Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 2, Downhill Sprint

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 2, Downhill Sprint
Arrangörsorganisation: Hestra IF
Datum: lördag 10 november 2018

Öppen motion 3

1 890 m, 64 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marie CarlssonFrölunda OL10:00:00
Kajsa BäcklundRonneby OK10:00:40
Marita HultanderIF Rigor10:01:50
Sara SjöholmOK Norrvirdarna10:04:01
Maria DelinFK Åsen10:05:28
Veronica DahlbomHelsingborgs SOK10:08:33
Janne ErikssonEds SK10:08:54
Robert NorénOK Njudung10:13:02
Kjell AnderssonHjobygdens OK10:13:46
Lovisa AnderssonHjobygdens OK10:13:47
Helen JosefssonOK Kullingshof10:14:01
Jennie SaleskogRonneby OK10:16:48
Lars EkmarkHjobygdens OK10:18:06
Linnea EkmarkHjobygdens OK10:18:08
Hanna BremerMariestads FK10:18:21
Felix OhrgrenAnderstorps OK10:18:33
Johanna LindénVäxjö OK10:19:51
Olle OhrtSol Tranås10:20:27
Ulf ClaessonUlricehamns OK10:20:40
Emma WestbergHestra IF10:24:32
Malin ThelanderHaninge SOK10:24:58
Annika EkdahlSävedalens AIK10:26:28
Greta AndréDegerfors OK10:26:56
Jenny GreenOK Vivill10:29:13
Nellie NilssonOK Vivill10:29:15
Oskar WardOK Vivill10:29:15
Kinna ÅslundSol Tranås10:29:42
Ellinor RosenbergOK Vilse 8710:32:01
Anna RosenbergOK Vilse 8710:32:05
Selma SamuelssonOK Vivill10:33:21
Ola SamuelssonOK Vivill10:33:23
Miguel ValeroHalden SK10:36:28
Martina BengtssonFK Friskus-Varberg10:38:19
Stephanie BaidaUlricehamns OK10:38:22
Tobias ErikssonÅmåls OK10:38:28
Ulf PalmqvistIFK Sävsjö10:39:11
Katarina ErikssonOK Klyftamo10:39:34
Matilda PetterssonDomnarvets GOIF10:39:40
Agnes NilssonDomnarvets GOIF10:39:41
Marie HermanssonOK Kullingshof10:43:09
Michelle LunneOK Kullingshof10:43:10
Sumali SkottÅmåls OK10:46:43
Stellan HelgessonMarkbygdens OK10:46:51
Lena JohanssonIFK Sävsjö10:47:11
Sverre Norheim-Martinsen10:47:37
Åsa HanssonIF Rigor10:49:09
Anders SaleskogRonneby OK10:49:14
Andreas SjögrenTidaholm SOK Sisu10:50:07
Borgar Syrstad-VindenesIF Sturla10:56:18
Ellen GunnarssonOK Vilse 8711:02:58
Timofej SibilevKarlskrona SOK11:04:18
Lina LundbergKlubblös11:05:53
Anna HögbergOK Tranan11:05:55
Cecilia SahlstedtSol Tranås11:07:28
Lise-Lott AhlstedtÅmåls OK11:09:47
Erik GanningIK Omega11:12:50
Hugo KonradssonIK Omega11:12:51
Anne Sofie HellstrandIF Rigor11:13:12
Anna GöranssonIFK Sävsjö11:13:37
Carina PerssonAndrarums IF11:20:16
Karin LarssonOK Enen11:26:38
Matilda TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:29:12
Morten BreimoOK Moss 11:30:05
Johannes AxelssonOK Norrvirdarna11:35:09

Annonser