Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 2, Downhill Sprint

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 2, Downhill Sprint
Arrangörsorganisation: Hestra IF
Datum: lördag 10 november 2018

D21

2 420 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin DahlinDomnarvets GOIF09:59:00
1Linda HallbergBredareds IF09:59:30
2Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF10:00:00
3Elin Falk SörqvistIF Thor10:00:30
4Linnea GustafssonOK Gynge10:01:00
5Ida WillénFalköpings AIK OK10:01:30
6Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL10:02:00
7Ebba AndrénTibro OK10:02:30
8Sara IvarssonOK Kullingshof10:03:00
9Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK10:03:30
10Therese EkströmHalmstad OK10:04:00
11Sara SöderblomÄtrans IF10:04:30
12Carina SvenssonBredaryds SOK10:05:00
13Anastasia DzianisavaSävedalens AIK10:05:30
14Frida KjellmanLidköpings VSK10:06:00
15Malin SettergrenHalmstad OK10:06:30
16Sara HägnanderLidköpings VSK10:07:00
17Elinor LindelöwHärlövs IF10:07:30
18Alicia FribergIF Hagen10:08:00
19Emilia HenryssonTibro OK10:08:30
20Kateryna DzemaSävedalens AIK10:09:00
21Karin HåkanssonOK Gränsen10:09:30
22Marie JinnemoHjärnarps OL10:10:00
23Karin ThernOK Skogshjortarna10:10:30
24Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF10:11:00
25Sofia HolmgårdKils OK10:11:30
26Helen HanstockÖstersunds OK10:12:00
27Hanna LindströmOK Tranan10:12:30

H21

2 800 m, 54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Emil JohanssonOK Kullingshof10:57:30
102Andreas JohanssonOK Kullingshof10:58:00
103Emil AnderssonOK Kullingshof10:58:30
104Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK10:59:00
105Mikael MellegårdLidköpings VSK10:59:30
106Magnus SödervallIK Gandvik11:00:00
107Conny ErixonOK Kullingshof11:00:30
108Mattias OlofssonOK Enen11:01:00
109Anton KarlssonOK Kullingshof11:01:30
110Damien RenardOK Denseln11:02:00
111Oskar ErikssonOK Älgen11:02:30
112Sergey FedatsenkaSävedalens AIK11:03:00
113Göran BladOK Kullingshof11:03:30
114Joel AnderssonIK Gandvik11:04:00
115Björn LundquistOK Ravinen11:04:30
116Filip TrofastBredaryds SOK11:05:00
117John GabrielssonSävedalens AIK11:05:30
118Pontus KarlssonMarkbygdens OK11:06:00
119Samuel PihlströmOK Landehof11:06:30
120Martin HogedalOK Alehof11:07:00
121Simon WallmanOK Kullingshof11:07:30
122Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL11:08:00
123Torgny LindströmRonneby OK11:08:30
124Albin TengvallBoxholm-Mjölby OL11:09:00
125James TurtonÖstersunds OK11:09:30
126August MollénOK Denseln11:10:00
127Andreas ClaessonOK Kullingshof11:10:30
128Felix AxelssonMarkbygdens OK11:11:00
129Torbjörn PetterssonOK Kullingshof11:11:30
130Erik KvarnströmKils OK11:12:00
131Göran ThimbergSöders-Tyresö11:12:30
132Henrik SandströmOK Ravinen11:13:00
133Emil WingstedtHalden SK11:14:00
134Jacob EnbergHalmstad OK11:14:30
135Pontus ForsbergOK Kullingshof11:15:00
136Kjell AlmgrenOK Ravinen11:15:30
137Tommy BäckOK Kullingshof11:16:00
138Joel Börjesson ErikssonStorviks IF11:16:30
139Peter AnderssonSöders-Tyresö11:17:00
140Johan NilssonHultsfreds OK11:17:30
141Henrik AnderssonOK Gynge11:18:00
142Thomas LjungOK Kullingshof11:18:30
143Felix GarmerGöteborg-Majorna OK11:19:00
144Daniel HåkanssonOK Gränsen11:19:30
145Johan HagströmFalkenbergs OK11:20:00
146Olle SörqvistMarkbygdens OK11:21:00
147Niklas HidmanHalmstad OK11:21:30
148Tobias NobornIFK Göteborg Orientering11:22:00
149Rasmus BäckOK Kullingshof11:22:30
150Simon BjörnehällOK Gränsen11:23:00
151Tobias ErixonOK Kullingshof11:23:30
152Niklas NilssonHärlövs IF11:24:00
153Fredrik SörqvistSigtuna OK11:24:30
154Allan MogensenOK Ravinen11:25:00

D20

2 080 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Julia StrömUlricehamns OK10:08:00
Moa ErlandssonVimmerby OK10:08:30
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad10:09:00
Olivia LönkvistOK Vivill10:09:30
Elin LoodIK Gandvik10:10:00
Johanna RundqvistOK Nackhe10:10:30
Tove JohanssonOK Alehof10:11:00
Malin JanssonHjobygdens OK10:11:30
Elinor DelinFK Åsen10:12:00
Kajsa IsidorssonOK Vivill10:12:30
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad10:13:00
Cecilia DjerfVästerbergslagens OL10:13:30

H20

2 240 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Adam LiljaOK Enen10:00:00
Håkon KornmoPorsgrunn OL10:00:30
Ludvig EkNyköpings OK10:01:00
Simon SchusterIFK Lidingö SOK10:01:30
Simen BallangrudOL Toten-Troll10:02:00

D18

2 120 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Evelina BergSöders-Tyresö10:17:00
Lovisa RingHalmstad OK10:17:30
Maren NorderudIL Tyrving10:18:00
Julia ElverlindOK Tranan10:18:30
Elise AusenPorsgrunn OL10:19:00
Amanda JanssonOK Djerf10:19:30
Anna FlakbergIFK Göteborg Orientering10:20:00
Kajsa WardOK Vivill10:20:30
Nora AeglerEksjö SOK10:21:00
Ingeborg RognstadHadeland OL10:21:30
Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK10:22:00
Alva RyttherVästerbergslagens OL10:22:30
Vendela LönkvistOK Vivill10:23:00
Malva SteenOK Enen10:23:30
Sofia JanssonHjobygdens OK10:24:00
Beata PetterssonGotlands Bro OK10:24:30
Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb10:25:00
Paulina JägstedtHalmstad OK10:25:30
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK10:26:00
Emma NilssonAlvesta SOK10:26:30
Lovisa BlomgrenSOK Aneby10:27:00
Matilda JohannessonFrölunda OL10:27:30
Hanne VassendPorsgrunn OL10:28:00
Linn PeterssonOK Vivill10:28:30
Karolina DjerfVästerbergslagens OL10:29:00
Kamilla LomeHamar OK10:29:30
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL10:30:00
Signe NilssonNyköpings OK10:30:30

H18

2 360 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ville FontellOK Enen10:34:00
Erik LundStenungsunds OK10:34:30
Aron ThorénRonneby OK10:35:00
Mattias LevinSvaide Roma SOK10:35:30
Emil SundströmOK Orinto10:36:00
Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna10:36:30
Noah BechtelFK Friskus-Varberg10:37:00
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL10:37:30
Isac EricssonVäxjö OK10:38:00
Erik ErikssonOK Älgen10:38:30
Axel ErikssonOK Löftan10:39:00
Mattis PerssonEksjö SOK10:39:30
Njaal Ellegaard MelbyVang OL10:40:00
Carl JosefssonSävedalens AIK10:40:30
Emil NilssonAndrarums IF10:41:00
Anton SegermanIF Thor10:41:30
Simon GiselssonRonneby OK10:42:00
Gustav NirvinHaninge SOK10:42:30
Ludvig HolmqvistOK Tor10:43:00
Jostein Svaland DaleVang OL10:43:30
Albin FalkNyköpings OK10:44:00
Tim DalheimerIK Vikings OK10:44:30
Rasmus MathisenPorsgrunn OL10:45:00
Adrian VartiaOK Löftan10:45:30
Simon FreylandEksjö SOK10:46:00
Hugo HåkanssonIK Ymer10:46:30
Erik HanssonKarlskrona SOK10:47:00
Olle BergstedtMarkbygdens OK10:47:30
Gustav ÖstenssonOK Tranan10:48:00
Albin StrömbergOK Gynge10:48:30
Gustav ÅmanOK Vilse 8710:49:00
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK10:49:30
Anton KarlssonMariestads FK10:50:00
Adrian SkobeKalmar OK10:50:30
Pontus BierfeldtÄrla IF10:51:00
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg10:51:30
Ola EklundKatrineholms OK10:52:00
Daniel GlimténOK Löftan10:52:30
Casper HedarOK Tor10:53:00
Johan Kristian UndelandIF Sturla10:53:30
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL10:54:00
Samuel HåkanssonRonneby OK10:54:30
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:55:00
Henrik WillamoSödertälje-Nykvarn OF10:55:30
Andreas JohanssonLidköpings VSK10:56:00

D16

2 030 m, 128 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Kimberlie LeAnderstorps OK10:20:30
202Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK10:21:00
203My VelanderSurahammars SOK10:21:30
204Alice EkNyköpings OK10:22:00
205Maja BergqvistKorsnäs IF OK10:22:30
206Lovisa HambäckLånghundra IF10:23:00
207Emilia JohnssonOK Kåre10:23:30
208Vilmalee SuwanOK Vilse 8710:24:00
209Isabella JoonsLeksands OK10:24:30
210Alma WallmanVästerbergslagens OL10:25:00
211Elin EmilssonOK Skogsfalken10:25:30
212Erika ÅkessonMarkbygdens OK10:26:00
213Hanna RothLinköpings OK10:26:30
214Sofia RaskKungälvs OK10:27:00
215Marieluise Schmitt GranHalden SK10:27:30
216Mille JægtvikKonnerud IL10:28:00
217Hanna OlssonIFK Sävsjö10:28:30
218Ingrid BlindheimLillomarka OL10:29:00
219Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb10:29:30
220Une HoltermannPorsgrunn OL10:30:00
221Tiril HolenKonnerud IL10:30:30
222Tilda BorgströmAvesta OK10:31:00
223Hanna SkoglundSol Tranås10:31:30
224Emma EliassonDomnarvets GOIF10:32:00
225Sanna HedbergOK Södertörn10:32:30
226Netta Bar-NathanLillomarka OL10:33:00
227Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK10:33:30
228Ida HänströmTäby OK10:34:00
229Ebba LindOK Skärmen10:34:30
230Alva SvärdhagenLidköpings VSK10:35:00
231Malene InstanesIF Sturla10:35:30
232Selma HøivoldKongsberg OL10:36:00
233Rebecka PihlströmOK Landehof10:36:30
234Linn RistoOK Linné10:37:00
235Ellen HannrupIF Thor10:37:30
236Smilla MogensenOK Ravinen10:38:00
237Sofia DjerfVästerbergslagens OL10:38:30
238Julia KarlssonOK Skogsfalken10:39:00
239Johanna Sofie LongfjeldModum O-lag10:39:30
240Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö10:40:00
241Emilie JohansenSandefjord OK10:40:30
242Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL10:41:00
243Lisa ThunellIFK Lidingö SOK10:41:30
244Eira HertinIK Hakarpspojkarna10:42:00
245Eleonora AlinderSjövalla FK10:42:30
246Hanna RingRonneby OK10:43:00
247Bella PalmqvistIFK Sävsjö10:43:30
249Caroline GuttkeNyköpings OK10:44:30
250Filippa SöderbergKalmar OK10:45:00
251Hedda RöstinOK Ravinen10:45:30
252Lina HällstenStora Tuna OK10:46:00
253Thea NordinKorsnäs IF OK10:46:30
254Mari ØverbyKongsberg OL10:47:00
255Martina RizziEksjö SOK10:47:30
256Ine InstanesIF Sturla10:48:00
257Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL10:48:30
258Martine SkjelsvikLillehammer OK10:49:00
259Olivia LundstedtSjövalla FK10:49:30
260Emma AlmgrenOK Ravinen10:50:00
261Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna10:50:30
262Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL10:51:00
263Frida JardingNyköpings OK10:51:30
264Elin FlakbergIFK Göteborg Orientering10:52:00
265Ellinor LihvOK Gränsen10:52:30
266Klara AnderssonDomnarvets GOIF10:53:00
267Konstanse MoholthKongsberg OL10:53:30
268Ella StenilsOK Hällen10:54:00
269Tove SjöbergTullinge SK10:54:30
270Klara NordströmKils OK10:55:00
271Oda Isnes TyseEiker OL10:55:30
272Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK10:56:00
273Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL10:56:30
274Elsa KarlssonOK Landehof10:57:00
275Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb10:57:30
277Hedda Slang-SundsetvikHalden SK10:58:30
278Tuva-Cajsa SpikLeksands OK10:59:00
279Vendela SöderqvistOK Kåre10:59:30
280Ellen OhrtSol Tranås11:00:00
281Alva NyströmIF Thor11:00:30
282Klara PerssonHalmstad OK11:01:00
283Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna11:01:30
284Astrid RognstadHadeland OL11:02:00
285Elin RahmOK Norrvirdarna11:02:30
286Clara SamuelssonOK Vivill11:03:00
287Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebro11:03:30
288Ebba CarneliusOK Hällen11:04:00
289Ella SöderbergOK Skogsfalken11:04:30
290Malva JönssonKalmar OK11:05:00
291Emma EliassonFK Friskus-Varberg11:05:30
292Karin WedmanVästerbergslagens OL11:06:00
293Therese NilssonOK Österåker11:06:30
294Elin NilssonAndrarums IF11:07:00
295My BlixtAvesta OK11:07:30
296Rebecka WestlundKils OK11:08:00
297Iselin SørensenIF Sturla11:08:30
298Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK11:09:00
299Irma SvenssonOK Klyftamo11:09:30
300Tilda PalmIK Hakarpspojkarna11:10:00
301Hedda SpangbergKonnerud IL11:10:30
302Tyra DernfalkVästerbergslagens OL11:11:00
303Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK11:11:30
304Lisa ÅkessonMarkbygdens OK11:12:00
305Thilda SeldénIF Rigor11:12:30
306Lise Hermann StrømSandefjord OK11:13:00
307Tove RingiOK Kåre11:13:30
308Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering11:14:00
309Maria LogrenSjövalla FK11:14:30
310Alva NiklassonKolbotn o Skimt OL11:15:00
311Sara HedeSödertälje-Nykvarn OF11:15:30
312Elvira LjungbergOK Skogsfalken11:16:00
313Elsa GörasLeksands OK11:16:30
314Elsa LinderOK Hällen11:17:00
315Emma IsidorssonOK Vivill11:17:30
316Emma SvidénSöders-Tyresö11:18:00
317Astrid ErikssonUlricehamns OK11:18:30
318Alma SandVästerbergslagens OL11:19:00
319Moa SahlstedtSol Tranås11:19:30
320Amanda GranqvistOK Ravinen11:20:00
321Synne Marie JenssenHalden SK11:20:30
322Marion NustadØyer/Tretten if11:21:00
323Amanda KarmetunOK Njudung11:21:30
324Olivia AspIFK Göteborg Orientering11:22:00
325Emma IvarssonOK Kullingshof11:22:30
326Emma WesterlundNyköpings OK11:23:00
327Ida HallinSurahammars SOK11:23:30
328Elsa NilssonDomnarvets GOIF11:24:00
329Moa SkoogFalköpings AIK OK11:24:30
330Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL11:25:00

H16

2 200 m, 174 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
401Lucas TreldalLunds OK09:59:00
402Filip HåkanssonOK Orion09:59:30
403Sven SjöqvistOK Måsen10:00:00
404Emil JägstedtHalmstad OK10:00:30
405Jacob JohanssonLidköpings VSK10:01:00
406Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK10:01:30
407Vide EneljungIFK Göteborg Orientering10:02:00
408Anders RosenvoldPorsgrunn OL10:02:30
409Edvin BorneFrölunda OL10:03:00
410Hampus PerssonOK Enen10:03:30
411David BorgSödertälje-Nykvarn OF10:04:00
412Tim BergbomSöders-Tyresö10:04:30
413Erik BrandtDomnarvets GOIF10:05:00
414Olle ElfströmOK Orinto10:05:30
415Lukas KlausenIF Sturla10:06:00
416Philip VibergRyda SK10:06:30
417Vetle DrageKongsberg OL10:07:00
418Olaf Halsaa DolvenAsker SK10:07:30
419Edvin HenryssonTibro OK10:08:00
420Lucas ChavdaSöders-Tyresö10:08:30
421Kristian Fredriksen AasAsker SK10:09:00
422Gustav HarrysonOK Skogshjortarna10:09:30
423Hugo EricssonVäxjö OK10:10:00
424Gaute LindaasElverum OK10:10:30
425Arvid BylundIF Thor10:11:00
426Melker LundinOK Hällen10:11:30
427Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK10:12:00
428Joachim KnudsenIF Sturla10:12:30
429Zacharias ÅkerlundStigmännen Karlshamns OK10:13:00
430Anton UllerKils OK10:13:30
431Erik JohanssonOK Alehof10:14:00
432Arvid KronmarKarlskrona SOK10:14:30
433Fabian AnderssonRonneby OK10:15:00
434Johan LundStenungsunds OK10:15:30
435Karl GranathOK Kåre10:16:00
436Henrik NorgrenStora Tuna OK10:16:30
437Elmer ÖhgrenKarlsbyhedens OK10:17:00
438Edvin SahlinOK Löftan10:17:30
439Henrik PetrisiVästerbergslagens OL10:18:00
440Martin BirkelundAsker SK10:18:30
441Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK10:19:00
442Gabriel HåkanssonRonneby OK10:19:30
443Jonas EikåsSandefjord OK10:20:00
444Jonathan EylertsenHalden SK10:20:30
445Albin PerssonHalmstad OK10:21:00
446William SturessonLerums SOK10:21:30
447Arvid EkströmStenungsunds OK10:22:00
448Ludvig CarlbomUlricehamns OK10:22:30
449Johan EgerKongsberg OL10:23:00
450Folke SvangrenGotlands Bro OK10:23:30
451Oscar HultgrenOK Njudung10:24:00
452Kasper LagerströmNyköpings OK10:24:30
453Anton BlomqvistMarkbygdens OK10:25:00
454Even Amundsen BjørkliRingerike OL10:25:30
455Arvid AronssonGöteborg-Majorna OK10:26:00
456Erik IngemarssonHestra IF10:26:30
457Albin NyqvistOK Landehof10:27:00
458Samuel BökeOK Kullingshof10:27:30
459Simen VågeAsker SK10:28:00
460Axel LindgrenNyköpings OK10:28:30
461Jonas CarlssonStora Tuna OK10:29:00
462Simen KolbergsrudRøyken O-lag10:29:30
463Ivo Cousins ClarhällSöders-Tyresö10:30:00
464Jakob MobergOK Löftan10:30:30
465Albin GezeliusIFK Mora OK10:31:00
466Johan BergiusVisborgs OK10:31:30
467Jesper CarlssonIK Uven10:32:00
468Anton TörnqvistKarlskrona SOK10:32:30
469Christoffer LindgrenOK Kåre10:33:00
470Wilmer HolmqvistSjövalla FK10:33:30
471Olav MelheimIF Sturla10:34:00
472Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF10:34:30
473Mattis GranströmNAIS Orienteringsklubb10:35:00
474Casper SkeppSävedalens AIK10:35:30
475Martin AusenPorsgrunn OL10:36:00
476Hugo BremerMariestads FK10:36:30
477Sixten EkbladhSol Tranås10:37:00
478Gustav LidmanTibro OK10:37:30
479Hugo EtemadFrölunda OL10:38:00
480Erik FredrikssonStora Tuna OK10:38:30
481Elias PerssonFjärås AIK10:39:00
482Isak OlssonStigsökarna10:39:30
483Sander Tonjer FingarsenElverum OK10:40:00
484Andreas HolmqvistNyköpings OK10:40:30
485Felix FinsrudAsker SK10:41:00
486Grunde Gjedtjernet IsaksætreIFK Göteborg Orientering10:41:30
487David AlménTrollhättans SOK10:42:00
488Ossian KihlströmDalaportens OL10:42:30
489Linus BjørkeHalden SK10:43:00
490Erik ThoressonAndrarums IF10:43:30
491Atle Nikolai WølloKongsberg OL10:44:00
492Albin EronnLinköpings OK10:44:30
493Edvin HellstenNyköpings OK10:45:00
494Jakob Gadefors NauHaninge SOK10:45:30
495Daniel NystuenRøyken O-lag10:46:00
496Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK10:46:30
497Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF10:47:00
498Rasmus LindbergAvesta OK10:47:30
499Emrik LindFK Herkules10:48:00
500Alexander WestlingFK Friskus-Varberg10:48:30
501Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SK10:49:00
502Gustav NorbergOK Hällen10:49:30
503Elias ThörnbladTrollhättans SOK10:50:00
504Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:50:30
505Felix DrejmoOK Landehof10:51:00
506Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK10:51:30
507Arvid LundqvistHalmstad OK10:52:00
508Loke HedbergLunds OK10:52:30
509Alex JohanssonFK Friskus-Varberg10:53:00
510Hugo LarssonKarlskrona SOK10:53:30
511Gustav BohmanOK Orinto10:54:00
512Melvin NilssonHärlövs IF10:54:30
513Egil LissmyrIFK Mora OK10:55:00
514Linus NorénOK Njudung10:55:30
515Mikkel BerglundRingerike OL10:56:00
516Stellan GradinAndrarums IF10:56:30
517Sondre YtterbøAsker SK10:57:00
518Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL10:57:30
519Felix BäckstädeVisborgs OK10:58:00
520Isak AnängenNyköpings OK10:58:30
521Markus HalvarssonLeksands OK10:59:00
522Halvard KornmoPorsgrunn OL10:59:30
523Lukas AndrénTibro OK11:00:00
524Rolf HaugKongsberg OL11:00:30
525Simon NordbergGöteborg-Majorna OK11:01:00
526Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK11:01:30
527Tobias MathisenPorsgrunn OL11:02:00
528Fabian OdénFjärås AIK11:02:30
529Simen Aure SkogedalAsker SK11:03:00
530Adam ÖsterdahlVisborgs OK11:03:30
531Sindre Grøv SvensenLillehammer OK11:04:00
532Sigurd Saxe SandvikHalden SK11:04:30
533Henry SvensVästerbergslagens OL11:05:00
534Lukas LarssonOK Skogshjortarna11:05:30
535Alfred ÖstergrenAlvesta SOK11:06:00
536Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb11:06:30
537Jakob WidelundOK Kåre11:07:00
538Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK11:07:30
539Gustav WallmanMatteus SI11:08:00
540Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna11:08:30
541Hugo UnossonKalmar OK11:09:00
542Sigurd SmemoIF Sturla11:09:30
543Axel BechtelFK Friskus-Varberg11:10:00
544Hugo KindbornOK Hällen11:10:30
545Tage KinellIFK Göteborg Orientering11:11:00
546Linus BenjaminssonLidköpings VSK11:11:30
547Filip StorellHaninge SOK11:12:00
548Thobias BrodinIFK Mora OK11:12:30
549Jesper JohanssonOK Löftan11:13:00
550Eilev KvaaleAsker SK11:13:30
551Rasmus PetterssonOK Djerf11:14:00
552Emil AxelssonLerums SOK11:14:30
553Gustav OhlinOK Tranan11:15:00
554Axel NalbinMullsjö SOK11:15:30
555Olle KallerbäckVäxjö OK11:16:00
556Jakob TorgersenHalden SK11:16:30
557Hugo MandingerTrollhättans SOK11:17:00
558Oscar OlinIK Hakarpspojkarna11:17:30
559Anton KastrupSävedalens AIK11:18:00
560Jakob GunnarssonLerums SOK11:18:30
561Mats LindaasElverum OK11:19:00
562Alf Kristian HelleHalden SK11:19:30
563Mathias Skourup RognebakkeIF Sturla11:20:00
564Karl PetersénOK Njudung11:20:30
565Klockar-Eskil NääsLeksands OK11:21:00
566Isak HenningssonOK Gisle11:21:30
567Sander Solheim OttesenIF Sturla11:22:00
568Ole Henrik WoxholthAsker SK11:22:30
569Aron HellgrenIF Thor11:23:00
570Erik NilssonDalaportens OL11:23:30
571Karl LundinOK Hällen11:24:00
572Jacob GrahnIK Uven11:24:30
573Hugo AuseliusBredaryds SOK11:25:00
574Arvid BlomsterRonneby OK11:25:30

D14

1 960 m, 89 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
601Anna PapatheodorouAnderstorps OK09:59:30
602Henriette BergLøten o-lag10:00:00
603Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF10:00:30
604Wilma PetterssonOK Kullingshof10:01:00
605Anne FrøislandVang OL10:01:30
606Emma NorinSöders-Tyresö10:02:00
607Filippa FagerströmIFK Göteborg Orientering10:02:30
608Vilma JohanssonOK Hällen10:03:00
609Ellen FunkeLeksands OK10:03:30
610Stina AnderssonAnderstorps OK10:04:00
611Linn AnderssonOK Tyr10:04:30
612Linnea HöökFjärås AIK10:05:00
613Tilde BlixtAvesta OK10:05:30
614Anette Jauhojärvi MarkussenAsker SK10:06:00
615Marta TörnströmFK Friskus-Varberg10:06:30
616Maja InghammarHestra IF10:07:00
617Marie Lien BackstrømHalden SK10:07:30
618Maja LindénVäxjö OK10:08:00
619Alma SvennerudKarlskrona SOK10:08:30
620Sara WallinKorsnäs IF OK10:09:00
621Nelly De Groot BoersmaRydboholms SK10:09:30
622Miranda FredrikssonNyköpings OK10:10:00
623Maja GraadIF Rigor10:10:30
624Linnea AxelssonÅmåls OK10:11:00
625Anna BackmanLidköpings VSK10:11:30
626Annie ErikssonOK Löftan10:12:00
627Vera ElfströmOK Orinto10:12:30
628Tilda HagelbergEksjö SOK10:13:00
629Anja NilssonDomnarvets GOIF10:13:30
630Emma EmilssonOK Skogsfalken10:14:00
631Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL10:14:30
632Elina ReinholdssonOK Alehof10:15:00
633Tilda RosanderSOK Aneby10:15:30
634Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna10:16:00
635Martina NiklassonVäxjö OK10:16:30
636Alicia EkdahlStigmännen Karlshamns OK10:17:00
637Alicia BjörnbergSöders-Tyresö10:17:30
638Klara ErssonOK Kåre10:18:00
639Emma H OlsenHalden SK10:18:30
640Elin BryggarGrycksbo IF OK10:19:00
641Tuva NylundBredaryds SOK10:19:30
642Amanda AxelsonEiker OL10:20:00
643Asta TörnkvistAnderstorps OK10:20:30
644Lovisa MasesStora Tuna OK10:21:00
645Meja AleniusNyköpings OK10:21:30
646Sandra WiduchKarlskrona SOK10:22:00
647Linnea SkobeKalmar OK10:22:30
648Mina Akiko JohnsenIF Sturla10:23:00
649Karolina AnderssonDalaportens OL10:23:30
650Alicia BergkvistVästerbergslagens OL10:24:00
651Anna SvenssonIF Rigor10:24:30
652Maja KarmstigFK Friskus-Varberg10:25:00
653Lina HolmqvistOK Tor10:25:30
654Matilda AspIFK Göteborg Orientering10:26:00
655Ellen TollOK Njudung10:26:30
656Elsa WibergHelsingborgs SOK10:27:00
657Maja BäcklundRonneby OK10:27:30
658Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF10:28:00
659June Rogstad BekkevoldLøten o-lag10:28:30
660Ina ÅmanOK Vilse 8710:29:00
661Ebba ThernOK Skogshjortarna10:29:30
662Matilda WallströmSävedalens AIK10:30:00
663Ida SvahnSöders-Tyresö10:30:30
664Elsa BobergIF Rigor10:31:00
665Emma DåsnesVang OL10:31:30
666Ella WilhelmssonOK Hedströmmen10:32:00
667Stella BurénIK Ymer10:32:30
668Agnes WallinKorsnäs IF OK10:33:00
669Hedda Sofie RiddervoldAsker SK10:33:30
670Lisa SwartzOK Orion10:34:00
671Ida BengtssonOK Alehof10:34:30
672Agnes KamforsOK Kullingshof10:35:00
673Annika KällmanOK Hällen10:35:30
674Olga RindeskogVästerbergslagens OL10:36:00
675Emma EmanuelssonOK Tranan10:36:30
676Saga MattssonDalaportens OL10:37:00
677Natalie GardelinGotlands Bro OK10:37:30
678Ebba OttossonGävle OK10:38:00
679Stella RangertIK Hakarpspojkarna10:38:30
680Linn JohnssonMatteus SI10:39:00
681Ingvild GustafssonKongsberg OL10:39:30
682Linn EneljungIFK Göteborg Orientering10:40:00
683Judith LundqvistKalmar OK10:40:30
684Kristina BohmanOK Orinto10:41:00
685Alva SvenssonFK Åsen10:41:30
686Klara BäckstädeVisborgs OK10:42:00
687Katja GustafssonNyköpings OK10:42:30
688Josefin EylertsenHalden SK10:43:00
689Marie KvarmeIF Sturla10:43:30

H14

2 030 m, 104 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
801Axel GrimbeckSävedalens AIK10:25:00
802Daniel LindDalaportens OL10:25:30
803Mattias HedinSöders-Tyresö10:26:00
804Esbjörn Montelius RisbergOK Kåre10:26:30
805Hannes EssungerSjövalla FK10:27:00
806Isak AnderssonLunds OK10:27:30
807Martin HanssonIF Rigor10:28:00
808Albin BoellIFK Göteborg Orientering10:28:30
809Magnus BrodinPorsgrunn OL10:29:00
810Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna10:29:30
811Peder BryggenHalden SK10:30:00
812Erik BernerssonOK Enen10:30:30
813Benjamin GjoneSandefjord OK10:31:00
814Halvor LøkenKongsberg OL10:31:30
815Simon LjungkvistOK Alehof10:32:00
816Martin Johannessen LinneboAsker SK10:32:30
817Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL10:33:00
818Victor HanssonOK Löftan10:33:30
819Viktor JemthIF Thor10:34:00
820Edvin BerggrenOK Hedströmmen10:34:30
821Edvard PetterssonGotlands Bro OK10:35:00
822Alvin OllanderOK Landehof10:35:30
823Alfred HallqvistUlricehamns OK10:36:00
824Alfons EnellSol Tranås10:36:30
825Filip IngemarssonHestra IF10:37:00
826Anton JosefssonOK Gisle10:37:30
827Jakob RastadAsker SK10:38:00
828Alexander AhlsénSödertälje-Nykvarn OF10:38:30
829Oskar ErikssonRonneby OK10:39:00
830Edvin TolestamIF Rigor10:39:30
831Olle SandströmOK Ravinen10:40:00
832Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL10:40:30
833Emanuel ZitkaUlricehamns OK10:41:00
834Ville LundgrenKalmar OK10:41:30
835Mikael BirkelundAsker SK10:42:00
836Albin ÖrnvallBoxholm-Mjölby OL10:42:30
837Simon SahlinSjövalla FK10:43:00
838David BerglundIF Thor10:43:30
839Moltas ÖstergrenAlvesta SOK10:44:00
840Ole GunnarKleppa MadslienLillehammer OK10:44:30
841Tobias JohanssonOK Löftan10:45:00
842Alvin RösehagVänersborgs SK10:45:30
843Henrik SvenssonOK Ravinen10:46:00
844Melker ÅkessonOK Landehof10:46:30
845Herman Lien BackstrømHalden SK10:47:00
846Olle ThimbergSöders-Tyresö10:47:30
847Jonatan WickströmOK Tor10:48:00
848Hugo CedervallÖrkelljunga FK10:48:30
849Ludvig Solheim HattestadLillehammer OK10:49:00
850Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna10:49:30
851Lukas ErdalenIFK Göteborg Orientering10:50:00
852Eric JohanssonOK Kåre10:50:30
853Jakob IngelströmOK Gynge10:51:00
854Mathias NyhaugAsker SK10:51:30
855Lars LienGjø-Vard OL10:52:00
856Oliwer GöranssonLidköpings VSK10:52:30
857Arvid SkeppSävedalens AIK10:53:00
858Jakob AspIFK Göteborg Orientering10:53:30
859Viktor NorbergStora Tuna OK10:54:00
860Alexander PerssonHalmstad OK10:54:30
861Joel HolmbergUlricehamns OK10:55:00
862Vilmer NybergAsker SK10:55:30
863Isak ThörnbladOK Flundrehof10:56:00
864Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL10:56:30
865Måns EliassonIK Hakarpspojkarna10:57:00
866Albin SjöblomOK Kåre10:57:30
867Ebbe HolmqvistSjövalla FK10:58:00
868Joel GolsäterKorsnäs IF OK10:58:30
869Gunnar FovaeusSävedalens AIK10:59:00
870Joel RingströmOK Landehof10:59:30
871Elias NordbergGöteborg-Majorna OK11:00:00
872Victor BeischerIK Uven11:00:30
873Lucas BoströmOK Alehof11:01:00
874Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK11:01:30
875Jonathan RundqvistOK Nackhe11:02:00
876Andreas HandinOK Löftan11:02:30
877Trym Holme BrinchAsker SK11:03:00
878Anders SkoglundSol Tranås11:03:30
879Hannes SvenssonRonneby OK11:04:00
880William RebaneKils OK11:04:30
881Axel WågbergNAIS Orienteringsklubb11:05:00
882Martin Nøkleby MellingRingerike OL11:05:30
883William RönnborgIK Uven11:06:00
884Axel BjörkmanSjövalla FK11:06:30
885Linus VernströmRonneby OK11:07:00
886Eric LuthmanDegerfors OK11:07:30
887Jonathan FlodmanGotlands Bro OK11:08:00
888Hugo ÅkerbergOK Löftan11:08:30
889Emil Ruud FossheimAsker SK11:09:00
890John KinnanderMatteus SI11:09:30
891Lucas WannerAvesta OK11:10:00
892Karl GranforsOK Landehof11:10:30
893Jakob CarlssonStora Tuna OK11:11:00
894Tarje EspelinAsker SK11:11:30
895Ludvig HedströmOK Skogshjortarna11:12:00
Oskar BaklidKonnerud IL11:12:30
897Gustav GranströmNAIS Orienteringsklubb11:13:00
898Lukas HagbergKalmar OK11:13:30
899Gustav AnderssonOK Löftan11:14:00
900Filip BrolingBredaryds SOK11:14:30
901Simon BååthSävedalens AIK11:15:00
902Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg Orientering11:15:30
903Teo StruckOK Ravinen11:16:00
904Alfred JohanssonOK Alehof11:16:30

D13

1 880 m, 85 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tova DuellHestra IF10:42:30
Julia Hagelberg NordahlOK Kåre10:43:00
Hilda PeterssonVäxjö OK10:43:30
Audrey HanssonFrölunda OL10:44:00
Linn BjörneldKalmar OK10:44:30
Sara OhlinOK Tranan10:45:00
Klara NilssonHestra IF10:45:30
Alice NykvistDalaportens OL10:46:00
Ida AnderssonOK Löftan10:46:30
Emma OlinIK Hakarpspojkarna10:47:00
Maren Aure SkogedalAsker SK10:47:30
Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö10:48:00
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL10:48:30
Hanna AnängenNyköpings OK10:49:00
Emelie ForslundKristinehamns OK10:49:30
Emma ZettervallKarlskrona SOK10:50:00
Moa BirkebækStora Tuna OK10:50:30
Lea FribergOK Vivill10:51:00
Julia NordvallDomnarvets GOIF10:51:30
Nora Cedeberg LöwgrenStora Tuna OK10:52:00
Martha WisløffAsker SK10:52:30
Linnea FagerbergVäxjö OK10:53:00
Emma KarlssonOK Landehof10:53:30
Ella PetterssonSävedalens AIK10:54:00
Anja MickelsonAvesta OK10:54:30
Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg10:55:00
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK10:55:30
Alva ErssonIFK Mora OK10:56:00
Ingeborg EikåsSandefjord OK10:56:30
Emelie SvärdIF Thor10:57:00
Elin SvärdhagenLidköpings VSK10:57:30
Mira NordinKorsnäs IF OK10:58:30
Matilda LekbergSävedalens AIK10:59:00
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb10:59:30
Enni LundbergOK Kåre11:00:00
Alma PetterssonGotlands Bro OK11:00:30
Ragnhild Øfsthus GravirAsker SK11:01:00
Maja AxelssonLerums SOK11:01:30
Felicia EliassonDalaportens OL11:02:00
Maren HenriksenVang OL11:02:30
Tova RangertIK Hakarpspojkarna11:03:00
Hanna NilssonHestra IF11:03:30
Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF11:04:00
Anja BergerDomnarvets GOIF11:04:30
Sandra Johansson SeguraGöteborg-Majorna OK11:05:00
Clara AdolfssonAnderstorps OK11:05:30
Klara JedarOK Tor11:06:00
Anna LundqvistFK Friskus-Varberg11:06:30
Johanna PihlströmOK Landehof11:07:00
Alexia WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK11:07:30
Nora Christine HansenAsker SK11:08:00
Irma BergDomnarvets GOIF11:08:30
Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK11:09:00
Ellen NormanSävedalens AIK11:09:30
Hedda SvenssonOK Orion11:10:00
Josefine ÖhrvallOK Skogshjortarna11:10:30
Moa BergqvistKorsnäs IF OK11:11:00
Amanda RådströmOK Enen11:11:30
Maja TorseinFrölunda OL11:12:00
Hedda BorgströmAvesta OK11:12:30
Lisa ÖstenssonOK Tranan11:13:00
Isabel UnnerudLånghundra IF11:13:30
Sanna HörnellDomnarvets GOIF11:14:00
Emma LarssonKarlskrona SOK11:14:30
Alva OláRånäs OK11:15:00
Ebba UlvagårdenVäxjö OK11:15:30
Karolina SunnanhagenStora Tuna OK11:16:00
Ida KarlssonOK Gränsen11:16:30
Sigrid HaugeSarpsborg OL11:17:00
Emilia LundstedtSjövalla FK11:17:30
Sara MartiniAsker SK11:18:00
Elsa BrandtDomnarvets GOIF11:18:30
Stina NalbinMullsjö SOK11:19:00
Linnea StenbaekOK Skogshjortarna11:19:30
Nathalie RingströmRydboholms SK11:20:00
Milla ForkéusOK Tyr11:20:30
Elsa SödervallIK Gandvik11:21:00
Julia AnderssonOK Tor11:21:30
Anna BenattiSkåneslättens OL11:22:00
Elsa KaipeOK Kåre11:22:30
Lovis HellstenNyköpings OK11:23:00
Lovisa DjerfVästerbergslagens OL11:23:30
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb11:24:00
Karin Halsaa DolvenAsker SK11:24:30
Moa HolstenHestra IF11:25:00

H13

2 060 m, 96 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle DalinOK Kåre09:58:30
Oliver HåkanssonOK Orion09:59:00
Rasmus EastwoodLillomarka OL09:59:30
Ludvig EronnLinköpings OK10:00:00
Simon CorneliussonOK Löftan10:00:30
Linus AlinderSjövalla FK10:01:00
Hannes MogensenOK Ravinen10:01:30
Isak SkoglundUlricehamns OK10:02:00
Anton KarlssonFK Finn10:02:30
Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF10:03:00
Carl-Johan StåhlSävedalens AIK10:03:30
Wille SöderqvistOK Kåre10:04:00
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL10:04:30
Emil SeldénIF Rigor10:05:00
Fredrik WestlundKils OK10:05:30
Elias AndenæsAsker SK10:06:00
Olle PetersénOK Njudung10:06:30
Mathias AxelsonEiker OL10:07:00
Håkon BogasonLillomarka OL10:07:30
Olof OlssonOK Kåre10:08:00
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL10:08:30
Elias HällstenStora Tuna OK10:09:00
Tim MartnerFrölunda OL10:09:30
Malte ThelanderHaninge SOK10:10:00
Adam GranhageSjövalla FK10:10:30
Torbjørn LundebyLillomarka OL10:11:00
Noel BengtssonOK Skogshjortarna10:11:30
Linus NilssonOK Österåker10:12:00
Albin Lindh SporreVisborgs OK10:12:30
Love BylundIF Thor10:13:00
Albin KarlsmoIK Uven10:13:30
Elias ThoresenHalden SK10:14:00
Albin VelanderSurahammars SOK10:14:30
Gustav LundqvistHalmstad OK10:15:00
Kalle AnderssonOK Hedströmmen10:15:30
Victor HörnquistAnderstorps OK10:16:00
Axel ErikssonStora Tuna OK10:16:30
Nils SwartzOK Orion10:17:00
Martin EkFrölunda OL10:17:30
Rasmus HedarOK Tor10:18:00
Jonathan WoodhouseLillomarka OL10:18:30
Olle MalmströmLinköpings OK10:19:00
Peter LindvallHaninge SOK10:19:30
Simon WesthMullsjö SOK10:20:00
Axel AnderssonIF Thor10:20:30
Emil AlbinssonOK Skogsfalken10:21:00
Olle RingiOK Kåre10:21:30
Elias ThunbergOK Vivill10:22:00
Isak JohanssonOK Gisle10:22:30
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna10:23:00
Erik LundquistOK Ravinen10:23:30
Edvin OckbornTrollhättans SOK10:24:00
Liam WingstedtHalden SK10:24:30
Hugo MartinssonFK Finn10:25:00
Elias NyqvistOK Landehof10:25:30
Vebjørn BlindheimLillomarka OL10:26:00
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:26:30
Hugo AtterbrandOK Kåre10:27:00
Albin PaulssonOK Löftan10:27:30
Odin EkNyköpings OK10:28:00
Elia KämpeÖrkelljunga FK10:28:30
Alfred KjellénHelsingborgs SOK10:29:00
Arvid RothLinköpings OK10:29:30
Ivar LissmyrIFK Mora OK10:30:00
Fabian AlinderSjövalla FK10:30:30
Melwin ArvidssonIF Rigor10:31:00
Oscar NystrandOK Klyftamo10:31:30
Albin SundströmHestra IF10:32:00
Victor JacobsenOK Måsen10:32:30
Casper KarlssonOK Tor10:33:00
Emil ÅslundSol Tranås10:33:30
Anton VelanderSurahammars SOK10:34:00
Simon ÅkessonAnderstorps OK10:34:30
Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL10:35:00
Brage EikåsSandefjord OK10:35:30
Oskar BlomOK Löftan10:36:00
Nils NiklassonKolbotn o Skimt OL10:36:30
Emil LindbladSävedalens AIK10:37:00
Olle FlorénIF Rigor10:37:30
Alvin EdbäckOK Kåre10:38:00
Eskil BrændenLillomarka OL10:38:30
Isak HolmgårdKils OK10:39:00
Linus HallinSurahammars SOK10:39:30
Miro MårtenssonIF Thor10:40:00
Malcolm SvenssonAnderstorps OK10:40:30
Sebastian SjöqvistOK Måsen10:41:00
Henrik Repstad StoremyrPorsgrunn OL10:41:30
Petter RybergMariestads FK10:42:00
Rasmus BerglundRingerike OL10:42:30
Albin Lundvik-BarkeliusDalaportens OL10:43:00
Noah KrikströmHjärnarps OL10:43:30
Rasmus WidelundOK Kåre10:44:00
Helmer JöhnemarkStora Tuna OK10:44:30
Edvin AlexanderssonIF Rigor10:45:00
Gabriel GjoneSandefjord OK10:45:30
Karl ForsgrenVästerbergslagens OL10:46:00

D12

1 910 m, 81 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Freja NilssonGöteborg-Majorna OK09:59:30
Lovisa KroksmyrVäxjö OK10:00:00
Wilma ReinholdssonOK Alehof10:00:30
Ylva HanssonOK Kåre10:01:00
Linnea JunevikLeksands OK10:01:30
Siri KleinOK Vilse 8710:02:00
Hanna BäcklundRonneby OK10:02:30
Alva SahlinOK Löftan10:03:00
Ulrika PerssonGotlands Bro OK10:03:30
Minna GruvefeldtIFK Göteborg Orientering10:04:00
Hillevi LarssonOK Enen10:04:30
Maja EliassonDomnarvets GOIF10:05:00
Nellie EliassonDalaportens OL10:05:30
Sara Storm-AnderssonOK Tyr10:06:00
Elin BlomqvistMarkbygdens OK10:06:30
Silje Ruud FossheimAsker SK10:07:00
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg10:07:30
Nanna TorénHestra IF10:08:00
Lova KronmarKarlskrona SOK10:08:30
Saga PalmertzHelsingborgs SOK10:09:00
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering10:09:30
Isabell RosenbergOK Vilse 8710:10:00
Rebecka ÅkärbjärIFK Mora OK10:10:30
Emilia ElverlindOK Tranan10:11:00
Elsie HäggmarkMarkbygdens OK10:11:30
Tove Wedberg-KilnäsSjövalla FK10:12:00
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK10:12:30
Celia DaviesAsker SK10:13:00
Klara EberlénOK Skogshjortarna10:13:30
Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro10:14:00
Ida WestfältGotlands Bro OK10:14:30
Jenny NorrmanGöteborg-Majorna OK10:15:00
Frida OdénFjärås AIK10:15:30
Elin GezeliusIFK Mora OK10:16:00
Nora NordlundOK Kåre10:16:30
Agnes TherstolSävedalens AIK10:17:00
Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF10:17:30
Saga KällstrandÅmåls OK10:18:00
Pauline HaglundIFK Hedemora OK10:18:30
Sofia GustafssonGöteborg-Majorna OK10:19:00
Felice GardelinGotlands Bro OK10:19:30
Klara Wedberg-KilnäsSjövalla FK10:20:00
Emy HjertströmFK Friskus-Varberg10:20:30
Tuva EspelinAsker SK10:21:00
Evanna JohanssonOK Njudung10:21:30
Maja NymanVänersborgs SK10:22:00
Elvira SkobeKalmar OK10:22:30
Hannah LandergrenHestra IF10:23:00
Alva KarlssonMariestads FK10:23:30
Malin HållHJS-Vansbro OK10:24:00
Clara LövgärdOK Alehof10:24:30
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubb10:25:00
Miranda WallströmSävedalens AIK10:25:30
Matilda PerssonOK Enen10:26:00
Stella AlbrektssonGöteborg-Majorna OK10:26:30
Ella LaineDegerfors OK10:27:00
Elin SaleskogRonneby OK10:27:30
Anna-Lisa KinellIFK Göteborg Orientering10:28:00
Sigrid Schmitt GranHalden SK10:28:30
Astrid Juli YtterbøAsker SK10:29:00
Tilda SundkvistOK Gränsen10:29:30
Lina UllerKils OK10:30:00
Greta BladlundKarlsbyhedens OK10:30:30
Thea LewisOK Vilse 8710:31:00
Signe JohanssonFK Friskus-Varberg10:31:30
Lisa OhrtSol Tranås10:32:00
Signe KullanderSävedalens AIK10:32:30
Åse KjerkreitHalden SK10:33:00
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:33:30
Hedda RoosIFK Göteborg Orientering10:34:00
Alice ReintzGotlands Bro OK10:34:30
Lova JönssonKalmar OK10:35:00
Minna PalmIK Hakarpspojkarna10:35:30
Una NastadAsker SK10:36:00
Alice WernklevIK Ymer10:36:30
Lina AhlstedtÅmåls OK10:37:00
Helena ErikssonUlricehamns OK10:37:30
Wilma KroksmyrVäxjö OK10:38:00
Lina WidelundOK Kåre10:38:30
Stina ThernOK Skogshjortarna10:39:00
Alva HagelbergEksjö SOK10:39:30

H12

1 880 m, 70 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Edvin LennartsonUlricehamns OK10:50:30
Simon HanssonIF Rigor10:51:00
Gabriel EkströmHalmstad OK10:51:30
Simon BerglundKarlsbyhedens OK10:52:00
Simon GrahnIK Uven10:52:30
Sverre Karenus SandvikHalden SK10:53:00
Linus BååthSävedalens AIK10:53:30
Mikkel RastadAsker SK10:54:00
Birk BreimoOK Moss10:54:30
Edwin SundlingOK Njudung10:55:00
Joel AllmungsLeksands OK10:55:30
Noah RingströmRydboholms SK10:56:00
Felix JohanssonOK Alehof10:56:30
Noa TorstensvikFK Friskus-Varberg10:57:00
Anton JonssonOK Tyr10:57:30
Sixten WågbergNAIS Orienteringsklubb10:58:00
Liam HogedalVänersborgs SK10:58:30
Hugo TofténSOK Träff10:59:00
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK10:59:30
Isak TörnströmFK Friskus-Varberg11:00:00
Simon TolestamIF Rigor11:00:30
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK11:01:00
Felix FrykfeldtIK Hakarpspojkarna11:01:30
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK11:02:00
Malte SöderlundKarlsbyhedens OK11:02:30
Jacob EylertsenHalden SK11:03:00
Simon ThörnbladOK Flundrehof11:03:30
Oscar AnderssonOK Tyr11:04:00
Valter RoothVäxjö OK11:04:30
Erik NorinSöders-Tyresö11:05:00
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK11:05:30
Eskil SöderlundUlricehamns OK11:06:00
Ted JohnssonMatteus SI11:06:30
Arild ErikmatsSävedalens AIK11:07:00
Filip HanssonOK Löftan11:07:30
Nov Bar-NathanLillomarka OL11:08:00
Noah MulariOK Vilse 8711:08:30
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK11:09:00
Matti JohanssonOK Njudung11:09:30
Isak ÖgrenSävedalens AIK11:10:00
Sixten LjungströmMariestads FK11:10:30
Alex BrickarpSol Tranås11:11:00
Ossian ÖstergrenAlvesta SOK11:11:30
Emil RingRonneby OK11:12:00
Johan OlarsLeksands OK11:12:30
Walter HällåsOK Löftan11:13:00
Mathias BirkelundAsker SK11:13:30
Pontus HedbergKarlsbyhedens OK11:14:00
Hugo EkströmOK Tyr11:14:30
Viggo WulffOK Gränsen11:15:00
Elion ReimeringerHaninge SOK11:15:30
Axel VibergRyda SK11:16:00
Eddie KarlssonOK Vilse 8711:16:30
Olle WallmanVästerbergslagens OL11:17:00
Wille VernströmRonneby OK11:17:30
Johan AnderssonIK Gandvik11:18:00
Zebastian ArdforsOK Löftan11:18:30
Oliver CarlidenHalmstad OK11:19:00
Hugo ThoressonAndrarums IF11:19:30
Erik WihlborgOK Gynge11:20:00
Wilhelm KarmetunOK Njudung11:20:30
Ola LeireGöteborg-Majorna OK11:21:00
Anton HedströmSöders-Tyresö11:21:30
Martin BryggenHalden SK11:22:00
Axel GräfningsGrycksbo IF OK11:22:30
Petter GranathSvärdsjö SOK11:23:00
Albin SkottÅmåls OK11:23:30
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:24:00
Pelle NilssonKarlsbyhedens OK11:24:30
Gustav StorellHaninge SOK11:25:00

D11

1 940 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sofia JonssonLidköpings VSK11:01:00
Agnes ErlandssonVimmerby OK11:01:30
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna11:02:00
Ebba JönssonGöteborg-Majorna OK11:02:30
Märta SvennerudKarlskrona SOK11:03:00
Julia LönnHalmstad OK11:03:30
Edit TreptowAnderstorps OK11:04:00
Frida ÖhrvallOK Skogshjortarna11:04:30
Ebba KopkaIFK Göteborg Orientering11:05:00
Kajsa ElfströmOK Orinto11:05:30
Matilda SöderbergOK Skogsfalken11:06:00
Hanna AronssonRyda SK11:06:30
Linnea Kimell TynnvallGotlands Bro OK11:07:00
Vilma LöfgrenOK Skogshjortarna11:07:30
Linn EnbomVänersborgs SK11:08:00
Amanda GustavssonVäxjö OK11:08:30
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg11:09:00
Alice BrandtOK Löftan11:09:30
Frida EmilssonFK Åsen11:10:00
Amanda PerssonHalmstad OK11:10:30
Nellie EngdahlOK Skogshjortarna11:11:00
Anna JohannessonFrölunda OL11:11:30
Wilma PalmqvistOK Tranan11:12:00
Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna11:12:30
Emilia MellegårdLidköpings VSK11:13:00
Daniella GjoneSandefjord OK11:13:30
Minna WingstedtHalden SK11:14:00
Emma PerssonHalmstad OK11:14:30
Elvina BergdahlOK Orinto11:15:00
Erle Elise WoldOK Moss11:15:30
Alice HultLidköpings VSK11:16:00
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg11:16:30
Frida SkoglundUlricehamns OK11:17:00
Elma FribergOK Vivill11:17:30
Elin AnderssonOK Löftan11:18:00
Ella PetterssonOK Kullingshof11:18:30
Moa BengtssonOK Skogshjortarna11:19:00
Irma WesthMullsjö SOK11:19:30
Ida AnderssonVänersborgs SK11:20:00
Miranda NiklassonVäxjö OK11:20:30
My WallenborgLunds OK11:21:00
Emelina HolmqvistSjövalla FK11:21:30
Elin NobornIFK Göteborg Orientering11:22:00
Alma KjellénHelsingborgs SOK11:22:30
Hilda LindénVäxjö OK11:23:00
Emma Aune JakobsenOK Moss11:23:30
Andrea EnbomVänersborgs SK11:24:00
Signe NygårdOK Skogshjortarna11:24:30
Maja ThimbergSöders-Tyresö11:25:00
Emma WisslerFK Herkules11:25:30

H11

1 850 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jacob HolmbergUlricehamns OK10:00:00
Dante WallinSävedalens AIK10:00:30
Simen Dalen EriksenAsker SK10:01:00
Samuel JakobssonOK Skogshjortarna10:01:30
Mikael BergOK Enen10:02:00
Oscar LundquistOK Ravinen10:02:30
Elias JosefssonVästvärmlands OK10:03:00
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL10:03:30
Alfred TherstolSävedalens AIK10:04:00
Alvar AlexanderssonIF Rigor10:04:30
Elliott RehnGränna-Bygdens OK10:05:00
Eric ÅhlÅmåls OK10:05:30
Truls VoelkerlingIK Uven10:06:00
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL10:06:30
Gustav AspIFK Göteborg Orientering10:07:00
Eskil SoelbergAndrarums IF10:07:30
Malte LjungkvistOK Alehof10:08:00
Erik KarlssonOK Skogsfalken10:08:30
Gustav StåhlSävedalens AIK10:09:00
Olof LevinSvaide Roma SOK10:09:30
Alvin LönkvistOK Vivill10:10:00
Andy GranforsIF Rigor10:10:30
Rasmus SternerOK Gränsen10:11:00
Alfons JohansenOK Vilse 8710:11:30
Elias SamuelssonOK Vivill10:12:00
William JosefssonOK Kullingshof10:12:30
Nils KylbergSävedalens AIK10:13:00
Gustav NilssonAlvesta SOK10:13:30
Jacob RuderfeltIF Rigor10:14:00
Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering10:14:30
Arvid ErikssonRonneby OK10:15:00
Brage Fuglseth OlsenAsker SK10:15:30
Aston GustafssonSvaide Roma SOK10:16:00
Theander HulthénMölndal Outdoor IF10:16:30
Emil SkeppSävedalens AIK10:17:00
Måns SandahlIK Hakarpspojkarna10:17:30
Vilmer RybergMariestads FK10:18:00
Elias HedHultsfreds OK10:18:30
Viktor HedströmOK Skogshjortarna10:19:00
Theo RistoOK Linné10:19:30
Walter SöderqvistOK Kåre10:20:00
Edvin ÅttingLinköpings OK10:20:30
Neo CederqvistVisborgs OK10:21:00
Arvid JosefssonOK Vivill10:21:30
Calle WärnOK Skogshjortarna10:22:00
Max VetterSävedalens AIK10:22:30
Linus KarlsmoIK Uven10:23:00

D10

1 830 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elsa BremerMariestads FK09:59:30
Alva Lindh SporreVisborgs OK10:00:00
Irene Johansson SeguraGöteborg-Majorna OK10:00:30
Alice KällstrandÅmåls OK10:01:00
Ella RuderfeltIF Rigor10:01:30
Vera IngulfSävedalens AIK10:02:00
Cornelia HällåsOK Löftan10:02:30
Tyra ÖforsSvaide Roma SOK10:03:00
Frida AhlOK Norrvirdarna10:03:30
Linnea LundstedtSjövalla FK10:04:00
Elin NilssonKarlskrona SOK10:04:30
Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering10:05:00
Elin KarlssonOK Landehof10:05:30
Vera HöglundSjövalla FK10:06:00
Molly BrickarpSol Tranås10:06:30
Astrid LindgrenLidköpings VSK10:07:00
Amanda FinndinIFK Göteborg Orientering10:07:30
Tea BremerMariestads FK10:08:00
Meja PetterssonOK Kullingshof10:08:30
Ebba LövgärdOK Alehof10:09:00
Nike HasslerSöders-Tyresö10:09:30
Elsa IngemarssonHestra IF10:10:00
Agnes PaulssonOK Löftan10:10:30
Moa WallströmSävedalens AIK10:11:00
Cornelia BerglundLidköpings VSK10:11:30
Evelina BjörkmanKungälvs OK10:12:00
Amanda PehrsonGöteborg-Majorna OK10:12:30
Majken RosenqvistOK Löftan10:13:00
Vera FolkestadAnderstorps OK10:13:30
Matilda BjörneldKalmar OK10:14:00
Ebba EberlénOK Skogshjortarna10:14:30
Sara LönnHalmstad OK10:15:00
Elin AlmgrenSöders-Tyresö10:15:30
Alice FagerströmIFK Göteborg Orientering10:16:00
Ella AnderssonOK Löftan10:16:30
Wilma JonssonOK Tyr10:17:00
Ida TofténSOK Träff10:17:30
Tyra FlinkFjärås AIK10:18:00
Alice BohlinIFK Göteborg Orientering10:18:30
Molly GraadIF Rigor10:19:00
Elsa ArvidssonSjövalla FK10:19:30
Felicia PerssonHelsingborgs SOK10:20:00
Isabell KnutssonOK Kullingshof10:20:30
Siri RehnGränna-Bygdens OK10:21:00
Evelina LindgrenLidköpings VSK10:21:30
Olivia SvenssonFK Åsen10:22:00
Elina KarlssonFK Herkules10:22:30
Heidi LindquistHaninge SOK10:23:00
Elin JonssonSjövalla FK10:23:30
Jonna ÅhlÅmåls OK10:24:00
Cornelia MellbergOK Kullingshof10:24:30
Emma EkdahlSävedalens AIK10:25:00
Linnea UnborgAlfta-Ösa OK10:25:30
Zmilla ArdforsOK Löftan10:26:00
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg10:26:30
Wilma RosénGöteborg-Majorna OK10:27:00
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:27:30

H10

1 820 m, 93 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonathan BäckmanIFK Göteborg10:29:30
Olle HåkanssonRonneby OK10:30:00
Trym BreimoOK Moss10:30:30
Jarvis HanssonFrölunda OL10:31:00
Arvid GustavssonVäxjö OK10:31:30
Gustaf IngelsboOK Tranan10:32:00
Ville AnderssonMatteus SI10:32:30
Erik MarkusOK Norrvirdarna10:33:00
Erik ZettervallKarlskrona SOK10:33:30
Arvid ErikssonÅmåls OK10:34:00
Arvid BjörnstamOK Skogshjortarna10:34:30
Arvid JohanssonFK Friskus-Varberg10:35:00
Artur StjernlöfIFK Göteborg Orientering10:35:30
Linus ClaessonUlricehamns OK10:36:00
Johannes AnderssonVänersborgs SK10:36:30
Gustav HellminVisborgs OK10:37:00
William LännhultEds SK10:37:30
Albin EmilssonOK Skogsfalken10:38:00
Alvin HogedalOK Alehof10:38:30
Nils LydmarkSjövalla FK10:39:00
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg10:39:30
Erlend ØpstadAsker SK10:40:00
Mio NorinMatteus SI10:40:30
Emil SternerOK Gränsen10:41:00
Johannes HolmbergUlricehamns OK10:41:30
Selmer LøkenOK Moss10:42:00
Hugo BäcklundRonneby OK10:42:30
Arvid RosanderSOK Aneby10:43:00
Bruno FovaeusSävedalens AIK10:43:30
Oscar WärnOK Skogshjortarna10:44:00
Gabriel HogedalVänersborgs SK10:44:30
Vilmer HagelbergEksjö SOK10:45:00
Simon SkottÅmåls OK10:45:30
Olof TholénOK Skogshjortarna10:46:00
Marcus UnborgAlfta-Ösa OK10:46:30
Malte AnderssonMatteus SI10:47:00
Carl SjögrenTidaholm SOK Sisu10:47:30
Olle SaleskogRonneby OK10:48:00
Hugo CorneliussonOK Löftan10:48:30
Oliver Borrego OlssonSävedalens AIK10:49:00
Folke FranssonFK Friskus-Varberg10:49:30
Axel PerssonGöteborg-Majorna OK10:50:00
Adam UllbergSvaide Roma SOK10:50:30
Teo PalmérUlricehamns OK10:51:00
Isak GustafssonHalmstad OK10:51:30
Oskar SöderbergOK Skogsfalken10:52:00
Linus HolmbergOK Gränsen10:52:30
Johannes KarlssonGudhems IF10:53:00
Jakob FjellnerMatteus SI10:53:30
Hannes HolmbergOK Gränsen10:54:00
Maximilian MellqvistSjövalla FK10:54:30
Ville WingstedtHalden SK10:55:00
Hugo TolestamIF Rigor10:55:30
Henry NordströmKils OK10:56:00
Sindre Van AgthovenMariestads FK10:56:30
Albin ThunbergOK Vivill10:57:00
Alvin BerglöfOK Skogshjortarna10:57:30
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL10:58:00
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg10:58:30
Joar AnderssonVäxjö OK10:59:00
Ted NömmIFK Göteborg Orientering10:59:30
Filip StåhlSävedalens AIK11:00:00
Gabriel LaineDegerfors OK11:00:30
Noah OlssonStigsökarna11:01:00
Linus LindénVäxjö OK11:01:30
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK11:02:00
William RönnFK Friskus-Varberg11:02:30
Almer HanningOK Löftan11:03:00
Hjalmar IngelsboOK Tranan11:03:30
Olle JohanssonIFK Göteborg Orientering11:04:00
Melker SundströmHestra IF11:04:30
Olof HertinIK Hakarpspojkarna11:05:00
Linus WeihardSävedalens AIK11:05:30
Melker OckbornTrollhättans SOK11:06:00
Gustav KarlssonUlricehamns OK11:06:30
Oscar AhlstedtÅmåls OK11:07:00
Albin SchröderOK Skogshjortarna11:07:30
Oskar HellstrandIF Rigor11:08:00
Elias LindströmRonneby OK11:08:30
Joel HolmgårdKils OK11:09:00
Gustav RexOK Landehof11:09:30
Karl Hugo NilssonOK Orinto11:10:00
Sebastian JonssonLidköpings VSK11:10:30
Elias KronmarKarlskrona SOK11:11:00
Lukas HultOK Gränsen11:12:00
Jonas LeireGöteborg-Majorna OK11:12:30
Nils JohnssonMatteus SI11:13:00
Anton KarlssonUlricehamns OK11:13:30
Olle RoosIFK Göteborg Orientering11:14:00
Herman PetterssonSävedalens AIK11:14:30
Anton KroksmyrVäxjö OK11:15:00
Hjalmar JohanssonOK Alehof11:15:30
Kasper HellerströmFK Friskus-Varberg11:16:00

D35

2 000 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria MickelåkerAndrarums IF10:38:00
Lina PalmérUlricehamns OK10:38:30
Jenny GullqvistVästvärmlands OK10:39:00
Jenny EkströmStenungsunds OK10:39:30
Hanna PerssonGöteborg-Majorna OK10:40:00
Veronika PalmertzHelsingborgs SOK10:40:30
Karolina SvenssonFK Åsen10:41:00
Johanna KarlssonUlricehamns OK10:41:30
Linda JinnemoHjärnarps OL10:42:00
Maria LönnHalmstad OK10:42:30
Charlotte JosefssonOK Vivill10:43:00
Susanna CaleklintKarlskrona SOK10:43:30

H35

2 360 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK11:13:00
Jonas FagerholmHalmstad OK11:13:30
Erik JakobsenOK Moss11:14:00
Johan MickelåkerAndrarums IF11:14:30
Marcus JosefssonOK Vivill11:15:00
Henrik RothHjärnarps OL11:15:30
Rikard HultOK Gränsen11:16:00
Daniel SundqvistOK Orinto11:16:30
Urban RingströmRydboholms SK11:17:00
Michael ForslundKristinehamns OK11:17:30
Audun FingarsenElverum OK11:18:00
Martin HedHultsfreds OK11:18:30
Fredrik EkströmHalmstad OK11:19:00
Albin AnderssonVäxjö OK11:19:30
Linus LännhultEds SK11:20:00
Stefan RoosIFK Göteborg Orientering11:20:30
Per SternerOK Gränsen11:21:00

D40

2 050 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Therese DahlströmOK Alehof10:00:00
Jenny JohnssonLidköpings VSK10:00:30
Cecilia KarmetunOK Njudung10:01:00
Jeanette PerssonOK Löftan10:01:30
Elisabeth HagelbergEksjö SOK10:02:00
Maria HolmqvistSjövalla FK10:02:30
Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:03:00
Hanna SamuelssonFalköpings AIK OK10:03:30
Åsa Holmstrand OllanderOK Landehof10:04:00
Ann-Christine NilssonGällstadbygdens SOK10:04:30
Lene SandvikHalden SK10:05:00
Karin Rahm BjörneldKalmar OK10:05:30
Sandra HanssonFrölunda OL10:06:00
Jenny JohanssonOK Gisle10:06:30
Annica Clevnert LeireGöteborg-Majorna OK10:07:00
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK10:07:30
Guro BryggenHalden SK10:08:00
Jennie GustavssonVäxjö OK10:08:30
Lotta EkbergÖrkelljunga FK10:09:00
Hanne WoldOK Moss10:09:30
Sara WulffOK Gränsen10:10:00
Pernilla AlexanderssonIF Rigor10:10:30
Emma HultLidköpings VSK10:11:00
Linda CorneliussonOK Löftan10:11:30
Ida ThunbergOK Vivill10:12:00
Ingrid AlinderSjövalla FK10:12:30
Anna JanssonOK Djerf10:13:00
Åsa HedströmOK Skogshjortarna10:13:30
Maria PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:14:00
Gunilla GlimténOK Löftan10:14:30
Katarina EnbomVänersborgs SK10:15:00
Lotta RosénGöteborg-Majorna OK10:15:30
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL10:16:00
Anja WingstedtHalden SK10:16:30
Anna HaglundLeksands OK10:17:00
Malin JonssonOK Tyr10:17:30
Karin GustafssonHalmstad OK10:18:00

H40

2 310 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pontus EnhagerOK Landehof10:41:30
Peter JohanssonVäxjö OK10:42:00
Marcus HanssonFrölunda OL10:42:30
Andréas ThernOK Skogshjortarna10:43:00
Ulf JonareLinköpings OK10:43:30
Karl NilssonOK Orinto10:44:00
Øystein RastadAsker SK10:44:30
Mathias PerssonHelsingborgs SOK10:45:00
Christian KjellbergerIFK Göteborg Orientering10:45:30
Patrik SöderlundUlricehamns OK10:46:00
Mats AnderssonOK Löftan10:46:30
Gustav BäcklundRonneby OK10:47:00
Stefan CaleklintKarlskrona SOK10:47:30
Magnus EmilssonFK Åsen10:48:00
Daniel KämpeÖrkelljunga FK10:48:30
David HellerströmFK Friskus-Varberg10:49:00
Daniel MobergOK Löftan10:49:30
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna10:50:00
Mattias RehnGränna-Bygdens OK10:50:30
Ingemar ErikssonRonneby OK10:51:00
Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:51:30
Niclas KinnanderMatteus SI10:52:00
Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK10:52:30
Lars NordvallDomnarvets GOIF10:53:00
Andreas PerssonGöteborg-Majorna OK10:53:30
Anders LundeVarteig OL10:54:00
Henrik HallinSurahammars SOK10:54:30
Mattias BerglundLidköpings VSK10:55:00
Lars ErikssonUlricehamns OK10:55:30
Jakob WedmanVästerbergslagens OL10:56:00
Patrik CorneliussonOK Löftan10:56:30
Magnus EliassonFK Friskus-Varberg10:57:00
Martin PehrssonSkillingaryds FK10:57:30
Magnus UnborgAlfta-Ösa OK10:58:00
Magnus AlinderSjövalla FK10:58:30
Patrik SöderqvistOK Kåre10:59:00
Erik JohanssonOK Skogshjortarna10:59:30
Joakim GustafssonHalmstad OK11:00:00
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:00:30
Assaf Bar-NathanLillomarka OL11:01:00
Fredrik PerssonHalmstad OK11:01:30
Patrik CarlbomUlricehamns OK11:02:00
Anders LövgärdOK Alehof11:02:30
Øyvind LøkenOK Moss11:03:00
Daniel HällåsOK Löftan11:03:30
Niklas FlorénIF Rigor11:04:00
Ola KrikströmHjärnarps OL11:04:30
Johan G HördegårdhIFK Göteborg Orientering11:05:00
Robert EnbomVänersborgs SK11:05:30
Per ThunbergOK Vivill11:06:00
Marcus AnderssonMatteus SI11:06:30

D45

2 120 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna UllerKils OK10:56:00
Line Bar NathanLillomarka OL10:56:30
Ulrika GranforsIF Rigor10:57:00
Johanna HallqvistUlricehamns OK10:57:30
Annika EricssonVäxjö OK10:58:00
Maria AuseliusBredaryds SOK10:58:30
Angelica BrandqvistTibro OK10:59:00
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK10:59:30
Liselott RothLinköpings OK11:00:00
Annika FjellnerMatteus SI11:00:30
Josefine JungstrandOK Skogsfalken11:01:00
Erica HållHJS-Vansbro OK11:01:30
Katja Stenström BohlinIFK Göteborg Orientering11:02:00
Jeanette BlomOK Löftan11:02:30
Annika JohanssonOK Alehof11:03:00
Maria TuressonHärlövs IF11:03:30
Malin ÅmanOK Vilse 8711:04:00
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL11:04:30
Pia HjertströmFK Friskus-Varberg11:05:00
Anne SkoglundSol Tranås11:05:30
Ellen Aure SkogedalAsker SK11:06:00
Ulrika RåbergOK Tyr11:06:30
Maria LillieströmOK Roxen11:07:00
Christina HallinOK Milan11:07:30
Cecilia FlakbergIFK Göteborg Orientering11:08:00
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg11:08:30
Martina KarlssonOK Vilse 8711:09:00
Annica HenryssonTibro OK11:09:30
Carina ThynellHärlövs IF11:10:00
Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK11:10:30
Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna11:11:00
Annica RosengrenOK Orion11:11:30
Annika BygdénSödertälje-Nykvarn OF11:12:00
Tanja DalheimerIK Vikings OK11:12:30
Petra RosénVäxjö OK11:13:00
Sofia ÖstenssonOK Tranan11:13:30
Marie ÅsbergOK Hedströmmen11:14:00
Hilde VassendPorsgrunn OL11:14:30
Andrea Wallenius-ErikssonSävedalens AIK11:15:00
Anna HagströmFalkenbergs OK11:15:30
Jorun RuudAsker SK11:16:00
Yvonne WeihardSävedalens AIK11:16:30
Maria AspIFK Göteborg Orientering11:17:00
Marie-Louise LarssonLerums SOK11:17:30
Petra OlssonIFK Sävsjö11:18:00
Annika BechtelFK Friskus-Varberg11:18:30
Erika JedarOK Tor11:19:00
Runa Lien BackstrømHalden SK11:19:30
Gisela LindFK Herkules11:20:00
Louise GötforsGöteborg-Majorna OK11:20:30
Ann-Chatrin HolmbergUlricehamns OK11:21:00
Marie NilssonHärlövs IF11:21:30
Marie WibergHelsingborgs SOK11:22:00
Susanne WallenborgLunds OK11:22:30
Tina WestlundKils OK11:23:00
Marina AxelssonMarkbygdens OK11:23:30
Jenny NymanVänersborgs SK11:24:00
Elisabet Lindblom LarssonOK Enen11:24:30
Marika Nylund EkNyköpings OK11:25:00
Katarina SundelinOK Orion11:25:30

H45

2 220 m, 80 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Robert EneljungIFK Göteborg Orientering09:59:00
Daniel LeibundgutOLV Hindelbank09:59:30
Henrik EssungerSjövalla FK10:00:00
Fredrik EnbergHalmstad OK10:00:30
Andreas PihlströmOK Landehof10:01:00
Tore Rytter JakobsenOK Moss10:01:30
Dag AusenPorsgrunn OL10:02:00
Jonas AxelssonLerums SOK10:02:30
Ronnie BohmanOK Orinto10:03:00
Jo Børre EikåsSandefjord OK10:03:30
Joakim KarmetunOK Njudung10:04:00
Per-Markus JönssonKalmar OK10:04:30
Stefan SandahlIK Hakarpspojkarna10:05:00
Sverre WisløffAsker SK10:05:30
Johan AnderssonHultsfreds OK10:06:00
Mats JohanssonOK Hällen10:06:30
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK10:07:00
Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:07:30
Henrik AnderssonOK Löftan10:08:00
Håkan RundqvistOK Nackhe10:08:30
William RexOK Landehof10:09:00
Peter LekbergSävedalens AIK10:09:30
Mikael LundqvistHalmstad OK10:10:00
Jonas SvenssonOK Orion10:10:30
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL10:11:00
Tore SandvikHalden SK10:11:30
Magnus WihlborgOK Gynge10:12:00
Jonas K JohanssonOK Skogsfalken10:12:30
Magnus LarssonKarlskrona SOK10:13:00
Martin BobergIF Rigor10:13:30
Peter AspIFK Göteborg Orientering10:14:00
Steinar EastwoodLillomarka OL10:14:30
Torbjörn LönkvistOK Vivill10:15:00
Ola SöderbergOK Skogsfalken10:15:30
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL10:16:00
Markus OlinIK Hakarpspojkarna10:16:30
Gabriel ThörnbladOK Flundrehof10:17:00
Magnus HomannOK Orinto10:17:30
Per HolmbergUlricehamns OK10:18:00
Ulf NyqvistOK Landehof10:18:30
Anders IvarssonFK Friskus-Varberg10:19:00
Knut Ivar JohansenSandefjord OK10:19:30
Martin SvenssonIF Rigor10:20:00
Martin LarssonIFK Göteborg Orientering10:20:30
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro10:21:00
Erik SkoglundSol Tranås10:21:30
Olle BjörneldKalmar OK10:22:00
Espen SvaeSarpsborg OL10:22:30
Tommy AnderssonVänersborgs SK10:23:00
Urban BillingHultsfreds OK10:23:30
Andreas FagerbergVäxjö OK10:24:00
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna10:24:30
Lars BerglundRingerike OL10:25:00
Magnus HanssonOK Löftan10:25:30
Mattias JägstedtHalmstad OK10:26:00
Kristofer DrejmoOK Landehof10:26:30
Anders HedbergOK Södertörn10:27:00
Stefan KinellIFK Göteborg Orientering10:27:30
Jörgen ÅhlÅmåls OK10:28:00
Viktor SkobeKalmar OK10:28:30
Per ErlandssonVimmerby OK10:29:00
Magnus NordströmKils OK10:29:30
Pär JohannessonFrölunda OL10:30:00
Arild NyhaugAsker SK10:30:30
Anders SundelinOK Orion10:31:00
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK10:31:30
Fredrik HanssonIF Rigor10:32:00
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:32:30
Per Olav AndersenVang OL10:33:00
Pontus JohnssonMatteus SI10:33:30
Martin JohanssonOK Orinto10:34:00
Johan HanssonOK Löftan10:34:30
Pontus KastrupFK Herkules10:35:00
Johan NiklassonVäxjö OK10:35:30
Patrik IngelströmOK Gynge10:36:00
Mats RönnborgIK Uven10:36:30
Joakim KopkaIFK Göteborg Orientering10:37:00
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna10:37:30
Tomas FridénOK Gränsen10:38:00
Niklas PerssonHalmstad OK10:38:30

D50

1 880 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunilla BergSöders-Tyresö10:24:00
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK10:24:30
Marie HedarOK Tor10:25:00
Annette SeldénIF Rigor10:25:30
Anne Kristine NorderudIL Tyrving10:26:00
Agnetha Le ClaireFK Herkules10:26:30
Wenche LindløvSarpsborg OL10:27:00
Heléne SvenssonKristinehamns OK10:27:30
Lena PeterssonOK Alehof10:28:00
Camilla AdlertegOK Enen10:28:30
Helen CarlbomIFK Göteborg Orientering10:29:00
Ingela ThoressonAndrarums IF10:29:30
Pamela ÅstenKolbotn o Skimt OL10:30:00
Pia Käck FritzellGudhems IF10:30:30
Ann-Sophie NilssonStigmännen Karlshamns OK10:31:00
Carina GustafssonOK Gynge10:31:30
Gunnel SvenssonOK Tranan10:32:00
Karin FreylandSOK Aneby10:32:30
Anneli KarlssonFK Finn10:33:00
Eva HägnanderLidköpings VSK10:33:30
Tone Karina IngesenSarpsborg OL10:34:00

H50

2 060 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gjermund GravirAsker SK10:56:30
Nils GustavssonLidköpings VSK10:57:00
Richard TorseinFrölunda OL10:57:30
Mats LiljaOK Älgen10:58:00
Niklas CarneliusOK Hällen10:58:30
Lars HagelbergEksjö SOK10:59:00
Håvard EspelinAsker SK10:59:30
Joachim FribergIF Hagen11:00:00
Anders LillieströmOK Roxen11:00:30
Jörgen DalénSala OK11:01:00
Henrik ErdalenIFK Göteborg Orientering11:01:30
Martin MandingerTrollhättans SOK11:02:00
Svante AndrénTibro OK11:02:30
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK11:03:00
Johan BlomgrenSOK Aneby11:03:30
Hans-Olof PerssonOK Alehof11:04:00
Peter JunevikLeksands OK11:04:30
Knut GjoneSandefjord OK11:05:00
Anders WestlundKils OK11:05:30
Mats SöderbergKalmar OK11:06:00
Jens LindströmTibro OK11:06:30
Ulf KokinskyIFK Göteborg Orientering11:07:00
Mikael GustafssonOK Gynge11:07:30
Jan Richard EriksenAsker SK11:08:00
Ole IngesenSarpsborg OL11:08:30
David GabrielssonSävedalens AIK11:09:00
Jan GradinAndrarums IF11:09:30
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK11:10:00
Kjell RistoOK Linné11:10:30
Per-Johan PerssonFjärås AIK11:11:00
Magnus KarlssonOK Landehof11:11:30
Stefan PihlSOK 6811:12:00
Stefan BjurstedtSurahammars SOK11:12:30
Terje BlindheimLillomarka OL11:13:00
Christer LindellLinköpings OK11:13:30
Pär JohanssonOK Alehof11:14:00
Trond GjelstadSandefjord OK11:14:30
Stefan ÅslundSol Tranås11:15:00
Jonas OlssonOK Roxen11:15:30
Lars HolmgårdKils OK11:16:00
Mats HolmbergOK Gränsen11:16:30
Thomas AspIFK Göteborg Orientering11:17:00
Patrik OttossonGävle OK11:17:30
Manne FreylandSOK Aneby11:18:00
Mattias BååthSävedalens AIK11:18:30
Johan MarsMarkbygdens OK11:19:00
Stephan ÖstergrenAlvesta SOK11:19:30
Kristian PalmIK Hakarpspojkarna11:20:00
Anders NauHaninge SOK11:20:30
Håkan KarlssonFK Finn11:21:00
Peter WilhelmssonKarlskrona SOK11:21:30
Patrik SteenOK Enen11:22:00
Paul Erik HattestadLillehammer OK11:22:30
Geir Inge FolkestadAnderstorps OK11:23:00
Dan-Olof JohanssonOK Alehof11:23:30
Øystein JensenSarpsborg OL11:24:00
Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varberg11:24:30
Thomas LjungqvistTibro OK11:25:00

D55

1 880 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Helena JohanssonOK Gisle10:47:30
Annika SvenssonSolna OK10:48:00
Natalia DenisovaBelarus10:48:30
Lena SwartzOK Orion10:49:00
Mia GustafssonOK Kåre10:49:30
Lena RunessonOK Vivill10:50:00
Anne FarbrotGöteborg-Majorna OK10:50:30
Anita BodinGällstadbygdens SOK10:51:00
Margareta MandingerTrollhättans SOK10:51:30
Heidi BørstadSarpsborg OL10:52:00

H55

2 010 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per FlakbergIFK Göteborg Orientering10:34:30
Mats BernerssonOK Enen10:35:00
Hans LindgrenOK Skogshjortarna10:35:30
Magnus WideFrölunda OL10:36:00
Roy JohanssonOK Skogsvargarna10:36:30
Thomas AttforsSävedalens AIK10:37:00
Mats JönssonKorsnäs IF OK10:37:30
Kenth EdinBoxholm-Mjölby OL10:38:00
Stefan OlofssonOK Gisle10:38:30
Thomas HenryssonTibro OK10:39:00
Bosse HaglundBredareds IF10:39:30
Mikael KindbornOK Hällen10:40:00
Magnus JoelssonSOK 6810:40:30
Peter LaudonBoxholm-Mjölby OL10:41:00
Sverker ErikssonOK Gynge10:41:30
Ulf JungstrandOK Skogsfalken10:42:00
Stefan UnossonKalmar OK10:42:30
Arne FossheimAsker SK10:43:00
Roger ÅsbergOK Hedströmmen10:43:30
Leif JohanssonSol Tranås10:44:00
Andres LaasOK Skogshjortarna10:44:30
Pedro LundqvistLinköpings OK10:45:00
Pesho HedbergLunds OK10:45:30
Stefan GustafssonOK Skogshjortarna10:46:00
Sven TolestamIF Rigor10:46:30
Øyvind Johannessen LinneboAsker SK10:47:00
Valery DenisovBelarus10:47:30
Christer MannfolkUlricehamns OK10:48:00
Bengt NiklassonKolbotn o Skimt OL10:48:30
Anders AxelssonOK Skogsvargarna10:49:00
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb10:49:30
Ulf TörnströmFK Friskus-Varberg10:50:00
Hans GarmerGöteborg-Majorna OK10:50:30

D60

1 870 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunilla LarssonBredareds IF10:00:00
Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK10:00:30
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK10:01:00
My EngströmLerums SOK10:01:30
Lis DæhliLøten o-lag10:02:00
Britt GunnarssonKristinehamns OK10:02:30
Lena LarssonSala OK10:03:00
Marita LarssonMarkbygdens OK10:03:30

H60

1 980 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mikael JohanssonOK Gisle10:53:00
Bengt KlassonUlricehamns OK10:53:30
Karl MollénOK Denseln10:54:00
Magnus AnderssonUlricehamns OK10:54:30
Stefan GunnarssonKristinehamns OK10:55:00
Torbjörn BergmanSnättringe SK10:55:30
Mikael BodénMarkbygdens OK10:56:00
Lars NordströmKils OK10:56:30
Lars RunessonOK Vivill10:57:00
Ulf PalmérUlricehamns OK10:57:30
Harald BaugerOK Moss10:58:00
Tommy RoosFalköpings AIK OK10:58:30
Håkan SjunnestrandSolna OK10:59:00
Arne LundStenungsunds OK10:59:30

D65

1 870 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva PetterssonVäxjö OK10:07:00
Inger LindblomOK Orinto10:07:30
Lena SöderbergOK Skogsfalken10:08:00
Åsa StåhlHjärnarps OL10:08:30
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK10:09:00

H65

1 980 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per FredrikssonOK Skogshjortarna10:20:00
Håkan AnderssonMarkbygdens OK10:20:30
Sigurd DæhliLøten o-lag10:21:00
Bengt SöderqvistHorndals IF10:21:30
Stig JohanssonHelsingborgs SOK10:22:00
Leif Magne EggestadBodø & Omegn IF Orientering10:22:30
Bent GalborgenIndre Østfold OK10:23:00
Sven Erik JönssonOK Tyringe10:23:30
Sven-Erik BodinGällstadbygdens SOK10:24:00
Fredy SchwyterOK Gynge10:24:30
Björn PetterssonUlricehamns OK10:25:00
Kent IvarssonOK Skogshjortarna10:25:30
Kjell KaminskyIF Hagen10:26:00
Torbjörn LageHelsingborgs SOK10:26:30
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb10:27:00
Hans EkbergTrollhättans SOK10:27:30
Arvid GalborgenEds SK10:28:00
Hasse AdolfssonOK Gisle10:28:30
Ulf KjellinOK Hedströmmen10:29:00
Lars HogedalVänersborgs SK10:29:30
Thomas PalmqvistOK Tranan10:30:00
Lennart GustafssonJönköpings OK10:30:30
Göran LarssonSala OK10:31:00

D70

1 800 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK10:13:00
Ingrid TengelandIK Gandvik10:13:30
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK10:14:00
Sonja JedarÅkers IF10:14:30
Margareta LarssonOK Njudung10:15:00
Kajsa TofténHjobygdens OK10:15:30
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna10:16:00

H70

1 920 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Göran RundgrenLessebo OK09:59:00
Hans CarlssonIFK Göteborg Orientering09:59:30
Kjell JeppsonIF Rigor10:00:00
Jan BojlingSolna OK10:00:30
Ingemar LindblomOK Orinto10:01:00
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK10:01:30
Dag LorénOK Frisene10:02:00
Ted LiivrandOK Skogshjortarna10:02:30
Kent OlaussonOK Orinto10:03:00
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK10:03:30
Carl-Henry AnderssonOK Orinto10:04:00
Hans-Erik ErikssonGävle OK10:04:30
Stefan G LarssonOK Njudung10:05:00
Kurt BodinGällstadbygdens SOK10:05:30
Bengt StåhlHjärnarps OL10:06:00
Torbjörn WikströmOK Orinto10:06:30
Bert LuvöFK Herkules10:07:00
Mats ElofssonHerrljunga SK Skid o OL10:07:30
Roland BomanUlricehamns OK10:08:00

D75

1 800 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Britt RangertIK Ymer10:20:00
Ulla LindheIK Stern10:20:30
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10:21:00
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna10:21:30

H75

1 920 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bernt JohanssonOK Gisle10:12:00
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna10:12:30
Lars FranssonBottnaryds IF10:13:00
Gunnar BrystHjobygdens OK10:13:30
Lars JohanssonOK Skogshjortarna10:14:00
Kenneth IvehagFrämmestads IK10:14:30
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna10:15:00
Rune ArvidssonMarkbygdens OK10:15:30
Henrik HvoslefIK Stern10:16:00

Inskolning

1 760 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oscar JohanssonRonneby OK10:00:00
Aleksander AndenæsAsker SK10:01:27
Fredrik Sundby JakobsenOK Moss10:03:34
Viktoria JohanssonOK Gipen10:15:25
Alma SedvallSOK Aneby10:16:22
Robin LönnHalmstad OK10:19:03
Gustav ThorssonRyda SK10:21:21
Ingrid NordströmKils OK10:32:42
Love VelanderSurahammars SOK10:34:54
Malva ErikssonOK Klyftamo10:35:13
Nikola AhlbergerHestra IF10:36:08
Harry KnopfHalmstad OK10:44:26
Milou EdlundElfsborg SOK10:47:01
Ella EdlundElfsborg SOK10:47:05
Julia BergHalmstad OK10:51:31
August LennartsonUlricehamns OK10:53:15
Anton HedlundHestra IF11:05:25
Mattis CarlströmIK Hakarpspojkarna11:26:35
Conall RhysStenungsunds OK11:27:56
Robin NylundSOK 6811:36:08

U1

1 860 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sixten BöregårdOK Gläntan Vessigebro09:58:40
Oskar BerggrenIFK Sävsjö09:58:43
Hilma AxelssonGöteborg-Majorna OK10:00:00
Mailis HolmqvistSjövalla FK10:00:00
Charlie MulariOK Vilse 8710:00:00
William MulariOK Vilse 8710:00:00
Liv PalmertzHelsingborgs SOK10:00:00
Märta SörmanHjobygdens OK10:00:00
Frida AnderssonVisborgs OK10:00:14
Siri EngströmVisborgs OK10:00:16
Jens SvaeSarpsborg OL10:01:00
Sonja FagerholmHalmstad OK10:03:04
Leon SjöholmOK Norrvirdarna10:04:19
Erik AhlOK Norrvirdarna10:04:21
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK10:04:39
Alva MellegårdLidköpings VSK10:06:30
Emil EreltOK Norrvirdarna10:07:51
Tilda AlmqvistLidköpings VSK10:08:06
Solan LøkenOK Moss10:08:27
Stella SjöholmOK Norrvirdarna10:10:29
Oliver MarkusOK Norrvirdarna10:10:30
Robin GullqvistVästvärmlands OK10:11:31
Saga PetterssonHjobygdens OK10:18:10
Myra BedinHjobygdens OK10:18:11
Idrunn Van AgthovenMariestads FK10:18:23
Jonathan ThorssonRyda SK10:20:10
Zamuel ArdforsOK Löftan10:26:09
Ztella ArdforsOK Löftan10:26:10
Ffion RhysStenungsunds OK10:31:00
Samuel BäckmanIFK Göteborg Orientering10:32:29
Emma LagerströmRonneby OK10:37:15
Alma DavidssonGöteborg-Majorna OK10:46:13
Elsa PerssonGöteborg-Majorna OK10:49:18
Wilmer AxenborgGöteborg-Majorna OK10:49:19
My ÖsterlundMatteus SI10:50:01
Rasmus SalomonssonHalmstad OK10:51:10
Mille NorinMatteus SI10:51:25
Tage EkbergGöteborg-Majorna OK10:52:23
Ludvig AxenborgGöteborg-Majorna OK10:52:24
Stina GustafssonHalmstad OK10:52:36
Jonatan LundgrenFK Friskus-Varberg10:53:02
Elin BergHalmstad OK10:59:39
Jonathan RexOK Landehof11:02:43
Erik WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK11:03:03
Kimberly WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK11:03:09
Sixten ThunbergOK Vivill11:05:20
Sara YdrénRyda SK11:11:09
Ivan EkLund 11:13:08
Nike BergstrandHestra IF11:19:04
Jonna Jodal GötforsGöteborg-Majorna OK11:28:25
Isak Jodal GötforsGöteborg-Majorna OK11:30:15

U2

1 840 m, 72 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hjalmar SvennerudKarlskrona SOK09:58:48
Maja EliassonFK Friskus-Varberg09:58:53
Ellen NybomSvaide Roma SOK09:59:01
Vera EngelbrektssonSvaide Roma SOK09:59:02
Märta BöregårdOK Gläntan Vessigebro09:59:14
Junia TorstensvikFK Friskus-Varberg09:59:30
Melinda BergOK Enen09:59:33
Lukas LundgrenFK Friskus-Varberg10:00:00
Josef NygrenVisborgs OK10:00:20
Oscar BromanVisborgs OK10:00:23
Arvid KleinOK Vilse 8710:02:44
Ludvig NirvinHaninge SOK10:03:11
Matilda EricsonOK Norrvirdarna10:04:30
Alma EreltOK Norrvirdarna10:04:32
Agnes AnderssonAnderstorps OK10:05:24
Ella AnderssonAnderstorps OK10:05:25
Tilde BrickarpSol Tranås10:07:16
Olle BlomqvistMarkbygdens OK10:08:35
Sixten TörnströmFK Friskus-Varberg10:08:42
Ane Kristine Bredland EidAsker SK10:09:54
Alexander JohanssonOK Gipen10:11:41
Moa JohanssonOK Gisle10:12:35
Ellen HedHultsfreds OK10:12:44
Jakob Bredland EidAsker SK10:12:59
Mathias Bredland EidAsker SK10:13:00
Elsa AxelssonOK Norrvirdarna10:13:49
Albert AxelssonOK Norrvirdarna10:14:48
Astrid TreptowAnderstorps OK10:14:52
Vide FlinkFjärås AIK10:16:28
Artur IngulfSävedalens AIK10:18:40
Angelika LjungmanSävedalens AIK10:18:50
Veronica WimmersjöHaninge SOK10:23:30
Ebba RingdahlIFK Göteborg Orientering10:23:34
Martin ThorénRøyken O-lag10:26:45
Gaute Fuglseth OlsenAsker SK10:29:28
Eirik NastadAsker SK10:29:30
Olof KarlssonFK Herkules10:30:03
Ida AmbjörnssonHestra IF10:30:05
Selma Aure SkogedalAsker SK10:32:39
Lovisa StavenrotOK Vivill10:33:22
Alice LagerströmRonneby OK10:37:19
Sofia NystrandOK Klyftamo10:38:55
Sara SjöblomOK Klyftamo10:38:56
Louise SköldOK Klyftamo10:38:58
Ebba SundlingOK Njudung10:44:28
Helene ØpstadAsker SK10:44:33
Signe FagerströmHalmstad OK10:46:17
Hilma KnopfHalmstad OK10:46:51
Trym StorhaugRøyken O-lag10:47:22
Matilda ÖsterlundMatteus SI10:48:08
Celia HöglundFK Herkules10:49:37
Sebastian LundgrenFK Friskus-Varberg10:50:27
Astrid HellerströmFK Friskus-Varberg10:51:34
Viola RönnFK Friskus-Varberg10:51:35
Agnes KarlssonGudhems IF10:52:47
Rasmus JakobssonDegerfors OK11:00:15
Wille RådströmOK Enen11:00:56
Svante FlorénIF Rigor11:03:30
Ida KopkaIFK Göteborg Orientering11:06:46
Liv YdrénRyda SK11:09:39
Signe LyckelidBorås GIF11:12:18
Martin LindvallHaninge SOK11:14:08
Linnea EkstrandHaninge SOK11:14:58
Carl DavidssonSävedalens AIK11:16:20
Caroline Sundby JakobsenOK Moss11:16:36
Ingrid AndreassonIFK Göteborg Orientering11:17:38
Elias LyckelidBorås GIF11:22:58
Aksel Johan SandvikHalden SK11:23:12
Simon JohanssonOK Gynge11:27:34
Signe JohanssonOK Gynge11:28:49
Noel KjellbergerIFK Göteborg Orientering11:44:50
Axel LydmarkSjövalla FK

Öppen motion 1

1 900 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sören AnderssonOK Tyr09:59:10
Anton SoelbergAndrarums IF10:08:30
Sune SoelbergAndrarums IF10:08:31
Vanja JinnemoHjärnarps OL10:15:52
Ellen ThorssonRyda SK10:21:14
Hugo WestbergHestra IF10:24:34
Susanna LindellLinköpings OK10:35:03
Linus FridénOK Gränsen10:35:05
Eric FridénOK Gränsen10:35:19
Mats FridénOK Gränsen10:35:23
Elisabet BreimoOK Moss 10:38:54
Per GustafssonSvaide Roma SOK10:53:17
Björn DavidssonSjövalla FK10:57:27
Elvi BogsjöVarberg 10:58:32
Helene PerssonHalmstad OK11:12:54
Isak IngemarssonHestra IF11:31:33

Öppen motion 3

1 890 m, 64 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marie CarlssonFrölunda OL10:00:00
Kajsa BäcklundRonneby OK10:00:40
Marita HultanderIF Rigor10:01:50
Sara SjöholmOK Norrvirdarna10:04:01
Maria DelinFK Åsen10:05:28
Veronica DahlbomHelsingborgs SOK10:08:33
Janne ErikssonEds SK10:08:54
Robert NorénOK Njudung10:13:02
Kjell AnderssonHjobygdens OK10:13:46
Lovisa AnderssonHjobygdens OK10:13:47
Helen JosefssonOK Kullingshof10:14:01
Jennie SaleskogRonneby OK10:16:48
Lars EkmarkHjobygdens OK10:18:06
Linnea EkmarkHjobygdens OK10:18:08
Hanna BremerMariestads FK10:18:21
Felix OhrgrenAnderstorps OK10:18:33
Johanna LindénVäxjö OK10:19:51
Olle OhrtSol Tranås10:20:27
Ulf ClaessonUlricehamns OK10:20:40
Emma WestbergHestra IF10:24:32
Malin ThelanderHaninge SOK10:24:58
Annika EkdahlSävedalens AIK10:26:28
Greta AndréDegerfors OK10:26:56
Jenny GreenOK Vivill10:29:13
Nellie NilssonOK Vivill10:29:15
Oskar WardOK Vivill10:29:15
Kinna ÅslundSol Tranås10:29:42
Ellinor RosenbergOK Vilse 8710:32:01
Anna RosenbergOK Vilse 8710:32:05
Selma SamuelssonOK Vivill10:33:21
Ola SamuelssonOK Vivill10:33:23
Miguel ValeroHalden SK10:36:28
Martina BengtssonFK Friskus-Varberg10:38:19
Stephanie BaidaUlricehamns OK10:38:22
Tobias ErikssonÅmåls OK10:38:28
Ulf PalmqvistIFK Sävsjö10:39:11
Katarina ErikssonOK Klyftamo10:39:34
Matilda PetterssonDomnarvets GOIF10:39:40
Agnes NilssonDomnarvets GOIF10:39:41
Marie HermanssonOK Kullingshof10:43:09
Michelle LunneOK Kullingshof10:43:10
Sumali SkottÅmåls OK10:46:43
Stellan HelgessonMarkbygdens OK10:46:51
Lena JohanssonIFK Sävsjö10:47:11
Sverre Norheim-Martinsen10:47:37
Åsa HanssonIF Rigor10:49:09
Anders SaleskogRonneby OK10:49:14
Andreas SjögrenTidaholm SOK Sisu10:50:07
Borgar Syrstad-VindenesIF Sturla10:56:18
Ellen GunnarssonOK Vilse 8711:02:58
Timofej SibilevKarlskrona SOK11:04:18
Lina LundbergKlubblös11:05:53
Anna HögbergOK Tranan11:05:55
Cecilia SahlstedtSol Tranås11:07:28
Lise-Lott AhlstedtÅmåls OK11:09:47
Erik GanningIK Omega11:12:50
Hugo KonradssonIK Omega11:12:51
Anne Sofie HellstrandIF Rigor11:13:12
Anna GöranssonIFK Sävsjö11:13:37
Carina PerssonAndrarums IF11:20:16
Karin LarssonOK Enen11:26:38
Matilda TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:29:12
Morten BreimoOK Moss 11:30:05
Johannes AxelssonOK Norrvirdarna11:35:09

Öppen motion 5

1 980 m, 90 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marie JohanssonOK Gynge09:58:45
Kristina PerssonHalmstad OK09:58:56
Stefan LindvallHaninge SOK09:58:59
Lars DjerfVästerbergslagens OL10:00:00
Jennie FagerströmHalmstad OK10:00:00
Lars Emil KnudsenSarpsborg OL10:00:53
Sofie LarssonHestra IF10:01:22
Thom NilssonGöteborg-Majorna OK10:01:23
Oskar HultanderIF Rigor10:01:52
Terese RuderfeltIF Rigor10:02:09
Lars HultanderIF Rigor10:02:51
Jörgen AdrianssonBorås GIF10:02:58
Christel BergOK Enen10:03:13
Stanley TaivulaKinna10:03:39
Anneli BlomgrenSOK Aneby10:03:43
Svea EkbladhSol Tranås10:04:15
Elsa BybergDomnarvets GOIF10:07:20
Jonathan LjungbergOK Skogsfalken10:07:23
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss10:08:20
Klara LassesDomnarvets GOIF10:08:35
Maja LassesDomnarvets GOIF10:08:37
Håkan AuseliusBredaryds SOK10:08:38
Lena NilssonOK Österåker10:12:09
David WesthMullsjö SOK10:12:14
Olof StåhlSävedalens AIK10:13:06
Erika JensenÅmåls OK10:14:08
Cecilia ElofssonOK Njudung10:14:30
Tony GullqvistVästvärmlands OK10:16:10
Martin JohanssonRonneby OK10:18:35
Åsa LarsenTolered-Utby Ol-klubb10:18:53
248Tilde WickströmOK Tor10:19:11
Karin ErikssonGöteborg-Majorna OK10:20:23
Carola BillingHultsfreds OK10:21:06
Robert BillingHultsfreds OK10:21:35
Eva SchönquistOK Linné10:23:06
Måns FritzellGudhems IF10:23:28
Lars-Åke LarssonOK Tranan10:23:40
Anna SkobeKalmar OK10:24:40
Ola SvenssonFK Åsen10:24:46
Annelie WardOK Vivill10:29:21
Ida WilhelmssonOK Hedströmmen10:31:59
Klara IngelströmOK Gynge10:32:27
Maria MarkusOK Norrvirdarna10:33:05
Annika IsidorssonOK Vivill10:33:25
Lisa KjellénHelsingborgs SOK10:34:38
Magnus FovaeusSävedalens AIK10:36:01
Liza JohanssonSol Tranås10:36:33
Åza MårtenssonIF Thor10:38:46
Malin LjunggrenMarkbygdens OK10:38:58
Sølvi MArtiniAsker SK10:39:27
Kristian ErikssonKlubblös10:41:26
Sara AnderssonVänersborgs SK10:41:29
Helena DalénSala OK10:42:28
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg10:44:42
Anna ErikssonOK Älgen10:46:38
Bernt ForsgrenVästerbergslagens OL10:48:00
Nils GruvebäckIK Ymer10:49:46
Tobias GustavssonVäxjö OK10:50:01
Stefan ErikssonPartille 10:51:46
Kent ErikssonLerums SOK10:51:48
Lena TornéusSävedalens AIK10:52:27
Linnea BurénIK Ymer10:54:58
Emma RingströmOK Landehof10:56:25
276Tiril KihleKonnerud IL10:58:00
Marie SvennerudKarlskrona SOK11:02:57
Ellen HeymanIF Rigor11:04:51
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK11:06:53
Anna FröbergOK Roxen11:07:05
Maria SibilevaKarlskrona SOK11:07:20
Maria GrahnElfsborg SOK11:10:44
Madelene Södergren OhrtSol Tranås11:12:39
Ulrika BrickarpSol Tranås11:12:40
Magnus NilssonHärlövs IF11:13:42
Gustav NilssonHärlövs IF11:13:43
Maria KroksmyrVäxjö OK11:15:21
Magnus IvarssonOK Gläntan Vessigebro11:15:39
Andreas JonssonLidköpings VSK11:18:40
Louise BöregårdOK Gläntan Vessigebro11:18:52
Andreas UlvagårdenVäxjö OK11:21:15
Klas BogsjöHelsingborgs SOK11:22:30
Sara LindgrenLidköpings VSK11:22:53
Åsa CarlströmIK Hakarpspojkarna11:26:37
Lars KarlssonFK Herkules11:26:56
Karin NobornIFK Göteborg Orientering11:29:44
Hugo NobornIFK Göteborg Orientering11:29:45
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK11:31:10
Tomas TorstensvikFK Friskus-Varberg11:37:26
Agnes DickérBorås11:38:04
Bjørn Sverre GulheimKolbotn o Skimt OL11:44:26
Marianne LøkenOK Moss11:47:18

Öppen motion 7

2 150 m, 108 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik StåhlHjärnarps OL09:58:50
Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg10:00:00
Patrik LanderOK Enen10:00:00
Emelie RönnborgIK Uven10:00:00
Hans AnderssonIK Gandvik10:00:28
Greger LorénOK Frisene10:00:33
Lars MelanderLidköpings VSK10:01:18
Peter HagströmFalkenbergs OK10:01:57
Karl-Eric BackmanLidköpings VSK10:02:08
Michaela KällstrandÅmåls OK10:02:35
Ola NilssonAlvesta SOK10:03:15
Carl GranströmNAIS Orienteringsklubb10:05:58
Maria HöglundSjövalla FK10:06:02
Jenny WåhlinDomnarvets GOIF10:06:43
Clas NilssonKarlskrona SOK10:07:11
Tommy StenkvistRyda SK10:08:50
Mikael KarlssonOK Skogsfalken10:08:54
Erik LindströmOK Tranan10:09:33
Fredrik HöökFjärås AIK10:09:35
Jonas GustafssonOK Kåre10:09:50
Anna-Karin NorrmanGöteborg-Majorna OK10:09:56
Jessica De Groot BoersmaRydboholms SK10:10:34
Elisabeth ÅkärbjärIFK Mora OK10:10:43
Niklas JohanssonGöteborg-Majorna OK10:10:58
Annika JosefssonKarlskrona SOK10:11:11
Anders LevinSvaide Roma SOK10:11:21
Rikard AndreassonIFK Göteborg Orientering10:12:48
Philip StensbyTibro OK10:13:09
Thomas ElofssonOK Njudung10:13:30
Marina JohanssonOK Njudung10:14:25
Olof BjörkmanKungälvs OK10:15:18
Adam OdénFjärås AIK10:15:46
Bo HultgrenOK Njudung10:16:52
Dennis TollOK Njudung10:18:17
Veronica AdolfssonAnderstorps OK10:19:32
Anna BäckstädeVisborgs OK10:19:32
Mikael WardOK Vivill10:19:37
Lena FlinkFjärås AIK10:20:01
Tobias FarbrotGöteborg-Majorna OK10:20:08
Bert ThorssonRyda SK10:20:31
Mats ErikssonGöteborg-Majorna OK10:21:10
Peter SunnegårdhRonneby OK10:21:15
Jonny JohanssonOK Njudung10:23:46
Maria FolkestadAnderstorps OK10:25:37
Ulrika OdénFjärås AIK10:26:41
Jonas NorrmanGöteborg-Majorna OK10:27:01
Åsa LarssonOK Hällen10:27:30
Per-Olof EliassonSOK 6810:30:27
Niclas NilssonOK Österåker10:31:45
Michael WilhelmssonKorsnäs IF OK10:32:08
Nina KastrupFK Herkules10:32:10
Stefan GraadIF Rigor10:32:54
Jacob SvenssonSöders-Tyresö10:34:35
Jesper IngelsboOK Tranan10:34:50
Maxim JohanssonSol Tranås10:35:16
Jenny KällmanOK Hällen10:35:51
Björn ZettervallKarlskrona SOK10:35:52
Jonny LagerströmRonneby OK10:36:50
Frans JohanssonFK Friskus-Varberg10:38:07
Ann-Sophie OhlinOK Tranan10:39:31
Magnus EmilssonOK Skogsfalken10:41:07
Henrik OhrtSol Tranås10:43:18
Erik SjöqvistOK Måsen10:44:04
Margrita SjöqvistOK Måsen10:44:05
Anders HellminVisborgs OK10:45:36
Jenny Lind ÖhgrenKarlsbyhedens OK10:49:24
Kristin FranssonFK Friskus-Varberg10:49:49
Stefan NormanSävedalens AIK10:51:15
Anders SwedinLidköpings VSK10:52:03
Tomas RahmOK Norrvirdarna10:52:13
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK10:53:03
Fredrik HåkanssonRonneby OK10:53:21
Oskar EkbergGöteborg-Majorna OK10:56:27
Anna BeischerIK Uven10:56:55
Stefan BergOK Enen10:58:50
Marie Ståhl NordströmHjärnarps OL11:00:36
Peter NyströmIF Thor11:01:28
Jesper NyströmIF Thor11:02:32
Mattias HolmströmÅmåls OK11:02:42
Helen NilssonHärlövs IF11:03:06
Anna RönnborgIK Uven11:03:21
Ingrid BronebakkHalden SK11:04:13
Ola WillstrandOK Gisle11:06:17
Staffan OlssonStigsökarna11:09:12
Jenny OlssonStigsökarna11:09:35
Lena MasesStora Tuna OK11:11:13
Magnus KronmarKarlskrona SOK11:12:47
Sara LissmyrIFK Mora OK11:12:55
Fredrik GanningIK Omega11:13:01
Åsa GranströmNAIS Orienteringsklubb11:13:34
Mattias PalmqvistOK Tranan11:13:48
Daniel JohanssonRyda SK11:14:13
Per RoothVäxjö OK11:14:34
Viktor ThorssonRyda SK11:14:56
Aksel OlsenAsker SK11:15:16
Jonas BergdahlOK Orinto11:15:35
Andreas EkbladhSol Tranås11:18:56
Albert BrickarpSol Tranås11:20:20
Simon LarssonSävedalens AIK11:21:27
Ulf JohanssonOK Gisle11:22:05
Torleif GaltelandAsker SK11:23:34
Tomas CarlssonÅmåls OK11:24:31
Helena BlomqvistMarkbygdens OK11:27:02
Fredrik HofflanderGöteborg-Majorna OK11:37:56
Helge Long PedersenFarumTisvilde OK11:38:46
Margareta HofflanderGöteborg-Majorna OK11:39:46
Frida WallentinLerums SOK11:40:56
Claes DavidssonGöteborg-Majorna OK11:41:38

Annonser