Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 2, Downhill Sprint

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 2, Downhill Sprint
Arrangörsorganisation: Hestra IF
Datum: lördag 10 november 2018

D14

1 960 m, 89 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
601Anna PapatheodorouAnderstorps OK09:59:30
602Henriette BergLøten o-lag10:00:00
603Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF10:00:30
604Wilma PetterssonOK Kullingshof10:01:00
605Anne FrøislandVang OL10:01:30
606Emma NorinSöders-Tyresö10:02:00
607Filippa FagerströmIFK Göteborg Orientering10:02:30
608Vilma JohanssonOK Hällen10:03:00
609Ellen FunkeLeksands OK10:03:30
610Stina AnderssonAnderstorps OK10:04:00
611Linn AnderssonOK Tyr10:04:30
612Linnea HöökFjärås AIK10:05:00
613Tilde BlixtAvesta OK10:05:30
614Anette Jauhojärvi MarkussenAsker SK10:06:00
615Marta TörnströmFK Friskus-Varberg10:06:30
616Maja InghammarHestra IF10:07:00
617Marie Lien BackstrømHalden SK10:07:30
618Maja LindénVäxjö OK10:08:00
619Alma SvennerudKarlskrona SOK10:08:30
620Sara WallinKorsnäs IF OK10:09:00
621Nelly De Groot BoersmaRydboholms SK10:09:30
622Miranda FredrikssonNyköpings OK10:10:00
623Maja GraadIF Rigor10:10:30
624Linnea AxelssonÅmåls OK10:11:00
625Anna BackmanLidköpings VSK10:11:30
626Annie ErikssonOK Löftan10:12:00
627Vera ElfströmOK Orinto10:12:30
628Tilda HagelbergEksjö SOK10:13:00
629Anja NilssonDomnarvets GOIF10:13:30
630Emma EmilssonOK Skogsfalken10:14:00
631Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL10:14:30
632Elina ReinholdssonOK Alehof10:15:00
633Tilda RosanderSOK Aneby10:15:30
634Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna10:16:00
635Martina NiklassonVäxjö OK10:16:30
636Alicia EkdahlStigmännen Karlshamns OK10:17:00
637Alicia BjörnbergSöders-Tyresö10:17:30
638Klara ErssonOK Kåre10:18:00
639Emma H OlsenHalden SK10:18:30
640Elin BryggarGrycksbo IF OK10:19:00
641Tuva NylundBredaryds SOK10:19:30
642Amanda AxelsonEiker OL10:20:00
643Asta TörnkvistAnderstorps OK10:20:30
644Lovisa MasesStora Tuna OK10:21:00
645Meja AleniusNyköpings OK10:21:30
646Sandra WiduchKarlskrona SOK10:22:00
647Linnea SkobeKalmar OK10:22:30
648Mina Akiko JohnsenIF Sturla10:23:00
649Karolina AnderssonDalaportens OL10:23:30
650Alicia BergkvistVästerbergslagens OL10:24:00
651Anna SvenssonIF Rigor10:24:30
652Maja KarmstigFK Friskus-Varberg10:25:00
653Lina HolmqvistOK Tor10:25:30
654Matilda AspIFK Göteborg Orientering10:26:00
655Ellen TollOK Njudung10:26:30
656Elsa WibergHelsingborgs SOK10:27:00
657Maja BäcklundRonneby OK10:27:30
658Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF10:28:00
659June Rogstad BekkevoldLøten o-lag10:28:30
660Ina ÅmanOK Vilse 8710:29:00
661Ebba ThernOK Skogshjortarna10:29:30
662Matilda WallströmSävedalens AIK10:30:00
663Ida SvahnSöders-Tyresö10:30:30
664Elsa BobergIF Rigor10:31:00
665Emma DåsnesVang OL10:31:30
666Ella WilhelmssonOK Hedströmmen10:32:00
667Stella BurénIK Ymer10:32:30
668Agnes WallinKorsnäs IF OK10:33:00
669Hedda Sofie RiddervoldAsker SK10:33:30
670Lisa SwartzOK Orion10:34:00
671Ida BengtssonOK Alehof10:34:30
672Agnes KamforsOK Kullingshof10:35:00
673Annika KällmanOK Hällen10:35:30
674Olga RindeskogVästerbergslagens OL10:36:00
675Emma EmanuelssonOK Tranan10:36:30
676Saga MattssonDalaportens OL10:37:00
677Natalie GardelinGotlands Bro OK10:37:30
678Ebba OttossonGävle OK10:38:00
679Stella RangertIK Hakarpspojkarna10:38:30
680Linn JohnssonMatteus SI10:39:00
681Ingvild GustafssonKongsberg OL10:39:30
682Linn EneljungIFK Göteborg Orientering10:40:00
683Judith LundqvistKalmar OK10:40:30
684Kristina BohmanOK Orinto10:41:00
685Alva SvenssonFK Åsen10:41:30
686Klara BäckstädeVisborgs OK10:42:00
687Katja GustafssonNyköpings OK10:42:30
688Josefin EylertsenHalden SK10:43:00
689Marie KvarmeIF Sturla10:43:30

Annonser