Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 1, Sprint by Night

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 1, Sprint by Night
Arrangörsorganisation: Borås GIF
Datum: fredag 9 november 2018

D16

2 250 m, 132 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Hanna RingRonneby OK20:00
202Hedda RöstinOK Ravinen20:01
203Ine InstanesIF Sturla20:02
204Alva SvärdhagenLidköpings VSK20:03
205Elsa NilssonDomnarvets GOIF20:04
206Ida HallinSurahammars SOK20:05
207Elin NilssonAndrarums IF20:06
208Ebba LindOK Skärmen20:07
209Lise Hermann StrømSandefjord OK20:08
210Ella StenilsOK Hällen20:09
211Lovisa HambäckLånghundra IF20:10
212Rebecka WestlundKils OK20:11
213Emma IsidorssonOK Vivill20:12
214Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK20:13
215Emilia JohnssonOK Kåre20:14
216Une HoltermannPorsgrunn OL20:15
217Alma WallmanVästerbergslagens OL20:16
218Emma WesterlundNyköpings OK20:17
219Emely WeihartHestra IF20:18
220Hedda SpangbergKonnerud IL20:19
221Alma SandVästerbergslagens OL20:20
222Clara SamuelssonOK Vivill20:21
223Louise OlssonMölndal Outdoor IF20:22
224Lisa ÅkessonMarkbygdens OK20:23
225Selma HøivoldKongsberg OL20:24
226Hedda Slang-SundsetvikHalden SK20:25
227Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb20:26
228Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL20:27
229Caroline GuttkeNyköpings OK20:28
230Hanna SkoglundSol Tranås20:29
231Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö20:30
232Thea NordinKorsnäs IF OK20:31
233Ida HänströmTäby OK20:32
234Emma EliassonFK Friskus-Varberg20:33
235Lina HällstenStora Tuna OK20:34
236Tove RingiOK Kåre20:35
237Ella SöderbergOK Skogsfalken20:36
238Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering20:37
239Tove SjöbergTullinge SK20:38
240Iselin SørensenIF Sturla20:39
241Malva JönssonKalmar OK20:40
242Emilie JohansenSandefjord OK20:41
243Ellinor LihvOK Gränsen20:42
244Elsa GörasLeksands OK20:43
245Tilda PalmIK Hakarpspojkarna20:44
246Karin WedmanVästerbergslagens OL20:45
247Olivia AspIFK Göteborg Orientering20:46
248Marion NustadØyer/Tretten if20:47
249Frida JardingNyköpings OK20:48
250Sanna HedbergOK Södertörn20:49
251Olivia LundstedtSjövalla FK20:50
252Erika ÅkessonMarkbygdens OK20:51
253Konstanse MoholthKongsberg OL20:52
254Oda Isnes TyseEiker OL20:53
255Ebba CarneliusOK Hällen20:54
256Netta Bar-NathanLillomarka OL20:55
257Moa SkoogFalköpings AIK OK20:56
259Tiril KihleKonnerud IL20:58
260Klara PerssonHalmstad OK20:59
261Tyra DernfalkVästerbergslagens OL21:00
262Ingrid BlindheimLillomarka OL21:01
263Ellen HannrupIF Thor21:02
264Vilmalee SuwanOK Vilse 8721:03
265Hanna OlssonIFK Sävsjö21:04
266Sara HedeSödertälje-Nykvarn OF21:05
267Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL21:06
268Eleonora AlinderSjövalla FK21:07
269Malene InstanesIF Sturla21:08
270Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna21:09
271Tuva-Cajsa SpikLeksands OK21:10
272Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK21:11
273Amanda GranqvistOK Ravinen21:12
274Moa SahlstedtSol Tranås21:13
275Elina FredmanOK Skogshjortarna21:14
276Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb21:15
277Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL21:16
278Maja BergqvistKorsnäs IF OK21:17
279Vendela SöderqvistOK Kåre21:18
280Hanna RothLinköpings OK21:19
281Amanda KarmetunOK Njudung21:20
283Mari ØverbyKongsberg OL21:22
284Eira HertinIK Hakarpspojkarna21:23
282My BlixtAvesta OK21:24
285Martina RizziEksjö SOK21:24
286Lisa ThunellIFK Lidingö SOK21:25
287Ellen OhrtSol Tranås21:26
288Tiril HolenKonnerud IL21:27
289Synne Marie JenssenHalden SK21:28
290Astrid RognstadHadeland OL21:29
291Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb21:30
292Martine SkjelsvikLillehammer OK21:31
293Elvira LjungbergOK Skogsfalken21:32
294Alma HjertbergHestra IF21:33
295Sofia ElverlindOK Tranan21:34
296Klara NordströmKils OK21:35
297Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL21:36
298Smilla MogensenOK Ravinen21:37
299Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebro21:38
300Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL21:39
301Thilda SeldénIF Rigor21:40
302Marieluise Schmitt GranHalden SK21:41
303Linn RistoOK Linné21:42
304Rebecka PihlströmOK Landehof21:43
305Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK21:44
306Emma IvarssonOK Kullingshof21:45
307Isabella JoonsLeksands OK21:46
308Filippa SöderbergKalmar OK21:47
309Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK21:48
310Bella PalmqvistIFK Sävsjö21:49
311Mira EnellJönköpings OK21:50
312Emma EliassonDomnarvets GOIF21:51
313Mille JægtvikKonnerud IL21:52
314Alva NiklassonKolbotn o Skimt OL21:53
315Emma SvidénSöders-Tyresö21:54
316Alva NyströmIF Thor21:55
317My VelanderSurahammars SOK21:56
318Astrid ErikssonUlricehamns OK21:57
319Emma AlmgrenOK Ravinen21:58
320Klara AnderssonDomnarvets GOIF21:59
321Sofia RaskKungälvs OK22:00
322Tilda BorgströmAvesta OK22:01
323Elsa LinderOK Hällen22:02
324Irma SvenssonOK Klyftamo22:03
325Johanna Sofie LongfjeldModum O-lag22:04
326Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna22:05
327Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK22:06
328Elsa KarlssonOK Landehof22:07
329Sofia DjerfVästerbergslagens OL22:08
330Alice EkNyköpings OK22:09
331Julia KarlssonOK Skogsfalken22:10
332Maria LogrenSjövalla FK22:11
333Ellinor RosenbergOK Vilse 8722:12

Annonser