Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Rodhenmedeln

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Rodhenmedeln
Arrangörsorganisation: OK Rodhen
Datum: söndag 12 augusti 2018

D21

4 240 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1818625717Irina NybergAlfta-Ösa OK12:02
182537300Elisa HameliusOK Linné12:04
1848080991Elin SundqvistTullinge SK12:08
1852115487Erica BlythAttunda OK12:10
186812238Rebecka OlssonOK Linné12:12
1888630853Rebecka HeinrupTullinge SK12:16
190877877Frida JunegardTullinge SK12:20

H21

4 800 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
200950895Jens RönnolsJärla Orientering11:33
202443655Ulrik ImbergOK Linné11:37
2039006011Joakim OlssonVäsby OK11:39
2041446611Joachim WansölinOK Ravinen11:41
205840723Johan LindahlLånghundra IF11:43
206981027Adam LiljaOK Enen11:45
2079670825Håkan BerglundIF Thor11:47
208900214Pontus JohanssonOK Linné11:49
2099101815Aleksandr ManoilovJärfälla OK11:51
2102057299Hugo DahlbergHaninge SOK11:53
211690725Tommy LindbergOK Roslagen11:55
212504281Martin SundlöfGävle OK11:57
213901220Oskar SjöbergOK Linné11:59
2148075208Olle GrywenzOK Linné12:01
2157002217Jonas ÖhmanVäsby OK12:03
2168001891Love BerzellOK Ravinen12:05
217664996Viktor LindbergOK Roslagen12:07
2189133379Mattias OlofssonOK Enen12:09
220644644David LingforsOK Linné12:13
2219201943Oskar GustafssonCentrum OK12:15

D20

3 880 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9811191Anna KarlströmOK Linné11:54
9990602Sandra BoströmOK Linné11:58

D18

3 920 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8090080Agnes BromanOK Roslagen11:00
2119826Hedvig SundstedtRasbo IK11:02
9000610Alva LindellIF Thor11:04
8010300Lovisa WigertzLånghundra IF11:06
9000523Malva SteenOK Enen11:08

H18

3 920 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9010728Arvid UmegårdLånghundra IF11:14
8001120Gustav NirvinHaninge SOK11:16
450060Edvin WiklundOK Enen11:18
9981657Axel Leijon ThorellLånghundra IF11:20
9983087Anton SegermanIF Thor11:22

D16

3 790 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4509020802Ebba LindellIF Thor11:01
4511020523Tove FrænellSundsvalls OK11:03
4528031111Malin SvenssonRånäs OK11:05
4531030727Cornelia KrafftLänna IF11:07
4549201717Fanny CedstedtLånghundra IF11:09
4567020226Kajsa BogrenSundbybergs IK11:13
4579090203Agnes WeissLånghundra IF11:15
4599050000Emilia BergströmOK Rodhen11:19
4609774732Lovisa HambäckLånghundra IF11:21

H16

3 790 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4709020326Emil BoströmOK Linné11:00
472452706Viktor JemthIF Thor11:04
4731031103Zebastian Jönsson-UlateOK Triangeln11:06
4757421126John McLellandOK Rodhen11:10
4768020319Oskar SundblomRånäs OK11:12
4789030528David NäslundOK Roslagen11:16
4799997900Pelle NilssonOK Linné11:18
4817020509Kevin SjölanderOK Rodhen11:22
4839020205David MelinOK Rodhen11:26

D14

2 850 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
40126016Klara JunegardTullinge SK11:01
4032083772Junia WinningeLånghundra IF11:05
4041140205Malin StrömqvistAttunda OK11:07
4052050909Isabel UnnerudLånghundra IF11:09
406354265Erica KarlssonOK Rodhen11:11
408437403Johanna RoosOK Linné11:15
4099040711Isabelle StåhlbrandtRasbo IK11:17
410437386Frida MelinOK Rodhen11:19
4129051104Elsa HedinOK Linné11:23
4132058896Sara SundqvistLånghundra IF11:25
4149050917Elsa Söllvander EklundOK Rodhen11:27
4168220404Moa LundinOK Linné11:31
4189987900Lisa NilssonOK Linné11:35

H14

2 850 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
420452507Elis HanssonIF Thor11:00
4212058875Edvin NilssonLånghundra IF11:02
422432993Erik BernerssonOK Enen11:04
4247201144Axel GidlundOK Linné11:08
425428880David BerglundIF Thor11:10
4262062183Gustav VisingOK Triangeln11:12
4279038824Rasmus ExellLänna IF11:14
4299060000Emil ÅbergOK Linné11:18
430444248Axel AnderssonIF Thor11:20
431550411Elias WesterberghRasbo IK11:22
4321209005Marcus BarbozaAttunda OK11:24
4349092006Edvin TögenmarkOK Linné11:28
4352065283Valle LarssonIF Thor11:30
436448649Love UmegårdLånghundra IF11:32
4378040630Jacob HenrikssonRånäs OK11:34
4399040819Viktor BoströmOK Linné11:38
4412085389Viktor FischerOK Linné11:42

D12

2 850 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2078043Cornelia GustafssonIF Thor11:02
7060414Nora Svedin JakobssonLånghundra IF11:04
37590Sara RoosOK Linné11:08
1072311Sara StrömqvistAttunda OK11:10
42087Rebecka JavehedTäby OK11:14
2050916Olivia UnnerudLånghundra IF11:16
1210706Emily KruysIF Thor11:20
1231107Linda StrömqvistAttunda OK11:22

H12

2 850 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449717Simon SegermanIF Thor11:03
8070325Eric HenrikssonRånäs OK11:05
1061222Albin JemthIF Thor11:09
9488784Tor NylundOK Linné11:11
1200407Lukas LindIF Thor11:15
9143476Arvid TögenmarkOK Linné11:17
2068876Viktor NilssonOK Linné11:21

D10

1 850 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9081108Alma WesselLänna IF11:40
2104052Lovisa FischerOK Linné11:42
2119872Klara HedinSundsvalls OK11:46
42077Elin JavehedTäby OK11:48
1081014Emily BlythAttunda OK11:50
1806009Ellinor KruysIF Thor11:52
2088404Sigrid Gillman WikstrandOK Linné11:54
1110311Ellen HedinOK Linné11:58

H10

1 850 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452077Lukas CnattingiusLänna IF12:00
9090709Anton ÅbergOK Linné12:02
9100201Alfred WesselLänna IF12:06
2107357Arvid RundströmOK Ravinen12:08
2801205Jelmer SellingLänna IF12:12
7080112Cedric WangheimOK Linné12:14

D40

3 230 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2104455Lea NiiniskorpiTolered-Utby Ol-klubb11:28
9569124Marianne GustafssonIF Thor11:30
1151275Jessica StrömqvistAttunda OK11:34
409790Åsa HedinOK Linné11:36
259169Åsa KruysIF Thor11:38
262999Louise JohanssonOK Roslagen11:40
2058873Andrea JonssonLånghundra IF11:42
18645Helene NilssonOK Linné11:44
38300Sara LindIF Thor11:46
2119817Ida SundstedtRasbo IK11:50

H40

4 400 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9891314Anders TvärånaOK Linné11:46
760724Jonas SellingLänna IF11:48
9939949Mats ÅbergOK Linné11:50
9974010Emil AnderssonLänna IF11:54
741009Tomas HenrikssonAttunda OK11:56
760526Jonas ErikssonLänna IF12:00
1428378Mattias ÖrtqvistOK Linné12:02

D45

3 180 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
720722Kerstin FrænellSundsvalls OK11:01
7720919Pernilla SvedinLånghundra IF11:05
41176Anna Karin OlmIF Thor11:07
451900Sofia KrafftLänna IF11:09
921107Josefine NordströmOK Triangeln11:11
700123Tina JunegardTullinge SK11:13
428878Ammie BerglundIF Thor11:15
1213290Madelene BarbozaAttunda OK11:17
2058826Eva CedstedtLånghundra IF11:21
30386Karin LindellIF Thor11:23
446184Karolina AnderssonLänna IF11:25
701229Marica TynellRånäs OK11:29
9834329Sofie BergendahlIF Thor11:31

H45

4 310 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8320739John SolbreckLånghundra IF11:26
752597Jonas AnderssonIF Thor11:28
404122Jakob HedbergKlubblös11:30
731115Johan WesterberghRasbo IK11:32
436020Robert CederholmLänna IF11:34
38911Daniel OlmIF Thor11:36
2107124Björn RundströmOK Ravinen11:38
1417455Per StridOK Roslagen11:40
8328562Peter OláRånäs OK11:42
9050872Fredrik LindellIF Thor11:44
1700526Magnus StrömqvistAttunda OK11:46
2058227Roger NilssonOK Linné11:48
25092Per LovangVästerbergslagens OL11:50
1711013Per JemthIF Thor11:52
1942112Jonas StåhlbrandtRasbo IK11:56
646444Andreas KrafftLänna IF11:58
994499Jesper HedbergIF Thor12:00
8288774Magnus BurlingFredrikshofs IF Skid & OK12:02
9720129Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK12:04
421258Johan AsplundLaholms IF OK12:06
9427820Bo SegermanIF Thor12:08
8050372Tomas EklundSkogsluffarnas OK12:10
700202Marcus PherssonOK Linné12:12
259290Nic KruysIF Thor12:14
710922Ola LindIF Thor12:18

D50

2 810 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9200279Maria KvarnlöfOK Roslagen11:24
9641214Camilla AdlertegOK Enen11:26
38543Karin SkoglundOK Linné11:30
950524Annette WigertzLånghundra IF11:32
650911Marianne CarlbergRånäs OK11:34
7450569Helena GrennbergOK Linné11:36
686688Sara HektorJärla Orientering11:38
7670515Lena GumaeliusWaxholms OK11:40
430086Lena GrandinOK Linné11:44

H50

3 710 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9681029Pontus GilleOK Roslagen11:23
7881199Kenneth HermanssonSigtuna OK11:25
640119Magnus HektorJärla Orientering11:29
8090100Daniel UnnerudLånghundra IF11:31
650718Per CarlbergRånäs OK11:33
7731377Ola HultinOK Roslagen11:35
9111777Pär TögenmarkOK Linné11:37
9201483Hans JonssonVäsby OK11:39
249154Michael HolmgrenIF Thor11:41
9670923Johan JakobssonLånghundra IF11:43
8250714Jonas GidingVallentuna-Össeby OL11:45
9110333Jonas NordströmOK Roslagen11:47
7660718Stefan NordströmSigtuna OK11:49
9680620Ulf JanssonOK Triangeln11:53
450659Magnus JohanssonLånghundra IF11:55
9670708Patrik SteenOK Enen11:57
9008007Staffan BromanOK Roslagen11:59
9926968Mattias LundbladOK Linné12:01
981923Mikael NybergHellas Orientering12:03
8127242Johan OhlströmIF Thor12:05
601337Conny ForsbergLånghundra IF12:07
9988574Jesper HenrikssonRånäs OK12:09
1131164Thomas KällbergOK Roslagen12:11
9005166Petter RanefallIF Thor12:15
420200Klas BirgerssonLånghundra IF12:17

D55

3 140 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
344560Christel NilssonHaninge SOK11:25
8630840Anna-Karin SundqvistTullinge SK11:27
9631011Berit AslaksenJärfälla OK11:31
47346Cathrine JohanssonTierps SOK11:33
264803Lena NilssonOK Linné11:35
402757Maria SkantzOK Triangeln11:39
610927Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL11:41
226970Inger SkantzLänna IF11:43
9610904Eva SvanbergJärfälla OK11:47

H55

3 470 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
561206Johan PalmgrenTäby OK11:35
8630896Mikael SundqvistTullinge SK11:37
610821Mats BernerssonOK Enen11:39
345306Tryggve RönnqvistOK Linné11:41
501796Erik AnderssonOK Österåker11:43
9610928Lars PalmqvistJärfälla OK11:45
14832Thomas NilssonStora Tuna OK11:47
9010302Sven WigertzLånghundra IF11:51
660606Per GrywenzOK Linné11:53
631199Thomas JanssonOK Roslagen11:55
590523Olof FrænellSundsvalls OK11:57
9631002Mats JavehedTäby OK11:59
621112Anders JönssonOK Triangeln12:03
26248Jan NylundOK Linné12:05
610424Håkan DahlbäckOK Österåker12:07
344551Jan DahlbergHaninge SOK12:09
33639Peder KarlssonRånäs OK12:11
342759Lars-Olof JanssonOK Linné12:15
8060627Håkan LångLänna IF12:17

D60

3 140 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
551226My RönnolsTäby OK11:49
234925Brita NilssonOK Linné11:51
19810Eva HadmarkTullinge SK11:53
38503Monica OhlinRånäs OK11:55
354309Eva ElnerudSigtuna OK11:57
39087Christina OhlinRånäs OK12:01

H60

3 230 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1006521Göran IvarezOK Södertörn11:27
8171256Anders GedinSäterbygdens OK11:31
12157Per Ove WallénTäby OK11:33
38962Lars OhlinRånäs OK11:35
9580719Gunnar SvanbergJärfälla OK11:37
9561028Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby11:41
228719Mats WickbomOK Linné11:43
9580728Krister GumaeliusWaxholms OK11:45
9795757Mats LundmanOK Roslagen11:47
550412Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL11:49
540123Svend Erik MathiassenOK Linné11:51
47396Sven-Erik LevinTierps SOK11:53

D65

2 550 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
439399Margareta HallménAttunda OK11:52
226971Britt LarssonLänna IF11:56

H65

3 180 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
350076Lars BoudrieVäsby OK11:00
8202604Hans OhlinRånäs OK11:02
1428373Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF11:04
8630899Lennart HävrénTullinge SK11:06
9520314Stig AnderssonOK Linné11:08
448637Tommy HöglundLånghundra IF11:12
1520418Mats LiljaOK Enen11:14
530704Mikael TarandiIFK Lidingö SOK11:16
439834Kjell LindblomJärfälla OK11:18
43985Lars-Erik HermanssonOK Linné11:20
347037Kjell JanssonLånghundra IF11:24
9530729Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL11:26
7036350Bengt-Göran StjernaLänna IF11:28
520710Anders HallménAttunda OK11:30
43950Folke BoströmOK Linné11:32

D70

2 550 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2062149Birgitta KlangLånghundra IF11:38
36528Ewa NordlundLänna IF11:40
902980Marianne SellgrenSigtuna OK11:42
37916Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL11:44
570605Ulla LindellOK Hällen11:46
443708Elke WilkeTierps SOK11:48
9460618Kerstin RosengrenAttunda OK11:50

H70

2 810 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9450626Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden11:01
38963Bo WestlingHäverödals SK11:03
9201588Torsten PetterssonLånghundra IF11:07
592177Per-Erik WåhlbergOK Linné11:09
38785Yngve PerssonTierps SOK11:11
600914Leif NordlundLänna IF11:13
640116Per-Åke CarlenstamVäsby OK11:15
840307Leif StrandbergGustavsbergs OK11:19
42396Bengt FribergJärfälla OK11:21
773944Bertil HolmgrenGävle OK11:23
2119858Bernt JohanssonHäverödals SK11:25
770728Tomas ÅhgrenLånghundra IF11:29
750250Leif NordinAttunda OK11:31
1393048Hans AurellGävle OK11:33

D75

2 040 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
27601Caje JacobssonIF Thor11:37
12315Eva von HeijneSigtuna OK11:41
36013Birgitta ErikssonLänna IF11:43
347191Yvonne RoosAttunda OK11:47
36280Margaretha NyströmLänna IF11:49
10560Dagny GustavssonSigtuna OK11:53

H75

2 580 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7207651Kurt BoströmOK Linné11:24
16931Sune LindellOK Hällen11:28
253786Thord RådbergOK Roslagen11:30
29824Christer SolbreckLånghundra IF11:32
1470541Bertil KarlssonOK Linné11:34
9010911Stig JaremalmVallentuna-Össeby OL11:36
1060839Lars RoosAttunda OK11:38
44053Olov JanssonHäverödals SK11:40
449326Sverre JonssonOK Ravinen11:42
409787Per-Olov AnderssonOK Linné11:44
2089178Sven-Olov NorlinRimbo SOK11:48
2101623Lennart JanssonHäverödals SK11:50
352789Sören WingeUpsala IF11:52
29762Urban GullbergOK Linné11:54
27602Sven JacobssonIF Thor11:58
422402Roine MattssonHäverödals SK12:00

H80

2 000 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7516043Rolf AnderssonRimbo SOK11:46
246733Sivert SöderbärgOK Roslagen11:50
42471Stig RoosOK Linné11:54

H85

2 000 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
422403Ragnar AnderssonHäverödals SK11:55
1075419Tage AbrahamssonRånäs OK11:59

Inskolning

1 570 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1110927Joshua BlythAttunda OK10:29:43
1140518Jonathan BlythAttunda OK10:29:46
47267Nelly SalaOK Rodhen10:35:40
449978Ellen ÅkerfeldtOK Rodhen10:58:27
437400Ida HanssonOK Rodhen11:01:59
2057231Vilma SandbergAttunda OK11:06:22
1400761Moa WegmüllerOK Rodhen11:17:57
820605Erik SjölanderOK Rodhen11:18:48
352285Axel NorlinOK Rodhen11:18:50
437388Isak WegmüllerOK Rodhen11:19:10
449992Ture BrandsjöOK Rodhen11:21:40
2104100Edith NilssonLånghundra IF11:26:15
443640Bella GordonKlubblös11:26:35
2063853Sven-Åke SöderstenJärfälla OK11:33:52
229405Ingeborg SöderstenJärfälla OK11:34:34
830606Signe SöllvanderOK Rodhen11:56:21
404116Hilma SöllvanderOK Rodhen11:56:23

U1

1 720 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
403950Hedvig AnderssonOK Linné10:40:58
2104141Elma NiiniskorpiKlubblös10:52:49
2104467Frans OlssonTolered-Utby Ol-klubb10:52:51
9110504Elis EklundOK Rodhen10:54:25
2048643Lukas LundinOK Linné10:59:35
203982Oskar LindIF Thor11:06:28
2083975Vidar LarssonIF Thor11:12:30
29759Joel WesterberghRasbo IK11:17:24
1472009Christian Jönsson UlateOK Triangeln11:25:07
9005084Ingrid MelinOK Linné11:36:45
37792Elsa MelinOK Linné11:36:47
2095404Alvin SandbergAttunda OK12:00:45
404112Julia JaxgårdIF Thor12:14:52
262130Wille BlåuddOK Rodhen12:23:45
980507Albin TynellRånäs OK12:40:33
9201450Kai UnnerudLånghundra IF
1976011Märta ÖrtqvistOK Linné
1978050Signe ÖrtqvistOK Linné

Öppen motion 1

1 910 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2123303Erica BurlingFredrikshofs IF Skid & OK10:47:52
2123369Katarina NilssonLånghundra IF11:01:04

Öppen motion 3

3 110 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1900760Maria AnderssonSundsvalls OK10:45:41
2062147Kerstin UmegårdLånghundra IF11:01:14
1050427Sara EkströmOK Linné11:01:17
452743Lena WiklundOK Enen11:16:40
443658Stina JacobssonOK Kroppefjäll11:35:08
404120Katarina SundOK Roslagen11:50:17
Pernilla ÖrtqvistOK Linné

Öppen motion 5

2 900 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1976118Katarina SellingLänna IF10:29:41
9129908Hans GustafssonIF Thor10:33:49
427710Emma IsacssonOK Linné10:45:53
9580107Caroline RothpfefferOK Rodhen10:57:29
9990219Elin TögenmarkOK Linné11:03:00
9031111Helene SvenssonRånäs OK11:04:00
2062062Karin HallinOK Linné11:04:09
2095478Maria SandbergAttunda OK11:09:59
231355Malin von EssenOK Linné11:12:08
2062165Anna VisingOK Triangeln11:14:00
2062198Lars VisingOK Triangeln11:14:02
2058972Stefan PalmOK Roslagen11:17:00
246682Sofia Stiblert EnforsTockarps IK11:18:02
1120265Anders EkströmOK Linné11:18:59
9030417Louise LindellGustavsbergs OK11:21:00
2104323Linda NilssonLånghundra IF11:31:58
1418154Nina WallanderJärla Orientering11:35:01
9771013Ida WesselLänna IF11:40:01
9570211Staffan JacobssonOK Kroppefjäll11:41:05
2123458Sofia KarlssonOK Österåker11:42:59
262577Susanne StierOK Enen11:49:09
450663Gölin WikstrandOK Linné11:54:59
9750504Björn WangheimOK Linné11:56:51
2125944Nayara GillsparrOK Österåker11:57:05
2101766Hillevi PalmqvistLänna IF

Öppen motion 7

2 980 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
407262Ulf IsacssonOK Linné10:45:55
341061Stefan NorellAttunda OK10:47:31
331351Anna NorellAttunda OK10:47:32
405508Per-Olof LundkvistRasbo IK10:48:53
9197185Bente HenrikssonRånäs OK11:03:06
19405Anna BogrenSundbybergs IK11:04:05
2112392Helene LindelavOK Roslagen11:07:01
408800Johan KarlssonIF Thor11:12:04
2058798Jimmy LarssonIF Thor11:15:01
11853Margareta HaraldssonSigtuna OK11:16:02
259380Anna WesterberghRasbo IK11:16:13
520822Lennart LundquistOK Nalle11:19:58
16933Anna LindellGustavsbergs OK11:21:02
2093664Håkan MalmströmJärfälla OK11:22:58
25200Lars-Olov AnderssonSigtuna OK11:25:59
343108Curt ReinholdssonIF Thor11:35:10
8636985Eddie BjärrenholtRånäs OK11:52:12
731101Mattias ThorsellKlubblös12:03:21
450287Carina LidforssJärla Orientering12:21:27
711221Roger TynellRånäs OK12:22:26

Öppen motion 8

4 620 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
510015Erik MelinOK Linné10:31:04
7710428Andreas PerssonRasbo IK10:33:32
880919Johan HameliusOK Linné10:36:00
870319Erik BoströmEnebybergs IF10:38:46
2083784Fredrik NilssonLånghundra IF10:56:56
570705Andrea WesterdahlTäby OK10:57:26
8071992Henrik JonssonÄrla IF10:57:52
1965080Ian von EssenOK Linné11:09:04
9730480Jesper NyströmIF Thor11:13:00
29526Tobias WestbomLånghundra IF11:16:00
17050Andreas EnforsTockarps IK11:17:36
570414Roland NorellSöders-Tyresö11:20:00
253961Mattias HolmgrenIF Thor11:21:59
350534Josefin BarckSundsvalls OK11:24:58
7462796Staffan ThorellKlubblös11:26:05
44044Andreas AnderssonOK Roslagen11:26:59
9721223Jonas EklundOK Rodhen11:27:59
9630720Per BrahmLånghundra IF11:42:11
7860320Malin JanssonRånäs OK11:46:11
7690000Björn RaménOK Linné11:47:02
450662Anna GillmanOK Linné11:54:01
2084115Linus HolmqvistOK Österåker11:57:15
710221Örjan ÖsterKlubblös12:01:59
2123566Torbjörn GillsparrOK Österåker12:07:10
740911Dan HörnellOK Linné12:08:59
9990819Daniel RönnqvistOK Linné12:09:40
15222Anders WetterlingStigmännen Karlshamns OK12:21:28
1505055Magnus ThorOK Linné12:45:04

U2 kort

1 900 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1021810Tilde JäderOK Rodhen10:31:28
1178110Siri FlodbergOK Rodhen10:31:29
2078096Mathilda GustafssonIF Thor10:33:58
402162Antero SellingLänna IF10:37:15
46993Fiffi MalmströmJärfälla OK10:43:49
443651Sara HanssonOK Rodhen11:19:25
421299Theo Asplund ÖnneboLaholms IF OK11:53:45
437399Villiam JaxgårdIF Thor12:14:14
8120627Alfred EklundSkogsluffarnas OK
2088405Märta Gillman WikstrandOK Linné

U3 kort

2 560 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9070927Isak StåhlbrandtRasbo IK10:29:40
1060731Felicia KrafftLänna IF10:59:28
443657Mafalda JanssonOK Rodhen11:10:33
9001120Ludvig NirvinHaninge SOK11:14:01
421255Hanna AsplundLaholms IF OK11:53:55
421257Louise AsplundLaholms IF OK11:53:56

U4 kort

3 090 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9120604Agnes Söllvander EklundOK Rodhen10:59:01

Annonser