Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 1, Sprint by Night

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 1, Sprint by Night
Arrangörsorganisation: Borås GIF
Datum: fredag 9 november 2018

D13

2 110 m, 82 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alva OláRånäs OK20:00
Karolina SunnanhagenStora Tuna OK20:01
Elin SvärdhagenLidköpings VSK20:02
Sigrid HaugeSarpsborg OL20:03
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL20:04
Hedda BorgströmAvesta OK20:05
Irma BergDomnarvets GOIF20:06
Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubb20:07
Emelie ForslundKristinehamns OK20:08
Linnea StenbaekOK Skogshjortarna20:09
Johanna PihlströmOK Landehof20:10
Nathalie RingströmRydboholms SK20:11
Maren Aure SkogedalAsker SK20:12
Felicia EliassonDalaportens OL20:13
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK20:14
Julia NordvallDomnarvets GOIF20:15
Elsa KaipeOK Kåre20:16
Amanda RådströmOK Enen20:17
Alma PetterssonGotlands Bro OK20:18
Mira NordinKorsnäs IF OK20:19
Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö20:20
Moa BirkebækStora Tuna OK20:21
Ingeborg EikåsSandefjord OK20:22
Nora Christine HansenAsker SK20:23
Lisa ÖstenssonOK Tranan20:24
Greta AndréDegerfors OK20:25
Moa BergqvistKorsnäs IF OK20:26
Sara MartiniAsker SK20:27
Sara OhlinOK Tranan20:28
Lovisa DjerfVästerbergslagens OL20:29
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb20:30
Audrey HanssonFrölunda OL20:31
Julia AnderssonOK Tor20:32
Isabel UnnerudLånghundra IF20:33
Alice NykvistDalaportens OL20:34
Maren HenriksenVang OL20:35
Sanna HörnellDomnarvets GOIF20:36
Emma KarlssonOK Landehof20:37
Matilda LekbergSävedalens AIK20:38
Tova RangertIK Hakarpspojkarna20:39
Clara AdolfssonAnderstorps OK20:40
Anja MickelsonAvesta OK20:41
Sandra Johansson SeguraGöteborg-Majorna OK20:42
Anna BenattiSkåneslättens OL20:43
Anja BergerDomnarvets GOIF20:44
Hedda SvenssonOK Orion20:45
Karin Halsaa DolvenAsker SK20:46
Klara NilssonHestra IF20:47
Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg20:48
Nora Cedeberg LöwgrenStora Tuna OK20:49
Ida AnderssonOK Löftan20:50
Emilia LundstedtSjövalla FK20:51
Emma LarssonKarlskrona SOK20:52
Enni LundbergOK Kåre20:53
Emelie SvärdIF Thor20:54
Maja AxelssonLerums SOK20:55
Elsa SödervallIK Gandvik20:56
Martha WisløffAsker SK20:57
Josefine ÖhrvallOK Skogshjortarna20:58
Hanna NilssonHestra IF20:59
Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK21:00
Lovis HellstenNyköpings OK21:01
Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF21:02
Ebba UlvagårdenVäxjö OK21:03
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb21:04
Ella PetterssonSävedalens AIK21:05
Moa HolstenHestra IF21:06
Hanna AnängenNyköpings OK21:07
Alva ErssonIFK Mora OK21:08
Anna LundqvistFK Friskus-Varberg21:09
Elsa BrandtDomnarvets GOIF21:10
Anna GenbergUlricehamns OK21:11
Milla ForkéusOK Tyr21:12
Ida KarlssonOK Gränsen21:13
Lea FribergOK Vivill21:14
Linn BjörneldKalmar OK21:15
Ragnhild Øfsthus GravirAsker SK21:16
Emma OlinIK Hakarpspojkarna21:17
Emma ZettervallKarlskrona SOK21:18
Hilda PeterssonVäxjö OK21:19
Julia Hagelberg NordahlOK Kåre21:20
Tova DuellHestra IF21:21

Annonser