Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Målilla OK

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Målilla OK
Arrangörsorganisation: Målilla OK
Datum: söndag 29 april 2018

Alvesta SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
26977Åke KarlssonH65 (19)3 200 m10:23
16526979Liam KarlssonH14 (10)2 500 m10:27

Anderstorps OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050942Kristina AreskougD45 (6)3 200 m10:12
2050950Peter ValterssonH55 (5)3 600 m10:36

Ankarsrums OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
246792Christoffer GlingeÖppen motion 7 (37)3 100 m09:45:13
448666Cathrine BergerÖppen motion 5 (23)2 800 m09:47:20
2093620John BergerInskolning (13)1 400 m09:52:18
2093490Fredrik JohanssonÖppen motion 7 (37)3 100 m09:52:20
2093605Ebba BergerD12 Kort (3)2 300 m10:03
263771Kjell JohanssonH65 (19)3 200 m10:08
263765Andreas JohanssonH21 (12)5 200 m10:14
430053Anna JohanssonD21 (8)3 600 m10:17
26782Hans-Gunnar KarmstigH70 (21)3 100 m10:21
26777Margareta SvenssonD65 (9)2 400 m10:23
1112093602Meja BergerD14 (5)2 500 m10:28
26780Anders SvenssonH75 (19)3 100 m10:31
448662Åke BorgerH70 (21)3 100 m10:33
430052Ulla-Karin JohanssonD65 (9)2 400 m10:35

Annebergs GIF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
790121Ellinor FärgÖppen motion 7 (37)3 100 m10:22:02
780206Marcus FärgH40 (7)4 500 m10:38

Avesta OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9480410Lena WahssD70 (15)2 400 m10:21

Berga SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
27105Stellan HäggbrinkH65 (19)3 200 m10:32

Björkfors GOIF

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
246253Torgny JohanssonH65 (19)3 200 m10:11
245758Christina SvenssonÖppen motion 3 (20)2 600 m10:24:04
245733Sven-Olof SvenssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:24:08
424995Roland SkyttH80 (11)2 400 m10:25
439623Inger PetterssonD70 (15)2 400 m10:36
350769Stig JonssonH75 (19)3 100 m10:40
350771Kerstin ErikssonD65 (9)2 400 m10:41

Ej klubbansluten

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1500725Liselott AnderssonÖppen motion 3 (20)2 600 m10:17:08
17518Ylva HolmqvistÖppen motion 5 (23)2 800 m10:42:40

Eksjö SOK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9770417Hanna EdvardssonÖppen motion 5 (23)2 800 m09:49:00
2115439Per HallendorffÖppen motion 7 (37)3 100 m09:51:48
8070912Elisabeth HagelbergD40 (4)3 700 m10:01
580812Arne KlintbergH60 (20)3 500 m10:01
108060208Alva HagelbergD12 (14)2 600 m10:03
8090728Vilmer HagelbergH10 (4)2 300 m10:04
8060800Lars HagelbergÖppen motion 7 (37)3 100 m10:05:00
19720Christer FolkessonH65 (19)3 200 m10:14
41618Monica HenrikssonD55 (10)3 200 m10:19
19731Gun HenrikssonD65 (9)2 400 m10:26
199454776Linnéa EdvardssonD12 (14)2 600 m10:30
41620Lars-Erik SpaakH65 (19)3 200 m10:38
710909Anders EdvardssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:54:42

Emmaboda Verda OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9471101Ronny HjalmarssonH70 (21)3 100 m10:03
9025593Sven-Olof LarssonH65 (19)3 200 m10:05
8470220Jörgen FranssonH70 (21)3 100 m10:09
9750225Kajsa NiemiD40 (4)3 700 m10:10
9025597Siv LarssonD60 (4)2 400 m10:11
1572001Gun-Britt FranssonD70 (15)2 400 m10:24
9521016Kerstin HjalmarssonD65 (9)2 400 m10:38
9029707Andreas NiemiH40 (7)4 500 m10:50

FK Boken

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15365Magnus LarsenH50 (9)3 700 m10:18

FK Finn

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
28890Christer SvenssonÖppen motion 5 (23)2 800 m10:11:51

Forserums SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
29814Stellan AhnströmH70 (21)3 100 m10:00
29811Mats BirgerssonH80 (11)2 400 m10:19

Gamleby OK

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
441962Alvar HertzogInskolning (13)1 400 m09:51:25
82112445Tyra StalebrantD12 (14)2 600 m09:57
592801115Vidar PihlH12 (8)2 600 m09:59
2062768Märta HolmgrenD12 Kort (3)2 300 m10:00
2112436Karin HolmgrenÖppen motion 1 (4)2 300 m10:00:01
570606Agnes OlovssonÖppen motion 1 (4)2 300 m10:02:43
2112446Maja HertzogD12 Kort (3)2 300 m10:06
16756Lena PerssonD60 (4)2 400 m10:08
441952Oskar HertzogH10 (4)2 300 m10:10
2801083Sigrid HolmgrenD10 (5)2 300 m10:16
1092059968Hanna StalebrantD14 (5)2 500 m10:22
9590223Yvonne JohanssonD55 (10)3 200 m10:22
9541208Jan JohanssonH60 (20)3 500 m10:25
441965Lars HolmgrenH50 (9)3 700 m10:27
26759Ingrid JohanssonD55 (10)3 200 m10:28
2598448722Fabian ValleriusH16 (6)4 000 m10:31
2800695Johnny GustafssonH70 (21)3 100 m10:39
16698Lena SandahlD70 (15)2 400 m10:42
8265224Richard OlovssonH40 (7)4 500 m10:44
214452308Ellen OlovssonD16 (7)4 000 m10:47
9016699Lars KarlssonH70 (21)3 100 m10:51
530318Ingemar PerssonH65 (19)3 200 m10:53
43725Ann-Sofie OlofssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:56:28

Hagaby GoIF Örebro

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9920613Stefanie AnderssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:31:22

Hultsfreds OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
579070920Elias HedH12 (8)2 600 m09:53
43563Ellen HedU1 (3)2 000 m09:54:03
28242Åke ArvidssonH65 (19)3 200 m09:59
630328Peter EdgrenÖppen motion 7 (37)3 100 m10:22:57
561024Björn AxemoÖppen motion 7 (37)3 100 m10:24:57
710729Carola BillingÖppen motion 5 (23)2 800 m10:52:26
701218Urban BillingÖppen motion 8 (12)5 200 m10:53:22

Hässleby SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
353657Ulf IsakssonH45 (13)4 500 m09:57
444229Torbjörn KvistH55 (5)3 600 m10:33

IF Hagen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15658Anders ErikssonH65 (19)3 200 m10:02
15627Åke WijkmarkH50 (9)3 700 m10:24
15656Evamarie LundahlD65 (9)2 400 m10:44

IFK Göteborg Orientering

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
771114Ida HördegårdhD21 (8)3 600 m10:05
131222006Signe HördegårdhD12 (14)2 600 m10:12
354392Elsie HördegårdhD10 (5)2 300 m10:22
866866Johan G HördegårdhH21 (12)5 200 m10:32

IFK Hedemora OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
44511Olle JohanssonH75 (19)3 100 m10:13

IFK Sävsjö

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1550124Inger EnglundD60 (4)2 400 m10:05
9470105Bo TuressonH70 (21)3 100 m10:18
2081961Petra OlssonÖppen motion 5 (23)2 800 m10:23:32
1441104Åke EckerbomH70 (21)3 100 m10:30
1670108Lena JohanssonÖppen motion 3 (20)2 600 m10:31:12
2102081953Bella PalmqvistD16 (7)4 000 m10:35
36298Peter EnglundH65 (19)3 200 m10:44
2161020930Hanna OlssonD16 (7)4 000 m10:53

IK Hakarpspojkarna

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1617050627Isak EskilssonH14 (10)2 500 m10:15
990110Bo SöderqvistH21 (12)5 200 m10:17
691026Fridolf EskilssonH45 (13)4 500 m10:21

IK Trenne Ullared

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1402388Johannes DahlbergU2 (14)2 300 m10:05:22
631402399Samuel DahlbergH12 (8)2 600 m10:11
1402371Sven-Erik DahlbergH55 (5)3 600 m10:45

Jönköpings OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
229485Helene LöfströmD45 (6)3 200 m10:00
229486Pontus LöfströmH50 (9)3 700 m10:06
2057367Erland LingH75 (19)3 100 m10:07
9512197Johan LöfströmH21 (12)5 200 m10:08
409290Lennart KammenhedH80 (11)2 400 m10:31
2078062Ulla LingD70 (15)2 400 m10:33

Kalmar OK

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2119997Svante ArbrandtU2 (14)2 300 m10:02:54
2107437Karin Rahm BjörneldD40 (4)3 700 m10:04
2119383Anna GustavssonÖppen motion 3 (20)2 600 m10:08:16
28260Loe VandervikU1 (3)2 000 m10:08:35
33492Anna SkobeÖppen motion 5 (23)2 800 m10:09:29
914074Lars-Åke ÅbergH70 (21)3 100 m10:12
37302Bertil StåhlH80 (11)2 400 m10:16
560531Bo SalomonsonH60 (20)3 500 m10:19
2119982Hugo LundgrenH14 Kort (5)2 600 m10:20
1632119984Ville LundgrenH14 (10)2 500 m10:21
2119586Petra LundgrenÖppen motion 3 (20)2 600 m10:21:23
1742649Elvira SkobeD12 (14)2 600 m10:24
921110Beatrice EdgrenÖppen motion 5 (23)2 800 m10:31:33
1132107443Linnea SkobeD14 (5)2 500 m10:34
2801217Matilda BjörneldU2 (14)2 300 m10:34:01
1161215Stefan NormanH55 (5)3 600 m10:39
18589Jan DanielssonH60 (20)3 500 m10:46
43849Johan GlatzÖppen motion 3 (20)2 600 m10:50:32
28255Olof GlatzÖppen motion 3 (20)2 600 m10:53:33
28250Daniel GlatzÖppen motion 3 (20)2 600 m10:54:33
402685Axel LindénÖppen motion 8 (12)5 200 m11:23:15

Karlskrona SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
21069Kristin JohanssonD65 (9)2 400 m10:29
16663Inge GötessonH60 (20)3 500 m10:34
16659Tommy OlssonH70 (21)3 100 m10:42

Kexholms SK

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
263375Göran ErikssonÖppen motion 5 (23)2 800 m09:56:56
9100712Agnes ErikssonU1 (3)2 000 m10:01:02
225165Jimmy NicklassonH50 (9)3 700 m10:03
263378Anders ErikssonÖppen motion 5 (23)2 800 m10:07:51
263372Viggo LöfbergU2 (14)2 300 m10:07:59
629071009Axel ErikssonH12 (8)2 600 m10:08
7671026Tomas KarlssonH50 (9)3 700 m10:09
29572Oskar LöfbergÖppen motion 1 (4)2 300 m10:09:44
671026Torbjörn LöfbergÖppen motion 7 (37)3 100 m10:09:45
9790503Martina ErikssonÖppen motion 3 (20)2 600 m10:10:13
610601Mariann JohanssonD55 (10)3 200 m10:13
7210176Björn KarlssonH45 (13)4 500 m10:18
2132140Ville DainelssonInskolning (13)1 400 m10:28:15
2132142Idun DanielssonInskolning (13)1 400 m10:28:17
2132146Freja DanielssonInskolning (13)1 400 m10:28:20
2132149Julia DanielssonInskolning (13)1 400 m10:28:25
166643216Markus LjungqvistH14 (10)2 500 m10:30
214256Andreas GranfloÖppen motion 8 (12)5 200 m10:54:50
9740727Magnus ErikssonH40 (7)4 500 m10:56
2132125Marcus SvenssonÖppen motion 5 (23)2 800 m11:02:59

KOVZ

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
43700Lieke van OpstalD35 (1)3 700 m10:00

Lessebo OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17587Kurt BergstrandH75 (19)3 100 m10:04
17581Göran KarlssonH70 (21)3 100 m10:15

Linköpings OK

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
900113Andreas BergÖppen motion 8 (12)5 200 m09:46:27
517999Jörgen SvenssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:02:08
620929Inger BergD55 (10)3 200 m10:07
209933Ann-Sofie SvenssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:08:30
7576777Gitte EngströmÖppen motion 7 (37)3 100 m10:13:17
14435795Ebba SkullmanD12 (14)2 600 m10:15
701201Anna EnbergD10 (5)2 300 m10:19
9680622Lotta BorgD50 (8)3 200 m10:24
7651016Anna KullbergD50 (8)3 200 m10:27
431274Roger StigssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:27:54
9520520Pelle SkullmanH65 (19)3 200 m10:29
7670904Inger GuståsD50 (8)3 200 m10:33
7407046Anders KnutssonH40 (7)4 500 m10:41
9630527Anders BergH55 (5)3 600 m10:42
9740304Christian EnbergH40 (7)4 500 m10:47

Mullsjö SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7206830Kaarina VoudinmäkiD70 (15)2 400 m10:09
7206820Toivo VoudinmäkiH75 (19)3 100 m10:34

Målilla OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
28240Peggy SchmiessÖppen motion 3 (20)2 600 m10:08:03
28243Sabine SödrupÖppen motion 3 (20)2 600 m10:08:06
402676Meja AlexanderU2 (14)2 300 m10:14:34
402677Mikael AlexanderÖppen motion 5 (23)2 800 m10:14:36
28239Alma TräffU2 (14)2 300 m10:16:09
426289Hanna AxelssonU2 (14)2 300 m10:16:13
28235Ida BillingU2 (14)2 300 m10:16:14
1396308Albert SvenssonInskolning (13)1 400 m10:33:13
431219Selma AlexanderInskolning (13)1 400 m10:39:02
28257Anton HagströmInskolning (13)1 400 m10:39:07
28256William HagströmInskolning (13)1 400 m10:39:13

Nybro OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
929294Emilia JakobssonD12 (14)2 600 m10:00
111111Alvin JakobssonU2 (14)2 300 m10:00:00
895300Lena JakobssonÖppen motion 3 (20)2 600 m10:00:03
710331Karolina KarlssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:08:14
29332Michael AdamssonH45 (13)4 500 m10:12
441086Jakob JakobssonH21 (12)5 200 m10:20
1396333Leif LindströmH75 (19)3 100 m10:22
776222Ros-Mari KarlssonD70 (15)2 400 m10:39
815538Caroline LiljebjörnD50 (8)3 200 m10:45

Nässjö OK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
60660902Adam NeroH12 (8)2 600 m10:02
245838Marcus HolmgrenInskolning (13)1 400 m10:03:13
2132121Anna HolmgrenÖppen motion 3 (20)2 600 m10:03:20
950530Moa SvenssonD21 (8)3 600 m10:11
541106Kjell NeroH60 (20)3 500 m10:16
930129Elin SvenssonD21 (8)3 600 m10:20
19756Magnus SvenssonH50 (9)3 700 m10:21
12559David NeroH21 (12)5 200 m10:23
1280104Fredrik MartinssonH14 Kort (5)2 600 m10:26
1671219Marie BerlinÖppen motion 1 (4)2 300 m10:29:21
680720Anna Nero NordmarkD50 (8)3 200 m10:42
2125999Kent HolmgrenÖppen motion 5 (23)2 800 m10:43:33

OK Bävern

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17654Rune TuressonH60 (20)3 500 m09:58
9000202Stina JohanssonD21 (8)3 600 m10:02
8010829Linus LundbergH21 (12)5 200 m10:02

OK Denseln

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
181810170Hilda BrantvallD12 (14)2 600 m10:27
2075148Alma BrantvallU2 (14)2 300 m10:27:09
2075437Otto BrantvallU2 (14)2 300 m10:28:18

OK Njudung

32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2106071Monica LindvallÖppen motion 3 (20)2 600 m09:43:29
441022Lotta PetersénÖppen motion 3 (20)2 600 m09:43:32
2059163Ulrika FranssonÖppen motion 3 (20)2 600 m09:54:41
7661124Jonny JohanssonÖppen motion 8 (12)5 200 m09:55:03
344905Maria PetterssonÖppen motion 5 (23)2 800 m09:56:13
441054Robert RodénÖppen motion 3 (20)2 600 m09:57:10
2059141Linus NorénH16 Kort (1)2 500 m10:00
2106075Alvin JohanssonÖppen motion 5 (23)2 800 m10:01:46
2106053Magnus JohanssonÖppen motion 5 (23)2 800 m10:01:48
2059172Ulrika RibbholmÖppen motion 8 (12)5 200 m10:01:51
2059154Lars RibbholmÖppen motion 7 (37)3 100 m10:01:55
618170517Matti JohanssonH12 (8)2 600 m10:05
1599415729Alexander GustafssonH14 (10)2 500 m10:09
345270Maria SundbergD45 (6)3 200 m10:15
7730821Joakim KarmetunH45 (13)4 500 m10:15
345109Tomas KarlssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:16:47
1629050517Olle PetersénH14 (10)2 500 m10:18
727645Margareta LarssonD70 (15)2 400 m10:18
9101405Marina JohanssonÖppen motion 8 (12)5 200 m10:19:03
17247Bo HultgrenÖppen motion 7 (37)3 100 m10:20:10
167060517Evanna JohanssonD12 (14)2 600 m10:21
345319Arne SvenssonH75 (19)3 100 m10:25
2106059Albin TollH21 (12)5 200 m10:26
947575Johan SandlundÖppen motion 8 (12)5 200 m10:27:03
620504Per SandlundÖppen motion 8 (12)5 200 m10:27:47
2059178Jan-Ola KarlssonH60 (20)3 500 m10:28
9101429Dennis TollÖppen motion 8 (12)5 200 m10:29:31
1700509Anders PeterssonH45 (13)4 500 m10:33
2607020210Karl PetersénH16 (6)4 000 m10:34
536373Ulf SvenssonH65 (19)3 200 m10:35
262448444Oscar HultgrenH16 (6)4 000 m10:40
9450325Stefan G LarssonH70 (21)3 100 m10:48

OK Orion

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2075166Thomas DagsbergH60 (20)3 500 m10:37

OK Roxen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9191315Erik HelanderH21 (12)5 200 m10:11
9898533Christer SandhH70 (21)3 100 m10:54

OK Stigen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
256636Stefan ClaessonÖppen motion 5 (23)2 800 m10:00:45
404056Camilla HolmqvistD45 (6)3 200 m10:03
2649538774Rasmus JohanssonH16 (6)4 000 m10:46

OK Vilse 87

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9600831Kerstin TjernlundD55 (10)3 200 m10:10
9090958Tore TjernlundH60 (20)3 500 m10:10

Ronneby OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1571127Ann-Christin Nero ForsmanD60 (4)2 400 m10:02
560619Håkan ForsmanH60 (20)3 500 m10:07
1213148Gullevi SvenssonD70 (15)2 400 m10:12
28688Olle SjösäterH60 (20)3 500 m10:13
2126005Roland KarlssonH75 (19)3 100 m10:49

Skåneslättens OL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
234922Pia OlssonD21 (8)3 600 m10:08
12353082Saga ChristensenD12 (14)2 600 m10:09
18548Tuva ChristensenU2 (14)2 300 m11:05:57

SOK Aneby

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9650327Karin ÖhlinD50 (8)3 200 m10:36
2048741Tommy OlaussonH65 (19)3 200 m10:50

SOK Viljan

52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
28236Isak LövgrenInskolning (13)1 400 m09:43:21
341677Jack ÅkerbergU2 (14)2 300 m09:46:01
79672818Amalia ErlandssonD12 (14)2 600 m09:54
588061124Walter LöfqvistH12 (8)2 600 m09:56
443330Johan EvebornH45 (13)4 500 m10:00
341691Emmelie TyrbergÖppen motion 5 (23)2 800 m10:00:10
1080312Vilgot TyrbergH10 (4)2 300 m10:01
2048658Jerry SvenssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:01:14
26834Tomas PeterssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:03:06
29322Våge RindstigH45 (13)4 500 m10:06
9460113Roland NilssonH70 (21)3 100 m10:06
341695Ida HanssonD10 (5)2 300 m10:07
2062796Filip HultbergH10 (4)2 300 m10:07
428957Allan HåkanssonH80 (11)2 400 m10:07
710623Anna SvenssonD45 (6)3 200 m10:09
262641Stefan OlhedenÖppen motion 7 (37)3 100 m10:09:06
26861Britt-Marie CarlssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:11:01
341694Magnus TyrbergÖppen motion 7 (37)3 100 m10:11:04
1607171104Gustav EvebornH14 (10)2 500 m10:12
8002072Ester LöfqvistD10 (5)2 300 m10:13
64341696Linus HanssonH12 (8)2 600 m10:14
418037Peter LindH50 (9)3 700 m10:15
262638William ElfstrandH14 Kort (5)2 600 m10:17
28238Stefan PeterssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:18:36
9102779Ulla NilssonD75 (5)2 400 m10:19
26818Inez LöfqvistInskolning (13)1 400 m10:19:08
858890Majvie AnnegårdD65 (9)2 400 m10:20
9189469Hans SvensonH65 (19)3 200 m10:20
26810Göran GabrielssonH80 (11)2 400 m10:22
2062795Alfred TyrbergH14 Kort (5)2 600 m10:23
1642088526Theo LövdahlH14 (10)2 500 m10:24
7471222Karl-Evert AnnegårdH70 (21)3 100 m10:24
110451078Emma RindstigD14 (5)2 500 m10:25
720731Tony LövdahlH45 (13)4 500 m10:27
8212122Erik LennartssonH21 (12)5 200 m10:29
427841Lukas BergforsH14 Kort (5)2 600 m10:29
22484Åsa BergforsD50 (8)3 200 m10:30
1121050223Klara HultbergD14 (5)2 500 m10:31
1672054903Emil KreutnerH14 (10)2 500 m10:33
559911Tord HultbergH21 (12)5 200 m10:35
1133620Ola LöfgrenÖppen motion 7 (37)3 100 m10:35:18
2617030109Axel EvebornH16 (6)4 000 m10:37
2117020224Elin RindstigD16 (7)4 000 m10:38
241510Stefan CarlssonH60 (20)3 500 m10:40
8460264Leif CarlssonH65 (19)3 200 m10:41
2639979904Olle ErlandssonH16 (6)4 000 m10:43
2137030214Stina LindD16 (7)4 000 m10:44
520101Göran SvensonH65 (19)3 200 m10:47
2152083990Tuva LövdahlD16 (7)4 000 m10:50
997036Vendela SturekÖppen motion 5 (23)2 800 m10:54:58
9999092Benjamin SturekÖppen motion 8 (12)5 200 m10:59:07
26826Karl-Erik PetterssonH70 (21)3 100 m11:00

Stjärnorps SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1090274Kjell SvenssonH40 (7)4 500 m10:53

Tenhults SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
27959Stefan ElmquistH65 (19)3 200 m10:26
27988Ulrika WahlströmD50 (8)3 200 m10:39

Torsås OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2127030920Naomi Van OpstalD16 (7)4 000 m10:41
341095Stig KarlssonH75 (19)3 100 m10:46
7206337Adrie Van OpstalH60 (20)3 500 m10:49

Umeå OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
306484Anders MalmerÖppen motion 7 (37)3 100 m10:20:40

Vaggeryds SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9002070Lisbeth KarlssonD70 (15)2 400 m10:03

Vandrarringen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
435981Hanna MyrehedÖppen motion 7 (37)3 100 m10:11:37

Vimmerby OK

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2094500Kenneth AntonssonH60 (20)3 500 m09:55
33675Karin HemmingsÖppen motion 5 (23)2 800 m10:01:33
2021312Agneta OlivestamD55 (10)3 200 m10:04
1582094496Niklas HillströmH14 (10)2 500 m10:06
259117Viktor BackmanÖppen motion 5 (23)2 800 m10:08:01
701031Robert HjelmH45 (13)4 500 m10:09
239225Emelie DanielssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:10:09
928000Julia ArvidssonD21 (8)3 600 m10:14
259306Ann-Sofie FalkD55 (10)3 200 m10:16
152094497Stina SvenssonD12 (14)2 600 m10:18
24788Torbjörn SvenssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:18:01
206260Elin SvenssonÖppen motion 3 (20)2 600 m10:18:04
2075261Malin ErlandssonÖppen motion 3 (20)2 600 m10:20:19
26729Torbjörn FalkH60 (20)3 500 m10:22
931104Frida DanielssonD21 (8)3 600 m10:23
940324Emilia AnderssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:23:40
9700702Per ErlandssonH45 (13)4 500 m10:24
2094501Kristina AnderssonÖppen motion 3 (20)2 600 m10:27:43
690220Rickard DanielssonH45 (13)4 500 m10:30
209070921Agnes ErlandssonD12 (14)2 600 m10:33
248233Mats Erik MalmbergÖppen motion 8 (12)5 200 m11:01:11

Värend GN OL

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
452579Pär SvenssonH45 (13)4 500 m10:03
344223Rasmus SvenssonH21 (12)5 200 m10:05
10313Siv EkelöfD75 (5)2 400 m10:10
10316Eva BergstrandD75 (5)2 400 m10:16
452527Rebecca SvenssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:24:06
263097Göran ThourH75 (19)3 100 m10:43
10312Erling EkelöfH75 (19)3 100 m10:52

Väsby OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
41614Lars-Erik LindellH80 (11)2 400 m10:13

Västerviks OK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
19653Arne LarsenH75 (19)3 100 m10:01
435992Olof HjortvidH80 (11)2 400 m10:01
9721023Maria LangD45 (6)3 200 m10:06
19668Britt-Marie BjörklundD70 (15)2 400 m10:06
214210GunBritt SvenssonD75 (5)2 400 m10:13
919658Kent GranqvistH65 (19)3 200 m10:17
19652Åke BjörklundH75 (19)3 100 m10:19
204622Kenth CarlssonH60 (20)3 500 m10:31
9420318Lennart SturessonH75 (19)3 100 m10:55
19656Torgny PetterssonH70 (21)3 100 m10:57

Växjö AIS

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
25585Eva TollsternD55 (10)3 200 m10:01
25596Conny BerggrenÖppen motion 7 (37)3 100 m10:10:18
438795Torgny JonssonH75 (19)3 100 m10:28
409766Margareta WikströmD70 (15)2 400 m10:30
426900Nils KarlssonH70 (21)3 100 m10:36
1440320Bengt HenrikssonÖppen motion 7 (37)3 100 m11:01:29

Växjö OK

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15943Berit RuneforsÖppen motion 5 (23)2 800 m09:58:11
15960Lars-erik MalmqvistH85 (2)1 900 m09:59
16000Ann-Mari PerssonD70 (15)2 400 m10:00
2093619Arvid GustavssonU2 (14)2 300 m10:00:00
7805266Jennie GustavssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:00:00
27167Johan JanssonH80 (11)2 400 m10:04
112093275Amanda GustavssonD12 (14)2 600 m10:06
434131Eva PerssonD40 (4)3 700 m10:07
15950Laila MalmqvistD75 (5)2 400 m10:07
15927Gillis AlmH80 (11)2 400 m10:10
777929Magnus PorleH50 (9)3 700 m10:12
350747Ulla-Britt KarlssonD70 (15)2 400 m10:15
1420201Krister SandbladH75 (19)3 100 m10:16
8130161Eva EklundD55 (10)3 200 m10:25
27159Britt-Mari KarlssonD70 (15)2 400 m10:27
2058133Werner TörnblomH80 (11)2 400 m10:28
15961Eva PetterssonD65 (9)2 400 m10:32
448423Ingemar ErlandssonH75 (19)3 100 m10:37
27174Kenneth LindblomH70 (21)3 100 m10:45
16848Lars EklundH60 (20)3 500 m10:52

Ålems OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
408166Ulrika SandebäckÖppen motion 5 (23)2 800 m09:53:21
1200144Henry GustafssonH85 (2)1 900 m10:02
27137Torbjörn SandebäckH60 (20)3 500 m10:04
2075294Lars JohanssonH75 (19)3 100 m10:10
39848Allan KarlssonH70 (21)3 100 m10:27
408157Peter JoelssonH60 (20)3 500 m10:43

Östgöta Helikopter SK & IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1500128Bo PetterssonÖppen motion 7 (37)3 100 m10:16:07

Annonser