Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 1, Sprint by Night

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 1, Sprint by Night
Arrangörsorganisation: Borås GIF
Datum: fredag 9 november 2018

D12

2 290 m, 74 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering20:00
Lova JönssonKalmar OK20:01
Klara EberlénOK Skogshjortarna20:02
Greta BladlundKarlsbyhedens OK20:03
Thea LewisOK Vilse 8720:04
Wilma ReinholdssonOK Alehof20:05
Lina AhlstedtÅmåls OK20:06
Lina UllerKils OK20:07
Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF20:08
Lova KronmarKarlskrona SOK20:09
Alva KarlssonMariestads FK20:10
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb20:11
Alice ReintzGotlands Bro OK20:12
Silje Ruud FossheimAsker SK20:13
Sigrid Schmitt GranHalden SK20:14
Miranda WallströmSävedalens AIK20:15
Sofia GustafssonGöteborg-Majorna OK20:16
Wilma KroksmyrVäxjö OK20:17
Una NastadAsker SK20:18
Lina WidelundOK Kåre20:19
Tilda SundkvistOK Gränsen20:20
Nanna SundelinOK Orion20:21
Åse KjerkreitHalden SK20:22
Emilia ElverlindOK Tranan20:23
Hanna BäcklundRonneby OK20:24
Hannah LandergrenHestra IF20:25
Siri KleinOK Vilse 8720:26
Saga KällstrandÅmåls OK20:27
Lisa OhrtSol Tranås20:28
Alice OlssonMölndal Outdoor IF20:29
Ulrika PerssonGotlands Bro OK20:30
Elin BlomqvistMarkbygdens OK20:31
Matilda PerssonOK Enen20:32
Signe KullanderSävedalens AIK20:33
Pauline HaglundIFK Hedemora OK20:34
Anna-Lisa KinellIFK Göteborg Orientering20:35
Emy HjertströmFK Friskus-Varberg20:36
Saga PalmertzHelsingborgs SOK20:37
Evanna JohanssonOK Njudung20:38
Nora NordlundOK Kåre20:39
Alice BrandtOK Löftan20:40
Sara Storm-AnderssonOK Tyr20:40
Stina ThernOK Skogshjortarna20:41
Tuva EspelinAsker SK20:42
Maja EliassonDomnarvets GOIF20:43
Alva SahlinOK Löftan20:44
Linnea JunevikLeksands OK20:45
Celia DaviesAsker SK20:46
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK20:47
Signe JohanssonFK Friskus-Varberg20:48
Frida OdénFjärås AIK20:49
Nanna TorénHestra IF20:50
Alva HagelbergEksjö SOK20:51
Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro20:52
Minna GruvefeldtIFK Göteborg Orientering20:53
Ida WestfältGotlands Bro OK20:54
Helena ErikssonUlricehamns OK20:55
Elvira SkobeKalmar OK20:56
Elin GezeliusIFK Mora OK20:57
Elsie HäggmarkMarkbygdens OK20:58
Ylva HanssonOK Kåre20:59
Hillevi LarssonOK Enen21:00
Isabell RosenbergOK Vilse 8721:01
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubb21:02
Elin SaleskogRonneby OK21:03
Lovisa KroksmyrVäxjö OK21:04
Ella LaineDegerfors OK21:05
Malin HållHJS-Vansbro OK21:06
Rebecka ÅkärbjärIFK Mora OK21:07
Alice WernklevIK Ymer21:08
Nellie EliassonDalaportens OL21:09
Astrid Juli YtterbøAsker SK21:10
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg21:11
Minna PalmIK Hakarpspojkarna21:12

Annonser