Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Albykampen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Albykampen
Arrangörsorganisation: Söders-Tyresö
Datum: söndag 17 april 2011

D21

3 450 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jenny Bagge JohanssonTäby OK10:20
Sofia HaajanenSK Pohjantähti10:22
Camilla SvenssonTumba-Mälarhöjden OK10:24
Stina JanssonJärla Orientering10:26
Maria LybertOK Ravinen10:28
Karin FägerlindCentrum OK10:30
Emma TarandiIFK Lidingös Skid o OK10:32
Martina ForsbergIFK Enskede10:36
Linn RobertssonOK Ravinen10:38
Barbora MalisovaJärla Orientering10:40
Linda Nordin AbajiEksjö SOK10:42
Stina AndreassonGustavsbergs OK10:44
Lena ÖhmanCentrum OK10:46
Jenny Tirén BergOK Ravinen10:48
Hanna BrusSnättringe SK10:50
Ellinor FranssonJärla Orientering10:52
Alexandra SvanströmOK Österåker10:54
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK10:56
Ingela ErikssonGävle OK10:58
Lenka ZatloukalovaTullinge SK11:00
Carina HellgrenOK Ravinen11:02
Elin A SkantzeJärla Orientering11:04
Camilla EngelOK Ravinen11:06
Tina JunegardTullinge SK11:08
Ellen EricsonAlfta-Ösa OK11:10
Jennifer WargTumba-Mälarhöjden OK11:12
Evelin JohanssonSala OK11:14
Hanna MattssonCentrum OK11:18
Annika LundströmSundbybergs IK11:20
Martina CraigOK Ravinen11:22
Malin SundebySkogslöparna11:24
Emelie HolmströmJärla Orientering11:26
Yvonne AnderssonTullinge SK11:28
Ulrika LindstamSol Tranås11:30
Anna ElfforsHiisirasti11:32
Thérès EricssonOK Ravinen11:34
Sofie SihverIFK Lidingös Skid o OK11:36
Martina SpurnaJärla Orientering11:38
Christine SisellGävle OK11:40
Cecilia VälijeesiöVästerås SOK11:42
Jessica SjöbergTullinge SK11:44
Ewa AlbrektssonOK Ravinen11:46
Rebecca BjärrenholtVallentuna-Össeby OL11:48
Tanja RyabkinaHellas Orientering11:52
Karin BerggrenIFK Lidingös Skid o OK11:54
Elli KosolaSK Pohjantähti11:56
Annica SundebyTumba-Mälarhöjden OK11:58
Terese HerlinAttunda OK12:00
Sandra WesterströmOK Älvsjö-Örby12:02
Gunilla KreissJärla Orientering12:04

H21

4 630 m, 73 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik SandströmOK Ravinen09:42
Gunnar LindbergBromma-Vällingby SOK09:44
Peter SundénSödertälje-Nykvarn OF09:46
Magnus JohanssonOK Tisaren09:48
Jakob JanssonJärla Orientering09:50
Oskari LiukkonenDelta09:52
Tobias WahlgrenLeksands OK09:54
Joel BerringCentrum OK09:56
Martin JohnssonIFK Lidingös Skid o OK09:58
Stefan HenrikssonOK Ravinen10:00
Stefan P SvanströmOK Österåker10:02
Martin MargoldJärla Orientering10:04
Lasse JanssonGävle OK10:06
Anders HedmanIFK Lidingös Skid o OK10:08
Andrew QuinIFK Lidingös Skid o OK10:10
Thomas WesterströmOK Älvsjö-Örby10:12
Erik ForsbergOK Ravinen10:14
Christoffer Winander-SchönningJärfälla OK10:16
Pontus BergströmOK Österåker10:18
Mikael JanssonIFK Lidingös Skid o OK10:20
Niklas OlssonTäby OK10:22
Liutauras BileviciusOK Linné10:24
Pierre SchambergerCentrum OK10:26
Fredrik SoneAttunda OK10:28
Mårten WaldenfjordJärfälla OK10:32
Ivar HaugenKristiansand OK10:34
Lars Håkan SandvikTäby OK10:36
Peter AlbrektssonOK Ravinen10:38
Erik LindIFK Umeå10:40
Mattias NylundOK Södertörn10:42
Hans Olof AmblieIFK Lidingös Skid o OK10:44
Per-Åke OlssonOK Ravinen10:46
Timo JoensuuVaajakosken Terä10:48
Johan HöijOK Linné10:50
Mikael NilssonSnättringe SK10:52
Johan EklövTumba-Mälarhöjden OK10:54
Pierre NyqvistCentrum OK10:56
Patrik NilssonSnättringe SK10:58
Jonas Jensen-TornehedVästerås SOK11:00
Kjell AlmgrenOK Ravinen11:02
Stephen CraigOK Ravinen11:06
Lars MagnussonOK Linné11:08
Emil TallhageCentrum OK11:10
Daniel PelyheSöders SOL Tyresö11:12
Göran AnlindTäby OK11:14
Christer MorellOK Kåre11:16
Pontus KarlssonAttunda OK11:18
Christian BøenKristiansand OK11:20
Jesper ErikssonOK Ravinen11:22
Erik SisellGävle OK11:24
Anders BögevigOK Ravinen11:26
Andreas DavidssonOK Klemmingen11:28
Oskar KarlinCentrum OK11:32
Dan WesterJärla Orientering11:34
Isak BergmanKristiansand OK11:36
Kin Wai LeeOK Södertörn11:38
Jonny EngelOK Ravinen11:40
Christer BackmanTullinge SK11:42
Dan NorinGävle OK11:44
Johan NäsmanIFK Lidingös Skid o OK11:46
Niclas SjögrenSödertälje-Nykvarn OF11:48
Mats TroengOK Linné11:50
Ola KåbergOK Ravinen11:52
Magnus JohanssonKristiansand OK11:54
Stefan BergOK Ravinen11:56
Jack LarssonOK Södertörn11:58
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF12:00
Erik MattssonJärla Orientering12:02
Audun Bjerkreim NilsenKristiansand OK12:04
Andreas KarnehedTäby OK12:08
Martin LindskogOK Ravinen12:10
Joacim TingstorpHammarby IF OF12:12
Daniel JohanssonFalkenbergs OK12:14

D20

3 540 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malin SandströmJärla Orientering10:59
Klara HallJärla Orientering11:11

D18

3 540 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tove SundhSundbybergs IK11:20
Agnes BjörkHellas Orientering11:26
Embla MorastHaninge SOK11:38

H18

3 590 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Simon HectorSnättringe SK11:42
Tobias AnderssonOK Österåker11:44
Harald HenrikssonJärla Orientering11:46
Andreas Winander-SchönningJärfälla OK11:48
Johnny RahlénOK Ravinen11:50
Morten BujordetKristiansand OK11:52
Niklas WickanderIFK Enskede11:54
Erik BerglundSkarpnäcks OL11:56

D16

4 650 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
281Amelie EkströmOK Kåre10:24
282Hanna SöderbergSkarpnäcks OL10:28
283Emma GraasOK Linné10:32
284Matilda JonassonTumba-Mälarhöjden OK10:36
285Alexandra LengquistTullinge SK10:40
286Matilda RenlundOK Södertörn10:44
287Nathalie LybertOK Ravinen10:48
288Jennifer AnderssonHaninge SOK10:52
290Ronja BergmanTullinge SK11:00
291Ebba PegestamOK Ravinen11:04
292Magdalena van de VoordeTullinge SK11:08
293Hanna KorhonenHaninge SOK11:12
294Teodora von FrenckellIFK Lidingös Skid o OK11:16
295Alva KarlssonSnättringe SK11:20
296Sara TynongTullinge SK11:24
297Anna BerntssonSnättringe SK11:28
298Erica StrandbergGustavsbergs OK11:32
299Milla HjortOK Ravinen11:36
300Alice TörnlundOK Södertörn11:40

H16

5 500 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
152Niklas RejeSundbybergs IK09:46
153Jonathan BerglindOK Södertörn09:49
154Emil ElmarssonWaxholms OK09:52
155Marcus HammarströmWaxholms OK09:55
156Oscar SturkWaxholms OK09:58
157Henrik BrobergIFK Lidingös Skid o OK10:01
158Anton BlomdahlTullinge SK10:04
159Martin NilssonSnättringe SK10:07
160Max HårdOK Södertörn10:10
161Filip OlssonVäsby OK10:13
163Daniel BengtssonTullinge SK10:19
164Karl EngesAttunda OK10:22
165Kalle KarlssonOK Ravinen10:25
166Martin HerbertTäby OK10:28
167Måns HellgrenOK Södertörn10:31
168Alexander ForsAttunda OK10:34
169Markus BerglundSkarpnäcks OL10:37
170Joel PetterssonTullinge SK10:40
172Grim Jonsson-WoldSundbybergs IK10:46
173Mathias Myrefelt NorlingerSkarpnäcks OL10:49
174Niklas SundqvistTullinge SK10:52
175Nils GumaeliusWaxholms OK10:55
176Johannes KnutasAttunda OK10:58
177Lukas OlssonVäsby OK11:01
178Totte MalmgårdHaninge SOK11:04
180Emil WippJärla Orientering11:10
181Oskar GreilertHaninge SOK11:13
182Carl Foghammar NömtakOK Österåker11:16
183Erik BerzellAttunda OK11:19
184Jonas CarlssonSundbybergs IK11:22
185William NilssonOK Södertörn11:25
186Martin HunhammarBromma-Vällingby SOK11:28
187Anton GumaeliusWaxholms OK11:31
188Anton DanielsAttunda OK11:34
189Emil HössjerHaninge SOK11:37
190Arvid HenrikssonJärla Orientering11:40
191Andreas HultqvistTullinge SK11:43
192Emil GranqvistOK Ravinen11:46
193Per KnutesIFK Enskede11:49
194Anton GilleOK Roslagen11:52
195David HectorSnättringe SK11:55
196Simon MarteliusAttunda OK11:58
197Alexander NilssonOK Södertörn12:01
198Oscar Uggla-HelgbyBromma-Vällingby SOK12:04
199Måns Antman DebelsJärla Orientering12:07
200Emil AnderssonTullinge SK12:10

D16 Kort

3 860 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elina RosenborgBromma-Vällingby SOK11:54
Linnéa GranlundTäby OK11:58

H16 Kort

3 920 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter MalmbergWaxholms OK10:00

D14

3 860 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alexandra RejeSundbybergs IK10:06
Caroline Løchting ThunbergOK Roslagen10:09
Märta FröjdSnättringe SK10:12
Sonja MellbergTumba-Mälarhöjden OK10:15
Ebba LeicktTullinge SK10:18
Amanda BlomdahlTullinge SK10:21
Rebecca WaldenfjordJärfälla OK10:24
Josefin CarlssonAttunda OK10:27
Cecilia KraftVallentuna-Össeby OL10:30
Caroline LängheimTullinge SK10:33
Tone AlbrektssonOK Ravinen10:39
Hanna TynongTullinge SK10:42
Astrid SimonssonSundbybergs IK10:45
Tilda AnderssonOK Ravinen10:48
Sara BrolinOK Roslagen10:51
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering10:54
Emma HagrotTäby OK10:57
Alice DAngeloAttunda OK11:03
Alice FrostOK Roslagen11:06
Anna KnutesIFK Enskede11:09
Märta SkogTullinge SK11:12
Matilda ForsbergOK Ravinen11:15
Emilia GanslandtIFK Lidingös Skid o OK11:18
Ida TorbiörnssonJärla Orientering11:24
Frida JunegardTullinge SK11:27
Maja BergmanOK Ravinen11:30
Agnes LundqvistJärfälla OK11:33
Julia FrejdOK Ravinen11:36
Evelyn WendeliusIFK Lidingös Skid o OK11:39
Linda BrolinOK Roslagen11:42
Hanna HänströmTäby OK11:45
Amanda BerggrenTullinge SK11:48

H14

3 920 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils OrbertAttunda OK10:11
Axel ElmarssonWaxholms OK10:14
Simon AlheimTullinge SK10:17
Gustav AflodalTäby OK10:20
Jonas KallhaugeSnättringe SK10:23
Olle AnderssonTullinge SK10:26
Linus BacklundOK Södertörn10:29
Albin AnderssonOK Ravinen10:32
Tobias BjernulfSundbybergs IK10:35
Egil MorastHaninge SOK10:38
Jonathan EnvallTumba-Mälarhöjden OK10:41
Felix HellgrenOK Ravinen10:44
Mattias PernebyIFK Lidingös Skid o OK10:50
Gabriel LundvallTäby OK10:53
Victor ImarkTullinge SK10:56
Gustav StarkOK Roslagen10:59
Arvid PerssonTäby OK11:02
Erik EngstedtTullinge SK11:05
Ludvig SandahlIFK Enskede11:08
Alexander Uggla-HelgbyBromma-Vällingby SOK11:11
Jakob AlfredssonAttunda OK11:14
Hugo DahlbergHaninge SOK11:17
Johan PerssonOK Österåker11:20
Olle SkogTullinge SK11:23
Sindre Jonsson-WoldSundbybergs IK11:26
Ludwig BergfalkJärfälla OK11:32
Rickard MånkellAttunda OK11:35
Joakim SkärlénHaninge SOK11:38
Viktor WohlgemuthOK Ravinen11:41
Harald CarlingerSkogsluffarnas OK11:44
Mattias ForsAttunda OK11:47
Simon ImarkTullinge SK11:50
Måns TistadIFK Lidingös Skid o OK11:56

D14 Kort

2 970 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida LönnstedtJärla Orientering11:39
Johanna LönnstedtJärla Orientering11:39

D12

2 970 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nora HallJärla Orientering10:33
Wilma GilleOK Roslagen10:35
Hanna LagerbergOK Södertörn10:37
Jonna LundbäckJärfälla OK10:39
Kristina TedhamreSnättringe SK10:41
Rafaela von FrenckellIFK Lidingös Skid o OK10:43
Ellen FrostOK Roslagen10:45
Maria JanssonOK Linné10:47
Lovisa LängheimTullinge SK10:49
Vera BogrenSundbybergs IK10:51
Elin JarlemarkIFK Lidingös Skid o OK10:53
Frida HectorSnättringe SK10:55
Isa LundqvistJärfälla OK10:57
Stina MeyersonBromma-Vällingby SOK10:59
Amanda KarlssonOK Ravinen11:01
Ella SjöbergTullinge SK11:03
Astrid HenrikssonJärla Orientering11:05
Linnea JohanssonTäby OK11:07
Tilda BellanderGustavsbergs OK11:09
Tilda BjurnerBromma-Vällingby SOK11:11
Elin SöderstenJärfälla OK11:13
Vilma KarlssonSnättringe SK11:17
Emmy AlbinssonJärfälla OK11:19
Selma GumaeliusWaxholms OK11:21
Moa WestbladOK Ravinen11:25
Moa HillTumba-Mälarhöjden OK11:27
Trine KarlbergTullinge SK11:29
Malin DahlbäckOK Österåker11:31

H12

3 020 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anton Löfquist BorgOK Ravinen10:12
Ludde PerssonHaninge SOK10:14
Mateus RudlingIFK Lidingös Skid o OK10:16
Johan GibergTumba-Mälarhöjden OK10:18
Martin SkärlénHaninge SOK10:20
Axel GranqvistOK Ravinen10:24
Calle NilssonJärfälla OK10:26
Axel JunegardTullinge SK10:28
Gustav EknerSnättringe SK10:30
Robert SandinJärla Orientering10:32
Edvin NordströmTäby OK10:34
Erik ÅbergTumba-Mälarhöjden OK10:36
Niklas CarlssonSundbybergs IK10:38
Mattias IvarezOK Södertörn10:40
Viking FreijSnättringe SK10:42
Joel RudanderSundbybergs IK10:44
Axel KudinoffOK Södertörn10:46
Martin Andersson-BjörkHaninge SOK10:48
Johan HerbertTäby OK10:50
Daniel RönnqvistOK Linné10:52
Jonas EngstedtTullinge SK10:54
Lukas LanttoBromma-Vällingby SOK10:56
Emil NilssonJärfälla OK11:00
Hugo ThorellOK Ravinen11:02
Lukas TorbiörnssonJärla Orientering11:04
Mattias KallhaugeSnättringe SK11:06
Lukas HellgrenOK Ravinen11:08
Laban ThimHaninge SOK11:10
Isak NordströmSigtuna OK11:12
Rasmus KihlSundbybergs IK11:14
Andreas JonssonOK Orion11:16
Noel WaldenfjordJärfälla OK11:20
Oskar EngesAttunda OK11:22
Svante JohanssonTäby OK11:24
Olle BerggrenTullinge SK11:26
Viggo KlassonOK Ravinen11:28
Tobias AbrahamssonSundbybergs IK11:30
Oscar MånkellAttunda OK11:32
Albin AnderssonTullinge SK11:34
Oskar EdvardssonJärfälla OK11:36
Silas MoritzSkogsluffarnas OK11:38
Emil AnderssonHaninge SOK11:40
Adam HedbergOK Södertörn11:42
Olle GrywenzOK Linné11:44
Tobias KarlssonSnättringe SK11:46
Vidar PerssonTäby OK11:48

D12 Kort

2 220 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Adina CarlingerSkogsluffarnas OK10:36

D10

2 220 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agnes BromanOK Roslagen11:02
Emilia EngelOK Ravinen11:06
Cecilia HectorSnättringe SK11:10
Klara BolinTullinge SK11:14
Alexandra PerssonOK Österåker11:18
Anna NordströmSigtuna OK11:22
Tilda AnderssonTullinge SK11:26
Kajsa BogrenSundbybergs IK11:34
Sofia EdvardssonJärfälla OK11:38
Elin BergOK Ravinen11:42

H10

2 210 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Waldemar von FrenckellIFK Lidingös Skid o OK11:00
Erik BovalliusJärfälla OK11:04
Gustav MolinAttunda OK11:08
Melvin JakobssonOK Södertörn11:12
Oskar NilssonJärfälla OK11:16
Daniel KjellmanOK Ravinen11:20
Alfred LängheimTullinge SK11:24
Linus AlbinssonJärfälla OK11:32
Anton AlfredssonAttunda OK11:36
Anton HänströmTäby OK11:40
Jonatan StåhlSundbybergs IK11:44
Adam BrattTullinge SK11:48
Johan LundbäckJärfälla OK11:52

D35

3 540 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linda LönnebergTäby OK10:58
Kicki SkogTullinge SK11:00
Pernilla NilssonJärfälla OK11:02
Elin AhlströmIFK Enskede11:04
Eva HallstenIFK Lidingös Skid o OK11:06
Marianne HenkeAttunda OK11:08
Anna EkOK Grip11:10
Åsa PleinerTäby OK11:12
Malin AlbinssonJärfälla OK11:16
Kristin Åberg NilssonBromma-Vällingby SOK11:18
Carina HallendalIFK Enskede11:20

H35

4 510 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Roland PerssonSkarpnäcks OL10:31
Jonas DahlinAttunda OK10:37
Ulf PerssonIFK Enskede10:49
Tomas HenrikssonAttunda OK10:55
Nils MalmIFK Lidingös Skid o OK11:01
Jacob BolinTullinge SK11:07
Pär LiljaIFK Lidingös Skid o OK11:13
Niklas HenrikssonAttunda OK11:19
Mikael TjernbergTumba-Mälarhöjden OK11:25
Andreas FredrikssonAttunda OK11:31
Patric de BoussardIFK Enskede11:37

D40

3 540 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Susanne CurmanOK Tjärnen11:26
Lisa LeicktTullinge SK11:28
Eva HerbertTäby OK11:30
Anna-Lena LängheimTullinge SK11:32
Anneli RundlöfVäsby OK11:34
Christin SöderqvistOK Ravinen11:36
Annica JanssonIFK Lidingös Skid o OK11:38
Annika LindbergAttunda OK11:40
Eva NygrenOK Ravinen11:42
Anna-Maria FoghammarOK Österåker11:44
Sara HektorJärla Orientering11:46
Kerstin ImarkTullinge SK11:48
Lena ErlandssonOK Södertörn11:50
Eva GustavssonHellas Orientering11:52
Ann GranqvistOK Ravinen11:54
Johanna AlmlundHaninge SOK11:56
Lina KarlbergTullinge SK11:58
Lena GumaeliusWaxholms OK12:02
Eva PerssonOK Österåker12:04

H40

4 110 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Dan GibergSödertälje-Nykvarn OF11:18
Jonas EklundVallentuna-Össeby OL11:19
John ÖstlundSundbybergs IK11:21
Anders ThimHaninge SOK11:22
Håkan SöderqvistOK Ravinen11:23
Mattias CarlsteinIFK Lidingös Skid o OK11:24
Jesper HanssonOK Södertörn11:25
Pontus GilleOK Roslagen11:26
Henrik MorastHaninge SOK11:27
Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK11:28
Magnus NilssonIFK Lidingös Skid o OK11:29
Peter HaglundHaninge SOK11:30
Ingemar StenbeckIFK Lidingös Skid o OK11:31
Erik BerggrenTullinge SK11:32
Måns TorbiörnssonJärla Orientering11:33
Ola BovalliusJärfälla OK11:34
Niclas NilssonOK Österåker11:35
Per B NilssonJärfälla OK11:36
Urban StåhlSundbybergs IK11:37
Ulf AnderssonHaninge SOK11:38
Ola ErikssonBromma-Vällingby SOK11:40
Robert HaglundHaninge SOK11:41
Mats LundbäckJärfälla OK11:42
Tomas GlanshedIFK Enskede11:43
Magnus GrafströmCentrum OK11:44
Fredrik MorastHaninge SOK11:45
Anders HedbergOK Södertörn11:46
Robert LidströmTullinge SK11:47
Eric RollerJärfälla OK11:48
Ronnie DahlgrenGustavsbergs OK11:49

D45

2 960 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Madeleine LimparAttunda OK09:56
Monica FröjdSnättringe SK09:58
Agneta LindblomIFK Enskede10:00
Christina PernebyIFK Lidingös Skid o OK10:02
Eva AnderlingTäby OK10:06
Ingegerd CarlssonSundbybergs IK10:08
Marita AxelssonOK Ravinen10:10
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK10:12
Anna PernebyTullinge SK10:14
Gunilla KallhaugeSnättringe SK10:16
Liselott KihlSundbybergs IK10:18
Katarina SahlstenSkarpnäcks OL10:20
Ingrid MattssonOK Älvsjö-Örby10:22
Karin GreilertHaninge SOK10:24
Carin KihlströmTäby OK10:26
Maria HallmansVäsby OK10:28
Ulla MolinAttunda OK10:30
Pia HellgrenOK Södertörn10:32
Elisabeth HectorSnättringe SK10:34
Cecilia WestströmSundbybergs IK10:36
Erika CarlingerSkogsluffarnas OK10:38
Katarina TynongTullinge SK10:40
Gunilla RudanderSundbybergs IK10:42
Iréne PerssonTäby OK10:44
Birgitta HenrikssonJärla Orientering10:46

H45

4 110 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan RedtzerAttunda OK10:07
Hans MalmbergWaxholms OK10:08
Mats HerbertTäby OK10:09
Lars GreilertHaninge SOK10:10
Göran JonssonSundbybergs IK10:11
Hans SundqvistTullinge SK10:12
Lars AlfredssonAttunda OK10:13
Carl PerssonTäby OK10:14
Sven HunhammarBromma-Vällingby SOK10:15
Patrik ForsAttunda OK10:17
Piero SannicoloTäby OK10:18
Erik AnderssonOK Österåker10:19
Göran LängheimTullinge SK10:20
Ben StrengellVästerås SOK10:21
Ulf NilssonJärfälla OK10:22
Stefan NordströmSigtuna OK10:23
Urban FreijSnättringe SK10:24
Ola HenrikssonJärla Orientering10:25
Jörgen AxelssonTullinge SK10:26
Peter NordströmTäby OK10:27
Anders ÖnerudOK Ravinen10:28
Mats FryxellTullinge SK10:29
Jörgen HectorSnättringe SK10:30
Torbjörn JohansonOK Södertörn10:31
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK10:32
Conny StrandbergGustavsbergs OK10:33
Per BrinkenbergSkogsluffarnas OK10:34
Lars KlassonOK Ravinen10:35
Johan LundvallTäby OK10:36
Kalle PerssonOK Österåker10:37
Per FranzénOK Södertörn10:38
Leif TynongTullinge SK10:39
Göran LundqvistJärfälla OK10:40
Fredrik BrandhorstJärla Orientering10:41
Per KallhaugeSnättringe SK10:42
Erik DanielsAttunda OK10:43
Tomas HultqvistTullinge SK10:44
Anders ThuresonHellas Orientering10:45
Peter EhrlinSundbybergs IK10:46
Kenth BerggrenTullinge SK10:48
Håkan SvahnOK Ravinen10:49
Peter WippJärla Orientering10:50
Per KnutasAttunda OK10:51
Anders SkogTullinge SK10:53
Mats CarlssonSundbybergs IK10:54
Tobias SvenssonOK Österåker10:55
Per GrywenzOK Linné10:56
Mats JavehedVallentuna-Össeby OL10:57
Rikard ImarkTullinge SK10:58
Göran HellgrenOK Södertörn10:59
Magnus HellgrenOK Ravinen11:00
Anders KarlssonSnättringe SK11:01

D50

2 960 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
EvaLena EricsonSödertälje-Nykvarn OF09:54
Marie EnokssonOK Österåker09:56
Ylva NilssonSnättringe SK09:58
Lena RisbyOK Ravinen10:00
Anita KarlssonOK Södertörn10:02
Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby10:04
Pia Boudrie HesselgrenVäsby OK10:06
Riina Larsson-MändFredrikshofs IF Skid & OK10:08
Maggan BogstedtTullinge SK10:10
Kristina ErikssonDalaportens OL10:12
Anna-Sofie LundmanOK Roslagen10:14
Lotta Valentin-LarssonGustavsbergs OK10:16
Anna-Karin SundqvistTullinge SK10:18
Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL10:22
Anna-Karin OhlssonTullinge SK10:24
Annika ZetterqvistSigtuna OK10:26
Eva SvanbergJärfälla OK10:28
Åsa SundbergOK Södertörn10:30
Christel NilssonHaninge SOK10:32
Helene Östling-MattssonJärla Orientering10:34
Ann-Sofie SvanbergOK Södertörn10:36
Barbro LönnkvistTullinge SK10:38
Tina PetersonIFK Umeå10:42

H50

3 590 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Håkan LångLänna IF09:57
Lennart RejeSundbybergs IK09:59
Eddie BjärrenholtVallentuna-Össeby OL10:01
Kjell BengtssonTullinge SK10:03
Göran IvarezOK Södertörn10:05
Anders HallJärla Orientering10:07
Lars PalmqvistJärfälla OK10:09
Hans TarandiIFK Lidingös Skid o OK10:11
Kenneth PetterssonJärfälla OK10:13
Jonas PetersonIFK Umeå10:15
Pär WestbladOK Ravinen10:17
Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK10:21
Anders StjerndahlIFK Lidingös Skid o OK10:23
Mats LarssonIFK Enskede10:25
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF10:27
Tomas HolmbergTumba-Mälarhöjden OK10:29
Johnny JunegardTullinge SK10:31
Gunnar LangsSkarpnäcks OL10:33
Tomas BorgSundbybergs IK10:35
Per LindhJärfälla OK10:37
Ulf BurmanGustavsbergs OK10:39
Jari PöyhönenIFK Lidingös Skid o OK10:43
Tryggve RönnqvistOK Linné10:45
Peter AxelssonOK Ravinen10:47
Mats LundmanOK Roslagen10:49
Gunnar SvanbergJärfälla OK10:51
Stefan GustafssonSkarpnäcks OL10:53
Peter LundbergJärfälla OK10:55
Roger HagelinGustavsbergs OK10:57
Mikael SundqvistTullinge SK10:59
Stefan PerssonSödertälje-Nykvarn OF11:01
Håkan DahlbäckOK Österåker11:03
Anders MattssonOK Älvsjö-Örby11:05
Peter EnokssonOK Österåker11:07
Krister GumaeliusWaxholms OK11:09
Rolf KarlssonJärla Orientering11:11
Lars LönnkvistTullinge SK11:15
Mikael ByströmJärfälla OK11:17
Anders JakobssonOK Södertörn11:19
Stefan SundéliusJärfälla OK11:21
Ari SahlstenSkarpnäcks OL11:23
Matts AnderssonOK Ravinen11:25
Benny PetterssonVäsby OK11:27
Anders NissarJärla Orientering11:29
Johan PalmgrenTäby OK11:31

D55

2 960 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingrid GraneliHaninge SOK10:51
Marita SamuelssonSundbybergs IK10:53
Elisabeth HedlöfRånäs OK10:55
Lena JanssonJärla Orientering10:57
Ingela NelsénFalkenbergs OK10:59
Anneli LindkvistGustavsbergs OK11:01
Helena KorhonenHaninge SOK11:03
Eva OlssonRånäs OK11:05
Helena BachmanTäby OK11:07
Karin IvarssonHaninge SOK11:09
Susanne HolmbergOK Södertörn11:11
Birgitta BillstamJärfälla OK11:15
Margareta AnderssonHellas Orientering11:17
Ingrid E StrömTäby OK11:19
Aila HalttunenHaninge SOK11:21
Margareta WadinOK Älvsjö-Örby11:23

H55

3 540 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik JohanssonBromma-Vällingby SOK10:00
Per Ove WallénTäby OK10:02
Leif MattssonJärla Orientering10:04
Thomas JohanssonRånäs OK10:08
Claes VallinIFK Lidingös Skid o OK10:10
Anders LöfgrenJärfälla OK10:12
Bonne LöfmanAttunda OK10:14
Lars BoudrieVäsby OK10:16
Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL10:18
Jonny NilssonSnättringe SK10:20
Ola NyqvistOK Södertörn10:22
Georg LarssonFredrikshofs IF Skid & OK10:26
Matz LarssonGustavsbergs OK10:28
Peter OlssonTäby OK10:30
Jonny HanssonBromma-Vällingby SOK10:32
Johan KarlstenSolna OK10:34
Eidar LindgrenOK Ravinen10:36
Svend Erik MathiassenOK Linné10:38
Jan MånkellAttunda OK10:40
Thomas WesterGustavsbergs OK10:42
Carl BachmanTäby OK10:44
Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby10:46
Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK10:48
Jan NellerupSkarpnäcks OL10:50
Göran OhlssonTullinge SK10:52

D60

2 530 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Viveka BackmanTullinge SK10:00
Marianne SellgrenSigtuna OK10:02
Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL10:04
Margareta HagstedtVäsby OK10:06
Anne LundmarkJärfälla OK10:08
Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK10:10
Ulla GummesonVäsby OK10:14

H60

3 540 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
LarsOwe StrömTäby OK10:01
Sven-Inge NylundJärfälla OK10:03
Bengt EklundFredrikshofs IF Skid & OK10:05
Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn10:07
Håkan GustafssonBoxholm-Mjölby OL10:09
Per-Erik WåhlbergOK Linné10:11
P-O IvarssonHaninge SOK10:15
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby10:17
Christer HedinIFK Enskede10:19
Karl-Erik JohanssonOK Södertörn10:21
Bo WinanderJärfälla OK10:23
Martin ErikssonOK Södertörn10:27
Rolf HjortRånäs OK10:29
Per Åke ErikssonOK Ravinen10:31
Leif NordinAttunda OK10:33
Anders StenbackBromma-Vällingby SOK10:35
Tommy ErikssonTullinge SK10:37
Ebbe AdolfssonSundbybergs IK10:39
Per-Erik CarleniusAttunda OK10:41
Lars WestinVallentuna-Össeby OL10:43
Leif JonssonGustavsbergs OK10:45
Kjell HolmbergOK Södertörn10:47
Ulric CarlssonIFK Lidingös Skid o OK10:49

D65

2 530 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marianne HamiltonEnebybergs IF10:21
Gunilla GlanshedIFK Enskede10:23
Sonja PernebyTullinge SK10:25
U C Lybert ErikssonVäsby OK10:27
Inger JanssonNynäshamns OK10:29
Kersti Birgitta LarssonSpårvägens OK10:31
Gullevi SvenssonRonneby OK10:33
Gun Inger SahlbergLånghundra IF10:35
Barbro CedérusSnättringe SK10:37
Britt-Marie DanellTullinge SK10:39
Birgitta NylundJärfälla OK10:43

H65

2 960 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bengt MattiassonSödertälje-Nykvarn OF10:51
Ingemar JohnssonHaninge SOK10:53
Ingvar SvenssonBjursås OK10:55
Ronny HedlundOK Södertörn10:57
Stig LarssonSpårvägens OK10:59
Rolf SkoglundHellas Orientering11:01
Hans SahlbergLånghundra IF11:03
Jan DahlgrenGustavsbergs OK11:05
Gunnar ErikssonJärfälla OK11:07
Anders SellgrenSigtuna OK11:09
Tommy LjuseniusSkogsluffarnas OK11:11
Göran LarboAttunda OK11:13
Lars JonassonJärfälla OK11:17
Lars ÖhmanFredrikshofs IF Skid & OK11:19
Göran GlanshedIFK Enskede11:21
Håkan BoijeTurebergs IF11:23
Jan Olof DahlströmBjursås OK11:25
Hans ErikssonHellas Orientering11:27
Bengt ErikssonVäsby OK11:29
Lars NordinSolna OK11:31
Olle ÖbergSkogsluffarnas OK11:33
Jan-Olof WåhlbergIBM-Klubben11:37

D70

2 530 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva von HeijneSigtuna OK10:52
Siv FrölundHaninge SOK10:54
Saga MårdBromma-Vällingby SOK10:58
Berit LindungerHaninge SOK11:00
Margareta SanderIFK Lidingös Skid o OK11:02
Margareta WallénTäby OK11:04
Gunvor GranathNynäshamns OK11:06

H70

2 960 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bertil FriskGävle OK09:57
Torsten LöfgrenKarlsbyhedens IK09:59
Hugo IsgrenIFK Enskede10:01
Ove ArvidssonOK Södertörn10:05
Gunnar DahlströmFredrikshofs IF Skid & OK10:07
Levin SvedbergSundbybergs IK10:09
Jan-Erik DanellTullinge SK10:11
Roland KarlssonRonneby OK10:13
Benny BogstedtTullinge SK10:15
Rune CarlssonSundbybergs IK10:17
Sten-Åke JohanssonGustavsbergs OK10:19
Åke AnderssonOK Älvsjö-Örby10:21
Bjarne ErlandssonHammarby IF OF10:23
Bo HedlundIFK Enskede10:25
Karl-Erik JonssonOK Nolaskogsarna10:27
Göran JohanssonSnättringe SK10:29
Sture NilssonStockholmspolisens IF OF10:31
Lars CedérusSnättringe SK10:33
Rune ThurénVallentuna-Össeby OL10:35
Sten von HeijneSigtuna OK10:37
Åke SanderIFK Lidingös Skid o OK10:41
Lars-Erik PernebyTullinge SK10:43

D75

2 010 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sonja SundellSundbybergs IK10:22
Ulla-Britt ÅlebergAttunda OK10:26
Birgitta WestergrenTäby OK10:34
Ulla-Britta HallJärla Orientering10:38
Gunnel JunegardOK Södertörn10:42

H75

2 960 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingvar JohannessonSolna OK10:52
Lars LöthmanJärfälla OK10:54
Erland LjungströmSpårvägens OK10:56
Albert MårdBromma-Vällingby SOK10:58
Hans JonssonHammarby IF OF11:00
Sigurd WallénTäby OK11:02
Sten BergstrandSkogsluffarnas OK11:04
Ivar NordbergOK Älvsjö-Örby11:08
Göran RastborgBromma-Vällingby SOK11:10
Lars PerssonVäsby OK11:12
Lennart JunegardOK Södertörn11:14
Anders BackOK Ravinen11:16
Georg EkströmHellas Orientering11:18
Bror WahlbergHaninge SOK11:20

H80

2 530 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
David JonssonHammarby IF OF11:11
Henning HamiltonEnebybergs IF11:13
Gösta HanssonBromma-Vällingby SOK11:15
Arthur ErikssonHammarby IF OF11:17
K-G JanssonStockholms OK11:19
Bengt ÅhlanderHammarby IF OF11:21
Torsten WikingBromma-Vällingby SOK11:25

Inskolning

1 550 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Madicken BergmanTullinge SK10:00:00
Alvin CraigOK Ravinen10:03:34
Ludvig JarlemarkIFK Lidingös Skid o OK10:16:04
Emilia HagrotTäby OK10:16:18
Arvid WångdahlTullinge SK10:22:24
Hannes LindqvistIFK Enskede10:24:31
Lovisa LindqvistIFK Enskede10:24:45
Tove ErlandssonOK Södertörn10:26:49
Niklas ErlandssonOK Södertörn10:28:14
Rikard StenbeckMälarö SOK10:28:20
Julia AbajiEksjö SOK10:30:00
Sandra NilssonBromma-Vällingby SOK10:31:03
Malte BellanderGustavsbergs OK10:31:34
Anders NilssonBromma-Vällingby SOK10:34:15
Teodor HedbergJärfälla OK10:35:06
Miia RollerJärfälla OK10:39:03
Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OK10:39:39
Olivia EngelOK Ravinen10:56:05
Wilma MårtenssonOK Ravinen10:56:08
Bella PedersenJärfälla OK11:00:49
Emma HallendalIFK Enskede11:04:43
Linnea PetterssonKlubblös11:05:38
Simon SteneboAttunda OK11:08:33
Markus SteneboAttunda OK11:08:40
Hannes MogensenOK Ravinen11:12:21
Olle SandströmOK Ravinen11:12:22
Ebba BorgKlubblös11:16:20
Juliet WaldenfjordJärfälla OK11:22:33
Marcus OlanderTäby OK11:23:12
Edward WesshagenKlubblös11:40:26
Klara JunegardTullinge SK11:40:30
Josefin BenchimolSöders SOL Tyresö11:41:13

U1

2 020 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Melker CarlingerSkogsluffarnas OK09:57:23
Bosse BergmanTullinge SK10:00:00
Thea BolinTullinge SK10:00:00
Tilda LindholmOK Ravinen10:00:00
Amanda GranqvistOK Ravinen10:02:28
Maja SandvikTäby OK10:05:31
Johanna AlmgrenOK Ravinen10:09:21
Emma AlmgrenOK Ravinen10:09:22
Erik Lidström LauriSnättringe SK10:09:53
Linus NilssonOK Österåker10:15:06
Clara StenbeckMälarö SOK10:28:10
Thea AbajiEksjö SOK10:33:19
Hanna ÅbergTumba-Mälarhöjden OK10:34:48
Oskar EknerSnättringe SK10:37:01
Hampus JonssonOK Österåker10:38:08
Anton PleinerTäby OK10:41:08
Emma BellanderGustavsbergs OK10:41:45
Evelina BergOK Ravinen10:48:06
Alva KjellmanOK Ravinen11:20:53
Bertil ArvidsonOK Österåker

U2

2 220 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Teodor ElmfeldtBromma-Vällingby SOK08:44:17
Pelle BergmanTullinge SK10:00:00
Axel BovalliusJärfälla OK10:00:00
Fredrik FantBromma-Vällingby SOK10:00:00
David JohanssonBromma-Vällingby SOK10:00:00
Line KarlssonOK Ravinen10:00:00
Evelina SolemHaninge SOK10:00:00
Elon AlbrektssonOK Ravinen10:00:57
Ella ForsbergOK Ravinen10:09:16
Simon LiljaIFK Lidingös Skid o OK10:10:04
André LindgrenOK Ravinen10:13:35
Ella KarlssonSnättringe SK10:15:49
Hanna LarssonSöders SOL Tyresö10:16:00
Jakob TedhamreSnättringe SK10:19:00
Gustaf VilénOK Ravinen10:19:49
Carolina Foghammar-NömtakOK Österåker10:35:45
Ivar Lidström LauriSnättringe SK10:39:47
Tilde CarlingerSkogsluffarnas OK10:42:55
Tora MalmgårdHaninge SOK10:44:54
Erik WretöIFK Lidingös Skid o OK10:45:59
Linnea SöderqvistOK Ravinen10:48:34
Sigrid CarlssonSundbybergs IK10:51:04
Therese NilssonOK Österåker10:52:34
Erik DanielssonSkogsluffarnas OK10:53:52
Sanna HedbergOK Södertörn11:14:38
Charlotta SjöstrandOK Österåker11:16:58
Karin KallhaugeSnättringe SK11:17:31
Karl GrywenzOK Linné11:18:22
Alva PleinerTäby OK11:20:35
Wiktor EngesAttunda OK11:30:01
Anders LönnstedtJärla Orientering11:37:07
Ronja StåhlSundbybergs IK11:44:43
Emelie LybertOK Ravinen

Öppen motion 1

2 210 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sofia IversAttunda OK10:06:12
Elis IversAttunda OK10:06:13
Tom RudlingIFK Lidingös Skid o OK10:11:07
Simon LoenbergStigfinnarna10:14:51
Tove SjöbergTullinge SK10:18:48
Elling MorastHaninge SOK10:23:04
Hanna GraasOK Linné10:27:43
Tyra AlmJärla Orientering10:29:04
Margareta SundbergSnättringe SK10:31:00
Ellen EkströmOK Ravinen10:37:41
Monica LandergårdSödertälje-Nykvarn OF10:41:50
Katrin PerssonSödertälje-Nykvarn OF10:42:04
Felix BengtssonAttunda OK10:42:22
Josefin HersénTullinge SK10:49:32
William ScherlinSöders SOL Tyresö10:52:03
Oscar W AnelandOK Ravinen10:55:29
Linda RennerOK Södertörn10:55:49
Claes RennerOK Södertörn11:01:03
Isak SöderstenJärfälla OK11:03:48
Jonatan WinsthOK Ravinen11:20:02
Katja HedbergJärfälla OK11:25:44
Niklas DahlströmOK Ravinen11:26:04
Ebba AdebrandTumba-Mälarhöjden OK11:28:03
Erik OlssonHammarby IF OF11:34:06
Karin OlssonHammarby IF OF11:34:53
Vera RolfssonSkarpnäcks OL11:44:13
Alice HalmenJärfälla OK11:47:32

Öppen motion 3

2 970 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tomas TirickeSvaide Roma SOK09:35:47
Christer NelsénFalkenbergs OK09:36:31
Elsa AnderlingKlubblös09:52:52
Gunvor SandbergBromma-Vällingby SOK10:01:15
Lillvor SilanderVäsby OK10:10:04
Bernt SundbergTullinge SK10:10:21
Charlotte EngesAttunda OK10:10:28
Maria TirickeSvaide Roma SOK10:10:37
Johan TirickeSvaide Roma SOK10:10:39
Börje NilssonJärfälla OK10:16:13
Petter BodingIFK Lidingös Skid o OK10:16:58
Leif HagstedtVäsby OK10:18:31
Tilde BacklundOK Södertörn10:26:42
Petra LundbäckJärfälla OK10:28:18
Bo SundbergSnättringe SK10:31:26
Priscilla FerreraSkarpnäcks OL10:34:22
Grazyna van de VoordeTullinge SK10:35:36
Johan LidmarSnättringe SK10:40:05
Jesper LidmarSnättringe SK10:40:06
Rasmus SamuelssonSkogsluffarnas OK10:42:38
Karin SetterqvistOK Södertörn10:46:58
Bo RockJärfälla OK10:48:00
Tilda MårtenssonOK Ravinen10:49:47
Ingela HersénTullinge SK10:50:27
Mats FrostOK Roslagen10:51:37
Amanda DeWittLänna IF10:52:38
Gabrielle MeyersonBromma-Vällingby SOK11:04:20
Cecilia ArvidsonOK Österåker11:04:52
Christer GrunderSolna OK11:05:22
Runar ForsströmJärfälla OK11:07:34
Mats JonssonBromma-Vällingby SOK11:08:02
Ulf EskilssonOK Södertörn11:09:08
Ola SvenssonIFK Enskede11:10:03
Julia MeyersonBromma-Vällingby SOK11:11:02
Anki HolmbergJärla Orientering11:11:26
Hampus BrunanderTurebergs IF11:11:41
Filip BrunanderSollentuna11:11:42
Tove ThunstedtJärfälla OK11:13:52
Magnus ThunstedtJärfälla OK11:13:54
Gunilla SchönningJärfälla OK11:16:14
Eva KarlssonSöders SOL Tyresö11:16:36
Ingela JohanssonTäby OK11:17:52
Therese HäggeborgKlubblös11:19:43
Evelina RostölRånäs OK11:22:21
Mimmi WestbladOK Ravinen11:24:38
Christina WilinOK Ravinen11:39:16
Josefin AnderssonIFK Enskede11:39:30
Josefina BernspångKlubblös11:39:41
Jenny BlidefalkOK Södertörn11:40:35
Helena BjörkKlubblös11:41:18
Jakob VestmanOK Österåker11:42:34
Oliver AngelsiööOK Linné11:42:40
Fredrik ThörnqvistSpårvägens OK11:43:19
Maria HalmenJärfälla OK11:52:31
Emil LundbergTäby OK12:05:37
William DverstorpLånghundra IF

Öppen motion 5

3 400 m, 84 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders FalkOK Roslagen09:33:14
Roland Lindgren HammarströmWaxholms OK09:39:50
Johan PetterssonKlubblös09:51:20
Bertil BogrenSundbybergs IK09:56:52
Anders WigrenTullinge SK09:57:13
Margaretha NylundOK Södertörn10:01:21
Eva LöfgrenJärfälla OK10:02:47
Tim BenchimolSöders SOL Tyresö10:03:14
William MohrSöders SOL Tyresö10:03:15
Elisabet BengtssonHaninge SOK10:04:01
Karin NäslundIFK Tumba SOK10:08:04
Elizabeth LøchtingOK Roslagen10:08:26
Göran PerssonOK Södertörn10:11:50
Aino Birgitta RedtzerAttunda OK10:16:49
Thomas LarssonAttunda OK10:18:39
Åsa ÖströmKlubblös10:21:48
Ann-Marie BogrenSundbybergs IK10:23:11
Jesper HanssonBromma-Vällingby SOK10:24:32
Yngve RahlénOK Ravinen10:24:50
Jan DahlbergHaninge SOK10:25:22
Anders SteenGustavsbergs OK10:26:56
Felix Tiderman-BjörklundSöders SOL Tyresö10:28:00
Aija SadurskisCentrum OK10:28:31
Heidi BjerkhaugOK Ravinen10:28:34
Björn StoltOK Ravinen10:29:22
Ulrica MellergårdSnättringe SK10:29:25
Liselott OttossonHaninge SOK10:34:49
Thorbjörn HallmansVäsby OK10:36:14
Patrik NilssonBromma-Vällingby SOK10:36:49
Kerstin MorastHaninge SOK10:40:37
Åsa JohanssonOK Älvsjö-Örby10:40:52
Mikael WesterVingåkers OK10:41:20
Elin JohanssonOK Älvsjö-Örby10:41:38
Ewa ArvidssonOK Södertörn10:41:46
Bo PetterssonKlubblös10:43:51
Simon GraasOK Linné10:44:03
Solveig SpångbergIFK Lidingös Skid o OK10:47:05
Per EknerSnättringe SK10:48:22
Kerstin BlomOK Kolmården10:50:04
Karolina PihloOK Ravinen10:51:05
Thomas JohanssonTäby OK10:52:00
Mari-helen LidströmSnättringe SK10:56:04
Daniela RennerOK Södertörn10:56:56
Ulf AngelsiööOK Linné10:58:06
Christina StrandbergGustavsbergs OK11:00:35
Linnea HersénTullinge SK11:01:19
Bengt Håkan LundmarkLångvikens OK11:01:53
Gunnar LindholmKlubblös11:02:11
Göran TillbomLångvikens OK11:03:38
Anders BerglundSkarpnäcks OL11:05:04
Kerstina SkoglundHellas Orientering11:08:40
Lovisa LundmarkLångvikens OK11:09:30
Ansgar SimonssonSundbybergs IK11:13:00
Hanna LundmarkLångvikens OK11:13:04
Ewert EngstedtTullinge SK11:14:07
Tommy LindbergHaninge SOK11:20:57
Martina SallstedtOK Södertörn11:21:27
Katarina HelgbyBromma-Vällingby SOK11:22:48
Peter SundhSundbybergs IK11:26:59
Cecilia BerntsonSnättringe SK11:27:22
Anders BerntssonSnättringe SK11:27:25
Lovisa ThunstedtJärfälla OK11:28:33
Gunilla ThunstedtJärfälla OK11:28:35
Daniel WohlgemuthOK Ravinen11:30:27
Emil HåsteenJärla Orientering11:32:00
Anders BomanGustavsbergs OK11:32:20
Anneli WendeliusIFK Lidingös Skid o OK11:34:01
Philip SjökvistKlubblös11:37:20
Göran HaglundHaninge SOK11:40:46
Monica RostöRånäs OK11:41:55
Mårten RostöRånäs OK11:42:19
8 Katarina BerggrenTullinge SK11:43:20
Per LjungStockholms OK11:48:15
Gunilla BergOK Ravinen11:49:04
Marcel MovitzSkogsluffarnas OK11:50:14
Ola WesselyKlubblös11:50:26
Jörgen GlanshedIFK Enskede11:52:28
Camilla TarandiIFK Lidingös Skid o OK12:00:23
Cecilia TarandiIFK Lidingös Skid o OK12:01:15
Lina RegnstedtKlubblös12:10:05
Linus SvärmOK Gisle12:10:06
Victoria FalkenströmSkogsluffarnas OK12:11:26
Kalle BengtssonSkogsluffarnas OK
Ingemar TedhamreSnättringe SK

Öppen motion 7

2 960 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ewa SturkWaxholms OK09:37:43
Nisse NilssonJärla Orientering09:41:27
Lena LjungquistIFK Lidingös Skid o OK09:54:12
Christina GranathOK Södertörn09:59:58
Lars ÅkessonKlubblös10:01:26
Agneta HolgerssonSnättringe SK10:01:42
Peo JohanssonOK Skärmen10:03:19
Ingrid OlssonVäsby OK10:09:08
Evy NordSödertälje IF10:12:19
Tage SandbergBromma-Vällingby SOK10:12:35
273Jan SvärdIFK Enskede10:13:26
Stefan NorellAttunda OK10:16:17
Lars NordSödertälje IF10:16:28
Reine BorgströmSkogsluffarnas OK10:16:32
John BerglundAlfta-Ösa OK10:17:15
Clas Gösta TärnrotTullinge SK10:17:46
Åke AndreassonGustavsbergs OK10:18:05
Erik BjernulfSundbybergs IK10:24:05
Anders S NybergSäterbygdens OK10:25:34
Cia HunhammarBromma-Vällingby SOK10:26:11
Håkan SteenGustavsbergs OK10:27:15
Gunnar PerssonIFK Enskede10:27:47
Mari HejkenskjöldTullinge SK10:28:03
Anette HagelinGustavsbergs OK10:28:42
Rune RådeströmSnättringe SK10:29:33
Gunnar SkärlénHaninge SOK10:31:10
Christer GustafssonEds SK10:33:02
Frida OttossonHaninge SOK10:34:51
Kerstin LoenbergStigfinnarna10:35:15
Bo SundenKarlsbyhedens IK10:37:49
Ola EnvallTumba-Mälarhöjden OK10:42:04
Göran JohanssonJärfälla OK10:42:20
Leif MörkforsJärfälla OK10:42:35
Anna TedhamreSnättringe SK10:45:25
Birgitta ThunellIFK Lidingös Skid o OK10:47:11
Inger SörlenTäby OK10:54:19
Linnea RönnqvistOK Linné10:54:24
Clas-Göran HerrgårdTäby OK11:01:23
Maria PedersenJärfälla OK11:01:56
James DeWittLänna IF11:04:28
Sebastian HafströmBromma-Vällingby SOK11:06:24
rolf nilssonTullinge SK11:06:40
Mats OrbertAttunda OK11:07:28
Martti JoensuuNivU11:07:47
Annica HämströmTäby OK11:13:55
Erik EdgrenKlubblös11:18:33
Ulf LundströmHaninge SOK11:18:54
Ing-Mari EskilssonHaninge SOK11:20:01
Ylva TorbiörnssonJärla Orientering11:21:22
Anna BomanGustavsbergs OK11:32:18
Tomas SjöbergSolna OK11:35:36
Maria EdvardssonJärfälla OK11:36:19
Dan UgglaBromma-Vällingby SOK11:43:23
Albin BjörkJärla Orientering11:43:46
Jan EkmanKA 3 IF11:43:56
Nils EdvardssonJärfälla OK11:53:47
Lars HagrotTäby OK11:59:10

Öppen motion 8

4 510 m, 94 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leif HermundstadSnättringe SK09:26:51
Gunnar JohanssonSkarpnäcks OL09:32:59
Per LengquistTullinge SK09:46:46
Helena AdebrantIFK Tumba SOK09:47:56
Kristofer ThorslundVäsby OK09:53:59
Cristina MagnussonCentrum OK09:54:59
Henrik NordVäsby OK09:56:40
Berit AsslaksenJärfälla OK09:57:48
Helena StrandOK Landehof10:00:56
Jim BellosKlubblös10:01:14
Fredrik SteneboAttunda OK10:02:18
Mats AlheimTullinge SK10:04:48
Anna BachmanTäby OK10:04:53
Magnus BacklundSödertälje-Nykvarn OF10:07:47
Ulrik IversAttunda OK10:09:48
Linnea CarlssonSkarpnäcks OL10:10:47
Joakim OlssonVäsby OK10:10:50
Mats BrobergTierps SOK10:12:58
Niklas WansölinOK Ravinen10:16:08
Maria JonssonTullinge SK10:16:23
Jan-Olof BogrenSundbybergs IK10:20:16
Lars HeijkenskjöldTullinge SK10:21:03
Jan GottfridssonNorbergs OK10:24:58
Magnus GraasOK Linné10:27:04
Jonas ArvidsonOK Ravinen10:27:28
Malin LindskogOK Ravinen10:29:06
Ingemar RejeKlubblös10:31:06
Torbjörn StenbeckMälarö SOK10:31:46
Lennart SwahnSundbybergs IK10:34:59
Martin AhlströmIFK Enskede10:37:14
Petter HaraldssonGustavsbergs OK10:39:03
Jens TirickeSvaide Roma SOK10:43:15
Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK10:43:28
Kjell JanssonKlubblös10:44:11
Stefan LundellLjungskile FK10:46:32
Kjell LidholmIFK Hedemora OK10:47:43
Conny AxelssonTumba-Mälarhöjden OK10:48:05
Arne JohanssonOK Ravinen10:50:32
Fredrik SetterqvistOK Södertörn10:51:09
Lars BerzellRotebro IS OK10:53:17
Bo LauriSnättringe SK10:55:26
Jens WicksénSOK Viljan10:56:36
Sven SetterqvistOK Södertörn10:58:04
Malin AnnegårdSOK Viljan10:58:12
Karolina SamuelssonSundbybergs IK10:59:00
Johan KällbäckHammarby IF OF10:59:14
Stefan MarteliusAttunda OK11:00:25
Magnus HektorJärla Orientering11:00:32
Kristina AnelandOK Ravinen11:00:40
Henrik NyströmDalaportens OL11:01:00
Olle KällbäckHammarby IF OF11:04:15
Kristoffer EdshageCentrum OK11:04:24
Johan SöderstenJärfälla OK11:05:01
Fredrik SjökvistIFK Enskede11:07:09
Björn BängtssonCentrum OK11:07:32
Peter AlbinssonJärfälla OK11:08:45
Kurt AnderssonEnebybergs IF11:08:52
Göran AnderssonEnebybergs IF11:11:12
Anna BogrenSundbybergs IK11:34:13
Christopher LindqvistIFK Enskede11:35:54
Michael ReforsJärla Orientering11:40:11
Markus BölskeTäby OK11:40:22
Lars SjöbergTullinge SK11:40:25
Peter SjöstedtSundbybergs IK11:40:33
Jesper HedbergSnättringe SK11:40:40
Jan EskilssonHaninge SOK11:41:06
Lars ForsbergOK Ravinen11:41:18
Björn LinderGustavsbergs OK11:41:24
David HedbergJärfälla OK11:41:32
Henrik PerssonSundbybergs IK11:41:59
Björn LjungqvistIFK Lidingös Skid o OK11:42:14
Henrik SjögrenHaninge SOK11:42:47
Sonia RodiéreIFK Lidingös Skid o OK11:42:57
Simon MellinSundbybergs IK11:43:00
Håkan RostöRånäs OK11:43:05
Mats SandinIK Vikings OK11:44:32
Johan MarkstedtOK Södertörn11:45:28
Calle BohmanHellas Orientering11:46:30
Emma EnglidIFK Tumba SOK11:46:34
Rasmus RostöRånäs OK11:47:04
Lars ÅgrenKlubblös11:47:58
Anders BoströmTumba-Mälarhöjden OK11:48:59
My HeinrupJärla Orientering11:49:11
Kristian GustafssonNmt11:50:18
Martin BellanderGustavsbergs OK11:50:32
Håkan RolfssonSkarpnäcks OL11:54:27
Carl FeySundbybergs IK11:54:59
Robert PedersenJärfälla OK11:59:30
Väino TarandiIFK Lidingös Skid o OK12:00:29
Mikael HallendalIFK Enskede12:01:08
Stefan WångbergOK Ravinen12:04:00
Tomas AlbinssonOK Österåker12:15:39
Lars HörnströmTäby OK12:15:44
Ylva BengtssonSkogsluffarnas OK

Öppen motion 10

4 050 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jörgen HellbergTäby OK09:35:31
Anders LavforsKlubblös09:51:00
Åsa JönssonJärla Orientering09:53:08
Annika MagnussonKFUM Örebro OK09:55:50
Olle BlomgrenOK Södertörn10:11:14
Kenneth ÖhmanVallentuna-Össeby OL10:11:33
Jacob HårdOK Södertörn10:12:00
Lennart BrattgårdIFK Lidingös Skid o OK10:14:14
Kathrin SvanbergOK Södertörn10:20:11
Petter TistadIFK Lidingös Skid o OK10:20:37
Annika LundströmVäsby OK10:35:50
Andres VeideVäsby OK10:49:28
Ida JohanssonJärla Orientering10:52:50
Jan LavénKlubblös10:52:58
Peo KrookOK Älvsjö-Örby10:54:15
Elias KrookOK Älvsjö-Örby10:54:16
Carl-Olof SöderSkarpnäcks OL10:58:34
Kristina MarteliusAttunda OK11:00:30
Rudolf HersénTullinge SK11:01:08
Emma BölskeTäby OK11:09:37
Weronica MorellOK Kåre11:10:16
Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK11:18:06
Bo NeidenströmFrölunda OL11:18:32
Sofia AnderssonCentrum OK11:18:39
Viktor KarlssonJärla Orientering11:19:20
Wilhelm von FrenckellIFK Lidingös Skid o OK11:19:39
Josefin WongdahlIFK Lidingös Skid o OK11:19:53
Mikael SternJärla Orientering11:20:11
Åsa ErlanssonKlubblös11:27:35
Grigory LazarrvArboga OK11:40:20
Ulf FranzénCentrum OK11:41:11
Peter HändingKlubblös11:41:30
Bernt GustavssonTäby OK11:42:17
Fanny RostöRånäs OK11:48:05

Annonser