Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 3, Zoorientering

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 3, Zoorientering
Arrangörsorganisation: IK Ymer
Datum: söndag 11 november 2018

D14

1 920 m, 100 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
601Josefin EylertsenHalden SK10:51
602Elin DanielssonIstrums SK10:52
603Anna PapatheodorouAnderstorps OK10:53
604Märta TrybomLidköpings VSK10:54
605Elin BengtssonFalkenbergs OK10:55
606Wiola MagnussonGöteborgs SK10:56
607Millie KvicklundBredareds IF10:57
608Alva SvenssonFK Åsen10:58
609Vera ElfströmOK Orinto10:59
610Ina ÅmanOK Vilse 8711:00
611Matilda FagerlindMarkbygdens OK11:01
612Natalie GardelinGotlands Bro OK11:02
613Nelly De Groot BoersmaRydboholms SK11:03
614Ellen TollOK Njudung11:04
615Stina AnderssonAnderstorps OK11:05
616Marta TörnströmFK Friskus-Varberg11:06
617Anna SvenssonIF Rigor11:07
618Annika KällmanOK Hällen11:08
619Ingvild GustafssonKongsberg OL11:09
620Linn EneljungIFK Göteborg Orientering11:10
621Alicia BergkvistVästerbergslagens OL11:11
622Alicia EkdahlStigmännen Karlshamns OK11:12
623Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL11:13
624Stella RangertIK Hakarpspojkarna11:14
625Miranda FredrikssonNyköpings OK11:15
626Ida SvahnSöders-Tyresö11:16
627Emilia SandinOK Skärmen11:17
628Maja NordinUlricehamns OK11:18
629Agnes KamforsOK Kullingshof11:19
630Sara WallinKorsnäs IF OK11:20
631Emma DåsnesVang OL11:21
632Elin BryggarGrycksbo IF OK11:22
634Ebba ThernOK Skogshjortarna11:24
635Judith LundqvistKalmar OK11:25
636Sandra WiduchKarlskrona SOK11:26
637Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF11:27
638Elina ReinholdssonOK Alehof11:28
639Henriette BergLøten o-lag11:29
640Felicia FyhrSOK Aneby11:30
641Linn AnderssonOK Tyr11:31
642Lina HolmqvistOK Tor11:32
643Linn JohnssonMatteus SI11:33
644Ellen FunkeLeksands OK11:34
645Elsa BobergIF Rigor11:35
646Anna BackmanLidköpings VSK11:36
647Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF11:37
648Tilda RosanderSOK Aneby11:38
649Maja KarmstigFK Friskus-Varberg11:39
650Tilde BlixtAvesta OK11:41
651Linnea SkobeKalmar OK11:42
652Emma H OlsenHalden SK11:43
653Vilma JohanssonOK Hällen11:44
654Emma EmanuelssonOK Tranan11:45
655Lovisa MasesStora Tuna OK11:46
656Emma NorinSöders-Tyresö11:47
657Ellen ArneborgUlricehamns OK11:48
658Maja LindénVäxjö OK11:49
659Marie KvarmeIF Sturla11:50
660Anne FrøislandVang OL11:51
661Tilda HagelbergEksjö SOK11:52
662Katja GustafssonNyköpings OK11:53
663Ida HenningssonBredaryds SOK11:54
664Amanda AxelsonEiker OL11:55
665Filippa FagerströmIFK Göteborg Orientering11:56
666Saga MattssonDalaportens OL11:57
667Klara BäckstädeVisborgs OK11:58
668Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna11:59
669Anette Jauhojärvi MarkussenAsker SK12:00
670Stina Lyckemalm DahlénIK Uven12:01
671Linnea AxelssonÅmåls OK12:02
672Karolina AnderssonDalaportens OL12:03
673Mina Akiko JohnsenIF Sturla12:04
674Martina NiklassonVäxjö OK12:05
675Matilda WallströmSävedalens AIK12:06
676Olga RindeskogVästerbergslagens OL12:07
677Ida BengtssonOK Alehof12:08
678June Rogstad BekkevoldLøten o-lag12:09
679Emma EmilssonOK Skogsfalken12:10
680Frida DahlbergIK Uven12:11
681Tuva NylundBredaryds SOK12:12
682Hedda Sofie RiddervoldAsker SK12:13
683Maja BäcklundRonneby OK12:14
684Maja GraadIF Rigor12:15
685Elsa RaneboFalkenbergs OK12:16
686Kristina BohmanOK Orinto12:17
687Anja NilssonDomnarvets GOIF12:18
688Ebba OttossonGävle OK12:20
689Meja AleniusNyköpings OK12:21
690Asta TörnkvistAnderstorps OK12:22
691Linnea Solvang StaggOK Skogsvargarna12:23
692Alma SvennerudKarlskrona SOK12:24
693Maja InghammarHestra IF12:25
694Klara ErssonOK Kåre12:26
695Lisa SwartzOK Orion12:27
696Alicia BjörnbergSöders-Tyresö12:28
697Agnes WallinKorsnäs IF OK12:29
698Linnea HöökFjärås AIK12:30
699Wilma PetterssonOK Kullingshof12:31
700Lovisa AnderssonHjobygdens OK12:33
701Elsa WibergHelsingborgs SOK12:34

Annonser