Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 3, Zoorientering

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 3, Zoorientering
Arrangörsorganisation: IK Ymer
Datum: söndag 11 november 2018

H21

3 260 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
150Andreas ClaessonOK Kullingshof11:32
149Arvid HammarFK Herkules11:33
148Daniel HärströmFalköpings AIK OK11:34
147Daniel TorstenssonGöteborgs SK11:35
146Erik KvarnströmKils OK11:36
145Filip LemanGöteborgs SK11:37
144Jacob VikströmTolered-Utby Ol-klubb11:38
143Joel AnderssonIK Gandvik11:39
142Kjell AlmgrenOK Ravinen11:40
141Marcus MillegårdSävedalens AIK11:41
140Niklas HidmanHalmstad OK11:42
139Oskar BörjesonFK Herkules11:43
138Simon BörjesonRyda SK11:44
137Thomas LjungOK Kullingshof11:45
136Tobias AnderssonGöteborgs SK11:46
135Tobias NobornIFK Göteborg Orientering11:47
134Anton SundströmBredareds IF11:48
133Rikard PentonenIFK Göteborg Orientering11:49
132Oskar ErikssonOK Älgen11:50
131Henrik AnderssonOK Gynge11:51
130James TurtonÖstersunds OK11:52
129Fredrik SörqvistSigtuna OK11:53
128Tobias ErixonOK Kullingshof11:54
127Johan NilssonHultsfreds OK11:55
126Mikael MellegårdLidköpings VSK11:56
125Conny ErixonOK Kullingshof11:57
124Jacob EnbergHalmstad OK11:58
123Johan HagströmFalkenbergs OK11:59
122Simon BjörnehällOK Gränsen12:00
121John GabrielssonSävedalens AIK12:01
120Niklas NilssonHärlövs IF12:02
119Magnus SödervallIK Gandvik12:03
118Peter AnderssonSöders-Tyresö12:04
117Daniel HåkanssonOK Gränsen12:05
116Albin TengvallBoxholm-Mjölby OL12:06
115Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL12:07
114Björn LundquistOK Ravinen12:08
113Mattias OlofssonOK Enen12:09
112Joel Börjesson ErikssonStorviks IF12:10
111Henrik SandströmOK Ravinen12:11
110Allan MogensenOK Ravinen12:12
109Torgny LindströmRonneby OK12:13
108Göran ThimbergSöders-Tyresö12:14
107Sergey FedatsenkaSävedalens AIK12:15
106Damien RenardOK Denseln12:16
105Filip TrofastBredaryds SOK12:17
104August MollénOK Denseln12:18
103Felix AxelssonMarkbygdens OK12:19
102Emil WingstedtHalden SK12:20
101Samuel PihlströmOK Landehof12:21

Annonser