Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Råbockalången

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Råbockalången
Arrangörsorganisation: Hjärnarps OL
Datum: söndag 4 november 2018

Öppen motion 7

3 010 m, 62 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena StrandMarkaryds FK10:45:22
Ingrid OlofssonFK Snapphanarna10:48:13
Eric TönsgårdKlubblös10:50:46
Ruben EdvardssonHästveda OK10:52:27
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad10:53:34
Stellan MartinssonOK Tyringe10:56:16
Olle RingRonneby OK10:56:37
Barbro MartinssonOK Tyringe10:57:42
Joel OlssonSimrishamns OK10:58:34
Margareta RingRonneby OK11:01:10
Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK11:01:14
Siw NilssonOK Kompassen11:01:52
Lennart MartinssonOK Tyringe11:02:40
Per Inge ErikssonStigmännen Karlshamns OK11:04:46
Ingvar OlofssonFK Snapphanarna11:05:19
Laila PerssonIS Skanne11:06:16
Nils PerssonIS Skanne11:06:20
Håkan NordahlSimrishamns OK11:06:25
Ulf BengtssonOK Kompassen11:06:36
Iréne BengtssonOK Kompassen11:06:39
Torsten LindénIS Kullen11:06:46
Vera UhrbergBrattås CK11:07:14
Anna-Lena SöderbergOK Gynge11:07:54
Linnea GustafssonOK Gynge11:07:56
Elin NordahlSimrishamns OK11:09:10
Berit SchannongMalmö OK11:09:11
Ingemar ArnessonIK Dran11:09:26
Lars Göran KillanderHästveda OK11:11:26
Bengt IvarssonOK Tyringe11:12:26
Ronny FhermHästveda OK11:12:31
Charlie FhermHästveda OK11:12:32
Jan UhrbergBrattås CK11:13:20
Per GunnarssonOK Tyringe11:14:06
Sofia KillanderHästveda OK11:15:22
Helén ÅkessonSkåneslättens OL11:17:06
Gustav ÅkessonSkåneslättens OL11:17:08
Eivor MagnussonOK Pan-Kristianstad11:18:08
Lars AdolfssonEslövs FK11:18:22
Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna11:22:05
Katarina NavratilovaKlubblös11:24:48
Morgan BjelkHästveda OK11:25:35
Kerstin OlssonEslövs FK11:26:32
Thomas FalkstrandTormestorps IF11:26:37
Bodil HermanssonOK Orion11:26:55
Ulla ÖhgrenHelsingborgs SOK11:27:58
Lotta MagnussonMalmö OK11:28:34
Roland HermanssonOK Orion11:30:11
Anette BjelkHästveda OK11:30:20
Henrik EnforsTockarps IK11:33:47
Mona EnforsTockarps IK11:35:29
Anna WikströmHästveda OK11:36:24
Tommy BengtssonHässleholms OK11:37:03
Kristin LindbergLunds OK11:41:19
Göran JohanssonOK Tyringe11:42:00
Karl JanssonFrämmestads IK11:47:13
Katarina LenanderVäxjö OK11:48:23
Cecilia ÖdénLunds OK11:57:21
Erik BergstedtKlubblös12:02:40
Margret HellborgKlubblös12:02:42
Anders LohavKlubblös12:13:26
Linda GunnarssonHästveda OK12:17:44
Kristofer BrännströmHästveda OK

Annonser