Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 2, Downhill Sprint

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 2, Downhill Sprint
Arrangörsorganisation: Hestra IF
Datum: lördag 10 november 2018

H13

2 060 m, 96 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle DalinOK Kåre09:58:30
Oliver HåkanssonOK Orion09:59:00
Rasmus EastwoodLillomarka OL09:59:30
Ludvig EronnLinköpings OK10:00:00
Simon CorneliussonOK Löftan10:00:30
Linus AlinderSjövalla FK10:01:00
Hannes MogensenOK Ravinen10:01:30
Isak SkoglundUlricehamns OK10:02:00
Anton KarlssonFK Finn10:02:30
Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF10:03:00
Carl-Johan StåhlSävedalens AIK10:03:30
Wille SöderqvistOK Kåre10:04:00
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL10:04:30
Emil SeldénIF Rigor10:05:00
Fredrik WestlundKils OK10:05:30
Elias AndenæsAsker SK10:06:00
Olle PetersénOK Njudung10:06:30
Mathias AxelsonEiker OL10:07:00
Håkon BogasonLillomarka OL10:07:30
Olof OlssonOK Kåre10:08:00
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL10:08:30
Elias HällstenStora Tuna OK10:09:00
Tim MartnerFrölunda OL10:09:30
Malte ThelanderHaninge SOK10:10:00
Adam GranhageSjövalla FK10:10:30
Torbjørn LundebyLillomarka OL10:11:00
Noel BengtssonOK Skogshjortarna10:11:30
Linus NilssonOK Österåker10:12:00
Albin Lindh SporreVisborgs OK10:12:30
Love BylundIF Thor10:13:00
Albin KarlsmoIK Uven10:13:30
Elias ThoresenHalden SK10:14:00
Albin VelanderSurahammars SOK10:14:30
Gustav LundqvistHalmstad OK10:15:00
Kalle AnderssonOK Hedströmmen10:15:30
Victor HörnquistAnderstorps OK10:16:00
Axel ErikssonStora Tuna OK10:16:30
Nils SwartzOK Orion10:17:00
Martin EkFrölunda OL10:17:30
Rasmus HedarOK Tor10:18:00
Jonathan WoodhouseLillomarka OL10:18:30
Olle MalmströmLinköpings OK10:19:00
Peter LindvallHaninge SOK10:19:30
Simon WesthMullsjö SOK10:20:00
Axel AnderssonIF Thor10:20:30
Emil AlbinssonOK Skogsfalken10:21:00
Olle RingiOK Kåre10:21:30
Elias ThunbergOK Vivill10:22:00
Isak JohanssonOK Gisle10:22:30
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna10:23:00
Erik LundquistOK Ravinen10:23:30
Edvin OckbornTrollhättans SOK10:24:00
Liam WingstedtHalden SK10:24:30
Hugo MartinssonFK Finn10:25:00
Elias NyqvistOK Landehof10:25:30
Vebjørn BlindheimLillomarka OL10:26:00
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:26:30
Hugo AtterbrandOK Kåre10:27:00
Albin PaulssonOK Löftan10:27:30
Odin EkNyköpings OK10:28:00
Elia KämpeÖrkelljunga FK10:28:30
Alfred KjellénHelsingborgs SOK10:29:00
Arvid RothLinköpings OK10:29:30
Ivar LissmyrIFK Mora OK10:30:00
Fabian AlinderSjövalla FK10:30:30
Melwin ArvidssonIF Rigor10:31:00
Oscar NystrandOK Klyftamo10:31:30
Albin SundströmHestra IF10:32:00
Victor JacobsenOK Måsen10:32:30
Casper KarlssonOK Tor10:33:00
Emil ÅslundSol Tranås10:33:30
Anton VelanderSurahammars SOK10:34:00
Simon ÅkessonAnderstorps OK10:34:30
Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL10:35:00
Brage EikåsSandefjord OK10:35:30
Oskar BlomOK Löftan10:36:00
Nils NiklassonKolbotn o Skimt OL10:36:30
Emil LindbladSävedalens AIK10:37:00
Olle FlorénIF Rigor10:37:30
Alvin EdbäckOK Kåre10:38:00
Eskil BrændenLillomarka OL10:38:30
Isak HolmgårdKils OK10:39:00
Linus HallinSurahammars SOK10:39:30
Miro MårtenssonIF Thor10:40:00
Malcolm SvenssonAnderstorps OK10:40:30
Sebastian SjöqvistOK Måsen10:41:00
Henrik Repstad StoremyrPorsgrunn OL10:41:30
Petter RybergMariestads FK10:42:00
Rasmus BerglundRingerike OL10:42:30
Albin Lundvik-BarkeliusDalaportens OL10:43:00
Noah KrikströmHjärnarps OL10:43:30
Rasmus WidelundOK Kåre10:44:00
Helmer JöhnemarkStora Tuna OK10:44:30
Edvin AlexanderssonIF Rigor10:45:00
Gabriel GjoneSandefjord OK10:45:30
Karl ForsgrenVästerbergslagens OL10:46:00

Annonser