Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 2, Downhill Sprint

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 2, Downhill Sprint
Arrangörsorganisation: Hestra IF
Datum: lördag 10 november 2018

D13

1 880 m, 85 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tova DuellHestra IF10:42:30
Julia Hagelberg NordahlOK Kåre10:43:00
Hilda PeterssonVäxjö OK10:43:30
Audrey HanssonFrölunda OL10:44:00
Linn BjörneldKalmar OK10:44:30
Sara OhlinOK Tranan10:45:00
Klara NilssonHestra IF10:45:30
Alice NykvistDalaportens OL10:46:00
Ida AnderssonOK Löftan10:46:30
Emma OlinIK Hakarpspojkarna10:47:00
Maren Aure SkogedalAsker SK10:47:30
Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö10:48:00
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL10:48:30
Hanna AnängenNyköpings OK10:49:00
Emelie ForslundKristinehamns OK10:49:30
Emma ZettervallKarlskrona SOK10:50:00
Moa BirkebækStora Tuna OK10:50:30
Lea FribergOK Vivill10:51:00
Julia NordvallDomnarvets GOIF10:51:30
Nora Cedeberg LöwgrenStora Tuna OK10:52:00
Martha WisløffAsker SK10:52:30
Linnea FagerbergVäxjö OK10:53:00
Emma KarlssonOK Landehof10:53:30
Ella PetterssonSävedalens AIK10:54:00
Anja MickelsonAvesta OK10:54:30
Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg10:55:00
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK10:55:30
Alva ErssonIFK Mora OK10:56:00
Ingeborg EikåsSandefjord OK10:56:30
Emelie SvärdIF Thor10:57:00
Elin SvärdhagenLidköpings VSK10:57:30
Mira NordinKorsnäs IF OK10:58:30
Matilda LekbergSävedalens AIK10:59:00
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb10:59:30
Enni LundbergOK Kåre11:00:00
Alma PetterssonGotlands Bro OK11:00:30
Ragnhild Øfsthus GravirAsker SK11:01:00
Maja AxelssonLerums SOK11:01:30
Felicia EliassonDalaportens OL11:02:00
Maren HenriksenVang OL11:02:30
Tova RangertIK Hakarpspojkarna11:03:00
Hanna NilssonHestra IF11:03:30
Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF11:04:00
Anja BergerDomnarvets GOIF11:04:30
Sandra Johansson SeguraGöteborg-Majorna OK11:05:00
Clara AdolfssonAnderstorps OK11:05:30
Klara JedarOK Tor11:06:00
Anna LundqvistFK Friskus-Varberg11:06:30
Johanna PihlströmOK Landehof11:07:00
Alexia WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK11:07:30
Nora Christine HansenAsker SK11:08:00
Irma BergDomnarvets GOIF11:08:30
Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK11:09:00
Ellen NormanSävedalens AIK11:09:30
Hedda SvenssonOK Orion11:10:00
Josefine ÖhrvallOK Skogshjortarna11:10:30
Moa BergqvistKorsnäs IF OK11:11:00
Amanda RådströmOK Enen11:11:30
Maja TorseinFrölunda OL11:12:00
Hedda BorgströmAvesta OK11:12:30
Lisa ÖstenssonOK Tranan11:13:00
Isabel UnnerudLånghundra IF11:13:30
Sanna HörnellDomnarvets GOIF11:14:00
Emma LarssonKarlskrona SOK11:14:30
Alva OláRånäs OK11:15:00
Ebba UlvagårdenVäxjö OK11:15:30
Karolina SunnanhagenStora Tuna OK11:16:00
Ida KarlssonOK Gränsen11:16:30
Sigrid HaugeSarpsborg OL11:17:00
Emilia LundstedtSjövalla FK11:17:30
Sara MartiniAsker SK11:18:00
Elsa BrandtDomnarvets GOIF11:18:30
Stina NalbinMullsjö SOK11:19:00
Linnea StenbaekOK Skogshjortarna11:19:30
Nathalie RingströmRydboholms SK11:20:00
Milla ForkéusOK Tyr11:20:30
Elsa SödervallIK Gandvik11:21:00
Julia AnderssonOK Tor11:21:30
Anna BenattiSkåneslättens OL11:22:00
Elsa KaipeOK Kåre11:22:30
Lovis HellstenNyköpings OK11:23:00
Lovisa DjerfVästerbergslagens OL11:23:30
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb11:24:00
Karin Halsaa DolvenAsker SK11:24:30
Moa HolstenHestra IF11:25:00

Annonser