Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 2, Downhill Sprint

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 2, Downhill Sprint
Arrangörsorganisation: Hestra IF
Datum: lördag 10 november 2018

Öppen motion 7

2 150 m, 108 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik StåhlHjärnarps OL09:58:50
Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg10:00:00
Patrik LanderOK Enen10:00:00
Emelie RönnborgIK Uven10:00:00
Hans AnderssonIK Gandvik10:00:28
Greger LorénOK Frisene10:00:33
Lars MelanderLidköpings VSK10:01:18
Peter HagströmFalkenbergs OK10:01:57
Karl-Eric BackmanLidköpings VSK10:02:08
Michaela KällstrandÅmåls OK10:02:35
Ola NilssonAlvesta SOK10:03:15
Carl GranströmNAIS Orienteringsklubb10:05:58
Maria HöglundSjövalla FK10:06:02
Jenny WåhlinDomnarvets GOIF10:06:43
Clas NilssonKarlskrona SOK10:07:11
Tommy StenkvistRyda SK10:08:50
Mikael KarlssonOK Skogsfalken10:08:54
Erik LindströmOK Tranan10:09:33
Fredrik HöökFjärås AIK10:09:35
Jonas GustafssonOK Kåre10:09:50
Anna-Karin NorrmanGöteborg-Majorna OK10:09:56
Jessica De Groot BoersmaRydboholms SK10:10:34
Elisabeth ÅkärbjärIFK Mora OK10:10:43
Niklas JohanssonGöteborg-Majorna OK10:10:58
Annika JosefssonKarlskrona SOK10:11:11
Anders LevinSvaide Roma SOK10:11:21
Rikard AndreassonIFK Göteborg Orientering10:12:48
Philip StensbyTibro OK10:13:09
Thomas ElofssonOK Njudung10:13:30
Marina JohanssonOK Njudung10:14:25
Olof BjörkmanKungälvs OK10:15:18
Adam OdénFjärås AIK10:15:46
Bo HultgrenOK Njudung10:16:52
Dennis TollOK Njudung10:18:17
Veronica AdolfssonAnderstorps OK10:19:32
Anna BäckstädeVisborgs OK10:19:32
Mikael WardOK Vivill10:19:37
Lena FlinkFjärås AIK10:20:01
Tobias FarbrotGöteborg-Majorna OK10:20:08
Bert ThorssonRyda SK10:20:31
Mats ErikssonGöteborg-Majorna OK10:21:10
Peter SunnegårdhRonneby OK10:21:15
Jonny JohanssonOK Njudung10:23:46
Maria FolkestadAnderstorps OK10:25:37
Ulrika OdénFjärås AIK10:26:41
Jonas NorrmanGöteborg-Majorna OK10:27:01
Åsa LarssonOK Hällen10:27:30
Per-Olof EliassonSOK 6810:30:27
Niclas NilssonOK Österåker10:31:45
Michael WilhelmssonKorsnäs IF OK10:32:08
Nina KastrupFK Herkules10:32:10
Stefan GraadIF Rigor10:32:54
Jacob SvenssonSöders-Tyresö10:34:35
Jesper IngelsboOK Tranan10:34:50
Maxim JohanssonSol Tranås10:35:16
Jenny KällmanOK Hällen10:35:51
Björn ZettervallKarlskrona SOK10:35:52
Jonny LagerströmRonneby OK10:36:50
Frans JohanssonFK Friskus-Varberg10:38:07
Ann-Sophie OhlinOK Tranan10:39:31
Magnus EmilssonOK Skogsfalken10:41:07
Henrik OhrtSol Tranås10:43:18
Erik SjöqvistOK Måsen10:44:04
Margrita SjöqvistOK Måsen10:44:05
Anders HellminVisborgs OK10:45:36
Jenny Lind ÖhgrenKarlsbyhedens OK10:49:24
Kristin FranssonFK Friskus-Varberg10:49:49
Stefan NormanSävedalens AIK10:51:15
Anders SwedinLidköpings VSK10:52:03
Tomas RahmOK Norrvirdarna10:52:13
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK10:53:03
Fredrik HåkanssonRonneby OK10:53:21
Oskar EkbergGöteborg-Majorna OK10:56:27
Anna BeischerIK Uven10:56:55
Stefan BergOK Enen10:58:50
Marie Ståhl NordströmHjärnarps OL11:00:36
Peter NyströmIF Thor11:01:28
Jesper NyströmIF Thor11:02:32
Mattias HolmströmÅmåls OK11:02:42
Helen NilssonHärlövs IF11:03:06
Anna RönnborgIK Uven11:03:21
Ingrid BronebakkHalden SK11:04:13
Ola WillstrandOK Gisle11:06:17
Staffan OlssonStigsökarna11:09:12
Jenny OlssonStigsökarna11:09:35
Lena MasesStora Tuna OK11:11:13
Magnus KronmarKarlskrona SOK11:12:47
Sara LissmyrIFK Mora OK11:12:55
Fredrik GanningIK Omega11:13:01
Åsa GranströmNAIS Orienteringsklubb11:13:34
Mattias PalmqvistOK Tranan11:13:48
Daniel JohanssonRyda SK11:14:13
Per RoothVäxjö OK11:14:34
Viktor ThorssonRyda SK11:14:56
Aksel OlsenAsker SK11:15:16
Jonas BergdahlOK Orinto11:15:35
Andreas EkbladhSol Tranås11:18:56
Albert BrickarpSol Tranås11:20:20
Simon LarssonSävedalens AIK11:21:27
Ulf JohanssonOK Gisle11:22:05
Torleif GaltelandAsker SK11:23:34
Tomas CarlssonÅmåls OK11:24:31
Helena BlomqvistMarkbygdens OK11:27:02
Fredrik HofflanderGöteborg-Majorna OK11:37:56
Helge Long PedersenFarumTisvilde OK11:38:46
Margareta HofflanderGöteborg-Majorna OK11:39:46
Frida WallentinLerums SOK11:40:56
Claes DavidssonGöteborg-Majorna OK11:41:38

Annonser