Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Fyrklubbs

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Fyrklubbs
Arrangörsorganisation: Härlövs IF
Datum: söndag 9 september 2018

A Herrar Lång

8 020 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders NilssonFK Göingarna09:58
Stefan MagnussonLunds OK10:01
Fredrik NilssonOK Pan-Kristianstad10:04
Rasmus GrönlundLunds OK10:07
John OskarssonHelsingborgs SOK10:10
Mats EriksonLunds OK10:13
Håkan GunnarssonFK Göingarna10:16
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK10:19
Axel SvenningssonLunds OK10:22
Jörgen OlssonOK Pan-Kristianstad10:25
Erik SchultzLunds OK10:28
Hampus LarssonFK Göingarna10:31
Pesho HedbergLunds OK10:34
Oskar CervinHelsingborgs SOK10:37
Marcus HenningssonLunds OK10:40
Erik AlnervikHelsingborgs SOK10:43
Johan GustafsonLunds OK10:46
Andreas FermFK Göingarna10:49
Martin SjöbergOK Pan-Kristianstad10:52
Fredrik HugossonLunds OK10:55
Andréas PalmertzHelsingborgs SOK10:58
Pontus GustavssonLunds OK11:01
Henrik EngOK Pan-Kristianstad11:04
Lukas WittenbecherLunds OK11:07
Magnus LarssonFK Göingarna11:10
Gustaf WennerbergOK Pan-Kristianstad11:13
David LarssonLunds OK11:16

A Herrar Mellan

5 550 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Algot NajvikOK Pan-Kristianstad09:59
Anders SvenssonLunds OK10:01
Marcus BillOK Pan-Kristianstad10:03
Peter BengtslinLunds OK10:05
Henrik JohanssonOK Pan-Kristianstad10:07
Mikael NilssonLunds OK10:09
Martin NilssonHelsingborgs SOK10:11
Magnus GranqvistFK Göingarna10:13
Mathias PerssonHelsingborgs SOK10:15
Karl MinörLunds OK10:17
Markus SvenssonOK Pan-Kristianstad10:19
Anton MarmelidHelsingborgs SOK10:21
Christer NilssonLunds OK10:23
Jesper HåkanssonFK Göingarna10:25
Filip HelgstenLunds OK10:27
Felix AlnervikHelsingborgs SOK10:29
Joel SjöholmOK Pan-Kristianstad10:31
Magnus BackanHelsingborgs SOK10:33
Gert PetterssonLunds OK10:35
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK10:37
Robert WetterlöfOK Pan-Kristianstad10:39
Stefan ElfLunds OK10:41
Michael HusénOK Pan-Kristianstad10:43
Raul HindovLunds OK10:45
Erik OlssonHelsingborgs SOK10:47
Robert BertilssonLunds OK10:49
Anders SelinFK Göingarna10:51
Matthew ArcherOK Pan-Kristianstad10:53
Jonas EnarssonLunds OK10:55
Andreas BlomqvistHelsingborgs SOK10:57
Örjan LarssonLunds OK10:59
Johannes BjörkOK Pan-Kristianstad11:01
Martin WendtLunds OK11:03
Edvin SelinFK Göingarna11:05
Richard AnderssonLunds OK11:07
Jonas NorénHelsingborgs SOK11:09
Henrik LarssonFK Göingarna11:11
Fabian LjungqvistLunds OK11:13
Johan IdbergOK Pan-Kristianstad11:15
Mikael ThomassonFK Göingarna11:17
Anders JohanssonLunds OK11:19
Richard EngOK Pan-Kristianstad11:21
Per-Erik BengtssonLunds OK11:23
Daniel LiljedahlOK Pan-Kristianstad11:25
Johan LindgårdFK Göingarna11:27

A Herrar Kort

3 590 m, 77 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik NordströmLunds OK09:58
Kjell-Erik StåhlOK Pan-Kristianstad10:00
Kjell BjörupLunds OK10:02
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK10:04
Helge HelmerssonLunds OK10:06
Peter DahlstedtOK Pan-Kristianstad10:08
Christer LjungquistLunds OK10:10
Johan BökmanHelsingborgs SOK10:12
Tom LindbergLunds OK10:14
Kent BornlinderHelsingborgs SOK10:16
Jan HanssonLunds OK10:18
Rickard MattissonFK Göingarna10:20
Roland AkselssonLunds OK10:22
Bertil LööfOK Pan-Kristianstad10:24
Ingvar LennerstedtLunds OK10:26
Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad10:28
Rune BergLunds OK10:30
Tor-Eve BengtssonHelsingborgs SOK10:32
Sven ThelanderssonLunds OK10:34
Roland EdvinssonFK Göingarna10:36
Folke SjöbergLunds OK10:38
Sven-Eric EricsonHelsingborgs SOK10:40
Kyrre ThalbergLunds OK10:42
Rolf GustafssonHelsingborgs SOK10:44
Tor HellbergLunds OK10:46
Niklas EdvardssonFK Göingarna10:48
Patrick AdlercreutzLunds OK10:50
Bengt LarssonFK Göingarna10:52
Max SvenssonOK Pan-Kristianstad10:54
Anton ElmerfjordLunds OK10:56
Lennart CarlsenHelsingborgs SOK10:58
Jörgen GöranssonFK Göingarna11:00
Bengt JohnsonHelsingborgs SOK11:02
Mats BredfeltLunds OK11:04
Emil BendrothHelsingborgs SOK11:06
Anders EricssonLunds OK11:08
Mats RanbroHelsingborgs SOK11:10
Olle LindebergLunds OK11:12
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK11:14
Gustav AnderssonOK Pan-Kristianstad11:16
Thomas WallinHelsingborgs SOK11:18
Erik GottmoLunds OK11:20
Claes OlvegårdFK Göingarna11:22
Jalle JosefssonLunds OK11:24
Svante SelinFK Göingarna11:26
Bo Anders NilssonLunds OK11:28
Tomas WestlundOK Pan-Kristianstad11:30
Johan ElmerfjordLunds OK11:32
Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK11:34
Mattias ÅbergLunds OK11:36
Mats OrrhedeHelsingborgs SOK11:38
Jan Olof FermFK Göingarna11:40
Richard BengtssonLunds OK11:42
Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad11:44
Yngve ErnstssonFK Göingarna11:46
Michael AnderssonLunds OK11:48
Tommy HautopOK Pan-Kristianstad11:50
Ulf MinörLunds OK11:52
Victor EricssonHelsingborgs SOK11:54
Göran FastOK Pan-Kristianstad11:56
Lennart StenssonHelsingborgs SOK11:58
Loke HedbergLunds OK12:00
Sven Erik FrickFK Göingarna12:02
Malte LennerstedtLunds OK12:04
Jonathan OrrhedeHelsingborgs SOK12:06
Niglas RämmalLunds OK12:08
Pär EricssonHelsingborgs SOK12:10
Klas LjungqvistLunds OK12:12
Lars SöderlundFK Göingarna12:14
Lucas TreldalLunds OK12:16
Henric HöglindOK Pan-Kristianstad12:18
Håkan LarssonFK Göingarna12:20
Lukas CarlssonOK Pan-Kristianstad12:22
Per SvenningssonLunds OK12:24
Lars OlssonFK Göingarna12:26
Isak AnderssonLunds OK12:28
Wilmer SelinFK Göingarna12:30

A Damer Lång

5 950 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin JohanssonFK Göingarna09:58
Marie EngOK Pan-Kristianstad10:03
Linda RanbroHelsingborgs SOK10:08
Lisa ElmerfjordLunds OK10:13
Julia DahlHelsingborgs SOK10:18
Sara WallinHelsingborgs SOK10:18
Camilla SelinFK Göingarna10:23
Johanna Matsdotter AhlgrenLunds OK10:28
Thea BökmanHelsingborgs SOK10:33
Sara Snogerup LinseLunds OK10:38
Alice OlvegårdFK Göingarna10:43
Emelie EklöfLunds OK10:48
Sara EngOK Pan-Kristianstad10:53
Karin HagwallLunds OK10:58
Lindha HellnerFK Göingarna11:03
Anna LööfOK Pan-Kristianstad11:08

A Damer Mellan

4 560 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Klara AnderssonOK Pan-Kristianstad09:53
Jenny GustafssonLunds OK09:57
Maria SvenssonLunds OK10:01
Cecilia KronaHelsingborgs SOK10:05
Tina LjungqvistLunds OK10:09
Louise RolanderOK Pan-Kristianstad10:13
Nelli OlvegårdFK Göingarna10:21
Anna HellnerLunds OK10:25
Sabina OlssonOK Pan-Kristianstad10:29
Jenny BredfeltLunds OK10:33
Johanna NilssonFK Göingarna10:37
Selma LarssonLunds OK10:41
Malin ThornemanHelsingborgs SOK10:45
Caroline LindgårdFK Göingarna10:49
Elin NybergLunds OK10:53
Maureen Olsson LoLunds OK11:01
Kerstin PerssonFK Göingarna11:05
Frida HildingssonLunds OK11:09
Ebba ThuressonOK Pan-Kristianstad11:13
Olivia LarssonLunds OK11:17
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK11:21
Eva RämmalLunds OK11:25

A Damer Kort

2 960 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin HugossonLunds OK09:48
Eva Folkesson LööfOK Pan-Kristianstad09:51
Kerstin LarssonFK Göingarna09:54
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad09:57
Carin BergmanLunds OK10:00
Ebba BjörkOK Pan-Kristianstad10:03
Eva-Lotta BengtslinLunds OK10:06
Inger FrickFK Göingarna10:09
Karin HelmerssonLunds OK10:12
Astrid JohannessonHelsingborgs SOK10:15
Margareta SjöbergLunds OK10:18
Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad10:21
Barbro HugossonLunds OK10:24
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK10:27
Annika MårtenssonLunds OK10:30
Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna10:33
Ann-Kristin SjöströmLunds OK10:36
Annika LarssonFK Göingarna10:39
Åsa EricssonLunds OK10:42
Marie WibergHelsingborgs SOK10:45
Sofia RämmalLunds OK10:48
Veronika PalmertzHelsingborgs SOK10:51
Katarina FastOK Pan-Kristianstad10:54
Ulrika LindmarkLunds OK10:57
Britt-Marie SvenssonOK Pan-Kristianstad11:00
Anna LjungqvistLunds OK11:06
Lena NielsenHelsingborgs SOK11:09
Karin WikforssLunds OK11:12
Pia LarssonFK Göingarna11:15
Sandra EklundOK Pan-Kristianstad11:18
Kristina SpångbergLunds OK11:21
Kerstin OlvegårdFK Göingarna11:24
Elsa WibergHelsingborgs SOK11:27
Anna AnderssonLunds OK11:30
Eva NordahlOK Pan-Kristianstad11:33
Cecilia HugossonLunds OK11:36
Annelie ThomassonFK Göingarna11:39
Anna EllmarkLunds OK11:42
Lena SöderlundFK Göingarna11:45
Marie GrönlundLunds OK11:48
Tuva SelinFK Göingarna11:51
Gudrun NilssonLunds OK11:54
Saga PalmertzHelsingborgs SOK11:57
Wiveka ErnstssonFK Göingarna12:00
Ing-Britt SwedenborgLunds OK12:03
Felicia PerssonHelsingborgs SOK12:06
Una LarssonLunds OK12:09
Helena ÅhlinHelsingborgs SOK12:12
Elsa EricssonLunds OK12:15

B Herrar Lång

7 080 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus Nilsson-EhrnbornAndrarums IF09:54
Patrik LindebergSkåneslättens OL09:57
Moltas ViebkeMalmö OK10:00
Christian GlantzAndrarums IF10:03
Mikael KristenssonSkåneslättens OL10:06
Magnus JönssonOK Kontinent10:09
Jonathan GunnarssonMalmö OK10:12
Simon YngveOK Kontinent10:15
Oskar Jensen SondénMalmö OK10:18
Adam SegerslättSkåneslättens OL10:21
Johan MickelåkerAndrarums IF10:24
Per AspegrenOK Kontinent10:27
Magnus HärwellAndrarums IF10:30
Björn PerssonÖrkelljunga FK10:33
Joel KristianssonSkåneslättens OL10:36
Sebastian GieseÖrkelljunga FK10:39
Hugo MattssonSkåneslättens OL10:42
Jenny BjörkÖrkelljunga FK10:45
Jussi UusihonkoMalmö OK10:48
Emil HjalmarssonSkåneslättens OL10:51
Emanuel StridMalmö OK10:54
Asker ÖhlenschlägerÖrkelljunga FK10:57
Sam ErikssonAndrarums IF11:00
Agust KronkvistÖrkelljunga FK11:03
Niclas TjernlundSkåneslättens OL11:06
Ted GustavssonMalmö OK11:09
Johan AspegrenOK Kontinent11:12

B Herrar Mellan

5 120 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonathan AnderssonAndrarums IF09:54
Magnus KarlssonAndrarums IF09:58
Magnus ThuressonSkåneslättens OL10:00
Erik ÖhlenschlägerÖrkelljunga FK10:02
Victor JensenOK Kontinent10:04
Magnus JonassonMalmö OK10:06
Jonas GustafssonAndrarums IF10:08
Pontus ThuressonSkåneslättens OL10:10
Emil WestessonOK Kontinent10:12
Niklas WelanderÖrkelljunga FK10:14
Mårten MellbyMalmö OK10:16
Albin WeidenSkåneslättens OL10:18
Jan NilssonAndrarums IF10:20
Niklas KronkvistÖrkelljunga FK10:22
Fredrik SalomonssonSkåneslättens OL10:24
Benjamin ViebkeMalmö OK10:26
Robin WestessonOK Kontinent10:28
Daniel KämpeÖrkelljunga FK10:30
Oscar EhrnbornAndrarums IF10:32
Peter RasmussenOK Kontinent10:34
Mårten LindbergMalmö OK10:36
Daniel NilssonSkåneslättens OL10:38
Staffan AhltinMalmö OK10:40
Fredrik NilssonÖrkelljunga FK10:42
Magnus LindeSkåneslättens OL10:44
Oliver SchmidtOK Kontinent10:46
Håkan GrubbMalmö OK10:48
Hugo CedervallÖrkelljunga FK10:50
Stefan PålssonSkåneslättens OL10:52
Mattias SörensenOK Kontinent10:54
Björn MöllerOK Kontinent10:58
Rasmus AnderbergMalmö OK11:00
Mikael EnbergÖrkelljunga FK11:02
Björn NorrlidenMalmö OK11:04
Ola MarkholmSkåneslättens OL11:06
Anders NilssonMalmö OK11:08
Heide PerssonAndrarums IF11:10
Torbjörn OttossonÖrkelljunga FK11:12
Urban SchmidtOK Kontinent11:14

B Herrar Kort

3 000 m, 70 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders YngveOK Kontinent09:57
Erik ThoressonAndrarums IF09:59
Bo PaxbyMalmö OK10:01
Klas TykessonSkåneslättens OL10:03
Lennart NilssonMalmö OK10:05
Anders CarlssonSkåneslättens OL10:07
Jan BergströmAndrarums IF10:09
Håkan NilssonMalmö OK10:11
Bo SvenssonÖrkelljunga FK10:13
Krister LindebergMalmö OK10:15
Odd SörvikAndrarums IF10:17
Ingemar TuressonMalmö OK10:19
Sven FalkmanÖrkelljunga FK10:21
Paul SchannongMalmö OK10:23
Jan-Evert  OlssonAndrarums IF10:25
Håkan BrostMalmö OK10:27
Gert OlssonSkåneslättens OL10:29
Gert OlssonMalmö OK10:31
Ingvar SchönAndrarums IF10:33
Bo BülowMalmö OK10:35
Bertil ElmvikAndrarums IF10:37
Arne GustafssonMalmö OK10:39
Kent JohanssonÖrkelljunga FK10:41
Jan JohanssonSkåneslättens OL10:43
Jonas OlssonÖrkelljunga FK10:45
Viktor AhltinMalmö OK10:47
Stellan GradinAndrarums IF10:49
Peter EkströmMalmö OK10:51
Ingemar NilssonAndrarums IF10:53
Håkan CarlssonSkåneslättens OL10:55
Björn MauritzonÖrkelljunga FK10:57
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL10:59
Alfred AhltinMalmö OK11:01
Göran MattssonSkåneslättens OL11:03
Lars JohanssonMalmö OK11:05
Kjell VilhelmssonAndrarums IF11:07
Magnus NilssonOK Kontinent11:09
Göran JohnssonSkåneslättens OL11:11
Kent R NilssonAndrarums IF11:13
Magnus LundsgaardOK Kontinent11:15
Ulf MalmbergMalmö OK11:17
Otto NybergÖrkelljunga FK11:19
Sven OlssonSkåneslättens OL11:21
Anders HanssonOK Kontinent11:23
Sten SegerslättSkåneslättens OL11:25
Alf WestessonOK Kontinent11:27
Brian AhlmAndrarums IF11:29
Benny AspegrenOK Kontinent11:31
Stein ØstbyMalmö OK11:33
Ulf LinderfalkSkåneslättens OL11:35
Per OlssonOK Kontinent11:37
Göran RylanderSkåneslättens OL11:39
Michael NilssonAndrarums IF11:41
Love PerssonMalmö OK11:43
Jan GradinAndrarums IF11:45
Ingmar EkelövSkåneslättens OL11:47
Roland DahlmanMalmö OK11:49
Henrik WeidenSkåneslättens OL11:51
Stefan NilssonOK Kontinent11:53
Bengt HanssonAndrarums IF11:55
Axel NilssonÖrkelljunga FK11:57
Björn CarlssonSkåneslättens OL11:59
Dan JensenMalmö OK12:01
Olof BarrSkåneslättens OL12:03
Elliot BoyOK Kontinent12:05
Elia KämpeÖrkelljunga FK12:07
Jörgen AnderssonMalmö OK12:09
Anders ÅbergSkåneslättens OL12:11
Karl-Johan ForsmanOK Kontinent12:13
Jan JönssonMalmö OK12:15

B Damer Lång

5 570 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christina OlssonSkåneslättens OL10:04
Ann-Sofie LarssonÖrkelljunga FK10:09
Emelie MalmbergMalmö OK10:14
Pia OlssonSkåneslättens OL10:19
Sandra SörensenOK Kontinent10:24
Marlene BjärehedMalmö OK10:29
Marie OlssonÖrkelljunga FK10:34
Ingela ThoressonAndrarums IF10:39
Agnes LindblomMalmö OK10:44
Annie LennartssonSkåneslättens OL10:49
Elin NilssonAndrarums IF10:54
Anna BrodinOK Kontinent10:59
Pernilla OlssonSkåneslättens OL11:04

B Damer Mellan

3 930 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marika HusbySkåneslättens OL10:02
Madeleine HellqvistOK Kontinent10:06
Sara BengtssonMalmö OK10:10
Lotta EkbergÖrkelljunga FK10:14
Erika NilssonAndrarums IF10:18
Lilja ÖstermanMalmö OK10:22
Anna SjöSkåneslättens OL10:26
Monica LydinOK Kontinent10:30
Ingela EkelövSkåneslättens OL10:34
Helene JensenOK Kontinent10:38
Marie SvenssonMalmö OK10:42
Emelie OlssonÖrkelljunga FK10:46
Malin WeidenSkåneslättens OL10:50
Marielle NilssonAndrarums IF10:54
Sara PalmingerMalmö OK10:58
Christina BjörkÖrkelljunga FK11:02
Linda SvenssonSkåneslättens OL11:06
Siri WahlströmMalmö OK11:10
Anna MöllerOK Kontinent11:14
Angelika LarssonÖrkelljunga FK11:18
Maria MickelåkerAndrarums IF11:22
Hannah PetersonMalmö OK11:26
Line LundsgaardOK Kontinent11:30
Matilda OlssonSkåneslättens OL11:34

B Damer Kort

2 960 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kristina LandgrenMalmö OK10:00
Gunbritt FalkmanÖrkelljunga FK10:03
Berit SchannongMalmö OK10:06
Ann-Louise WestessonOK Kontinent10:09
Lena PerssonMalmö OK10:12
Gunnel WesterÖrkelljunga FK10:15
Gunnel NilssonMalmö OK10:18
Anita OlssonSkåneslättens OL10:21
Lisbeth LindebergMalmö OK10:24
Gull SvenssonÖrkelljunga FK10:27
Britt BülowMalmö OK10:30
Liv LundsgaardOK Kontinent10:33
Carolina LandinMalmö OK10:36
Eva NelkingSkåneslättens OL10:39
Maritha SchönAndrarums IF10:42
Anna LarssonÖrkelljunga FK10:45
Annika JohanssonMalmö OK10:48
Anna Thorell-JönssonOK Kontinent10:51
Emeli ZeilonSkåneslättens OL10:54
Gunilla PerssonMalmö OK10:57
Margareta RylanderSkåneslättens OL11:00
Eva RådströmÖrkelljunga FK11:03
Christina NilssonAndrarums IF11:06
Lena OlssonSkåneslättens OL11:09
Evelina EkelundMalmö OK11:12
Anette ThoressonAndrarums IF11:15
Johanna OttossonÖrkelljunga FK11:18
Mathea YngveOK Kontinent11:21
Ina LindebergSkåneslättens OL11:24
Jenny LindblomMalmö OK11:27
Ebba NilssonÖrkelljunga FK11:30
Malin MalmbergMalmö OK11:33
Cornelia MöllerOK Kontinent11:36
Gun EricssonSkåneslättens OL11:39
Liane GunnarssonÖrkelljunga FK11:42
Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL11:45
Maja SörensenOK Kontinent11:48
Annika ØstbyMalmö OK11:51
Gudrun NilssonAndrarums IF11:54
Mona RosbergÖrkelljunga FK11:57
Clara EhrnbornAndrarums IF12:00
Klara MöllerOK Kontinent12:03
Christina SegerslättSkåneslättens OL12:06

C Herrar Lång

6 550 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Michael LönnHjärnarps OL10:03
Håkan PalmFK Boken10:06
Ludvig HallabroHässleholms OK10:09
Henning OttmerTormestorps IF10:12
Fredrik StåhlHjärnarps OL10:15
David EkstrandHässleholms OK10:18
Stefan RosénHästveda OK10:21
Harald OttmerTormestorps IF10:24
Conny RaskHjärnarps OL10:27
Ola ErikssonHästveda OK10:30
Kenneth BundgaardTormestorps IF10:33
Erik JohanssonFK Boken10:36
Simon EngelHässleholms OK10:39
Nils HelmerssonHässleholms OK10:39
Dan JohanssonFK Boken10:42
Karl-Johan PerssonTormestorps IF10:45
Torgny LundHästveda OK10:48
Lars ErikssonHjärnarps OL10:51
Simon OlssonHjärnarps OL10:51
Håkan ErikssonHästveda OK10:54
Magnus OlssonHjärnarps OL10:57
Magnus LarsenFK Boken11:00
Magnus RydlundHässleholms OK11:03

C Herrar Mellan

4 530 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tomas NilssonHässleholms OK10:01
Nils-Joel PerssonTormestorps IF10:03
Jonas EdvardssonHästveda OK10:05
Anders BorgHjärnarps OL10:07
Sören AnderssonFK Boken10:09
Pontus ErikssonHjärnarps OL10:11
Johan RisbergTormestorps IF10:13
Tomas RosénHästveda OK10:15
Tobias CarlstedtHjärnarps OL10:17
Martin CarlströmFK Boken10:19
Martin NilssonHässleholms OK10:21
Mark ObersHästveda OK10:23
Peter LarssonFK Boken10:25
Jonas HöstHjärnarps OL10:27
Ivar HelmerssonHässleholms OK10:29
Ulf NilssonHjärnarps OL10:31
Kristofer BrännströmHästveda OK10:33
Anton SvenssonHässleholms OK10:37
Daniel NilssonHästveda OK10:39
Anders AnderssonFK Boken10:43
Stefan ReimerTormestorps IF10:45
Daniel JenvénHästveda OK10:47
Lars HallabroHässleholms OK10:49
Alf-Erik RagnarssonHjärnarps OL10:51
Mikael WidénFK Boken10:53
Lennart MorénHjärnarps OL10:55
Edvard De Fine LichtTormestorps IF10:57
Cecilia WidénFK Boken10:59
Per-Anton PerssonTormestorps IF11:01
David MorénHjärnarps OL11:03
Fredrik HolmerHästveda OK11:05
Aron JohanssonTormestorps IF11:07
Mats SvenssonHjärnarps OL11:09

C Herrar Kort

2 930 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thomas FalkstrandTormestorps IF09:58
Bengt StåhlHjärnarps OL10:00
Mats RosénHästveda OK10:02
Karl Erik NilssonTormestorps IF10:04
Lars OlssonFK Boken10:06
Sven TörnkvistTormestorps IF10:08
Roland ErikssonHästveda OK10:10
Leif ClaessonTormestorps IF10:12
Inge PerssonFK Boken10:14
Ruben EdvardssonHästveda OK10:16
Kjell LönnHjärnarps OL10:18
Kenneth LindborgHässleholms OK10:20
Kim PeterssonHästveda OK10:22
Kurt Göte Lennart KarlssonTormestorps IF10:24
Bo BengtssonHässleholms OK10:26
Åke PerssonHjärnarps OL10:28
Bengt BengtssonTormestorps IF10:30
Allan SunnergrenHjärnarps OL10:32
Kjell DahlmanTormestorps IF10:34
Björn NordströmHässleholms OK10:36
Göran SegerFK Boken10:38
Carl AspegrenHässleholms OK10:40
Morgan BjelkHästveda OK10:42
Niklas HenrikssonTormestorps IF10:44
Noah KrikströmHjärnarps OL10:46
Edwin FalkstrandTormestorps IF10:48
Olle BohmanHjärnarps OL10:50
Hans LarssonHässleholms OK10:52
Ronny FhermHästveda OK10:54
Lars-Erik HallbergFK Boken10:56
Per WikströmHästveda OK10:58
Thomas ErichsenFK Boken11:00
Tommy BengtssonHässleholms OK11:02
Jan OttmerTormestorps IF11:04
Peter HussFK Boken11:06
Robin WibergHässleholms OK11:10
Arvid AlbinssonHjärnarps OL11:12
Fredrik OrvehagHästveda OK11:14
Elias NilssonHässleholms OK11:16
Leif AnzeliusHästveda OK11:18
Lars LindborgTormestorps IF11:20
Jonas StrömstedtFK Boken11:22
Roger SvenssonHässleholms OK11:24
Daniel AxelssonHästveda OK11:26
Jan-I NygrenFK Boken11:28
Erik AlbinssonHjärnarps OL11:30
Lars Göran KillanderHästveda OK11:32
Björn CarlstedtHjärnarps OL11:34
Matts AnderssonHässleholms OK11:36
Leif-Åke AnderssonFK Boken11:38
Mats-Ola PerssonTormestorps IF11:40

C Damer Lång

5 080 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linda JenvénHästveda OK10:05
Marie AlbinssonHjärnarps OL10:10
Sofia PalmFK Boken10:15
Kajsa WetterströmTormestorps IF10:20
Elin SvenssonHjärnarps OL10:25
Frida PalmFK Boken10:30
Nellie RydlundHässleholms OK10:35
Erica ErikssonHjärnarps OL10:40
Ellen ReimerTormestorps IF10:45
Marie JinnemoHjärnarps OL10:50
Carina RydlundHässleholms OK10:55
Anna WikströmHästveda OK11:00

C Damer Mellan

3 460 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linda JinnemoHjärnarps OL10:03
Gunilla ZellmanFK Boken10:07
Nilla HallabroHässleholms OK10:11
Marie SäfströmHästveda OK10:15
Tilda HenrikssonTormestorps IF10:19
Maria VingrenFK Boken10:23
Åsa BjärängHjärnarps OL10:27
Marie Honoré JensenHässleholms OK10:31
Jennie RosénHästveda OK10:35
Eva PerssonTormestorps IF10:39
Annika EngelHässleholms OK10:43
Elida OttmerTormestorps IF10:47
Emma KribladHjärnarps OL10:51
Maria HelmerssonHässleholms OK10:55
Lotta MorénHjärnarps OL10:59
Julia LundHästveda OK11:03
Emmy PalmFK Boken11:07
Jessica BjelkHästveda OK11:11
Christina SvenssonHjärnarps OL11:15
Sara AnderssonFK Boken11:19
Elin OlssonHässleholms OK11:23

C Damer Kort

2 500 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Brita DahlbergHässleholms OK10:01
Ingegärd LundHästveda OK10:04
Britt ÅkessonHässleholms OK10:07
Marita PusaFK Boken10:10
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK10:13
Maria NygrenFK Boken10:16
Cecilia SvenssonHässleholms OK10:19
Linda GunnarssonHästveda OK10:22
Sara HenrikssonTormestorps IF10:25
Emelia CarlströmFK Boken10:28
Emma CarlstedtHjärnarps OL10:31
Linnéa SäfströmHästveda OK10:34
Linnea RydlundHässleholms OK10:37
Marianne HallbergFK Boken10:40
Carina ErikssonHjärnarps OL10:43
Siri EinarssonTormestorps IF10:46
Helena SvenssonFK Boken10:49
Ulla KarlssonTormestorps IF10:52
Anette BjelkHästveda OK10:55
Anette NilssonTormestorps IF10:58
Anna NilssonHästveda OK11:01
Helena KristianssonHässleholms OK11:04
Josefina BerglundFK Boken11:07
Monica JohanssonHjärnarps OL11:10
Alice JohanssonFK Boken11:13
Lena EdvardssonHästveda OK11:16
Yvonne AnderssonHässleholms OK11:19
Katrin RongbyHästveda OK11:22
Anna ReimerTormestorps IF11:25
Eva WildmarkFK Boken11:28
Åsa StåhlHjärnarps OL11:31

D Herrar Lång

6 110 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas EkbladFrosta OK10:01
Simon PreutzOK Torfinn10:04
Janne LindholmFrosta OK10:07
Tobias PerssonOK Kompassen10:10
Leif SandgrenFrosta OK10:13
Patrik IngelströmOK Gynge10:16
André BjärbyFrosta OK10:19
Johnny NimvikFK Åsen10:22
Per-Olof AnderssonOK Tyringe10:25
Henrik OlofssonOK Kompassen10:28
Erik BengtssonFK Åsen10:31
Olle WindeliusFrosta OK10:34
Magnus WihlborgOK Gynge10:37
Magnus EmilssonFK Åsen10:40
Ronnie LjunggrenOK Tyringe10:43
Jonny SelanderOK Tyringe10:43
Mats JeppssonOK Gynge10:45
Per Erik JönssonOK Torfinn10:49
Håkan AxbarrOK Kompassen10:52
Henrik AnderssonOK Gynge10:55
Roland StrandFK Åsen10:58
Ken RagnarssonOK Kompassen11:01
Fredrik PölönenOK Torfinn11:04
Jonas JönssonOK Tyringe11:07

D Herrar Mellan

4 060 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
David SällbergFK Åsen09:58
Agne BengtssonOK Kompassen10:00
Hans-Inge HanssonFrosta OK10:02
Mats ToftnerOK Kompassen10:04
Robert WanstadiusFK Åsen10:06
Per GunnarssonOK Tyringe10:08
Markus PålssonOK Kompassen10:10
Peter HeldFK Åsen10:12
Sverker ErikssonOK Gynge10:14
Daniel NilssonOK Kompassen10:16
Erik KandersFrosta OK10:18
Anton SkäppegårdFK Åsen10:20
Anders HellrupFrosta OK10:22
Thomas PerssonOK Tyringe10:24
Per PegardOK Gynge10:26
Niclas DelinFK Åsen10:28
Mikael NilssonOK Tyringe10:30
Joakim SkäppegårdFK Åsen10:32
Lennart ErforsOK Torfinn10:34
Oscar BorgFK Åsen10:36
Stefan EdvardssonOK Torfinn10:38
Stefan WinbergFrosta OK10:40
Ola SvenssonFK Åsen10:42
Albin NilssonOK Gynge10:44
Pontus ErnstssonOK Torfinn10:46
Niklas EdvinssonFK Åsen10:50
Ross NugentOK Tyringe10:52
Magnus RörstamFrosta OK10:54
Mikael GustafssonOK Gynge10:56
Tobias PerssonOK Tyringe10:58
Daniel JohanssonFK Åsen11:00
Henrik SilvrydOK Kompassen11:02
Henrik WanstadiusFK Åsen11:04
Hampus AnderssonOK Tyringe11:06
Gustaf SchejaFrosta OK11:08
David BengtssonFK Åsen11:10

D Herrar Kort

3 080 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan JohanssonFK Åsen09:59
Tommy HeldFK Åsen10:01
Bengt I NilssonFrosta OK10:03
Lars PerssonOK Kompassen10:05
Roland OffrellFrosta OK10:07
Roland NilssonOK Kompassen10:09
Jan-Eric NelkingFK Åsen10:11
Bengt EdvardssonOK Torfinn10:13
Hubert HugossonOK Gynge10:15
Göran LarssonOK Kompassen10:17
Lars-Ivar EricsonFK Åsen10:19
Lennart MartinssonOK Tyringe10:21
Ingvar PerssonFK Åsen10:23
Gunnar FribergOK Kompassen10:25
Ingvar PerssonOK Tyringe10:27
Leif KarlssonFrosta OK10:29
Hans PerssonOK Kompassen10:31
Erland MartinssonOK Tyringe10:33
Ewert NilssonOK Kompassen10:35
Nils-Erik BondessonFrosta OK10:37
Allan HammarOK Kompassen10:39
Nils Erik SvärdFK Åsen10:41
Bengt-Åke NilssonOK Torfinn10:43
Kjell LindauOK Kompassen10:45
Nils-Eric EricsonFK Åsen10:47
Benkt AnderssonFrosta OK10:49
William SteffertOK Tyringe10:51
Richard JohanssonFK Åsen10:53
JanOla OlssonOK Kompassen10:55
Bengt IvarssonOK Tyringe10:59
Caspar PegardOK Gynge11:01
Anton HeldFK Åsen11:03
Torbjörn MovertOK Kompassen11:05
Stellan MartinssonOK Tyringe11:07
Krister MeijerFK Åsen11:09
Göran JohanssonOK Tyringe11:11
Dennis HansenOK Kompassen11:13
Bert OlofssonOK Kompassen11:17
Anneli WihlborgOK Gynge11:19
Klaus HolmFK Åsen11:21
Urban ArnessonOK Torfinn11:23
Joakim DanielssonOK Gynge11:25
Per KreutzOK Tyringe11:27
Fredy SchwyterOK Gynge11:29
Roger NilssonFK Åsen11:31
Sven-Erik PerssonFrosta OK11:33
Mats SkäppegårdFK Åsen11:35
Roger Persson OK Gynge11:37
Dan LindFK Åsen11:39
Peder NilssonOK Torfinn11:41
Ann-Ki PålbrinkOK Gynge11:43
Bengt LinussonFK Åsen11:45
Jakob IngelströmOK Gynge11:47
William Tengstrand NugentOK Tyringe11:49
Torgny OttossonOK Torfinn11:51
Marcus BengtssonOK Tyringe11:53
Isak LevinFK Åsen11:55

D Damer Lång

4 510 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marie SvenssonFK Åsen10:01
Pia-Maria BondessonFrosta OK10:06
Karin PerssonOK Tyringe10:11
Elin WihlborgOK Gynge10:16
Alice PerssonOK Tyringe10:21
Camilla ErnstssonOK Torfinn10:26
Sandra SällbergFK Åsen10:31
Lena PålssonOK Kompassen10:36
Carina GustafssonOK Gynge10:41
Camilla NilssonOK Torfinn10:46
Christel OlssonFK Åsen10:51
Maria NilssonOK Kompassen10:56
Elna MogensenOK Tyringe11:01
Anna-Karin BondessonFrosta OK11:06

D Damer Mellan

3 520 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andrea ErforsOK Torfinn10:00
Carolina NilssonOK Kompassen10:04
Linda FlygareOK Tyringe10:08
Bea WanstadiusFK Åsen10:12
Ida WennerlundOK Kompassen10:16
Elin GustafssonOK Gynge10:20
Joanna PerssonOK Tyringe10:24
Jessica LageOK Kompassen10:32
Linnéa SjölanderOK Gynge10:36
Louise KäckFK Åsen10:40
Karolina PerssonOK Torfinn10:44
Elina AnderssonOK Tyringe10:48
Matilda NilssonOK Gynge10:52
Britt-Marie BengtssonFK Åsen10:56
Linda KandersFrosta OK11:00
Anette NilssonOK Gynge11:04
Karin LindholmFrosta OK11:08
Josefin SällbergFK Åsen11:12
Evelina BengtssonOK Tyringe11:16
Caroline PålssonOK Kompassen11:20
Elinor DelinFK Åsen11:24
Petra ErikssonOK Gynge11:28
Agneta ErforsOK Torfinn11:32

D Damer Kort

2 520 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna HanssonFrosta OK09:57
Karin LexellOK Torfinn10:00
Karin BengtssonOK Kompassen10:03
Ulla HåkanssonOK Gynge10:06
Siw NilssonOK Kompassen10:09
Marianne SjölanderOK Gynge10:12
Karin LarssonOK Kompassen10:15
Petra AreskougFK Åsen10:18
Marie JohanssonOK Gynge10:21
Sonja HammarOK Kompassen10:24
Maria DelinFK Åsen10:27
Eva KarlssonOK Gynge10:30
Lotta JohanssonFK Åsen10:33
Marianne OffrellFrosta OK10:36
Anneli WihlborgOK Gynge10:39
Elena KurashovaFK Åsen10:42
Christin OlssonOK Gynge10:45
Carina JönssonFK Åsen10:48
Ulla NordahlOK Torfinn10:51
Barbro MartinssonOK Tyringe10:54
Anna LevinFK Åsen10:57
Anna-Lena SöderbergOK Gynge11:00
Ida MeijerFK Åsen11:03
Anna BjärbyFrosta OK11:06
Irene OlofssonFK Åsen11:09
Inger LindholmFrosta OK11:12
Kerstin MartinssonOK Tyringe11:15
Karolina SvenssonFK Åsen11:18
Anne-Li AugustssonOK Tyringe11:21
Inger GlansOK Torfinn11:24
Ulrika DanielssonOK Gynge11:27
Johanna EdvinssonFK Åsen11:30
Eva AndreassonOK Gynge11:33
Margareta HeldFK Åsen11:36
Kajsa PerssonOK Tyringe11:39

E Herrar Lång

5 050 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pontus JohnssonYstads OK09:53
Kristian SvenssonRävetofta OK10:02
Julius PukeYstads OK10:05
Daniel LindbergEslövs FK10:08
Pål BengtssonIS Kullen10:11
Thomas NilssonEslövs FK10:14
Johan TykessonRävetofta OK10:17
Håkan NordahlSimrishamns OK10:20
Ronny LiljenbergEslövs FK10:23
Peter PukeYstads OK10:26
Bo-Arne StåhlIS Kullen10:29
Joel OlssonSimrishamns OK10:32

E Herrar Mellan

3 600 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stig LarssonRävetofta OK10:00
Sten Åke KvistIS Kullen10:03
Lennart NilssonYstads OK10:06
Bo-Arne OlssonEslövs FK10:09
Filip NordahlSimrishamns OK10:12
Bengt OlssonEslövs FK10:15
Andreas MånssonSimrishamns OK10:18
Stefan LindbergYstads OK10:21
Tobias PalmEslövs FK10:24
Per Soares Soares OlsonSimrishamns OK10:27
Stefan AdolfssonEslövs FK10:30
Johan Larsson WallinRävetofta OK10:33

E Herrar Kort

2 570 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jakob HåkanssonYstads OK09:51
Nils JohnssonYstads OK09:57
Sven-Otto JönssonEslövs FK10:00
Willie OlssonRävetofta OK10:03
Jan PerssonYstads OK10:06
Ingmar TykessonRävetofta OK10:09
Lennart SvenssonRävetofta OK10:12
Arne ThellEslövs FK10:15
Märta JohanssonSimrishamns OK10:18
Tony KellerssonSimrishamns OK10:24
Per StenEslövs FK10:27
Tord MartinssonRävetofta OK10:30
Tor UddEslövs FK10:33
Lotte HenrikssonSimrishamns OK10:36
Tomas VensrydEslövs FK10:39
Stig-Arne NordahlSimrishamns OK10:42
Ingegerd PerssonYstads OK10:45
Gunilla MårtenssonSimrishamns OK10:48
Göran FrankEslövs FK10:51

E Damer Lång

3 940 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna LarssonYstads OK10:07
Anne UddEslövs FK10:12
Elin NordahlSimrishamns OK10:17
Anna MårtenssonEslövs FK10:22
Karin StåhlIS Kullen10:27
Eva TykessonRävetofta OK10:32

E Damer Mellan

3 050 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mia ÅbergEslövs FK10:01
Tina HagårdRävetofta OK10:05
Carina GöranssonYstads OK10:09
Linn NordhEslövs FK10:13
Eva TullbergIS Kullen10:17
Nina TillanderYstads OK10:21
Nataliya ThellEslövs FK10:25
Erica HenrikssonSimrishamns OK10:29

E Damer Kort

2 470 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gun HanssonYstads OK10:00
Maj-Britt ByströmRävetofta OK10:03
Elin KellerssonSimrishamns OK10:06
Ann-Marie HanssonIS Kullen10:09
Annika NilssonEslövs FK10:12
Ann ErikssonSimrishamns OK10:15
Kristina StenEslövs FK10:18
Annika PukeYstads OK10:21
Helena AppelgrenRävetofta OK10:24
Sara KellerssonSimrishamns OK10:27
Lea PalmEslövs FK10:30
Helena BergIS Kullen10:33
Kerstin OlssonEslövs FK10:36
Helene ArboreliusIS Kullen10:39
Tora LarssonYstads OK10:42
Sara ErikssonSimrishamns OK10:45

D14 Kort

3 060 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emilie LudwigHjärnarps OL10:27
Alva ErikssonHjärnarps OL10:29
Elin EdvinssonFK Åsen10:31
Märta HenningssonLunds OK10:33

H14 Kort

3 060 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Villyam JohanssonOK Tyringe11:11
Aksel SjögärdSkåneslättens OL11:13
Melwin IvarssonHärlövs IF11:15

D12

3 060 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linnéa BjärbyFrosta OK09:57
Lovisa ErichsenFK Boken09:59
Moa NilssonEslövs FK10:01
Frida EmilssonFK Åsen10:03
Sara LjungqvistLunds OK10:05
Ebba RanbroHelsingborgs SOK10:07
Allie NelkingSkåneslättens OL10:09
Tove RosbergÖrkelljunga FK10:11
Linnea StéenHelsingborgs SOK10:13
Smilla ThomassonFK Göingarna10:15
Wilma JönssonÖrkelljunga FK10:17
Viktoria ÅkerlundFK Boken10:19
Clara SvenssonHässleholms OK10:21

H12

3 060 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emil AnderssonLunds OK10:41
Tage SjögärdSkåneslättens OL10:43
Milton GunnarssonÖrkelljunga FK10:45
Carl JohanssonOK Tyringe10:47
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK10:49
Samuel RasmussenOK Kontinent10:51
Oskar ElmerfjordLunds OK10:53
Nils PerssonOK Tyringe10:55
Olle ErikssonHjärnarps OL10:57
Alfred OlssonLunds OK10:59
Arvid FalkstrandTormestorps IF11:01
Jonathan EdholmÖrkelljunga FK11:03

D12 Kort

2 450 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ebba EdénVäxjö AIS10:26

D10

2 450 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olivia SvenssonFK Åsen10:02
Elin AnzeliusHästveda OK10:04
Sara CarlstedtHjärnarps OL10:06
Ellinor ÅkerlundFK Boken10:08
Elvira JacobssonOK Gynge10:10
Klara PalmFK Boken10:12
Alma GieseÖrkelljunga FK10:14
Maja EdénVäxjö AIS10:16
Elvira NilssonOK Kompassen10:18

H10

2 450 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elis OlssonHelsingborgs SOK10:34
Isak EngOK Pan-Kristianstad10:36
Alvin SörensenOK Kontinent10:38
Axel FalkstrandTormestorps IF10:40
Elias PalmertzHelsingborgs SOK10:42
Truls ForsmanOK Kontinent10:44
Wiggo JönssonÖrkelljunga FK10:46
David EriksonLunds OK10:48
Arvid OlssonOK Kontinent10:50

Inskolning

2 170 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bill SalomonssonSkåneslättens OL10:22:27
Rasmus MårtenssonEslövs FK10:23:12
Alva Rydh LadeuboHärlövs IF10:24:15
Hugo ErnstsssonOK Torfinn10:35:11
Oskar PerssonOK Torfinn10:35:13
Fritiof HärwellAndrarums IF10:36:31
Algot OlssonOK Kontinent10:41:41
Selma OlssonOK Kontinent10:41:44
Emma BondessonFrosta OK11:05:31
Astrid TörnblomHässleholms OK11:10:29
Linnea EngOK Pan-Kristianstad11:21:07
Rasmus MogensenOK Tyringe11:36:13
Ivan EkKlubblös11:42:23
Anna ErikssonLunds OK11:44:22
Folke KandersHjärnarps OL11:57:52

U1

2 300 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik AnzeliusHästveda OK10:08:14
Nilla JenvénHästveda OK10:08:16
Malte JenvénHästveda OK10:08:17
Silas Widen-LjungbergEslövs FK10:31:49
Stella KandersFrosta OK10:33:28
August HärwellAndrarums IF10:36:23
Charlie OsvallFrosta OK10:45:27
Hjalmar LindgårdFK Göingarna10:54:29
Amanda EngOK Pan-Kristianstad11:21:21
Zoe  BillOK Pan-Kristianstad11:22:04
Filip BengtslinLunds OK11:35:11
Isak GrönlundLunds OK11:35:14
Lucas MogensenOK Tyringe11:37:44
Nora LindeSkåneslättens OL11:57:02
Victoria HöglindOK Pan-Kristianstad11:58:42
Liv PalmertzHelsingborgs SOK12:11:06
Ammi OrrhedeHelsingborgs SOK12:11:09

U2

2 450 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elisa OlofssonHjärnarps OL09:58:44
Anton JacobssonOK Gynge10:12:08
Jack SalomonssonSkåneslättens OL10:19:35
Fabian TillanderYstads OK10:20:28
Sannalys MöllerRingsjö OK10:22:41
Anton CarlströmFK Boken10:28:08
Rasmus NilssonOK Gynge10:30:39
Oscar SvantessonKllubblös10:32:29
Emma LundsgardOK Kontinent10:32:52
Signe JohanssonOK Gynge10:46:10
Alice OsvallFrosta OK10:47:17
Sonia KurashovaFK Åsen10:51:33
Fifi PegardOK Gynge11:02:25
Jakob StenEslövs FK11:38:22
Anton StenEslövs FK11:38:24
Signe RanbroHelsingborgs SOK11:49:03

Öppen motion 1

2 450 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anette BohmanHjärnarps OL10:01:09
Åsa FrejKlublös10:01:11
susanne HelgasonKlubblös10:01:14
Gunvor JönssonKlubblös10:01:15
Gunilla OhlssonLunds OK10:02:22
Hedda ÅbergLunds OK10:04:34
Marita OlofssonOK Kompassen10:36:03

Öppen motion 2

3 750 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Yvonne PetersenKlubblös11:44:16

Öppen motion 3

3 060 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulla KarlssonOK Tyringe09:49:18
Karin LundeqvistFK Åsen10:00:10
Jan DahlbergHässleholms OK10:01:00
Marie BorgFK Åsen10:21:03
Nicky FredrikssonKlubblös10:21:06
Arvid BrännströmHästveda OK10:25:34
Anna Hult-NilssonKlubblös10:28:58
Vanja JinnemoHjärnarps OL10:31:00
Eva EdholmÖrkelljunga FK10:32:48
Marianne  ErikssonLunds OK10:39:23
Charlie FhermHästveda OK10:43:43
Caroline JönssonÖrkelljunga FK10:47:12
Erik WihlborgOK Gynge10:48:17
Ture AugustssonFK Boken11:00:10
Kerstin LennerstedtLunds OK11:16:12

Öppen motion 4

4 750 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Josefin RakosFK Åsen10:20:57
Johan RaabFK Boken10:21:10
Fanni Gustafson FaegerstenLunds OK10:51:23
Emma AnderbergKlubblös10:55:25
Linus ZigemantasLunds OK11:05:47
Veronika EkstrandHässleholms OK
Ville EkstrandHässleholms OK

Öppen motion 5

3 540 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna-Moa LindskogOK Älme10:20:42
Maria  NilssonKlubblös10:26:53
Susanne ModigLaholms IF OK10:28:43
Isak EdholmÖrkelljunga FK10:32:44
Marie Helen ErikssonHjärnarps OL10:33:08
Maria SällbergFK Åsen10:59:36
Niklas GustafsonLunds OK11:00:19
Anna SvenningssonLunds OK11:52:34
Kerstin FränkelFK Snapphanarna12:05:04

Öppen motion 6

5 960 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ola AndertoftMarkaryds FK09:59:37
Jakob SvenssonKlubblös10:13:59

Öppen motion 7

2 900 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingvar OlofssonFK Snapphanarna10:01:07
Lena StrandMarkaryds FK10:03:42
Ville LindskogOK Älme10:18:10
Rolf OhrlanderOK Pan-Kristianstad10:22:20
Per-Erik NilssonFK Göingarna10:22:47
Björn EdénVäxjö AIS10:28:12
Berit NilssonOK Älme10:37:23
Eivor MagnussonOK Pan-Kristianstad10:48:40
Ida FastOK Pan-Kristianstad10:54:10
Monica KnutssonSävedalens AIK11:02:49
Bengt AhlstedtFK Åsen11:03:58
Ingrid OlofssonFK Snapphanarna11:19:30
Ann-christin AspegrenOK Kontinent11:33:23
Anna FreijLunds OK11:52:12

Öppen motion 8

4 500 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus HanssonOK Löftan09:49:12
Ingrid JohanssonLaholms IF OK10:03:16
Håkan JonssonOK Silva10:10:05
Enni LindskogOK Älme10:19:12
Lars HenrikssonOK Älme10:21:26
Miklos MolnarLunds OK10:22:51
Göran LassingKlubblös10:23:26
Viveka LassingKlubblös10:25:41
Johan StåhlHjärnarps OL10:30:05
Roger NilssonLaholms IF OK10:32:13
Per HolmbergRonneby OK10:35:06
Björn AnderssonKlubblös11:02:32
Fajer WennerbergOK Klyftamo11:04:11
Jan WahlströmSnättringe SK11:07:11
Peder KarlssonRånäs OK11:14:04
Marie Ståhl NordströmHjärnarps OL11:26:00
Rolf PetersenKlubblös11:44:06
Björn FränkelFK Snapphanarna12:01:49

Öppen motion 9

7 390 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oskar AronssonKlubblös10:11:03
Jon LindskogOK Älme10:18:27
Andreas KaverénAnderstorps OK10:33:43
Per-Ola OlssonOK Vilse 8710:48:08

Öppen motion 12

2 170 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Avienda BeathKlubblös11:11:03

Annonser