Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 2, Downhill Sprint

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 2, Downhill Sprint
Arrangörsorganisation: Hestra IF
Datum: lördag 10 november 2018

H45

2 220 m, 80 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Robert EneljungIFK Göteborg Orientering09:59:00
Daniel LeibundgutOLV Hindelbank09:59:30
Henrik EssungerSjövalla FK10:00:00
Fredrik EnbergHalmstad OK10:00:30
Andreas PihlströmOK Landehof10:01:00
Tore Rytter JakobsenOK Moss10:01:30
Dag AusenPorsgrunn OL10:02:00
Jonas AxelssonLerums SOK10:02:30
Ronnie BohmanOK Orinto10:03:00
Jo Børre EikåsSandefjord OK10:03:30
Joakim KarmetunOK Njudung10:04:00
Per-Markus JönssonKalmar OK10:04:30
Stefan SandahlIK Hakarpspojkarna10:05:00
Sverre WisløffAsker SK10:05:30
Johan AnderssonHultsfreds OK10:06:00
Mats JohanssonOK Hällen10:06:30
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK10:07:00
Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:07:30
Henrik AnderssonOK Löftan10:08:00
Håkan RundqvistOK Nackhe10:08:30
William RexOK Landehof10:09:00
Peter LekbergSävedalens AIK10:09:30
Mikael LundqvistHalmstad OK10:10:00
Jonas SvenssonOK Orion10:10:30
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL10:11:00
Tore SandvikHalden SK10:11:30
Magnus WihlborgOK Gynge10:12:00
Jonas K JohanssonOK Skogsfalken10:12:30
Magnus LarssonKarlskrona SOK10:13:00
Martin BobergIF Rigor10:13:30
Peter AspIFK Göteborg Orientering10:14:00
Steinar EastwoodLillomarka OL10:14:30
Torbjörn LönkvistOK Vivill10:15:00
Ola SöderbergOK Skogsfalken10:15:30
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL10:16:00
Markus OlinIK Hakarpspojkarna10:16:30
Gabriel ThörnbladOK Flundrehof10:17:00
Magnus HomannOK Orinto10:17:30
Per HolmbergUlricehamns OK10:18:00
Ulf NyqvistOK Landehof10:18:30
Anders IvarssonFK Friskus-Varberg10:19:00
Knut Ivar JohansenSandefjord OK10:19:30
Martin SvenssonIF Rigor10:20:00
Martin LarssonIFK Göteborg Orientering10:20:30
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro10:21:00
Erik SkoglundSol Tranås10:21:30
Olle BjörneldKalmar OK10:22:00
Espen SvaeSarpsborg OL10:22:30
Tommy AnderssonVänersborgs SK10:23:00
Urban BillingHultsfreds OK10:23:30
Andreas FagerbergVäxjö OK10:24:00
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna10:24:30
Lars BerglundRingerike OL10:25:00
Magnus HanssonOK Löftan10:25:30
Mattias JägstedtHalmstad OK10:26:00
Kristofer DrejmoOK Landehof10:26:30
Anders HedbergOK Södertörn10:27:00
Stefan KinellIFK Göteborg Orientering10:27:30
Jörgen ÅhlÅmåls OK10:28:00
Viktor SkobeKalmar OK10:28:30
Per ErlandssonVimmerby OK10:29:00
Magnus NordströmKils OK10:29:30
Pär JohannessonFrölunda OL10:30:00
Arild NyhaugAsker SK10:30:30
Anders SundelinOK Orion10:31:00
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK10:31:30
Fredrik HanssonIF Rigor10:32:00
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:32:30
Per Olav AndersenVang OL10:33:00
Pontus JohnssonMatteus SI10:33:30
Martin JohanssonOK Orinto10:34:00
Johan HanssonOK Löftan10:34:30
Pontus KastrupFK Herkules10:35:00
Johan NiklassonVäxjö OK10:35:30
Patrik IngelströmOK Gynge10:36:00
Mats RönnborgIK Uven10:36:30
Joakim KopkaIFK Göteborg Orientering10:37:00
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna10:37:30
Tomas FridénOK Gränsen10:38:00
Niklas PerssonHalmstad OK10:38:30

Annonser