Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 3, Zoorientering

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 3, Zoorientering
Arrangörsorganisation: IK Ymer
Datum: söndag 11 november 2018

H13

1 920 m, 119 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Otto LarssonOK Tranan09:54
Arvid SillbergMölndal Outdoor IF09:55
Olle DalinOK Kåre09:56
Oliver HåkanssonOK Orion09:57
Emil GrönroosOK Alehof09:58
David RothamelTolered-Utby Ol-klubb10:00
Oscar NystrandOK Klyftamo10:01
Miro MårtenssonIF Thor10:02
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:03
Casper KarlssonOK Tor10:04
Eskil BrændenLillomarka OL10:05
Ludvig EronnLinköpings OK10:06
Fabian AlinderSjövalla FK10:07
Kalle AnderssonOK Hedströmmen10:08
Gustav LundqvistHalmstad OK10:09
Victor JacobsenOK Måsen10:10
Rasmus WidelundOK Kåre10:11
Simon CorneliussonOK Löftan10:12
Odin EkNyköpings OK10:13
Erik GustafssonDegerfors OK10:14
Kasper VemdalMullsjö SOK10:15
Martin EkFrölunda OL10:16
Emil LindbladSävedalens AIK10:17
Edvin AlexanderssonIF Rigor10:18
Simon ÅkessonAnderstorps OK10:19
Karl ForsgrenVästerbergslagens OL10:20
Adam GranhageSjövalla FK10:21
Ivar LissmyrIFK Mora OK10:22
Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL10:23
Oskar BlomOK Löftan10:24
Valter DrejmoOK Landehof10:25
Liam WingstedtHalden SK10:26
Erik SlättOK Alehof10:27
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL10:28
Alvin HuuvaTolered-Utby Ol-klubb10:29
Alvin EdbäckOK Kåre10:30
Isak HolmgårdKils OK10:31
Johan ErikssonOK Skogsvargarna10:32
Malcolm SvenssonAnderstorps OK10:33
Albin SundströmHestra IF10:34
Håkon BogasonLillomarka OL10:35
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubb10:36
Alfred KjellénHelsingborgs SOK10:37
Noah KrikströmHjärnarps OL10:38
Elias ThunbergOK Vivill10:39
Olle PetersénOK Njudung10:40
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL10:41
Olle FlorénIF Rigor10:42
Elias HällstenStora Tuna OK10:43
Linus AlinderSjövalla FK10:44
Albin Lundvik-BarkeliusDalaportens OL10:45
Anton VelanderSurahammars SOK10:46
Elias NilssonAndrarums IF10:47
Olle KullmanOK Alehof10:48
Anton KarlssonFK Finn10:49
Nils NiklassonKolbotn o Skimt OL10:50
Axel StyreniusTolered-Utby Ol-klubb10:51
Sebastian SjöqvistOK Måsen10:52
Helmer JöhnemarkStora Tuna OK10:53
Nils SwartzOK Orion10:54
Isak NilssonOK Landehof10:55
Emil AlbinssonOK Skogsfalken10:56
Magnus HammarqvistSjövalla FK10:57
Oliver JohanssonBredareds IF10:58
Emil ÅslundSol Tranås10:59
Jonathan WoodhouseLillomarka OL11:00
Olle RingiOK Kåre11:01
Linus NilssonOK Österåker11:02
Erik LundquistOK Ravinen11:03
Love BylundIF Thor11:04
Fredrik WestlundKils OK11:05
Noel BengtssonOK Skogshjortarna11:06
Pontus HedinTolered-Utby Ol-klubb11:07
Peter LindvallHaninge SOK11:08
Axel AnderssonIF Thor11:09
Rasmus JakobssonDegerfors OK11:10
Axel ErikssonStora Tuna OK11:11
Albin KarlsmoIK Uven11:12
Vebjørn BlindheimLillomarka OL11:13
Wille SöderqvistOK Kåre11:14
Elias ThoresenHalden SK11:15
Olle MalmströmLinköpings OK11:16
Edvin OckbornTrollhättans SOK11:17
Albin Lindh SporreVisborgs OK11:18
Dante RangertKungälvs OK11:19
Gabriel GjoneSandefjord OK11:20
Anton EdvardssonSjövalla FK11:21
Hannes MogensenOK Ravinen11:22
Albin VelanderSurahammars SOK11:23
Rasmus BerglundRingerike OL11:24
Elia KämpeÖrkelljunga FK11:25
Isak SkoglundUlricehamns OK11:26
Tom WeihartHestra IF11:27
Albin PaulssonOK Löftan11:28
Mathias AxelsonEiker OL11:29
Carl-Johan StåhlSävedalens AIK11:30
Emil SeldénIF Rigor11:31
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna11:32
Hugo AtterbrandOK Kåre11:33
Hugo MartinssonFK Finn11:34
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb11:35
Rasmus EastwoodLillomarka OL11:36
Elias NyqvistOK Landehof11:37
Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF11:38
Elias AndenæsAsker SK11:39
Malte ThelanderHaninge SOK11:40
Linus HallinSurahammars SOK11:41
Olof OlssonOK Kåre11:42
Melvin AnderssonTolered-Utby Ol-klubb11:43
Rasmus LarssonBredareds IF11:44
Torbjørn LundebyLillomarka OL11:45
Victor HörnquistAnderstorps OK11:46
Henrik Repstad StoremyrPorsgrunn OL11:47
Melwin ArvidssonIF Rigor11:48
Isak JohanssonOK Gisle11:49
Rasmus HedarOK Tor11:50
Brage EikåsSandefjord OK11:51
Petter RybergMariestads FK11:52
Arvid RothLinköpings OK11:53

Annonser