Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 2, Downhill Sprint

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 2, Downhill Sprint
Arrangörsorganisation: Hestra IF
Datum: lördag 10 november 2018

D11

1 940 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sofia JonssonLidköpings VSK11:01:00
Agnes ErlandssonVimmerby OK11:01:30
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna11:02:00
Ebba JönssonGöteborg-Majorna OK11:02:30
Märta SvennerudKarlskrona SOK11:03:00
Julia LönnHalmstad OK11:03:30
Edit TreptowAnderstorps OK11:04:00
Frida ÖhrvallOK Skogshjortarna11:04:30
Ebba KopkaIFK Göteborg Orientering11:05:00
Kajsa ElfströmOK Orinto11:05:30
Matilda SöderbergOK Skogsfalken11:06:00
Hanna AronssonRyda SK11:06:30
Linnea Kimell TynnvallGotlands Bro OK11:07:00
Vilma LöfgrenOK Skogshjortarna11:07:30
Linn EnbomVänersborgs SK11:08:00
Amanda GustavssonVäxjö OK11:08:30
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg11:09:00
Alice BrandtOK Löftan11:09:30
Frida EmilssonFK Åsen11:10:00
Amanda PerssonHalmstad OK11:10:30
Nellie EngdahlOK Skogshjortarna11:11:00
Anna JohannessonFrölunda OL11:11:30
Wilma PalmqvistOK Tranan11:12:00
Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna11:12:30
Emilia MellegårdLidköpings VSK11:13:00
Daniella GjoneSandefjord OK11:13:30
Minna WingstedtHalden SK11:14:00
Emma PerssonHalmstad OK11:14:30
Elvina BergdahlOK Orinto11:15:00
Erle Elise WoldOK Moss11:15:30
Alice HultLidköpings VSK11:16:00
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg11:16:30
Frida SkoglundUlricehamns OK11:17:00
Elma FribergOK Vivill11:17:30
Elin AnderssonOK Löftan11:18:00
Ella PetterssonOK Kullingshof11:18:30
Moa BengtssonOK Skogshjortarna11:19:00
Irma WesthMullsjö SOK11:19:30
Ida AnderssonVänersborgs SK11:20:00
Miranda NiklassonVäxjö OK11:20:30
My WallenborgLunds OK11:21:00
Emelina HolmqvistSjövalla FK11:21:30
Elin NobornIFK Göteborg Orientering11:22:00
Alma KjellénHelsingborgs SOK11:22:30
Hilda LindénVäxjö OK11:23:00
Emma Aune JakobsenOK Moss11:23:30
Andrea EnbomVänersborgs SK11:24:00
Signe NygårdOK Skogshjortarna11:24:30
Maja ThimbergSöders-Tyresö11:25:00
Emma WisslerFK Herkules11:25:30

Annonser