Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 3, Zoorientering

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 3, Zoorientering
Arrangörsorganisation: IK Ymer
Datum: söndag 11 november 2018

Asker SK

56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Aleksander AndenæsInskolning1 400 m10:08:30
418Felix FinsrudH162 270 m10:12
Sara MartiniD131 910 m10:16
Ellen Aure SkogedalD452 140 m10:18
434Olaf Halsaa DolvenH162 270 m10:28
Jan Richard EriksenH502 580 m10:28
Martha WisløffD131 910 m10:29
Gaute Fuglseth OlsenU21 680 m10:32:31
Eirik NastadU21 680 m10:32:35
Mikkel RastadH121 850 m10:36
Selma Aure SkogedalD111 560 m10:38
Jakob Bredland EidH101 760 m10:38
Karin Halsaa DolvenD131 910 m10:40
448Eilev KvaaleH162 270 m10:42
Silje Ruud FossheimD121 660 m10:42
Øystein RastadH402 700 m10:43
Simen Dalen EriksenH111 860 m10:46
Torleif GaltelandÖppen 72 410 m10:49:21
Jorun RuudD452 140 m10:55
Tuva EspelinD121 660 m10:57
811Tarje EspelinH142 020 m11:01
Nora Christine HansenD131 910 m11:05
Sølvi MArtiniÖppen 52 040 m11:06:28
Brage Fuglseth OlsenH111 860 m11:07
Øyvind Johannessen LinneboH552 400 m11:07
475Ole Henrik WoxholthH162 270 m11:09
Kjersti Fuglseth OlsenÖppen 72 410 m11:09:53
Maren Aure SkogedalD131 910 m11:15
827Vilmer NybergH142 020 m11:17
485Kristian Fredriksen AasH162 270 m11:19
Astrid Juli YtterbøD121 660 m11:24
Arild NyhaugH452 730 m11:25
Arne FossheimH552 400 m11:25
Mathias Bredland EidH101 760 m11:26
Ane Kristine Bredland EidD131 910 m11:27
Celia DaviesD121 660 m11:30
Aksel OlsenÖppen 72 410 m11:37:08
505Simen Aure SkogedalH162 270 m11:39
849Emil Ruud FossheimH142 020 m11:39
Elias AndenæsH131 920 m11:39
857Jakob RastadH142 020 m11:47
Sverre WisløffH452 730 m11:51
520Frikk Alvaro EmbergsrudH162 270 m11:54
Una NastadD121 660 m11:54
669Anette Jauhojärvi MarkussenD141 920 m12:00
Mathias BirkelundH121 850 m12:00
Erlend ØpstadH101 760 m12:04
878Martin Johannessen LinneboH142 020 m12:08
682Hedda Sofie RiddervoldD141 920 m12:13
539Sondre YtterbøH162 270 m12:14
889Trym Holme BrinchH142 020 m12:19
897Mikael BirkelundH142 020 m12:28
562Simen VågeH162 270 m12:37
913Mathias NyhaugH142 020 m12:46
581Martin BirkelundH162 270 m12:56
Helene ØpstadU21 680 m

Annonser