Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Mastloppet

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Mastloppet
Arrangörsorganisation: Hellas Orientering
Datum: tisdag 19 juli 2011

Bana 1

1 600 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
428942Hilma BergströmKjula IF11:56:54
264885Gustav KlingströmTullinge SK12:10:42
36148Sven LarssonSkarpnäcks OL12:35:32
444736Tilde CarlingerSkogsluffarnas OK13:19:34
444737Adina CarlingerSkogsluffarnas OK13:19:35
234498Amanda GranqvistOK Ravinen13:24:12
19216Solveig HumlaSolna OK13:40:34
229444Nellie BolinTullinge SK14:02:56
438662Tea BolinTullinge SK14:04:22
431486Tove SjöbergTullinge SK14:04:23
431378Alfred LängheimTullinge SK14:04:42
431076Lovisa LängheimTullinge SK14:06:03
431485Ella SjöbergTullinge SK14:07:11
438661Klara BolinTullinge SK14:07:40
343407Kristoffer TengrothSundbybergs IK14:18:44
442181Linn MalmbergSundbybergs IK14:21:16
212008Julian MalmbergSundbybergs IK14:21:17
895465André LindgrenOK Ravinen14:36:59
442168Caroline StenbergKlubblös14:51:35
43300Margareta SundbergSnättringe SK14:56:18
351710Claes RundströmOK Älvsjö-Örby15:21:07
441717Hjalmar AxelssonFK Göingarna15:25:47
27258Axel LinnersjöGustavsbergs OK15:28:56
770207Elon AlbrektssonOK Ravinen17:14:54
438683Vilma Tiderman BjörkblomSöders SOL Tyresö17:28:57
431261Pernilla JohnniKlubblös17:52:17
253949Anna EkhagenSödertälje-Nykvarn OF18:00:48
441716Benjamin ElfingSnättringe SK18:11:54
441743Oliver HermundstadSnättringe SK18:12:03
442155Erik NederheimHaninge SOK18:31:17

Bana 2

2 640 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
23611Calle ThorellOK Ravinen00:00:00
330743Maria WicksellHellas Orientering11:56:01
208028Arthur ErikssonHammarby IF OF12:03:19
27898Bengt ÅhlanderHammarby IF OF12:09:07
426943Ulla EkblomSkogsluffarnas OK12:11:09
351111Sonja PernebyTullinge SK12:12:00
42682Sven JanssonSnättringe SK12:12:23
421436Rolf SärströmSkogsluffarnas OK12:17:33
435725Eva-Lena SvanströmTäby OK12:18:52
228075Leif NilssonVandrarringen12:23:09
19834Britt-Marie DanellTullinge SK12:27:27
342639Margareta SedvallKlubblös12:54:30
442161Jenny FältKlubblös13:03:51
990214Moa WestbladOK Ravinen13:14:50
438377Per-Åke BergStockholms OK13:16:15
444730Melker CarlingerSkogsluffarnas OK13:17:48
243994Åke LinderothSundbybergs IK13:25:54
355861Kristina KlangSolna OK13:30:58
661212Berit LindungerHaninge SOK13:37:37
408755Sten TidermanTumba-Mälarhöjden OK13:38:57
344553Martin Andersson-BjörkHaninge SOK13:45:27
990918Axel GranqvistOK Ravinen13:50:10
41792Michael GranqvistOK Ravinen13:50:12
409497Kjell AnzeliusStigfinnarna14:02:49
30848Karin LundeqvistOK Hällen14:03:20
991211Hugo ThorellOK Ravinen14:09:10
30875Ingvar HultqvistOK Hällen14:13:37
30576Gert GyllbrandGustavsbergs OK14:23:50
442346Kerstin MoradtHaninge SOK14:25:05
41826Heidi BjerkhaugOK Ravinen14:26:26
27270Per WesterGustavsbergs OK14:27:06
43400Bo SundbergSnättringe SK14:57:47
560411Margareta WadinOK Älvsjö-Örby15:21:02
981025Fritjof AxelssoonFK Göingarna15:26:34
36141Gunvor GranathNynäshamns OK16:05:44
41888K-G JanssonStockholms OK16:18:54
10182Chila TerryPenoc16:19:13
631011Berit AslaksenJärfälla OK16:25:35
19862Erik-Olov ClothTullinge SK17:09:44
981209Tone AlbrektssonOK Ravinen17:13:35
710518Eva AlbrektssonOK Ravinen17:13:36
660812Annika EngelHässleholms OK17:25:21
710304Emilia EngelOK Ravinen17:25:23
417393Felix Tiderman BjörkblomSöders SOL Tyresö17:28:31
355750Amanda BlomdahlTullinge SK17:43:30
245636Matilde JohnniKlubblös17:53:03
253951Klara AndénSödertälje-Nykvarn OF18:00:26
10469Mattias KallhaugeSnättringe SK18:20:32
244134Stefan MellanderKlubblös18:26:01

Bana 3

3 180 m, 72 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
345169Henrik BruhnFredrikshofs IF Skid & OK00:00:00
27893Solveig DillmanHammarby IF OF11:55:54
40900Lennart StenbergStigfinnarna11:56:57
38585Berit GustavssonSödertälje IF11:58:38
449755Edda NilssonStockholmspolisens IF OF12:06:59
264580Sophia PernebyTullinge SK12:10:01
36846Gunnel GranqvistNynäshamns OK12:11:19
355807Stig GustavssonSödertälje IF12:11:47
351704Björn EkblomSkogsluffarnas OK12:15:04
259207Göran LarssonSödertälje-Nykvarn OF12:15:37
433457Ingvar JanssonSundbybergs IK12:16:46
15140Bertil LjungemyrIFK Lidingös Skid o OK12:17:36
441958Jan BurellVandrarringen12:23:21
530291Arne ÅhmanOK Klemmingen12:30:36
444687Leif JehanderBromma-Vällingby SOK12:31:49
209810Anders WigrenTullinge SK12:32:48
37539Lars SandvikOK Ravinen12:44:07
30838Jonas BergströmKjula IF12:45:30
400032Bengt MohlinGöteborgs Skidklubb12:46:24
234700Peter MalmbergWaxholms OK12:47:16
19464Jenny Alm-MalmbergSundbybergs IK13:03:58
306552Fredrik GlänneforsSöders SOL Tyresö13:16:42
19485Sonja SundellSundbybergs IK13:18:44
500806Gunell JunegaardOK Södertörn13:24:34
42671Yngve CedbergSnättringe SK13:25:15
30845Eva-Stina SvärdHaninge SOK13:34:36
264117Karl-Erik MogrenStigfinnarna13:46:30
340806Katrin FabianKlubblös13:54:02
411735Irmgard FabianKlubblös14:04:26
234748Hellen BolinTullinge SK14:06:59
404257Björn StoltOK Ravinen14:14:33
980822Märta SkogTullinge SK14:15:19
345077Caroline LängheimTullinge SK14:18:01
245117Lars AnderssonSkogsluffarnas OK14:18:51
343939Carin KihlströmTäby OK14:37:52
27899David JonssonHammarby IF OF15:17:07
228100Jette AxelssonTumba-Mälarhöjden OK15:17:22
961860Hilda AxelssonFK Göingarna15:22:08
960904Veronica KöhlerTullinge SK15:22:08
439783Riina Larsson-MändFredrikshofs IF Skid & OK15:33:09
442397Anders NelinTeleverket15:43:45
15966Ulf EskilssonOK Södertörn15:58:45
247636Ewert EngstedtTullinge SK16:03:32
417471Kristina TedhamreSnättringe SK16:06:53
225348Helena FalkSkarpnäcks OL16:07:19
442154Hans CarlssonHellas Orientering16:15:59
434135Lars FridénFMV16:23:46
441737Elisabeth ThorsénCentrum OK16:26:44
16933Anna DahlbergIFK Enskede16:39:09
246159Uno EngmanIFK Enskede16:40:33
971123Frida ForsbergTullinge SK16:51:26
36463Åke AnderssonOK Älvsjö-Örby16:51:37
38310Sara SundelinOK Älvsjö-Örby16:51:40
421432Ingvar OskarssonKlubblös16:52:21
33590Gunilla LangettTäby OK16:56:20
418060Markus AggeforsKlubblös17:00:03
19869Sigrid BlomTullinge SK17:10:17
36557Rolf LövqvistSöders SOL Tyresö17:28:34
449768Carina TörnblomJärla Orientering17:33:24
431415Bo KimstrandEricsson IF17:38:34
229689Caroline JohanssonIFK Södertälje17:43:27
421580Katarina SahlstenSkarpnäcks OL17:49:57
932407Minna SahlstenSkarpnäcks OL17:52:08
202584Anita LindbohmSkarpnäcks OL17:54:21
441710Tommy WallinKlubblös17:56:55
441798Ingela WallinKlubblös17:58:03
354330Helena KorhonenHaninge SOK18:05:20
441738Jan EkmanKA 3 IF18:08:45
41565Sören AnderssonVäsby OK18:08:46
239517Eva BoströmTumba-Mälarhöjden OK18:18:05
42058Sten BergstrandSkogsluffarnas OK18:39:25
354666Johan SandwallSkarpnäcks OL18:49:23

Bana 4

3 840 m, 96 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
780426Anna BlomgrenTullinge SK11:56:11
246631Anna PernebyTullinge SK11:57:02
10409Håkan SjökvistSöders SOL Tyresö11:57:54
227398Mattias PernebyIFK Lidingös Skid o OK12:01:35
29107Olle LaurellIFK Tumba SOK12:05:21
433695Stig ThorssonSödertälje-Nykvarn OF12:07:08
256431Leif ThorssonOK Grip12:08:07
36965Lennart KarlssonOK Grip12:12:08
17969Richard WelanderOK Älvsjö-Örby12:14:17
247532Rolf EkströmHellas Orientering12:15:30
27883Sture NilssonStockholmspolisens IF OF12:16:11
226670Monika HögbergOK Södertörn12:20:19
895437Ann SjöbergEnebybergs IF12:25:08
244255Åsa JönssonJärla Orientering12:28:35
19861Jan-Erik DanellTullinge SK12:28:57
442186Caroline EgnerforsKlubblös12:38:17
22709Fredrik MånssonKlubblös12:39:22
442106Anders MånssonKlubblös12:39:24
776267Erland LjungströmSpårvägens OK12:42:56
343435Kjell HolmbergOK Södertörn12:45:49
26018Ronny HedlundOK Södertörn12:56:30
442184Leif FältKlubblös13:03:17
553366Harald CarlingerSkogsluffarnas OK13:24:48
439543Erika CarlingerSkogsluffarnas OK13:25:01
429739Bengt EklundFredrikshofs IF Skid & OK13:26:54
212216Margareta AnderssonHellas Orientering13:28:12
306188Leif HofmeijerOK Älvsjö-Örby13:33:38
259325Lena StenbergIFK Umeå14:13:15
405396Olle NygrenOK Södertörn14:23:17
428986Tommy FagerdahlKlubblös14:23:20
950721Erik Nygren WahlinOK Södertörn14:23:59
751218Ivar NordbergOK Älvsjö-Örby14:36:17
262749Lars ÖhmanFredrikshofs IF Skid & OK14:37:27
353184Eidar LindgrenOK Ravinen14:37:49
29104Olof RudinTumba-Mälarhöjden OK14:40:12
21412Lena ImhofSchweiz14:42:23
224528Ladina WegmuellerSchweiz14:45:31
252465Fiona SignerSchweiz14:48:29
61950David NovakSchweiz14:49:37
264893Anna CurtiusKlubblös14:51:06
346505Elias GemperliSchweiz14:51:28
920596Conradin MeiliSchweiz14:54:27
710914Ola ErikssonBromma-Vällingby SOK14:55:15
62114Lukas ZihlmannSchweiz14:55:37
950703Claudine RuppenthalSchweiz14:57:26
961109Michelle RuppenthalSchweiz15:00:25
15103Jan SöderbergIFK Lidingös Skid o OK15:01:13
61912Renate WidmerSchweiz15:03:40
418051Bengt MellinSundbybergs IK15:32:21
404241Jan SvärdIFK Enskede15:35:21
426950Susanne LundHaninge SOK15:38:00
27217Gösta GutelandSnättringe SK15:39:52
30214Lars JonassonJärfälla OK15:46:48
30250Birgitta BillstamJärfälla OK15:48:26
801122Victor ImarkTullinge SK15:50:08
29694Lars NordSödertälje IF15:51:06
355821Evy NordSödertälje IF15:52:21
15165Fredrik SundströmIFK Lidingös Skid o OK16:22:39
33469Anna ReforsJärla Orientering16:42:44
438379Benny BogstedtTullinge SK16:43:09
25824Lars-Åke WallOK Tisaren16:43:41
19867Maggan BogstedtTullinge SK16:44:50
256470Per WallOK Tisaren16:45:37
342817Micke GustafssonOK Södertörn16:49:20
225374Nicklas HermundstadSnättringe SK16:58:12
343498Lars NordinSolna OK16:58:29
30873Ingrid GraneliHaninge SOK17:21:48
26019Göran PerssonOK Södertörn17:30:00
433353Gunnar LindholmKlubblös17:31:43
345210Mikael WesterVingåkers OK17:38:16
19614Anders Jensen-UrstadKlubblös17:40:37
427066Mats LundbladTäby OK17:44:23
27088EvaLena EricsonSödertälje-Nykvarn OF17:45:24
259176Ylva NilssonSnättringe SK17:47:35
204957Catarina BoströmEnebybergs IF17:47:52
204968Ann-Mari FehrnströmEnebybergs IF17:48:36
330978Ari SahlstenSkarpnäcks OL17:49:53
427900Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK17:52:39
870521Matz LarssonGustavsbergs OK17:52:58
27253Lotta Valentin-LarssonGustavsbergs OK17:55:40
38783Elin AhlströmIFK Enskede17:58:27
960609Hanna KorhonenHaninge SOK18:00:44
354327Reijo KorhonenHaninge SOK18:06:22
900122Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF18:07:47
41827Annika DalgrenOK Ravinen18:15:08
610061Anna-Karin SundqvistTullinge SK18:18:03
342977Jenny EkströmOK Österåker18:19:04
36568Gunilla KallhaugeSnättringe SK18:20:17
910908Elin SundqvistTullinge SK18:21:20
29129Emma EnglidTumba-Mälarhöjden OK18:25:54
29126Eva EnglidTumba-Mälarhöjden OK18:28:36
30854Kerstin OhlssonHaninge SOK18:29:59
19843Anna-Karin OhlssonTullinge SK18:34:42
870817Olle ArmanNyköpings OK18:44:35
38498Gunnar RistingNyköpings OK18:48:17
870800Oscar ArmanNyköpings OK18:57:15

Bana 5

4 770 m, 105 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
531038Anders KärrströmTullinge SK11:58:00
421428Gunnar BramstenSundbybergs IK11:58:58
37589Torbjörn TirénHellas Orientering12:00:00
418100Sven-Erik AmrenSnättringe SK12:01:16
18750Per ÅnmarkIFK Tumba SOK12:04:37
253666Nicklas NilssonStockholmspolisens IF OF12:05:58
37042Jörgen WidlundNynäshamns OK12:11:11
19828Bengt KärrströmTullinge SK12:13:13
41771Maria SchmalenseeTäby OK12:13:52
449326Sverre JonssonOK Ravinen12:17:03
751005Kurt ZanderVästerås SK OK12:23:24
227349Leif LundqvistEnebybergs IF12:25:44
36571Maria NymarkSöders SOL Tyresö12:27:14
27224Rune RådeströmSnättringe SK12:29:35
446251Kristian GustafssonSöders SOL Tyresö12:36:16
36102Göran AnderssonAttunda OK12:43:25
36404Ingemar LarssonTullinge SK12:49:05
19494Hans-Erik PerssonSundbybergs IK12:52:28
306174Leif KlingOckelbo OK12:54:54
444709Kristian LundgrenStigfinnarna12:59:38
17606Lars RisbyOK Ravinen13:19:10
264537Dan KlangSolna OK13:30:35
30846Aila HalttunenHaninge SOK13:34:57
28079Henrik TrofastTullinge SK13:39:45
895424Magnus HaraldssonGustavsbergs OK13:39:58
690929Micael ThollanderSödertälje-Nykvarn OF13:44:10
442112Kenneth JohanssonKlubblös13:46:44
405400Martin ErikssonOK Södertörn13:47:27
430700Wolfgang FabianKlubblös13:55:07
246722Anna-Lena LängheimTullinge SK14:07:16
46975Jessica SjöbergTullinge SK14:10:26
259369Bernt StenbergIFK Umeå14:14:04
727200Kicki SkogTullinge SK14:15:52
899050Olle SkogTullinge SK14:17:41
29913Anders SkogTullinge SK14:20:43
36094Reine BorgströmSkogsluffarnas OK14:22:36
426978Egil MorastHaninge SOK14:23:54
347183Henrik MorastHaninge SOK14:25:39
347288Fredrik MorastHaninge SOK14:26:54
347424Embla MorastHaninge SOK14:28:29
36558Gunnar ErikssonSödertälje IF14:37:10
338844Tonja KuenzlerSchweiz14:42:25
10489Mattias SkepplingOK Södertörn14:44:58
64930Barbara ShoenenbergerSchweiz14:45:30
438680Lars ÅgrenKlubblös14:46:30
332791Jan GuhlSchweiz14:48:27
432676Patrick ZbindenSchweiz14:51:29
432540Lukas KuenziSchweiz14:54:25
970421Michael ImhofSchweiz14:57:25
54421Mirjam FaesslerSchweiz15:00:25
896988Martina SeiterleSchweiz15:03:39
413184Cornelia CamathiasSchweiz15:06:28
681003Annica JanssonIFK Lidingös Skid o OK15:06:48
250373Claudio RohrbachSchweiz15:09:38
931903Véronique RuppenthalSchweiz15:12:27
253078Monika FaesslerSchweiz15:16:22
2003156Rachel EngelerSchweiz15:18:38
2003015Annetta SchaadSchweiz15:21:41
19463Karl-Johan MalmbergSundbybergs IK15:23:26
919604Werner KöhlerTullinge SK15:23:45
202539Ingemar JohnssonHaninge SOK15:26:29
16270Louise AxelssonFK Göingarna15:26:38
10433Georg LarssonFredrikshofs IF Skid & OK15:37:52
448753Sofia SmittSödertälje-Nykvarn OF15:43:33
801121Simon ImarkTullinge SK15:49:23
253868Erik EngstedtTullinge SK16:03:13
417473Ingemar TedhamreSnättringe SK16:06:50
15122Glen TerryPenoc16:16:22
501858Martin TerryIFK Lidingös Skid o OK16:19:09
954001Linnea EngstedtTullinge SK16:19:28
940703Elina SundqvistTullinge SK16:20:04
650821Lena SundqvistTullinge SK16:25:46
887878Kristoffer EdshageCentrum OK16:27:37
640321Hans SundqvistTullinge SK16:30:10
402799Håkan GraneviTullinge SK16:30:22
41784Per SöderstenOK Ravinen16:31:22
960117Magdalena van de VoordeTullinge SK16:32:06
960810Niklas SundqvistTullinge SK16:33:27
36713Per-Anders CarlstedtStockholms Godtemplares IF16:34:52
840904Jonathan LindellIFK Enskede16:42:34
600423Karin ForsbergTullinge SK16:49:42
798390Lena JanssonJärla Orientering16:57:01
49898Barbora MalisovaJärla Orientering17:03:24
259019Lotta Thureson GibergHellas Orientering17:04:27
26020Ann FranzénOK Södertörn17:05:45
30094Ingemar GardSöders SOL Tyresö17:18:32
10407Staffan ElmhagenSöders SOL Tyresö17:21:44
27776Anders StenbackBromma-Vällingby SOK17:22:12
990509Camilla EngelOK Ravinen17:24:26
660708Oskar NedereheimHaninge SOK17:25:05
449718Olle JorinderJärla Orientering17:33:20
343250Lennart AgénTullinge SK17:43:03
449778Glenn WiderströmKlubblös17:43:07
950608Anton BlomdahlTullinge SK17:44:32
27089Bengt MattiassonIFK Södertälje17:48:33
27215Jonny NilssonSnättringe SK17:54:54
901119Olle BoströmJärla Orientering17:59:13
341914Christer AndénSödertälje-Nykvarn OF17:59:55
661129Pia HellgrenOK Södertörn18:17:46
1393128Karin AlmgrenSöders SOL Tyresö18:25:07
960910Alexander NilssonOK Södertörn18:31:22
441796Per ForsgrenTumba-Mälarhöjden OK18:35:36
553567Anders MattssonOK Älvsjö-Örby18:36:49
345373Tomas BjörelindJärla Orientering18:37:20
415581David BjörelindJärla Orientering18:38:00

Bana 6

6 450 m, 81 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
346661Simon RueeggSchweiz00:00:00
423384Ulf BylundIFK Enskede12:06:41
239990Kalle HögbergOK Södertörn12:19:06
262294Tomas MovinSnättringe SK12:43:43
426097Hans MalmbergWaxholms OK12:46:10
27219Björn SalomonssonSnättringe SK12:49:47
33497Pär WestbladOK Ravinen13:12:14
29118Linus RisplingTumba-Mälarhöjden OK13:40:51
42400Göran LängheimTullinge SK14:11:37
19468Ronny NordgrenSundbybergs IK14:22:06
448797Lars ErikssonKlubblös14:24:47
41815Niklas WansölinOK Ravinen14:27:27
54422Luca ZinggSchweiz14:45:27
252874David StarkSchweiz14:48:28
442357Niklas LundinÄlvsby IF OK14:53:10
346639Tobias ZbindenSchweiz14:54:24
232593Erich MoellerSchweiz14:57:27
2003202Martin WehrliSchweiz15:00:24
46978Lars SjöbergTullinge SK15:02:02
500815Pirmin SchneiderSchweiz15:03:43
2003018Christian KreisSchweiz15:06:27
253828Jacob BolinTullinge SK15:07:49
346579Tobias GrobSchweiz15:11:29
501978Beat HubmannSchweiz15:16:17
18710Conny AxelssonTumba-Mälarhöjden OK15:17:04
27259Björn LinderGustavsbergs OK15:24:59
15105Lennart BrattgårdIFK Lidingös Skid o OK15:26:21
940219Ellinor FryxellTullinge SK15:27:12
940218David MellinSundbybergs IK15:35:02
441704Jan StenbergKlubblös15:46:30
29911Kerstin ImarkTullinge SK15:53:12
950427Daniel BengtssonTullinge SK15:55:38
354321Kjell BengtssonTullinge SK15:57:32
940411Ceciia ImarkTullinge SK15:58:52
352477Anders GranbergOK Klemmingen16:09:43
423393Magnus BlombergCentrum OK16:21:40
610928Lars PalmqvistJärfälla OK16:29:39
439624Johan KammargårdenBjörkfors GOIF16:35:12
421330Urban FreijSnättringe SK16:44:27
600715Per-Arne ForsbergTullinge SK16:51:18
36623Anders HedbergSnättringe SK16:53:45
590531Stefan GustafssonSkarpnäcks OL16:54:09
438684Olle KällbeckaHammarby IF OF16:54:11
671127Mikael MoserKlubblös16:59:13
36042Fanny DecknerSkarpnäcks OL17:00:40
234502Per FranzénOK Södertörn17:05:41
730515Joel AhlqvistSkarpnäcks OL17:09:07
428879Ammie BerglundTumba-Mälarhöjden OK17:12:36
640831Tomas NilssonHässleholms OK17:23:39
419686Johnny EngelOK Ravinen17:25:15
36572Hans VedinSöders SOL Tyresö17:26:14
941011Simon EngelHässleholms OK17:26:50
37484Linnea CarlssonSkarpnäcks OL17:34:20
950322Jonathan BerglindOK Södertörn17:40:21
306197Anders MellergårdSnättringe SK17:40:25
19613Mats Jensen-UrstadIFK Lidingös Skid o OK17:42:48
501069Jo StevensenSödertälje-Nykvarn OF17:43:10
37330Leif CarlssonSkarpnäcks OL17:43:17
960930Bertil NilssonSnättringe SK17:44:12
500598Stellan FehrnströmEnebybergs IF17:47:14
217226Martin AhlströmIFK Enskede17:58:48
15595Tobias WahlgrenJärla Orientering17:59:44
253934Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF18:00:20
41765Lars ForsbergOK Ravinen18:00:39
17954Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby18:01:26
41817Olle ForsbergOK Ravinen18:02:38
41809Annie ForsbergOK Ravinen18:05:32
445875Frida ForsbergOK Ravinen18:07:59
352797Björn LönneSkarpnäcks OL18:09:29
942403Channa LönneSkarpnäcks OL18:10:42
944415Paul NorénOK Södertörn18:13:56
647201Göran HellgrenOK Södertörn18:16:39
950412Måns HellgrenOK Södertörn18:18:00
362534Anders BerntssonSnättringe SK18:25:29
259105Anders BoströmTumba-Mälarhöjden OK18:26:07
19842Karolin OhlssonTullinge SK18:34:37
331533Krister GumaeliusWaxholms OK18:35:20
550412Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL18:36:19
442111Nils GumaeliusWaxholms OK18:37:14
720902Roland PerssonSkarpnäcks OL18:40:27
961507Mathias MyrefeltSkarpnäcks OL18:44:21

Bana 7

7 120 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
30820Christoffer EskilssonHaninge SOK11:55:56
36413Jari PöyhönenIFK Lidingös Skid o OK11:59:45
905554Anders KärrströmTullinge SK12:00:10
994499Jesper HedbergSnättringe SK14:20:11
29135Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK14:40:01
16206Emelie HolmströmJärla Orientering16:04:43
433381Björn BängtssonCentrum OK16:21:16
810302Sofia ForsgrenOK Skogsfalken16:58:32
1301649Svetlana MironovaHellas Orientering16:59:11
12157Per Ove WallénTäby OK17:15:40
791130Daniel TorenTullinge SK17:34:17
640315Jan-Olof BogrenSundbybergs IK17:39:24
408934Sune SödergrannTullinge SK17:40:43
43939Patrik NilssonSnättringe SK17:51:37
203929Martin GranqvistFK Göingarna17:55:07
27218Göran NilssonSnättringe SK17:57:38
568772Jonas HalaiCentrum OK17:59:07
340258Jesper DalgrenOK Ravinen18:13:40
990420William NilssonOK Södertörn18:28:50
711122Per KallhaugeSnättringe SK18:30:06
500008Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF18:56:05

Bana 8

8 180 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
30076Kenneth JönssonTullinge SK12:01:33
651231Lars Hakan SandvikTäby OK12:09:15
442122Fredrik WeilandPiteå IF12:16:51
760411Johan EklövTumba-Mälarhöjden OK12:28:23
791001Jakob JanssonJärla Orientering12:38:13
41904Bengt IvarsVäsby OK12:46:00
895429Magnus GlänneforsSöders SOL Tyresö13:06:31
440067Per LjungStockholms OK13:24:42
760827Daniel LindTumba-Mälarhöjden OK13:40:50
40904Robert IrestigStigfinnarna15:20:59
19885Rikard ImarkTullinge SK15:48:35
553362Daniel LennartssonCentrum OK16:20:51
441762Oskar KarlinCentrum OK16:28:51
501655Gunnar HedlundSödertälje-Nykvarn OF16:38:44
910422Michael ReforsJärla Orientering16:40:31
600600Jörgen BatzSkarpnäcks OL16:42:14
1005687Pavel ShestakovHellas Orientering16:43:44
920407Fredrik ForsbergTullinge SK16:47:38
259053Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK16:54:27
15468Olof SmittSödertälje-Nykvarn OF17:16:29
428878Håkan BerglundTumba-Mälarhöjden OK17:20:17
740517Peter AnderssonSöders SOL Tyresö17:24:32
33530Niclas BehrenfeldtSkarpnäcks OL17:26:17
864892David BejbomJärla Orientering17:31:05
848586Dan WesterJärla Orientering17:33:08
444683Juho-Veikko HytönenJärla Orientering17:36:44
948834Henrik PerssonTullinge SK17:39:02
790607Niclas SjögrenSödertälje-Nykvarn OF17:45:28
790409Martin LampinenSödertälje-Nykvarn OF17:47:36
504173Dmitri TsvetkovRyssland17:56:01
850620Malin AnnegårdSOK Viljan18:11:00
26823Jens WicksénSOK Viljan18:11:02
30960Anders BrinkmanVandrarringen18:26:33
891108Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF18:42:04
820513Anders AxlingSödertälje-Nykvarn OF19:01:08

Annonser