Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ungdomsserie 1 Östra Blekinge

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomsserie 1 Östra Blekinge
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: onsdag 3 maj 2017

Ronneby OK

68 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elias LindströmH102 200 m18:15
Calle AhlqvistInskolning1 800 m18:15:00
Karin EneqvistInskolning1 800 m18:15:00
Tindra HedlundInskolning1 800 m18:15:00
Oskar JolinInskolning1 800 m18:15:00
Elijah KnutsInskolning1 800 m18:15:00
Mattis LindströmInskolning1 800 m18:15:00
Flora Espinosa AugustssonU12 000 m18:15:00
Ramona Espinosa AugustssonU12 000 m18:15:00
Olle HåkanssonU12 000 m18:15:00
Olle IvanssonU12 000 m18:15:00
Katie KnutsU12 000 m18:15:00
Meja LindströmU12 000 m18:15:00
Anton LydinU12 000 m18:15:00
Asta PalmgrenU12 000 m18:15:00
Frida EneqvistU22 200 m18:15
Anton StivnertU22 200 m18:15
Olof EdvardssonH14 Kort2 400 m18:19
Harley EkenbergInskolning1 800 m18:19:37
Karin MathissonÖppen motion 32 700 m18:19:40
Holly EkenbergU12 000 m18:19:45
Maja BäcklundD14 Kort2 400 m18:20
Oskar MathissonH12 Kort2 200 m18:20
Arvid ErikssonH102 200 m18:21
Ingemar ErikssonÖppen motion 63 800 m18:21:17
Mathias ElmH12 Kort2 200 m18:24
Meja HåkanssonU12 000 m18:26:04
Helena BlomsterÖppen motion 32 700 m18:26:18
Oskar ErikssonH14 Kort2 400 m18:27
Ronja KarlssonD14 Kort2 400 m18:28
Rasmus OttossonH12 Kort2 200 m18:28
Lars ThorénÖppen motion 63 800 m18:28:41
Louise EdvardssonD12 Kort2 300 m18:30
Linus VernströmH14 Kort2 400 m18:31
Sara ElfvingÖppen motion 63 800 m18:31:07
Cornelia LiljaD12 Kort2 300 m18:32
Emil RingH12 Kort2 200 m18:32
Jakob ElmU12 000 m18:32:59
Anja LindD14 Kort2 400 m18:34
Mikael LindÖppen motion 32 700 m18:34:07
Simon GiselssonH16 Kort3 300 m18:35
Olle SaleskogH102 200 m18:35
Jennie SaleskogÖppen motion 32 700 m18:35:39
Angelina LydinD12 Kort2 300 m18:36
Carl GlivesonH12 Kort2 200 m18:36
Melvin WahlbergH14 Kort2 400 m18:37
Elin SaleskogD12 Kort2 300 m18:38
Oscar EdvardssonH16 Kort3 300 m18:39
Ella JohanssonD14 Kort2 400 m18:40
Andreas PeterssonH12 Kort2 200 m18:40
Hannes SvenssonH14 Kort2 400 m18:41
Hugo BäcklundH102 200 m18:41
Hanna BäcklundD12 Kort2 300 m18:42
Arvid BlomsterH16 Kort3 300 m18:43
Gustav BäcklundÖppen motion 63 800 m18:43:07
Thomas JohannessonÖppen motion 63 800 m18:43:44
Linus OttossonH16 Kort3 300 m18:45
Wilma JolinD12 Kort2 300 m18:46
Wille VernströmH12 Kort2 200 m18:48
Hanna JohannessonD16 Kort3 200 m18:49
Aron ThorénH16 Kort3 300 m18:49
Gabriel HåkanssonH16 Kort3 300 m18:51
Hanna RingD16 Kort3 200 m18:53
Susanne JohannissonÖppen motion 32 700 m18:54:18
Martin JohanssonÖppen motion 32 700 m18:54:59
Simon ElmH16 Kort3 300 m18:55
Annie FridD16 Kort3 200 m18:57
Fabian AnderssonH16 Kort3 300 m18:59

Annonser