Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 1, Sprint by Night

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 1, Sprint by Night
Arrangörsorganisation: Borås GIF
Datum: fredag 9 november 2018

U2

1 400 m, 77 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albert AxelssonOK Norrvirdarna19:00:00
Elsa AxelssonOK Norrvirdarna19:00:00
Lukas LundgrenFK Friskus-Varberg19:00:00
Linus HolmbergOK Gränsen20:00:02
Joel RåbergOK Landehof20:00:14
Maja EliassonFK Friskus-Varberg20:00:25
Erlend ØpstadAsker SK20:02:48
Astrid HellerströmFK Friskus-Varberg20:03:11
Helene ØpstadAsker SK20:03:15
Elsa PalmqvistOK Tranan20:06:21
Alma EreltOK Norrvirdarna20:06:40
Matilda EricsonOK Norrvirdarna20:06:41
Oscar BromanVisborgs OK20:08:54
Josef NygrenVisborgs OK20:08:57
Elsa JohanssonBredareds IF20:09:17
Alice LarssonBredareds IF20:09:17
Arvid KleinOK Vilse 8720:10:40
Linus FridénOK Gränsen20:10:58
Eric FridénOK Gränsen20:11:00
Almer HanningOK Löftan20:11:08
Junia TorstensvikFK Friskus-Varberg20:11:50
Tilda AlmeqvistLidköpings VSK20:13:22
Cornelia MellbergOK Kullingshof20:13:40
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK20:15:38
Johannes KarlssonGudhems IF20:17:50
Agnes KarlssonGudhems IF20:17:54
Ellen HedHultsfreds OK20:19:16
Tilde BrickarpSol Tranås20:19:46
Edward ArnellOK Löftan20:20:37
Selma Aure SkogedalAsker SK20:20:47
Signe LyckelidBorås GIF20:21:40
Ellen NybomSvaide Roma SOK20:21:54
Vera EngelbrektssonSvaide Roma SOK20:21:55
Signe FagerströmHalmstad OK20:23:20
Hilma KnopfHalmstad OK20:24:11
Robin HildingHestra IF20:24:25
Ellen ThorssonRyda SK20:24:45
Svante FlorénIF Rigor20:25:53
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK20:26:50
Anton KroksmyrVäxjö OK20:27:14
Caroline Sundby JakobsenOK Moss20:29:39
Ebba GranhageSjövalla FK20:31:38
Melinda BergOK Enen20:32:05
Wille RådströmOK Enen20:32:15
Alice LagerströmRonneby OK20:32:59
Axel RydlingeSkellefteå OK20:35:08
Teo RydlingeSkellefteå OK20:35:12
Ane Kristine Bredland EidAsker SK20:35:45
Arvid GustavssonVäxjö OK20:37:23
Matilda ÖsterlundMatteus SI20:38:24
Signe JohanssonOK Gynge20:39:12
Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK20:39:17
Bruno FovaeusSävedalens AIK20:40:13
Simon JohanssonOK Gynge20:40:25
Hjalmar SvennerudKarlskrona SOK20:42:09
Eirik NastadAsker SK20:45:10
Gaute Fuglseth OlsenAsker SK20:45:11
Louise SköldOK Klyftamo20:46:31
Sara SjöblomOK Klyftamo20:46:47
Sofia NystrandOK Klyftamo20:46:53
Jonathan BäckmanIFK Göteborg20:47:41
Samuel BäckmanIFK Göteborg20:49:06
Alexander JohanssonOK Gipen20:49:10
Hjalmar JohanssonOK Alehof20:49:13
Moa JohanssonOK Gisle20:50:31
Irene Johansson SeguraGöteborg-Majorna OK20:51:34
Sebastian LundgrenFK Friskus-Varberg20:52:24
Ebba SundlingOK Njudung20:54:50
Vide FlinkFjärås AIK20:58:54
Viola RönnFK Friskus-Varberg21:00:21
Ville AnderssonMatteus SI21:03:29
Olle SaleskogRonneby OK21:04:35
Lola NymanOK Gipen21:11:24
Einar GranatMarkbygdens OK21:16:54
Olle BlomqvistMarkbygdens OK21:23:40
Martin ThorénRøyken O-lag22:02:25
Viggo LewisOK Vilse 87

Annonser