Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM, medel, Västergötland

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: DM, medel, Västergötland
Arrangörsorganisationer: IK Gandvik / Lidköpings VSK
Datum: lördag 25 augusti 2018

D21

4 470 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
220970513Elvira BjörklundTrollhättans SOK11:32
2019920917Emilia HenryssonTibro OK11:34
202979997Lina LandergrenHestra IF11:36
20336229Kristin SkaarRyda SK11:38
204930409Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro11:40
2058263739Karin ThernOK Skogshjortarna11:42
206960103Josefine KristianssonTrollhättans SOK11:44
2072125936Kristine SvenssonFalköpings AIK OK11:46
2089930809Anna OlssonTibro OK11:48
2097940503Martina JohanssonHestra IF11:50
210952323Elin ClassonOK Orinto11:52
211970903Hanna LindströmOK Tranan11:54
2129880918Pernilla OlssonSkåneslättens OL11:56
213306491Amanda HallénTrollhättans SOK11:58
21429160Elin TörnrothHjobygdens OK12:00
2159711017Ella JohanssonTibro OK12:02
216880501Sofia LarssonHestra IF12:04
21725796Emma KindbomIF Hagen12:06
218722004Ida-Maria SvenssonTrollhättans SOK12:08
219433239Ida WillénFalköpings AIK OK12:10

H21

5 090 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
129920909Albin AnderssonMarkbygdens OK10:54
130431232Mattihas KjellFrämmestads IK10:56
1319890502Erik Nilsson SimkovicsUlricehamns OK10:58
1018260970Tommy StenkvistRyda SK11:00
102910405Jesper NilssonUlricehamns OK11:02
103953319Markus LarssonHestra IF11:04
1041420202Erik ClassonOK Orinto11:06
105202455Johan HellmanVänersborgs SK11:08
106535251Simon AnderssonTrollhättans SOK11:10
1078009810Filip GrahnHestra IF11:12
108940710Pontus KarlssonMarkbygdens OK11:14
1097930728Simon WallmanOK Kullingshof11:16
1109403020Jesper LiderudTibro OK11:18
1117210182Jesper SjögrenHestra IF11:20
112910956Niclas TjernlundSkåneslättens OL11:22
113914470Adam FredénFalköpings AIK OK11:24
114801623Peter ArnessonUlricehamns OK11:26
115831215Rickard StoltHestra IF11:28
1168070397Filip KarlssonIF Hagen11:30
1179890521Erik HanssonBredareds IF11:32
1189871010Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK11:34
119599699Andreas HolmqvistHestra IF11:36
120970221Ivar SörqvistMarkbygdens OK11:38
1219950814Pontus ForsbergOK Kullingshof11:40
122449270Victor ArvesvedTibro OK11:42
123952219Martin LarssonHestra IF11:44
1247830808Kristjan LaasOK Skogshjortarna11:46
1251902933Anton KarlssonOK Kullingshof11:48
126891026Johan TörnrothHestra IF11:50
127439893Edvin CarlssonMarkbygdens OK11:52
128403661Joakim AlbrektssonHestra IF11:54

D20

4 020 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
231800927Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna11:40
2321998511Alice AronengHestra IF11:42
233990218Alice SödervallIK Gandvik11:44
2347981118Wilma JanssonVänersborgs SK11:46
235980214Malin JanssonHjobygdens OK11:48
2368141114Klara AxelssonEksjö SOK11:50

H20

4 560 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
147419736Isak KällsmyrOK Kullingshof12:07
136567899Victor HelgessonHestra IF12:09
137980412Rickard DjerfHalden SK12:11
1388137836Albin AlsiöIF Hagen12:13
1398060199Felix AxelssonMarkbygdens OK12:15
140249287Axel JohanssonIK Gandvik12:17
1419881337Viktor WassénHalden SK12:19
1429991209Hampus NyströmIF Hagen12:21
143990312Olle SörqvistMarkbygdens OK12:23
1449909241Emil KarlssonHestra IF12:25
1459806190Elias Bäcklund EkvallHalden SK12:27
1469993770Olle HedmanIF Hagen12:29

D18

3 860 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4018189102Moa AlsiöIF Hagen12:10
4027010603Nora AronengHestra IF12:12
4038410614Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK12:14
4042060799Elin JohanssonFrämmestads IK12:16
4059417797Elsa LindeblomHestra IF12:18
4068010708Ellen BlennowFalköpings AIK OK12:20
407331279Sofia JanssonHjobygdens OK12:22
4089417601Ida HelgessonHestra IF12:24
4099439473Alva SonessonFalköpings AIK OK12:26
4109000920Ebba HjertbergHestra IF12:28
411433611Tindra HjortFalköpings AIK OK12:30

H18

4 090 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3019010103Gustav ÖstenssonOK Tranan11:21
3029000818Marcus CarlssonIF Hagen11:23
303979000William LundstedtMullsjö SOK11:25
3047001125Oscar KarlssonTrollhättans SOK11:27
305260936Petter BergstedtMarkbygdens OK11:29
306452915Jonas PlanckIK Gandvik11:31
3079011120Johan HolmbergIF Hagen11:33
308680402Alfred PetterssonMullsjö SOK11:35
309921010Joar TryggöTrollhättans SOK11:37
3109010102Olle BergstedtMarkbygdens OK11:39
3119000802Klas JohanssonOK Tranan11:41
3129091337Axel OlssonIF Hagen11:43
3138010518Hugo StrömMullsjö SOK11:45
3147000703Eric BerlinTrollhättans SOK11:47

D16

3 670 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4219020428Erica BogrenIF Hagen11:00
4229030126Moa ErikssonTrollhättans SOK11:02
423730108Erika ÅkessonMarkbygdens OK11:04
4249030927Sofia ElverlindOK Tranan11:06
4252041890Mirjam InemyrIstrums SK11:08
4269031227Moa SkoogFalköpings AIK OK11:10
4277030717Ronja AnderssonTrollhättans SOK11:12
4282083767Rebecka RundbladFrämmestads IK11:14
4297010208Irma SvenssonOK Klyftamo11:16
4301030331Alva SvärdhagenLidköpings VSK11:18
4318436003Malin KindbomIF Hagen11:20
432452151Agnes ErikssonTrollhättans SOK11:22
433530108Lisa ÅkessonMarkbygdens OK11:24
4349030601Johanna FredrixonOK Skogshjortarna11:26
4358022828Alma HjertbergHestra IF11:28
4369439474Elsa SonessonFalköpings AIK OK11:30
4378200301Hilda MartanderTrollhättans SOK11:32
4382060743Ida JohanssonFrämmestads IK11:34
439446034Elina FredmanOK Skogshjortarna11:36
4409021003Emely WeihartHestra IF11:38
4419030210Alma AppelgrenTrollhättans SOK11:40

H16

3 950 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
348441202Lukas GustafssonIK Ymer11:17
321433933Anton CarlssonIF Hagen11:19
3221030723Alfred LeonTrollhättans SOK11:21
3238020210Ludvig CarlbomUlricehamns OK11:23
324443291Kalle InemyrIstrums SK11:25
3259030614Edvin HenryssonTibro OK11:27
3269700700Erik IngemarssonHestra IF11:29
3278030205Arvid BjörkTrollhättans SOK11:31
3288172024Axel NalbinMullsjö SOK11:33
3292072722Arvid ÖhrvallOK Skogshjortarna11:35
330520702Jacob ÖstermanVänersborgs SK11:37
3319030615Johan MårtenssonIF Hagen11:39
332610310David AlménTrollhättans SOK11:41
3332800705Gustav BohmanOK Orinto11:43
3349020607Gustav OhlinOK Tranan11:45
3357003125Gustav LidmanTibro OK11:47
3367201150Philip VibergRyda SK11:49
3379101910Elias ThörnbladTrollhättans SOK11:51
3382101654Adam SkoglundUlricehamns OK11:53
3397588588Lukas LarssonOK Skogshjortarna11:55
3402093515Samuel BökeOK Kullingshof11:57
3418031105Linus AhlénIF Hagen11:59
3428020820Hugo MandingerTrollhättans SOK12:01
3432058908Hjalmar KällIK Gandvik12:03
3442083771Gustav HarrysonOK Skogshjortarna12:05
3459020202Lukas AndrénTibro OK12:07
346641310Anton BlomqvistMarkbygdens OK12:09
3479910060Olle MelénTrollhättans SOK12:11

D16 Kort

3 090 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
441191Dea SundmarkIK Gandvik11:01

D14

3 320 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
601362559Kristina BohmanOK Orinto11:30
602354069Maja NordinUlricehamns OK11:32
6032095367Märta TrybomLidköpings VSK11:34
6042058978Elsa KällIK Gandvik11:36
6058237648Hanna AlsiöIF Hagen11:38
6062063807Hanna NilssonHestra IF11:40
607443210Alma AnderIstrums SK11:42
608452615Agnes KamforsOK Kullingshof11:44
609351739Elin AxelssonMullsjö SOK11:46
6107041117Linnea Solvang StaggOK Skogsvargarna11:48
6117050122Elsa SödervallIK Gandvik11:50
6121040122Matilda CederbergVänersborgs SK11:52
613433609Emia HjortFalköpings AIK OK11:54
614440892Stella BurénIK Ymer11:56
6158051024Alva BjörkTrollhättans SOK11:58
61630801Stina NalbinMullsjö SOK12:00
6171050421Elin SvärdhagenLidköpings VSK12:02
6182084146Hilda WaldefeldtIK Gandvik12:04
6199040630Ebba ThernOK Skogshjortarna12:06
6202063885Moa HolstenHestra IF12:08
6217050209Lisa ÖstenssonOK Tranan12:10
6228050624Elsa MartanderTrollhättans SOK12:12
6237040326Julia WesthMullsjö SOK12:14
6242088428Linna NybergIFK Göteborg Orientering12:16
625441284Tuva SundmarkIK Gandvik12:18
6262083766Josefine ÖhrvallOK Skogshjortarna12:20
6271040613Maja InghammarHestra IF12:22
6287050808Sara OhlinOK Tranan12:24
6292052778Anna BackmanLidköpings VSK12:26
6302058981Nora KällIK Gandvik12:28
6312062004Klara NilssonHestra IF12:30

H14

3 540 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
523436044Oscar NystrandOK Klyftamo11:09
501448538Jonas OlssonOK Amne11:11
5021050615Otto LarssonOK Tranan11:13
5032058929Carl StadigIK Gandvik11:15
5047151017Simon WesthMullsjö SOK11:17
5059050329Johan ErikssonOK Skogsvargarna11:19
506451503Alfred HallqvistUlricehamns OK11:21
507435764Oliver JohanssonBredareds IF11:23
5089051121Tom WeihartHestra IF11:25
5098040306Liam JohanssonIF Hagen11:27
510244621Petter RybergMariestads FK11:29
5112095552Ludvig HedströmOK Skogshjortarna11:31
5129101922Emanuel ZitkaUlricehamns OK11:33
5139050222Edvin OckbornTrollhättans SOK11:35
514444094Filip IngemarssonHestra IF11:37
51533540Walter BodinGällstadbygdens SOK11:39
5161050909Kasper VemdalMullsjö SOK11:41
5172083778Noel BengtssonOK Skogshjortarna11:43
5182101675Isak SkoglundUlricehamns OK11:45
519551117Rasmus LarssonBredareds IF11:47
520450564Albin SundströmHestra IF11:49
5218205790Erik GullbrandIF Hagen11:51
5222059083Joel HolmbergUlricehamns OK11:53

H14 Kort

2 570 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
441193Gustav AnderssonOK Skogshjortarna11:36
441637Aron MolanderOK Gränsen11:38
9202080Alvin RösehagVänersborgs SK11:40

D12

2 750 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9060717Emilia ElverlindOK Tranan11:01
7070412Irma WesthMullsjö SOK11:03
9060218Agnes JohanssonIF Hagen11:05
2058948Hilda AhlgrenIK Gandvik11:07
217413Greta DelinRyda SK11:09
2093272Alice KlintefeltLidköpings VSK11:11
9709122Andrea EnbomVänersborgs SK11:13
439473Alice WahlbergFalköpings AIK OK11:15
2101656Frida SkoglundUlricehamns OK11:17
2084149Elin ForsbergIK Gandvik11:19
433705Erika FredrixonOK Skogshjortarna11:21
2083764Amie WahllöfFrämmestads IK11:23
9060323Maja NymanVänersborgs SK11:25
1441310Elin BlomqvistMarkbygdens OK11:27
1070516Moa VemdalMullsjö SOK11:29
2058950Hanna WidegrenIK Gandvik11:31
8061220Stina ThernOK Skogshjortarna11:33
2095435Emilia MellegårdLidköpings VSK11:35
9709121Linn EnbomVänersborgs SK11:37
2093649Nanna TorénHestra IF11:39
8060616Emma AhlénIF Hagen11:41
2104387Frida ÖhrvallOK Skogshjortarna11:45
2109391Alice HultLidköpings VSK11:47
9070512Ida AnderssonVänersborgs SK11:49
7203435Elsie HäggmarkMarkbygdens OK11:51
9061006Hannah LandergrenHestra IF11:53
2084103Aida MehmedagicIK Gandvik11:55
2104358Klara EberlénOK Skogshjortarna11:57
441195Sofia JonssonLidköpings VSK11:59
1710927Ida HederIK Gandvik12:01

H12

2 770 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2115581Oskar Von RosenIstrums SK10:54
960902Julius WiklundFalköpings AIK OK10:56
1555015Oliver HammarFalköpings AIK OK10:58
2078136Adam SamuelssonFalköpings AIK OK11:00
2088546Edvin LennartsonUlricehamns OK11:02
245235Johan FriskIF Hagen11:04
441226Johan AnderssonIK Gandvik11:06
1060409Eskil LeonTrollhättans SOK11:08
1071222Calle WärnOK Skogshjortarna11:10
7070713Joar BlomqvistBredareds IF11:12
449756Jacob HolmbergUlricehamns OK11:14
364896Erik KindlundOK Tranan11:16
9060908Axel VibergRyda SK11:18
444650Hugo GustavssonTibro OK11:20
1061008Liam HogedalVänersborgs SK11:22
421595Egon KarlsonLidköpings VSK11:24
2089310Eskil SöderlundUlricehamns OK11:26
9577765Viggo AnderssonTrollhättans SOK11:28
2095506Viktor HedströmOK Skogshjortarna11:30

H12 Kort

2 300 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
12464Olle NordinUlricehamns OK12:05
217480Emil AnderssonRyda SK12:07
435912Oliver EdvardssonHjobygdens OK12:09

D10

2 180 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
448906Elvira ÅhlundVänersborgs SK11:46
7080516Olivia GustafssonTrollhättans SOK11:48
442080Leonie LichtenbergBredareds IF11:50
2089338Ebba EberlénOK Skogshjortarna11:52
600004Elsa BremerMariestads FK11:54
202305Astrid LindgrenLidköpings VSK11:56
1660626Ida SylvanVänersborgs SK11:58
1111199Nikki WeihartHestra IF12:00
19559Ellen KarlssonOK Skogshjortarna12:04
500600Minna KvarndalUlricehamns OK12:06
2109381Evelina LindgrenLidköpings VSK12:08
2058324Elsa IngemarssonHestra IF12:10
2123844Alice LarssonBredareds IF12:12
226388Tea BremerMariestads FK12:14
2095387Cornelia BerglundLidköpings VSK12:16

H10

2 180 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
450570Melker SundströmHestra IF11:00
7206298Teo PalmérUlricehamns OK11:02
2095275Jonatan SahlénIF Hagen11:04
1080117Theo LarssonOK Tranan11:06
2104385Albin SchröderOK Skogshjortarna11:08
1080722Gabriel HogedalVänersborgs SK11:10
2059032Johannes HolmbergUlricehamns OK11:12
2095440Sebastian JonssonLidköpings VSK11:14
1100120Oscar WärnOK Skogshjortarna11:18
7080701Vilgot ÅhlundVänersborgs SK11:20
9091209Gustav KarlssonUlricehamns OK11:22
448590Anton JohanssonOK Amne11:24
2089318Olof TholénOK Skogshjortarna11:28
9090312Johannes AnderssonVänersborgs SK11:30
9080104Anton KarlssonUlricehamns OK11:32
2072788Hampus SahlénIF Hagen11:34
9080419Hjalmar IngelsboOK Tranan11:36
2095517Sven TholénOK Skogshjortarna11:38
1422649Linus ClaessonUlricehamns OK11:40

D35

3 920 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
790707Malin SörstrandIstrums SK12:07
9810916Sandra LaasOK Skogshjortarna12:09
9830502Johanna KarlssonUlricehamns OK12:11
8000424Maria SahlénIF Hagen12:13
1983082Ulrika FredrikssonGudhems IF12:15
7206309Lina PalmérUlricehamns OK12:17
800707Emelie SvalinVänersborgs SK12:19

H35

4 520 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
202453Andreas ClaessonOK Kullingshof12:14
9800117Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK12:16
12642Linus IsebornFrämmestads IK12:18
7790207Tobias WängrothOK Skogshjortarna12:20
352988Morgan BodinGällstadbygdens SOK12:22
696669Erik BengtssonFK Åsen12:24
8100300Marcus KvarndalUlricehamns OK12:26
28489Johan AnderssonFrämmestads IK12:28
10137Johan HöögMariestads FK12:30

D40

3 820 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2095545Åsa HedströmOK Skogshjortarna11:05
29951Maria IngemarssonHestra IF11:07
7781110Kristina ÅhlundVänersborgs SK11:09
1450943Hanna SamuelssonFalköpings AIK OK11:11
8140418Nina AhlénIF Hagen11:13
2063882Johanna SundströmHestra IF11:15
9761202Katarina EnbomVänersborgs SK11:17
7750604Annika WesthMullsjö SOK11:19

H40

4 310 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9760229Robert EnbomVänersborgs SK11:00
2083774Magnus BertilssonOK Skogshjortarna11:02
1770226Magnus VedinTrollhättans SOK11:04
760408Anders PåhlmanIstrums SK11:06
781002Andréas ThernOK Skogshjortarna11:08
25706Johan PerssonUlricehamns OK11:10
740419Daniel OlssonDalsjöfors GoIF11:12
446008Max KarleOK Skogshjortarna11:14
8007409Niklas SahlénIF Hagen11:16
7740608Johan ÅhlundVänersborgs SK11:18
2089319Gustav JonssonOK Skogshjortarna11:20
2135527Patrik SöderlundUlricehamns OK11:22
441236Stefan AnderssonIstrums SK11:24
37462Anders LarssonOK Skogshjortarna11:26
1033076Patrick EricsonMullsjö SOK11:28
1040575Max LarssonOK Tranan11:30
19515Kristian GustafssonOK Skogshjortarna11:32
9100202Patrik CarlbomUlricehamns OK11:34

D45

3 570 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
441283Jenny JohanssonIK Ymer10:59
351484Anna-Karin SärénHestra IF11:01
341059Angelica BrandqvistTibro OK11:03
450483Gunilla FredmanOK Skogshjortarna11:05
700228Marina AxelssonMarkbygdens OK11:07
19264Karin AnderssonIF Hagen11:09
721121Sofia GustafssonTrollhättans SOK11:11
443691Sofia ÖstenssonOK Tranan11:13
25369Sara ÅbergHestra IF11:15
451502Johanna HallqvistUlricehamns OK11:17
260955Therése AnderssonRyda SK11:19
263612Carina WallgrenIstrums SK11:21
19291Anna-Karin RybergOK Klyftamo11:23
25121Jenny NymanVänersborgs SK11:25
720507Ann-Sophie OhlinOK Tranan11:27
9160258Maria Krafft HelgessonHestra IF11:29
512464Kajsa NordinUlricehamns OK11:31
450485Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna11:33
449551Ulrika RundbladFrämmestads IK11:35
8414141Susanne BarkholtTrollhättans SOK11:37
7879897Marika ElverlindOK Tranan11:39

H45

4 200 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
710322Richard TengströmFrämmestads IK11:36
9701102Johan OckbornTrollhättans SOK11:38
720411Erik TholénOK Skogshjortarna11:40
701214Magnus HomannOK Orinto11:42
690409Mikael BergstedtMarkbygdens OK11:44
449382David OlssonIF Hagen11:46
2087240Magnus KarlssonRyda SK11:48
354082Fredrik SundströmHestra IF11:50
7710811Olof MartanderTrollhättans SOK11:52
7721206Gary LarssonOK Skogshjortarna11:54
9710611Mats KindlundOK Tranan11:56
417596Per HolmbergUlricehamns OK11:58
439469Håkan SonessonFalköpings AIK OK12:00
730227Tommy AnderssonVänersborgs SK12:02
9710208Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL12:04
452107Jonas MelénTrollhättans SOK12:06
2801215Mathias FredrixonOK Skogshjortarna12:08
448333Ronnie BohmanOK Orinto12:10
7101112Jan OlaussonMarkbygdens OK12:12
445417Per CarlssonIF Hagen12:14
264604Håkan JanssonVänersborgs SK12:16
29954Johan IngemarssonHestra IF12:18
7000254Jonas GustafssonTrollhättans SOK12:20
2083795Patrik SvedjenäsOK Skogshjortarna12:22
720728Bengt LarssonBredareds IF12:24
1996785Fredrik PlumppuHestra IF12:26

D50

3 320 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
260854Caroline HagströmFalköpings AIK OK11:46
660628Suzy LarssonOK Skogshjortarna11:48
343129Åsa AlsiöIF Hagen11:50
9681028Nina GumaeliusTibro OK11:52
217458Agneta BerlinTrollhättans SOK11:54
44447Ing-Marie AronengBredareds IF11:56
262667Ann-Kristin SpetzUlricehamns OK11:58
203804Helena AnderssonMarkbygdens OK12:00
15696Maria BogrenIF Hagen12:02
640212Gunnel SvenssonOK Tranan12:04
7670628Ann-Charlotte SolvangOK Skogsvargarna12:06
660616Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK12:08
246022Karin TorstenssonFalköpings AIK OK12:10
245899Helena LindmanOK Gränsen12:12
9680109Anna StombergIF Hagen12:14
29879Marie OlssonTibro OK12:16
9959697Gunilla EdgrenTrollhättans SOK12:18
202327Kajsa HolmqvistHagaby GoIF Örebro12:20

H50

3 940 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7641109Niclas AnderssonMarkbygdens OK11:27
2066521Stefan MusslinderFalköpings AIK OK11:29
30555Mats KristianssonTrollhättans SOK11:31
2135579Peter RavnellGudhems IF11:33
1414485Jan HildingHestra IF11:35
341026Jens LindströmTibro OK11:37
679999Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK11:39
650110Peter StrömdahlOK Skogsvargarna11:41
443286Peter TorgénIstrums SK11:43
9640304Bengt NorrmanTrollhättans SOK11:45
9670713Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu11:47
9996633Björn ÖbergRyda SK11:49
7043327Thomas LjungqvistTibro OK11:51
2072796Kjell JohanssonIF Hagen11:53
444547Göran BladOK Kullingshof11:55
8365100Jonas HagströmFalköpings AIK OK11:57
9650426Martin MandingerTrollhättans SOK11:59
640124Kjell EinarssonOK Skogshjortarna12:01
259045Ulf HolstenHestra IF12:03
641124Peter BrämersonTibro OK12:05
680616Martin SvenssonMarkbygdens OK12:07
443694Peter ÖstenssonOK Tranan12:09
2104374Tony GustavsenIstrums SK12:11
7898810Patrik SvantessonTrollhättans SOK12:13
9660325Jonatan BörjessonOK Skogshjortarna12:15
262666Stefan SpetzUlricehamns OK12:17
29886Stefan GustavssonTibro OK12:19
15603Mats HedmanIF Hagen12:21
7660612Magnus EmanuelssonOK Skogsvargarna12:23
9650815Janne MattssonTrollhättans SOK12:25
8162274Lars HelgessonHestra IF12:27
29902Peter JarlTibro OK12:29

D55

3 070 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9020820Margareta MandingerTrollhättans SOK11:23
610304Marianne HanssonBredareds IF11:25
9591119Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK11:27
409320Maria SkogsbergMariestads FK11:29
36217Anita BodinGällstadbygdens SOK11:31
38309Elisabeth FredrikssonGudhems IF11:33
436008Karin B. AnderssonIF Hagen11:35
610126Britta SahlinVänersborgs SK11:37
25363Helena LarssonHestra IF11:39
27489Kristin HanssonMarkbygdens OK11:41
353010Helene Wengholt JohnssonOK Skogshjortarna11:43
41879Monica LaageGudhems IF11:45
1230531Maria WidmarkIF Hagen11:47

H55

3 890 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
441235Stig GustafssonIK Ymer11:36
9408190Jonas LundgrenTibro OK11:38
8337777Clas BörjessonIK Uven11:40
260998Per GustafssonRyda SK11:42
38305Arne SääfGudhems IF11:44
2104399Magnus RamsinIstrums SK11:46
9030415Tomas AnderssonTrollhättans SOK11:48
207231Hans VokseppOK Skogshjortarna11:50
1962831Bosse HaglundBredareds IF11:52
630816Klaes AxelssonMullsjö SOK11:54
433608Stefan Karlsson AlsiöIF Hagen11:56
38360Jan LindströmIK Wilske11:58
246016Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK12:00
9620926Stefan HornebrantTrollhättans SOK12:02
610827Andres LaasOK Skogshjortarna12:04
218296Peter CederbergVänersborgs SK12:06
961018Magnus JoelssonSOK 6812:08
7611129Jonas KarlssonMarkbygdens OK12:10
452887Stefan IsakssonOK Kullingshof12:12
25781Lasse Karlsson-LodIstrums SK12:14
9630618Hans KööhlerTrollhättans SOK12:16
362061Hans LindgrenOK Skogshjortarna12:18
888863Kent KlassonHestra IF12:20
433660Anders KjellbergOK Flundrehof12:22
9610604Lars HolmbergIF Hagen12:24
2106206Anders AxelssonOK Skogsvargarna12:26
306490Jörgen HallénTrollhättans SOK12:28
29029Stefan GustafssonOK Skogshjortarna12:30

D60

2 830 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
540504Monica MartinssonOK Tranan10:59
1570415Gunilla LarssonBredareds IF11:01
1958103Ann Warma LaasOK Skogshjortarna11:03
9551116Inger WesterbergIF Hagen11:05
28487Birgitta AnderssonFrämmestads IK11:07
550913Elise JohanssonFalköpings AIK OK11:09
540201Monica AbrahamssonGudhems IF11:11
452119Catharina KarlssonTrollhättans SOK11:13
260956Kerstin AnderssonRyda SK11:15
9541215Anne KaillIK Omega11:17
246052Ing-Marie HjertFalköpings AIK OK11:19
540528Anita EklöfIK Ymer11:21
27755Margareta NetzTrollhättans SOK11:23
15628Eva Rabe MagnussonIF Hagen11:25
1954043Eva AndreassonMarkbygdens OK11:27
550815Pia SvenssonFalköpings AIK OK11:29

H60

3 560 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2106296Jerker NetzTrollhättans SOK11:00
9560619Owe TörnrothHjobygdens OK11:02
15629Uno MagnussonIF Hagen11:04
570720Anders JohanssonHestra IF11:06
9580504Stefan JohanssonTrollhättans SOK11:08
25660Jan AlbertssonIstrums SK11:10
9101531Magnus AnderssonUlricehamns OK11:12
431231Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK11:14
26625Peter LarssonTrollhättans SOK11:16
8056052Thomas HjertFalköpings AIK OK11:18
543112Lennart HålsjöOK Skogshjortarna11:20
341100Torbjörn LöfvingMullsjö SOK11:22
9560421Thomas LundgrenTrollhättans SOK11:24
38591Tommy RoosFalköpings AIK OK11:26
7560703Ulf PalmérUlricehamns OK11:28
525371Per-Olof LarssonHestra IF11:30
30545Johan KarlssonTrollhättans SOK11:32
9580614Svante AndrénTibro OK11:34

D65

2 710 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1525601Britt-Marie AnderssonOK Amne11:51
11887Gisela LöfvingTibro OK11:53
15812Monica IvarssonOK Skogshjortarna11:55
15656Evamarie LundahlIF Hagen11:57
42844Ann-Christin LarssonOK Frisene11:59
36441Marianne RosénIK Ymer12:01
9530312Gunilla HogedalVänersborgs SK12:03
15741Lizkulla PetterssonMarkbygdens OK12:05
1950061Britt-Marie LarssonSOK 6812:07
7010526Kerstin KarlssonTidaholm SOK Sisu12:09

H65

3 380 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
217158Ragnar OlssonTibro OK10:54
890406Kjell MartinssonOK Tranan10:56
1501114Anders KumlinIK Ymer10:58
417634Anders KäckMariestads FK11:00
661414Tommy WesterbergIF Hagen11:02
1393073Robert JessenFrämmestads IK11:04
2112551Roland SvenssonOK Skogsstjärnan11:06
42845Lars LarssonOK Frisene11:08
7530413Björn PetterssonUlricehamns OK11:10
2801213Kent IvarssonOK Skogshjortarna11:12
347460Kent JogelandIK Ymer11:14
13656Håkan OlssonHjobygdens OK11:16
9500514Lars HogedalVänersborgs SK11:18
530316Jan-Åke EmilssonGudhems IF11:20
15658Anders ErikssonIF Hagen11:22
520531Lennart JakobssonTibro OK11:24
24903Bill AnderssonHestra IF11:26
508805Sten OlssonOK Klyftamo11:28
1531029Hans EkbergTrollhättans SOK11:30
500410Per FredrikssonOK Skogshjortarna11:32
451942Lennart GustafssonJönköpings OK11:34
1951607Bernhard GrenaboHjobygdens OK11:36
15740Torgny PetterssonMarkbygdens OK11:38
1038652Bo AnderssonFalköpings AIK OK11:40
1428388Kjell KaminskyIF Hagen11:42
17298Per-Ola JohnssonOK Kullingshof11:44
38896Sven-Erik BodinGällstadbygdens SOK11:46
25778Ove FlinkIK Albion11:48
1531028Lars EkbergTrollhättans SOK11:50
940309Bertil JohanssonOK Skogshjortarna11:52
1525500Ingvar AnderssonOK Amne11:54
1490611Bertil KarlssonHjobygdens OK11:56
7510722Bo HerderssonMarkbygdens OK11:58

D70

2 580 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
19601Barbro BörjessonOK Skogshjortarna11:02
2093301Evy GabrieliiBredareds IF11:04
12065Monica LarssonOK Tranan11:06
505560Barbro AnderssonOK Skogshjortarna11:08
42846Britta LarssonOK Frisene11:10
30100Kerstin ErnvidUlricehamns OK11:12
44556Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL11:14
13684Kajsa TofténHjobygdens OK11:16
37365Berith IvehagFrämmestads IK11:18
26609Kristina JohanssonVänersborgs SK11:20
25754Ann-Gerd CarlssonGällstadbygdens SOK11:22
19509Eva IsakssonOK Skogshjortarna11:24
30333Bibbi AppelgrenMariestads FK11:26
15039Eva HöijeOK Skogsstjärnan11:28
7206830Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK11:30
7470816Eva AlsinIK Ymer11:32

H70

3 210 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15692Styrbjörn JanssonIF Hagen10:57
9440525Pär-Erik JohanssonMarkbygdens OK10:59
7686783Christer OttossonOK P411:01
11885Vidar LöfvingTibro OK11:03
15261Bengtåke AnderssonOK Amne11:05
44562Ingmar OlssonHerrljunga SK Skid o OL11:07
9470130Torbjörn WikströmOK Orinto11:09
7480322Stig JohanssonFalköpings AIK OK11:11
36356Kurt BodinGällstadbygdens SOK11:13
30793Sven-Olof PetterssonMullsjö SOK11:15
501513Dag LorénOK Frisene11:17
33625Roland BomanUlricehamns OK11:19
807547Per-Arne JohanssonVänersborgs SK11:21
7441027Ingemar LindblomOK Orinto11:23
19286Lars-Olof GustafssonOK Klyftamo11:25
226038Sven-Erik JohanssonOK Skogsstjärnan11:27
17869Per GranevikJönköpings OK11:29
9470221Bo KlamfeltTibro OK11:31
715250Reits HallOK Amne11:33
419700Mats ElofssonHerrljunga SK Skid o OL11:35
840301Carl-Henry AnderssonOK Orinto11:37
1440331Kalle JohanssonOK Skogshjortarna11:39
17266Göran LitzellOK Kullingshof11:41

D75

2 300 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7201252Ulla LindheIK Stern11:38
2058250Margareta JohanssonTrollhättans SOK11:40
10266Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK11:42
9434343Britt RangertIK Ymer11:44
19267Ulla HöökOK Klyftamo11:46
2083903Birgitta StenströmVänersborgs SK11:48
14612Inga PerssonOK Skogshjortarna11:50
28463Gunnel SvenssonIK Ymer11:52
248521Anita NordbergOK Klyftamo11:54
2123366Lena WaernTrollhättans SOK11:56
15037Anne-Catrine PerssonMariestads FK11:58
9431010Ingrid HermanssonIK Ymer12:00

H75

3 030 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2083775Åke GatelidOK Skogshjortarna11:43
28492Lennart KarlssonTrollhättans SOK11:45
37384Kenneth IvehagFrämmestads IK11:47
9430630Kay SvenssonOK P411:49
19265Knut HöökOK Klyftamo11:51
1430317Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna11:53
1940128Ivan ErnvidUlricehamns OK11:55
1939504Gunnar BrystHjobygdens OK11:57
41944Kjell JohanssonDalsjöfors GoIF11:59
354072Lars-Åke LarssonOK Tranan12:01
2112403Lennart HöijeOK Skogsstjärnan12:03
204693Åke NordbergOK Klyftamo12:05
355805Lars JohanssonOK Skogshjortarna12:07
15016Lars-Erik NilssonMariestads FK12:09
2083995Sven Erik SjöholmMullsjö SOK12:11
25611Sigvard OscarssonIstrums SK12:13
25749Leif CarlssonGällstadbygdens SOK12:15
1245045Lars-Erik LarssonOK Amne12:17
19295Harry SundbergOK Klyftamo12:19
505535Ronny AnderssonOK Skogshjortarna12:21
7206820Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK12:23

D80

2 190 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15617Britta SahlIF Hagen11:00
2123820Vivi-Anne BylundRydboholms SK11:02
15602Margareta HolmbergIF Hagen11:06
27628Brita SärdquistIK Ymer11:08
28476Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna11:10

H80

2 620 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2123373Bernt OlssonOK Klyftamo11:01
409289Per LarssonJönköpings OK11:03
449658Gunnar WaernTrollhättans SOK11:05
15616Stig SahlIF Hagen11:07
343249Erland OlssonDalsjöfors GoIF11:09
231230Harry BrandkvistTidaholm SOK Sisu11:11
12446Kurt RydinOK Tranan11:13
37647Rune AhlanderJönköpings OK11:15
30552Leif JohanssonTrollhättans SOK11:17
225123Gunnar BylundRydboholms SK11:19
702005Kjell PerssonMariestads FK11:21
30690Ingemar HolmbergIF Hagen11:23

D85

2 190 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15266Ruth NyströmOK Amne11:12

Inskolning

1 580 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7614618Esperanza BalaguéFalköpings AIK OK10:34:22
1130825Moa SylvanVänersborgs SK10:40:32
1047027Max SylvanVänersborgs SK10:43:03
2109396Alva MellegårdLidköpings VSK10:43:15
39739Majken NorbergIK Gandvik10:57:57
19400Michelle StaafIK Gandvik10:58:00
421596Natan KarlsonLidköpings VSK11:19:00
2089259Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK11:19:06
560703Irma PalmérUlricehamns OK12:01:32
760511Egon PalmerUlricehamns OK12:01:33
263624Mio KvarndalUlricehamns OK12:04:53
245108Eldrin IsebornFrämmestads IK

U1

2 290 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
25394Elsa SundbergHestra IF10:47:53
2123852Agnes JohanssonBredareds IF10:48:09
452388Molly AlmIK Gandvik10:53:42
820202Malte PalmérUlricehamns OK10:56:25
452888Viggo OlssonRyda SK10:58:07
1110203Felix LarssonOK Tranan10:59:57
7120325Vera WesthMullsjö SOK11:11:10
2109372Amanda JonssonLidköpings VSK11:17:35
19543Pennie SvedjenäsOK Skogshjortarna11:18:32
28435Olle LaasOK Skogshjortarna11:18:33
244786Ebba ÅbergHestra IF12:05:54

U2

2 500 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
364881Sofia NystrandOK Klyftamo10:51:20
1470425Sara SjöblomOK Klyftamo10:51:23
39747Fanny AhlrikFalköpings AIK OK10:58:11
2109210Annie SchröderOK Skogshjortarna11:07:24
2095446Stina KlintefeltLidköpings VSK11:12:07
9100415Gustaf IngelsboOK Tranan11:12:47
452943Walter KrantzIK Gandvik11:13:32
1941310Olle BlomqvistMarkbygdens OK11:40:04
1144191Emilia WängrothOK Skogshjortarna11:44:06
441109Elsalie WängrothIF Rigor11:44:07
2083754Imre IsebornFrämmestads IK11:57:59
448911Oskar GustafssonTrollhättans SOK12:30:48
208684Lovisa KristianssonTrollhättans SOK12:34:38
351094Selma MartanderTrollhättans SOK12:51:20

Öppen motion 1

2 440 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
306390Linda AppelkvistBredareds IF10:33:56
2123873kwan johanssonBredareds IF10:48:07
354386Annica HolstenHestra IF10:50:13
2063875Ida HolstenHestra IF10:50:32
30652Ylva JanssonIF Hagen11:09:03
2135410Alma GullbrandIF Hagen11:50:25

Öppen motion 3

3 040 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2104257Pernilla NilssonHestra IF10:44:53
247658johanna BörjessonFrämmestads IK10:55:14
36871Berit EdlundElfsborg SOK10:57:44
435917Mattias AnderssonHjobygdens OK11:03:04
28830Marita JohanssonMarkbygdens OK11:03:29
435914Hjalmar JohanssonHjobygdens OK11:03:54
15623Charlotta LarssonIF Hagen11:04:42
435918Lovisa AnderssonHjobygdens OK11:05:05
435919Elvira BernuddHjobygdens OK11:06:50
204692Katarina ErikssonOK Klyftamo11:08:15
260862Eva-Karin PetterssonMullsjö SOK11:09:21
2123880Ann NybergIFK Göteborg Orientering11:09:27
29867Björn-Olof PetréIstrums SK11:21:04
17267Gunnel LitzellOK Kullingshof11:23:41
452947Camilla MorellIK Gandvik11:25:46
7490413Inger LindblomOK Orinto11:35:25
2119786Stephanie BaidaUlricehamns OK11:41:29
417643Lars FribergMariestads FK11:46:13
452741Catrin MolanderOK Gränsen11:47:38
2123887Birgit LichtenbergBredareds IF11:49:57
7206810David WesthMullsjö SOK11:58:01
452956Molly HögIK Gandvik12:00:59

Öppen motion 5

3 270 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7850503Rocío BalaguéFalköpings AIK OK10:37:10
433936Therese SvantessonOK Klyftamo10:42:17
209065Sune HagströmIstrums SK10:54:49
16211Kerstin HagströmIstrums SK10:54:51
241614Staffan WelanderOK P410:55:07
1414475Marie-Louise StridhHestra IF10:57:12
2106047Anna-Lena WullfGällstadbygdens SOK10:57:21
1081273Fredrik LeonTrollhättans SOK10:57:26
44563Susanne OlssonHerrljunga SK Skid o OL10:59:39
542201Tove ErikssonRyda SK11:00:36
443265Erik GrändingerIstrums SK11:01:12
435911Kjell AnderssonHjobygdens OK11:06:55
2109239Johan SchröderOK Skogshjortarna11:07:41
263749Maria Wallin JohanssonOK Skogshjortarna11:07:43
2072745Viktoria FredrixonOK Skogshjortarna11:13:38
441106Sofie LarssonHestra IF11:15:02
721204Sofia DelinRyda SK11:15:59
445413Lena Carlsson TellIF Hagen11:20:51
7886688Berkley StaggOK Skogsvargarna11:24:18
7528061Ove PerssonMariestads FK11:28:40
15890Thomas AsplundOK Skogsvargarna11:29:39
219955Karin MårtenssonOK Skogsstjärnan11:32:12
242268Philip StensbyTibro OK11:33:19
228710Åsa EkbergLidköpings VSK11:36:04
29594Carina LundhIF Hagen11:38:09
25101Sara AnderssonVänersborgs SK11:40:10
438375Rickard ÖlanderMarkbygdens OK11:40:34
353008Lennart JohnssonOK Skogshjortarna11:40:57
2093503Niklas KamforsOK Kullingshof11:42:53
441115Cecilia WängrothIF Rigor11:44:09
2093506Annie KamforsOK Kullingshof11:45:43
2123882Reimar LichtenbergBredareds IF11:49:59
404092Stina LiderudLidköpings VSK11:50:37
217469Arne BerlinTrollhättans SOK11:56:22
1040612Terese LarssonOK Tranan12:04:04
443268Elin DanielssonIstrums SK12:16:26

Öppen motion 7

3 090 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
245239Hans TuvessonIF Hagen10:27:12
203831Frida StoltHestra IF10:31:25
451824Robert SkoogFalköpings AIK OK10:43:43
1348409Mattias BillsonVänersborgs SK10:44:12
443639Karl-Johan OhlinOK Tranan10:44:20
25650Lars BörjessonIstrums SK10:44:45
42465Ylva GefvertOK P410:56:36
352996Pär NorgrenGällstadbygdens SOK10:57:19
442026Clas NorgrenGällstadbygdens SOK10:57:23
2106200Marita HaglundBredareds IF10:58:51
2077510Karl-Inge KarlssonIstrums SK10:59:32
341353Anna KristofferssonIstrums SK11:00:24
1520127Stig WallermanBorås GIF11:00:26
710911Carl-Erik FogelstrandRyda SK11:00:34
610103Johanna SkogumMarkbygdens OK11:01:01
429980Tomas BergstenIstrums SK11:01:19
264394Ulrika HellmanKlubblös11:01:56
2800368Lars EkmarkHjobygdens OK11:02:29
433610Jan WiklundFalköpings AIK OK11:06:53
264193Göran EklöfIK Ymer11:08:21
225685Karl DelinRyda SK11:09:57
245256Lars VikströmIF Hagen11:10:28
1710614Leif BlomqvistBredareds IF11:12:19
15620Johan LindgrenIF Hagen11:12:43
449741Ann-Chatrin HolmbergUlricehamns OK11:13:25
244298Åsa GrenaboHjobygdens OK11:19:25
994433Sofia KlassonHestra IF11:19:54
2083783Carina WahllöfFrämmestads IK11:23:53
1555002Anna HammarFalköpings AIK OK11:23:55
1061975Sigrid VemdalMullsjö SOK11:24:05
15268Tommy HoltbringOK Amne11:24:12
970608Hanna KarlssonMarkbygdens OK11:24:14
8630888Lucy LouTibro OK11:25:39
244742Magnus HenningssonHestra IF11:25:44
15821Sebastian SundbergOK Skogshjortarna11:26:35
2060712Anna JohanssonFrämmestads IK11:27:15
15607Ewa HolmbergIF Hagen11:37:56
1230705Håkan EggertIF Hagen11:42:05
7880729Elsa JanssonJärla Orientering11:43:05
640801Robert BurénIK Ymer11:44:27
36429Jan RosénIK Ymer11:47:10
1021803Max MoritzKlubblös11:48:25
1225595Åsa SylvanVänersborgs SK12:04:09
17451Sara RosengrenOK Gränsen12:14:09
551480Jens DanielssonIstrums SK12:16:18
941310Helena BlomqvistMarkbygdens OK12:51:23

Öppen motion 8

4 470 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
352990Curt NorgrenGällstadbygdens SOK10:57:00
16241Tomas KristofferssonIstrums SK11:00:29
245051Ola HoltbringOK Amne11:00:46
940714Josefin AnderssonMarkbygdens OK11:00:59
14643Julia TorstenssonOK Landehof11:07:46
260977Andreas BranellRyda SK11:13:40
630403Bernt HenrikssonGudhems IF11:27:12
241661Roger AnderssonOK P411:30:14
208522Lena ReisenIF Hagen11:34:38
2107540Jesper IngelsboOK Tranan11:37:41
443752Mattias ErikssonTrollhättans SOK11:44:48
2041843Jane JohanssonIstrums SK11:45:31
8393735Anders BjörkTrollhättans SOK11:46:10
8190413Oscar StombergIF Hagen11:47:53
245263Stefan LinderothIF Hagen11:55:16
436108Björn MårtenssonIF Hagen11:56:46
960925Elsa VilhelmssonFalköpings AIK OK12:04:29
2050986Daniel JohanssonRyda SK12:05:09
850709Henrik BalaguéFalköpings AIK OK12:11:58
640527Magnus BlennowFalköpings AIK OK12:12:53
2072721Henrik ÖhrvallOK Skogshjortarna12:22:37
2083765Eva ÖhrvallOK Skogshjortarna12:22:40
245855Atakilte BeyeneOK Gränsen12:23:21

Öppen Motion Trial

4 070 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
821221Louise BlomqvistBredareds IF10:34:00
910518Magnus StrömUlricehamns OK10:49:11
2089301Sophie SvedjenäsOK Skogshjortarna

Annonser