Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för SM, natt med Swedish League, #5

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: SM, natt med Swedish League, #5
Arrangörsorganisationer: IK Hakarpspojkarna / Jönköpings OK / OK Gränsen
Datum: fredag 20 april 2018

D21

8 860 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
12106101Filipa RodriguesJärla Orientering21:30
29920614Maria BjörklundStora Tuna OK21:32
39200663Moa GustafssonUddevalla OK21:34
49970117Agnes WesterbergOK Roxen21:36
5820407Johanna ÖbergOK Hällen21:38
68140376Alicia FribergIF Hagen21:40
7770817Frida BakkmanIFK Göteborg Orientering21:42
8960416Pim HedbergOK Pan-Kristianstad21:44
9940616Elin HögstrandIFK Göteborg Orientering21:46
10260864Stina NeroMullsjö SOK21:48
11870618Josefine SvenssonIFK Göteborg Orientering21:50
12341076Linn BrännebyÄrla IF21:52
139930406Linnea GustafssonUddevalla OK21:54
14760301Annika BjörkOK Linné21:56
15900628Lovisa NilssonSävedalens AIK21:58
169555562Louise MarkstedtOK Södertörn22:00
17950604Kristin OlovssonOK Linné22:02
18951601Aina EdgrenGöteborg-Majorna OK22:04
19970703Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna22:06
20920744Lisa AnderssonÄrla IF22:08
218199011Magdalena OlssonStora Tuna OK22:10
22951919Sanna SkoogKils OK22:12
23234922Pia OlssonSkåneslättens OL22:14
248630853Rebecka HeinrupTullinge SK22:16
258210893Susen LöschÄrla IF22:18
26962512Fanny AsketunOK Roxen22:20
27900412Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad22:22
28912562Kristin HylanderNyköpings OK22:24
298420402Kajsa HammarströmLinköpings OK22:26
30890403Rebecka NylinOK Tisaren22:28
31952323Elin ClassonOK Orinto22:30
32890426Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK22:32
33822119Lovisa PerssonOK Tisaren22:34
348626891Sara HagströmIFK Göteborg Orientering22:36
358160297Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering22:38
36895412Nadiya VolynskaOK Orion22:40
372078011Sara SjökvistJärla Orientering22:42
38801216Johanna EngströmOK Hällen22:44
39960706Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF22:46
40790213Rebecka LindbergOK Roslagen22:48
41911006Viktoria ErnstssonGöteborg-Majorna OK22:50
42960996Andrea SvenssonOK Tisaren22:52
43809092Maria MagnussonSävedalens AIK22:54
448231288Lina StrandGöteborg-Majorna OK22:56
45940310Moa Leijon LindSödertälje-Nykvarn OF22:58
46940130Josefine KlintbergOK Ravinen23:00
478199707Linnéa GolsäterEksjö SOK23:02
489900202Lilian ForsgrenOK Tisaren23:04
498483848Louise LundgrenVäxjö OK23:06

H21

11 380 m, 74 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1019951106Gustaf SparrevikIK Hakarpspojkarna21:30
102961130Filip WadstenMalungs OK Skogsmårdarna21:32
1038270685Flavio PoltéraSnättringe SK21:34
1049007063Rasmus ElmelidLinköpings OK21:36
105940103Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna21:38
1068199123Arvid VågIFK Göteborg Orientering21:40
1078217579Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK21:42
108950331Anders CarlssonIFK Göteborg Orientering21:44
109911313Göran WinbladRehns BK21:46
110961017Martin DjerfIK Hakarpspojkarna21:48
111895427Axel WrådheAttunda OK21:50
1129860224David BejbomJärla Orientering21:52
1139159159Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad21:54
114888125Love BerzellOK Ravinen21:56
115880301Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna21:58
1168000309Morten Jarvis WestergårdIFK Göteborg Orientering22:00
117930893Albin SjöhedGävle OK22:02
118831006Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna22:04
1198180100Algirdas BartkeviciusOK Denseln22:06
120950821Gustav HindérOK Tisaren22:08
121880829Emil KaleredOK Denseln22:10
122970502Lucas SundbladEksjö SOK22:12
1231997523Simon WikströmOK Pan-Kristianstad22:14
124891026Johan TörnrothHestra IF22:16
1258150120Erik AnderssonOK Orion22:18
1268009501Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF22:20
127871992Henrik JonssonÄrla IF22:22
1288031087Per Harald Löfgren JohansenIFK Mora OK22:24
1298010583Thomas CarlssonMalungs OK Skogsmårdarna22:26
1309510053Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad22:28
1319901119Oskar DanielsAttunda OK22:30
132950920Oskar LundqvistMalungs OK Skogsmårdarna22:32
1331867703Jakob AnderssonOK Linné22:34
134451915Mattis HallbergGöteborg-Majorna OK22:36
1358651735Rudolfs ZernisÄrla IF22:38
136644644David LingforsOK Linné22:40
137960518Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna22:42
138841100Josef NordlundOK Linné22:44
139930703Ludvig ErikssonKils OK22:46
140780711Mats TroengOK Linné22:48
1419900720Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna22:50
142253951Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF22:52
1438644876Erik RostMalungs OK Skogsmårdarna22:54
144950219Daniel RoosAttunda OK22:56
145960960Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna22:58
146830211Robbin KantarpÄrla IF23:00
1479992415Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna23:02
1489972932Niklas AldénOK Linné23:04
149950895Jens RönnolsJärla Orientering23:06
150626746Jens WängdahlIFK Göteborg Orientering23:08
151990512Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna23:10
1529900802Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg Orientering23:12
1538009810Filip GrahnHestra IF23:14
1549111230Albin RidefeltOK Linné23:16
1558091108Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF23:18
156503516Hector HainesIFK Lidingö SOK23:20
1579960966Mathias HallménOK Denseln23:22
158931302Anton ForsbergStora Tuna OK23:24
159870208Ola MartnerOK Pan-Kristianstad23:26
1608000303Olle KaleredStora Tuna OK23:28
161907719Karl WalheimÄrla IF23:30
162921234Fredrik EdénIFK Göteborg Orientering23:32
1639901120Johan RunessonOK Vivill23:34
1648040597Ville JohanssonOK Kolmården23:36
165504211Viktor LarssonHagaby GoIF Örebro23:38
1668078854Emil AnderssonÄrla IF23:40
1671420202Erik ClassonOK Orinto23:42
1688120797Simon HectorSnättringe SK23:44
1699971121Jonas GustafssonOK Kåre23:46
170527019Joakim SvenskStora Tuna OK23:48
171895415Oleksandr KratovKoovee23:50
172888121Kalle BergmanOK Ravinen23:52
1739020311Johan HögstrandIFK Göteborg Orientering23:54
8198803Filip DahlgrenHagaby GoIF Örebro

D20

6 640 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2017980516Amelia SkalbergBredaryds SOK21:31
2021998511Alice AronengHestra IF21:33
2039802152Saga SanderOK Milan21:35
2049981017Rebecca WaldenfjordOK Ravinen21:37
2059904200Elin WihlborgOK Gynge21:39
2069981209Tone AlbrektssonOK Ravinen21:41
207330970Stina ErikssonJönköpings OK21:43
208990214Moa WestbladOK Ravinen21:45
209990900Victoria AsketunOK Roxen21:47
2109990326Emelie KarlssonSävedalens AIK21:49
2119200660Maria ErikssonEds SK21:51
212990199Kristina TedhamreSnättringe SK21:53
213980925Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK21:55
2149990504Tove FlodmanOK Hammaren21:57
2158040599Elsa HolmgårdKils OK21:59
216980213Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna22:01
2179201726Fanny SundbladEksjö SOK22:03
218984091Moa HanssonBredaryds SOK22:05
2198080614Myrra CarlssonOK Orion22:07
220992121Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna22:09
2219912212Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad22:11
2229990314Hanna KjellinForsa OK22:13
2238190304Ida KristianssonTrollhättans SOK22:15
2249912211Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad22:17
2259980908Emma PetterssonOK Roxen22:19
2268487432Gabriella S BerganderEksjö SOK22:21
2279980514Lisa JohanssonOK Tranan22:23
2289991223Lisa BerggrenOK Kolmården22:25
229980820Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna22:27
2308141114Klara AxelssonEksjö SOK22:29
2319980121Emma HagrotTäby OK22:31
2329904299Hanna MårtenssonGöteborg-Majorna OK22:33
2339809051Hanna HänströmOK Ravinen22:35
2348090922Vilma Von KrusenstiernaOK Kåre22:37
2359633321Tova OlssonIK Hakarpspojkarna22:39
236990227Jenny WegebroSundsvalls OK22:41
2378005300Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF22:43
238940855Hanna HugossonSundsvalls OK22:45
2398003883Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF22:47
240980130Vilma BlennowFalköpings AIK OK22:49
2418646087Ida ØbroOK Orion22:51
242990417Vilma KarlssonSnättringe SK22:53

H20

8 470 m, 73 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3017980530Johan PerssonAttunda OK21:31
3028080506David RisbergKils OK21:33
3039130898Mårten OlssonGävle OK21:35
3047991118Erik WinbladhKarlskrona SOK21:37
305990707Carl EkbringKexholms SK21:39
3068137836Albin AlsiöIF Hagen21:41
307936668Lukas HellgrenOK Ravinen21:43
3081999719Hampus LindmanOK Gränsen21:45
3099680535Hugo DalhammerOK Roxen21:47
310981210Viktor SkoogKils OK21:49
3117000380Rasmus MöllerArboga OK21:51
3122058214Arvid LinderOK Hällen21:53
313981002Emil LjungemyrOK Kolmården21:55
3148656592Tomas KrivdaTullinge SK21:57
3159903265Simon DahlbergOK Nolaskogsarna21:59
3168191198Rasmus Møller JessOK Linné22:01
317990312Olle SörqvistMarkbygdens OK22:03
3181236430Edvin NordströmTäby OK22:05
3199912281Ludvig WaktelSvaide Roma SOK22:07
3208130898Erik OlssonGävle OK22:09
321980228Pontus LindblomOK Roxen22:11
3229800502Jesper VikmanOK Nolaskogsarna22:13
3239911030Viktor OssianssonIK Hakarpspojkarna22:15
3242059757Ondrej HlavacÄrla IF22:17
3257981025Fritjof AxelssonFK Göingarna22:19
3261980819Gustav ÖhgrenOK Kåre22:21
327981091Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK22:23
3289991228Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK22:25
3298080599Oskar ForsbergTullinge SK22:27
3309990108Hannes SvahnOK Ravinen22:29
3319881337Viktor WassénVänersborgs SK22:31
3321992212Axel HalvarssonKarlskrona SOK22:33
333980310Johan OlsonIK Uven22:35
3349990829Emil GrehnOK Rodhen22:37
3351991105Olof SkoglundKils OK22:39
3369993770Olle HedmanIF Hagen22:41
3379101417Simon SchusterIFK Lidingö SOK22:43
3389981127Otto StuhlhoferOK Landehof22:45
3398032399Carl CarlssonNyköpings OK22:47
3409909241Emil KarlssonHestra IF22:49
3418230199Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna22:51
3428404244Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna22:53
343990824Emil PetterssonKarlskrona SOK22:55
3449991209Hampus NyströmIF Hagen22:57
3459812281Arvid ClaessonJönköpings OK22:59
3469991212Carl HolmbergIF Hagen23:01
347567899Victor HelgessonHestra IF23:03
3489806020Johan HagströmerOK Hällen23:05
3499806190Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK23:07
3509905131Erik HerneOK Ravinen23:09
3518012210Oliwer LundbergOK Bävern23:11
352609099Oskar EdvardssonJärfälla OK23:13
353980628Jesper SvenskStora Tuna OK23:15
3548221299Filip TrofastBredaryds SOK23:17
355990426Albin AnderssonTullinge SK23:19
3568270298Andreas UllerKils OK23:21
3578075208Olle GrywenzOK Linné23:23
3589980705Henrik JohannessonStora Tuna OK23:25
3598383407Lukas LundgrenVäxjö OK23:27
3609990331Oscar JohanssonKarlskrona SOK23:29
3618060199Felix AxelssonMarkbygdens OK23:31
3621425172Niklas CarlssonSundbybergs IK23:33
363801122Victor ImarkTullinge SK23:35
3648050899Andreas JonssonOK Orion23:37
365990911Hugo LillieströmOK Roxen23:39
3668131337Axel GranqvistOK Ravinen23:41
3678629091Georg GröllEksjö SOK23:43
368990826August MollénOK Denseln23:45
3698121314Jonas AnderssonOK Roxen23:47
370801121Simon ImarkTullinge SK23:49
3719991313Ludvig EkNyköpings OK23:51
3727980114Isac von KrusenstiernaOK Kåre23:53
8141298Oreste GarbaniEksjö SOK

D18

5 300 m, 67 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4019417601Ida HelgessonHestra IF21:30
4029201445Katarina NorrbyOK Södertörn21:32
4039102158Elin DahlmarkVästerås SOK21:34
4049010218Tilde BacklundOK Södertörn21:36
4058000523Lovisa BlomgrenSOK Aneby21:38
4062057340Lotten SandénOK Södertörn21:40
4079190101Vera ChiusoleEksjö SOK21:42
408433611Tindra HjortFalköpings AIK OK21:44
4099011126Moa KarlssonStorviks IF21:46
4108410614Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK21:48
4117010702Linnea SkalbergBredaryds SOK21:50
412661616Adelina FunkeLeksands OK21:52
4139010914Clara DahlHärlövs IF21:54
414727106Amanda JanssonOK Djerf21:56
4158010068Julia WannerAvesta OK21:58
4168010409Moa HjorthDomnarvets GOIF22:00
417507000Elin SvenssonOK Älme22:02
4189008788Ellika GrothKungälvs OK22:04
4191957630Maja KindlundOK Tranan22:06
4201010626Alma LeijonHärlövs IF22:08
4219010929Klara BolinTullinge SK22:10
422449694Sofia ZillingOK Södertörn22:12
423527002Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF22:14
4249010810Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK22:16
425961860Hilda AxelssonFK Göingarna22:18
4268189102Moa AlsiöIF Hagen22:20
427578680Elin LindbladOK Djerf22:22
4282050718Ylva SandénOK Södertörn22:24
4297000704Linnéa GustafssonOK Hällen22:26
4309800731Ella AnderssonOK Södertörn22:28
431556678Petrina CostermansJärla Orientering22:30
4329417797Elsa LindeblomHestra IF22:32
433991911Julia RangertIK Hakarpspojkarna22:34
4348200020Lotten KindlundhFK Finn22:36
435443776Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK22:38
4369201444Elina HansonKungälvs OK22:40
4379812368Hanna JohannessonRonneby OK22:42
438640055Elvira WildheimFK Friskus-Varberg22:44
4397000614Frida HectorSnättringe SK22:46
440551414Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna22:48
441565432Irmalinn NilssonHärlövs IF22:50
4421444619Ebba JensenSkåneslättens OL22:52
443632800Ellen WahlbomOK Orion22:54
4449010419Lovisa WeidenSkåneslättens OL22:56
4458444001Frida VikströmSundsvalls OK22:58
4468088166Annika SimonsenIK Hakarpspojkarna23:00
4479010211Tove PetterssonOK Roxen23:02
4489101538Maja MörthLeksands OK23:04
4498010121Malin KristianssonTrollhättans SOK23:06
4508650823Tindra JernströmAvesta OK23:08
4519000089Erika Källvik LeufvénÅmåls OK23:10
452600218Frida JohanssonOK Djerf23:12
4539000523Malva SteenOK Enen23:14
4548000511Johanna NilssonKungälvs OK23:16
4559839280Ella OlssonGrycksbo IF OK23:18
4568010616Alicia LundgrenVäxjö OK23:20
4579000811Sofia JohanssonOK Skärmen23:22
4589010529Signe NilssonNyköpings OK23:24
459500531Hanna LagerbergOK Södertörn23:26
4609000718Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna23:28
4619001018Ella SjöbergTullinge SK23:30
4629000829Tuva NikolaussonSvaide Roma SOK23:32
463680329Isa EnvallIK Hakarpspojkarna23:34
4649000510Julia RajanIFK Lidingö SOK23:36
4658010708Ellen BlennowFalköpings AIK OK23:38
4669004388Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK23:40
9010304Emilia EngelOK Ravinen

H18

6 310 m, 73 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
5019016916Hugo JakobssonEksjö SOK21:30
5027438791Erik ÅkessonVäxjö OK21:32
5039021333Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK21:34
5048011021Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna21:36
5058009097William LundstedtMullsjö SOK21:38
5068010508Ludvig HolmqvistOK Tor21:40
5078431109Isac ErikssonOK Nolaskogsarna21:42
5089000724Lukas KatvalaKarlskrona SOK21:44
5098010829Linus LundbergOK Bävern21:46
5102048619Anton HänströmTäby OK21:48
5111041200Mattias KallhaugeSnättringe SK21:50
5128010628Albin FalkNyköpings OK21:52
5138656613Ondrej VolakFinspångs SOK21:54
5149010528Hugo DjurstedtEksjö SOK21:56
5158656620Martin RoudnyFinspångs SOK21:58
5169910518Hugo StrömMullsjö SOK22:00
5178000921Mattias IvaresOK Södertörn22:02
518652000Noel WaldenfjordJärfälla OK22:04
5199000210William NilssonNyköpings OK22:06
5208110228Allan HedbergLunds OK22:08
521838408Mattis PerssonEksjö SOK22:10
5227010507Duncan RobertsonSvaide Roma SOK22:12
5239990407Gabriel SturessonLerums SOK22:14
5249101406Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF22:16
5258010211Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb22:18
5261020817Valter PetterssonOK Tisaren22:20
5277750778Elias LjungqvistSävedalens AIK22:22
5288010814Philip CarlssonNyköpings OK22:24
5298054321Johan CallebergSnättringe SK22:26
5308000330Kristoffer TengrothSundbybergs IK22:28
5319091337Axel OlssonIF Hagen22:30
5328000417Oscar ModigOK Pan-Kristianstad22:32
5338001337Filip BengtssonOK Orion22:34
5349000420Tim JohanssonFK Friskus-Varberg22:36
5359010107Hugo SetthagenOK Tranan22:38
5361123456Martin LammFrölunda OL22:40
5378010805Leo JohanssonOK Kolmården22:42
5388010415Anton SilierJärfälla OK22:44
5399000818Marcus CarlssonIF Hagen22:46
5408110121Linus KristianssonTrollhättans SOK22:48
541719000Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna22:50
5428010621Emanuel HerberthsonLinköpings OK22:52
5438010309Arvid WesterbergOK Kolmården22:54
5448000602Jonathan UllerKils OK22:56
5458656619Jan RusinFinspångs SOK22:58
5469000723Gustav OlssonOK Orion23:00
547874122Lukas OlmKils OK23:02
5487090061Felix PerssonHaninge SOK23:04
5497423023Simon FriskJärla Orientering23:06
550713010Viktor SvenskStora Tuna OK23:08
5517561783Jesper LidmarSnättringe SK23:10
5527000611Gustav RuneforsVäxjö OK23:12
553520110Alfred PetterssonMullsjö SOK23:14
5549000516Emil AuseliusBredaryds SOK23:16
5559010111Carl JosefssonSävedalens AIK23:18
5569010308Samuel PihlströmOK Landehof23:20
5572057371Elias TidevallSkogsluffarnas OK23:22
5588200206Axel ElmbladBredaryds SOK23:24
5598010127Benjamin NäslundSkogslöparna23:26
560700521Olof LjunggrenLinköpings OK23:28
561551144Johannes ÖhgrenOK Kåre23:30
5628200121Joar HertinIK Hakarpspojkarna23:32
5639000707Isac EricssonVäxjö OK23:34
564649447Simon HardenFK Boken23:36
5659990214Erik HannrupIF Thor23:38
5668641420Jonas SoldiniEksjö SOK23:40
567581581Johan LangerakJärfälla OK23:42
5689000524Victor HanssonJönköpings OK23:44
5698000924Oskar NymanOK Tyr23:46
5709000319Fredrik HamreforsVästerås SOK23:48
9000224Daniel BogrenIF Hagen
510415Jakob SjöbergGävle OK
7543288Albin TollOK Njudung

H21E2

9 780 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
6019901312Eric HanssonIK Hakarpspojkarna21:31
602920330Adam GeorgssonKarlskrona SOK21:33
6039133379Mattias OlofssonOK Enen21:35
6059930812Oscar BjörckJärla Orientering21:39
6068133791Christoffer AndersénVästerås SOK21:41
607950214William PommerStora Tuna OK21:43
608850515Johan PerssonHagaby GoIF Örebro21:45
609931216Erik BomanGävle OK21:47
6108004830Joel Börjesson ErikssonStorviks IF21:49
6111404897Valentin KoziavinSnättringe SK21:51
612810712Peter AronssonLinköpings OK21:53
6139402080Simon AnderssonOK Rodhen21:55
6141603775Maxime BonneauLinköpings OK21:57
615930800Johannes RidefeltOK Linné21:59
616952413Kevin StåhlOK Hammaren22:01
617880413Björn HellrupOK Pan-Kristianstad22:03
618961023Anton HanssonIK Hakarpspojkarna22:05
6199940302Erik BjörklundOK Linné22:07
6209900630Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad22:09
6219403944Olof ErikssonOK Linné22:11
622970702Rasmus ArfwedsonGöteborg-Majorna OK22:13
6231399752Joakim SkärlénHaninge SOK22:15
6249960816Karl EngesAttunda OK22:17
625551116Heino OllinSävedalens AIK22:19
626901001Erik PetterssonOK Denseln22:21
6277210182Jesper SjögrenHestra IF22:23
628988778Jacob LindstamOK Ravinen22:25
6298070397Filip KarlssonIF Hagen22:27
630950831Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK22:29
631820513Anders AxlingSundsvalls OK22:31
6328070309Tom CampbellOK Kolmården22:33
633961029Emil ÅbergOK Kåre22:35
634960200Per LindmanFinspångs SOK22:37
6357205417Victor BergstrandLinköpings OK22:39
636850817Ken PeetersOK Linné22:41
930901Marcus BerggrenNyköpings OK
501708Sebastian MånssonHagaby GoIF Örebro

H18E2

6 000 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7011520216Noah BechtelFK Friskus-Varberg21:31
7028640282Jonas WepferKarlskrona SOK21:33
7039010428Fredrik HanssonTäby OK21:35
704430171Oskar SvahnEksjö SOK21:37
7051409856Victor SadaranganiJärla Orientering21:39
7067020610Linus MalmKFUM Örebro OK21:41
7078636979Otto BalckTäby OK21:43
7089010812Marcus KlaseniusKFUM Örebro OK21:45
7098010626Albin LindgrenVisborgs OK21:47
7109200680Martin SkärlénHaninge SOK21:49
7111401355Martin SandqvistVästerås SOK21:51
7128010213Mattias ÖsterdahlVisborgs OK21:53
7138002301Pascal SchmidOK Linné21:55
7147001113Hugo HåkanssonIK Ymer21:57
7159000522Sixten TörnqvistVästerås SOK21:59
7169123766Niklas SvenssonJärfälla OK22:01
7179121121Melker ForsbergKFUM Örebro OK22:03
718246071Simon SvahnEksjö SOK22:05
7192065327Simon BjörklundSävedalens AIK22:07
7207205946Daniel HellbergLunds OK22:09
7218010421Axel OrrhedeHelsingborgs SOK22:11
722747272Erik ErikssonOK Älgen22:13
7238448550Gustav TräffNAIS Orienteringsklubb22:15
7248020319Oskar SundblomRånäs OK22:17
7251162149Olle SvangrenGotlands Bro OK22:19
7267010922William SeguraKFUM Örebro OK22:21
7277100028Simon FreylandEksjö SOK22:23
7289884855Noa SjöstrandVästerås SOK22:25
7299122333Simon JohanssonOK Kolmården22:27
730562001Andreas NäslundVästerås SOK22:29
7319010515Jonatan StåhlSundbybergs IK22:31
7328011205Casper HedarOK Tor22:33
733501691Arvid RoosOK Linné22:35
7341449293Jacob MobergHelsingborgs SOK22:37
7359010102Olle BergstedtMarkbygdens OK22:39
7367020210Karl PetersénOK Njudung22:41
7371021212Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK22:43
738826010Thorsten SvenssonFinspångs SOK22:45
7392058142Elias RöstinSöders-Tyresö22:47

Annonser