Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 2, Downhill Sprint

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 2, Downhill Sprint
Arrangörsorganisation: Hestra IF
Datum: lördag 10 november 2018

D16

2 030 m, 128 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Kimberlie LeAnderstorps OK10:20:30
202Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK10:21:00
203My VelanderSurahammars SOK10:21:30
204Alice EkNyköpings OK10:22:00
205Maja BergqvistKorsnäs IF OK10:22:30
206Lovisa HambäckLånghundra IF10:23:00
207Emilia JohnssonOK Kåre10:23:30
208Vilmalee SuwanOK Vilse 8710:24:00
209Isabella JoonsLeksands OK10:24:30
210Alma WallmanVästerbergslagens OL10:25:00
211Elin EmilssonOK Skogsfalken10:25:30
212Erika ÅkessonMarkbygdens OK10:26:00
213Hanna RothLinköpings OK10:26:30
214Sofia RaskKungälvs OK10:27:00
215Marieluise Schmitt GranHalden SK10:27:30
216Mille JægtvikKonnerud IL10:28:00
217Hanna OlssonIFK Sävsjö10:28:30
218Ingrid BlindheimLillomarka OL10:29:00
219Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb10:29:30
220Une HoltermannPorsgrunn OL10:30:00
221Tiril HolenKonnerud IL10:30:30
222Tilda BorgströmAvesta OK10:31:00
223Hanna SkoglundSol Tranås10:31:30
224Emma EliassonDomnarvets GOIF10:32:00
225Sanna HedbergOK Södertörn10:32:30
226Netta Bar-NathanLillomarka OL10:33:00
227Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK10:33:30
228Ida HänströmTäby OK10:34:00
229Ebba LindOK Skärmen10:34:30
230Alva SvärdhagenLidköpings VSK10:35:00
231Malene InstanesIF Sturla10:35:30
232Selma HøivoldKongsberg OL10:36:00
233Rebecka PihlströmOK Landehof10:36:30
234Linn RistoOK Linné10:37:00
235Ellen HannrupIF Thor10:37:30
236Smilla MogensenOK Ravinen10:38:00
237Sofia DjerfVästerbergslagens OL10:38:30
238Julia KarlssonOK Skogsfalken10:39:00
239Johanna Sofie LongfjeldModum O-lag10:39:30
240Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö10:40:00
241Emilie JohansenSandefjord OK10:40:30
242Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL10:41:00
243Lisa ThunellIFK Lidingö SOK10:41:30
244Eira HertinIK Hakarpspojkarna10:42:00
245Eleonora AlinderSjövalla FK10:42:30
246Hanna RingRonneby OK10:43:00
247Bella PalmqvistIFK Sävsjö10:43:30
249Caroline GuttkeNyköpings OK10:44:30
250Filippa SöderbergKalmar OK10:45:00
251Hedda RöstinOK Ravinen10:45:30
252Lina HällstenStora Tuna OK10:46:00
253Thea NordinKorsnäs IF OK10:46:30
254Mari ØverbyKongsberg OL10:47:00
255Martina RizziEksjö SOK10:47:30
256Ine InstanesIF Sturla10:48:00
257Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL10:48:30
258Martine SkjelsvikLillehammer OK10:49:00
259Olivia LundstedtSjövalla FK10:49:30
260Emma AlmgrenOK Ravinen10:50:00
261Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna10:50:30
262Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL10:51:00
263Frida JardingNyköpings OK10:51:30
264Elin FlakbergIFK Göteborg Orientering10:52:00
265Ellinor LihvOK Gränsen10:52:30
266Klara AnderssonDomnarvets GOIF10:53:00
267Konstanse MoholthKongsberg OL10:53:30
268Ella StenilsOK Hällen10:54:00
269Tove SjöbergTullinge SK10:54:30
270Klara NordströmKils OK10:55:00
271Oda Isnes TyseEiker OL10:55:30
272Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK10:56:00
273Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL10:56:30
274Elsa KarlssonOK Landehof10:57:00
275Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb10:57:30
277Hedda Slang-SundsetvikHalden SK10:58:30
278Tuva-Cajsa SpikLeksands OK10:59:00
279Vendela SöderqvistOK Kåre10:59:30
280Ellen OhrtSol Tranås11:00:00
281Alva NyströmIF Thor11:00:30
282Klara PerssonHalmstad OK11:01:00
283Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna11:01:30
284Astrid RognstadHadeland OL11:02:00
285Elin RahmOK Norrvirdarna11:02:30
286Clara SamuelssonOK Vivill11:03:00
287Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebro11:03:30
288Ebba CarneliusOK Hällen11:04:00
289Ella SöderbergOK Skogsfalken11:04:30
290Malva JönssonKalmar OK11:05:00
291Emma EliassonFK Friskus-Varberg11:05:30
292Karin WedmanVästerbergslagens OL11:06:00
293Therese NilssonOK Österåker11:06:30
294Elin NilssonAndrarums IF11:07:00
295My BlixtAvesta OK11:07:30
296Rebecka WestlundKils OK11:08:00
297Iselin SørensenIF Sturla11:08:30
298Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK11:09:00
299Irma SvenssonOK Klyftamo11:09:30
300Tilda PalmIK Hakarpspojkarna11:10:00
301Hedda SpangbergKonnerud IL11:10:30
302Tyra DernfalkVästerbergslagens OL11:11:00
303Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK11:11:30
304Lisa ÅkessonMarkbygdens OK11:12:00
305Thilda SeldénIF Rigor11:12:30
306Lise Hermann StrømSandefjord OK11:13:00
307Tove RingiOK Kåre11:13:30
308Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering11:14:00
309Maria LogrenSjövalla FK11:14:30
310Alva NiklassonKolbotn o Skimt OL11:15:00
311Sara HedeSödertälje-Nykvarn OF11:15:30
312Elvira LjungbergOK Skogsfalken11:16:00
313Elsa GörasLeksands OK11:16:30
314Elsa LinderOK Hällen11:17:00
315Emma IsidorssonOK Vivill11:17:30
316Emma SvidénSöders-Tyresö11:18:00
317Astrid ErikssonUlricehamns OK11:18:30
318Alma SandVästerbergslagens OL11:19:00
319Moa SahlstedtSol Tranås11:19:30
320Amanda GranqvistOK Ravinen11:20:00
321Synne Marie JenssenHalden SK11:20:30
322Marion NustadØyer/Tretten if11:21:00
323Amanda KarmetunOK Njudung11:21:30
324Olivia AspIFK Göteborg Orientering11:22:00
325Emma IvarssonOK Kullingshof11:22:30
326Emma WesterlundNyköpings OK11:23:00
327Ida HallinSurahammars SOK11:23:30
328Elsa NilssonDomnarvets GOIF11:24:00
329Moa SkoogFalköpings AIK OK11:24:30
330Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL11:25:00

Annonser