Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Sommarlandssprinten

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Sommarlandssprinten
Arrangörsorganisation: IK Gandvik
Datum: söndag 3 juni 2018

D21

2 220 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7620407Laila B HöglundFK Herkules08:46:14
9711017Ella JohanssonTibro OK09:50:44
263986Erika JensenÅmåls OK09:51:44
33490Lovisa JohanssonVästerviks OK09:52:14
980703Kristina ForsOK Grip09:52:45
7870414Charlotte EnarssonKöping-Kolsva OK09:53:15
2048613Sanni RipattiMariestads FK09:53:45

H21

2 580 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
306529Håkan CarlssonKFUM Örebro OK09:47:00
9800417Peter ÖbergOK Hällen09:48:45
9941113Oscar KarlssonTidaholm SOK Sisu09:49:15
9800322Martin HogedalOK Alehof09:49:44
8100300Marcus KvarndalUlricehamns OK09:50:14

D20

2 120 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7010514Beatrice ErikssonOK Hällen09:52:15
433430Vera UhrbergBrattås CK09:53:16
2058768Carolina ErikssonOK Milan09:53:45
2132174Klara HagstrandBurseryds IF09:54:15
451409Hanna CarlqvistFK Friskus-Varberg09:54:44
9000918Lina ErdeliusIF Rigor09:55:14
2077511Viola BergerIstrums SK09:57:14

H20

2 490 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1010907Viktor Le ClaireFK Herkules09:54:15
8010617Elias BergenfurIK Vikings OK09:54:43
1010908Marcus RagnarssonMarkbygdens OK09:55:15
423232Daniel AnderssonFjärås AIK09:55:44
990812Emil AlpbergAlmby IK09:56:14
8001016Christoffer AhlsénSödertälje-Nykvarn OF09:56:44

D16

1 980 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2081953Bella PalmqvistIFK Sävsjö09:19:45
2095118Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebro09:20:14
2101651Astrid ErikssonUlricehamns OK09:20:44
441191Dea SundmarkIK Gandvik09:21:15
2109145Tindra EkholmOK Måsen09:21:44
1417456Matilda NilssonHalmstad OK09:22:15
434093Julia ArvidssonIF Rigor09:22:45
8030629Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb09:23:15
8436003Malin KindbomIF Hagen09:23:44
2093481Tuva JohanssonFrämmestads IK09:24:00
1030610Emma WesterlundNyköpings OK09:24:14
1791799Mira EnellJönköpings OK09:24:44
8150203Elin Sundvall KrügerGarphyttans IF09:25:44
231394Erika HolmbergOK Tylöskog09:26:14
438391Alvina AxelssonOK Nackhe09:26:44
451957Ida SüdhoffBrattås CK09:27:13
2050924Malin BorgLinköpings OK09:27:44
442104Mildred PetterssonSödertälje-Nykvarn OF09:28:13
2062800Agnes GleisnerOK Skärmen09:28:44
439922Wilma BertilssonTrollhättans SOK09:29:00
451124Julia BergKFUM Örebro OK09:29:15
9587749Nellie NilssonOK Orion09:29:44
9032003Frida JardingNyköpings OK09:30:44
9030520Emma EliassonFK Friskus-Varberg09:31:14
2132162Ellen JohanssonBurseryds IF09:31:30
429987Thea TanhuaIstrums SK09:31:44
2058845Edith FållstenHagaby GoIF Örebro09:33:14
343535Ida WilhelmssonOK Hedströmmen09:33:44
2048674Lisa HeldtSödertälje-Nykvarn OF09:34:13
9031009Sofie BodinAlmby IK09:34:44
264878Johanna HalldinKFUM Örebro OK09:35:14
2088650Tilda TräffNAIS Orienteringsklubb09:36:15
9031011Alice EkNyköpings OK09:36:44
9031227Moa SkoogFalköpings AIK OK09:37:14
417695Anna NilssonGarphyttans IF09:37:44

H16

2 410 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1031005Erik PerssonBrattås CK09:26:44
8130416Filip HåkanssonOK Orion09:27:14
242221Ivar LampaIF Rigor09:27:44
435917Mattias AnderssonHjobygdens OK09:28:14
443265Erik GrändingerIstrums SK09:28:30
450152Vincent LindvallSträngnäs-Malmby OL09:28:44
9030531Hampus HellqvistOK Flundrehof09:29:14
8031105Linus AhlénIF Hagen09:30:14
2119673Melvin GrönlundAskersunds OK09:30:44
1031208Elias JohanssonOK Tor09:31:15
9030214Alfred ErdeliusIF Rigor09:31:44
9992312Oliver HöögOK Motala09:32:14
8000317Hugo SjödinOK Tisaren09:32:44
555605Hugo BremerMariestads FK09:33:00
9787293Kasper LagerströmNyköpings OK09:33:14
433708Anton LundOK Skogshjortarna09:33:44
435843Elias KlingLindebygdens OK09:34:44
1401311Erik SundelinOK Orion09:35:14
441681Albin KruseIF Rigor09:35:44
914014Anders AnderssonOK Hedströmmen09:36:15
247899Alexander WestlingFK Friskus-Varberg09:36:45
433659Emil ErikssonOK Flundrehof09:37:14
443291Kalle InemyrIstrums SK09:37:44
2058769Anton ErikssonOK Milan09:38:15

D14

1 820 m, 74 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2052782Ebba BackmanLidköpings VSK08:46:15
2107524Ella PellméStenungsunds OK08:46:45
444176Lina HolmqvistOK Tor08:47:14
2131903Elsie GerhardtBrattås CK08:47:47
9050800Sigrid LjunggrenLinköpings OK08:48:13
8040501Lisa SwartzOK Orion08:48:44
347157Mikaela JohanssonVästerviks OK08:49:14
1453214Anja SvenssonGamleby OK08:49:44
1470421Louise SköldOK Klyftamo08:50:14
7207635Nelly MårtenssonGarphyttans IF08:50:44
428911Elsa VidlundKFUM Örebro OK08:51:00
451434Sophie BrennanSödertälje-Nykvarn OF08:51:13
343531Ella WilhelmssonOK Hedströmmen08:51:44
2104112Ella NilssonHalmstad OK08:52:44
2084146Hilda WaldefeldtIK Gandvik08:53:14
445427Josephine LinderothIF Hagen08:53:44
2058885Anna VerhagenOK Orinto08:54:14
9040308Meja AleniusNyköpings OK08:54:44
2048701Ellen NormanSävedalens AIK08:55:14
2089036Emma RudmarkerTidaholm SOK Sisu08:55:44
2085387Audrey HanssonFrölunda OL08:56:14
1273845Love EklundOK Tylöskog08:56:44
1410855Telina TiareNässjö OK08:57:14
2065334Katja GustafssonTrosabygdens OK08:57:44
247836Anna LundqvistFK Friskus-Varberg08:58:14
9060131Elsa MoqvistLerums SOK08:58:44
2075302Vilma JohanssonOK Hällen08:59:14
452859Lisa AnderssonRyda SK08:59:44
17324Tindra YngströmOK Tisaren09:00:14
2077594Felicia SandinOK Skärmen09:00:44
2109370Stella RosengrenTjalve IF Norrköping09:01:14
2093639Fredrika FurehillMullsjö SOK09:02:19
7050222Ylva LidehnNyköpings OK09:02:44
226963Matilda LekbergSävedalens AIK09:03:14
2132152Elsa LarssonBurseryds IF09:03:44
1040611Anna SvenssonIF Rigor09:04:14
9050409Hedda SvenssonOK Orion09:04:46
352431Svea EkbladhSol Tranås09:05:14
7050326Tuva ÖstangårdGamleby OK09:05:44
9050510Alice HallOK Bävern09:06:14
7950090Tilde BlomOK Nackhe09:06:44
7962283Alexandra StålSödertälje-Nykvarn OF09:07:14
2101573Hanna ThulinVästerås SOK09:07:44
1311071Vega EnellJönköpings OK09:08:14
2058896Sara SundqvistLånghundra IF09:08:46
441284Tuva SundmarkIK Gandvik09:09:14
448520Kajsa TräffNAIS Orienteringsklubb09:09:44
2093311Klara GustafssonFrämmestads IK09:10:09
9040725Liana LagervikNyköpings OK09:10:41
8051216Ella PetterssonSävedalens AIK09:11:14
231003Linnea HöökFjärås AIK09:11:44
2095202Elin RothzénOK Gisle09:12:15
2104381Valda SvenssonIstrums SK09:12:44
2075322Smilla LennartssonNässjö OK09:13:14
1040613Maja InghammarHestra IF09:13:43
451475Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg09:14:14
435918Lovisa AnderssonHjobygdens OK09:14:47
1422640Anna GenbergUlricehamns OK09:15:14
9550505Alva SkoogVästerås SOK09:15:44
443250Hedda LindbergOK Tisaren09:16:14
2109376Klara ZimmermanTjalve IF Norrköping09:17:14
30801Stina NalbinMullsjö SOK09:18:14
452657Elin JärvallNyköpings OK09:18:44
8040207Elsa BobergIF Rigor09:19:14
2057315Vilma EngströmOK Orion09:20:14
1040217Matilda WallströmSävedalens AIK09:20:36
7960602Linda SahlinNässjö OK09:20:44
2059968Hanna StalebrantGamleby OK09:21:14
1040624Linnea AxelssonÅmåls OK09:21:44
433746Izabelle BertilssonOK Nackhe09:22:14
1411383Lisa EdénSödertälje-Nykvarn OF09:22:44
9040208Amanda SjödinOK Tisaren09:23:14
2077592Emilia SandinOK Skärmen09:23:45
2084140Ida NordströmIK Gandvik09:24:14

H14

1 900 m, 66 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1040102William RebaneKils OK08:45:00
1401345Samuel LindqvistVästerås SOK08:45:30
244621Petter RybergMariestads FK08:47:14
1836753Sebastian RadakovitsSödertälje-Nykvarn OF08:47:44
2119678Rasmus KarlssonAskersunds OK08:48:14
2075323Martin HanssonIF Rigor08:48:45
9201634Hugo BergenfurIK Vikings OK08:49:14
451934Erik KlerforsFK Herkules08:49:44
9050329Johan ErikssonOK Skogsvargarna08:50:14
7041018Edvin BerggrenOK Hedströmmen08:50:44
1050819August EkingeOK Motala08:51:14
446036Nils SkymbergKFUM Örebro OK08:51:44
2095417Robin WilhelmsonTjalve IF Norrköping08:52:14
7887788Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb08:52:46
17307Neo YngströmOK Tisaren08:53:14
1000929Sixten SlagbrandVästerås SOK08:53:44
22870Erik FleicherIK Gandvik08:54:11
8151022Oliver HåkanssonOK Orion08:54:44
2088997Simon SpetsLånghundra IF08:55:14
436044Oscar NystrandOK Klyftamo08:55:43
2801113Erik BillströmOK Orinto08:56:14
42476Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK08:56:44
2062076Emil EkdahlHagaby GoIF Örebro08:57:14
9040525Axel GrimbeckSävedalens AIK08:57:46
2067135Joel EdgrenGarphyttans IF08:58:15
2115557Albin StrandhagIstrums SK08:58:44
7438422Linus ZederinOK Nackhe08:59:14
452625Valter DrejmoOK Landehof08:59:44
229681Levin LummanderLerums SOK09:00:14
1401357Carl SandqvistVästerås SOK09:00:43
2087067Liam FahlanderDegerfors OK09:01:14
2112315Oscar LandstorpOK Tor09:01:44
2119664Oskar HanssonAskersunds OK09:02:14
2075494Edvin TolestamIF Rigor09:03:01
1050520Arvid RothLinköpings OK09:03:14
450034William OkdahlFK Herkules09:03:44
451958Erik SüdhoffBrattås CK09:04:14
343510Kalle AnderssonOK Hedströmmen09:04:44
9500903Albin KlaseniusKFUM Örebro OK09:05:44
9041230Alfred ÅngeforsOK Flundrehof09:06:14
2054990Simon LjungkvistOK Alehof09:06:18
428806David RothamelTolered-Utby Ol-klubb09:06:43
9000416Linus KarlssonOK Tisaren09:07:14
2112443Kristoffer KlarinVästerås SOK09:07:45
2119689Alfons LundquistAskersunds OK09:08:00
2106295Arvid PerssonIK Gandvik09:08:15
8050420Axel BrattOK Orion09:08:44
2079760Filip ÖstbergIK Uven09:09:44
2058842Benjamin ReulOK Orinto09:10:14
2112488Erik GullbrandIF Hagen09:10:44
2058878Lukas FogelHagaby GoIF Örebro09:11:14
8050227Carl-Johan StåhlSävedalens AIK09:11:44
449686Isak FredrikssonGarphyttans IF09:12:14
2115584Erik Von RosenIstrums SK09:12:44
9040709Jonathan RundqvistOK Nackhe09:13:14
9102162Alfred SjödinOK Tisaren09:14:14
1135255Elis WiklundVästerås SOK09:14:44
2058929Carl StadigIK Gandvik09:15:14
9201460Emil SeldénIF Rigor09:15:30
8262490Nils SwartzOK Orion09:15:44
2119701Johannes ForsbergAskersunds OK09:16:14
23899Wiliam VildinFK Herkules09:17:14
2801112Joar EliassonOK Orinto09:17:30
2131974Jona NolåkersHagaby GoIF Örebro09:18:14
449606Lukas PallhedGarphyttans IF09:18:44
9050126Adam SjööarvOK Nackhe09:19:14

D12

1 820 m, 79 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7206838Klara StrindSödertälje-Nykvarn OF08:46:14
1060210Nova SahlénVästerås SOK08:46:46
2089037Ella JanssonTidaholm SOK Sisu08:47:14
452956Molly HögIK Gandvik08:47:43
352084Saga Lund-HansenLindebygdens OK08:48:14
247832Emy HjertströmFK Friskus-Varberg08:48:43
2128508Viktoria PetterssonOK Orion08:49:16
14488Maja JosefssonVästvärmlands OK08:49:44
403169Sara BengtssonOK Alehof08:50:14
8061220Stina ThernOK Skogshjortarna08:50:44
9201648Isabella LaineDegerfors OK08:51:14
9060415Ella BergelindFK Herkules08:51:48
9060606Minna PalmIK Hakarpspojkarna08:52:13
14074Ally BlomFrölunda OL08:52:45
452830Alva LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb08:53:11
2084103Aida MehmedagicIK Gandvik08:53:44
448683Frida ErikssonOK Flundrehof08:54:14
560903Ida WarvelinLånghundra IF08:54:46
2093571Lina AhlstedtÅmåls OK08:55:14
2112429Märta HolmgrenGamleby OK08:55:42
8060315Maja HaablaheLerums SOK08:56:14
1489206Alva ZakariassonUddevalla OK08:56:44
9060223Elsa BrunbergNyköpings OK08:57:14
439473Alice WahlbergFalköpings AIK OK08:57:44
2083764Amie WahllöfFrämmestads IK08:58:14
2060706Ellen AnelandOK Ravinen08:58:44
1060211Malva ArvidssonBrattås CK08:59:14
1710927Ida HederIK Gandvik08:59:44
8060208Alva HagelbergEksjö SOK09:00:14
28123Lisa NilssonIK Vista09:00:44
603030Alva GrönkvistJönköpings OK09:01:14
452894Ellen ThorssonRyda SK09:01:44
209842Elin PeterssonIK Ymer09:02:14
352412Nellie SahlstedtSol Tranås09:02:44
2059008Ellen LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF09:03:00
9060323Maja NymanVänersborgs SK09:03:14
2132163Elin JohanssonBurseryds IF09:03:44
1429744Lovisa HallenekSträngnäs-Malmby OL09:04:41
1441310Elin BlomqvistMarkbygdens OK09:05:14
2106300Emy PetterssonIK Gandvik09:05:44
302684Ida AnderssonLindebygdens OK09:06:14
600410Elsa GustafssonOK Tylöskog09:06:43
8060927Lina UllerKils OK09:07:14
2112445Tyra StalebrantGamleby OK09:07:44
9060310Miranda WallströmSävedalens AIK09:08:15
2104358Klara EberlénOK Skogshjortarna09:08:44
2077529Elin EkdahlIstrums SK09:09:14
22601Aina NilvérFK Herkules09:09:44
262838Felicia RööhsSkattkärrs SOK09:10:14
2101763Vilma ThulinVästerås SOK09:10:43
2800761Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb09:11:14
2058950Hanna WidegrenIK Gandvik09:11:44
1222006Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering09:12:14
9061025Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg09:12:44
2093598Saga KällstrandÅmåls OK09:13:13
8060616Emma AhlénIF Hagen09:13:44
8061007Wilma ReinholdssonOK Alehof09:14:11
417698Emelie DjerfGarphyttans IF09:14:44
8400014Ella LaineDegerfors OK09:15:14
2095109Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro09:15:43
2087484Smilla ReuteråsTjalve IF Norrköping09:16:14
450611Kajsa WallinSträngnäs-Malmby OL09:16:44
2073389Lotta LagergrenBrattås CK09:17:14
2058948Hilda AhlgrenIK Gandvik09:17:44
2101667Helena ErikssonUlricehamns OK09:18:14
28139Adina NilssonIK Vista09:18:44
451945Lilly AxelssonJönköpings OK09:19:14
2112446Maja HertzogGamleby OK09:19:44
9061016Signe KullanderSävedalens AIK09:20:14
433705Erika FredrixonOK Skogshjortarna09:20:44
1060117Ida WesterlundNyköpings OK09:21:14
2054958Elsa WilhelmssonOK Skogsvargarna09:21:44
449121Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF09:22:14
722307Lisa Hafstad WallanderBrattås CK09:22:43
2084149Elin ForsbergIK Gandvik09:23:12
352087Penny HaglundLindebygdens OK09:23:45
2059917Alice DegermanGamleby OK09:24:13
20627Elsa Löfstedt PotterFK Herkules09:24:44
2041844Linnea HerzigIstrums SK09:25:16

H12

1 830 m, 69 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2075325Simon HanssonIF Rigor08:46:15
2104373Konrad EnerothTidaholm SOK Sisu08:46:45
660902Adam NeroNässjö OK08:47:14
9992504Filip HöögOK Motala08:47:45
253787Viktor NilssonStångenäs AIS08:48:14
2062726Tor LindénUddevalla OK08:48:44
580024Valter HedinNyköpings OK08:49:14
9060416Gustav LjungbergDegerfors OK08:50:13
1370232Olle RunevadOK Nackhe08:50:44
417578Frode SmittSödertälje-Nykvarn OF08:51:13
1061008Liam HogedalVänersborgs SK08:51:44
2109387Adam LundbyTjalve IF Norrköping08:52:14
2089310Eskil SöderlundUlricehamns OK08:52:44
2115578Fritiof LomanderIstrums SK08:53:14
449677Joel FredrikssonGarphyttans IF08:53:44
2078136Adam SamuelssonFalköpings AIK OK08:54:14
446274Linus BååthSävedalens AIK08:54:44
2122046Rasmus CorneliussonKatrineholms OK08:55:00
8060122Axel Björnberg FärdigNyköpings OK08:55:14
1011206Felix SlagbrandVästerås SOK08:55:44
450518Vilgot LöfFK Herkules08:56:44
2058831Mattias ReulOK Orinto08:57:16
2123567Gustav HedlundLerums SOK08:57:45
441226Johan AnderssonIK Gandvik08:58:14
2104485Cristian LinderothIF Hagen08:58:44
449039Viktor JonhedKFUM Örebro OK08:59:09
441947Felix JohanssonOK Alehof08:59:44
1410854Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb09:00:14
1710328Carl HallOK Flundrehof09:00:18
9577765Viggo AnderssonTrollhättans SOK09:00:43
7080323Isac LidehnNyköpings OK09:01:14
1114093Harald RoessnerKvillebyns SK09:01:44
440925Karl PetterssonOK Orion09:02:14
2119682Melker LundquistAskersunds OK09:02:44
433701Melvin LundOK Skogshjortarna09:03:14
42475Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK09:03:44
1061023Vincent DahmTjalve IF Norrköping09:04:14
2088546Edvin LennartsonUlricehamns OK09:04:44
2115579Emil StrandhagIstrums SK09:05:14
228028Axel NilssonGarphyttans IF09:05:44
1060131William HärströmFalköpings AIK OK09:06:14
9101532Simon ThörnbladOK Flundrehof09:06:43
8110706Anders PeterssonNyköpings OK09:07:14
450106Elias LauriFK Herkules09:07:30
403981Filip AnderssonVästerås SOK09:07:44
502834Hugo TofténSOK Träff09:08:13
448348Edvin NyborgOK Orinto09:09:13
448902Josef EskilssonVänersborgs SK09:09:44
1060520Robin HelmerssonOK Tisaren09:10:13
9060210Albin SkottÅmåls OK09:10:43
9060424Isak TörnströmFK Friskus-Varberg09:11:14
8060929Viggo HolmbergOK Tylöskog09:11:44
2112544Walter BlomqvistJönköpings OK09:12:14
1060409Eskil LeonTrollhättans SOK09:12:44
7772006Ludvig HedinNyköpings OK09:13:14
2107107Gustav ThenanderVästerås SOK09:13:44
2107531Carl ÅkessonOK Orion09:14:14
435254Emil KarlssonOK Bävern09:14:44
9060825Edvin FredrikssonTjalve IF Norrköping09:15:00
2123518Ville SjöblomKöping-Kolsva OK09:15:14
1060324Jakob JönssonLerums SOK09:15:44
2079655Erik ArneborgUlricehamns OK09:16:44
441223Emil JosefssonIstrums SK09:17:13
450606Simon Sundvall KrügerGarphyttans IF09:17:43
2800964Emil SandbergFalköpings AIK OK09:18:16
348306Tryggve StraussNyköpings OK09:18:44
9960521Erik PalmVästerås SOK09:19:14
2077935Melvin KarlssonFK Herkules09:19:44
1347411Elias BengtssonOK Orinto09:20:14

D11

1 740 m, 65 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2054973Wilma AnderssonOK Skogsvargarna08:46:14
443350Anna JohannessonFrölunda OL08:46:45
2075234Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb08:47:14
8061107Evelina PeterssonNyköpings OK08:47:44
17971Arek MilevaTidaholm SOK Sisu08:48:14
9102607Maja SjödinOK Tisaren08:48:45
1070802Milia OlofssonOK Flundrehof08:49:15
247828Lova JohanssonFK Friskus-Varberg08:49:44
2800840Elvina BergdahlOK Orinto08:50:14
2119693Tindra KarlssonAskersunds OK08:50:44
9709122Andrea EnbomVänersborgs SK08:51:14
2083966Moa VemdalMullsjö SOK08:51:44
442241Vera KlingbergLjungskile FK08:52:14
9201463Hanna LundströmSträngnäs-Malmby OL08:52:44
2062713Wilma WikströmFellingsbro GOIF08:53:44
2106164Linnea LuthmanDegerfors OK08:54:14
1070825Emma WisslerFK Herkules08:54:44
1411390Tuva HenricssonOK Tyr08:55:14
2104382Nellie EngdahlOK Skogshjortarna08:55:43
302608Cecilia ErikssonOK Milan08:56:14
2095435Emilia MellegårdLidköpings VSK08:56:44
2054913Sandra BjernstrandOK Skogsvargarna08:57:16
2132159Ella HagstrandBurseryds IF08:57:41
2104324Alicia HermannVästerås SOK08:57:44
8070101Elin AxelssonLerums SOK08:58:14
580012Novella ValenciaNyköpings OK08:58:44
9070817Tilda MalmströmTjalve IF Norrköping08:59:13
428914Lisa MalmKFUM Örebro OK08:59:44
1070330Tilda SåbyOK Flundrehof09:00:15
2075277Frida RothzénOK Gisle09:00:44
407228Ida HäggqvistKils OK09:01:13
2101656Frida SkoglundUlricehamns OK09:01:44
9070512Ida AnderssonVänersborgs SK09:02:14
2093611Cornelia FurehillMullsjö SOK09:02:45
2075312Tilde LennartssonNässjö OK09:03:16
2057337Alva EngströmOK Orion09:03:44
435813Lilly JorehedOK Gipen09:04:14
21867Fanny ValleriusGamleby OK09:04:46
2067111Elin DoeringGarphyttans IF09:05:14
444535Miriam GustafssonTrosabygdens OK09:06:14
23232Linnea NuudiFK Herkules09:06:29
2104387Frida ÖhrvallOK Skogshjortarna09:06:44
2093683Emilie HellströmÅmåls OK09:07:14
2093272Alice KlintefeltLidköpings VSK09:07:47
1070731Frida KällbergOK Skogsvargarna09:08:14
409880Lovisa BjörnbergVästerås SOK09:08:44
8070923Alice ClassonNAIS Orienteringsklubb09:09:14
2077226Molly EliassonNyköpings OK09:09:44
9070831Clara IllnerTjalve IF Norrköping09:10:14
7675057Ella KruseKFUM Örebro OK09:10:44
448689Filippa RosellOK Flundrehof09:11:14
451445Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg09:11:44
2801149Hedvig EliassonOK Orinto09:12:14
2119697Hanna HanssonAskersunds OK09:12:45
9709121Linn EnbomVänersborgs SK09:13:14
7070412Irma WesthMullsjö SOK09:13:44
2078090Ebba StenhagNässjö OK09:14:14
9415797Agnes OlovssonGamleby OK09:14:30
7070108Selma LeopoldOK Orion09:14:44
2132173Kajsa LarssonBurseryds IF09:15:14
21699Julia VildinFK Herkules09:16:14
8070301Tilda KindlundOK Tyr09:16:42
2104380Signe NygårdOK Skogshjortarna09:17:14
7070320Alva OlssonÅmåls OK09:17:44
2109391Alice HultLidköpings VSK09:18:14

H11

1 600 m, 67 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2123436Matheus BengtssonSträngnäs-Malmby OL08:46:15
2107421Alvar NivertFK Herkules08:46:45
2075327Malte LjungkvistOK Alehof08:47:14
7070411Pontus NilssonÅmåls OK08:47:44
2067190Svante EliassonGarphyttans IF08:48:18
8070530Elias RingdahlNyköpings OK08:48:44
2115581Oskar Von RosenIstrums SK08:49:14
2095506Viktor HedströmOK Skogshjortarna08:49:44
428821Erik RothamelTolered-Utby Ol-klubb08:50:14
7070921Noah FalkanderSOK Träff08:50:44
8071129Gustav StåhlSävedalens AIK08:51:14
441517Jonathan EmmesjöOK Älgen08:51:44
2077234André BergkvistVästerbergslagens OL08:52:14
9102608Philip SjödinOK Tisaren08:52:43
12464Olle NordinUlricehamns OK08:53:12
2122058August OlofssonKatrineholms OK08:53:49
44566Andreas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL08:54:14
7070713Joar BlomqvistBredareds IF08:54:46
2109193Vilmer RybergMariestads FK08:55:15
8070131Axel ThybeckLindebygdens OK08:55:44
2131934Miles GerhardtBrattås CK08:56:13
449664Fabian BergqvistGarphyttans IF08:56:44
7070528Edwin WedinNAIS Orienteringsklubb08:57:14
2058868Jonathan HagmanOK Orinto08:57:44
7088176Jakob SandbergKöping-Kolsva OK08:58:44
14428Elias JosefssonVästvärmlands OK08:58:49
1100824David ThapperVästerås SOK08:59:14
450125Emil AugustssonGöteborgs SK08:59:44
1001897Simon SvenssonOK Flundrehof09:00:15
2058860Andy GranforsIF Rigor09:00:44
207298Ture HolmstrandArboga OK09:01:13
217480Emil AnderssonRyda SK09:01:43
43527Morris FredrikssonKFUM Örebro OK09:02:14
9071219Filip MyrénOK Orion09:02:44
1070716Oscar LennellSträngnäs-Malmby OL09:03:14
450512Simon JonebringFK Herkules09:03:45
435912Oliver EdvardssonHjobygdens OK09:04:19
9070108Eric ÅhlÅmåls OK09:04:44
449687Albert HållgärdeGarphyttans IF09:05:15
9990727Neo BergNyköpings OK09:05:44
2104396Harry SvenssonIstrums SK09:06:14
1071222Calle WärnOK Skogshjortarna09:06:44
452462Erik NyströmTolered-Utby Ol-klubb09:07:14
229407Rasmus EliassonVästerås SOK09:07:44
9070823Emil SkeppSävedalens AIK09:08:14
441521Carl EdlingOK Älgen09:08:44
2801115Vidar PihlGamleby OK09:09:14
27632Elias HolmOK Tisaren09:09:44
2115545Algot CarlssonUlricehamns OK09:10:14
2072746Ted NilssonKFUM Örebro OK09:10:44
9436047Edvard PelanderOK Djerf09:11:14
2087093Emil WalleniusFrölunda OL09:11:44
7428685Albin SvenssonFK Herkules09:12:14
25023Oliver Angberg JohnsonLindebygdens OK09:12:44
2131923Floyd GerhardtBrattås CK09:13:17
2067174Elmer BergqvistGarphyttans IF09:13:45
9070425Birk LagervikNyköpings OK09:14:14
1418132Elliot BurvallOK Orinto09:14:44
1555011Elliott RehnGränna-Bygdens OK09:15:14
1070623Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb09:15:45
1070812William SmithOK Flundrehof09:16:00
43045Hugo ZetterbergVästerås SOK09:16:14
1555015Oliver HammarFalköpings AIK OK09:16:44
2107137Alvar AlexanderssonIF Rigor09:17:43
2115890Albin AnderssonArboga OK09:18:21
449756Jacob HolmbergUlricehamns OK09:18:44
7090233David ArvmyrenOK Orion09:19:13

D10

1 550 m, 77 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
343296Havanna BichisKFUM Örebro OK08:46:11
18477Tyra GerdevågHagaby GoIF Örebro08:46:44
787341Vera DahlbergJönköpings OK08:47:14
2075345Molly GraadIF Rigor08:48:14
452522Elsa Karlsson BäcklundOK Skärmen08:48:44
24666Stella TormenaFK Herkules08:49:14
9090512Julia VestmanAlmby IK08:49:46
14704Moa WallströmSävedalens AIK08:50:14
2073351Doris LagergrenBrattås CK08:50:48
226388Tea BremerMariestads FK08:51:14
344217Elisa NorbergIK Gandvik08:51:45
2095387Cornelia BerglundLidköpings VSK08:52:14
1090911Agnes LarssonVingåkers OK08:52:44
8080805Lovisa ThybeckLindebygdens OK08:53:14
8080416Alina ÅngeforsOK Flundrehof08:53:44
442222Celia KlingbergLjungskile FK08:54:14
2058324Elsa IngemarssonHestra IF08:54:42
9080427Elin PalmVästerås SOK08:55:14
402850Ida IvarssonOK Skogshjortarna08:55:43
452374Molly ValleriusGamleby OK08:55:50
209893Manilla BichisKFUM Örebro OK08:56:14
7080309Sonja BertsOK Alehof08:56:44
2093689Emma HellströmÅmåls OK08:57:14
9080623Elsa HallOK Bävern08:58:14
448899Anna HallOK Skogsvargarna08:58:43
2095382Rebecca ErikssonOK Skärmen08:59:13
2059081Selma PerssonFK Herkules08:59:42
437069Lovisa MöllerAlmby IK09:00:14
2077521Tuva EkdahlIstrums SK09:01:14
727603Josefin SandbergKöping-Kolsva OK09:01:44
8140309Elsa HaablaheLerums SOK09:02:00
2048786Linnéa RexOK Landehof09:02:44
448906Elvira ÅhlundVänersborgs SK09:03:43
7081101Tuva DahlgrenNyköpings OK09:04:14
9102159Allis SjödinOK Tisaren09:04:44
9700516Emilia HåkanssonOK Orion09:05:14
2104415Malva StenbergTidaholm SOK Sisu09:05:45
9091216Jonna ÅhlÅmåls OK09:06:17
446031Emma SeguraKFUM Örebro OK09:07:14
15468Katja SmittSödertälje-Nykvarn OF09:07:16
2058823Julia EkdahlHagaby GoIF Örebro09:07:44
502832Ida TofténSOK Träff09:08:13
8078008Hilma TrofastJönköpings OK09:08:44
2054911Nora PantzarOK Skogsvargarna09:09:14
452596Ellen ÓlafsdóttirOK Skärmen09:09:44
1080319Elina KarlssonFK Herkules09:10:18
1080221Emma LindkvistAlmby IK09:10:44
2119319Emma EkdahlSävedalens AIK09:11:14
1415337Wilma JonssonOK Tyr09:11:44
600004Elsa BremerMariestads FK09:12:14
2084132Alma Van OostenIK Gandvik09:12:44
2109381Evelina LindgrenLidköpings VSK09:13:14
2065308Julia JohanssonEds SK09:13:45
340694Ingrid ArnessonLindebygdens OK09:14:16
47295Edith BergenfurSkattkärrs SOK09:14:44
440120Elsa ForsengLjungskile FK09:15:14
9090817Olivia MyrénOK Orion09:15:44
403983Frida HerbstVästerås SOK09:16:14
19559Ellen KarlssonOK Skogshjortarna09:16:42
1090124Eira OlssonÅmåls OK09:17:14
2101743Alva NilssonKFUM Örebro OK09:17:44
7080516Olivia GustafssonTrollhättans SOK09:18:14
2801083Sigrid HolmgrenGamleby OK09:18:44
2079753Tilde ÖstbergIK Uven09:19:12
1819933Hilma NordinOK Skogsvargarna09:19:44
343474Jessica ErikssonOK Skärmen09:20:11
2119351Wilma SandeliusFK Herkules09:20:40
2048684Astrid KraftAlmby IK09:21:14
2115562Ingrid LindgrenIstrums SK09:21:44
259055Hedvig AugustssonGöteborgs SK09:22:14
2126017Ellen HederströmLerums SOK09:23:44
451497Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg09:24:14
7080505Elvira LindstenNyköpings OK09:24:43
1496586Siri RehnGränna-Bygdens OK09:25:14
2093521Hilda LanevikOK Kullingshof09:25:41
2107592Hanna ThapperVästerås SOK09:25:44
262528Alice KällstrandÅmåls OK09:26:14

H10

1 600 m, 102 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9995273Bruno FovaeusSävedalens AIK08:45:00
23541Oscar NoringVästerås SOK08:46:44
9100128Simon SkottÅmåls OK08:47:19
2073331Alfred TersingOK Flundrehof08:47:56
7080122Erik LeopoldOK Orion08:48:14
9090819Victor PalmqvistNyköpings OK08:48:43
1420194Pelle RunevadOK Nackhe08:49:14
22169Nils NilvérFK Herkules08:49:16
2075308Melvin JohanssonOK Hällen08:49:44
8090728Vilmer HagelbergEksjö SOK08:50:44
452863Oliver LidbergRyda SK08:51:14
2089318Olof TholénOK Skogshjortarna08:51:44
9102152Isak LarssonOK Tisaren08:52:14
1415658Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb08:52:45
8091123Henry NordströmKils OK08:53:13
1100329Theo ZaninottiGamleby OK08:53:44
1090418Wilhelm BjöremarkFjärås AIK08:54:22
253860Hannes SonnerfjordJönköpings OK08:54:46
2085398Jarvis HanssonFrölunda OL08:55:13
9080419Hjalmar IngelsboOK Tranan08:55:44
1593978Alexander Tangen HoltetEidskog OL08:56:14
449403Emil KämmerlingHagaby GoIF Örebro08:56:47
17331Albin ReteliusLindebygdens OK08:57:17
2048672Amandus KraftAlmby IK08:57:44
218249Malte ZijpVänersborgs SK08:58:12
7670415Daniel Wong LarssonTrollhättans SOK08:58:36
27656Ludvig Björnberg FärdigNyköpings OK08:59:12
448350Aron NyborgOK Orinto08:59:48
9091209Gustav KarlssonUlricehamns OK09:00:14
880727Karl SundkvistKatrineholms OK09:00:44
2115571Aron EdvinssonIstrums SK09:01:14
616469Axel GustafssonOK Tylöskog09:01:45
435253Selvin AnderssonOK Bävern09:02:14
9201647Matheus LaineDegerfors OK09:02:44
2073336Jakob RingströmOK Landehof09:03:14
450339Sixten WallinSträngnäs-Malmby OL09:03:44
9081004Linus WeihardSävedalens AIK09:04:12
2101828Olle OldaeusVästerås SOK09:04:44
2093577Arvid ErikssonÅmåls OK09:05:14
2107307Oskar GalleEds SK09:05:45
7666999Hampus EnarssonKöping-Kolsva OK09:06:14
1070108Sixten WidmarkAlmby IK09:06:46
9090312Johannes AnderssonVänersborgs SK09:07:15
9730904Arvid RosanderSOK Aneby09:07:44
8151009Jonathan PeterssonNyköpings OK09:08:14
9090417Theo IllnerTjalve IF Norrköping09:08:43
9090129Anton ArvidssonBrattås CK09:09:14
2104383Nils TholénOK Skogshjortarna09:09:44
722000Melker SamorLerums SOK09:10:14
1090501Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb09:10:44
9080305Joel HolmgårdKils OK09:11:14
2072788Hampus SahlénIF Hagen09:11:44
2126055Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg09:12:14
2801073Felix SvenssonJönköpings OK09:12:44
1080211Carl SjögrenTidaholm SOK Sisu09:13:15
2106287Malte NorbergIK Gandvik09:13:45
9672008Melker CarlssonKFUM Örebro OK09:14:12
2073329Algot TersingOK Flundrehof09:14:44
435837Oliver ArnessonLindebygdens OK09:15:14
229483Alfons IsakssonAlmby IK09:15:46
1080722Gabriel HogedalVänersborgs SK09:16:13
9601465Malte AnderssonTrollhättans SOK09:16:44
7772009August HedinNyköpings OK09:17:14
2112240Ludvig BurvallOK Orinto09:17:44
2119802Linus ClaessonUlricehamns OK09:18:14
1416196Rasmus VånsjöArboga OK09:18:44
2115561Valter LindgrenIstrums SK09:19:14
2109394Benjamin VinkOK Gipen09:19:44
344678Elias KarlssonOK Bävern09:20:14
2059981Oskar HertzogGamleby OK09:20:44
2048787Gustav RexOK Landehof09:21:14
429862Christoffer EmmesjöOK Älgen09:21:44
8080422Herman PetterssonSävedalens AIK09:22:13
1418118Rasmus ViertelVästerås SOK09:22:44
2093570Oscar AhlstedtÅmåls OK09:23:14
256652Hampus GustafssonEds SK09:23:44
443682Hugo LambertOK Orinto09:24:16
1110208Elliot RunestavAlmby IK09:24:47
7080701Vilgot ÅhlundVänersborgs SK09:25:14
9080401Melker OckbornTrollhättans SOK09:25:45
501001Vilgot HellstenNyköpings OK09:26:14
9080104Anton KarlssonUlricehamns OK09:27:14
1100120Oscar WärnOK Skogshjortarna09:27:44
1428392Edvin PetterssonLerums SOK09:28:14
29016Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb09:28:44
17688Albin EhrnborgOK Bävern09:29:14
1100510Assar Rosén ThelinJönköpings OK09:29:30
1780925Gabriel LaineDegerfors OK09:29:44
1090817Folke FranssonFK Friskus-Varberg09:30:16
2104366Gustav SandstedtTidaholm SOK Sisu09:31:13
262306Alexander ThulinVästerås SOK09:31:45
446096Simon JonhedKFUM Örebro OK09:32:14
340651Rasmus LindebergLindebygdens OK09:32:44
2088282Oscar KristofferssonAlmby IK09:33:13
1090708Nore ModénVänersborgs SK09:33:44
9080723Lukas EnglundTrollhättans SOK09:34:14
7100228Tage LindstenNyköpings OK09:34:45
2114693Karl Hugo NilssonOK Orinto09:35:14
441212Theo AkillesIstrums SK09:36:15
2104141Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb09:37:14
9000403Rufus HedströmOK Bävern09:37:44
1429774Linus HallenekSträngnäs-Malmby OL09:38:14

D35

1 930 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
28006Maria DahlbergJönköpings OK09:38:44
1555002Anna HammarFalköpings AIK OK09:39:14
580014Sara BergNyköpings OK09:39:44
12422Kristin FranssonFK Friskus-Varberg09:40:14
800707Emelie SvalinVänersborgs SK09:40:44
8040104Maria Rosén ThelinJönköpings OK09:41:15
7206309Lina PalmérUlricehamns OK09:41:44
9800425Desiré RexOK Landehof09:42:14
18595Kamilla KjellOK Hällen09:42:44
21024Helena NilvérFK Herkules09:43:15
330874Sofia BeijerJönköpings OK09:43:44
8103050Lina SamorLerums SOK09:44:14
2073302Sofia BjörnbergNyköpings OK09:44:45
2801216Therése IvarssonOK Skogshjortarna09:45:15
790707Malin SörstrandIstrums SK09:45:44
9787341Anna TrofastJönköpings OK09:46:15
9830502Johanna KarlssonUlricehamns OK09:46:45
810428Jenny GullqvistVästvärmlands OK09:47:15
2077924Kajsa BrostedtFK Herkules09:47:44

H35

2 130 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9750129Fredrik EkenborgNyköpings OK09:30:45
2122047Tobias CorneliussonKatrineholms OK09:37:30
17677Mattias KarlssonOK Bävern09:38:15
9791117Jonas LindstenNyköpings OK09:39:14
2101796Johan HerbstVästerås SOK09:39:44
22401Mats K LuksTjalve IF Norrköping09:40:15
20055Thomas PeterssonNyköpings OK09:40:45
7692964Daniel SundqvistOK Orinto09:41:15
7193193Patrick HolmqvistNyköpings OK09:41:17
1811103Ola SamuelssonOK Orion09:41:30
2115403Johan GerdevågHagaby GoIF Örebro09:41:45
2095296Per IvarssonTibro OK09:43:15
7721014Mikael GuttkeNyköpings OK09:43:45
800810Fredrik WeihardSävedalens AIK09:44:19
800311Arvid SundkvistKatrineholms OK09:44:45
9770609Johan PalmqvistNyköpings OK09:45:15
1999007Christophe ZaninottiGamleby OK09:45:45
7905014Mattias HolmströmÅmåls OK09:46:14
7898913Mikael AleniusNyköpings OK09:46:45
9731013Mikael M KarlssonOK Bävern09:47:15
7790207Tobias WängrothOK Skogshjortarna09:47:46
580017Thomas LidehnNyköpings OK09:47:48
402606Michael ForslundKristinehamns OK09:48:47
21472Johan NilvérFK Herkules09:49:00
442231Rolf E JohanssonVästerviks OK09:49:16
580023Andreas GustafssonNyköpings OK09:49:45
760703Sebastian ErikssonKatrineholms OK09:50:46
1401330Henrik AnängenNyköpings OK09:51:15
2128498Johan MyrénOK Orion09:51:17
341755Patrik BichisKFUM Örebro OK09:52:00
8620090Peter WilhelmsonTjalve IF Norrköping09:52:14
9730321Mathias LindgrenNyköpings OK09:52:44
2123441Henrik SjöblomKöping-Kolsva OK09:53:44
2073301Magnus FärdigNyköpings OK09:54:14
355094Thorbjörn LagerströmOK Hällen09:54:44
780607Erik HellstenNyköpings OK09:55:14

D40

1 720 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
20773Linda StrindSödertälje-Nykvarn OF09:19:44
8070912Elisabeth HagelbergEksjö SOK09:20:15
1422648Malin AnderssonUlricehamns OK09:20:45
28590Martina GabrielssonTrollhättans SOK09:21:15
2089000Lina JonhedKFUM Örebro OK09:22:14
2109306Pernilla AlexanderssonIF Rigor09:22:30
7602060Jenny JohanssonOK Gisle09:22:44
8444448Marion BüchliOLG Suhr09:23:14
570606Ann-Sofie OlovssonGamleby OK09:23:30
2109165Helene ÖhlundTjalve IF Norrköping09:24:14
557799Jessica HolstHjobygdens OK09:25:15
306025Sara FredrikssonKFUM Örebro OK09:25:45
444705Pernilla SahlénVästerås SOK09:26:14
9761030Karin PalmqvistNyköpings OK09:26:45
450489Christine LundOK Skogshjortarna09:27:15
24437Kristina HåkanssonOK Landehof09:27:45
2065337Sofia CarlssonLindebygdens OK09:28:16
2085407Sandra HanssonFrölunda OL09:28:44
2058106Kristina AnelandOK Ravinen09:29:14
9992906Camilla HöögOK Motala09:29:44
226209Anna LarssonOK Gipen09:30:15
8120316Anna LöwegrenKatrineholms OK09:30:45
2078194Helena LindgrenNAIS Orienteringsklubb09:31:15
402044Jessica ÅbergTolered-Utby Ol-klubb09:31:45
740825Malin KlaseniusKFUM Örebro OK09:32:15
2058859Sofia HagmanOK Orinto09:32:45
7750604Annika WesthMullsjö SOK09:33:14
438965Åsa CarlssonOK Hällen09:33:45
29951Maria IngemarssonHestra IF09:34:15
7776913Jenny MartinssonJönköpings OK09:34:45
2109397Emma HultLidköpings VSK09:35:14
780211Lina RööhsSkattkärrs SOK09:35:44
2078071Charlotte StenhagNässjö OK09:36:14
9761202Katarina EnbomVänersborgs SK09:36:44
8140418Nina AhlénIF Hagen09:37:15
740403Katrin SkeppSävedalens AIK09:37:45
2041859Karin AlthoffKungälvs OK09:38:15
451149Elin Sundkvist BergKFUM Örebro OK09:38:45
2125968Gunilla ThapperVästerås SOK09:39:14
1780607Sara HellstenNyköpings OK09:39:45
8263739Karin ThernOK Skogshjortarna09:40:13
259433Anna GranforsOK Landehof09:40:45
2089345Maria LarssonBurseryds IF09:41:15
231283Ulrika BergelindFK Herkules09:41:44
8652930Ann HyvönenSkattkärrs SOK09:42:15
247873Sofia KarmstigFK Friskus-Varberg09:42:45
7781110Kristina ÅhlundVänersborgs SK09:43:14
2122055Teres OlofssonKatrineholms OK09:43:44
760705Frida WallströmSävedalens AIK09:44:15
9761110Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb09:44:45
530074Maria AskrothKFUM Örebro OK09:45:14
9751002Eva PalmVästerås SOK09:45:45
2095545Åsa HedströmOK Skogshjortarna09:46:15
2093451Emma RingströmOK Landehof09:46:45
28659Susanne AxelssonJönköpings OK09:47:14
438128Gunilla MöllerAlmby IK09:47:45
2077916Anna LennartssonNässjö OK09:48:15
2122061Annicka ÖstlingKatrineholms OK09:48:45
2104455Lea NiiniskorpiTolered-Utby Ol-klubb09:49:15
930917Eva NyströmFK Herkules09:49:44

H40

2 090 m, 65 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9201645Niclas LuthmanDegerfors OK09:20:45
2078298Magnus AlinderSjövalla FK09:21:14
1418162Johan RunevadOK Nackhe09:21:45
2075406Niklas FlorénIF Rigor09:22:14
1415661Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb09:22:45
7754022Jonas ZakariassonUddevalla OK09:23:14
1416202Martin OldaeusVästerås SOK09:23:44
9771210Mattias EngströmOK Orion09:24:14
9047163Kiril MilevTidaholm SOK Sisu09:24:44
7622001Martin SjöbergOK Pan-Kristianstad09:25:15
8007409Niklas SahlénIF Hagen09:25:45
7740810Odd WallanderBrattås CK09:26:14
26611Per-fredrik AnderssonTrollhättans SOK09:26:44
2109398Mattias BerglundLidköpings VSK09:27:14
9760229Robert EnbomVänersborgs SK09:27:44
2115895Johan VånsjöArboga OK09:28:15
2048747Peter AugustssonGöteborgs SK09:28:44
11033Niklas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb09:29:45
1978070Magnus HellströmÅmåls OK09:30:14
7507296Daniel NorwaldOK Tor09:30:44
2089495Per PerssonFK Herkules09:31:45
451951Peter GrimbeckSävedalens AIK09:32:15
7300345Jonas BergdahlOK Orinto09:32:44
9992101Matz HöögOK Motala09:33:15
741130Magnus PerssonOK Tisaren09:33:44
21878Henrik RosengrenUlricehamns OK09:34:15
1403968Mats GustafssonTrosabygdens OK09:34:45
353683Kenneth JakobssonArboga OK09:35:14
2093608Jonas FurehillMullsjö SOK09:35:44
41433Andreas EkbladhSol Tranås09:36:13
2104103Peter OlssonTolered-Utby Ol-klubb09:36:45
8265224Richard OlovssonGamleby OK09:37:16
7207720Mattias ViertelVästerås SOK09:37:44
2058869Simon EkdahlHagaby GoIF Örebro09:38:15
760929Sven GranforsOK Landehof09:38:44
9750420Daniel ÅngeforsOK Flundrehof09:39:14
8343434Tony HolmbergOK Tylöskog09:39:47
8078078Mikael TrofastJönköpings OK09:40:14
9740218Magnus EliassonFK Friskus-Varberg09:40:44
2126099Erik JohanssonOK Skogshjortarna09:41:14
1771205Henry LaineDegerfors OK09:41:44
207273Anders GöranssonArboga OK09:42:14
229989Fredrik LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb09:42:30
11303Marcus HanssonFrölunda OL09:42:45
7712235Fredrik FalkanderSOK Träff09:43:15
7197711Tomas JohanssonÅmåls OK09:44:13
263315Fredrik ArnessonLindebygdens OK09:44:44
9771005Anders LeopoldOK Orion09:45:14
1974435Niclas AnderssonFK Herkules09:45:44
740325Martin PetterssonSävedalens AIK09:46:14
247861Martin BergqvistIF Hagen09:46:44
740130Henrik AskrothKFUM Örebro OK09:47:14
9102163Peter SjödinOK Tisaren09:47:44
7740608Johan ÅhlundVänersborgs SK09:48:44
228225Per HolmstrandArboga OK09:49:14
1033076Patrick EricsonMullsjö SOK09:49:44
7672080Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb09:50:15
9200677Petter ValleriusGamleby OK09:50:44
39847Claes KlarinVästerås SOK09:51:15
1978431Oscar GyllenstenFK Herkules09:51:45
7705045Karl NilssonOK Orinto09:52:15
8002496Anders BlomqvistJönköpings OK09:52:46
1770628Michael FranssonFK Friskus-Varberg09:53:14
36986Patrik SöderlundUlricehamns OK09:53:44
760511Henrik EricksonUlricehamns OK10:05:21

D45

1 870 m, 55 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1808093Karin ThörnbladOK Flundrehof09:25:14
9720315Annika LjungbergDegerfors OK09:25:44
2072764Renita PåsseIF Hagen09:26:14
1489209Annika BechtelFK Friskus-Varberg09:26:44
402965Karin NilssonGarphyttans IF09:27:14
204692Katarina ErikssonOK Klyftamo09:27:45
20118Karin SärnbrinkOK Tisaren09:28:14
8414141Susanne BarkholtTrollhättans SOK09:28:30
450485Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna09:28:45
234662Cecilia HolmbergOK Tylöskog09:29:14
2109198Karin ZimmermanTjalve IF Norrköping09:30:15
23401Annika VildinFK Herkules09:30:45
2104481Monica AnderssonVingåkers OK09:31:15
261479Lena HögrellJönköpings OK09:31:44
580016Teresia LidehnNyköpings OK09:32:15
1973817Eva OdeVästerås SOK09:32:45
452364Susanne GranGamleby OK09:33:15
441022Lotta PetersénOK Njudung09:33:44
15892Elisabeth WilhelmssonOK Skogsvargarna09:34:15
33485Ann-Katrin JohanssonVästerviks OK09:34:45
445518Marie ÅsbergOK Hedströmmen09:35:15
340629Malin KruseIF Rigor09:35:45
27508Malin JohanssonFK Friskus-Varberg09:36:14
18514Weronica ZederinOK Nackhe09:36:44
2089024Erika KlarTidaholm SOK Sisu09:37:15
512464Kajsa NordinUlricehamns OK09:37:44
9700704Sofia KarlssonOK Landehof09:38:15
2132115Christina SüdhoffBrattås CK09:38:44
721121Sofia GustafssonTrollhättans SOK09:39:14
700417Yvonne WeihardSävedalens AIK09:39:44
38609Marie-louise PerssonFK Herkules09:40:15
42887Ulrika SanderOK Milan09:40:44
260955Therése AnderssonRyda SK09:41:15
452686Anna GuttkeNyköpings OK09:41:46
352403Anne SkoglundSol Tranås09:42:16
446266Linda DanielssonLerums SOK09:42:45
228736Helena BadLustens OK09:43:15
8021031Jenny HåkanssonOK Orion09:43:44
437351Hanna WigforssArboga OK09:44:17
25121Jenny NymanVänersborgs SK09:44:45
247840Pia HjertströmFK Friskus-Varberg09:45:15
341059Angelica BrandqvistTibro OK09:45:45
19291Anna-Karin RybergOK Klyftamo09:46:14
9702258Karin AnderssonOK Tisaren09:46:44
2065136Charlotte DrejmoOK Landehof09:47:16
38647Annika BygdénSödertälje-Nykvarn OF09:47:46
7207655Martina Dahlström StigssonTrollhättans SOK09:48:14
246652Hillevi LuksTjalve IF Norrköping09:48:45
2107417Nina KastrupFK Herkules09:49:15
2075443Ingela PetterssonOK Milan09:49:45
7111052Monica GrönkvistJönköpings OK09:50:16
711002Marika Nylund EkNyköpings OK09:50:44
449551Ulrika RundbladFrämmestads IK09:51:15
248264Jessica ArfwedsonFrölunda OL09:51:46
2048735Jessica AugustssonGöteborgs SK09:52:15

H45

2 230 m, 81 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7720209Kristoffer SidebyGöteborg-Majorna OK08:45:55
1690614Pär JohannessonFrölunda OL09:18:44
9720710Emil ErdeliusIF Rigor09:19:14
449296Tomas PetersénOK Njudung09:19:44
2088941Anders GenbergUlricehamns OK09:20:14
449151Håkan LindénUddevalla OK09:20:46
2119318Henrik PellméStenungsunds OK09:21:16
431140Anders HolmqvistOK Tor09:21:45
1691103Anders EkingeOK Motala09:22:30
701016Mikael RööhsSkattkärrs SOK09:22:44
2095482Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro09:23:19
27583Johan SundénVästerås SOK09:24:15
2089499Håkan HöglindFK Herkules09:24:24
720411Erik TholénOK Skogshjortarna09:24:44
352418Erik SkoglundSol Tranås09:25:14
730103Fredrik EkströmOK Tyr09:26:15
9701103Ulf NyqvistOK Landehof09:26:45
2093573Jonas AhlstedtÅmåls OK09:27:14
7004042Klas GrönkvistJönköpings OK09:27:44
28586Erik BacklundTrollhättans SOK09:28:14
9730625Dan LarssonOK Tisaren09:28:44
2075356Fredrik HanssonIF Rigor09:29:15
7005180Ulf JohanssonOK Gisle09:29:44
7475251Robert KruseKFUM Örebro OK09:30:14
1691008Mikael NilssonFK Friskus-Varberg09:30:46
25605Hans PåhlmanIstrums SK09:31:15
302297Fredrik LandstorpOK Tor09:31:44
20651Jonas VildinFK Herkules09:32:14
8120926Greger AhlénIF Hagen09:32:30
8040720Mickael GöranssonAlmby IK09:32:45
9700716Anders SundelinOK Orion09:33:14
1971214Mats ThulinVästerås SOK09:34:14
1971777Tomas GauffinSödertälje-Nykvarn OF09:34:45
2058854Håkan HagmanOK Orinto09:35:14
448362Martin MagnerfeltFalköpings AIK OK09:35:44
438141Magnus AxelssonOK Nackhe09:36:14
424953Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK09:36:44
7711015Roger NorbergOK Hällen09:37:15
720202Peter LekbergSävedalens AIK09:37:45
702105Martin BobergIF Rigor09:38:00
2099589Oskar ReuteråsTjalve IF Norrköping09:38:15
29954Johan IngemarssonHestra IF09:38:44
7730821Joakim KarmetunOK Njudung09:39:45
429980Tomas BergstenIstrums SK09:40:00
2077906Lars ArneborgUlricehamns OK09:40:14
721012Fredrik SturessonOK Alehof09:40:45
1700804Fredrik JohanssonOK Tor09:41:45
405576Hans BergelindFK Herkules09:42:15
710209Jonas BergenfurSkattkärrs SOK09:42:44
2119699Magnus HjalmarssonAskersunds OK09:43:15
25795Anders KindbomIF Hagen09:43:44
2103873Per HermannVästerås SOK09:44:14
7720627Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF09:44:45
9710208Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL09:45:14
9701003Jonas AxelssonLerums SOK09:45:44
2089331Mats LarssonBurseryds IF09:46:15
8120614William RexOK Landehof09:46:45
9710105Jörgen ÅhlÅmåls OK09:47:14
17809Jan FranssonJönköpings OK09:47:45
1081273Fredrik LeonTrollhättans SOK09:48:15
430073Urban SärnbrinkOK Tisaren09:48:45
9730522Johan GranforsIF Rigor09:49:14
730227Tommy AnderssonVänersborgs SK09:49:43
452225Fredrik HöökFjärås AIK09:50:14
1700726Pär VestinOK Tor09:50:30
2104176Anders IvarssonFK Friskus-Varberg09:50:44
30639Sammy TanhuaIstrums SK09:50:46
2089481Pontus KastrupFK Herkules09:52:15
19157Anders LindkvistAlmby IK09:52:45
8051022Anders HåkanssonOK Orion09:53:14
445417Per CarlssonIF Hagen09:53:45
450826Tomas LindqvistVästerås SOK09:54:14
7124549Johan StrindSödertälje-Nykvarn OF09:54:44
2058864Anders BillströmOK Orinto09:55:14
1126121Jan SamuelssonFalköpings AIK OK09:55:44
9990104Håkan RundqvistOK Nackhe09:56:14
451605Kristofer DrejmoOK Landehof09:56:44
970209Mats BergenfurIK Vikings OK09:57:14
7105240Fredrik SvenssonJönköpings OK09:57:44
7000254Jonas GustafssonTrollhättans SOK09:58:17
444213Olof MartanderTrollhättans SOK09:59:14

D50

1 790 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7670628Ann-Charlotte SolvangOK Skogsvargarna09:47:16
2058829Annette ReulOK Orinto09:48:14
7670202Åsa LarssonOK Hällen09:48:45
1967083Lena TuressonBurseryds IF09:49:14
660616Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK09:49:44
2078176Kristina Wall JungbjerGöteborgs SK09:50:15
640200Anne BodinAlmby IK09:50:44
1448779Agnetha Le ClaireFK Herkules09:51:15
2062776Åsa WikströmFellingsbro GOIF09:51:44
343828Annelie JohanssonOK Skärmen09:52:14
449292Lena PeterssonOK Alehof09:52:44
2059938Pia ÖstangårdGamleby OK09:53:14
451535Birgitta VerhagenOK Orinto09:53:45
306014Ingela FredrikssonKFUM Örebro OK09:54:12
7680229Maria FredrikssonNyköpings OK09:54:45
501859Katarina BorgSödertälje-Nykvarn OF09:55:13
451932Lena KlerforsFK Herkules09:55:30
9681115Lena MalmströmTjalve IF Norrköping09:55:44
9680622Lotta BorgLinköpings OK09:56:14
9640109Anna-Birgitta GustafssonOK Tylöskog09:57:14
2062775Kristina LindOK Skärmen09:57:45
342610Maria AnderssonKvillebyns SK09:58:15

H50

2 050 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
660618Johan ÅttingLinköpings OK09:25:14
9670713Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu09:25:24
449665Cenny AppelgrenTrollhättans SOK09:26:15
435752Nils LinderOK Hällen09:26:41
7660612Magnus EmanuelssonOK Skogsvargarna09:27:14
685514Nichlas WallströmSävedalens AIK09:27:44
8627850Anders ErikssonOK Milan09:28:14
256449Håkan JonssonSträngnäs-Malmby OL09:28:45
7030748Stefan HellqvistOK Flundrehof09:29:16
1660512Anders WahlströmOK Djerf09:29:45
451402Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varberg09:30:43
2072796Kjell JohanssonIF Hagen09:31:14
230571Mats LiljaOK Älgen09:31:44
9650426Martin MandingerTrollhättans SOK09:32:15
253773Fredrik NilssonStångenäs AIS09:32:45
9681205Robert PalmVästerås SOK09:33:14
435925Kjell AnderssonHjobygdens OK09:33:44
7202465Nils GustavssonLidköpings VSK09:34:13
7043327Thomas LjungqvistTibro OK09:34:44
261487Lars-Gunnar WalleniusFrölunda OL09:35:14
420200Klas BirgerssonLånghundra IF09:35:45
15804Lars BjörkingOK Skogshjortarna09:36:14
650125Tony GullqvistVästvärmlands OK09:36:29
650723Jan TuressonBurseryds IF09:36:44
425180Jonas RothLinköpings OK09:37:15
7680611Per KlarTidaholm SOK Sisu09:37:44
30555Mats KristianssonTrollhättans SOK09:38:14
7770008Björn CarlssonOK Hällen09:38:44
423476Gunnar HallOK Skogsvargarna09:39:15
9680115Mattias BååthSävedalens AIK09:39:44
245975Niklas SanderOK Milan09:40:14
341026Jens LindströmTibro OK09:40:44
2065364Patrik ThybeckLindebygdens OK09:41:13
448301Lars SkymbergKFUM Örebro OK09:41:47
8210868Leif KrügerGarphyttans IF09:42:14
9680725Per EkNyköpings OK09:42:44
9670604Håkan OlofssonÄrla IF09:43:14
435331Tomas StigssonTrollhättans SOK09:44:14
9196802Magnus Wall JungbjerGöteborgs SK09:44:45
9201720Peter EdénSödertälje-Nykvarn OF09:45:14
11317Bengt Le ClaireFK Herkules09:45:29
7651024Jörgen EklundKatrineholms OK09:45:44
2059170Andreas NyströmTolered-Utby Ol-klubb09:46:14
650913Richard BlomFrölunda OL09:46:45
9726138Peter HambäckLånghundra IF09:47:14

D55

1 630 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1980207Catarina KarlssonSOK Träff09:46:15
8141041Lena ArnoldssonMullsjö SOK09:46:30
29445Annika PeterssonBurseryds IF09:46:45
9611103Mona BierfeldtÄrla IF09:47:14
9020820Margareta MandingerTrollhättans SOK09:48:15
600926Ann NilssonMarkaryds FK09:48:45
9591119Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK09:49:15

H55

1 910 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7620919Mikael KindbornOK Hällen09:38:43
9030322Ulf TörnströmFK Friskus-Varberg09:39:15
46790Claes-Göran PeterssonBurseryds IF09:39:44
343838Sven NilssonIK Vista09:40:14
7441184Niclas KjellmanLidköpings VSK09:40:45
2062724Mikael JohanssonOK Skärmen09:41:15
8181818Martin WidmerOLG Suhr09:41:46
7413951Roger ÅsbergOK Hedströmmen09:42:14
9600410Bo GustafssonOK Tylöskog09:42:45
9611012Björn AlpbergAlmby IK09:43:15
25938Reino ÖrnMarkaryds FK09:43:44
631201Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF09:44:14
1537543Jan UhrbergBrattås CK09:44:17
450877Rikard BorgLinköpings OK09:45:14
2101819Sven TolestamIF Rigor09:45:45

D60

1 230 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
560809Kerstin BurmanKvillebyns SK09:56:14
722005Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK09:56:16
2081945Kerstin Haugen LundStenungsunds OK09:57:16

H60

1 790 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9550226Urban LarssonOK Gipen09:52:44
302591Evert LarssonOK Skogshjortarna09:53:15
511800Lars NordströmKils OK09:53:41
540216Nils-Olof BodinAlmby IK09:54:14
541106Kjell NeroNässjö OK09:54:44
1888732John TangenEidskog OL09:55:10
9580614Svante AndrénTibro OK09:55:44
2081968Arne LundStenungsunds OK09:56:14

H65

1 760 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9500514Lars HogedalVänersborgs SK09:50:46
919658Kent GranqvistVästerviks OK09:51:44
7195129Roalh KlevelandKvillebyns SK09:52:14
682420Jens TörnmarckAskersunds OK09:52:46
1428388Kjell KaminskyIF Hagen09:53:14
29867Björn-Olof PetréIstrums SK09:53:44
682416Tomas OlaussonAskersunds OK09:54:14

H70

1 440 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1939504Gunnar BrystHjobygdens OK09:49:48
807547Per-Arne JohanssonVänersborgs SK09:50:45
28526Ronny RagnarssonMarkbygdens OK09:51:14
7019555Kurt FredrixonOK Skogshjortarna09:51:45

D70

1 220 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
30802Kristina JohanssonMullsjö SOK09:49:46
26609Kristina JohanssonVänersborgs SK09:50:16
13684Kajsa TofténHjobygdens OK09:50:45

Inskolning

1 040 m, 120 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29442Stina MalmborgBurseryds IF08:30:27
421648Viktor ZachrissonOK Alehof08:30:55
2104445Emil MilevTidaholm SOK Sisu08:31:19
23678Klara OldaeusVästerås SOK08:31:25
22327Elsa AronstamOK Skogshjortarna08:31:38
1975072Emil HellströmÅmåls OK08:31:44
18543Felicia MyrénOK Orion08:31:57
2054928Alice PantzarOK Skogsvargarna08:32:21
1120316Hjalmar ÅbergTolered-Utby Ol-klubb08:32:25
432405Axel GustafssonTrosabygdens OK08:32:49
2067177Hanna DjerfGarphyttans IF08:32:50
9120316Nora BringertKatrineholms OK08:32:53
16932Ingalisa ÖbergOK Hällen08:32:58
2054906Ines MannOK Skogsvargarna08:33:07
2122051Emelie ÖstlingKatrineholms OK08:33:15
2104356Melvin HolmTidaholm SOK Sisu08:33:18
8070611Alma LindkvistAlmby IK08:33:21
29458Wille EnocssonBurseryds IF08:33:23
226525Sofia LundströmSträngnäs-Malmby OL08:33:28
352078Klara ThybeckLindebygdens OK08:33:29
12469Ebba FranssonFK Friskus-Varberg08:33:35
2077309Gustav ErikssonÅmåls OK08:33:43
19527Hilding FranssonOK Skogshjortarna08:33:56
22798Dexter HanssonFrölunda OL08:34:01
46788Britta MalmborgBurseryds IF08:34:50
13135Elin KarlssonLerums SOK08:34:52
433654Vanessa NygrenOK Flundrehof08:34:52
1205200Linnea SundkvistKatrineholms OK08:34:54
433655Savannah NygrenOK Flundrehof08:35:23
433658Nora EngqvistOK Flundrehof08:35:24
1470423Filip AnderssonOK Klyftamo08:35:26
1470434Malva ErikssonOK Klyftamo08:35:31
231274Oliver VestbergOK Älgen08:35:33
1470415Samuel AnderssonOK Klyftamo08:35:36
1470411Elias AnderssonOK Klyftamo08:35:39
433669Oliver ErikssonOK Flundrehof08:35:59
212039Jonathan RexOK Landehof08:36:54
2126011Elsa PetterssonLerums SOK08:37:01
25639Folke LarssonIstrums SK08:37:10
429982Elin HurriIstrums SK08:37:12
2077564Ivar LarssonIstrums SK08:37:14
348310Sam BergNyköpings OK08:38:23
216431Ebbe KlintenbergKFUM Örebro OK08:39:14
2054902Lucas KällbergOK Skogsvargarna08:40:01
451565Lova BergdahlOK Orinto08:40:10
1782789Benjamin JohanssonOK Skogsvargarna08:40:11
2054908Alfred SvenssonOK Skogsvargarna08:40:40
16604Ella ArvidssonIF Rigor08:41:08
601400Victor WesterbergIF Hagen08:41:26
2095576Sofia RoessnerKvillebyns SK08:41:44
2041822Majvi BaeckOK Nackhe08:42:10
2112351Emil InghammarHestra IF08:42:12
2041813Benjamin DahlbergOK Nackhe08:42:37
28430Hugo IvarssonOK Skogshjortarna08:42:37
438656Lova LevinssonTidaholm SOK Sisu08:43:06
330881Stella BeijerJönköpings OK08:43:43
402651Sofia ForslundKristinehamns OK08:43:49
330846Oskar LindmarkJönköpings OK08:43:56
2114672Vidar NilssonOK Orinto08:44:38
404394Gustav MartinssonJönköpings OK08:44:51
302680Lowa ArnessonLindebygdens OK08:45:06
28432Oliwer MetzIstrums SK08:45:49
429989Charlie MetzIstrums SK08:45:50
452388Gustav HederIK Gandvik08:46:10
606001Liv ErikssonKatrineholms OK08:46:23
2073307Venla Pehkonen GudmundssonOK Flundrehof08:46:30
344434Simon ÅttingLinköpings OK08:47:47
429879Robin GullquistVästvärmlands OK08:47:53
2115595Hillevi SvenssonIstrums SK08:48:01
17808Elric SonnerfjordJönköpings OK08:50:08
448685Alvar TersingOK Flundrehof08:51:31
435915Olle HolstHjobygdens OK08:52:11
435916Elsa HolstHjobygdens OK08:52:14
448337Kerstin JohanssonOK Orinto08:52:27
423231Veronica AnderssonFjärås AIK08:52:30
330816Isak RingabyFellingsbro GOIF08:52:36
23224Sebastian LanevikOK Kullingshof08:53:38
249471Reza NaderiFellingsbro GOIF08:53:49
249449Setyesh SadatFellingsbro GOIF08:53:51
1225868Sebastian Tangen HoltetEidskog OL08:53:52
13690Elin Sjöberg DietschOK Pan-Kristianstad08:54:32
262546Gabriel KällstrandÅmåls OK08:57:53
22485Eldrin IsebornFrämmestads IK08:58:36
20021Sigrid FritzsonUlricehamns OK08:58:37
438660Klara SandstedtTidaholm SOK Sisu08:58:46
2067163Viktoria JohanssonOK Gipen08:59:11
24087Isabel AronstamOK Skogshjortarna08:59:16
205015Märta StraussNyköpings OK09:01:56
302685Amanda ReteliusLindebygdens OK09:02:27
20404Oscar Wong LarssonTrollhättans SOK09:02:48
417640Betty LarssonMariestads FK09:02:56
452878Gustav ThorssonRyda SK09:04:31
26767Signe PihlGamleby OK09:04:43
773897Hanna LarssonOK Gipen09:05:39
2067154Tala ShehadaOK Gipen09:05:42
435811Lucas KraufvelinOK Gipen09:05:43
2048657Tuwe WidmarkAlmby IK09:09:30
9110727Ebba VestmanAlmby IK09:10:04
449836Signe NyborgOK Orinto09:12:31
2062768Alvar HertzogGamleby OK09:13:35
2115886Andreas SananésArboga OK09:16:31
2112241Adelia BurvallOK Orinto09:19:20
23892Elise AkillesIstrums SK09:23:05
7843436Theo AleniusNyköpings OK09:27:47
2067160Evelina AnderssonOK Gipen09:29:09
306874Alma NilssonOK Orion09:31:33
344679Ebba KarlssonOK Bävern09:32:55
23487Mio LeeMagra IS09:39:19
263624Mio KvarndalUlricehamns OK09:40:03
449741Vilma HolgerssonUlricehamns OK09:40:59
26097Olivia DahmTjalve IF Norrköping09:41:58
427071Benjamin LuksTjalve IF Norrköping09:52:57
500306Lova HogedalOK Alehof09:58:27
2115889Emil GrankvistArboga OK
1120815Hannes ModénVänersborgs SK
450174Elton PetterssonSävedalens AIK
2095568Alice WiklundKvillebyns SK
2067118Gabriella VinkOK Gipen
248588Harry ÖsterbergOK Klyftamo
1470528Tilde ÖsterbergOK Klyftamo

U1

1 300 m, 171 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
202305Astrid LindgrenLidköpings VSK08:29:56
21955Lina EliassonVästerås SOK08:30:07
2122048Theo LiljaKatrineholms OK08:30:15
8371991Vilma BergqvistIF Hagen08:30:25
2089463Axel PerssonFK Herkules08:30:32
2800757Gustaf ArvmyrenOK Orion08:30:39
39481Emma KlarinVästerås SOK08:30:48
403984Felix HerbstVästerås SOK08:30:55
2128502Alice JohanssonOK Orion08:31:04
7120715Isabella LennellSträngnäs-Malmby OL08:31:06
1090825Emilia LennellSträngnäs-Malmby OL08:31:09
247841Alva SigfridssonBurseryds IF08:31:14
450634Jonas Andersson SärnholmGarphyttans IF08:31:27
2119617Viola RönnFK Friskus-Varberg08:31:34
2107360Theodor ThenanderVästerås SOK08:31:34
2093554Ida NilssonÅmåls OK08:31:46
362050Edwin SpjutBurseryds IF08:31:53
22728Neo NiklassonAskersunds OK08:32:01
446099Love GötlinKFUM Örebro OK08:32:03
22356Lukas NiklassonAskersunds OK08:32:09
450661Jonna DoeringGarphyttans IF08:32:21
2122059Neoline ÖstlingKatrineholms OK08:32:24
2083754Imre IsebornFrämmestads IK08:32:34
7090409Ida StrindSödertälje-Nykvarn OF08:32:36
2115575Alexius Karlsson-WedebrandIstrums SK08:32:42
452977Petter AndersonIstrums SK08:32:45
2083981Vera WesthMullsjö SOK08:33:01
2073392Ester OhlssonBrattås CK08:33:08
24106Miranda RadakovitsSödertälje-Nykvarn OF08:33:12
20422Axel VallendinIF Hagen08:33:18
761125Lilly BergenfurSkattkärrs SOK08:33:35
426153Alva RööhsSkattkärrs SOK08:33:38
247838Maja EliassonFK Friskus-Varberg08:33:50
24217Felicia RadakovitsSödertälje-Nykvarn OF08:33:52
17804Milo JohanssonJönköpings OK08:33:58
12413Alfred MartinssonJönköpings OK08:34:03
409287Saga GrönkvistJönköpings OK08:34:14
28002Lovisa DahlbergJönköpings OK08:34:15
449040Viggo EdwallKFUM Örebro OK08:34:19
440708Inez WallebäckLjungskile FK08:34:31
440102Ebba ForsengLjungskile FK08:34:35
2067120Inga EliassonGarphyttans IF08:34:38
244130Julian KlingbergLjungskile FK08:34:41
442298Hillevi WallebäckLjungskile FK08:34:43
2077944Elsa WisslerFK Herkules08:34:59
17819Amelie FranssonJönköpings OK08:35:10
19525Linnéa FranssonOK Skogshjortarna08:35:20
25127Albin RundbladFrämmestads IK08:35:32
2067128Klara BergqvistGarphyttans IF08:35:34
2106297Molly AlmIK Gandvik08:35:53
2104344Lova LindqvistIK Gandvik08:35:55
435905Myra BedinHjobygdens OK08:36:07
435909Saga PetterssonHjobygdens OK08:36:08
244759Alvin IrhageIK Gandvik08:36:23
247683Majken PerssonFrämmestads IK08:36:27
1211220Alva BjöremarkFjärås AIK08:36:29
247698Melker PerssonFrämmestads IK08:36:30
30193Molly IvarssonTibro OK08:36:48
760408Lova HurriIstrums SK08:36:59
405494Kasper KarlssonJönköpings OK08:37:48
2059032Johannes HolmbergUlricehamns OK08:37:58
448319Margit KlintenbergKFUM Örebro OK08:38:06
449033Saga UndemarKFUM Örebro OK08:38:11
17851Mollie BerglundJönköpings OK08:38:39
28073Leia JohanssonJönköpings OK08:38:41
420007Edith PalmérJönköpings OK08:38:54
2112307Olle LandstorpOK Tor08:39:02
330857Hanna PalmérJönköpings OK08:39:03
448315Hilding UndemarKFUM Örebro OK08:39:21
2089045Alfons ÖsterbergTidaholm SOK Sisu08:39:29
15353Vilma WesterbergIF Hagen08:39:57
22690Elvira ZellmanFK Boken08:40:05
330958Elly LindmarkJönköpings OK08:40:06
451944Lova BeijerJönköpings OK08:40:07
423475Hugo SigvardssonAskersunds OK08:40:18
21787Kondrad LindénMullsjö SOK08:41:46
9201644Sofie GustafssonDegerfors OK08:43:02
343835Emma JohanssonOK Skärmen08:43:10
427779Ellen WadströmTibro OK08:43:23
362027Ture VersénTibro OK08:43:25
2078235Sam FalkanderSOK Träff08:44:21
23220Oskar OlssonÅmåls OK08:45:06
362015Theo RaninTibro OK08:45:21
8078010Alma TrofastJönköpings OK08:45:22
2104306Hamdi HassanIK Gandvik08:46:05
2089075Olle BlanckBrattås CK08:46:15
343804Patricia ErikssonOK Skärmen08:46:25
2089053Saga BlanckBrattås CK08:46:38
2089063Molly BursellBrattås CK08:46:43
2089056Mio BursellBrattås CK08:46:49
435841Rasmus PetterssonLindebygdens OK08:47:05
352074Paul AkagbobiLindebygdens OK08:47:13
354374Nova BrunnbergKöping-Kolsva OK08:47:13
330865Norah BlomqvistJönköpings OK08:47:56
41395Arvid HåkanssonOK Landehof08:48:00
17659Stina AnderssonOK Bävern08:48:13
204437Meja EhrnborgOK Bävern08:48:16
2052693Isak JohanssonOK Tor08:48:19
441516Emma AirimanOK Älgen08:49:26
207528Viktor SamorLerums SOK08:50:29
234927Melker MangnäsKFUM Örebro OK08:50:33
2107155Joel IsbringGällstadbygdens SOK08:51:30
2107152Widar BodinGällstadbygdens SOK08:51:34
9110615Felix WeihardSävedalens AIK08:51:39
1414167Olle DackerudFellingsbro GOIF08:51:58
1414178Julia RingabyFellingsbro GOIF08:52:04
1410873Nova LindbergNässjö OK08:52:23
20244Emil LanevikOK Kullingshof08:52:43
20215Alva LeeOK Kullingshof08:52:45
330815Mariam MagomedovaFellingsbro GOIF08:53:49
2107425Hilda NivertFK Herkules08:53:49
24169Abdysamad MagomedovFellingsbro GOIF08:53:57
344696Svante FlorénIF Rigor08:54:16
2109396Alva MellegårdLidköpings VSK08:54:24
433932Lovisa BerglundLidköpings VSK08:54:31
22170Julian SalthammarOK Kullingshof08:54:34
22994Sebastian TormenaFK Herkules08:54:43
39290Agnes AnderssonVästerås SOK08:54:54
2062716Aisha SadaatFellingsbro GOIF08:54:58
1414186Nabileh SadatFellingsbro GOIF08:55:00
330811Merona CetdeveFellingsbro GOIF08:55:04
24645Sigrid ErikssonNyköpings OK08:56:01
442259Vide KlingbergLjungskile FK08:56:08
2115569Noel EdvinssonIstrums SK08:56:48
2109111Svea PellméStenungsunds OK08:57:46
2131963Albin GalleEds SK08:57:56
2131947Kasper JohanssonEds SK08:58:00
2041840Astrid LomanderIstrums SK08:58:06
2104391Alva StäpelIstrums SK08:58:07
22259Nelly LennartssonMarkbygdens OK08:58:28
2104441Tuva HolmTidaholm SOK Sisu08:59:40
555603Frans LarssonMariestads FK08:59:54
555602Sindre Van AgthovenMariestads FK08:59:56
20214Holger MelanderAskersunds OK09:00:14
7607300Felicia SvenssonJönköpings OK09:00:50
304054Tyra KarlssonAskersunds OK09:01:02
2112405Einar EliassonOK Orinto09:02:24
205002Maja DahlgrenNyköpings OK09:02:48
2087145Alvar FritzsonUlricehamns OK09:03:29
229254Melker ÅgesjöSOK Träff09:04:17
2077902Lovisa IngvarsonFK Herkules09:06:38
2107315Klara GalleEds SK09:07:15
2128509Alvin NilssonOK Orion09:08:30
1414189Clara BergmanFellingsbro GOIF09:09:14
9609281Rasmus KruseKFUM Örebro OK09:09:28
2115529Ellen CarlssonUlricehamns OK09:09:38
427800Simon SamuelssonTibro OK09:10:04
2087072Måns DahlbergAlmby IK09:10:22
24158Agnes HolmOK Tisaren09:10:56
2106298Majken NorbergIK Gandvik09:12:54
2106283Fahriya HassanIK Gandvik09:12:56
256642Joel GustafssonEds SK09:12:58
2107301Amanda JohanssonEds SK09:15:32
340603Kasper LindebergLindebygdens OK09:15:55
306738Benias PerssonGällstadbygdens SOK09:16:18
2126090Eskil NygårdOK Skogshjortarna09:18:27
7110129Simon FlintaFK Herkules09:18:58
24159Carl Wik GyllenstenFK Herkules09:20:26
302678Annie HaglundLindebygdens OK09:23:48
20801Wilmer AhltunAlmby IK09:31:21
21889Sune IsakssonAlmby IK09:31:37
407230Tyra HäggqvistKils OK09:40:14
15299Moa JohanssonOK Gisle09:41:03
244826Knut ErikssonBrattås CK09:54:16
2112231Alvin HogedalOK Alehof09:57:24
249472Nuriat DaidovaFellingsbro GOIF21:10:41
205282Maria HulterskogJönköpings OK
450634Knut HållgärdeGarphyttans IF
24150Jessica IsakssonAlmby IK
2095531Elin WiklundKvillebyns SK
2058787Elias ZitkaUlricehamns OK

U2

1 680 m, 197 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8429966Filip BergqvistIF Hagen08:29:41
450486Theo FredmanOK Skogshjortarna08:29:45
450612Gösta WallinSträngnäs-Malmby OL08:29:45
2078246Timmy De Groot BoersmaRydboholms SK08:29:46
15668Edvin NordlundIF Hagen08:29:58
1061029Simon WallmanOK Skogsvargarna08:30:02
2109201Esther AronstamOK Skogshjortarna08:30:14
46793Alice MalmborgBurseryds IF08:30:24
451937Isabella OkdahlFK Herkules08:30:28
2089259Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK08:30:37
29441Agnes SigfridssonBurseryds IF08:30:37
247847Elin SigfridssonBurseryds IF08:30:39
2095123Malte StenhagNässjö OK08:30:44
1100812Johannes BlomqvistBredareds IF08:30:49
448839Ella MannOK Skogsvargarna08:30:51
2093557Malin HelmerssonOK Skogsvargarna08:30:53
38554Wilma PåhlmanIstrums SK08:31:00
2119445Albin JohanssonOK Hällen08:31:05
23281Ingrid RosengrenUlricehamns OK08:31:11
2104389Gustav RamsinIstrums SK08:31:13
1415350Elin DjerfGarphyttans IF08:31:22
2095275Jonatan SahlénIF Hagen08:31:28
362002Meja SvenssonTibro OK08:31:36
433764Saga VersénTibro OK08:31:38
262829Johanna NylénSOK Träff08:31:39
2078250Sara NylénSOK Träff08:31:43
229294Molly ÅgesjöSOK Träff08:31:54
2107516Arvid WickmanTibro OK08:31:56
2123423Jeremiah BengtssonSträngnäs-Malmby OL08:32:06
448840Nellie JarlOK Skogsvargarna08:32:06
209168Nina HögrellJönköpings OK08:32:16
209163Tea SjöstedtJönköpings OK08:32:18
1518105Edvin JarlOK Skogsvargarna08:32:19
2088599Petter BergqvistGarphyttans IF08:32:30
1180514Emma SandelmarkOK Skogsvargarna08:32:30
450517Melker LöfFK Herkules08:32:42
1909431Petter Wik GyllenstenFK Herkules08:32:42
2077931Wilmer KarlssonFK Herkules08:32:43
2067119Kristoffer AtterlingGarphyttans IF08:32:56
2123600Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg08:33:00
23532Olof KarlssonFK Herkules08:33:08
2073396Elias OhlssonBrattås CK08:33:12
1919672Anton HernvallOK Skogsvargarna08:33:19
2054909Viktor HernvallOK Skogsvargarna08:33:19
2104343Alfred FeldtIK Gandvik08:33:52
452855Signe SetterbergRyda SK08:34:00
2058931Wictor WidegrenIK Gandvik08:34:06
23763Arwen JohanssonAskersunds OK08:34:07
2083955Axel LindénMullsjö SOK08:34:14
2093623Lydia LindénMullsjö SOK08:34:15
452549Melker JohanssonOK Skärmen08:34:17
449697Iris DahlbergGarphyttans IF08:34:47
450627Tova EdgrenGarphyttans IF08:34:50
2067115Klara KristianssonGarphyttans IF08:34:56
351094Selma MartanderTrollhättans SOK08:35:01
21353Elliot GrönlundAskersunds OK08:35:11
435919Elvira BernuddHjobygdens OK08:35:28
2088324Filip StåhlSävedalens AIK08:35:32
435920Hanna SvenssonHjobygdens OK08:35:33
1470425Sara SjöblomOK Klyftamo08:35:42
364881Sofia NystrandOK Klyftamo08:35:43
418032Kevin TollanOK Älgen08:35:49
427796Agnes BarkestamTibro OK08:37:12
43543Svante LiljaKFUM Örebro OK08:37:19
2104467Frans OlssonTolered-Utby Ol-klubb08:37:19
225683Alvin KarlssonRyda SK08:37:44
2063320Melvin NorbergerVänersborgs SK08:37:45
434125Zebulon AnderssonSOK Träff08:38:14
2119666Robin ForsbergAskersunds OK08:38:33
2095517Sven TholénOK Skogshjortarna08:38:52
22174Amanda MelanderAskersunds OK08:39:09
341930Moa HjalmarssonAskersunds OK08:39:11
2089027Tova ÖsterbergTidaholm SOK Sisu08:39:22
441592Albin GärdestamOK Älgen08:39:28
1353030Maja ZakariassonUddevalla OK08:39:32
262816Siri BjörkSOK Träff08:39:54
21284Vera IngulfSävedalens AIK08:40:16
1110939Einar RoessnerKvillebyns SK08:40:19
24247Hugo ZakariassonUddevalla OK08:40:29
2106159Lisa InghammarHestra IF08:40:31
7101031Leo BertsOK Alehof08:41:06
2041832Frank BaeckOK Nackhe08:41:08
438199Adam JohanssonOK Nackhe08:41:08
362005Esther TidströmTibro OK08:41:23
22209Oscar (Kevin) LundbyTjalve IF Norrköping08:41:41
1100305Alma AnderssonFK Herkules08:41:44
17350Alma CarlssonKFUM Örebro OK08:41:58
1022007Ingrid AnderssonFK Herkules08:42:05
362004Eskil VersénTibro OK08:42:18
449574John WadströmTibro OK08:42:22
1144191Emilia WängrothOK Skogshjortarna08:42:31
420048Milou AnderssonSOK Träff08:42:45
20921Iris PringleOK Orinto08:42:57
21403Angelika LjungmanSävedalens AIK08:43:04
263619William MetzIstrums SK08:43:04
2058230Astrid UhrbergBrattås CK08:43:22
2054960Kasper PalmestålOK Skogsvargarna08:43:25
1401354Teodor LindellOK Orion08:43:49
1401388Nanna SundelinOK Orion08:43:53
440931Linnea StrömqvistOK Orion08:43:55
2095125Rasmus WilhelmsonTjalve IF Norrköping08:44:04
1070613Arve BackelundFalköpings AIK OK08:44:19
1090918Annie LindkvistAlmby IK08:44:52
2077321Ella NylénÅmåls OK08:45:01
21370Tyra RaninTibro OK08:45:31
448688Evelina RosellOK Flundrehof08:45:35
1120809Oliver RunestavAlmby IK08:46:07
1340675Fredrick Stolt ÖstermanOK Skogsvargarna08:46:08
606002Max ErikssonKatrineholms OK08:46:18
448682Victor ErikssonOK Flundrehof08:46:54
431164Max ErikssonOK Flundrehof08:47:01
442216Eskil WallebäckLjungskile FK08:47:24
442278Vide JärnmarkLjungskile FK08:47:25
20042Noah ZakariassonUddevalla OK08:47:50
1888886Elin EdlingOK Älgen08:49:49
26310Love OlofssonOK Flundrehof08:51:23
1414493Mohamad NaheriFellingsbro GOIF08:51:29
1414480Mohamed Mahdi RezaiFellingsbro GOIF08:51:32
352928William AlfredssonOK Flundrehof08:51:50
2115572Elsa CarlbergAlmby IK08:52:41
306009Ludvig KransholmKFUM Örebro OK08:53:01
362024Vincent SamuelssonTibro OK08:53:16
330817Ismail BisarovFellingsbro GOIF08:53:33
2062746Ilham PsalilFellingsbro GOIF08:53:34
1414184Enam PsarilFellingsbro GOIF08:53:39
249475Amin BisarovFellingsbro GOIF08:53:45
1414494Samira LematovaFellingsbro GOIF08:53:47
1414489Falima LematovaFellingsbro GOIF08:53:56
452883Johanna AnderssonRyda SK08:54:05
2041818Albin SeverinssonOK Nackhe08:54:11
2041826Sebastian FrickOK Nackhe08:54:16
24007Ludvig BjärkebyOK Kullingshof08:54:21
20294Linnéa HaraldssonOK Kullingshof08:54:50
22299Saga LeeOK Kullingshof08:54:52
438164Elias ZederinOK Nackhe08:54:55
450519Saga TormenaFK Herkules08:55:01
1414477Zahra SadaatFellingsbro GOIF08:55:06
2062732Maja ErikssonFellingsbro GOIF08:55:08
205020Elma StraussNyköpings OK08:55:51
226955Max CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb08:55:56
22402Sigrid EdensvärdOK Kullingshof08:56:23
9100415Gustaf IngelsboOK Tranan08:56:49
2126212Melker ÖstbergIK Uven08:56:55
1560006Alice Rahm BjernstrandOK Skogsvargarna08:57:31
28679Vide FlinkFjärås AIK08:57:42
423236Tyra FlinkFjärås AIK08:57:44
345138Albin PåvelssonOK Kullingshof08:57:50
2067147Alexander JohanssonOK Gipen08:59:11
208684Lovisa KristianssonTrollhättans SOK08:59:17
7206298Teo PalmérUlricehamns OK08:59:45
20486Alicia MelanderAskersunds OK08:59:54
448911Oskar GustafssonTrollhättans SOK09:00:31
1660626Ida SylvanVänersborgs SK09:00:50
25022Kevin Angberg JohnsonLindebygdens OK09:01:45
1414187Alva WretenbergFellingsbro GOIF09:02:10
26892Tuva TammiFellingsbro GOIF09:02:12
242440Lovisa SamuelssonTibro OK09:03:52
21760Ture CarlssonKFUM Örebro OK09:05:42
23902Hjalmar BrostedtFK Herkules09:07:43
450511Ivar JonebringFK Herkules09:07:45
1091112Selma LeonTrollhättans SOK09:07:56
1941310Olle BlomqvistMarkbygdens OK09:07:58
438488Melwin LennartssonMarkbygdens OK09:08:01
1416211Isak BergmanFellingsbro GOIF09:09:04
2095446Stina KlintefeltLidköpings VSK09:09:16
450514Alice SandeliusFK Herkules09:09:58
207271Tova HolmstrandArboga OK09:10:03
26897Bozigid DaidovFellingsbro GOIF09:10:33
249235Nils HögIK Gandvik09:11:35
2104341Astrid AhlgrenIK Gandvik09:11:36
245145Vera PetterssonIK Gandvik09:11:41
2104068Gabriel SandbergFalköpings AIK OK09:14:23
43777Loh LagervikNyköpings OK09:15:14
8100420Alfons RingdahlNyköpings OK09:17:08
2075289Rasmus LindénUddevalla OK09:17:15
2075196Måns LindénUddevalla OK09:17:34
2106118Meja StridOK Landehof09:18:15
2087221Tilde StridOK Landehof09:18:16
1843247Leni AnderssonArboga OK09:20:04
24489Jonathan LarssonOK Nackhe09:20:37
22830Viktor LarssonOK Nackhe09:20:51
446020Elvira GötlinKFUM Örebro OK09:21:19
1090728Amanda SidebyGöteborg-Majorna OK09:23:45
7100216Elsa NorwaldOK Tor09:27:28
243218Alice NorwaldOK Tor09:27:33
427773Gustaf GradTibro OK09:30:32
362030Astrid GradTibro OK09:30:44
362013Stina GradTibro OK09:30:46
2087143Vidar FritzsonUlricehamns OK09:38:07
500600Minna KvarndalUlricehamns OK09:38:12
1100827Isak WarvelinLånghundra IF09:39:07
2112582Astrid CarlbergAlmby IK09:40:29
26474Nils ErikssonBrattås CK09:54:52
449656Sofia EricssonGarphyttans IF
26891Rashid GadamorovFellingsbro GOIF
448681Clara HallOK Flundrehof
2058788Oskar ZitkaUlricehamns OK

Öppen 0

1 040 m, 293 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
436052Annika Repo WallmanOK Skogsvargarna08:30:05
2041837Anna BaeckOK Nackhe08:42:12
25850Setayesh SadaatFellingsbro GOIF08:55:06
345136Teresa KaliskyRyda SK09:56:10
9999999Selma AbdualimFellingsbro GOIF
9999999Maryam AbduhaliimFellingsbro GOIF
225691Viktor AhlbergRyda SK
208450Bodil AhlströmTrollhättans SOK
9999999Maria AirimanOK Älgen
9999999Wilma AirimanOK Älgen
Jennie AkabobiLindebygdens OK
9999999Musa AkhmadovFellingsbro GOIF
9999999Marielle AlfredssonOK Flundrehof
9999999Mellanie AlfredssonOK Flundrehof
9999999Oliwer AlfredssonOK Flundrehof
9999999Patrik AlfredssonOK Flundrehof
9999999Sara AlfredssonLindebygdens OK
9999999Carina AnderssonUlricehamns OK
403888Daniel AnderssonOK Klyftamo
248563Ida AnderssonOK Klyftamo
9999999Johan AnderssonArboga OK
9999999Linda AnderssonFK Herkules
47274Magnus AnderssonOK Älgen
9999999Mattias AnderssonOK Skogsvargarna
9999999Mikael AnderssonArboga OK
8050376Niklas AnderssonTrollhättans SOK
9999999Per Arne AnderssonLindebygdens OK
9999999Tomas AnderssonIstrums SK
306823Mats AndrénTibro OK
9999999Erland ArvidssonIF Rigor
1231075Jenny ArvidssonBrattås CK
9999999Marita ArvidssonIF Rigor
7050815Oscar AskrothKFUM Örebro OK
15890Thomas AsplundOK Skogsvargarna
9999999Henning BaeckströmFellingsbro GOIF
9999999Henrik BarkestamTibro OK
9999999Jenny BarkestamTibro OK
9999999Rasmus BarkestamTibro OK
9999999Zsuzsa BartikSävedalens AIK
1996877Annika BengtssonOK Alehof
9999999Mats BengtssonOK Orinto
740819Jakob BergKFUM Örebro OK
730314Björn BergqvistGarphyttans IF
9999999Johan BergqvistGarphyttans IF
9999999Mona BergqvistGarphyttans IF
9999999Daniel BjernstrandOK Skogsvargarna
2089065Emma BlanckBrattås CK
Peter BlomqvistMarkbygdens OK
9999999Camilla BohmanIF Hagen
2089058Fredrika BursellBrattås CK
9999999Angelica BurvallOK Orinto
9999999Anna CarlbergAlmby IK
9999999Ingrid CarlbergAlmby IK
9999999Anders CarlssonKvillebyns SK
1300225Elin CarlssonKFUM Örebro OK
9999999Sara CarlssonUlricehamns OK
1061007Therese DahlströmOK Alehof
9999999Djamila DaidovaFellingsbro GOIF
9999999Per-Anders DanielssonOK Älgen
9999999Anders DegermanGamleby OK
9999999Christian DjerfGarphyttans IF
9999999Ellen DuivenvoordenMariestads FK
9999999Khasan DzhoutkhanovFellingsbro GOIF
429867Lucas EdlingOK Älgen
9999999Marie EdlingOK Älgen
244260Jörgen EdvardssonHjobygdens OK
204436Josefin EhrnborgOK Bävern
9999999David EliassonOK Orinto
27503Mats EliassonFK Friskus-Varberg
449839Sandra EliassonOK Orinto
9999999Åsa EliassonGarphyttans IF
429864Amanda EmmesjöOK Älgen
47290Andreas EmmesjöOK Älgen
9999999Veronika EmmesjöOK Älgen
2104363Elize EngdahlOK Skogshjortarna
2067141Terése EricssonGarphyttans IF
9999999Camilla ErikssonOK Flundrehof
9999999Helen ErikssonOK Flundrehof
2067132Johan ErikssonGarphyttans IF
9999999Magnus ErikssonOK Flundrehof
9999999Maria ErikssonTidaholm SOK Sisu
9999999Martin ErikssonFellingsbro GOIF
9999999Mattias ErikssonOK Flundrehof
9999999Örjan ErikssonOK Skogsvargarna
9999999Britta FlorénIF Rigor
9999999Lisa FlorénIF Rigor
9999999Anna-Karin ForsengLjungskile FK
9999999Johanna ForslundKristinehamns OK
9999999Hava GadamorovaFellingsbro GOIF
9999999Leila GadamorovaFellingsbro GOIF
446165Camilla GraadIF Rigor
9999999Anna GradTibro OK
9999999Kenneth GradTibro OK
9999999Ester GranforsOK Landehof
9999999Nina GumaeliusTibro OK
9999999Örjan GustafssonLindebygdens OK
Henrik GustavssonDegerfors OK
Veronika GustavssonHjobygdens OK
9999999Johanna GärdestamOK Älgen
446020Erik GöthlinKFUM Örebro OK
229672Mikael HaablaheLerums SOK
247868Anna HagstrandBurseryds IF
9999999Carina HallOK Flundrehof
9999999Sharifeh HamidiFellingsbro GOIF
9999999Zehra HamidiFellingsbro GOIF
9999999Anna HasselrotOK Flundrehof
9999999Kristina HellströmÅmåls OK
9999999Ann Sofie HernvallOK Skogsvargarna
9999999Anna HertzogGamleby OK
780610Jonas HogedalVänersborgs SK
9999999Lisa HolgerssonUlricehamns OK
9999999Daniel HolmTidaholm SOK Sisu
229686Jonas HolstHjobygdens OK
9999999Erik HåkanssonOK Landehof
9999999Åsa HåkanssonOK Landehof
9999999Alwin HärströmFalköpings AIK OK
451933Erik HöglindFK Herkules
9999999Mattias IngvarssonFK Herkules
9999999Mikael JanssonGarphyttans IF
16208Tomas JanssonHjobygdens OK
36366Frida JohanssonOK Nackhe
9999999Gunnar JohanssonOK Skogsvargarna
9999999Mikael JohanssonJönköpings OK
9999999Sven-Åke JohanssonOK Skogsvargarna
9999999Åsa JohanssonGarphyttans IF
9999999Åsa JohanssonTidaholm SOK Sisu
9999999Anders JonebringFK Herkules
9999999Björn JosefssonIstrums SK
Linda JönssonOK Skogshjortarna
9999999Anders KarlssonOK Tor
302306Christina KarlssonOK Tor
9999999Lise-lott KarlssonRyda SK
9999999Tobias KarlssonRyda SK
451939Anders KlerforsFK Herkules
244186Emma KlingbergLjungskile FK
9999999David KlintenbergKFUM Örebro OK
248960Emma KraftAlmby IK
9999999Camilla KratzTjalve IF Norrköping
8100400Martina KvarndalUlricehamns OK
9999999Jasmin KällbergOK Skogsvargarna
7905301Michaela KällstrandÅmåls OK
9999999Bryan LambertOK Orinto
999999Beatrice LangenbachOK Nackhe
9999999Helena LantzOK Flundrehof
999999Jenny LarssonIstrums SK
9999999Maria LarssonMariestads FK
Marie LarssonOK Nackhe
Mats LarssonOK Nackhe
9999999Mats LarssonTrollhättans SOK
25631Åke LarssonIstrums SK
9999999Salima LematovaFellingsbro GOIF
9999999Samira LematovaFellingsbro GOIF
9999999Zemfira LematovaFellingsbro GOIF
1040675Anna LeonTrollhättans SOK
9999999Mikael LevinssonTidaholm SOK Sisu
9999999Susanna LevinssonTidaholm SOK Sisu
9999999Kristin LiljaKatrineholms OK
9999999Mathias LiljaKFUM Örebro OK
9999999Jörgen LindebergLindebygdens OK
Kenneth LindénMullsjö SOK
9999999Mikael LindmarkJönköpings OK
7990416Amelia LundinOK Hällen
9730822Konny LundinOK Hällen
9730609Mona LundinOK Hällen
9999999Lars LöfFK Herkules
9999999Dinara MagomedovaFellingsbro GOIF
2107146Daniel MannOK Skogsvargarna
9999999John MartinssonFellingsbro GOIF
1070276Petra MartinssonAlmby IK
9999999Mariam MedovaFellingsbro GOIF
2095481Mikael MellegårdLidköpings VSK
9999999Eva MoqvistLerums SOK
204663Per-Göran MånssonSödertälje-Nykvarn OF
449652Peter MårtenssonGarphyttans IF
1680930Ismo MäkirantaFellingsbro GOIF
9999999Reza NaderiFellingsbro GOIF
402937Erik NilssonGarphyttans IF
9999999Maria NilssonÅmåls OK
1418172Stefan NordinUlricehamns OK
9999999Vibecke NordinOK Skogsvargarna
9999999Anna NoringVästerås SOK
9999999Henric NyborgOK Orinto
9999999Maria NyborgOK Orinto
9999999Karin NygrenOK Flundrehof
9999999Kenneth NygrenOK Flundrehof
417725Fredrik NykvistSäffle OK
2095509Harriet NymanOK Gipen
9701102Johan OckbornTrollhättans SOK
9790324Veronica OckbornTrollhättans SOK
9999999Per OkdahlKlubblös
9999999Marcus OlaussonOK Skogsvargarna
26315Linda OlofssonOK Flundrehof
9999999Martin OlofssonOK Flundrehof
9999999Anders OlssonFK Herkules
9999999Marika OlssonÅmåls OK
1470460Vilhelmina OrnelidOK Klyftamo
9999999Hedine PalmestålOK Skogsvargarna
9999999Karin PantzarOK Skogsvargarna
9999999Anna Pehkonen GudmundssonOK Flundrehof
9999999Elna Pehkonen GudmundssonOK Flundrehof
9999999Jon Pehkonen GudmundssonOK Flundrehof
9999999Jani PehkonenOK Flundrehof
9999999Chona Perez HallOK Skogsvargarna
Andreas PerssonFrämmestads IK
2089061Maria PerssonBrattås CK
28465Agnes PetterssonSävedalens AIK
9999999Thomas PetterssonLerums SOK
9999999Anders PåhlmanIstrums SK
9999999Norya QolamiiFellingsbro GOIF
9999999Maria RadakovitsSödertälje-Nykvarn OF
9999999Emil RaninTibro OK
9999999Lisa RaninTibro OK
9999999Daniel ReteliusLindebygdens OK
9999999Hanna ReuteråsTjalve IF Norrköping
26089Olivia ReuteråsTjalve IF Norrköping
9999999Beatrice RingdahlNyköpings OK
7887887Tobias RingströmOK Landehof
9999999Rosa RosengrenUlricehamns OK
9999999Valentina RosengrenUlricehamns OK
9999999Camilla RudmarkerTidaholm SOK Sisu
9999999Jenny RybergMariestads FK
9999999Aisha SadaatFellingsbro GOIF
9999999Nabileh SadaatFellingsbro GOIF
9999999Sadaf SadaatFellingsbro GOIF
9999999Linda SahlströmTidaholm SOK Sisu
9999999Joakim SandbergKöping-Kolsva OK
9999999Maricha SandbergKöping-Kolsva OK
9999999Carl SandeliusFK Herkules
9999999Jenny SandeliusFK Herkules
9999999Johan SandstedtTidaholm SOK Sisu
Carl-Christian SchmiterlöwHjobygdens OK
9999999Mehrona SekandariFellingsbro GOIF
1014407Andreas SjögrenTidaholm SOK Sisu
9999999Jeanette SjölinFK Friskus-Varberg
730622Ola SkeppSävedalens AIK
2101652Christer SkoglundUlricehamns OK
9999999Anna SmedbergUlricehamns OK
9999999Daniel SmithOK Flundrehof
9999999Linn StalebrantGamleby OK
9999999Eva-Lena StenbergTidaholm SOK Sisu
9999999Sofia StenbergTidaholm SOK Sisu
439924Frida StigssonTrollhättans SOK
9999999Hans StodellGamleby OK
9999999Peter StrömdahlOK Skogsvargarna
9999999Sten-Åke SvenssonOK Flundrehof
9999999Åsa SvenssonGamleby OK
231166Folke SöderlundUlricehamns OK
25703Julia SöderlundUlricehamns OK
9999999Vilmer SöderlundUlricehamns OK
9999999Ditte TammiFellingsbro GOIF
9999999Mika TammiFellingsbro GOIF
452895Louise ThorssonRyda SK
9999999Klara ToftIstrums SK
9999999Mats TofténSOK Träff
9999999May TollanOK Älgen
9999999Tilde TollanOK Älgen
9999999Elsa TormenaFK Herkules
9999999Robert TormenaFK Herkules
2107567Mathias TörnblomOK Alehof
9999999Simon WadströmTibro OK
9999999Anna WallebäckLjungskile FK
9999999Godfried van AgthovenMariestads FK
9999999Idrunn van AgthovenMariestads FK
47296Klas WestbergOK Älgen
9999999Niclas WesterbergIF Hagen
9999999Maria VestmanAlmby IK
Johan WetterVästerås SOK
9999999Louise ViborgLindebygdens OK
1418139Julia ViertelVästerås SOK
9999999Malin WiklundKvillebyns SK
9999999Martin WiklundKvillebyns SK
9999999Kajsa WilhelmsonTjalve IF Norrköping
9999999Peter WilhelmssonOK Skogsvargarna
9999999Lisa WisslerFK Herkules
9999999Ulf ViströmKatrineholms OK
9999999Calle Von RosenIstrums SK
9999999Matilda Von RosenIstrums SK
Chinga WongTrollhättans SOK
Viktor WängrothOK Skogshjortarna
25700Jenny WärnOK Skogshjortarna
Mattias WärnOK Skogshjortarna
9999999Anna-Sara ZakariassonUddevalla OK
9999999Per ZakariassonUddevalla OK
9999999Fredrik ZellmanFK Boken
9999999Gunilla ZellmanFK Boken
9999999Fredrik ZitkaUlricehamns OK
9999999Linda ZitkaUlricehamns OK
452366Christer ÖbergGamleby OK
9999999Linda ÖstbergIK Uven
9999999Magnus ÖstbergIK Uven
9999999Björn ÖsterbergOK Klyftamo
248578Caroline ÖsterbergOK Klyftamo
9999999Niklas ÖsterbergTidaholm SOK Sisu

Öppen 1

1 490 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
247807Pilawan Meo ChangpuBurseryds IF08:29:47
362046Jonas SigfridssonBurseryds IF08:29:50
19528Kerstin LarssonOK Skogshjortarna08:35:06
2128510John-Erik NilssonOK Orion08:35:40
343529Moa WilhelmssonOK Hedströmmen08:41:09
423464Julia ForsbergAskersunds OK08:43:37
423470Annika ForsbergAskersunds OK08:43:38
423462Patrik ForsbergAskersunds OK08:43:41
228008Emelie AnderssonGarphyttans IF08:43:48
449657Therese LarssonGarphyttans IF08:43:49
208017Pelle EklundOK Tylöskog08:45:07
264862Robert EklundOK Tylöskog08:45:09
2052695Alva JohanssonOK Tor08:47:36
2107160Celine BodinGällstadbygdens SOK08:50:57
2107525Olof ÅkessonOK Orion08:51:13
2107522Ottilia ÅkessonOK Orion08:51:15
344222Theresa LinderothIF Hagen08:55:12
23618Kevin LennartssonMarkbygdens OK08:58:11
1416215Jonatan VånsjöArboga OK09:02:13
7602262Anna RothzénOK Gisle09:05:43
17125Maria RosanderSOK Aneby09:05:44
440922Emily ArvmyrenOK Orion09:06:23
7504103Mattias ArvmyrenOK Orion09:06:28
417724Katarina ThorellSäffle OK09:09:44
342685Charlotta JernbroSäffle OK09:09:47
248520Bosse HaraldssonSäffle OK09:09:49
248596Jan ThorellSäffle OK09:09:51
2123837Monica KällbergOK Skogsvargarna09:10:31
36888Johan RosanderSOK Aneby09:14:49
2077470Henrik RothzénOK Gisle09:14:50
2079694Caroline FalkanderSOK Träff09:31:08
700419Henric BrohedeOK Tyr09:33:51
650110Maud GustafssonOK Skogsvargarna09:33:57
24377Alexander MetzIstrums SK09:34:24
452140Mika StenssonNyköpings OK09:36:15
580022Algot StenssonNyköpings OK09:36:18
580006Malin LindNyköpings OK09:36:21
452531Evelina NilssonOK Orion09:37:36
435810Niclas JorehedOK Gipen09:42:29
24237Anders HaraldssonOK Kullingshof09:58:28
2115883Katrin HolmstrandArboga OK10:01:06
1070904Emma FlinkOK Orion
1831006Jenny FlinkOK Orion
417708William HaraldssonSäffle OK
21103Cecilia NiklassonAskersunds OK
27090Henik NiklassonAskersunds OK
20235Daiga StraussNyköpings OK
1999007Maria ZaninottiGamleby OK

Öppen 3

1 690 m, 170 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2107333Pär WiklundVästerås SOK08:30:25
451105Bibbi GustafssonOK Gipen08:30:29
2052747Hampus TrybomLidköpings VSK08:30:35
1981092Britta ErikssonÅmåls OK08:30:38
23896Erika MelanderAskersunds OK08:30:50
21862Tommy MelanderAskersunds OK08:30:51
24367Anna WikFK Herkules08:30:55
9201646Erica LaineDegerfors OK08:30:58
2087076Alma WickmanTibro OK08:31:19
433663Karin EngqvistOK Flundrehof08:32:22
433662Isa EngqvistOK Flundrehof08:32:25
433656Agnes EngqvistOK Flundrehof08:32:27
14676Camilla OlssonSävedalens AIK08:32:53
2052773Barbro KjellmanLidköpings VSK08:33:04
2052776Gustav KjellmanLidköpings VSK08:33:07
2107330Pia WiklundVästerås SOK08:33:46
26290Jan BruneflodOK Gipen08:34:50
304055Karin LundquistAskersunds OK08:35:44
29433Evelina HärströmFalköpings AIK OK08:37:15
450672Matthias DahlbergGarphyttans IF08:37:55
229668Kristin HaablaheLerums SOK08:38:04
2058887Erik VerhagenOK Orinto08:38:07
1770410Louise ModénVänersborgs SK08:39:04
2052734Isabell HultLidköpings VSK08:39:11
433737Daniel AxelssonOK Nackhe08:39:17
433738Gustav AxelssonOK Nackhe08:39:21
2041849Linnéa AxelssonOK Nackhe08:39:27
2041835Helena AxelssonOK Nackhe08:39:30
21794Johan AkillesIstrums SK08:39:35
2067109Saara NummelinGarphyttans IF08:39:41
446064Ulrika EnerothTidaholm SOK Sisu08:39:59
1410851Tuffi TiareNässjö OK08:41:16
47275Anna JakobssonOK Älgen08:42:44
429979Anette TanhuaIstrums SK08:42:44
440799Mattias SamuelssonNAIS Orienteringsklubb08:43:59
9770128Linda HedströmOK Bävern08:44:16
225339Åsa ErikssonOK Bävern08:44:17
231361Maria KarlssonOK Bävern08:44:19
22984Fanny AhlrikFalköpings AIK OK08:46:32
44561Elin WesterlundHerrljunga SK Skid o OL08:47:04
441856Miriam BengtssonHerrljunga SK Skid o OL08:47:05
520316Ida ErikssonKatrineholms OK08:47:11
239552Robin CarlbomUlricehamns OK08:47:49
408760Linda CarlbomUlricehamns OK08:47:51
429986Isac TanhuaIstrums SK08:48:01
435923Laila EkmarkHjobygdens OK08:48:34
435901Alice EkmarkHjobygdens OK08:48:46
435902Linnea EkmarkHjobygdens OK08:49:09
352082Hanna ArnessonLindebygdens OK08:49:27
2057236Lena TornéusSävedalens AIK08:49:43
8627211Emelie HagmanOK Orinto08:50:06
2073369Karin LagergrenBrattås CK08:51:13
249453Veronica GustavssonFellingsbro GOIF08:51:44
2062765Wilma ForsbergFellingsbro GOIF08:51:48
1414190Hans ForsbergFellingsbro GOIF08:51:49
451494Martina BengtssonFK Friskus-Varberg08:52:21
2066550Liz BrennanSödertälje-Nykvarn OF08:53:45
99999999Simon MagnerfeltFalköpings AIK OK08:54:29
1661205Carina SåbyOK Flundrehof08:55:15
2104397Ann-Sofie EngdahlOK Skogshjortarna08:55:58
1570425Roland KarlssonSOK Träff08:56:01
1092200Linda SlagbrandVästerås SOK08:56:28
243704Catharina ModOK Milan08:56:37
244066Bengt HogedalOK Gipen08:57:54
2093572Lise-Lott AhlstedtÅmåls OK08:59:13
25101Sara AnderssonVänersborgs SK08:59:16
364879Jan-Erik NystrandOK Klyftamo08:59:22
25608Per StrandhagIstrums SK08:59:27
442297Tåve JärnmarkLjungskile FK08:59:44
23071Jesper FritzsonUlricehamns OK08:59:53
22319Jarmo VakkuriNyköpings OK09:00:16
23454Jonatan VakkuriNyköpings OK09:00:18
21018Anna LundellNyköpings OK09:00:20
452599Hanna HanssonOK Skärmen09:00:24
46786Håkan EnocssonBurseryds IF09:00:35
24423Susanne GrönlundAskersunds OK09:00:47
330856Patrik DahlbergJönköpings OK09:01:37
1416200Cajsa VånsjöArboga OK09:01:59
1626839Maria PeterssonIK Ymer09:02:20
443759Sofia HidlingOK Orion09:02:46
1791117Ylva DoeringGarphyttans IF09:03:11
1800221Titti DahlgrenNyköpings OK09:03:55
249429Saga TammiFellingsbro GOIF09:04:18
754668Alice EinarssonBrattås CK09:04:35
2089070Sabina KernBrattås CK09:04:36
2119618Ulf-Björn RönnFK Friskus-Varberg09:04:49
7110190Maria EinarssonBrattås CK09:04:57
29870Jessica StrandhagIstrums SK09:05:07
9020624Ebba RosanderSOK Aneby09:06:02
248592Tuva AnderssonSäffle OK09:06:34
209555Linnéa HaraldssonSäffle OK09:06:35
417720Felicia ThorellSäffle OK09:07:05
23909Vuk RadakovitsSödertälje-Nykvarn OF09:07:12
1429563Jenny HallenekSträngnäs-Malmby OL09:07:31
1680113Lena AxelssonÅmåls OK09:07:43
20277Ben AronstamOK Skogshjortarna09:07:49
9201635Kenneth FahlanderDegerfors OK09:08:15
409328Mårten BremerMariestads FK09:08:18
22410Jessika PeterssonNyköpings OK09:10:52
2093576Sumali SkottÅmåls OK09:11:57
2123430Annika EkdahlSävedalens AIK09:12:24
451950Colin AxelssonJönköpings OK09:12:29
2132187Camilla MalmborgBurseryds IF09:12:38
1932111Tobias ErikssonÅmåls OK09:13:19
228056Anette HållgärdeGarphyttans IF09:13:51
1426993Camilla DjerfGarphyttans IF09:13:52
17803Emma PalmérJönköpings OK09:14:02
2109390Charlotta VinkOK Gipen09:15:21
2079695Stefan BjörkSOK Träff09:16:13
304049Tomas JohanssonAskersunds OK09:16:37
7206818Jessica WallinSträngnäs-Malmby OL09:17:54
1670108Lena JohanssonIFK Sävsjö09:18:18
409458Sofia HärdvallAskersunds OK09:18:46
452571Morgan KarlssonOK Skärmen09:18:53
444598Helmina PallhedGarphyttans IF09:19:45
2119786Stephanie BaidaUlricehamns OK09:19:47
437355Anna-Karin VånsjöArboga OK09:20:00
227710Kristina HasselboSträngnäs-Malmby OL09:20:16
2095274Tobias ErikssonOK Skärmen09:21:13
452542Olafur BragasonOK Skärmen09:21:15
345317Tomas JohanssonOK Skärmen09:21:18
2095543Magnus Augustsson RoessnerKvillebyns SK09:21:23
22641Inger LindénMullsjö SOK09:21:27
2072745Viktoria FredrixonOK Skogshjortarna09:21:32
2054955Karin PantzarOK Skogsvargarna09:22:14
352080Marie-Helen HaglundLindebygdens OK09:23:46
330805Malin SonnerfjordJönköpings OK09:24:20
22423Jessica LundbyTjalve IF Norrköping09:24:30
434092Katarina LampaIF Rigor09:24:52
1310577Sofia RunestavAlmby IK09:25:45
22155Karin JanssonOK Skogshjortarna09:25:48
449663Ulrika AppelgrenTrollhättans SOK09:25:54
7449526Camilla AleniusNyköpings OK09:27:27
2095550Mona GustafssonOK Gipen09:27:37
2077314Mikael KarlssonÅmåls OK09:27:50
234418Andreas AnderssonOK Bävern09:31:58
2107348Anna HögbergOK Tranan09:32:18
1160477Jonas RunestavAlmby IK09:32:56
2112351Karin InghammarHestra IF09:33:02
341920Ida TornestrandSäffle OK09:34:04
417716Pontus TornestrandSäffle OK09:34:05
417717Philip JanssonSäffle OK09:34:07
345263Thomas JanssonSäffle OK09:34:10
342722Yenny JanssonSäffle OK09:34:11
2067199Monica JohanssonOK Gipen09:34:31
23557Patrik GrönlundAskersunds OK09:35:04
24647Carl Mikael StraussNyköpings OK09:35:39
234645Pernilla EklundOK Tylöskog09:36:07
302278Katarina VestinOK Tor09:36:38
7203747Tomas Johansson WickströmOK Tor09:36:43
690208Katarina OlssonOK Tor09:36:46
7203742Linda WickströmOK Tor09:36:51
24044Helen KarlssonLerums SOK09:38:23
1422646Edith SmedbergUlricehamns OK09:40:16
2087003Tindra HolgerssonUlricehamns OK09:40:17
1423487Emma NivertFK Herkules09:43:05
417718Ellen KringstadSäffle OK09:43:36
2067188Sven JohanssonOK Gipen09:49:26
23708Matilda FritzsonUlricehamns OK09:54:01
343781Magnus KarlssonAskersunds OK09:55:40
20161Jenny KarlssonAskersunds OK09:55:44
821221Louise BlomqvistBredareds IF
441952Karin HolmgrenGamleby OK
2095381Sofie KlintefeltLidköpings VSK
433607Kristina MagnerfeltFalköpings AIK OK
42867Ida SanderOK Milan
362045Ann SigfridssonBurseryds IF
450665August WeissLånghundra IF
343502Daniel WilhelmssonOK Hedströmmen
435812Arnoud VinkOK Gipen

Öppen 5

1 840 m, 169 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
450483Gunilla FredmanOK Skogshjortarna08:29:46
2095544Johan NymanOK Gipen08:30:15
26622Jörgen NymanOK Gipen08:30:23
1400602Fredrik HallenekSträngnäs-Malmby OL08:30:26
427950Ulrik CarlssonGarphyttans IF08:30:31
400068Helene NilssonIF Start08:30:37
2126126Fredrik ThapperVästerås SOK08:30:45
1209063Katarina LindénUddevalla OK08:33:50
2060755Ronny RundbladFrämmestads IK08:35:14
2083783Carina WahllöfFrämmestads IK08:35:34
449692Marius DahlbergGarphyttans IF08:36:03
340624Nina GrönborgLindebygdens OK08:37:05
1450943Hanna SamuelssonFalköpings AIK OK08:37:38
2067181Karuna DahlbergGarphyttans IF08:37:52
433763Therese WadströmTibro OK08:38:02
362003Julia VersénTibro OK08:38:06
441135Elin HäggqvistKils OK08:38:26
342728Pia AnderssonVästerås SOK08:38:29
2052735Ronnie HultLidköpings VSK08:39:13
2115560Emma AnderssonIstrums SK08:39:32
970425Felix LuksTjalve IF Norrköping08:39:58
7030618Lisa KlarTidaholm SOK Sisu08:40:21
343541Anders AnderssonOK Hedströmmen08:41:15
9201638Eva-Lill BregenfurIK Vikings OK08:42:45
239365Gustav CarlssonKvillebyns SK08:43:58
2131912Anna GerhardtBrattås CK08:44:54
7501261Niklas DoeringGarphyttans IF08:45:09
19272Bengt AnderssonIK Gandvik08:45:53
448895Harald SöderlundOK Skogsvargarna08:47:14
2132161Camilla SvenssonBurseryds IF08:47:20
343579Maria JaxnerOK Hedströmmen08:47:55
9201649Nellie LaineDegerfors OK08:47:59
41455Anna KarlqvistTjällmo-Godegårds OK08:48:21
2048702Hannah FovaeusSävedalens AIK08:48:33
2052760Charlotte BackmanLidköpings VSK08:49:07
2087220Bodil LjungkvistOK Alehof08:49:12
2800368Lars EkmarkHjobygdens OK08:49:39
450642Karin SandqvistVästerås SOK08:49:42
2078054Susanne ArneborgUlricehamns OK08:49:53
1470424Anna GustafssonTrosabygdens OK08:50:07
243370Pernilla NorwaldOK Tor08:50:36
2104143Pia NilssonHalmstad OK08:51:44
33540Walter BodinGällstadbygdens SOK08:51:51
1414161Emma RingabyFellingsbro GOIF08:52:17
2088328Christina StåhlSävedalens AIK08:52:44
24616Johnnie PringleOK Orinto08:52:57
306010Catharina KransholmKFUM Örebro OK08:53:45
1270313Matilda TörngrenTolered-Utby Ol-klubb08:53:51
449794Camilla Molina MugaFalköpings AIK OK08:54:29
2104195SOILE BRUNBERGNyköpings OK08:54:44
306540Charlie LagervikNyköpings OK08:54:59
1713682Peter AnderssonOK Skogsvargarna08:55:09
450006Karin SundhFjärås AIK08:55:30
2067161Göran FredrikssonGarphyttans IF08:55:32
1890429Martin EricssonOK Flundrehof08:55:42
1555012Eric ÅstrandFalköpings AIK OK08:55:48
1710614Leif BlomqvistBredareds IF08:55:52
441549Ida JohannessonFrölunda OL08:56:11
15129Sara WernerssonFrölunda OL08:56:13
443378Ulrika JohannessonFrölunda OL08:56:31
441540Saga TattiOK Älgen08:57:01
2126129Hanna LiljaOK Älgen08:57:04
47284Jonathan LiljaOK Älgen08:57:06
9010214Matilda RundqvistOK Nackhe08:57:33
2107167Helena RothamelTolered-Utby Ol-klubb08:57:36
23240Johan KarlssonLerums SOK08:57:38
231067Rikard FlinkFjärås AIK08:58:13
450513Jessika LöfFK Herkules08:58:15
451082Anna BertsOK Alehof08:58:24
9810614Marika HallOK Bävern08:58:52
436100Alma GullbrandIF Hagen08:59:32
1414162Johan WretenbergFellingsbro GOIF08:59:49
248280Lena FlinkFjärås AIK09:00:23
2125979Patrik WisslerFK Herkules09:00:35
9800222Mikael HallOK Bävern09:00:39
2095134Jörgen StenhagNässjö OK09:01:29
9201640Erik LaineDegerfors OK09:03:28
1030830Anna WesterlundNyköpings OK09:03:50
419735Olof KnutssonOK Kullingshof09:04:15
2119723Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg09:04:19
212522Stefan JärvallNyköpings OK09:05:59
2067108Fredrik EliassonGarphyttans IF09:06:51
113982008Johannes ÄngHagaby GoIF Örebro09:06:54
22926Anna JonebringFK Herkules09:07:50
352419Cecilia SahlstedtSol Tranås09:08:01
352409Fredric SahlstedtSol Tranås09:08:03
23407Camilla EkendahlKlubblös09:08:10
11042Lukas EkendahlKlubblös09:08:11
260902Lilja EkendahlKlubblös09:08:20
442121Linnea NyströmTolered-Utby Ol-klubb09:08:22
429869Anton TattiOK Älgen09:08:37
441557Malva TattiOK Älgen09:08:39
441507Anna TattiOK Älgen09:08:41
854545Isak EinarssonBrattås CK09:08:44
2119337Katrin PellméStenungsunds OK09:08:47
433734Therese BlomOK Nackhe09:09:05
2073390Tomas AlexanderssonBrattås CK09:09:20
2088329Olof StåhlSävedalens AIK09:09:44
426246Sara LindgrenLidköpings VSK09:10:22
20830Kristina KarlssonFK Herkules09:10:48
2119706Jonny KällbergOK Skogsvargarna09:10:54
2073372Mats OhlssonBrattås CK09:11:22
2059006Per-Martin BjöremarkFjärås AIK09:11:33
22735Lars KarlssonFK Herkules09:11:40
26081Fredrik IllnerTjalve IF Norrköping09:12:15
2093552Mikael NilssonÅmåls OK09:13:13
1426980Glen NivertFK Herkules09:13:53
2041829Fabio RondiniOK Nackhe09:14:07
20634Christer PihlGamleby OK09:15:17
244152Malena DernfalkVästerbergslagens OL09:15:33
449685Christina FredrikssonGarphyttans IF09:15:38
19433Helen LindkvistAlmby IK09:15:47
7509160Anna HedinNyköpings OK09:16:06
2112245Anni HogedalOK Alehof09:16:31
440911Anna MyrénOK Orion09:16:49
1081226Gabriel ThörnbladOK Flundrehof09:17:18
205046Kristina JärvallNyköpings OK09:19:33
7886688Berkley StaggOK Skogsvargarna09:19:40
263320Olle ArnessonLindebygdens OK09:19:45
2041862Malin AnderIstrums SK09:20:06
22166Jonas LindbergOK Tisaren09:20:09
2073361Caroline OhlssonBrattås CK09:20:13
448915Mattias ModénVänersborgs SK09:20:16
2089316Peter JohanssonBurseryds IF09:21:01
24221Malin NordlundIF Hagen09:21:09
26082Sofie IllnerTjalve IF Norrköping09:21:32
2119441Eva RoessnerKvillebyns SK09:21:39
2078107Marie KarlssonEds SK09:24:43
9201650Linda JohanssonDegerfors OK09:25:52
2112414Kristin PihlGamleby OK09:26:31
248581Tord AnderssonSäffle OK09:27:32
7940874Lars PerssonBrattås CK09:27:35
19959Elin EkbladhSol Tranås09:28:22
306005Kaisa MårtenssonGarphyttans IF09:28:44
7922001Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad09:28:54
2123438Pia HammarSträngnäs-Malmby OL09:29:19
1259805Christer LennellSträngnäs-Malmby OL09:29:58
209858Fredrik EnglundTrollhättans SOK09:30:20
417705Lucas JanssonSäffle OK09:34:19
417722Victor JohanssonSäffle OK09:34:20
417712Rasmus TornestrandSäffle OK09:34:22
22680Jennie BjurgrenIK Hakarpspojkarna09:34:35
2054961Björn Hallqvist PalmestålOK Skogsvargarna09:34:40
38018Jimmy ÅgesjöSOK Träff09:34:56
19930Kinna ÅslundSol Tranås09:35:52
352408Stefan ÅslundSol Tranås09:36:57
770206Camilla MorisKatrineholms OK09:37:10
352081Maria AngbergLindebygdens OK09:38:15
2058789Per SmedbergUlricehamns OK09:39:46
7506054Nicklas DahlgrenNyköpings OK09:40:22
2087177Lova HolgerssonUlricehamns OK09:41:23
451508Henrik HolgerssonUlricehamns OK09:41:29
1414482Maria BergmanFellingsbro GOIF09:45:14
448686Henrik TersingOK Flundrehof09:48:42
2078185Ingrid AlinderSjövalla FK09:49:45
208092Daniel SonnerfjordJönköpings OK09:50:10
362021Linda SamuelssonTibro OK09:51:46
2126104David NygårdOK Skogshjortarna09:53:32
9412075Camilla KruseKFUM Örebro OK09:54:21
1210212Linda SidebyGöteborg-Majorna OK09:56:33
2119786Ulf ClaessonUlricehamns OK09:56:45
2132114Peter AlexanderssonIF Rigor
435926Annica AnderssonHjobygdens OK
435911Elin AnderssonHjobygdens OK
2059915Eva DegermanGamleby OK
2048706Magnus FovaeusSävedalens AIK
345240Oliver JonasonSäffle OK
302372Carina LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb
1945110Bo SandbergFalköpings AIK OK

Öppen 7

2 460 m, 78 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2119886Emma HerbstVästerås SOK08:29:54
820407Johanna ÖbergOK Hällen08:29:59
2077232Frida PerssonFK Herkules08:30:03
441115Helena TrybomLidköpings VSK08:30:10
2052764Tobias TrybomLidköpings VSK08:30:14
27445Lotta ClassonNAIS Orienteringsklubb08:30:23
441133Jonny AxelssonJönköpings OK08:30:28
8060800Lars HagelbergEksjö SOK08:30:49
15336Albin SunessonMariestads FK08:32:05
25184Per-Erik SvenssonLidköpings VSK08:32:42
427798David VersénTibro OK08:38:12
1840217Tomas RingdahlNyköpings OK08:38:56
9020605Niclas MobergOK Tyr08:42:51
7300346Annika AnderssonOK Orinto08:43:30
2095419Erik FredrikssonTjalve IF Norrköping08:45:30
2107540Jesper IngelsboOK Tranan08:46:19
1061975Sigrid VemdalMullsjö SOK08:46:32
9030925Oscar LindblomVästerås SOK08:46:52
451952Ann GrimbeckSävedalens AIK08:49:26
2093600Tomas CarlssonÅmåls OK08:49:42
263608Henrik LinderothIstrums SK08:50:41
2093654Sara HelmerssonOK Skogsvargarna08:50:58
2107554Fredrik RothamelTolered-Utby Ol-klubb08:53:39
2104150Jesper AnderssonVingåkers OK08:54:03
209721Magnus CarlbergAlmby IK08:54:36
202459Franz WallebäckLjungskile FK08:54:47
1040519Maria AspIFK Göteborg Orientering08:55:10
450481Anders LundOK Skogshjortarna08:55:17
448595Marie AnderssonNAIS Orienteringsklubb08:57:02
423426Sofia BorneFrölunda OL08:57:23
920807Tilda WiklundFalköpings AIK OK08:58:21
2104399Magnus RamsinIstrums SK09:00:32
342724Erik BergqvistSäffle OK09:02:09
1225595Åsa SylvanVänersborgs SK09:02:13
1700325Peter AspIFK Göteborg Orientering09:02:26
2119434Mika TattiOK Älgen09:02:32
9090514Robert VestmanAlmby IK09:03:34
2095458Mats HelmerssonOK Skogsvargarna09:04:56
859065Jeanette KarlssonOK Älgen09:06:22
26267Monica OlssonUddevalla OK09:08:09
721210Per EinarssonBrattås CK09:08:17
900203Albin Marcus VestbergOK Älgen09:08:38
450698Nils SandqvistVästerås SOK09:09:37
452879Rikard SetterbergRyda SK09:09:50
525944Magnus ArvidssonBrattås CK09:09:53
2115593Johan SvenssonIstrums SK09:12:34
2132180Gustav MalmborgBurseryds IF09:13:01
2062773Liv LindOK Skärmen09:15:03
452557Mårten SundbladOK Skärmen09:15:05
442237Per BladLjungskile FK09:16:33
449035Simon UndemarKFUM Örebro OK09:21:46
2125992Olof NilssonKFUM Örebro OK09:21:54
2078114Linda ErikssonOK Skärmen09:22:18
7411060Gustaf HedinNyköpings OK09:23:33
2052751Karl-Eric BackmanLidköpings VSK09:23:35
1961094Arne WesterlundNyköpings OK09:23:42
2089473Mats JohanssonOK Hällen09:24:20
352988Morgan BodinGällstadbygdens SOK09:24:41
2062784Andreas GleisnerOK Skärmen09:27:52
22929Linus IsebornFrämmestads IK09:28:12
449312Margrita SjöqvistOK Måsen09:28:18
443286Peter TorgenIstrums SK09:28:43
29278Ulf NylénSOK Träff09:28:57
7206824Johan WallinSträngnäs-Malmby OL09:29:16
260968Viktor ThorssonRyda SK09:31:31
451002Johan BertsOK Alehof09:34:41
8020278Håkan B SamorLerums SOK09:42:45
1710506Johan DahmTjalve IF Norrköping09:44:04
2104359Fredrik JensenIstrums SK09:48:32
2104384Karin FredriksonIstrums SK09:50:12
26458Mattias KlingbergLjungskile FK09:51:37
441236Stefan AnderssonIstrums SK09:52:15
8010164Lars HolmgårdKils OK09:53:01
2087489Peter KristofferssonAlmby IK09:58:14
444545Jimmy LanevikOK Kullingshof09:58:23
941310Helena BlomqvistMarkbygdens OK10:00:17
900213Anders ReimertzGällstadbygdens SOK10:00:18
2115882Joakim GrankvistArboga OK

D-xtra 14

3 490 m, 63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8018040331Tilda HagelbergEksjö SOK09:10
802451439Maja KarmstigFK Friskus-Varberg09:10
8039040125Marta TörnströmFK Friskus-Varberg09:10
8048040629Hanna ÖbergGamleby OK09:10
8058040601Tove ValleriusGamleby OK09:10
806449833Eliva PerssonGällstadbygdens SOK09:10
8079060218Agnes JohanssonIF Hagen09:10
8089040324Maja GraadIF Rigor09:10
8092058978Elsa KällIK Gandvik09:10
8107050122Elsa SödervallIK Gandvik09:10
8112058981Nora KällIK Gandvik09:10
812443210Alma AnderIstrums SK09:10
813443268Elin DanielssonIstrums SK09:10
814448311Elin JonhedKFUM Örebro OK09:10
815450023Johanna BergKFUM Örebro OK09:10
816354375Emelie ForslundKristinehamns OK09:10
8178050305Maja AxelssonLerums SOK09:10
8182052778Anna BackmanLidköpings VSK09:10
81922110Märta TrybomLidköpings VSK09:10
820441192Towa LaagenLidköpings VSK09:10
8211051005Julia ÅttingLinköpings OK09:10
822228787Elsa BadLustens OK09:10
8232060734Ella ServinLånghundra IF09:10
8242083772Junia WinningeLånghundra IF09:10
8257040326Julia WesthMullsjö SOK09:10
8269060804Adele PalmqvistNyköpings OK09:10
8279060510Cajsa AleniusNyköpings OK09:10
8289060923Filippa GuttkeNyköpings OK09:10
8299050717Hanna AnängenNyköpings OK09:10
8301050607Lovis HellstenNyköpings OK09:10
8317040812Miranda FredrikssonNyköpings OK09:10
8328042004Elina ReinholdssonOK Alehof09:10
833449230Ida BengtssonOK Alehof09:10
834436046Ellen PelanderOK Djerf09:10
835657868Jonna LindbladOK Djerf09:10
836355087Annika KällmanOK Hällen09:10
8372093550Isabelle JarnelidOK Kullingshof09:10
8389050914Agnes IvarssonOK Skogshjortarna09:10
8399040630Ebba ThernOK Skogshjortarna09:10
8402083765Josefine ÖhrvallOK Skogshjortarna09:10
8417041117Linnea Solvang StaggOK Skogsvargarna09:10
8428048007Cornelia KindlundOK Tyr09:10
8438150051Emma AlfredssonOK Tyr09:10
8447050331Julia ForsgrenOK Tyr09:10
8459040809Linn AnderssonOK Tyr09:10
8462078247Nelly De Groot BoersmaRydboholms SK09:10
8479040201Tilda RosanderSOK Aneby09:10
8481403177Alma GauffinSödertälje-Nykvarn OF09:10
8499200685Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF09:10
8508051010Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF09:10
8518051024Alva BjörkTrollhättans SOK09:10
8527030510Elsa MartanderTrollhättans SOK09:10
853439925Jennifer StigssonTrollhättans SOK09:10
8542077930Ellen ArneborgUlricehamns OK09:10
855354069Maja NordinUlricehamns OK09:10
8562101672Selma SjöstrandUlricehamns OK09:10
8571070609Alicia LarssonVingåkers OK09:10
858449110Stina DernfalkVästerbergslagens OL09:10
859940316Elvira BjörnbergVästerås SOK09:10
860405179Fanny AnderssonVästerås SOK09:10
8612101568Hanna HermannVästerås SOK09:10
8627050311Kajsa HallVästerås SOK09:10
8632060771Alicia BergkvistVästerbergslagens OL09:10

D-xtra 16

3 490 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
6019439474Elsa SonessonFalköpings AIK OK09:20
602511130Vera PetterssonFalköpings AIK OK09:20
6038021007Vera WallinFalköpings AIK OK09:20
6042060743Ida JohanssonFrämmestads IK09:20
6052083767Rebecka RundbladFrämmestads IK09:20
6068030418Ellen OlovssonGamleby OK09:20
6078022828Alma HjertbergHestra IF09:20
6089020428Erica BogrenIF Hagen09:20
6097204901Thilda SeldénIF Rigor09:20
6107720921Unni GranforsIF Rigor09:20
611902937Olivia AspIFK Göteborg Orientering09:20
6121020927Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna09:20
613600927Tilda PalmIK Hakarpspojkarna09:20
6142041890Mirjam InemyrIstrums SK09:20
6159020325Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK09:20
6168031114Klara NordströmKils OK09:20
617720609Jonna SandbergKöping-Kolsva OK09:20
618449520Hanna RothLinköpings OK09:20
6199090203Agnes WeissLånghundra IF09:20
6209774732Lovisa HambäckLånghundra IF09:20
6219030621Caroline GuttkeNyköpings OK09:20
6229030418Emma WahlströmOK Djerf09:20
6237020720Ella StenilsOK Hällen09:20
6242058123Elsa LinderOK Hällen09:20
625438964Vera CarlssonOK Hällen09:20
6267010208Irma SvenssonOK Klyftamo09:20
6279022002Emma IvarssonOK Kullingshof09:20
628888704Sanna SanderOK Milan09:20
6297021126Amanda KarmetunOK Njudung09:20
630446034Elina FredmanOK Skogshjortarna09:20
6319030601Johanna FredrixonOK Skogshjortarna09:20
6329100302Clara JohanssonOK Skärmen09:20
6339020220Ebba LindOK Skärmen09:20
6342709Tintin YngströmOK Tisaren09:20
635632114Agnes OlssonOK Tor09:20
636508314Ingrid OlssonOK Tor09:20
6377203749Tilde WickströmOK Tor09:20
6388441291Amanda AlfredssonOK Tyr09:20
6398020605Nicolina MobergOK Tyr09:20
6409030308Rebecca TakeOK Tyr09:20
6418030512Eleonora AlinderSjövalla FK09:20
64219952Hanna SkoglundSol Tranås09:20
643352434Moa SahlstedtSol Tranås09:20
6447020926Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL09:20
6452057272Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF09:20
646452123Agnes ErikssonTrollhättans SOK09:20
6479030210Alma AppelgrenTrollhättans SOK09:20
6487710811Hilda MartanderTrollhättans SOK09:20
6499030126Moa ErikssonTrollhättans SOK09:20
6507030717Ronja AnderssonTrollhättans SOK09:20
6512089350Karin WedmanVästerbergslagens OL09:20
6529021023Tyra DernfalkVästerbergslagens OL09:20
6537030227Amanda HallVästerås SOK09:20
6541031010Felicia SahlénVästerås SOK09:20
6558021203Malin BierfeldtÄrla IF09:20
6569201717Fanny CedstedtLånghundra IF09:20
657409539Tilda WigforssArboga OK09:20

D-xtra 18

3 490 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4012058809Matilda JohannessonFrölunda OL09:00
402510214Sofia JanssonHjobygdens OK09:00
4039000506Amanda MellerdalKils OK09:00
4049000304Ella NordströmKils OK09:00
4059872298Thea BadKils OK09:00
406527527Heidi ForsOK Grip09:00
4079101410Johanna SärnbrinkOK Tisaren09:00
408527002Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF09:00

D-xtra 21

3 490 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2012087479Annica KristofferssonAlmby IK09:10
202259277Annelie BlomqvistDegerfors OK09:10
203434010Jessica BlomqvistDegerfors OK09:10
204423427Katarina BorneFrölunda OL09:10
2052058897Karin ReimertzGällstadbygdens SOK09:10
206890320Anna SchmiterlöwHjobygdens OK09:10
207980214Malin JanssonHjobygdens OK09:10
208870301Maria SchmiterlöwHjobygdens OK09:10
20925796Emma KindbomIF Hagen09:10
2108000424Maria SahlénIF Hagen09:10
211449540Johanna NordströmKFUM Örebro OK09:10
212703303Anna TimnerKatrineholms OK09:10
2138281272Anna UllerKils OK09:10
214960720Klara HolmgårdKils OK09:10
215701212Sofia HolmgårdKils OK09:10
2167441177Frida KjellmanLidköpings VSK09:10
2171721008Mia EronnLinköpings OK09:10
218420198Johanna WeissLånghundra IF09:10
2199005000Linda NeroMullsjö SOK09:10
220260864Stina NeroMullsjö SOK09:10
221930813Sara IvarssonOK Kullingshof09:10
2227970101Josefin ErlandssonOK Milan09:10
2239802150Saga SanderOK Milan09:10
2249990807Johanna RundqvistOK Nackhe09:10
2259000811Sofia JohanssonOK Skärmen09:10
226611311Malin YngströmOK Tisaren09:10
2272050825Helen MagnussonOK Tor09:10
2287671221Marie HedarOK Tor09:10
229452715Johanna AlfredssonOK Tyr09:10
2308050125Johanna KindlundOK Tyr09:10
2311771123Malin JonssonOK Tyr09:10
2322081973Maria LundStenungsunds OK09:10
233451490Marianne PetterssonSödertälje-Nykvarn OF09:10
2347675469Susanne StålSödertälje-Nykvarn OF09:10
235950816Ebba AndrénTibro OK09:10
2369681028Sofia GumaeliusTibro OK09:10
237433951Josefine DahlstedtTjalve IF Norrköping09:10
2389950324Lisa MalmströmTjalve IF Norrköping09:10
239910623Mia GustafssonTolered-Utby Ol-klubb09:10
2402048728Nadia El-CharifTolered-Utby Ol-klubb09:10
241213728Anna LarssonVingåkers OK09:10
2429102108Kristina LindgrenVästerås SOK09:10
243560314Annika OhlssonÄrla IF09:10
2442077215Charlotta MellegårdVästerbergslagens OL09:10

H-xtra 14

3 490 m, 78 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7018040004Bruno GöranssonAlmby IK09:30
7029051027Daniel KraftAlmby IK09:30
7032088685Eric LuthmanDegerfors OK09:30
704451931Alexander HöglindFK Herkules09:30
7052059091Hannes PerssonFK Herkules09:30
7068060419Marcus LammFrölunda OL09:30
7072062779Carl ÖbergGamleby OK09:30
708449669Måns BergqvistGarphyttans IF09:30
709450677Rasmus DoeringGarphyttans IF09:30
7109040922Johan Wall JungbjerGöteborgs SK09:30
711450118Linus AugustssonGöteborgs SK09:30
712444094Filip IngemarssonHestra IF09:30
7139040306Liam JohanssonIF Hagen09:30
7142107131Edvin AlexanderssonIF Rigor09:30
715340614Melwin ArvidssonIF Rigor09:30
7162075431Olle FlorénIF Rigor09:30
717249373Jakob AspIFK Göteborg Orientering09:30
7187933820Anton KruseKFUM Örebro OK09:30
7199040914Hugo ÖrnKFUM Örebro OK09:30
7209050207Olle MalmKFUM Örebro OK09:30
7218050515Fredrik WestlundKils OK09:30
7221050604Isak HolmgårdKils OK09:30
7239060405Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK09:30
7247000044Ludvig EronnLinköpings OK09:30
7251050909Kasper VemdalMullsjö SOK09:30
7267151017Simon WesthMullsjö SOK09:30
7278010405Gustav GranströmNAIS Orienteringsklubb09:30
7289090305Albin StenssonNyköpings OK09:30
7297457164Emanuel ErikssonNyköpings OK09:30
7309040131Emil BrunbergNyköpings OK09:30
7317040915Isak SöderblomNyköpings OK09:30
7329050617Odin EkNyköpings OK09:30
7337041225Oscar EkenborgNyköpings OK09:30
7347041205Gustav BertsOK Alehof09:30
7359041017Lucas BoströmOK Alehof09:30
7369101524Isak ThörnbladOK Flundrehof09:30
73726616Max NymanOK Gipen09:30
73833569Oscar NymanOK Gipen09:30
7397051007Isak JohanssonOK Gisle09:30
740443621Anton LarssonOK Landehof09:30
7419050720Elias NyqvistOK Landehof09:30
7422087208Gustav CarlssonOK Landehof09:30
7432087216Karl GranforsOK Landehof09:30
7448040721Melker ÅkessonOK Landehof09:30
7452048793Samuel Ringström