Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 2, Downhill Sprint

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 2, Downhill Sprint
Arrangörsorganisation: Hestra IF
Datum: lördag 10 november 2018

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sverre Norheim-MartinsenÖppen motion 3 (64)1 890 m10:47:37

Alfta-Ösa OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Linnea UnborgD10 (57)1 830 m10:25:30
Marcus UnborgH10 (93)1 820 m10:46:30
Magnus UnborgH40 (51)2 310 m10:58:00

Alvesta SOK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ola NilssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:03:15
Gustav NilssonH11 (47)1 850 m10:13:30
Emma NilssonD18 (28)2 120 m10:26:30
839Moltas ÖstergrenH14 (104)2 030 m10:44:00
535Alfred ÖstergrenH16 (174)2 200 m11:06:00
Ossian ÖstergrenH12 (70)1 880 m11:11:30
Stephan ÖstergrenH50 (58)2 060 m11:19:30

Anderstorps OK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
601Anna PapatheodorouD14 (89)1 960 m09:59:30
610Stina AnderssonD14 (89)1 960 m10:04:00
Agnes AnderssonU2 (72)1 840 m10:05:24
Ella AnderssonU2 (72)1 840 m10:05:25
Vera FolkestadD10 (57)1 830 m10:13:30
Astrid TreptowU2 (72)1 840 m10:14:52
Victor HörnquistH13 (96)2 060 m10:16:00
Felix OhrgrenÖppen motion 3 (64)1 890 m10:18:33
Veronica AdolfssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:19:32
201Kimberlie LeD16 (128)2 030 m10:20:30
643Asta TörnkvistD14 (89)1 960 m10:20:30
Maria FolkestadÖppen motion 7 (108)2 150 m10:25:37
Simon ÅkessonH13 (96)2 060 m10:34:30
Malcolm SvenssonH13 (96)2 060 m10:40:30
Edit TreptowD11 (50)1 940 m11:04:00
Clara AdolfssonD13 (85)1 880 m11:05:30
Hjalmar FolkestadH12 (70)1 880 m11:05:30
Geir Inge FolkestadH50 (58)2 060 m11:23:00

Andrarums IF

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Eskil SoelbergH11 (47)1 850 m10:07:30
Anton SoelbergÖppen motion 1 (16)1 900 m10:08:30
Sune SoelbergÖppen motion 1 (16)1 900 m10:08:31
Ingela ThoressonD50 (21)1 880 m10:29:30
Maria MickelåkerD35 (12)2 000 m10:38:00
Emil NilssonH18 (45)2 360 m10:41:00
490Erik ThoressonH16 (174)2 200 m10:43:30
516Stellan GradinH16 (174)2 200 m10:56:30
294Elin NilssonD16 (128)2 030 m11:07:00
Jan GradinH50 (58)2 060 m11:09:30
Johan MickelåkerH35 (17)2 360 m11:14:30
Hugo ThoressonH12 (70)1 880 m11:19:30
Carina PerssonÖppen motion 3 (64)1 890 m11:20:16

Asker SK

58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Simen Dalen EriksenH11 (47)1 850 m10:01:00
Aleksander AndenæsInskolning (20)1 760 m10:01:27
Sverre WisløffH45 (80)2 220 m10:05:30
614Anette Jauhojärvi MarkussenD14 (89)1 960 m10:06:00
Elias AndenæsH13 (96)2 060 m10:06:00
Silje Ruud FossheimD12 (81)1 910 m10:07:00
418Olaf Halsaa DolvenH16 (174)2 200 m10:07:30
421Kristian Fredriksen AasH16 (174)2 200 m10:09:00
Ane Kristine Bredland EidU2 (72)1 840 m10:09:54
Jakob Bredland EidU2 (72)1 840 m10:12:59
Celia DaviesD12 (81)1 910 m10:13:00
Mathias Bredland EidU2 (72)1 840 m10:13:00
Brage Fuglseth OlsenH11 (47)1 850 m10:15:30
440Martin BirkelundH16 (174)2 200 m10:18:30
Tuva EspelinD12 (81)1 910 m10:21:00
459Simen VågeH16 (174)2 200 m10:28:00
Astrid Juli YtterbøD12 (81)1 910 m10:29:00
Gaute Fuglseth OlsenU2 (72)1 840 m10:29:28
Eirik NastadU2 (72)1 840 m10:29:30
Arild NyhaugH45 (80)2 220 m10:30:30
816Martin Johannessen LinneboH14 (104)2 030 m10:32:30
Selma Aure SkogedalU2 (72)1 840 m10:32:39
669Hedda Sofie RiddervoldD14 (89)1 960 m10:33:30
Una NastadD12 (81)1 910 m10:36:00
827Jakob RastadH14 (104)2 030 m10:38:00
Sølvi MArtiniÖppen motion 5 (90)1 980 m10:39:27
Erlend ØpstadH10 (93)1 820 m10:40:00
485Felix FinsrudH16 (174)2 200 m10:41:00
835Mikael BirkelundH14 (104)2 030 m10:42:00
Arne FossheimH55 (33)2 010 m10:43:00
Øystein RastadH40 (51)2 310 m10:44:30
Helene ØpstadU2 (72)1 840 m10:44:33
Øyvind Johannessen LinneboH55 (33)2 010 m10:47:00
Maren Aure SkogedalD13 (85)1 880 m10:47:30
501Frikk Alvaro EmbergsrudH16 (174)2 200 m10:49:00
854Mathias NyhaugH14 (104)2 030 m10:51:30
Martha WisløffD13 (85)1 880 m10:52:30
Mikkel RastadH12 (70)1 880 m10:54:00
862Vilmer NybergH14 (104)2 030 m10:55:30
Gjermund GravirH50 (58)2 060 m10:56:30
517Sondre YtterbøH16 (174)2 200 m10:57:00
Håvard EspelinH50 (58)2 060 m10:59:30
Ragnhild Øfsthus GravirD13 (85)1 880 m11:01:00
529Simen Aure SkogedalH16 (174)2 200 m11:03:00
877Trym Holme BrinchH14 (104)2 030 m11:03:00
Ellen Aure SkogedalD45 (60)2 120 m11:06:00
Nora Christine HansenD13 (85)1 880 m11:08:00
Jan Richard EriksenH50 (58)2 060 m11:08:00
889Emil Ruud FossheimH14 (104)2 030 m11:09:00
894Tarje EspelinH14 (104)2 030 m11:11:30
550Eilev KvaaleH16 (174)2 200 m11:13:30
Mathias BirkelundH12 (70)1 880 m11:13:30
Aksel OlsenÖppen motion 7 (108)2 150 m11:15:16
Jorun RuudD45 (60)2 120 m11:16:00
Sara MartiniD13 (85)1 880 m11:18:00
568Ole Henrik WoxholthH16 (174)2 200 m11:22:30
Torleif GaltelandÖppen motion 7 (108)2 150 m11:23:34
Karin Halsaa DolvenD13 (85)1 880 m11:24:30

Avesta OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
613Tilde BlixtD14 (89)1 960 m10:05:30
222Tilda BorgströmD16 (128)2 030 m10:31:00
498Rasmus LindbergH16 (174)2 200 m10:47:30
Anja MickelsonD13 (85)1 880 m10:54:30
295My BlixtD16 (128)2 030 m11:07:30
891Lucas WannerH14 (104)2 030 m11:10:00
Hedda BorgströmD13 (85)1 880 m11:12:30

Belarus

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Valery DenisovH55 (33)2 010 m10:47:30
Natalia DenisovaD55 (10)1 880 m10:48:30

Bodø & Omegn IF Orientering

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Leif Magne EggestadH65 (23)1 980 m10:22:30

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Agnes DickérÖppen motion 5 (90)1 980 m11:38:04

Borås GIF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jörgen AdrianssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:02:58
Signe LyckelidU2 (72)1 840 m11:12:18
Elias LyckelidU2 (72)1 840 m11:22:58

Bottnaryds IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars FranssonH75 (9)1 920 m10:13:00

Boxholm-Mjölby OL

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan KnutssonH45 (80)2 220 m10:11:00
Kenth EdinH55 (33)2 010 m10:38:00
Peter LaudonH55 (33)2 010 m10:41:00
836Albin ÖrnvallH14 (104)2 030 m10:42:30
Maria PetterssonD45 (60)2 120 m11:04:30
122Henrik TengvallH21 (54)2 800 m11:08:00
124Albin TengvallH21 (54)2 800 m11:09:00

Bredareds IF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1Linda HallbergD21 (28)2 420 m09:59:30
Gunilla LarssonD60 (8)1 870 m10:00:00
Bosse HaglundH55 (33)2 010 m10:39:30

Bredaryds SOK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12Carina SvenssonD21 (28)2 420 m10:05:00
Håkan AuseliusÖppen motion 5 (90)1 980 m10:08:38
641Tuva NylundD14 (89)1 960 m10:19:30
Maria AuseliusD45 (60)2 120 m10:58:30
116Filip TrofastH21 (54)2 800 m11:05:00
900Filip BrolingH14 (104)2 030 m11:14:30
573Hugo AuseliusH16 (174)2 200 m11:25:00

Dalaportens OL

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Nellie EliassonD12 (81)1 910 m10:05:30
649Karolina AnderssonD14 (89)1 960 m10:23:30
802Daniel LindH14 (104)2 030 m10:25:30
676Saga MattssonD14 (89)1 960 m10:37:00
488Ossian KihlströmH16 (174)2 200 m10:42:30
Albin Lundvik-BarkeliusH13 (96)2 060 m10:43:00
Alice NykvistD13 (85)1 880 m10:46:00
Felicia EliassonD13 (85)1 880 m11:02:00
570Erik NilssonH16 (174)2 200 m11:23:30

Degerfors OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Greta AndréÖppen motion 3 (64)1 890 m10:26:56
Ella LaineD12 (81)1 910 m10:27:00
Rasmus JakobssonU2 (72)1 840 m11:00:15
Gabriel LaineH10 (93)1 820 m11:00:30
886Eric LuthmanH14 (104)2 030 m11:07:30

Domnarvets GOIF

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elin DahlinD21 (28)2 420 m09:59:00
413Erik BrandtH16 (174)2 200 m10:05:00
Maja EliassonD12 (81)1 910 m10:05:00
Jenny WåhlinÖppen motion 7 (108)2 150 m10:06:43
Elsa BybergÖppen motion 5 (90)1 980 m10:07:20
Klara LassesÖppen motion 5 (90)1 980 m10:08:35
Maja LassesÖppen motion 5 (90)1 980 m10:08:37
629Anja NilssonD14 (89)1 960 m10:13:30
658Alice Eriksson BjörlingD14 (89)1 960 m10:28:00
224Emma EliassonD16 (128)2 030 m10:32:00
Matilda PetterssonÖppen motion 3 (64)1 890 m10:39:40
Agnes NilssonÖppen motion 3 (64)1 890 m10:39:41
Julia NordvallD13 (85)1 880 m10:51:30
266Klara AnderssonD16 (128)2 030 m10:53:00
Lars NordvallH40 (51)2 310 m10:53:00
Anja BergerD13 (85)1 880 m11:04:30
Irma BergD13 (85)1 880 m11:08:30
Sanna HörnellD13 (85)1 880 m11:14:00
Elsa BrandtD13 (85)1 880 m11:18:30
328Elsa NilssonD16 (128)2 030 m11:24:00

Eds SK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Janne ErikssonÖppen motion 3 (64)1 890 m10:08:54
Arvid GalborgenH65 (23)1 980 m10:28:00
William LännhultH10 (93)1 820 m10:37:30
Linus LännhultH35 (17)2 360 m11:20:00

Eiker OL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mathias AxelsonH13 (96)2 060 m10:07:00
642Amanda AxelsonD14 (89)1 960 m10:20:00
271Oda Isnes TyseD16 (128)2 030 m10:55:30

Eksjö SOK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elisabeth HagelbergD40 (37)2 050 m10:02:00
628Tilda HagelbergD14 (89)1 960 m10:13:00
Nora AeglerD18 (28)2 120 m10:21:00
Mattis PerssonH18 (45)2 360 m10:39:30
Alva HagelbergD12 (81)1 910 m10:39:30
Vilmer HagelbergH10 (93)1 820 m10:45:00
Simon FreylandH18 (45)2 360 m10:46:00
255Martina RizziD16 (128)2 030 m10:47:30
Lars HagelbergH50 (58)2 060 m10:59:00

Elfsborg SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Milou EdlundInskolning (20)1 760 m10:47:01
Ella EdlundInskolning (20)1 760 m10:47:05
Maria GrahnÖppen motion 5 (90)1 980 m11:10:44

Elverum OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
424Gaute LindaasH16 (174)2 200 m10:10:30
483Sander Tonjer FingarsenH16 (174)2 200 m10:40:00
Audun FingarsenH35 (17)2 360 m11:18:00
561Mats LindaasH16 (174)2 200 m11:19:00

Emmaboda Verda OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ronny HjalmarssonH70 (19)1 920 m10:01:30
Kajsa NiemiD40 (37)2 050 m10:07:30
Kerstin HjalmarssonD65 (5)1 870 m10:09:00
Monica PåhlstorpD70 (7)1 800 m10:14:00

Falkenbergs OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peter HagströmÖppen motion 7 (108)2 150 m10:01:57
Anna HagströmD45 (60)2 120 m11:15:30
145Johan HagströmH21 (54)2 800 m11:20:00

Falköpings AIK OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5Ida WillénD21 (28)2 420 m10:01:30
Hanna SamuelssonD40 (37)2 050 m10:03:30
Jan SamuelssonH45 (80)2 220 m10:31:30
Tommy RoosH60 (14)1 980 m10:58:30
Adam SamuelssonH12 (70)1 880 m10:59:30
329Moa SkoogD16 (128)2 030 m11:24:30

FarumTisvilde OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Helge Long PedersenÖppen motion 7 (108)2 150 m11:38:46

Fjärås AIK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
612Linnea HöökD14 (89)1 960 m10:05:00
Fredrik HöökÖppen motion 7 (108)2 150 m10:09:35
Frida OdénD12 (81)1 910 m10:15:30
Adam OdénÖppen motion 7 (108)2 150 m10:15:46
Vide FlinkU2 (72)1 840 m10:16:28
Tyra FlinkD10 (57)1 830 m10:18:00
Lena FlinkÖppen motion 7 (108)2 150 m10:20:01
Ulrika OdénÖppen motion 7 (108)2 150 m10:26:41
481Elias PerssonH16 (174)2 200 m10:39:00
528Fabian OdénH16 (174)2 200 m11:02:30
Per-Johan PerssonH50 (58)2 060 m11:11:00

FK Finn

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anton KarlssonH13 (96)2 060 m10:02:30
Hugo MartinssonH13 (96)2 060 m10:25:00
Anneli KarlssonD50 (21)1 880 m10:33:00
Håkan KarlssonH50 (58)2 060 m11:21:00

FK Friskus-Varberg

46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Maja EliassonU2 (72)1 840 m09:58:53
Junia TorstensvikU2 (72)1 840 m09:59:30
Lukas LundgrenU2 (72)1 840 m10:00:00
Pernilla AntonssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:00:00
615Marta TörnströmD14 (89)1 960 m10:06:30
Lovisa EliassonD12 (81)1 910 m10:07:30
Sixten TörnströmU2 (72)1 840 m10:08:42
Anders IvarssonH45 (80)2 220 m10:19:00
Emy HjertströmD12 (81)1 910 m10:20:30
652Maja KarmstigD14 (89)1 960 m10:25:00
Elvira KarmstigD10 (57)1 830 m10:26:30
Signe JohanssonD12 (81)1 910 m10:31:30
Arvid JohanssonH10 (93)1 820 m10:35:00
Noah BechtelH18 (45)2 360 m10:37:00
Frans JohanssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:38:07
Martina BengtssonÖppen motion 3 (64)1 890 m10:38:19
Hjalmar AntonssonH10 (93)1 820 m10:39:30
Mikael NilssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:44:42
500Alexander WestlingH16 (174)2 200 m10:48:30
David HellerströmH40 (51)2 310 m10:49:00
Folke FranssonH10 (93)1 820 m10:49:30
Kristin FranssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:49:49
Ulf TörnströmH55 (33)2 010 m10:50:00
Sebastian LundgrenU2 (72)1 840 m10:50:27
Tim JohanssonH18 (45)2 360 m10:51:30
Astrid HellerströmU2 (72)1 840 m10:51:34
Viola RönnU2 (72)1 840 m10:51:35
509Alex JohanssonH16 (174)2 200 m10:53:00
Jonatan LundgrenU1 (51)1 860 m10:53:02
Felicia AhlstrandD13 (85)1 880 m10:55:00
Noa TorstensvikH12 (70)1 880 m10:57:00
Magnus EliassonH40 (51)2 310 m10:57:00
Vilmer AntonssonH10 (93)1 820 m10:58:30
Isak TörnströmH12 (70)1 880 m11:00:00
William RönnH10 (93)1 820 m11:02:30
Pia HjertströmD45 (60)2 120 m11:05:00
291Emma EliassonD16 (128)2 030 m11:05:30
Anna LundqvistD13 (85)1 880 m11:06:30
Malin JohanssonD45 (60)2 120 m11:08:30
Lova JohanssonD11 (50)1 940 m11:09:00
543Axel BechtelH16 (174)2 200 m11:10:00
Kasper HellerströmH10 (93)1 820 m11:16:00
Alice CarlqvistD11 (50)1 940 m11:16:30
Annika BechtelD45 (60)2 120 m11:18:30
Fredrik CarlqvistH50 (58)2 060 m11:24:30
Tomas TorstensvikÖppen motion 5 (90)1 980 m11:37:26

FK Herkules

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bert LuvöH70 (19)1 920 m10:07:00
Elina KarlssonD10 (57)1 830 m10:22:30
Agnetha Le ClaireD50 (21)1 880 m10:26:30
Olof KarlssonU2 (72)1 840 m10:30:03
Nina KastrupÖppen motion 7 (108)2 150 m10:32:10
Pontus KastrupH45 (80)2 220 m10:35:00
499Emrik LindH16 (174)2 200 m10:48:00
Celia HöglundU2 (72)1 840 m10:49:37
Gisela LindD45 (60)2 120 m11:20:00
Emma WisslerD11 (50)1 940 m11:25:30
Lars KarlssonÖppen motion 5 (90)1 980 m11:26:56

FK Åsen

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Maria DelinÖppen motion 3 (64)1 890 m10:05:28
Elinor DelinD20 (12)2 080 m10:12:00
Olivia SvenssonD10 (57)1 830 m10:22:00
Ola SvenssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:24:46
Karolina SvenssonD35 (12)2 000 m10:41:00
685Alva SvenssonD14 (89)1 960 m10:41:30
Magnus EmilssonH40 (51)2 310 m10:48:00
Frida EmilssonD11 (50)1 940 m11:10:00

Fredrikstad SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Unni Strand KarlsenÖppen motion 5 (90)1 980 m11:31:10

Främmestads IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kenneth IvehagH75 (9)1 920 m10:14:30

Frölunda OL

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marie CarlssonÖppen motion 3 (64)1 890 m10:00:00
409Edvin BorneH16 (174)2 200 m10:03:00
Sandra HanssonD40 (37)2 050 m10:06:00
Tim MartnerH13 (96)2 060 m10:09:30
Martin EkH13 (96)2 060 m10:17:30
Matilda JohannessonD18 (28)2 120 m10:27:30
Pär JohannessonH45 (80)2 220 m10:30:00
Jarvis HanssonH10 (93)1 820 m10:31:00
Magnus WideH55 (33)2 010 m10:36:00
479Hugo EtemadH16 (174)2 200 m10:38:00
Marcus HanssonH40 (51)2 310 m10:42:30
Audrey HanssonD13 (85)1 880 m10:44:00
Richard TorseinH50 (58)2 060 m10:57:30
Anna JohannessonD11 (50)1 940 m11:11:30
Maja TorseinD13 (85)1 880 m11:12:00

Gjø-Vard OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
832Annar Erlien SolerødH14 (104)2 030 m10:40:30
855Lars LienH14 (104)2 030 m10:52:00

Gotlands Bro OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ulrika PerssonD12 (81)1 910 m10:03:30
Ida WestfältD12 (81)1 910 m10:14:30
Felice GardelinD12 (81)1 910 m10:19:30
450Folke SvangrenH16 (174)2 200 m10:23:30
Beata PetterssonD18 (28)2 120 m10:24:30
Alice ReintzD12 (81)1 910 m10:34:30
821Edvard PetterssonH14 (104)2 030 m10:35:00
677Natalie GardelinD14 (89)1 960 m10:37:30
Alma PetterssonD13 (85)1 880 m11:00:30
Linnea Kimell TynnvallD11 (50)1 940 m11:07:00
887Jonathan FlodmanH14 (104)2 030 m11:08:00

Grycksbo IF OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
640Elin BryggarD14 (89)1 960 m10:19:00
Axel GräfningsH12 (70)1 880 m11:22:30

Gränna-Bygdens OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elliott RehnH11 (47)1 850 m10:05:00
Siri RehnD10 (57)1 830 m10:21:00
Mattias RehnH40 (51)2 310 m10:50:30

Gudhems IF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Måns FritzellÖppen motion 5 (90)1 980 m10:23:28
Pia Käck FritzellD50 (21)1 880 m10:30:30
Agnes KarlssonU2 (72)1 840 m10:52:47
Johannes KarlssonH10 (93)1 820 m10:53:00

Gällstadbygdens SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ann-Christine NilssonD40 (37)2 050 m10:04:30
Kurt BodinH70 (19)1 920 m10:05:30
Sven-Erik BodinH65 (23)1 980 m10:24:00
Anita BodinD55 (10)1 880 m10:51:00

Gävle OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans-Erik ErikssonH70 (19)1 920 m10:04:30
678Ebba OttossonD14 (89)1 960 m10:38:00
Patrik OttossonH50 (58)2 060 m11:17:30

Göteborg-Majorna OK

49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Freja NilssonD12 (81)1 910 m09:59:30
Hilma AxelssonU1 (51)1 860 m10:00:00
Irene Johansson SeguraD10 (57)1 830 m10:00:30
Thom NilssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:01:23
9Åsa NordbergD21 (28)2 420 m10:03:30
Annica Clevnert LeireD40 (37)2 050 m10:07:00
Anna-Karin NorrmanÖppen motion 7 (108)2 150 m10:09:56
Niklas JohanssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:10:58
Amanda PehrsonD10 (57)1 830 m10:12:30
Jenny NorrmanD12 (81)1 910 m10:15:00
Lotta RosénD40 (37)2 050 m10:15:30
Sofia GustafssonD12 (81)1 910 m10:19:00
Tobias FarbrotÖppen motion 7 (108)2 150 m10:20:08
Karin ErikssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:20:23
Mats ErikssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:21:10
455Arvid AronssonH16 (174)2 200 m10:26:00
Stella AlbrektssonD12 (81)1 910 m10:26:30
Wilma RosénD10 (57)1 830 m10:27:00
Jonas NorrmanÖppen motion 7 (108)2 150 m10:27:01
Hanna PerssonD35 (12)2 000 m10:40:00
Alma DavidssonU1 (51)1 860 m10:46:13
Elsa PerssonU1 (51)1 860 m10:49:18
Wilmer AxenborgU1 (51)1 860 m10:49:19
Axel PerssonH10 (93)1 820 m10:50:00
Anne FarbrotD55 (10)1 880 m10:50:30
Hans GarmerH55 (33)2 010 m10:50:30
506Viktor Jellvert BörjesonH16 (174)2 200 m10:51:30
Tage EkbergU1 (51)1 860 m10:52:23
Ludvig AxenborgU1 (51)1 860 m10:52:24
Andreas PerssonH40 (51)2 310 m10:53:30
272Jennifer DavidsonD16 (128)2 030 m10:56:00
Oskar EkbergÖppen motion 7 (108)2 150 m10:56:27
104Joakim KaminskyH21 (54)2 800 m10:59:00
871Elias NordbergH14 (104)2 030 m11:00:00
525Simon NordbergH16 (174)2 200 m11:01:00
Ludwig RosénH12 (70)1 880 m11:01:00
Ebba JönssonD11 (50)1 940 m11:02:30
Thomas GustafssonH50 (58)2 060 m11:03:00
Sandra Johansson SeguraD13 (85)1 880 m11:05:00
Cathrine DavidsonD45 (60)2 120 m11:10:30
Jonas LeireH10 (93)1 820 m11:12:30
143Felix GarmerH21 (54)2 800 m11:19:00
Louise GötforsD45 (60)2 120 m11:20:30
Ola LeireH12 (70)1 880 m11:21:00
Jonna Jodal GötforsU1 (51)1 860 m11:28:25
Isak Jodal GötforsU1 (51)1 860 m11:30:15
Fredrik HofflanderÖppen motion 7 (108)2 150 m11:37:56
Margareta HofflanderÖppen motion 7 (108)2 150 m11:39:46
Claes DavidssonÖppen motion 7 (108)2 150 m11:41:38

Hadeland OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ingeborg RognstadD18 (28)2 120 m10:21:30
284Astrid RognstadD16 (128)2 030 m11:02:00

Hagaby GoIF Örebro

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fia AnderssonD12 (81)1 910 m10:14:00
Mikael AnderssonH45 (80)2 220 m10:21:00
287Ellen AnderssonD16 (128)2 030 m11:03:30

Halden SK

35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Joel Bronebakk JohanssonU1 (51)1 860 m10:04:39
Lene SandvikD40 (37)2 050 m10:05:00
617Marie Lien BackstrømD14 (89)1 960 m10:07:30
Guro BryggenD40 (37)2 050 m10:08:00
Tore SandvikH45 (80)2 220 m10:11:30
Inger Anne Svendsby BraarudD12 (81)1 910 m10:12:30
Elias ThoresenH13 (96)2 060 m10:14:00
Anja WingstedtD40 (37)2 050 m10:16:30
639Emma H OlsenD14 (89)1 960 m10:18:30
444Jonathan EylertsenH16 (174)2 200 m10:20:30
Liam WingstedtH13 (96)2 060 m10:24:30
215Marieluise Schmitt GranD16 (128)2 030 m10:27:30
Sigrid Schmitt GranD12 (81)1 910 m10:28:30
811Peder BryggenH14 (104)2 030 m10:30:00
Åse KjerkreitD12 (81)1 910 m10:33:00
Miguel ValeroÖppen motion 3 (64)1 890 m10:36:28
489Linus BjørkeH16 (174)2 200 m10:43:00
688Josefin EylertsenD14 (89)1 960 m10:43:00
845Herman Lien BackstrømH14 (104)2 030 m10:47:00
Sverre Karenus SandvikH12 (70)1 880 m10:53:00
Ville WingstedtH10 (93)1 820 m10:55:00
277Hedda Slang-SundsetvikD16 (128)2 030 m10:58:30
Johan Fredrik Svendsby BraarudH10 (93)1 820 m11:02:00
Jacob EylertsenH12 (70)1 880 m11:03:00
Ingrid BronebakkÖppen motion 7 (108)2 150 m11:04:13
532Sigurd Saxe SandvikH16 (174)2 200 m11:04:30
Ellen Kathrine SvendsbyÖppen motion 5 (90)1 980 m11:06:53
133Emil WingstedtH21 (54)2 800 m11:14:00
Minna WingstedtD11 (50)1 940 m11:14:00
556Jakob TorgersenH16 (174)2 200 m11:16:30
562Alf Kristian HelleH16 (174)2 200 m11:19:30
Runa Lien BackstrømD45 (60)2 120 m11:19:30
321Synne Marie JenssenD16 (128)2 030 m11:20:30
Martin BryggenH12 (70)1 880 m11:22:00
Aksel Johan SandvikU2 (72)1 840 m11:23:12

Halmstad OK

41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristina PerssonÖppen motion 5 (90)1 980 m09:58:56
Jennie FagerströmÖppen motion 5 (90)1 980 m10:00:00
404Emil JägstedtH16 (174)2 200 m10:00:30
Fredrik EnbergH45 (80)2 220 m10:00:30
Sonja FagerholmU1 (51)1 860 m10:03:04
10Therese EkströmD21 (28)2 420 m10:04:00
15Malin SettergrenD21 (28)2 420 m10:06:30
Mikael LundqvistH45 (80)2 220 m10:10:00
Gustav LundqvistH13 (96)2 060 m10:15:00
Sara LönnD10 (57)1 830 m10:15:00
Lovisa RingD18 (28)2 120 m10:17:30
Karin GustafssonD40 (37)2 050 m10:18:00
Robin LönnInskolning (20)1 760 m10:19:03
445Albin PerssonH16 (174)2 200 m10:21:00
Paulina JägstedtD18 (28)2 120 m10:25:30
Mattias JägstedtH45 (80)2 220 m10:26:00
Niklas PerssonH45 (80)2 220 m10:38:30
Maria LönnD35 (12)2 000 m10:42:30
Harry KnopfInskolning (20)1 760 m10:44:26
Signe FagerströmU2 (72)1 840 m10:46:17
Hilma KnopfU2 (72)1 840 m10:46:51
Rasmus SalomonssonU1 (51)1 860 m10:51:10
Gabriel EkströmH12 (70)1 880 m10:51:30
Isak GustafssonH10 (93)1 820 m10:51:30
Julia BergInskolning (20)1 760 m10:51:31
507Arvid LundqvistH16 (174)2 200 m10:52:00
Stina GustafssonU1 (51)1 860 m10:52:36
860Alexander PerssonH14 (104)2 030 m10:54:30
Elin BergU1 (51)1 860 m10:59:39
Joakim GustafssonH40 (51)2 310 m11:00:00
282Klara PerssonD16 (128)2 030 m11:01:00
Fredrik PerssonH40 (51)2 310 m11:01:30
Julia LönnD11 (50)1 940 m11:03:30
Amanda PerssonD11 (50)1 940 m11:10:30
Helene PerssonÖppen motion 1 (16)1 900 m11:12:54
Jonas FagerholmH35 (17)2 360 m11:13:30
134Jacob EnbergH21 (54)2 800 m11:14:30
Emma PerssonD11 (50)1 940 m11:14:30
Oliver CarlidenH12 (70)1 880 m11:19:00
Fredrik EkströmH35 (17)2 360 m11:19:00
147Niklas HidmanH21 (54)2 800 m11:21:30

Hamar OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kamilla LomeD18 (28)2 120 m10:29:30

Haninge SOK

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stefan LindvallÖppen motion 5 (90)1 980 m09:58:59
Ludvig NirvinU2 (72)1 840 m10:03:11
Malte ThelanderH13 (96)2 060 m10:10:00
Peter LindvallH13 (96)2 060 m10:19:30
Heidi LindquistD10 (57)1 830 m10:23:00
Veronica WimmersjöU2 (72)1 840 m10:23:30
Malin ThelanderÖppen motion 3 (64)1 890 m10:24:58
Gustav NirvinH18 (45)2 360 m10:42:30
494Jakob Gadefors NauH16 (174)2 200 m10:45:30
547Filip StorellH16 (174)2 200 m11:12:00
Martin LindvallU2 (72)1 840 m11:14:08
Linnea EkstrandU2 (72)1 840 m11:14:58
Elion ReimeringerH12 (70)1 880 m11:15:30
Anders NauH50 (58)2 060 m11:20:30
Gustav StorellH12 (70)1 880 m11:25:00

Helsingborgs SOK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Liv PalmertzU1 (51)1 860 m10:00:00
Veronica DahlbomÖppen motion 3 (64)1 890 m10:08:33
Saga PalmertzD12 (81)1 910 m10:09:00
Felicia PerssonD10 (57)1 830 m10:20:00
Stig JohanssonH65 (23)1 980 m10:22:00
Torbjörn LageH65 (23)1 980 m10:26:30
656Elsa WibergD14 (89)1 960 m10:27:00
Alfred KjellénH13 (96)2 060 m10:29:00
Lisa KjellénÖppen motion 5 (90)1 980 m10:34:38
Veronika PalmertzD35 (12)2 000 m10:40:30
Mathias PerssonH40 (51)2 310 m10:45:00
Marie WibergD45 (60)2 120 m11:22:00
Alma KjellénD11 (50)1 940 m11:22:30
Klas BogsjöÖppen motion 5 (90)1 980 m11:22:30

Herrljunga SK Skid o OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mats ElofssonH70 (19)1 920 m10:07:30

Hestra IF

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sofie LarssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:01:22
616Maja InghammarD14 (89)1 960 m10:07:00
Nanna TorénD12 (81)1 910 m10:08:00
Elsa IngemarssonD10 (57)1 830 m10:10:00
Hannah LandergrenD12 (81)1 910 m10:23:00
Emma WestbergÖppen motion 3 (64)1 890 m10:24:32
Hugo WestbergÖppen motion 1 (16)1 900 m10:24:34
456Erik IngemarssonH16 (174)2 200 m10:26:30
Ida AmbjörnssonU2 (72)1 840 m10:30:05
Albin SundströmH13 (96)2 060 m10:32:00
Nikola AhlbergerInskolning (20)1 760 m10:36:08
825Filip IngemarssonH14 (104)2 030 m10:37:00
Tova DuellD13 (85)1 880 m10:42:30
Klara NilssonD13 (85)1 880 m10:45:30
Hanna NilssonD13 (85)1 880 m11:03:30
Melker SundströmH10 (93)1 820 m11:04:30
Anton HedlundInskolning (20)1 760 m11:05:25
Nike BergstrandU1 (51)1 860 m11:19:04
Moa HolstenD13 (85)1 880 m11:25:00
Isak IngemarssonÖppen motion 1 (16)1 900 m11:31:33

Hjobygdens OK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Märta SörmanU1 (51)1 860 m10:00:00
Malin JanssonD20 (12)2 080 m10:11:30
Gunnar BrystH75 (9)1 920 m10:13:30
Kjell AnderssonÖppen motion 3 (64)1 890 m10:13:46
Lovisa AnderssonÖppen motion 3 (64)1 890 m10:13:47
Kajsa TofténD70 (7)1 800 m10:15:30
Lars EkmarkÖppen motion 3 (64)1 890 m10:18:06
Linnea EkmarkÖppen motion 3 (64)1 890 m10:18:08
Saga PetterssonU1 (51)1 860 m10:18:10
Myra BedinU1 (51)1 860 m10:18:11
Ann-Catrine AhlströmD75 (4)1 800 m10:21:00
Sofia JanssonD18 (28)2 120 m10:24:00
Ann-Kristin JanssonD50 (21)1 880 m10:24:30

HJS-Vansbro OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Malin HållD12 (81)1 910 m10:24:00
Erica HållD45 (60)2 120 m11:01:30

Hjärnarps OL

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik StåhlÖppen motion 7 (108)2 150 m09:58:50
Bengt StåhlH70 (19)1 920 m10:06:00
Åsa StåhlD65 (5)1 870 m10:08:30
22Marie JinnemoD21 (28)2 420 m10:10:00
Vanja JinnemoÖppen motion 1 (16)1 900 m10:15:52
Linda JinnemoD35 (12)2 000 m10:42:00
Noah KrikströmH13 (96)2 060 m10:43:30
Marie Ståhl NordströmÖppen motion 7 (108)2 150 m11:00:36
Ola KrikströmH40 (51)2 310 m11:04:30
Henrik RothH35 (17)2 360 m11:15:30

Horndals IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt SöderqvistH65 (23)1 980 m10:21:30

Hultsfreds OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan AnderssonH45 (80)2 220 m10:06:00
Ellen HedU2 (72)1 840 m10:12:44
Elias HedH11 (47)1 850 m10:18:30
Carola BillingÖppen motion 5 (90)1 980 m10:21:06
Robert BillingÖppen motion 5 (90)1 980 m10:21:35
Urban BillingH45 (80)2 220 m10:23:30
140Johan NilssonH21 (54)2 800 m11:17:30
Martin HedH35 (17)2 360 m11:18:30

Härlövs IF

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17Elinor LindelöwD21 (28)2 420 m10:07:30
512Melvin NilssonH16 (174)2 200 m10:54:30
Helen NilssonÖppen motion 7 (108)2 150 m11:03:06
Maria TuressonD45 (60)2 120 m11:03:30
Carina ThynellD45 (60)2 120 m11:10:00
Magnus NilssonÖppen motion 5 (90)1 980 m11:13:42
Gustav NilssonÖppen motion 5 (90)1 980 m11:13:43
Marie NilssonD45 (60)2 120 m11:21:30
152Niklas NilssonH21 (54)2 800 m11:24:00

IF Hagen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18Alicia FribergD21 (28)2 420 m10:08:00
Kjell KaminskyH65 (23)1 980 m10:26:00
Joachim FribergH50 (58)2 060 m11:00:00

IF Rigor

37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kjell JeppsonH70 (19)1 920 m10:00:00
Ella RuderfeltD10 (57)1 830 m10:01:30
Marita HultanderÖppen motion 3 (64)1 890 m10:01:50
Oskar HultanderÖppen motion 5 (90)1 980 m10:01:52
Terese RuderfeltÖppen motion 5 (90)1 980 m10:02:09
Lars HultanderÖppen motion 5 (90)1 980 m10:02:51
Alvar AlexanderssonH11 (47)1 850 m10:04:30
Emil SeldénH13 (96)2 060 m10:05:00
623Maja GraadD14 (89)1 960 m10:10:30
Andy GranforsH11 (47)1 850 m10:10:30
Pernilla AlexanderssonD40 (37)2 050 m10:10:30
Martin BobergH45 (80)2 220 m10:13:30
Jacob RuderfeltH11 (47)1 850 m10:14:00
Molly GraadD10 (57)1 830 m10:19:00
Martin SvenssonH45 (80)2 220 m10:20:00
651Anna SvenssonD14 (89)1 960 m10:24:30
Annette SeldénD50 (21)1 880 m10:25:30
807Martin HanssonH14 (104)2 030 m10:28:00
664Elsa BobergD14 (89)1 960 m10:31:00
Melwin ArvidssonH13 (96)2 060 m10:31:00
Fredrik HanssonH45 (80)2 220 m10:32:00
Stefan GraadÖppen motion 7 (108)2 150 m10:32:54
Olle FlorénH13 (96)2 060 m10:37:30
830Edvin TolestamH14 (104)2 030 m10:39:30
Edvin AlexanderssonH13 (96)2 060 m10:45:00
Sven TolestamH55 (33)2 010 m10:46:30
Åsa HanssonÖppen motion 3 (64)1 890 m10:49:09
Simon HanssonH12 (70)1 880 m10:51:00
Hugo TolestamH10 (93)1 820 m10:55:30
Ulrika GranforsD45 (60)2 120 m10:57:00
Simon TolestamH12 (70)1 880 m11:00:30
Svante FlorénU2 (72)1 840 m11:03:30
Niklas FlorénH40 (51)2 310 m11:04:00
Ellen HeymanÖppen motion 5 (90)1 980 m11:04:51
Oskar HellstrandH10 (93)1 820 m11:08:00
305Thilda SeldénD16 (128)2 030 m11:12:30
Anne Sofie HellstrandÖppen motion 3 (64)1 890 m11:13:12

IF Sturla

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
415Lukas KlausenH16 (174)2 200 m10:06:00
428Joachim KnudsenH16 (174)2 200 m10:12:30
648Mina Akiko JohnsenD14 (89)1 960 m10:23:00
471Olav MelheimH16 (174)2 200 m10:34:00
231Malene InstanesD16 (128)2 030 m10:35:30
689Marie KvarmeD14 (89)1 960 m10:43:30
256Ine InstanesD16 (128)2 030 m10:48:00
Johan Kristian UndelandH18 (45)2 360 m10:53:30
Borgar Syrstad-VindenesÖppen motion 3 (64)1 890 m10:56:18
297Iselin SørensenD16 (128)2 030 m11:08:30
542Sigurd SmemoH16 (174)2 200 m11:09:30
563Mathias Skourup RognebakkeH16 (174)2 200 m11:20:00
567Sander Solheim OttesenH16 (174)2 200 m11:22:00

IF Thor

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3Elin Falk SörqvistD21 (28)2 420 m10:00:30
425Arvid BylundH16 (174)2 200 m10:11:00
Love BylundH13 (96)2 060 m10:13:00
Axel AnderssonH13 (96)2 060 m10:20:30
819Viktor JemthH14 (104)2 030 m10:34:00
235Ellen HannrupD16 (128)2 030 m10:37:30
Åza MårtenssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:38:46
Miro MårtenssonH13 (96)2 060 m10:40:00
Anton SegermanH18 (45)2 360 m10:41:30
838David BerglundH14 (104)2 030 m10:43:30
Emelie SvärdD13 (85)1 880 m10:57:00
281Alva NyströmD16 (128)2 030 m11:00:30
Peter NyströmÖppen motion 7 (108)2 150 m11:01:28
Jesper NyströmÖppen motion 7 (108)2 150 m11:02:32
569Aron HellgrenH16 (174)2 200 m11:23:00

IFK Göteborg Orientering

57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Robert EneljungH45 (80)2 220 m09:59:00
Hans CarlssonH70 (19)1 920 m09:59:30
407Vide EneljungH16 (174)2 200 m10:02:00
607Filippa FagerströmD14 (89)1 960 m10:02:30
Minna GruvefeldtD12 (81)1 910 m10:04:00
Elsie HördegårdhD10 (57)1 830 m10:05:00
Gustav AspH11 (47)1 850 m10:07:00
Amanda FinndinD10 (57)1 830 m10:07:30
Signe HördegårdhD12 (81)1 910 m10:09:30
Rikard AndreassonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:12:48
Peter AspH45 (80)2 220 m10:14:00
Nils AndreassonH11 (47)1 850 m10:14:30
Alice FagerströmD10 (57)1 830 m10:16:00
Alice BohlinD10 (57)1 830 m10:18:30
Anna FlakbergD18 (28)2 120 m10:20:00
Martin LarssonH45 (80)2 220 m10:20:30
Ebba RingdahlU2 (72)1 840 m10:23:34
654Matilda AspD14 (89)1 960 m10:26:00
Stefan KinellH45 (80)2 220 m10:27:30
Anna-Lisa KinellD12 (81)1 910 m10:28:00
808Albin BoellH14 (104)2 030 m10:28:30
Helen CarlbomD50 (21)1 880 m10:29:00
Jonathan BäckmanH10 (93)1 820 m10:29:30
Samuel BäckmanU1 (51)1 860 m10:32:29
Hedda RoosD12 (81)1 910 m10:34:00
Per FlakbergH55 (33)2 010 m10:34:30
Artur StjernlöfH10 (93)1 820 m10:35:30
Joakim KopkaH45 (80)2 220 m10:37:00
682Linn EneljungD14 (89)1 960 m10:40:00
486Grunde Gjedtjernet IsaksætreH16 (174)2 200 m10:41:30
Christian KjellbergerH40 (51)2 310 m10:45:30
851Lukas ErdalenH14 (104)2 030 m10:50:00
264Elin FlakbergD16 (128)2 030 m10:52:00
858Jakob AspH14 (104)2 030 m10:53:30
Ted NömmH10 (93)1 820 m10:59:30
Henrik ErdalenH50 (58)2 060 m11:01:30
Katja Stenström BohlinD45 (60)2 120 m11:02:00
Olle JohanssonH10 (93)1 820 m11:04:00
Ebba KopkaD11 (50)1 940 m11:05:00
Johan G HördegårdhH40 (51)2 310 m11:05:00
Ida KopkaU2 (72)1 840 m11:06:46
Ulf KokinskyH50 (58)2 060 m11:07:00
Cecilia FlakbergD45 (60)2 120 m11:08:00
545Tage KinellH16 (174)2 200 m11:11:00
308Thea FagerströmD16 (128)2 030 m11:14:00
Olle RoosH10 (93)1 820 m11:14:00
902Linus Carlsson KokinskyH14 (104)2 030 m11:15:30
Maria AspD45 (60)2 120 m11:17:00
Thomas AspH50 (58)2 060 m11:17:00
Ingrid AndreassonU2 (72)1 840 m11:17:38
Stefan RoosH35 (17)2 360 m11:20:30
148Tobias NobornH21 (54)2 800 m11:22:00
324Olivia AspD16 (128)2 030 m11:22:00
Elin NobornD11 (50)1 940 m11:22:00
Karin NobornÖppen motion 5 (90)1 980 m11:29:44
Hugo NobornÖppen motion 5 (90)1 980 m11:29:45
Noel KjellbergerU2 (72)1 840 m11:44:50

IFK Hedemora OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Pauline HaglundD12 (81)1 910 m10:18:30

IFK Lidingö SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Simon SchusterH20 (5)2 240 m10:01:30
243Lisa ThunellD16 (128)2 030 m10:41:30

IFK Mora OK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rebecka ÅkärbjärD12 (81)1 910 m10:10:30
Elisabeth ÅkärbjärÖppen motion 7 (108)2 150 m10:10:43
Elin GezeliusD12 (81)1 910 m10:16:00
441Simon Karlsson HolmerH16 (174)2 200 m10:19:00
Ivar LissmyrH13 (96)2 060 m10:30:00
465Albin GezeliusH16 (174)2 200 m10:31:00
513Egil LissmyrH16 (174)2 200 m10:55:00
Alva ErssonD13 (85)1 880 m10:56:00
874Sebastian ÅkärbjärH14 (104)2 030 m11:01:30
Sofie Karlsson HolmerD13 (85)1 880 m11:09:00
548Thobias BrodinH16 (174)2 200 m11:12:30
Sara LissmyrÖppen motion 7 (108)2 150 m11:12:55

IFK Sävsjö

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Oskar BerggrenU1 (51)1 860 m09:58:43
217Hanna OlssonD16 (128)2 030 m10:28:30
Ulf PalmqvistÖppen motion 3 (64)1 890 m10:39:11
247Bella PalmqvistD16 (128)2 030 m10:43:30
Lena JohanssonÖppen motion 3 (64)1 890 m10:47:11
Anna GöranssonÖppen motion 3 (64)1 890 m11:13:37
Petra OlssonD45 (60)2 120 m11:18:00

IK Gandvik

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans AnderssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:00:28
Elin LoodD20 (12)2 080 m10:10:00
Ingrid TengelandD70 (7)1 800 m10:13:30
106Magnus SödervallH21 (54)2 800 m11:00:00
114Joel AnderssonH21 (54)2 800 m11:04:00
Johan AnderssonH12 (70)1 880 m11:18:00
Elsa SödervallD13 (85)1 880 m11:21:00

IK Hakarpspojkarna

33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stefan SandahlH45 (80)2 220 m10:05:00
Bengt ÖhlundH45 (80)2 220 m10:07:30
634Emmy GranstedtD14 (89)1 960 m10:16:00
Lena BarkestamD70 (7)1 800 m10:16:00
Markus OlinH45 (80)2 220 m10:16:30
Måns SandahlH11 (47)1 850 m10:17:30
Isak EskilssonH13 (96)2 060 m10:23:00
Fridolf EskilssonH45 (80)2 220 m10:24:30
Kalle ÖhlundH13 (96)2 060 m10:26:30
810Olle KarlssonH14 (104)2 030 m10:29:30
Minna PalmD12 (81)1 910 m10:35:30
Jakob IngströmH18 (45)2 360 m10:36:30
Klas KarlssonH45 (80)2 220 m10:37:30
679Stella RangertD14 (89)1 960 m10:38:30
244Eira HertinD16 (128)2 030 m10:42:00
Emma OlinD13 (85)1 880 m10:47:00
850Adrian SjödinH14 (104)2 030 m10:49:30
261Ida EskilssonD16 (128)2 030 m10:50:30
504Mattias ÖhlundH16 (174)2 200 m10:50:30
Emil ÖhlundH18 (45)2 360 m10:55:00
865Måns EliassonH14 (104)2 030 m10:57:00
283Evelina Svensson FinndahlD16 (128)2 030 m11:01:30
Felix FrykfeldtH12 (70)1 880 m11:01:30
Signe EskilssonD11 (50)1 940 m11:02:00
Tova RangertD13 (85)1 880 m11:03:00
Olof HertinH10 (93)1 820 m11:05:00
540Albin HjellströmH16 (174)2 200 m11:08:30
300Tilda PalmD16 (128)2 030 m11:10:00
Sofia ÖhlundD11 (50)1 940 m11:12:30
558Oscar OlinH16 (174)2 200 m11:17:30
Kristian PalmH50 (58)2 060 m11:20:00
Mattis CarlströmInskolning (20)1 760 m11:26:35
Åsa CarlströmÖppen motion 5 (90)1 980 m11:26:37

IK Omega

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik GanningÖppen motion 3 (64)1 890 m11:12:50
Hugo KonradssonÖppen motion 3 (64)1 890 m11:12:51
Fredrik GanningÖppen motion 7 (108)2 150 m11:13:01

IK Stern

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Henrik HvoslefH75 (9)1 920 m10:16:00
Ulla LindheD75 (4)1 800 m10:20:30

IK Uven

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emelie RönnborgÖppen motion 7 (108)2 150 m10:00:00
Truls VoelkerlingH11 (47)1 850 m10:06:00
Albin KarlsmoH13 (96)2 060 m10:13:30
Linus KarlsmoH11 (47)1 850 m10:23:00
467Jesper CarlssonH16 (174)2 200 m10:32:00
Mats RönnborgH45 (80)2 220 m10:36:30
Simon GrahnH12 (70)1 880 m10:52:30
Anna BeischerÖppen motion 7 (108)2 150 m10:56:55
872Victor BeischerH14 (104)2 030 m11:00:30
Anna RönnborgÖppen motion 7 (108)2 150 m11:03:21
883William RönnborgH14 (104)2 030 m11:06:00
572Jacob GrahnH16 (174)2 200 m11:24:30

IK Vikings OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Matthias Kalle DalheimerH45 (80)2 220 m10:07:00
Tim DalheimerH18 (45)2 360 m10:44:30
Tanja DalheimerD45 (60)2 120 m11:12:30

IK Ymer

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Britt RangertD75 (4)1 800 m10:20:00
667Stella BurénD14 (89)1 960 m10:32:30
Alice WernklevD12 (81)1 910 m10:36:30
Hugo HåkanssonH18 (45)2 360 m10:46:30
Nils GruvebäckÖppen motion 5 (90)1 980 m10:49:46
Linnea BurénÖppen motion 5 (90)1 980 m10:54:58

IL Tyrving

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Maren NorderudD18 (28)2 120 m10:18:00
Anne Kristine NorderudD50 (21)1 880 m10:26:00

Indre Østfold OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bent GalborgenH65 (23)1 980 m10:23:00

Jönköpings OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart GustafssonH65 (23)1 980 m10:30:30

Kalmar OK

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per-Markus JönssonH45 (80)2 220 m10:04:30
Karin Rahm BjörneldD40 (37)2 050 m10:05:30
Matilda BjörneldD10 (57)1 830 m10:14:00
Olle BjörneldH45 (80)2 220 m10:22:00
647Linnea SkobeD14 (89)1 960 m10:22:30
Elvira SkobeD12 (81)1 910 m10:22:30
Anna SkobeÖppen motion 5 (90)1 980 m10:24:40
Viktor SkobeH45 (80)2 220 m10:28:30
Lova JönssonD12 (81)1 910 m10:35:00
683Judith LundqvistD14 (89)1 960 m10:40:30
834Ville LundgrenH14 (104)2 030 m10:41:30
Stefan UnossonH55 (33)2 010 m10:42:30
Linn BjörneldD13 (85)1 880 m10:44:30
250Filippa SöderbergD16 (128)2 030 m10:45:00
Adrian SkobeH18 (45)2 360 m10:50:30
290Malva JönssonD16 (128)2 030 m11:05:00
Mats SöderbergH50 (58)2 060 m11:06:00
541Hugo UnossonH16 (174)2 200 m11:09:00
898Lukas HagbergH14 (104)2 030 m11:13:30

Karlsbyhedens OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
437Elmer ÖhgrenH16 (174)2 200 m10:17:00
Greta BladlundD12 (81)1 910 m10:30:30
Jenny Lind ÖhgrenÖppen motion 7 (108)2 150 m10:49:24
Simon BerglundH12 (70)1 880 m10:52:00
Signe ÖhgrenD13 (85)1 880 m10:55:30
Malte SöderlundH12 (70)1 880 m11:02:30
Pontus HedbergH12 (70)1 880 m11:14:00
Pelle NilssonH12 (70)1 880 m11:24:30

Karlskrona SOK

30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hjalmar SvennerudU2 (72)1 840 m09:58:48
406Oleksii ZhelobkovH16 (174)2 200 m10:01:30
Elin NilssonD10 (57)1 830 m10:04:30
Clas NilssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:07:11
619Alma SvennerudD14 (89)1 960 m10:08:30
Lova KronmarD12 (81)1 910 m10:08:30
Annika JosefssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:11:11
Magnus LarssonH45 (80)2 220 m10:13:00
432Arvid KronmarH16 (174)2 200 m10:14:30
646Sandra WiduchD14 (89)1 960 m10:22:00
Johanna WilhelmssonD18 (28)2 120 m10:26:00
468Anton TörnqvistH16 (174)2 200 m10:32:30
Erik ZettervallH10 (93)1 820 m10:33:30
Björn ZettervallÖppen motion 7 (108)2 150 m10:35:52
Susanna CaleklintD35 (12)2 000 m10:43:30
496Maxim OmelchenkoH16 (174)2 200 m10:46:30
Erik HanssonH18 (45)2 360 m10:47:00
Stefan CaleklintH40 (51)2 310 m10:47:30
Emma ZettervallD13 (85)1 880 m10:50:00
510Hugo LarssonH16 (174)2 200 m10:53:30
Jakob OmelchenkoH12 (70)1 880 m11:02:00
Marie SvennerudÖppen motion 5 (90)1 980 m11:02:57
Märta SvennerudD11 (50)1 940 m11:03:00
Timofej SibilevÖppen motion 3 (64)1 890 m11:04:18
Maria SibilevaÖppen motion 5 (90)1 980 m11:07:20
538Jakob WilhelmssonH16 (174)2 200 m11:07:30
Elias KronmarH10 (93)1 820 m11:11:00
Magnus KronmarÖppen motion 7 (108)2 150 m11:12:47
Emma LarssonD13 (85)1 880 m11:14:30
Peter WilhelmssonH50 (58)2 060 m11:21:30

Katrineholms OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ola EklundH18 (45)2 360 m10:52:00

Kils OK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik WestlundH13 (96)2 060 m10:05:30
25Sofia HolmgårdD21 (28)2 420 m10:11:30
430Anton UllerH16 (174)2 200 m10:13:30
Magnus NordströmH45 (80)2 220 m10:29:30
Lina UllerD12 (81)1 910 m10:30:00
Ingrid NordströmInskolning (20)1 760 m10:32:42
Isak HolmgårdH13 (96)2 060 m10:39:00
270Klara NordströmD16 (128)2 030 m10:55:00
Henry NordströmH10 (93)1 820 m10:56:00
Anna UllerD45 (60)2 120 m10:56:00
Lars NordströmH60 (14)1 980 m10:56:30
880William RebaneH14 (104)2 030 m11:04:30
Anders WestlundH50 (58)2 060 m11:05:30
296Rebecka WestlundD16 (128)2 030 m11:08:00
Joel HolmgårdH10 (93)1 820 m11:09:00
130Erik KvarnströmH21 (54)2 800 m11:12:00
Lars HolmgårdH50 (58)2 060 m11:16:00
Tina WestlundD45 (60)2 120 m11:23:00

Kinna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stanley TaivulaÖppen motion 5 (90)1 980 m10:03:39

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lina LundbergÖppen motion 3 (64)1 890 m11:05:53

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristian ErikssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:41:26

Kolbotn o Skimt OL

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Pamela ÅstenD50 (21)1 880 m10:30:00
Nils NiklassonH13 (96)2 060 m10:36:30
Bengt NiklassonH55 (33)2 010 m10:48:30
310Alva NiklassonD16 (128)2 030 m11:15:00
Bjørn Sverre GulheimÖppen motion 5 (90)1 980 m11:44:26

Kongsberg OL

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Andreas Myrvold SkovlystH13 (96)2 060 m10:04:30
417Vetle DrageH16 (174)2 200 m10:07:00
449Johan EgerH16 (174)2 200 m10:23:00
814Halvor LøkenH14 (104)2 030 m10:31:30
232Selma HøivoldD16 (128)2 030 m10:36:00
681Ingvild GustafssonD14 (89)1 960 m10:39:30
491Atle Nikolai WølloH16 (174)2 200 m10:44:00
254Mari ØverbyD16 (128)2 030 m10:47:00
267Konstanse MoholthD16 (128)2 030 m10:53:30
524Rolf HaugH16 (174)2 200 m11:00:30

Konnerud IL

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
216Mille JægtvikD16 (128)2 030 m10:28:00
221Tiril HolenD16 (128)2 030 m10:30:30
Martine Gjermstad PettersenD13 (85)1 880 m10:48:30
518Vetle Lysaker NorbomH16 (174)2 200 m10:57:30
276Tiril KihleÖppen motion 5 (90)1 980 m10:58:00
Ola Gjermstad PettersenH10 (93)1 820 m10:58:00
301Hedda SpangbergD16 (128)2 030 m11:10:30
Oskar BaklidH14 (104)2 030 m11:12:30

Korsnäs IF OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
620Sara WallinD14 (89)1 960 m10:09:00
205Maja BergqvistD16 (128)2 030 m10:22:30
Michael WilhelmssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:32:08
668Agnes WallinD14 (89)1 960 m10:33:00
227Malin WilhelmssonD16 (128)2 030 m10:33:30
Mats JönssonH55 (33)2 010 m10:37:30
253Thea NordinD16 (128)2 030 m10:46:30
Tilda GolsäterÖppen motion 7 (108)2 150 m10:53:03
868Joel GolsäterH14 (104)2 030 m10:58:30
Mira NordinD13 (85)1 880 m10:58:30
Moa BergqvistD13 (85)1 880 m11:11:00

Kristinehamns OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Britt GunnarssonD60 (8)1 870 m10:02:30
Heléne SvenssonD50 (21)1 880 m10:27:30
Emelie ForslundD13 (85)1 880 m10:49:30
Stefan GunnarssonH60 (14)1 980 m10:55:00
Michael ForslundH35 (17)2 360 m11:17:30

Kungälvs OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Evelina BjörkmanD10 (57)1 830 m10:12:00
Olof BjörkmanÖppen motion 7 (108)2 150 m10:15:18
214Sofia RaskD16 (128)2 030 m10:27:00
Karl Aderstedt AlthoffH12 (70)1 880 m11:09:00

Leksands OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Linnea JunevikD12 (81)1 910 m10:01:30
609Ellen FunkeD14 (89)1 960 m10:03:30
Anna HaglundD40 (37)2 050 m10:17:00
209Isabella JoonsD16 (128)2 030 m10:24:30
Joel AllmungsH12 (70)1 880 m10:55:30
278Tuva-Cajsa SpikD16 (128)2 030 m10:59:00
521Markus HalvarssonH16 (174)2 200 m10:59:00
Peter JunevikH50 (58)2 060 m11:04:30
Johan OlarsH12 (70)1 880 m11:12:30
313Elsa GörasD16 (128)2 030 m11:16:30
565Klockar-Eskil NääsH16 (174)2 200 m11:21:00

Lerums SOK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
My EngströmD60 (8)1 870 m10:01:30
Jonas AxelssonH45 (80)2 220 m10:02:30
446William SturessonH16 (174)2 200 m10:21:30
Kent ErikssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:51:48
Maja AxelssonD13 (85)1 880 m11:01:30
552Emil AxelssonH16 (174)2 200 m11:14:30
Marie-Louise LarssonD45 (60)2 120 m11:17:30
560Jakob GunnarssonH16 (174)2 200 m11:18:30
Frida WallentinÖppen motion 7 (108)2 150 m11:40:56

Lessebo OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Göran RundgrenH70 (19)1 920 m09:59:00

Lidköpings VSK

30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jenny JohnssonD40 (37)2 050 m10:00:30
Anna-Lena SvenssonD60 (8)1 870 m10:00:30
405Jacob JohanssonH16 (174)2 200 m10:01:00
Lars MelanderÖppen motion 7 (108)2 150 m10:01:18
Karl-Eric BackmanÖppen motion 7 (108)2 150 m10:02:08
14Frida KjellmanD21 (28)2 420 m10:06:00
Alva MellegårdU1 (51)1 860 m10:06:30
16Sara HägnanderD21 (28)2 420 m10:07:00
Astrid LindgrenD10 (57)1 830 m10:07:00
Tilda AlmqvistU1 (51)1 860 m10:08:06
Emma HultD40 (37)2 050 m10:11:00
625Anna BackmanD14 (89)1 960 m10:11:30
Cornelia BerglundD10 (57)1 830 m10:11:30
Evelina LindgrenD10 (57)1 830 m10:21:30
Eva HägnanderD50 (21)1 880 m10:33:30
230Alva SvärdhagenD16 (128)2 030 m10:35:00
Anders SwedinÖppen motion 7 (108)2 150 m10:52:03
856Oliwer GöranssonH14 (104)2 030 m10:52:30
Mattias BerglundH40 (51)2 310 m10:55:00
Andreas JohanssonH18 (45)2 360 m10:56:00
Nils GustavssonH50 (58)2 060 m10:57:00
Elin SvärdhagenD13 (85)1 880 m10:57:30
105Mikael MellegårdH21 (54)2 800 m10:59:30
Sofia JonssonD11 (50)1 940 m11:01:00
Sebastian JonssonH10 (93)1 820 m11:10:30
546Linus BenjaminssonH16 (174)2 200 m11:11:30
Emilia MellegårdD11 (50)1 940 m11:13:00
Alice HultD11 (50)1 940 m11:16:00
Andreas JonssonÖppen motion 5 (90)1 980 m11:18:40
Sara LindgrenÖppen motion 5 (90)1 980 m11:22:53

Lillehammer OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
840Ole GunnarKleppa MadslienH14 (104)2 030 m10:44:30
258Martine SkjelsvikD16 (128)2 030 m10:49:00
849Ludvig Solheim HattestadH14 (104)2 030 m10:49:00
Asbjørn Myren SvensenH40 (51)2 310 m10:52:30
531Sindre Grøv SvensenH16 (174)2 200 m11:04:00
298Birgit Dorthea Kleppa MadslienD16 (128)2 030 m11:09:00
Paul Erik HattestadH50 (58)2 060 m11:22:30

Lillomarka OL

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rasmus EastwoodH13 (96)2 060 m09:59:30
Håkon BogasonH13 (96)2 060 m10:07:30
Torbjørn LundebyH13 (96)2 060 m10:11:00
Steinar EastwoodH45 (80)2 220 m10:14:30
Sissel Pedersen LundebyD40 (37)2 050 m10:16:00
Jonathan WoodhouseH13 (96)2 060 m10:18:30
Vebjørn BlindheimH13 (96)2 060 m10:26:00
218Ingrid BlindheimD16 (128)2 030 m10:29:00
226Netta Bar-NathanD16 (128)2 030 m10:33:00
Eskil BrændenH13 (96)2 060 m10:38:30
Line Bar NathanD45 (60)2 120 m10:56:30
Assaf Bar-NathanH40 (51)2 310 m11:01:00
Nov Bar-NathanH12 (70)1 880 m11:08:00
Terje BlindheimH50 (58)2 060 m11:13:00

Linköpings OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ludvig EronnH13 (96)2 060 m10:00:00
Olle MalmströmH13 (96)2 060 m10:19:00
Edvin ÅttingH11 (47)1 850 m10:20:30
213Hanna RothD16 (128)2 030 m10:26:30
Arvid RothH13 (96)2 060 m10:29:30
Susanna LindellÖppen motion 1 (16)1 900 m10:35:03
Ulf JonareH40 (51)2 310 m10:43:30
492Albin EronnH16 (174)2 200 m10:44:30
Pedro LundqvistH55 (33)2 010 m10:45:00
Liselott RothD45 (60)2 120 m11:00:00
Christer LindellH50 (58)2 060 m11:13:30

Lund

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ivan EkU1 (51)1 860 m11:13:08

Lunds OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
401Lucas TreldalH16 (174)2 200 m09:59:00
806Isak AnderssonH14 (104)2 030 m10:27:30
Pesho HedbergH55 (33)2 010 m10:45:30
508Loke HedbergH16 (174)2 200 m10:52:30
My WallenborgD11 (50)1 940 m11:21:00
Susanne WallenborgD45 (60)2 120 m11:22:30

Långhundra IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
206Lovisa HambäckD16 (128)2 030 m10:23:00
Isabel UnnerudD13 (85)1 880 m11:13:30

Løten o-lag

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
602Henriette BergD14 (89)1 960 m10:00:00
Lis DæhliD60 (8)1 870 m10:02:00
Sigurd DæhliH65 (23)1 980 m10:21:00
659June Rogstad BekkevoldD14 (89)1 960 m10:28:30

Mariestads FK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elsa BremerD10 (57)1 830 m09:59:30
Tea BremerD10 (57)1 830 m10:08:00
Vilmer RybergH11 (47)1 850 m10:18:00
Hanna BremerÖppen motion 3 (64)1 890 m10:18:21
Idrunn Van AgthovenU1 (51)1 860 m10:18:23
Alva KarlssonD12 (81)1 910 m10:23:30
476Hugo BremerH16 (174)2 200 m10:36:30
Petter RybergH13 (96)2 060 m10:42:00
Anton KarlssonH18 (45)2 360 m10:50:00
Sindre Van AgthovenH10 (93)1 820 m10:56:30
Sixten LjungströmH12 (70)1 880 m11:10:30

Markbygdens OK

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marita LarssonD60 (8)1 870 m10:03:30
Elin BlomqvistD12 (81)1 910 m10:06:30
Olle BlomqvistU2 (72)1 840 m10:08:35
Elsie HäggmarkD12 (81)1 910 m10:11:30
Rune ArvidssonH75 (9)1 920 m10:15:30
Håkan AnderssonH65 (23)1 980 m10:20:30
453Anton BlomqvistH16 (174)2 200 m10:25:00
212Erika ÅkessonD16 (128)2 030 m10:26:00
Malin LjunggrenÖppen motion 5 (90)1 980 m10:38:58
Stellan HelgessonÖppen motion 3 (64)1 890 m10:46:51
Olle BergstedtH18 (45)2 360 m10:47:30
Marcus RagnarssonH18 (45)2 360 m10:49:30
Mikael BodénH60 (14)1 980 m10:56:00
118Pontus KarlssonH21 (54)2 800 m11:06:00
Per-Anders AxelssonH50 (58)2 060 m11:10:00
128Felix AxelssonH21 (54)2 800 m11:11:00
304Lisa ÅkessonD16 (128)2 030 m11:12:00
Johan MarsH50 (58)2 060 m11:19:00
146Olle SörqvistH21 (54)2 800 m11:21:00
Marina AxelssonD45 (60)2 120 m11:23:30
Helena BlomqvistÖppen motion 7 (108)2 150 m11:27:02

Matteus SI

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ville AnderssonH10 (93)1 820 m10:32:30
Pontus JohnssonH45 (80)2 220 m10:33:30
680Linn JohnssonD14 (89)1 960 m10:39:00
Mio NorinH10 (93)1 820 m10:40:30
Malte AnderssonH10 (93)1 820 m10:47:00
Matilda ÖsterlundU2 (72)1 840 m10:48:08
My ÖsterlundU1 (51)1 860 m10:50:01
Mille NorinU1 (51)1 860 m10:51:25
Niclas KinnanderH40 (51)2 310 m10:52:00
Jakob FjellnerH10 (93)1 820 m10:53:30
Annika FjellnerD45 (60)2 120 m11:00:30
Ted JohnssonH12 (70)1 880 m11:06:30
Marcus AnderssonH40 (51)2 310 m11:06:30
539Gustav WallmanH16 (174)2 200 m11:08:00
890John KinnanderH14 (104)2 030 m11:09:30
Nils JohnssonH10 (93)1 820 m11:13:00

Modum O-lag

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
239Johanna Sofie LongfjeldD16 (128)2 030 m10:39:30

Mullsjö SOK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
David WesthÖppen motion 5 (90)1 980 m10:12:14
Simon WesthH13 (96)2 060 m10:20:00
554Axel NalbinH16 (174)2 200 m11:15:30
Stina NalbinD13 (85)1 880 m11:19:00
Irma WesthD11 (50)1 940 m11:19:30

Mölndal Outdoor IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Theander HulthénH11 (47)1 850 m10:16:30

NAIS Orienteringsklubb

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Carl GranströmÖppen motion 7 (108)2 150 m10:05:58
Linnea SamuelssonD18 (28)2 120 m10:25:00
473Mattis GranströmH16 (174)2 200 m10:35:00
275Ida WaernqvistD16 (128)2 030 m10:57:30
Sixten WågbergH12 (70)1 880 m10:58:00
881Axel WågbergH14 (104)2 030 m11:05:00
897Gustav GranströmH14 (104)2 030 m11:13:00
Åsa GranströmÖppen motion 7 (108)2 150 m11:13:34

Nyköpings OK

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ludvig EkH20 (5)2 240 m10:01:00
622Miranda FredrikssonD14 (89)1 960 m10:10:00
645Meja AleniusD14 (89)1 960 m10:21:30
204Alice EkD16 (128)2 030 m10:22:00
452Kasper LagerströmH16 (174)2 200 m10:24:30
Odin EkH13 (96)2 060 m10:28:00
460Axel LindgrenH16 (174)2 200 m10:28:30
Signe NilssonD18 (28)2 120 m10:30:30
484Andreas HolmqvistH16 (174)2 200 m10:40:30
687Katja GustafssonD14 (89)1 960 m10:42:30
Albin FalkH18 (45)2 360 m10:44:00
249Caroline GuttkeD16 (128)2 030 m10:44:30
493Edvin HellstenH16 (174)2 200 m10:45:00
Hanna AnängenD13 (85)1 880 m10:49:00
263Frida JardingD16 (128)2 030 m10:51:30
520Isak AnängenH16 (174)2 200 m10:58:30
326Emma WesterlundD16 (128)2 030 m11:23:00
Lovis HellstenD13 (85)1 880 m11:23:00
Marika Nylund EkD45 (60)2 120 m11:25:00

OK Alehof

22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Therese DahlströmD40 (37)2 050 m10:00:00
Wilma ReinholdssonD12 (81)1 910 m10:00:30
Malte LjungkvistH11 (47)1 850 m10:08:00
Ebba LövgärdD10 (57)1 830 m10:09:00
Tove JohanssonD20 (12)2 080 m10:11:00
431Erik JohanssonH16 (174)2 200 m10:14:00
632Elina ReinholdssonD14 (89)1 960 m10:15:00
Clara LövgärdD12 (81)1 910 m10:24:30
Lena PeterssonD50 (21)1 880 m10:28:00
815Simon LjungkvistH14 (104)2 030 m10:32:00
671Ida BengtssonD14 (89)1 960 m10:34:30
Alvin HogedalH10 (93)1 820 m10:38:30
Felix JohanssonH12 (70)1 880 m10:56:30
873Lucas BoströmH14 (104)2 030 m11:01:00
Anders LövgärdH40 (51)2 310 m11:02:30
Annika JohanssonD45 (60)2 120 m11:03:00
Hans-Olof PerssonH50 (58)2 060 m11:04:00
120Martin HogedalH21 (54)2 800 m11:07:00
Pär JohanssonH50 (58)2 060 m11:14:00
Hjalmar JohanssonH10 (93)1 820 m11:15:30
904Alfred JohanssonH14 (104)2 030 m11:16:30
Dan-Olof JohanssonH50 (58)2 060 m11:23:30

OK Denseln

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karl MollénH60 (14)1 980 m10:54:00
110Damien RenardH21 (54)2 800 m11:02:00
126August MollénH21 (54)2 800 m11:10:00

OK Djerf

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anna JanssonD40 (37)2 050 m10:13:00
Amanda JanssonD18 (28)2 120 m10:19:30
551Rasmus PetterssonH16 (174)2 200 m11:14:00

OK Enen

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Melinda BergU2 (72)1 840 m09:59:33
Adam LiljaH20 (5)2 240 m10:00:00
Patrik LanderÖppen motion 7 (108)2 150 m10:00:00
Mikael BergH11 (47)1 850 m10:02:00
Christel BergÖppen motion 5 (90)1 980 m10:03:13
410Hampus PerssonH16 (174)2 200 m10:03:30
Hillevi LarssonD12 (81)1 910 m10:04:30
Malva SteenD18 (28)2 120 m10:23:30
Matilda PerssonD12 (81)1 910 m10:26:00
Camilla AdlertegD50 (21)1 880 m10:28:30
812Erik BernerssonH14 (104)2 030 m10:30:30
Ville FontellH18 (45)2 360 m10:34:00
Mats BernerssonH55 (33)2 010 m10:35:00
Stefan BergÖppen motion 7 (108)2 150 m10:58:50
Wille RådströmU2 (72)1 840 m11:00:56
108Mattias OlofssonH21 (54)2 800 m11:01:00
Amanda RådströmD13 (85)1 880 m11:11:30
Patrik SteenH50 (58)2 060 m11:22:00
Elisabet Lindblom LarssonD45 (60)2 120 m11:24:30
Karin LarssonÖppen motion 3 (64)1 890 m11:26:38

OK Flundrehof

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gabriel ThörnbladH45 (80)2 220 m10:17:00
863Isak ThörnbladH14 (104)2 030 m10:56:00
Simon ThörnbladH12 (70)1 880 m11:03:30

OK Frisene

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Greger LorénÖppen motion 7 (108)2 150 m10:00:33
Dag LorénH70 (19)1 920 m10:02:00

OK Gipen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Alexander JohanssonU2 (72)1 840 m10:11:41
Viktoria JohanssonInskolning (20)1 760 m10:15:25

OK Gisle

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jenny JohanssonD40 (37)2 050 m10:06:30
Bernt JohanssonH75 (9)1 920 m10:12:00
Moa JohanssonU2 (72)1 840 m10:12:35
Isak JohanssonH13 (96)2 060 m10:22:30
Hasse AdolfssonH65 (23)1 980 m10:28:30
826Anton JosefssonH14 (104)2 030 m10:37:30
Stefan OlofssonH55 (33)2 010 m10:38:30
Helena JohanssonD55 (10)1 880 m10:47:30
Mikael JohanssonH60 (14)1 980 m10:53:00
Ola WillstrandÖppen motion 7 (108)2 150 m11:06:17
566Isak HenningssonH16 (174)2 200 m11:21:30
Ulf JohanssonÖppen motion 7 (108)2 150 m11:22:05

OK Gläntan Vessigebro

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sixten BöregårdU1 (51)1 860 m09:58:40
Märta BöregårdU2 (72)1 840 m09:59:14
Magnus IvarssonÖppen motion 5 (90)1 980 m11:15:39
Louise BöregårdÖppen motion 5 (90)1 980 m11:18:52

OK Gränsen

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
21Karin HåkanssonD21 (28)2 420 m10:09:30
Sara WulffD40 (37)2 050 m10:10:00
Rasmus SternerH11 (47)1 850 m10:11:00
Tilda SundkvistD12 (81)1 910 m10:29:30
Linus FridénÖppen motion 1 (16)1 900 m10:35:05
Eric FridénÖppen motion 1 (16)1 900 m10:35:19
Mats FridénÖppen motion 1 (16)1 900 m10:35:23
Tomas FridénH45 (80)2 220 m10:38:00
Emil SternerH10 (93)1 820 m10:41:00
265Ellinor LihvD16 (128)2 030 m10:52:30
Linus HolmbergH10 (93)1 820 m10:52:30
Hannes HolmbergH10 (93)1 820 m10:54:00
Lukas HultH10 (93)1 820 m11:12:00
Viggo WulffH12 (70)1 880 m11:15:00
Rikard HultH35 (17)2 360 m11:16:00
Ida KarlssonD13 (85)1 880 m11:16:30
Mats HolmbergH50 (58)2 060 m11:16:30
144Daniel HåkanssonH21 (54)2 800 m11:19:30
Per SternerH35 (17)2 360 m11:21:00
150Simon BjörnehällH21 (54)2 800 m11:23:00

OK Gynge

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marie JohanssonÖppen motion 5 (90)1 980 m09:58:45
4Linnea GustafssonD21 (28)2 420 m10:01:00
Magnus WihlborgH45 (80)2 220 m10:12:00
Fredy SchwyterH65 (23)1 980 m10:24:30
Carina GustafssonD50 (21)1 880 m10:31:30
Klara IngelströmÖppen motion 5 (90)1 980 m10:32:27
Patrik IngelströmH45 (80)2 220 m10:36:00
Sverker ErikssonH55 (33)2 010 m10:41:30
Albin StrömbergH18 (45)2 360 m10:48:30
853Jakob IngelströmH14 (104)2 030 m10:51:00
Mikael GustafssonH50 (58)2 060 m11:07:30
141Henrik AnderssonH21 (54)2 800 m11:18:00
Erik WihlborgH12 (70)1 880 m11:20:00
Simon JohanssonU2 (72)1 840 m11:27:34
Signe JohanssonU2 (72)1 840 m11:28:49

OK Hedströmmen

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kalle AnderssonH13 (96)2 060 m10:15:30
Ulf KjellinH65 (23)1 980 m10:29:00
Ida WilhelmssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:31:59
666Ella WilhelmssonD14 (89)1 960 m10:32:00
820Edvin BerggrenH14 (104)2 030 m10:34:30
Roger ÅsbergH55 (33)2 010 m10:43:30
Marie ÅsbergD45 (60)2 120 m11:14:00

OK Hällen

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
608Vilma JohanssonD14 (89)1 960 m10:03:00
Mats JohanssonH45 (80)2 220 m10:06:30
426Melker LundinH16 (174)2 200 m10:11:30
Åsa LarssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:27:30
673Annika KällmanD14 (89)1 960 m10:35:30
Jenny KällmanÖppen motion 7 (108)2 150 m10:35:51
Mikael KindbornH55 (33)2 010 m10:40:00
502Gustav NorbergH16 (174)2 200 m10:49:30
268Ella StenilsD16 (128)2 030 m10:54:00
Niklas CarneliusH50 (58)2 060 m10:58:30
288Ebba CarneliusD16 (128)2 030 m11:04:00
544Hugo KindbornH16 (174)2 200 m11:10:30
314Elsa LinderD16 (128)2 030 m11:17:00
571Karl LundinH16 (174)2 200 m11:24:00

OK Klyftamo

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Oscar NystrandH13 (96)2 060 m10:31:30
Malva ErikssonInskolning (20)1 760 m10:35:13
Sofia NystrandU2 (72)1 840 m10:38:55
Sara SjöblomU2 (72)1 840 m10:38:56
Louise SköldU2 (72)1 840 m10:38:58
Katarina ErikssonÖppen motion 3 (64)1 890 m10:39:34
299Irma SvenssonD16 (128)2 030 m11:09:30

OK Kullingshof

27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
604Wilma PetterssonD14 (89)1 960 m10:01:00
8Sara IvarssonD21 (28)2 420 m10:03:00
Meja PetterssonD10 (57)1 830 m10:08:30
William JosefssonH11 (47)1 850 m10:12:30
Helen JosefssonÖppen motion 3 (64)1 890 m10:14:01
Isabell KnutssonD10 (57)1 830 m10:20:30
Cornelia MellbergD10 (57)1 830 m10:24:30
458Samuel BökeH16 (174)2 200 m10:27:30
672Agnes KamforsD14 (89)1 960 m10:35:00
Marie HermanssonÖppen motion 3 (64)1 890 m10:43:09
Michelle LunneÖppen motion 3 (64)1 890 m10:43:10
101Emil JohanssonH21 (54)2 800 m10:57:30
102Andreas JohanssonH21 (54)2 800 m10:58:00
103Emil AnderssonH21 (54)2 800 m10:58:30
107Conny ErixonH21 (54)2 800 m11:00:30
109Anton KarlssonH21 (54)2 800 m11:01:30
113Göran BladH21 (54)2 800 m11:03:30
121Simon WallmanH21 (54)2 800 m11:07:30
127Andreas ClaessonH21 (54)2 800 m11:10:30
129Torbjörn PetterssonH21 (54)2 800 m11:11:30
135Pontus ForsbergH21 (54)2 800 m11:15:00
137Tommy BäckH21 (54)2 800 m11:16:00
142Thomas LjungH21 (54)2 800 m11:18:30
Ella PetterssonD11 (50)1 940 m11:18:30
149Rasmus BäckH21 (54)2 800 m11:22:30
325Emma IvarssonD16 (128)2 030 m11:22:30
151Tobias ErixonH21 (54)2 800 m11:23:30

OK Kåre

27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Olle DalinH13 (96)2 060 m09:58:30
Ylva HanssonD12 (81)1 910 m10:01:00
Wille SöderqvistH13 (96)2 060 m10:04:00
Olof OlssonH13 (96)2 060 m10:08:00
Jonas GustafssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:09:50
435Karl GranathH16 (174)2 200 m10:16:00
Nora NordlundD12 (81)1 910 m10:16:30
638Klara ErssonD14 (89)1 960 m10:18:00
Walter SöderqvistH11 (47)1 850 m10:20:00
Olle RingiH13 (96)2 060 m10:21:30
207Emilia JohnssonD16 (128)2 030 m10:23:30
804Esbjörn Montelius RisbergH14 (104)2 030 m10:26:30
Hugo AtterbrandH13 (96)2 060 m10:27:00
469Christoffer LindgrenH16 (174)2 200 m10:33:00
Alvin EdbäckH13 (96)2 060 m10:38:00
Lina WidelundD12 (81)1 910 m10:38:30
Julia Hagelberg NordahlD13 (85)1 880 m10:43:00
Rasmus WidelundH13 (96)2 060 m10:44:00
Mia GustafssonD55 (10)1 880 m10:49:30
852Eric JohanssonH14 (104)2 030 m10:50:30
866Albin SjöblomH14 (104)2 030 m10:57:30
Patrik SöderqvistH40 (51)2 310 m10:59:00
279Vendela SöderqvistD16 (128)2 030 m10:59:30
Enni LundbergD13 (85)1 880 m11:00:00
537Jakob WidelundH16 (174)2 200 m11:07:00
307Tove RingiD16 (128)2 030 m11:13:30
Elsa KaipeD13 (85)1 880 m11:22:30

OK Landehof

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Andreas PihlströmH45 (80)2 220 m10:01:00
Åsa Holmstrand OllanderD40 (37)2 050 m10:04:00
Elin KarlssonD10 (57)1 830 m10:05:30
William RexH45 (80)2 220 m10:09:00
Ulf NyqvistH45 (80)2 220 m10:18:30
Elias NyqvistH13 (96)2 060 m10:25:30
Kristofer DrejmoH45 (80)2 220 m10:26:30
457Albin NyqvistH16 (174)2 200 m10:27:00
822Alvin OllanderH14 (104)2 030 m10:35:30
233Rebecka PihlströmD16 (128)2 030 m10:36:30
Pontus EnhagerH40 (51)2 310 m10:41:30
844Melker ÅkessonH14 (104)2 030 m10:46:30
505Felix DrejmoH16 (174)2 200 m10:51:00
Emma KarlssonD13 (85)1 880 m10:53:30
Emma RingströmÖppen motion 5 (90)1 980 m10:56:25
274Elsa KarlssonD16 (128)2 030 m10:57:00
870Joel RingströmH14 (104)2 030 m10:59:30
Jonathan RexU1 (51)1 860 m11:02:43
119Samuel PihlströmH21 (54)2 800 m11:06:30
Johanna PihlströmD13 (85)1 880 m11:07:00
Gustav RexH10 (93)1 820 m11:09:30
892Karl GranforsH14 (104)2 030 m11:10:30
Magnus KarlssonH50 (58)2 060 m11:11:30

OK Linné

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Theo RistoH11 (47)1 850 m10:19:30
Eva SchönquistÖppen motion 5 (90)1 980 m10:23:06
234Linn RistoD16 (128)2 030 m10:37:00
Kjell RistoH50 (58)2 060 m11:10:30

OK Löftan

42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Simon CorneliussonH13 (96)2 060 m10:00:30
Jeanette PerssonD40 (37)2 050 m10:01:30
Cornelia HällåsD10 (57)1 830 m10:02:30
Alva SahlinD12 (81)1 910 m10:03:00
Henrik AnderssonH45 (80)2 220 m10:08:00
Agnes PaulssonD10 (57)1 830 m10:10:30
Linda CorneliussonD40 (37)2 050 m10:11:30
626Annie ErikssonD14 (89)1 960 m10:12:00
Majken RosenqvistD10 (57)1 830 m10:13:00
Gunilla GlimténD40 (37)2 050 m10:14:30
Ella AnderssonD10 (57)1 830 m10:16:30
438Edvin SahlinH16 (174)2 200 m10:17:30
Magnus HanssonH45 (80)2 220 m10:25:30
Zmilla ArdforsD10 (57)1 830 m10:26:00
Zamuel ArdforsU1 (51)1 860 m10:26:09
Ztella ArdforsU1 (51)1 860 m10:26:10
Albin PaulssonH13 (96)2 060 m10:27:30
464Jakob MobergH16 (174)2 200 m10:30:30
818Victor HanssonH14 (104)2 030 m10:33:30
Johan HanssonH45 (80)2 220 m10:34:30
Oskar BlomH13 (96)2 060 m10:36:00
Axel ErikssonH18 (45)2 360 m10:39:00
841Tobias JohanssonH14 (104)2 030 m10:45:00
Adrian VartiaH18 (45)2 360 m10:45:30
Ida AnderssonD13 (85)1 880 m10:46:30
Mats AnderssonH40 (51)2 310 m10:46:30
Hugo CorneliussonH10 (93)1 820 m10:48:30
Daniel MobergH40 (51)2 310 m10:49:30
Daniel GlimténH18 (45)2 360 m10:52:30
Patrik CorneliussonH40 (51)2 310 m10:56:30
876Andreas HandinH14 (104)2 030 m11:02:30
Jeanette BlomD45 (60)2 120 m11:02:30
Almer HanningH10 (93)1 820 m11:03:00
Daniel HällåsH40 (51)2 310 m11:03:30
Filip HanssonH12 (70)1 880 m11:07:30
888Hugo ÅkerbergH14 (104)2 030 m11:08:30
Alice BrandtD11 (50)1 940 m11:09:30
549Jesper JohanssonH16 (174)2 200 m11:13:00
Walter HällåsH12 (70)1 880 m11:13:00
899Gustav AnderssonH14 (104)2 030 m11:14:00
Elin AnderssonD11 (50)1 940 m11:18:00
Zebastian ArdforsH12 (70)1 880 m11:18:30

OK Milan

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christina HallinD45 (60)2 120 m11:07:30

OK Moss

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tore Rytter JakobsenH45 (80)2 220 m10:01:30
Fredrik Sundby JakobsenInskolning (20)1 760 m10:03:34
Elisabeth Aune JakobsenÖppen motion 5 (90)1 980 m10:08:20
Solan LøkenU1 (51)1 860 m10:08:27
Hanne WoldD40 (37)2 050 m10:09:30
Trym BreimoH10 (93)1 820 m10:30:30
Selmer LøkenH10 (93)1 820 m10:42:00
Birk BreimoH12 (70)1 880 m10:54:30
Harald BaugerH60 (14)1 980 m10:58:00
Øyvind LøkenH40 (51)2 310 m11:03:00
Erik JakobsenH35 (17)2 360 m11:14:00
Erle Elise WoldD11 (50)1 940 m11:15:30
Caroline Sundby JakobsenU2 (72)1 840 m11:16:36
Emma Aune JakobsenD11 (50)1 940 m11:23:30
Marianne LøkenÖppen motion 5 (90)1 980 m11:47:18

OK Moss

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elisabet BreimoÖppen motion 1 (16)1 900 m10:38:54
Morten BreimoÖppen motion 3 (64)1 890 m11:30:05

OK Måsen

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
403Sven SjöqvistH16 (174)2 200 m10:00:00
Victor JacobsenH13 (96)2 060 m10:32:30
Sebastian SjöqvistH13 (96)2 060 m10:41:00
Erik SjöqvistÖppen motion 7 (108)2 150 m10:44:04
Margrita SjöqvistÖppen motion 7 (108)2 150 m10:44:05

OK Nackhe

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Håkan RundqvistH45 (80)2 220 m10:08:30
Johanna RundqvistD20 (12)2 080 m10:10:30
875Jonathan RundqvistH14 (104)2 030 m11:02:00

OK Njudung

22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Cecilia KarmetunD40 (37)2 050 m10:01:00
Joakim KarmetunH45 (80)2 220 m10:04:00
Stefan G LarssonH70 (19)1 920 m10:05:00
Olle PetersénH13 (96)2 060 m10:06:30
Robert NorénÖppen motion 3 (64)1 890 m10:13:02
Thomas ElofssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:13:30
Marina JohanssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:14:25
Cecilia ElofssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:14:30
Margareta LarssonD70 (7)1 800 m10:15:00
Bo HultgrenÖppen motion 7 (108)2 150 m10:16:52
Dennis TollÖppen motion 7 (108)2 150 m10:18:17
Evanna JohanssonD12 (81)1 910 m10:21:30
Jonny JohanssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:23:46
451Oscar HultgrenH16 (174)2 200 m10:24:00
655Ellen TollD14 (89)1 960 m10:26:30
Ebba SundlingU2 (72)1 840 m10:44:28
Edwin SundlingH12 (70)1 880 m10:55:00
514Linus NorénH16 (174)2 200 m10:55:30
Matti JohanssonH12 (70)1 880 m11:09:30
564Karl PetersénH16 (174)2 200 m11:20:30
Wilhelm KarmetunH12 (70)1 880 m11:20:30
323Amanda KarmetunD16 (128)2 030 m11:21:30

OK Norrvirdarna

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Frida AhlD10 (57)1 830 m10:03:30
Sara SjöholmÖppen motion 3 (64)1 890 m10:04:01
Leon SjöholmU1 (51)1 860 m10:04:19
Erik AhlU1 (51)1 860 m10:04:21
Matilda EricsonU2 (72)1 840 m10:04:30
Alma EreltU2 (72)1 840 m10:04:32
Emil EreltU1 (51)1 860 m10:07:51
Stella SjöholmU1 (51)1 860 m10:10:29
Oliver MarkusU1 (51)1 860 m10:10:30
Elsa AxelssonU2 (72)1 840 m10:13:49
Albert AxelssonU2 (72)1 840 m10:14:48
Erik MarkusH10 (93)1 820 m10:33:00
Maria MarkusÖppen motion 5 (90)1 980 m10:33:05
Tomas RahmÖppen motion 7 (108)2 150 m10:52:13
285Elin RahmD16 (128)2 030 m11:02:30
Johannes AxelssonÖppen motion 3 (64)1 890 m11:35:09

OK Orinto

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ingemar LindblomH70 (19)1 920 m10:01:00
Ronnie BohmanH45 (80)2 220 m10:03:00
Kent OlaussonH70 (19)1 920 m10:03:00
Carl-Henry AnderssonH70 (19)1 920 m10:04:00
414Olle ElfströmH16 (174)2 200 m10:05:30
Torbjörn WikströmH70 (19)1 920 m10:06:30
Inger LindblomD65 (5)1 870 m10:07:30
627Vera ElfströmD14 (89)1 960 m10:12:30
Magnus HomannH45 (80)2 220 m10:17:30
Martin JohanssonH45 (80)2 220 m10:34:00
Emil SundströmH18 (45)2 360 m10:36:00
684Kristina BohmanD14 (89)1 960 m10:41:00
Karl NilssonH40 (51)2 310 m10:44:00
511Gustav BohmanH16 (174)2 200 m10:54:00
Kajsa ElfströmD11 (50)1 940 m11:05:30
Karl Hugo NilssonH10 (93)1 820 m11:10:00
Elvina BergdahlD11 (50)1 940 m11:15:00
Jonas BergdahlÖppen motion 7 (108)2 150 m11:15:35
Daniel SundqvistH35 (17)2 360 m11:16:30

OK Orion

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Oliver HåkanssonH13 (96)2 060 m09:59:00
402Filip HåkanssonH16 (174)2 200 m09:59:30
Jonas SvenssonH45 (80)2 220 m10:10:30
Nils SwartzH13 (96)2 060 m10:17:00
Anders SundelinH45 (80)2 220 m10:31:00
670Lisa SwartzD14 (89)1 960 m10:34:00
Lena SwartzD55 (10)1 880 m10:49:00
Hedda SvenssonD13 (85)1 880 m11:10:00
Annica RosengrenD45 (60)2 120 m11:11:30
Katarina SundelinD45 (60)2 120 m11:25:30

OK Pan-Kristianstad

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elise JosefssonD20 (12)2 080 m10:09:00
Sofie JosefssonD20 (12)2 080 m10:13:00

OK Ravinen

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hannes MogensenH13 (96)2 060 m10:01:30
Oscar LundquistH11 (47)1 850 m10:02:30
Erik LundquistH13 (96)2 060 m10:23:30
236Smilla MogensenD16 (128)2 030 m10:38:00
831Olle SandströmH14 (104)2 030 m10:40:00
251Hedda RöstinD16 (128)2 030 m10:45:30
843Henrik SvenssonH14 (104)2 030 m10:46:00
260Emma AlmgrenD16 (128)2 030 m10:50:00
115Björn LundquistH21 (54)2 800 m11:04:30
132Henrik SandströmH21 (54)2 800 m11:13:00
136Kjell AlmgrenH21 (54)2 800 m11:15:30
903Teo StruckH14 (104)2 030 m11:16:00
320Amanda GranqvistD16 (128)2 030 m11:20:00
154Allan MogensenH21 (54)2 800 m11:25:00

OK Roxen

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders LillieströmH50 (58)2 060 m11:00:30
Maria LillieströmD45 (60)2 120 m11:07:00
Anna FröbergÖppen motion 5 (90)1 980 m11:07:05
Jonas OlssonH50 (58)2 060 m11:15:30

OK Skogsfalken

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonathan LjungbergÖppen motion 5 (90)1 980 m10:07:23
Lena SöderbergD65 (5)1 870 m10:08:00
Erik KarlssonH11 (47)1 850 m10:08:30
Mikael KarlssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:08:54
Jonas K JohanssonH45 (80)2 220 m10:12:30
630Emma EmilssonD14 (89)1 960 m10:14:00
Ola SöderbergH45 (80)2 220 m10:15:30
Emil AlbinssonH13 (96)2 060 m10:21:00
211Elin EmilssonD16 (128)2 030 m10:25:30
Albin EmilssonH10 (93)1 820 m10:38:00
238Julia KarlssonD16 (128)2 030 m10:39:00
Magnus EmilssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:41:07
Ulf JungstrandH55 (33)2 010 m10:42:00
Oskar SöderbergH10 (93)1 820 m10:52:00
Josefine JungstrandD45 (60)2 120 m11:01:00
289Ella SöderbergD16 (128)2 030 m11:04:30
Matilda SöderbergD11 (50)1 940 m11:06:00
312Elvira LjungbergD16 (128)2 030 m11:16:00

OK Skogshjortarna

39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Samuel JakobssonH11 (47)1 850 m10:01:30
Ted LiivrandH70 (19)1 920 m10:02:30
422Gustav HarrysonH16 (174)2 200 m10:09:30
23Karin ThernD21 (28)2 420 m10:10:30
Noel BengtssonH13 (96)2 060 m10:11:30
Ronny AnderssonH75 (9)1 920 m10:12:30
Klara EberlénD12 (81)1 910 m10:13:30
Åsa HedströmD40 (37)2 050 m10:13:30
Lars JohanssonH75 (9)1 920 m10:14:00
Ebba EberlénD10 (57)1 830 m10:14:30
Lars-Olof LannfeltH75 (9)1 920 m10:15:00
Viktor HedströmH11 (47)1 850 m10:19:00
Per FredrikssonH65 (23)1 980 m10:20:00
Lisbeth JohanssonD75 (4)1 800 m10:21:30
Calle WärnH11 (47)1 850 m10:22:00
Kent IvarssonH65 (23)1 980 m10:25:30
661Ebba ThernD14 (89)1 960 m10:29:30
Arvid BjörnstamH10 (93)1 820 m10:34:30
Hans LindgrenH55 (33)2 010 m10:35:30
Stina ThernD12 (81)1 910 m10:39:00
Andréas ThernH40 (51)2 310 m10:43:00
Oscar WärnH10 (93)1 820 m10:44:00
Andres LaasH55 (33)2 010 m10:44:30
Olof TholénH10 (93)1 820 m10:46:00
Stefan GustafssonH55 (33)2 010 m10:46:00
Magnus BertilssonH40 (51)2 310 m10:50:00
Alvin BerglöfH10 (93)1 820 m10:57:30
Erik JohanssonH40 (51)2 310 m10:59:30
Frida ÖhrvallD11 (50)1 940 m11:04:30
534Lukas LarssonH16 (174)2 200 m11:05:30
Vilma LöfgrenD11 (50)1 940 m11:07:30
Albin SchröderH10 (93)1 820 m11:07:30
Josefine ÖhrvallD13 (85)1 880 m11:10:30
Nellie EngdahlD11 (50)1 940 m11:11:00
Madeleine JohanssonD45 (60)2 120 m11:11:00
895Ludvig HedströmH14 (104)2 030 m11:12:00
Moa BengtssonD11 (50)1 940 m11:19:00
Linnea StenbaekD13 (85)1 880 m11:19:30
Signe NygårdD11 (50)1 940 m11:24:30

OK Skogsvargarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Roy JohanssonH55 (33)2 010 m10:36:30
Anders AxelssonH55 (33)2 010 m10:49:00

OK Skärmen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
229Ebba LindD16 (128)2 030 m10:34:30

OK Södertörn

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders HedbergH45 (80)2 220 m10:27:00
225Sanna HedbergD16 (128)2 030 m10:32:30

OK Tor

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rasmus HedarH13 (96)2 060 m10:18:00
248Tilde WickströmÖppen motion 5 (90)1 980 m10:19:11
Marie HedarD50 (21)1 880 m10:25:00
653Lina HolmqvistD14 (89)1 960 m10:25:30
Casper KarlssonH13 (96)2 060 m10:33:00
Ludvig HolmqvistH18 (45)2 360 m10:43:00
847Jonatan WickströmH14 (104)2 030 m10:48:00
Casper HedarH18 (45)2 360 m10:53:00
Klara JedarD13 (85)1 880 m11:06:00
Erika JedarD45 (60)2 120 m11:19:00
Julia AnderssonD13 (85)1 880 m11:21:30

OK Tranan

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik LindströmÖppen motion 7 (108)2 150 m10:09:33
Emilia ElverlindD12 (81)1 910 m10:11:00
27Hanna LindströmD21 (28)2 420 m10:12:30
Julia ElverlindD18 (28)2 120 m10:18:30
Lars-Åke LarssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:23:40
Thomas PalmqvistH65 (23)1 980 m10:30:00
Gustaf IngelsboH10 (93)1 820 m10:32:00
Gunnel SvenssonD50 (21)1 880 m10:32:00
Jesper IngelsboÖppen motion 7 (108)2 150 m10:34:50
675Emma EmanuelssonD14 (89)1 960 m10:36:30
Ann-Sophie OhlinÖppen motion 7 (108)2 150 m10:39:31
Sara OhlinD13 (85)1 880 m10:45:00
Gustav ÖstenssonH18 (45)2 360 m10:48:00
Hjalmar IngelsboH10 (93)1 820 m11:03:30
Anna HögbergÖppen motion 3 (64)1 890 m11:05:55
Wilma PalmqvistD11 (50)1 940 m11:12:00
Lisa ÖstenssonD13 (85)1 880 m11:13:00
Sofia ÖstenssonD45 (60)2 120 m11:13:30
Mattias PalmqvistÖppen motion 7 (108)2 150 m11:13:48
553Gustav OhlinH16 (174)2 200 m11:15:00

OK Tyr

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sören AnderssonÖppen motion 1 (16)1 900 m09:59:10
611Linn AnderssonD14 (89)1 960 m10:04:30
Sara Storm-AnderssonD12 (81)1 910 m10:06:00
Wilma JonssonD10 (57)1 830 m10:17:00
Malin JonssonD40 (37)2 050 m10:17:30
Anton JonssonH12 (70)1 880 m10:57:30
Oscar AnderssonH12 (70)1 880 m11:04:00
Ulrika RåbergD45 (60)2 120 m11:06:30
Hugo EkströmH12 (70)1 880 m11:14:30
Milla ForkéusD13 (85)1 880 m11:20:30

OK Tyringe

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sven Erik JönssonH65 (23)1 980 m10:23:30

OK Vilse 87

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Charlie MulariU1 (51)1 860 m10:00:00
William MulariU1 (51)1 860 m10:00:00
Siri KleinD12 (81)1 910 m10:02:00
Arvid KleinU2 (72)1 840 m10:02:44
Isabell RosenbergD12 (81)1 910 m10:10:00
Alfons JohansenH11 (47)1 850 m10:11:30
208Vilmalee SuwanD16 (128)2 030 m10:24:00
660Ina ÅmanD14 (89)1 960 m10:29:00
Thea LewisD12 (81)1 910 m10:31:00
Ellinor RosenbergÖppen motion 3 (64)1 890 m10:32:01
Anna RosenbergÖppen motion 3 (64)1 890 m10:32:05
Gustav ÅmanH18 (45)2 360 m10:49:00
Ellen GunnarssonÖppen motion 3 (64)1 890 m11:02:58
Malin ÅmanD45 (60)2 120 m11:04:00
Noah MulariH12 (70)1 880 m11:08:30
Martina KarlssonD45 (60)2 120 m11:09:00
Eddie KarlssonH12 (70)1 880 m11:16:30

OK Vivill

31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Olivia LönkvistD20 (12)2 080 m10:09:30
Alvin LönkvistH11 (47)1 850 m10:10:00
Elias SamuelssonH11 (47)1 850 m10:12:00
Ida ThunbergD40 (37)2 050 m10:12:00
Kajsa IsidorssonD20 (12)2 080 m10:12:30
Torbjörn LönkvistH45 (80)2 220 m10:15:00
Mikael WardÖppen motion 7 (108)2 150 m10:19:37
Kajsa WardD18 (28)2 120 m10:20:30
Arvid JosefssonH11 (47)1 850 m10:21:30
Elias ThunbergH13 (96)2 060 m10:22:00
Vendela LönkvistD18 (28)2 120 m10:23:00
Linn PeterssonD18 (28)2 120 m10:28:30
Jenny GreenÖppen motion 3 (64)1 890 m10:29:13
Nellie NilssonÖppen motion 3 (64)1 890 m10:29:15
Oskar WardÖppen motion 3 (64)1 890 m10:29:15
Annelie WardÖppen motion 5 (90)1 980 m10:29:21
Selma SamuelssonÖppen motion 3 (64)1 890 m10:33:21
Lovisa StavenrotU2 (72)1 840 m10:33:22
Ola SamuelssonÖppen motion 3 (64)1 890 m10:33:23
Annika IsidorssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:33:25
Charlotte JosefssonD35 (12)2 000 m10:43:00
Lena RunessonD55 (10)1 880 m10:50:00
Lea FribergD13 (85)1 880 m10:51:00
Albin ThunbergH10 (93)1 820 m10:57:00
Lars RunessonH60 (14)1 980 m10:57:00
286Clara SamuelssonD16 (128)2 030 m11:03:00
Sixten ThunbergU1 (51)1 860 m11:05:20
Per ThunbergH40 (51)2 310 m11:06:00
Marcus JosefssonH35 (17)2 360 m11:15:00
315Emma IsidorssonD16 (128)2 030 m11:17:30
Elma FribergD11 (50)1 940 m11:17:30

OK Älgen

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik ErikssonH18 (45)2 360 m10:38:30
Anna ErikssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:46:38
Mats LiljaH50 (58)2 060 m10:58:00
111Oskar ErikssonH21 (54)2 800 m11:02:30

OK Österåker

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Linus NilssonH13 (96)2 060 m10:12:00
Lena NilssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:12:09
Niclas NilssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:31:45
293Therese NilssonD16 (128)2 030 m11:06:30

OL Toten-Troll

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Simen BallangrudH20 (5)2 240 m10:02:00

OLV Hindelbank

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Daniel LeibundgutH45 (80)2 220 m09:59:30

Partille

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stefan ErikssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:51:46

Porsgrunn OL

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Håkon KornmoH20 (5)2 240 m10:00:30
Dag AusenH45 (80)2 220 m10:02:00
408Anders RosenvoldH16 (174)2 200 m10:02:30
Magne Wiig MathisenH45 (80)2 220 m10:16:00
Elise AusenD18 (28)2 120 m10:19:00
Hanne VassendD18 (28)2 120 m10:28:00
809Magnus BrodinH14 (104)2 030 m10:29:00
220Une HoltermannD16 (128)2 030 m10:30:00
475Martin AusenH16 (174)2 200 m10:36:00
Alexander Repstad StoremyrH18 (45)2 360 m10:37:30
Henrik Repstad StoremyrH13 (96)2 060 m10:41:30
Rasmus MathisenH18 (45)2 360 m10:45:00
Håvard SkriubakkenH18 (45)2 360 m10:54:00
273Anine Kjørholt LieD16 (128)2 030 m10:56:30
864Oscar Wiersdalen ThunoldH14 (104)2 030 m10:56:30
522Halvard KornmoH16 (174)2 200 m10:59:30
527Tobias MathisenH16 (174)2 200 m11:02:00
Hilde VassendD45 (60)2 120 m11:14:30

Ringerike OL

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars BerglundH45 (80)2 220 m10:25:00
454Even Amundsen BjørkliH16 (174)2 200 m10:25:30
Rasmus BerglundH13 (96)2 060 m10:42:30
515Mikkel BerglundH16 (174)2 200 m10:56:00
882Martin Nøkleby MellingH14 (104)2 030 m11:05:30

Ringsaker OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
303Ingeborg Hasle HaslestadD16 (128)2 030 m11:11:30

Ronneby OK

33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Oscar JohanssonInskolning (20)1 760 m10:00:00
Kajsa BäcklundÖppen motion 3 (64)1 890 m10:00:40
Hanna BäcklundD12 (81)1 910 m10:02:30
433Fabian AnderssonH16 (174)2 200 m10:15:00
Arvid ErikssonH11 (47)1 850 m10:15:00
Jennie SaleskogÖppen motion 3 (64)1 890 m10:16:48
Martin JohanssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:18:35
442Gabriel HåkanssonH16 (174)2 200 m10:19:30
Peter SunnegårdhÖppen motion 7 (108)2 150 m10:21:15
657Maja BäcklundD14 (89)1 960 m10:27:30
Elin SaleskogD12 (81)1 910 m10:27:30
Olle HåkanssonH10 (93)1 820 m10:30:00
Aron ThorénH18 (45)2 360 m10:35:00
Jonny LagerströmÖppen motion 7 (108)2 150 m10:36:50
Emma LagerströmU1 (51)1 860 m10:37:15
Alice LagerströmU2 (72)1 840 m10:37:19
829Oskar ErikssonH14 (104)2 030 m10:39:00
Simon GiselssonH18 (45)2 360 m10:42:00
Hugo BäcklundH10 (93)1 820 m10:42:30
246Hanna RingD16 (128)2 030 m10:43:00
Gustav BäcklundH40 (51)2 310 m10:47:00
Olle SaleskogH10 (93)1 820 m10:48:00
Anders SaleskogÖppen motion 3 (64)1 890 m10:49:14
Ingemar ErikssonH40 (51)2 310 m10:51:00
Fredrik HåkanssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:53:21
Samuel HåkanssonH18 (45)2 360 m10:54:30
879Hannes SvenssonH14 (104)2 030 m11:04:00
885Linus VernströmH14 (104)2 030 m11:07:00
123Torgny LindströmH21 (54)2 800 m11:08:30
Elias LindströmH10 (93)1 820 m11:08:30
Emil RingH12 (70)1 880 m11:12:00
Wille VernströmH12 (70)1 880 m11:17:30
574Arvid BlomsterH16 (174)2 200 m11:25:30

Ryda SK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
416Philip VibergH16 (174)2 200 m10:06:30
Tommy StenkvistÖppen motion 7 (108)2 150 m10:08:50
Jonathan ThorssonU1 (51)1 860 m10:20:10
Bert ThorssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:20:31
Ellen ThorssonÖppen motion 1 (16)1 900 m10:21:14
Gustav ThorssonInskolning (20)1 760 m10:21:21
Hanna AronssonD11 (50)1 940 m11:06:30
Liv YdrénU2 (72)1 840 m11:09:39
Sara YdrénU1 (51)1 860 m11:11:09
Daniel JohanssonÖppen motion 7 (108)2 150 m11:14:13
Viktor ThorssonÖppen motion 7 (108)2 150 m11:14:56
Axel VibergH12 (70)1 880 m11:16:00

Rydboholms SK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
621Nelly De Groot BoersmaD14 (89)1 960 m10:09:30
Jessica De Groot BoersmaÖppen motion 7 (108)2 150 m10:10:34
Noah RingströmH12 (70)1 880 m10:56:00
Urban RingströmH35 (17)2 360 m11:17:00
Nathalie RingströmD13 (85)1 880 m11:20:00

Rånäs OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Alva OláD13 (85)1 880 m11:15:00

Røyken O-lag

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martin ThorénU2 (72)1 840 m10:26:45
462Simen KolbergsrudH16 (174)2 200 m10:29:30
495Daniel NystuenH16 (174)2 200 m10:46:00
Trym StorhaugU2 (72)1 840 m10:47:22

Sala OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lena LarssonD60 (8)1 870 m10:03:00
Göran LarssonH65 (23)1 980 m10:31:00
Helena DalénÖppen motion 5 (90)1 980 m10:42:28
Jörgen DalénH50 (58)2 060 m11:01:00

Sandefjord OK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jo Børre EikåsH45 (80)2 220 m10:03:30
Knut Ivar JohansenH45 (80)2 220 m10:19:30
443Jonas EikåsH16 (174)2 200 m10:20:00
202Gjendine Gjelstad RebårdD16 (128)2 030 m10:21:00
813Benjamin GjoneH14 (104)2 030 m10:31:00
Brage EikåsH13 (96)2 060 m10:35:30
241Emilie JohansenD16 (128)2 030 m10:40:30
Gabriel GjoneH13 (96)2 060 m10:45:30
Ingeborg EikåsD13 (85)1 880 m10:56:30
Knut GjoneH50 (58)2 060 m11:05:00
306Lise Hermann StrømD16 (128)2 030 m11:13:00
Daniella GjoneD11 (50)1 940 m11:13:30
Trond GjelstadH50 (58)2 060 m11:14:30

Sarpsborg OL

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars Emil KnudsenÖppen motion 5 (90)1 980 m10:00:53
Jens SvaeU1 (51)1 860 m10:01:00
6Ida Katrine Børstad ThoresenD21 (28)2 420 m10:02:00
Jesper Vonen SvaeH11 (47)1 850 m10:03:30
Eskil Pehrsen-LundeH11 (47)1 850 m10:06:30
631Solveig Pehrsen-LundeD14 (89)1 960 m10:14:30
Espen SvaeH45 (80)2 220 m10:22:30
Wenche LindløvD50 (21)1 880 m10:27:00
Marie Lindløv JensenD18 (28)2 120 m10:30:00
Tone Karina IngesenD50 (21)1 880 m10:34:00
Heidi BørstadD55 (10)1 880 m10:52:00
Ole IngesenH50 (58)2 060 m11:08:30
Sigrid HaugeD13 (85)1 880 m11:17:00
Øystein JensenH50 (58)2 060 m11:24:00
330Adine Blakkestad IngesenD16 (128)2 030 m11:25:00

Sigtuna OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
153Fredrik SörqvistH21 (54)2 800 m11:24:30

Sjövalla FK

30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Henrik EssungerH45 (80)2 220 m10:00:00
Mailis HolmqvistU1 (51)1 860 m10:00:00
Linus AlinderH13 (96)2 060 m10:01:00
Maria HolmqvistD40 (37)2 050 m10:02:30
Linnea LundstedtD10 (57)1 830 m10:04:00
Vera HöglundD10 (57)1 830 m10:06:00
Maria HöglundÖppen motion 7 (108)2 150 m10:06:02
Adam GranhageH13 (96)2 060 m10:10:30
Tove Wedberg-KilnäsD12 (81)1 910 m10:12:00
Ingrid AlinderD40 (37)2 050 m10:12:30
Elsa ArvidssonD10 (57)1 830 m10:19:30
Klara Wedberg-KilnäsD12 (81)1 910 m10:20:00
Linnea Wedberg-KilnäsD18 (28)2 120 m10:22:00
Elin JonssonD10 (57)1 830 m10:23:30
805Hannes EssungerH14 (104)2 030 m10:27:00
Fabian AlinderH13 (96)2 060 m10:30:30
470Wilmer HolmqvistH16 (174)2 200 m10:33:30
Nils LydmarkH10 (93)1 820 m10:39:00
245Eleonora AlinderD16 (128)2 030 m10:42:30
837Simon SahlinH14 (104)2 030 m10:43:00
259Olivia LundstedtD16 (128)2 030 m10:49:30
Maximilian MellqvistH10 (93)1 820 m10:54:30
Björn DavidssonÖppen motion 1 (16)1 900 m10:57:27
867Ebbe HolmqvistH14 (104)2 030 m10:58:00
Magnus AlinderH40 (51)2 310 m10:58:30
884Axel BjörkmanH14 (104)2 030 m11:06:30
309Maria LogrenD16 (128)2 030 m11:14:30
Emilia LundstedtD13 (85)1 880 m11:17:30
Emelina HolmqvistD11 (50)1 940 m11:21:30
Axel LydmarkU2 (72)1 840 m

Skillingaryds FK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martin PehrssonH40 (51)2 310 m10:57:30

Skåneslättens OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anna BenattiD13 (85)1 880 m11:22:00

Snättringe SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Torbjörn BergmanH60 (14)1 980 m10:55:30

SOK 68

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per-Olof EliassonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:30:27
Magnus JoelssonH55 (33)2 010 m10:40:30
Stefan PihlH50 (58)2 060 m11:12:00
Robin NylundInskolning (20)1 760 m11:36:08

SOK Aneby

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anneli BlomgrenÖppen motion 5 (90)1 980 m10:03:43
633Tilda RosanderD14 (89)1 960 m10:15:30
Alma SedvallInskolning (20)1 760 m10:16:22
Lovisa BlomgrenD18 (28)2 120 m10:27:00
Karin FreylandD50 (21)1 880 m10:32:30
Arvid RosanderH10 (93)1 820 m10:43:00
Johan BlomgrenH50 (58)2 060 m11:03:30
Manne FreylandH50 (58)2 060 m11:18:00

SOK Träff

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ida TofténD10 (57)1 830 m10:17:30
Hugo TofténH12 (70)1 880 m10:59:00

Sol Tranås

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Svea EkbladhÖppen motion 5 (90)1 980 m10:04:15
Molly BrickarpD10 (57)1 830 m10:06:30
Tilde BrickarpU2 (72)1 840 m10:07:16
Olle OhrtÖppen motion 3 (64)1 890 m10:20:27
Erik SkoglundH45 (80)2 220 m10:21:30
Kinna ÅslundÖppen motion 3 (64)1 890 m10:29:42
223Hanna SkoglundD16 (128)2 030 m10:31:30
Lisa OhrtD12 (81)1 910 m10:32:00
Emil ÅslundH13 (96)2 060 m10:33:30
Maxim JohanssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:35:16
824Alfons EnellH14 (104)2 030 m10:36:30
Liza JohanssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:36:33
477Sixten EkbladhH16 (174)2 200 m10:37:00
Henrik OhrtÖppen motion 7 (108)2 150 m10:43:18
Leif JohanssonH55 (33)2 010 m10:44:00
280Ellen OhrtD16 (128)2 030 m11:00:00
878Anders SkoglundH14 (104)2 030 m11:03:30
Anne SkoglundD45 (60)2 120 m11:05:30
Cecilia SahlstedtÖppen motion 3 (64)1 890 m11:07:28
Alex BrickarpH12 (70)1 880 m11:11:00
Madelene Södergren OhrtÖppen motion 5 (90)1 980 m11:12:39
Ulrika BrickarpÖppen motion 5 (90)1 980 m11:12:40
Stefan ÅslundH50 (58)2 060 m11:15:00
Andreas EkbladhÖppen motion 7 (108)2 150 m11:18:56
319Moa SahlstedtD16 (128)2 030 m11:19:30
Albert BrickarpÖppen motion 7 (108)2 150 m11:20:20

Solna OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan BojlingH70 (19)1 920 m10:00:30
Annika SvenssonD55 (10)1 880 m10:48:00
Håkan SjunnestrandH60 (14)1 980 m10:59:00

Stenungsunds OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kerstin Haugen LundD60 (8)1 870 m10:01:00
434Johan LundH16 (174)2 200 m10:15:30
447Arvid EkströmH16 (174)2 200 m10:22:00
Ffion RhysU1 (51)1 860 m10:31:00
Erik LundH18 (45)2 360 m10:34:30
Jenny EkströmD35 (12)2 000 m10:39:30
Arne LundH60 (14)1 980 m10:59:30
Conall RhysInskolning (20)1 760 m11:27:56

Stigmännen Karlshamns OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
429Zacharias ÅkerlundH16 (174)2 200 m10:13:00
636Alicia EkdahlD14 (89)1 960 m10:17:00
Ann-Sophie NilssonD50 (21)1 880 m10:31:00
Erik WaldschmidtU1 (51)1 860 m11:03:03
Kimberly WaldschmidtU1 (51)1 860 m11:03:09
Alexia WaldschmidtD13 (85)1 880 m11:07:30

Stigsökarna

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
482Isak OlssonH16 (174)2 200 m10:39:30
Noah OlssonH10 (93)1 820 m11:01:00
Staffan OlssonÖppen motion 7 (108)2 150 m11:09:12
Jenny OlssonÖppen motion 7 (108)2 150 m11:09:35

Stora Tuna OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elias HällstenH13 (96)2 060 m10:09:00
436Henrik NorgrenH16 (174)2 200 m10:16:30
Axel ErikssonH13 (96)2 060 m10:16:30
644Lovisa MasesD14 (89)1 960 m10:21:00
461Jonas CarlssonH16 (174)2 200 m10:29:00
480Erik FredrikssonH16 (174)2 200 m10:38:30
Helmer JöhnemarkH13 (96)2 060 m10:44:30
252Lina HällstenD16 (128)2 030 m10:46:00
Moa BirkebækD13 (85)1 880 m10:50:30
Nora Cedeberg LöwgrenD13 (85)1 880 m10:52:00
859Viktor NorbergH14 (104)2 030 m10:54:00
893Jakob CarlssonH14 (104)2 030 m11:11:00
Lena MasesÖppen motion 7 (108)2 150 m11:11:13
Karolina SunnanhagenD13 (85)1 880 m11:16:00

Storviks IF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2Johanna Börjesson ErikssonD21 (28)2 420 m10:00:00
24Jennie Börjesson ErikssonD21 (28)2 420 m10:11:00
138Joel Börjesson ErikssonH21 (54)2 800 m11:16:30

Strängnäs-Malmby OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
242Hillevie SvärdD16 (128)2 030 m10:41:00

Surahammars SOK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Albin VelanderH13 (96)2 060 m10:14:30
203My VelanderD16 (128)2 030 m10:21:30
Anton VelanderH13 (96)2 060 m10:34:00
Love VelanderInskolning (20)1 760 m10:34:54
Linus HallinH13 (96)2 060 m10:39:30
Henrik HallinH40 (51)2 310 m10:54:30
Stefan BjurstedtH50 (58)2 060 m11:12:30
327Ida HallinD16 (128)2 030 m11:23:30

Svaide Roma SOK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ellen NybomU2 (72)1 840 m09:59:01
Vera EngelbrektssonU2 (72)1 840 m09:59:02
Tyra ÖforsD10 (57)1 830 m10:03:00
Olof LevinH11 (47)1 850 m10:09:30
Anders LevinÖppen motion 7 (108)2 150 m10:11:21
Aston GustafssonH11 (47)1 850 m10:16:00
Mattias LevinH18 (45)2 360 m10:35:30
Adam UllbergH10 (93)1 820 m10:50:30
Per GustafssonÖppen motion 1 (16)1 900 m10:53:17

Svärdsjö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Petter GranathH12 (70)1 880 m11:23:00

Sävedalens AIK

55 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Dante WallinH11 (47)1 850 m10:00:30
Vera IngulfD10 (57)1 830 m10:02:00
Carl-Johan StåhlH13 (96)2 060 m10:03:30
Alfred TherstolH11 (47)1 850 m10:04:00
13Anastasia DzianisavaD21 (28)2 420 m10:05:30
20Kateryna DzemaD21 (28)2 420 m10:09:00
Gustav StåhlH11 (47)1 850 m10:09:00
Peter LekbergH45 (80)2 220 m10:09:30
Moa WallströmD10 (57)1 830 m10:11:00
427Gabriel ÖhgrenH16 (174)2 200 m10:12:00
Nils KylbergH11 (47)1 850 m10:13:00
Olof StåhlÖppen motion 5 (90)1 980 m10:13:06
Agnes TherstolD12 (81)1 910 m10:17:00
Emil SkeppH11 (47)1 850 m10:17:00
Artur IngulfU2 (72)1 840 m10:18:40
Angelika LjungmanU2 (72)1 840 m10:18:50
Max VetterH11 (47)1 850 m10:22:30
801Axel GrimbeckH14 (104)2 030 m10:25:00
Emma EkdahlD10 (57)1 830 m10:25:00
Miranda WallströmD12 (81)1 910 m10:25:30
Annika EkdahlÖppen motion 3 (64)1 890 m10:26:28
662Matilda WallströmD14 (89)1 960 m10:30:00
Signe KullanderD12 (81)1 910 m10:32:30
474Casper SkeppH16 (174)2 200 m10:35:30
Magnus FovaeusÖppen motion 5 (90)1 980 m10:36:01
Emil LindbladH13 (96)2 060 m10:37:00
Thomas AttforsH55 (33)2 010 m10:37:00
Carl JosefssonH18 (45)2 360 m10:40:30
Bruno FovaeusH10 (93)1 820 m10:43:30
Oliver Borrego OlssonH10 (93)1 820 m10:49:00
Stefan NormanÖppen motion 7 (108)2 150 m10:51:15
Lena TornéusÖppen motion 5 (90)1 980 m10:52:27
857Arvid SkeppH14 (104)2 030 m10:53:00
Linus BååthH12 (70)1 880 m10:53:30
Ella PetterssonD13 (85)1 880 m10:54:00
869Gunnar FovaeusH14 (104)2 030 m10:59:00
Matilda LekbergD13 (85)1 880 m10:59:00
Camilla ÖhgrenD45 (60)2 120 m10:59:30
Filip StåhlH10 (93)1 820 m11:00:00
526Rasmus Johansson FjordsideH16 (174)2 200 m11:01:30
112Sergey FedatsenkaH21 (54)2 800 m11:03:00
117John GabrielssonH21 (54)2 800 m11:05:30
Linus WeihardH10 (93)1 820 m11:05:30
Arild ErikmatsH12 (70)1 880 m11:07:00
David GabrielssonH50 (58)2 060 m11:09:00
Ellen NormanD13 (85)1 880 m11:09:30
Isak ÖgrenH12 (70)1 880 m11:10:00
Herman PetterssonH10 (93)1 820 m11:14:30
901Simon BååthH14 (104)2 030 m11:15:00
Andrea Wallenius-ErikssonD45 (60)2 120 m11:15:00
Carl DavidssonU2 (72)1 840 m11:16:20
Yvonne WeihardD45 (60)2 120 m11:16:30
559Anton KastrupH16 (174)2 200 m11:18:00
Mattias BååthH50 (58)2 060 m11:18:30
Simon LarssonÖppen motion 7 (108)2 150 m11:21:27

Söders-Tyresö

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
606Emma NorinD14 (89)1 960 m10:02:00
412Tim BergbomH16 (174)2 200 m10:04:30
420Lucas ChavdaH16 (174)2 200 m10:08:30
Nike HasslerD10 (57)1 830 m10:09:30
Elin AlmgrenD10 (57)1 830 m10:15:30
Evelina BergD18 (28)2 120 m10:17:00
637Alicia BjörnbergD14 (89)1 960 m10:17:30
Gunilla BergD50 (21)1 880 m10:24:00
803Mattias HedinH14 (104)2 030 m10:26:00
463Ivo Cousins ClarhällH16 (174)2 200 m10:30:00
663Ida SvahnD14 (89)1 960 m10:30:30
Jacob SvenssonÖppen motion 7 (108)2 150 m10:34:35
240Lovisa Göstas KällmanD16 (128)2 030 m10:40:00
846Olle ThimbergH14 (104)2 030 m10:47:30
Jenny Göstas KällmanD13 (85)1 880 m10:48:00
Erik NorinH12 (70)1 880 m11:05:00
131Göran ThimbergH21 (54)2 800 m11:12:30
139Peter AnderssonH21 (54)2 800 m11:17:00
316Emma SvidénD16 (128)2 030 m11:18:00
Anton HedströmH12 (70)1 880 m11:21:30
Maja ThimbergD11 (50)1 940 m11:25:00

Södertälje-Nykvarn OF

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
603Klara BorgD14 (89)1 960 m10:00:30
Erik MånssonH13 (96)2 060 m10:03:00
411David BorgH16 (174)2 200 m10:04:00
Lovisa BorgD12 (81)1 910 m10:17:30
472Martin BygdénH16 (174)2 200 m10:34:30
828Alexander AhlsénH14 (104)2 030 m10:38:30
497Viktor LöfgrenH16 (174)2 200 m10:47:00
Henrik WillamoH18 (45)2 360 m10:55:30
Stina BygdénD13 (85)1 880 m11:04:00
Annika BygdénD45 (60)2 120 m11:12:00
311Sara HedeD16 (128)2 030 m11:15:30

Tibro OK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7Ebba AndrénD21 (28)2 420 m10:02:30
419Edvin HenryssonH16 (174)2 200 m10:08:00
19Emilia HenryssonD21 (28)2 420 m10:08:30
Philip StensbyÖppen motion 7 (108)2 150 m10:13:09
478Gustav LidmanH16 (174)2 200 m10:37:30
Thomas HenryssonH55 (33)2 010 m10:39:00
Angelica BrandqvistD45 (60)2 120 m10:59:00
523Lukas AndrénH16 (174)2 200 m11:00:00
Svante AndrénH50 (58)2 060 m11:02:30
Jens LindströmH50 (58)2 060 m11:06:30
Annica HenryssonD45 (60)2 120 m11:09:30
Thomas LjungqvistH50 (58)2 060 m11:25:00

Tidaholm SOK Sisu

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Carl SjögrenH10 (93)1 820 m10:47:30
Andreas SjögrenÖppen motion 3 (64)1 890 m10:50:07

Tolered-Utby Ol-klubb

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Åsa CliffordsonD40 (37)2 050 m10:03:00
Maria PeterssonD40 (37)2 050 m10:14:00
Åsa LarsenÖppen motion 5 (90)1 980 m10:18:53
Isabella BaierD12 (81)1 910 m10:25:00
Sven Erik MolanderH65 (23)1 980 m10:27:00
Stina PeterssonD10 (57)1 830 m10:27:30
219Siri LarsenD16 (128)2 030 m10:29:30
Mattias LjungqvistH45 (80)2 220 m10:32:30
Amanda CliffordsonD12 (81)1 910 m10:33:30
Maths CarlssonH55 (33)2 010 m10:49:30
Roland PeterssonH40 (51)2 310 m10:51:30
Maja NordenfeltD13 (85)1 880 m10:59:30
Styrbjörn TörngrenH40 (51)2 310 m11:00:30
536Samuel LjungqvistH16 (174)2 200 m11:06:30
Maja KarlssonD13 (85)1 880 m11:24:00
Noah TörngrenH12 (70)1 880 m11:24:00
Matilda TörngrenÖppen motion 3 (64)1 890 m11:29:12

Trollhättans SOK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Edvin OckbornH13 (96)2 060 m10:24:00
Hans EkbergH65 (23)1 980 m10:27:30
487David AlménH16 (174)2 200 m10:42:00
503Elias ThörnbladH16 (174)2 200 m10:50:00
Margareta MandingerD55 (10)1 880 m10:51:30
Martin MandingerH50 (58)2 060 m11:02:00
Melker OckbornH10 (93)1 820 m11:06:00
557Hugo MandingerH16 (174)2 200 m11:17:00

Trøsken IL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
817Mathias Pedersen HolmskauH14 (104)2 030 m10:33:00

Tullinge SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
269Tove SjöbergD16 (128)2 030 m10:54:30

Täby OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
228Ida HänströmD16 (128)2 030 m10:34:00

Ulricehamns OK

36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jacob HolmbergH11 (47)1 850 m10:00:00
Isak SkoglundH13 (96)2 060 m10:02:00
Kjell-Åke NilssonH70 (19)1 920 m10:03:30
Julia StrömD20 (12)2 080 m10:08:00
Roland BomanH70 (19)1 920 m10:08:00
Per HolmbergH45 (80)2 220 m10:18:00
Ulf ClaessonÖppen motion 3 (64)1 890 m10:20:40
448Ludvig CarlbomH16 (174)2 200 m10:22:30
Björn PetterssonH65 (23)1 980 m10:25:00
823Alfred HallqvistH14 (104)2 030 m10:36:00
Linus ClaessonH10 (93)1 820 m10:36:00
Helena ErikssonD12 (81)1 910 m10:37:30
Stephanie BaidaÖppen motion 3 (64)1 890 m10:38:22
Lina PalmérD35 (12)2 000 m10:38:30
833Emanuel ZitkaH14 (104)2 030 m10:41:00
Johannes HolmbergH10 (93)1 820 m10:41:30
Johanna KarlssonD35 (12)2 000 m10:41:30
Patrik SöderlundH40 (51)2 310 m10:46:00
Christer MannfolkH55 (33)2 010 m10:48:00
Edvin LennartsonH12 (70)1 880 m10:50:30
Teo PalmérH10 (93)1 820 m10:51:00
August LennartsonInskolning (20)1 760 m10:53:15
Bengt KlassonH60 (14)1 980 m10:53:30
Magnus AnderssonH60 (14)1 980 m10:54:30
861Joel HolmbergH14 (104)2 030 m10:55:00
Lars ErikssonH40 (51)2 310 m10:55:30
Johanna HallqvistD45 (60)2 120 m10:57:30
Ulf PalmérH60 (14)1 980 m10:57:30
Patrik CarlbomH40 (51)2 310 m11:02:00
Eskil SöderlundH12 (70)1 880 m11:06:00
Gustav KarlssonH10 (93)1 820 m11:06:30
Karl-Anton KarlssonH35 (17)2 360 m11:13:00
Anton KarlssonH10 (93)1 820 m11:13:30
Frida SkoglundD11 (50)1 940 m11:17:00
317Astrid ErikssonD16 (128)2 030 m11:18:30
Ann-Chatrin HolmbergD45 (60)2 120 m11:21:00

Vaggeryds SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lisbeth KarlssonD70 (7)1 800 m10:13:00

Vang OL

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
605Anne FrøislandD14 (89)1 960 m10:01:30
665Emma DåsnesD14 (89)1 960 m10:31:30
Per Olav AndersenH45 (80)2 220 m10:33:00
Njaal Ellegaard MelbyH18 (45)2 360 m10:40:00
Jostein Svaland DaleH18 (45)2 360 m10:43:30
Maren HenriksenD13 (85)1 880 m11:02:30

Varberg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elvi BogsjöÖppen motion 1 (16)1 900 m10:58:32

Varteig OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Henrik Julian Fontes ÅrbuH13 (96)2 060 m10:35:00
Anders LundeH40 (51)2 310 m10:54:00

Vimmerby OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Moa ErlandssonD20 (12)2 080 m10:08:30
Per ErlandssonH45 (80)2 220 m10:29:00
Agnes ErlandssonD11 (50)1 940 m11:01:30

Visborgs OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Alva Lindh SporreD10 (57)1 830 m10:00:00
Frida AnderssonU1 (51)1 860 m10:00:14
Siri EngströmU1 (51)1 860 m10:00:16
Josef NygrenU2 (72)1 840 m10:00:20
Oscar BromanU2 (72)1 840 m10:00:23
Albin Lindh SporreH13 (96)2 060 m10:12:30
Anna BäckstädeÖppen motion 7 (108)2 150 m10:19:32
Neo CederqvistH11 (47)1 850 m10:21:00
466Johan BergiusH16 (174)2 200 m10:31:30
Gustav HellminH10 (93)1 820 m10:37:00
686Klara BäckstädeD14 (89)1 960 m10:42:00
Anders HellminÖppen motion 7 (108)2 150 m10:45:36
519Felix BäckstädeH16 (174)2 200 m10:58:00
530Adam ÖsterdahlH16 (174)2 200 m11:03:30

Vänersborgs SK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Katarina EnbomD40 (37)2 050 m10:15:00
Maja NymanD12 (81)1 910 m10:22:00
Tommy AnderssonH45 (80)2 220 m10:23:00
Lars HogedalH65 (23)1 980 m10:29:30
Johannes AnderssonH10 (93)1 820 m10:36:30
Sara AnderssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:41:29
Gabriel HogedalH10 (93)1 820 m10:44:30
842Alvin RösehagH14 (104)2 030 m10:45:30
Liam HogedalH12 (70)1 880 m10:58:30
Robert EnbomH40 (51)2 310 m11:05:30
Linn EnbomD11 (50)1 940 m11:08:00
Ida AnderssonD11 (50)1 940 m11:20:00
Andrea EnbomD11 (50)1 940 m11:24:00
Jenny NymanD45 (60)2 120 m11:24:00

Västerbergslagens OL

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars DjerfÖppen motion 5 (90)1 980 m10:00:00
Nils Arvid WedmanH13 (96)2 060 m10:08:30
Cecilia DjerfD20 (12)2 080 m10:13:30
439Henrik PetrisiH16 (174)2 200 m10:18:00
Alva RyttherD18 (28)2 120 m10:22:30
650Alicia BergkvistD14 (89)1 960 m10:24:00
210Alma WallmanD16 (128)2 030 m10:25:00
Karolina DjerfD18 (28)2 120 m10:29:00
674Olga RindeskogD14 (89)1 960 m10:36:00
237Sofia DjerfD16 (128)2 030 m10:38:30
Karl ForsgrenH13 (96)2 060 m10:46:00
Bernt ForsgrenÖppen motion 5 (90)1 980 m10:48:00
257Elsa ForsgrenD16 (128)2 030 m10:48:30
262Kajsa IvarssonD16 (128)2 030 m10:51:00
Jakob WedmanH40 (51)2 310 m10:56:00
533Henry SvensH16 (174)2 200 m11:05:00
292Karin WedmanD16 (128)2 030 m11:06:00
302Tyra DernfalkD16 (128)2 030 m11:11:00
Olle WallmanH12 (70)1 880 m11:17:00
318Alma SandD16 (128)2 030 m11:19:00
Lovisa DjerfD13 (85)1 880 m11:23:30

Västvärmlands OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elias JosefssonH11 (47)1 850 m10:03:00
Robin GullqvistU1 (51)1 860 m10:11:31
Tony GullqvistÖppen motion 5 (90)1 980 m10:16:10
Jenny GullqvistD35 (12)2 000 m10:39:00

Växjö OK

31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lovisa KroksmyrD12 (81)1 910 m10:00:00
Eva PetterssonD65 (5)1 870 m10:07:00
618Maja LindénD14 (89)1 960 m10:08:00
Jennie GustavssonD40 (37)2 050 m10:08:30
423Hugo EricssonH16 (174)2 200 m10:10:00
635Martina NiklassonD14 (89)1 960 m10:16:30
Johanna LindénÖppen motion 3 (64)1 890 m10:19:51
Andreas FagerbergH45 (80)2 220 m10:24:00
Arvid GustavssonH10 (93)1 820 m10:31:30
Johan NiklassonH45 (80)2 220 m10:35:30
Isac EricssonH18 (45)2 360 m10:38:00
Wilma KroksmyrD12 (81)1 910 m10:38:00
Peter JohanssonH40 (51)2 310 m10:42:00
Hilda PeterssonD13 (85)1 880 m10:43:30
Tobias GustavssonÖppen motion 5 (90)1 980 m10:50:01
Linnea FagerbergD13 (85)1 880 m10:53:00
Annika EricssonD45 (60)2 120 m10:58:00
Joar AnderssonH10 (93)1 820 m10:59:00
Linus LindénH10 (93)1 820 m11:01:30
Valter RoothH12 (70)1 880 m11:04:30
Amanda GustavssonD11 (50)1 940 m11:08:30
Petra RosénD45 (60)2 120 m11:13:00
Per RoothÖppen motion 7 (108)2 150 m11:14:34
Anton KroksmyrH10 (93)1 820 m11:15:00
Maria KroksmyrÖppen motion 5 (90)1 980 m11:15:21
Ebba UlvagårdenD13 (85)1 880 m11:15:30
555Olle KallerbäckH16 (174)2 200 m11:16:00
Albin AnderssonH35 (17)2 360 m11:19:30
Miranda NiklassonD11 (50)1 940 m11:20:30
Andreas UlvagårdenÖppen motion 5 (90)1 980 m11:21:15
Hilda LindénD11 (50)1 940 m11:23:00

Åkers IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sonja JedarD70 (7)1 800 m10:14:30

Åmåls OK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Alice KällstrandD10 (57)1 830 m10:01:00
Michaela KällstrandÖppen motion 7 (108)2 150 m10:02:35
Eric ÅhlH11 (47)1 850 m10:05:30
624Linnea AxelssonD14 (89)1 960 m10:11:00
Erika JensenÖppen motion 5 (90)1 980 m10:14:08
Saga KällstrandD12 (81)1 910 m10:18:00
Jonna ÅhlD10 (57)1 830 m10:24:00
Jörgen ÅhlH45 (80)2 220 m10:28:00
Arvid ErikssonH10 (93)1 820 m10:34:00
Lina AhlstedtD12 (81)1 910 m10:37:00
Tobias ErikssonÖppen motion 3 (64)1 890 m10:38:28
Simon SkottH10 (93)1 820 m10:45:30
Sumali SkottÖppen motion 3 (64)1 890 m10:46:43
Mattias HolmströmÖppen motion 7 (108)2 150 m11:02:42
Oscar AhlstedtH10 (93)1 820 m11:07:00
Lise-Lott AhlstedtÖppen motion 3 (64)1 890 m11:09:47
Albin SkottH12 (70)1 880 m11:23:30
Tomas CarlssonÖppen motion 7 (108)2 150 m11:24:31

Ärla IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Pontus BierfeldtH18 (45)2 360 m10:51:00

Ätrans IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11Sara SöderblomD21 (28)2 420 m10:04:30

Örkelljunga FK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lotta EkbergD40 (37)2 050 m10:09:00
Elia KämpeH13 (96)2 060 m10:28:30
848Hugo CedervallH14 (104)2 030 m10:48:30
Daniel KämpeH40 (51)2 310 m10:48:30

Östersunds OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
26Helen HanstockD21 (28)2 420 m10:12:00
125James TurtonH21 (54)2 800 m11:09:30

Øyer/Tretten if

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
322Marion NustadD16 (128)2 030 m11:21:00

Annonser