17247Bo HultgrenOK Njudung11:02:22
508800Peter KarlbergSnättringe SK11:04:54
7490715Per GustavssonOK Roxen11:06:13
18895Lena StrömTjällmo-Godegårds OK11:10:32
1061975Sigrid VemdalMullsjö SOK11:15:14
15740Torgny PetterssonMarkbygdens OK11:18:05
426991Stina BjörnbergVästerås SOK11:20:09
343591Henry VestergårdAlmby IK11:21:30
43818Per SundbergGävle OK11:25:58
216488Hans-Eric JanssonOK Djerf11:32:28
38429Britt-Marie KarlssonOK Djerf11:32:31
1107533Christel BergOK Enen11:35:35
7771112Frida WallentinLerums SOK11:36:33
2119827Elin FredinOK Nackhe11:44:24
2067149Ingemar HaglundOK Djerf11:50:10
37449Anna-Lena AnderssonVästerbergslagens OL11:51:46
27287Ronnie DahlgrenGustavsbergs OK11:54:25
680217Carin RosénGustavsbergs OK12:05:27
20118Karin SärnbrinkOK Tisaren12:05:48
29879Marie OlssonTibro OK12:06:13
41453Ingrid NorénBoxholm-Mjölby OL12:10:32

Annonser