Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM, natt, Bohuslän-Dal

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: DM, natt, Bohuslän-Dal
Arrangörsorganisation: Kvillebyns SK
Datum: fredag 21 september 2018

D21

3 770 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
264350Frida JohanssonIdefjordens SK20:30
9020220Ebba LindOK Skärmen20:30

H21

4 710 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
9101529Anton BernevingOK Gipen20:30
940092Victor FlingmarkUddevalla OK20:30
871004Tobias GovikStångenäs AIS20:30
880120Oscar GustafssonIdefjordens SK20:30
202455Johan HellmanVänersborgs SK20:30
2107314Linus LännhultEds SK20:30

D16

3 580 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
2075306Lovis BergstrandBrattås CK20:30
9030905Frida JohanssonOK Skärmen20:30
451957Ida SüdhoffBrattås CK20:30

H16

3 580 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
450637Melker AnderssonEds SK20:30
7030208Arvid EkströmStenungsunds OK20:30

H14

3 000 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
451123Axel BrönnestamOK Gipen20:30
9040518David HermanssonÅmåls OK20:30
2089090Hjalmar OlssonUddevalla OK20:30
451958Erik SüdhoffBrattås CK20:30

D12

2 490 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
7070320Alva OlssonÅmåls OK20:30
1489206Alva ZakariassonUddevalla OK20:30

H12

2 490 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
2093254Alexander LännhultEds SK20:30
253787Viktor NilssonStångenäs AIS20:30
1114093Harald RoessnerKvillebyns SK20:30
9060210Albin SkottÅmåls OK20:30

D10

2 230 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant20:30
440102Elsa ForsengLjungskile FK20:30

H10

2 230 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
2093255William LännhultEds SK20:30
2107317Melker MalmEds SK20:30
7080106Noah OlssonStigsökarna20:30
1110939Einar RoessnerKvillebyns SK20:30

D40

3 210 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
451024Jenny OlssonStigsökarna20:30
2132115Christina SüdhoffBrattås CK20:30

H40

4 240 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
442237Per BladLjungskile FK20:30
2093600Tomas CarlssonÅmåls OK20:30
7197711Tomas JohanssonÅmåls OK20:30
8070040Staffan OlssonStigsökarna20:30
7754022Jonas ZakariassonUddevalla OK20:30

D50

2 820 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
610801Nina BejbomUddevalla OK20:30
258584Christina BirathStenungsunds OK20:30
26221Birgit HanssonHerrestads AIF20:30
343828Annelie JohanssonOK Skärmen20:30
356097Eva KarlssonUddevalla OK20:30
8011366Kerstin MitchellHOC20:30
9560518Elisabeth ÖströmOK Tyr20:30

H50

3 770 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
450692Gert AnderssonEds SK20:30
26449Karl ErikssonUddevalla OK20:30
26502Mats HallstenOK Skärmen20:30
9600605Jan HanssonStenungsunds OK20:30
417593Tomas HermanssonÅmåls OK20:30
2062724Mikael JohanssonOK Skärmen20:30
670219Tommy JohanssonStångenäs AIS20:30
26390Johan LilljeqvistStigsökarna20:30
650301Mats LindströmOK Skärmen20:30
253773Fredrik NilssonStångenäs AIS20:30
26362Anders PetterssonStigsökarna20:30
208354Rune SandinIdefjordens SK20:30
899047Axel WasseniusUddevalla OK20:30
343881Bengt ZetterbergOK Skärmen20:30

H60

3 210 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
530014Hans Andersson StrinningUddevalla OK20:30
866886Gunnar BejbomUddevalla OK20:30
890098Ulf BjörkdahlHerrestads AIF20:30
353074Roger GustafssonIdefjordens SK20:30
9570505Lasse JohanssonEds SK20:30
26571Bo KarlssonLjungskile FK20:30
9550226Urban LarssonOK Gipen20:30
241148Hans-Erik RingströmHåby IF20:30
1570916Carl-Göran StrutsEds SK20:30
521017Dan WidercrantzOK Skärmen20:30
9541217Olov ÖströmOK Tyr20:30

H70

3 210 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
Vakant Vakant20:30
9461013Lennart HermanssonStångenäs AIS20:30
555190Bengt-Olof JohanssonStångenäs AIS20:30
356093Johnny KarlssonUddevalla OK20:30
2088627Ulf TibornOK Skogsmunken20:30
26414Allan WikströmStångenäs AIS20:30

U2

2 230 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2131954Agnes MalmEds SK
2078110Noah Nilsson-DagEds SK

Annonser