Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 1, Sprint by Night

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 1, Sprint by Night
Arrangörsorganisation: Borås GIF
Datum: fredag 9 november 2018

H45

2 320 m, 71 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jo Børre EikåsSandefjord OK20:59
Sverre WisløffAsker SK21:00
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK21:01
Magnus HomannOK Orinto21:02
Peter AspIFK Göteborg Orientering21:03
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL21:04
Ulf JohanssonOK Gisle21:05
Viktor SkobeKalmar OK21:06
Steinar EastwoodLillomarka OL21:07
Andreas FagerbergVäxjö OK21:08
Anders HedbergOK Södertörn21:09
Peter LekbergSävedalens AIK21:10
Mikael LundqvistHalmstad OK21:11
Martin BobergIF Rigor21:12
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb21:13
Gary LarssonOK Skogshjortarna21:14
Robert EneljungIFK Göteborg Orientering21:15
Anders GenbergUlricehamns OK21:16
Jörgen ÅhlÅmåls OK21:17
Knut Ivar JohansenSandefjord OK21:18
Johan AnderssonHultsfreds OK21:19
Ronnie BohmanOK Orinto21:20
Ola SöderbergOK Skogsfalken21:21
Torbjörn PetterssonOK Kullingshof21:22
Pontus KastrupFK Herkules21:23
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna21:24
Magnus WihlborgOK Gynge21:25
Per ErlandssonVimmerby OK21:26
Magnus LarssonKarlskrona SOK21:27
Joakim KopkaIFK Göteborg Orientering21:28
Johan ByströmTolered-Utby Ol-klubb21:29
Henrik OlssonMölndal Outdoor IF21:30
Magnus NordströmKils OK21:31
Pontus JohnssonMatteus SI21:32
Jonas K JohanssonOK Skogsfalken21:34
Joakim KarmetunOK Njudung21:35
Patrik IngelströmOK Gynge21:36
Fredrik EnbergHalmstad OK21:37
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro21:38
Martin SvenssonIF Rigor21:38
Per HolmbergUlricehamns OK21:39
Per-Markus JönssonKalmar OK21:40
Henrik AnderssonOK Löftan21:41
Håkan RundqvistOK Nackhe21:42
Per Olav AndersenVang OL21:43
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL21:44
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK21:45
Anders SundelinOK Orion21:46
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna21:47
Arild NyhaugAsker SK21:48
Fredrik PlumppuHestra IF21:49
Olle BjörneldKalmar OK21:50
Mats RönnborgIK Uven21:51
Mattias JägstedtHalmstad OK21:52
Per BaierTolered-Utby Ol-klubb21:53
Martin LarssonIFK Göteborg Orientering21:54
Erik SkoglundSol Tranås21:55
Stefan KinellIFK Göteborg Orientering21:56
Dag AusenPorsgrunn OL21:57
Tore SandvikHalden SK21:58
Björn HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb21:59
Johan HanssonOK Löftan22:00
Lars BerglundRingerike OL22:01
Espen SvaeSarpsborg OL22:02
Martin JohanssonOK Orinto22:03
Urban BillingHultsfreds OK22:04
Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna22:05
Andreas PihlströmOK Landehof22:06
Johan NiklassonVäxjö OK22:07
Anders IvarssonFK Friskus-Varberg22:08
Daniel LeibundgutOLV Hindelbank22:14

Annonser