Startlista för Ungdomsserie 1 Östra Blekinge

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomsserie 1 Östra Blekinge
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: onsdag 3 maj 2017

Ronneby OK

68 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elias LindströmH10 (14)2 200 m18:15
Calle AhlqvistInskolning (32)1 800 m18:15:00
Karin EneqvistInskolning (32)1 800 m18:15:00
Tindra HedlundInskolning (32)1 800 m18:15:00
Oskar JolinInskolning (32)1 800 m18:15:00
Elijah KnutsInskolning (32)1 800 m18:15:00
Mattis LindströmInskolning (32)1 800 m18:15:00
Flora Espinosa AugustssonU1 (19)2 000 m18:15:00
Ramona Espinosa AugustssonU1 (19)2 000 m18:15:00
Olle HåkanssonU1 (19)2 000 m18:15:00
Olle IvanssonU1 (19)2 000 m18:15:00
Katie KnutsU1 (19)2 000 m18:15:00
Meja LindströmU1 (19)2 000 m18:15:00
Anton LydinU1 (19)2 000 m18:15:00
Asta PalmgrenU1 (19)2 000 m18:15:00
Frida EneqvistU2 (14)2 200 m18:15
Anton StivnertU2 (14)2 200 m18:15
Olof EdvardssonH14 Kort (15)2 400 m18:19
Harley EkenbergInskolning (32)1 800 m18:19:37
Karin MathissonÖppen motion 3 (13)2 700 m18:19:40
Holly EkenbergU1 (19)2 000 m18:19:45
Maja BäcklundD14 Kort (13)2 400 m18:20
Oskar MathissonH12 Kort (18)2 200 m18:20
Arvid ErikssonH10 (14)2 200 m18:21
Ingemar ErikssonÖppen motion 6 (19)3 800 m18:21:17
Mathias ElmH12 Kort (18)2 200 m18:24
Meja HåkanssonU1 (19)2 000 m18:26:04
Helena BlomsterÖppen motion 3 (13)2 700 m18:26:18
Oskar ErikssonH14 Kort (15)2 400 m18:27
Ronja KarlssonD14 Kort (13)2 400 m18:28
Rasmus OttossonH12 Kort (18)2 200 m18:28
Lars ThorénÖppen motion 6 (19)3 800 m18:28:41
Louise EdvardssonD12 Kort (11)2 300 m18:30
Linus VernströmH14 Kort (15)2 400 m18:31
Sara ElfvingÖppen motion 6 (19)3 800 m18:31:07
Cornelia LiljaD12 Kort (11)2 300 m18:32
Emil RingH12 Kort (18)2 200 m18:32
Jakob ElmU1 (19)2 000 m18:32:59
Anja LindD14 Kort (13)2 400 m18:34
Mikael LindÖppen motion 3 (13)2 700 m18:34:07
Simon GiselssonH16 Kort (13)3 300 m18:35
Olle SaleskogH10 (14)2 200 m18:35
Jennie SaleskogÖppen motion 3 (13)2 700 m18:35:39
Angelina LydinD12 Kort (11)2 300 m18:36
Carl GlivesonH12 Kort (18)2 200 m18:36
Melvin WahlbergH14 Kort (15)2 400 m18:37
Elin SaleskogD12 Kort (11)2 300 m18:38
Oscar EdvardssonH16 Kort (13)3 300 m18:39
Ella JohanssonD14 Kort (13)2 400 m18:40
Andreas PeterssonH12 Kort (18)2 200 m18:40
Hannes SvenssonH14 Kort (15)2 400 m18:41
Hugo BäcklundH10 (14)2 200 m18:41
Hanna BäcklundD12 Kort (11)2 300 m18:42
Arvid BlomsterH16 Kort (13)3 300 m18:43
Gustav BäcklundÖppen motion 6 (19)3 800 m18:43:07
Thomas JohannessonÖppen motion 6 (19)3 800 m18:43:44
Linus OttossonH16 Kort (13)3 300 m18:45
Wilma JolinD12 Kort (11)2 300 m18:46
Wille VernströmH12 Kort (18)2 200 m18:48
Hanna JohannessonD16 Kort (8)3 200 m18:49
Aron ThorénH16 Kort (13)3 300 m18:49
Gabriel HåkanssonH16 Kort (13)3 300 m18:51
Hanna RingD16 Kort (8)3 200 m18:53
Susanne JohannissonÖppen motion 3 (13)2 700 m18:54:18
Martin JohanssonÖppen motion 3 (13)2 700 m18:54:59
Simon ElmH16 Kort (13)3 300 m18:55
Annie FridD16 Kort (8)3 200 m18:57
Fabian AnderssonH16 Kort (13)3 300 m18:59

Annonser