Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM, sprint, Småland

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: DM, sprint, Småland
Arrangörsorganisation: SOK Aneby
Datum: lördag 19 maj 2018

D21

2 120 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
21Josephine RegnellVäxjö OK11:30
22Hanna PalmIK Hakarpspojkarna11:31
23Anna JohanssonAnkarsrums OK11:32
24Frida PerssonNässjö OK11:33
25Cecilia BerganderEksjö SOK11:34
26Anna ArvidssonKalmar OK11:35
27Agnes LeoHalden SK11:36
28Maria ArvidssonKalmar OK11:37
29Moa SvenssonNässjö OK11:38
30Katarina ÖstbergBredaryds SOK11:39
31Lena Eliasson-LööfOK Pan-Kristianstad11:40
32Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna11:41

H21

2 460 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3Martin DjerfIK Hakarpspojkarna10:59
4Edvin AnderssonOK Norrvirdarna11:00
5Patrik KarlssonVäxjö OK11:01
6Daniel HåkanssonOK Gränsen11:02
7Markus HederskogIK Hakarpspojkarna11:03
8Emil BruhnBoxholm-Mjölby OL11:04
9Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna11:05
10Simon LennermoNässjö OK11:06
11Johan SandlundOK Njudung11:07
12Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna11:08

D20

1 930 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
51Gabriella S BerganderEksjö SOK11:00
52Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL11:01
53Ebba EnvallIK Hakarpspojkarna11:02
54Moa ErlandssonVimmerby OK11:03
55Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna11:04
56Moa HanssonBredaryds SOK11:05
57Sanna FastEksjö SOK11:06

H20

2 120 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
41Arvid ClaessonJönköpings OK11:50
42Isak HertinIK Hakarpspojkarna11:51
43Lukas LundgrenVäxjö OK11:52
44Filip TrofastBredaryds SOK11:53
45Elias AnderssonOK Norrvirdarna11:54
46Hugo LillieströmOK Roxen11:55
47Emil JohanssonOK Bävern11:56

D18

1 930 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
80Martina BraunVäxjö OK11:09
81Maja PorleVäxjö OK11:10
82Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna11:11
83Lotten KindlundhFK Finn11:12
84Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna11:13
85Klara HöglundEksjö SOK11:14
86Stina JohanssonOK Bävern11:15
87Isa EnvallIK Hakarpspojkarna11:16
88Julia ArvidssonVimmerby OK11:17
89Alicia LundgrenVäxjö OK11:18

H18

2 120 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
61Gustav RuneforsVäxjö OK12:06
62Simon BjörnehällOK Gränsen12:07
63David NeroNässjö OK12:08
64Hugo DjurstedtEksjö SOK12:09
65Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna12:10
66Linus LundbergOK Bävern12:11
67Melker ElofssonOK Njudung12:12
68Hugo AlmquistIK Hakarpspojkarna12:13
69Hugo JakobssonEksjö SOK12:14
70Adrian SkobeKalmar OK12:15
71Isac EricssonVäxjö OK12:16
72Joar HertinIK Hakarpspojkarna12:17
73Mattis PerssonEksjö SOK12:18
74Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb12:19
75Simon FreylandEksjö SOK12:20
76Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna12:21
77Albin TollOK Njudung12:22
78Ludvig ZaarVäxjö OK12:23

D16

2 020 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bella PalmqvistIFK Sävsjö11:55
Ellinor LihvOK Gränsen11:56
Emma LingIK Hakarpspojkarna11:57
Filippa SöderbergKalmar OK11:58
Eira HertinIK Hakarpspojkarna11:59
Emma ErikssonEksjö SOK12:00
Ellen SigvardsonBredaryds SOK12:01
Tuva LövdahlSOK Viljan12:02
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna12:03
Fredrika KindlundhFK Finn12:04
Elin RindstigSOK Viljan12:05
Clara SamuelssonOK Vivill12:06
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna12:07
Nora AnderssonOK Norrvirdarna12:08
Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna12:09
Amanda KarmetunOK Njudung12:10
Thea Nordin AbajiEksjö SOK12:11
Maya LjubezIK Hakarpspojkarna12:12
Hanna OlssonIFK Sävsjö12:13
Stina LindSOK Viljan12:14

H16

2 020 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle KallerbäckVäxjö OK11:30
Jonathan KonradssonKalmar OK11:31
Isak LiljeholmGamleby OK11:32
Anton GunnarssonBredaryds SOK11:33
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna11:34
Hugo EricssonVäxjö OK11:35
Johan HanssonSOK Viljan11:36
Oscar HultgrenOK Njudung11:37
Oscar OlinIK Hakarpspojkarna11:38
Hugo UnossonKalmar OK11:39
Fabian ValleriusGamleby OK11:40
Axel ElmbladBredaryds SOK11:41
Karl PetersénOK Njudung11:42
Erik LingIK Hakarpspojkarna11:43
Isak HagbergKalmar OK11:44
Linus NorénOK Njudung11:45
Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna11:46
Benjamin ClaessonJönköpings OK11:47
Erik ÅkessonVäxjö OK11:48
Sixten EkbladhSol Tranås11:49
Aron ÖstangårdGamleby OK11:50

D14

1 850 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maja LindénVäxjö OK11:00
Elin RothzénOK Gisle11:01
Anja SvenssonGamleby OK11:02
Stina AnderssonAnderstorps OK11:03
Tilda HagelbergEksjö SOK11:04
Emma OlinIK Hakarpspojkarna11:05
Ida GeorgssonJönköpings OK11:06
Tova RangertIK Hakarpspojkarna11:07
Vega EnellJönköpings OK11:08
Tuva NylundBredaryds SOK11:09
Linnea SkobeKalmar OK11:10
Alice HallOK Bävern11:11
Hanna StalebrantGamleby OK11:12
Asta TörnkvistAnderstorps OK11:13
Tove ValleriusGamleby OK11:14
Ida KarlssonOK Gränsen11:15
Ida RosjöJönköpings OK11:16
Klara HultbergSOK Viljan11:17
Martina NiklassonVäxjö OK11:18
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna11:19
Smilla LennartssonNässjö OK11:20
Hanna ÖbergGamleby OK11:21
Linda SahlinNässjö OK11:22
Ellen TollOK Njudung11:23
Emma RindstigSOK Viljan11:24
Stella RangertIK Hakarpspojkarna11:25
Jenny JanssonTenhults SOK11:26
Judith LundqvistKalmar OK11:27
Tuva ÖstangårdGamleby OK11:28
Linn BjörneldKalmar OK11:29
Meja BergerAnkarsrums OK11:30
Vendela SturekSOK Viljan11:31
Sandra LingIK Hakarpspojkarna11:32
Enni LindskogOK Älme11:33
Selma HedströmTenhults SOK11:34

H14

1 790 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Victor HörnquistAnderstorps OK12:00
Olle PetersénOK Njudung12:01
Theo LövdahlSOK Viljan12:02
Hugo MartinssonFK Finn12:03
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna12:04
Aron MolanderOK Gränsen12:05
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna12:06
Hugo LundgrenKalmar OK12:07
Alfred TyrbergSOK Viljan12:08
Johan BjörckOK Älme12:09
Gabriel ClaessonJönköpings OK12:10
Isak JohanssonOK Gisle12:11
Lukas BergforsSOK Viljan12:12
Anton KarlssonFK Finn12:13
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna12:14
Simon PerssonOK Gränsen12:15
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna12:16
Ville LundgrenKalmar OK12:17
Filip BrolingBredaryds SOK12:18
Anton JosefssonOK Gisle12:19
Alexander GustafssonOK Njudung12:20
Emil KreutnerSOK Viljan12:21
Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna12:22
Lukas HagbergKalmar OK12:23

D12

1 380 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
119Ebba StenhagNässjö OK10:55
118Lovisa KroksmyrVäxjö OK10:56
117Wilma KroksmyrVäxjö OK10:57
116Filippa BraunVäxjö OK10:58
115Linnéa SigfridssonOK Bävern10:59
91Evanna JohanssonOK Njudung11:00
92Agnes ErlandssonVimmerby OK11:01
93Meja EnvallIK Hakarpspojkarna11:02
94Linnéa EdvardssonEksjö SOK11:03
95Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna11:04
96Lilly AxelssonJönköpings OK11:05
97Tindra DavidssonOK Bävern11:06
98Amanda GustavssonVäxjö OK11:07
99Linnéa SandströmOK Älme11:08
100Julia AbajiEksjö SOK11:09
101Frida KarlssonIK Hakarpspojkarna11:10
102Frida LindénVäxjö OK11:11
103Minna PalmIK Hakarpspojkarna11:12
104Frida RothzénOK Gisle11:13
105Maja LaxNässjö OK11:14
106Hilda LindénVäxjö OK11:15
107Molly WirefeldtNybro OK11:16
108Felicia GustafssonOK Njudung11:17
109Ronja GlanshedVäxjö OK11:18
110Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna11:19
111Alva HagelbergEksjö SOK11:20
112Pia EliassonIK Hakarpspojkarna11:21
113Emma LindénVäxjö OK11:22
114Lisa EkegrenSOK Aneby11:23

H12

1 380 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
121Felix FrykfeldtIK Hakarpspojkarna11:30
122Elliott RehnGränna-Bygdens OK11:31
123Filip GummessonNybro OK11:32
124Walter LöfqvistSOK Viljan11:33
125Axel ErikssonKexholms SK11:34
126Wilhelm KarmetunOK Njudung11:35
127Max OlssonIFK Sävsjö11:36
128Alfred ClaessonJönköpings OK11:37
129Adam NeroNässjö OK11:38
130Walter BlomqvistJönköpings OK11:39
131Carl ÖbergGamleby OK11:40
132Måns SandahlIK Hakarpspojkarna11:41
133Nils LinderIFK Sävsjö11:42
134Viggo WulffOK Gränsen11:43
135Ville LindskogOK Älme11:44
136Isac ElingforsVäxjö OK11:45
137Hjalmar FolkestadAnderstorps OK11:46
138Vidar PihlGamleby OK11:47
139Elias SamuelssonOK Vivill11:48
140Matti JohanssonOK Njudung11:49
141Linus HanssonSOK Viljan11:50
142Valter RoothVäxjö OK11:51
143Emil LingIK Hakarpspojkarna11:52
144Olof NilssonVimmerby OK11:53

D10

1 000 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isabella StenbergSOK Aneby12:10
Siri RehnGränna-Bygdens OK12:11
Vera DahlbergJönköpings OK12:12
Vera FolkestadAnderstorps OK12:13
Matilda BjörneldKalmar OK12:14
Elsa HallOK Bävern12:15
Klara JohanssonSOK Aneby12:16
Hilma TrofastJönköpings OK12:17

H10

1 000 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alexander JohanssonSOK Aneby11:49
Hannes HolmbergOK Gränsen11:50
Arvid RosanderSOK Aneby11:51
Vilgot TyrbergSOK Viljan11:52
Linus LindénVäxjö OK11:53
Assar Rosén ThelinJönköpings OK11:54
Filip HultbergSOK Viljan11:55
Felix SvenssonJönköpings OK11:56
Joar AnderssonVäxjö OK11:57
Vilmer HagelbergEksjö SOK11:58
Hugo JanssonTenhults SOK11:59
Tage MöllerströmJönköpings OK12:00
Linus HolmbergOK Gränsen12:01
Alvin LundgrenVäxjö OK12:02
Pelle JakobssonEksjö SOK12:03

D35

1 790 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åsa CarlströmIK Hakarpspojkarna11:00
Lina LudvigssonEksjö SOK11:01
Sandra DavidssonOK Bävern11:02
Eva GustafssonVäxjö OK11:03

H35

2 120 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin AnderssonVäxjö OK11:01
Måns LennermoNässjö OK11:02
Mats FridénOK Gränsen11:03
Stefan LöfqvistSOK Viljan11:04
Martin BeijerJönköpings OK11:05

D40

1 850 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sara WulffOK Gränsen11:40
Sofia EnellJönköpings OK11:41
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK11:42
Anneli ArvidssonVimmerby OK11:43
Anna OlinIK Hakarpspojkarna11:44
Jennie GustavssonVäxjö OK11:45
Maria Rosén ThelinJönköpings OK11:46
Cecilia KarmetunOK Njudung11:47
Susanne AxelssonJönköpings OK11:48
Jenny JohanssonOK Gisle11:49
Anna LennartssonNässjö OK11:50
Mona LindénVäxjö OK11:51
Karin Rahm BjörneldKalmar OK11:52
Jenny MartinssonJönköpings OK11:53
Elisabeth HagelbergEksjö SOK11:54

H40

2 120 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan TibbelinVimmerby OK11:10
Dennis GustafssonOK Njudung11:11
Magnus ErikssonKexholms SK11:12
Anders BlomqvistJönköpings OK11:13
Peter JohanssonVäxjö OK11:14
Tord HultbergSOK Viljan11:15
Magnus BoivieVaggeryds SOK11:16
Mikael TrofastJönköpings OK11:17
Jörgen GlanshedVäxjö OK11:18
Björn DavidssonOK Bävern11:19
Jon LindskogOK Älme11:20
Niclas HörnquistAnderstorps OK11:21
Mikael GummessonNybro OK11:22
Daniel AxelssonMålilla OK11:23

D45

1 850 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marie NordSol Tranås11:58
Petra OlssonIFK Sävsjö11:59
Anna MattssonOK Norrvirdarna12:00
Jessica BjörckOK Älme12:01
Helena RangertIK Hakarpspojkarna12:02
Jessica ElmerssonOK Bävern12:03
Ulrika RibbholmOK Njudung12:04
Anna HanssonSOK Viljan12:05
Susanne GranGamleby OK12:06
Åsa EskilssonIK Hakarpspojkarna12:07
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK12:08
Anna EnvallIK Hakarpspojkarna12:09
Linda Kraft UnossonKalmar OK12:10
Anna SvenssonSOK Viljan12:11
Susanna DjurstedtEksjö SOK12:12
Marina JohanssonOK Njudung12:13
Sara LarssonOK Bävern12:14
Carin RosjöJönköpings OK12:16

H45

1 930 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joakim SpångbergIK Hakarpspojkarna11:22
Tobias HaagOK Gränsen11:23
Våge RindstigSOK Viljan11:24
Magnus TrofastBredaryds SOK11:25
Ulf JohanssonOK Gisle11:26
Tobias Den BraverOK Gränsen11:27
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna11:28
Henrik PeterssonNybro OK11:29
Anders EdvardssonEksjö SOK11:30
Anders PeterssonOK Njudung11:31
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna11:32
Tony LövdahlSOK Viljan11:33
Per ErlandssonVimmerby OK11:34
Fredrik SvenssonJönköpings OK11:35
Martin HagbergKalmar OK11:36
Pelle HöglundEksjö SOK11:37
Viktor SkobeKalmar OK11:38
Stefan SandahlIK Hakarpspojkarna11:39
Patrik ArvidssonVimmerby OK11:40
Ola SamuelssonOK Vivill11:41
Mattias GunnarssonBredaryds SOK11:42
Fredrik AugustssonOK Bävern11:43
Joakim KarmetunOK Njudung11:44
Olle BjörneldKalmar OK11:45
Markus OlinIK Hakarpspojkarna11:46

D50

1 670 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sari HåkanssonOK Gränsen11:30
Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna11:31
Carina SvenssonBredaryds SOK11:32
Åsa Flink-SvenssonNässjö OK11:33
Anne LindellKalmar OK11:34
Åsa Wadensjö LeoBredaryds SOK11:35
Anneli KarlssonFK Finn11:36
Anna Nero NordmarkNässjö OK11:37
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK11:38
Ulrika GustafssonIK Vista11:39
Helen AhlstrandOK Vivill11:40
Helena KarlssonNässjö OK11:41

H50

1 930 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Cristian OlivestamVimmerby OK11:49
Thomas PerssonOK Gränsen11:50
Patrik PerssonNässjö OK11:51
Bengt OlssonIK Hakarpspojkarna11:52
Peter LindSOK Viljan11:53
Stefan ErikssonIK Hakarpspojkarna11:54
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK11:55
Jonas AnderssonOK Norrvirdarna11:56
Mats HolmbergOK Gränsen11:57
Geir Inge FolkestadAnderstorps OK11:58
Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna11:59
Lars KreutnerSOK Viljan12:00
Johan SjödinIK Hakarpspojkarna12:01
Mats SöderbergKalmar OK12:02
Peter JacobssonIK Hakarpspojkarna12:03
Peter SahlinNässjö OK12:04
Patrik RosénVäxjö OK12:05
Krister RosjöJönköpings OK12:06
Ola AllvinIK Hakarpspojkarna12:07
Dennis TollOK Njudung12:08
Christer DuvekSkillingaryds FK12:09
Jonny JohanssonOK Njudung12:10
Matti EnvallIK Hakarpspojkarna12:11
Per-Olof ClaéssonTenhults SOK12:12
Andreas RangertIK Hakarpspojkarna12:13
Bo HultgrenOK Njudung12:14

D55

1 670 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maritha HenrikssonJönköpings OK11:44
Annika GustafssonJönköpings OK11:45
Eva EklundVäxjö OK11:46
Anne TuressonBredaryds SOK11:47
Ann-Christine LööfEksjö SOK11:48
Elisabeth SkoglundOK Gränsen11:49
Mariann JohanssonKexholms SK11:50
Agneta OlivestamVimmerby OK11:51
Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF11:52
Monica HenrikssonEksjö SOK11:53
Karina SvenssonVimmerby OK11:54
Ann BrenanderSOK Viljan11:55
Monica KollbergEksjö SOK11:56
Kristina JohanssonKalmar OK11:57

H55

2 020 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonas BornetunSkillingaryds FK11:15
Mikael HanssonBredaryds SOK11:16
Stefan KollbergEksjö SOK11:17
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna11:18
Ove LernåKalmar OK11:19
Conny SimonssonGränna-Bygdens OK11:20
Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna11:21
Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL11:22
Gert JonssonIK Hakarpspojkarna11:23
Stefan UnossonKalmar OK11:24

D60

1 420 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vivianne LindstamSol Tranås12:15
Susanne DittmerIK Hakarpspojkarna12:16
Berit RuneforsVäxjö OK12:17
Anna-Karin ArgusSol Tranås12:18
Maria AnderssonBredaryds SOK12:19

H60

1 670 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan-Ola KarlssonOK Njudung12:01
Leif AsplundJönköpings OK12:02
Stefan ArbinAnnebergs GIF12:03
Per LindgrenIK Hakarpspojkarna12:04
Lars Erik Lennart LundqvistNässjö OK12:05
Jan-Olov ErikssonAnnebergs GIF12:06
Kjell NeroNässjö OK12:07
Arne KlintbergEksjö SOK12:08
Svante BjurgrenIK Hakarpspojkarna12:09
Lars EklundVäxjö OK12:10

D65

1 190 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Majvie AnnegårdSOK Viljan12:00
Lisa KumlinVäxjö OK12:01
Gunvor ArbinAnnebergs GIF12:02
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK12:03
Margareta SvenssonAnkarsrums OK12:04

H65

1 670 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sven KäckSol Tranås12:13
Torbjörn LageHelsingborgs SOK12:14
Ulf SvenssonOK Njudung12:15
Lennart GustafssonJönköpings OK12:16
Hans SvensonSOK Viljan12:17
Kent GranqvistVästerviks OK12:18
Göran SvensonSOK Viljan12:19

D70

1 190 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kajsa TofténHjobygdens OK12:10
May-Sofie OlssonForserums SOK12:11
Margareta LarssonOK Njudung12:12
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK12:13
Ros-Mari KarlssonNybro OK12:14
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna12:15
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK12:16
Kerstin GunnarssonNässjö OK12:17
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK12:18

H70

1 420 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åke BorgerAnkarsrums OK11:39
Bo TuressonIFK Sävsjö11:40
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK11:41
Stellan AhnströmForserums SOK11:42
Leif AxelssonMålilla OK11:43
Sonny AnderssonIK Hakarpspojkarna11:44
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL11:45
Roland NilssonSOK Viljan11:46
Göran JanssonGränna-Bygdens OK11:47
Jan-Ulf KarlssonMålilla OK11:48
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan11:49
Stefan G LarssonOK Njudung11:50
Roland SandahlAnnebergs GIF11:51
Gunnar AnderssonIK Vista11:52
Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK11:53
Staffan DittmerIK Hakarpspojkarna11:54

D75

910 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ann-Marie BirgerssonForserums SOK11:20
Ulla NilssonSOK Viljan11:21
Berit ByströmOK Virdarna11:22
Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OK11:23

H75

1 420 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Waste ByströmOK Virdarna12:00
Lars FranssonBottnaryds IF12:01
Alf OlssonForserums SOK12:02
Stig KarlsmoIK Hakarpspojkarna12:03
Göran ThourVärend GN OL12:04
Anders SvenssonAnkarsrums OK12:05
Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK12:06
Rune GunnarssonNässjö OK12:07
Arne SvenssonOK Njudung12:08
Gunnar BrystHjobygdens OK12:09

H80

1 190 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sven-Olof LundinSol Tranås11:50
Mats BirgerssonForserums SOK11:51
Torild BornetunSkillingaryds FK11:52

H85

910 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gösta LindblomÖlmstads IS11:30
Harald HåkanssonOK Gränsen11:31
Allan HåkanssonSOK Viljan11:32
Olof WalfridssonSOK Aneby11:33
Mattias RundgrenSol Tranås11:34

U1

1 020 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Felix SandahlIK Hakarpspojkarna10:58:44
Lovisa DahlbergJönköpings OK11:01:33
Bo MöllerströmJönköpings OK11:01:34
Ingrid ErikssonSOK Aneby11:05:42
Nilla SjööSOK Aneby11:05:45
Jens EliassonIK Hakarpspojkarna11:14:57
Elise JohanssonNässjö OK11:16:23
Emil OlinIK Hakarpspojkarna11:35:48
Thea LindvallIK Hakarpspojkarna11:37:04
Mattis CarlströmIK Hakarpspojkarna11:38:03
Alma TrofastJönköpings OK11:39:54
Oliver MarkusOK Norrvirdarna11:41:58
Emil EreltOK Norrvirdarna11:42:02
Maja NylundBredaryds SOK11:52:49
Ester KilebrandEksjö SOK11:56:59
Moa JohanssonOK Gisle11:57:03
Alfred MartinssonJönköpings OK12:18:19

U2

1 160 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tove JakobssonEksjö SOK11:04:13
Erik MarkusOK Norrvirdarna11:05:01
David DackeSOK Aneby11:09:16
Wilmer GranfloKexholms SK11:10:56
Viktor WretbäckSOK Aneby11:13:00
Axel BogmarkEksjö CK11:14:12
Malte LaxNässjö OK11:16:26
Neo LivfKexholms SK11:16:50
Amanda FyhrSOK Aneby11:21:30
Alma EreltOK Norvirdarna11:34:44
Alfred LundbomEksjö SOK11:38:21
Måns PerssonEksjö SOK11:40:59
Elias KilebrandEksjö SOK11:57:06
Agnes ErikssonKexholms SK12:07:54

Öppen motion 1

1 020 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Barbro RydénSol Tranås11:04:42
Viktor GranfloKexholms SK11:16:30
Catrin MolanderOK Gränsen12:03:35

Öppen motion 4

1 510 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Patrik DahlbergJönköpings OK11:01:19
Hilda PeterssonVäxjö OK11:01:56
Johanna LindénVäxjö OK11:03:11
Ylva SandströmOK Älme11:07:19
Mikael JohanssonJönköpings OK11:09:23
Per EnellJönköpings OK11:11:12
Sandra BackEksjö SOK11:14:14
Tuva JohanssonNässjö OK11:15:09
Veronica SahlinNässjö OK11:16:35
Andreas KarlssonNässjö OK11:18:42
Christoffer GlingeAnkarsrums OK11:21:11
Karin FrykfeltIK Hakarpspojkarna11:23:00
Robert NorënOK Njudung11:24:05
Lotta PetersénOK Njudung11:26:06
Maria DahlbergJönköpings OK11:26:08
Anna AnderssonÖlmstads IS11:28:14
Erik ElfÖlmstads IS11:28:32
Irene KäckSol Tranås11:29:57
Karin HedströmTenhults SOK11:31:09
Elisabet MikkelsenSOK Viljan11:32:09
Simon KarlssonSol Tranås11:33:33
Monika KarlssonSol Tranås11:33:35
Emma EreltOK Norvirdarna11:35:36
Maria MarkusOK Norrvirdarna11:35:38
Ulf PalmqvistIFK Sävsjö11:44:14
Lena JohanssonIFK Sävsjö11:54:18
Göran BerganderEksjö SOK11:55:21
Petra  LundgrenKalmar OK12:07:10
Martina ErikssonKexholms SK12:11:06
Colin AxelssonJönköpings OK12:12:44

Öppen motion 7

2 210 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Helen AnderssonBoxholm-Mjölby OL10:59:37
Per HalleendorffEksjö CK10:59:41
Jens FastBoxholm-Mjölby OL11:01:53
Fredrik EreltOK Norrvirdarna11:02:57
Patrik MarkusOK Norrvirdarna11:04:08
Nicklas KallerbäckEmmaboda Verda OK11:05:11
Håkan HåkanssonOK Gränsen11:06:21
Linus KarlssonMålilla OK11:07:07
Thomas ElofssonOK Njudung11:12:30
Lars KarlssonOK Gränsen11:15:02
Sofia SkördeBredaryds SOK11:19:16
Micael ElmbladBredaryds SOK11:21:43
Alexander LivfKexholms SK11:22:29
Daniel JohanssonNässjö OK11:22:57
Tobias GranfloKexholms SK11:25:02
Cecilia ElofssonOK Njudung11:26:00
Kajsa AnderssonÖlmstads IS11:26:36
Sven-Åke KarlssonIK Hakarpspojkarna11:27:49
Anna HertinIK Hakarpspojkarna11:28:17
Niklas ErikssonBodafors OK11:28:54
Andreas GranfloKexholms SK11:29:07
Oskar PetterssonOK Njudung11:31:43
Stina ErikssonJönköpings OK11:32:20
Tobias MöllerströmJönköpings OK11:35:43
Cave SinaiVästerviks OK11:38:54
Linn NedergårdKlubblös11:46:56
Ingela KlintbergEksjö SOK11:47:27
Fredrik ElingforsVäxjö OK11:48:28
Helena LindmanOK Gränsen11:52:25
Anton PeterssonKlubblös11:57:28
Per RoothVäxjö OK12:12:40

Annonser