Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 3, Zoorientering

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 3, Zoorientering
Arrangörsorganisation: IK Ymer
Datum: söndag 11 november 2018

OK Orinto

53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sandra EkströmÖppen 72 410 m09:38:27
Vidar NilssonU11 540 m09:49:32
Jonatan BarthH111 860 m10:00
Karl Hugo NilssonH101 760 m10:00
Emil SundströmH182 430 m10:02
Adelia BurvallU11 540 m10:02:17
Meya FlinkU11 540 m10:07:09
Elvina BergdahlD111 560 m10:12
Jonas BergdahlÖppen 72 410 m10:13:34
Lova BergdahlU11 540 m10:18:33
Melvin KallinU21 680 m10:18:37
426Gustav BohmanH162 270 m10:20
Annika AnderssonÖppen 72 410 m10:20:15
Kajsa ElfströmD111 560 m10:26
Karl NilssonH402 700 m10:35
Elliot BurvallH111 860 m10:36
Alexia PalmU21 680 m10:36:29
August PalmU21 680 m10:36:31
Wilma BlohmD111 560 m10:37
Siv OlaussonÖppen 31 880 m10:39:35
Ludvig BurvallH101 760 m10:49
Elliot HilmertzU21 680 m10:49:29
Inger LindblomD651 330 m10:54
Harry RöshammarU11 540 m10:58:17
609Vera ElfströmD141 920 m10:59
Torbjörn WikströmH701 880 m11:08
Ingemar LindblomH701 880 m11:13
Daniel SundqvistH352 560 m11:18
Kent OlaussonH701 880 m11:19
Carl-Henry AnderssonH701 880 m11:28
Katerina DobsicekInskolning1 400 m11:28:18
Jakub DobsicekH101 760 m11:31
Karl HilmertzInskolning1 400 m11:35:35
Emmy HilmertzU11 540 m11:36:24
848Edvin NyborgH142 020 m11:38
Birgitta VerhagenD502 030 m11:42
Ola SteneborgH452 730 m11:43
Ronnie BohmanH452 730 m11:46
Annette ReulD502 030 m11:52
Aron NyborgH101 760 m12:01
Signe NyborgU11 540 m12:01:05
Einar EliassonU11 540 m12:07:06
Maria BarthÖppen 11 390 m12:07:21
Filip BarthH101 760 m12:08
686Kristina BohmanD141 920 m12:17
Simon LindU11 540 m12:17:13
Filip LindU11 540 m12:17:17
Ingrid BirkestadU21 680 m12:25:55
Nils BirkestadU21 680 m12:25:57
Selma BirkestadU21 680 m12:25:57
Martin JohanssonH452 730 m12:26
900Benjamin ReulH142 020 m12:31
586Olle ElfströmH162 270 m13:01

Annonser