Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Tisarträffen, dag 1, lång

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Tisarträffen, dag 1, lång
Arrangörsorganisation: OK Tisaren
Datum: lördag 5 maj 2018

D21

7 180 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
780630Anette CarlssonKFUM Örebro OK11:32
30345Evelina EricssonSöders-Tyresö11:34
960104Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF11:36
2065391Elisabeth AhlgrenLinköpings OK11:38
770519Elsa EkelinKFUM Örebro OK11:40
820407Johanna ÖbergOK Hällen11:42
9802150Saga SanderOK Milan11:44
930409Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro11:46

H21

10 660 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
890304Jakob WallenhammarHagaby GoIF Örebro11:15
940103Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna11:17
8375000Martin LarboIFK Lidingö SOK11:19
940106Love SintringHagaby GoIF Örebro11:21
9102012Per EklöfOK Milan11:23
9991228Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK11:25
998399Samuel AnderssonHagaby GoIF Örebro11:27
8009810Filip GrahnHestra IF11:29
9110141Johan FröbergTjalve IF Norrköping11:31
501708Sebastian MånssonHagaby GoIF Örebro11:33
9970417Jacob ErikssonKFUM Örebro OK11:35

D21 Kort

4 620 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
890708Sara GarpenlundKFUM Örebro OK11:15
27364Therese KorkeakoskiOK Milan11:19

H20

8 180 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
650503Håkan RambergHallstahammars OK11:15

H18

7 180 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7010922William SeguraKFUM Örebro OK11:37
9000524Victor HanssonJönköpings OK11:39
9732327Anton HolmOK Djerf11:41
874122Lukas OlmKils OK11:43
9010812Marcus KlaseniusKFUM Örebro OK11:45
826010Thorsten SvenssonFinspångs SOK11:47
437352Casper VånsjöArboga OK11:49
443252Alfred PetterssonMullsjö SOK11:51

D16

4 580 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
409539Tilda WigforssArboga OK11:15
8030425Karin LindgrenKFUM Örebro OK11:17
9020511Sofie FranzénAlmby IK11:19
417695Anna NilssonGarphyttans IF11:21
632114Agnes OlssonOK Tor11:23
264878Johanna HalldinKFUM Örebro OK11:25
9030709Matilda HolmOK Djerf11:27
508314Ingrid OlssonOK Tor11:31
451124Julia BergKFUM Örebro OK11:33
9031009Sofie BodinAlmby IK11:35
9020325Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK11:39
1222442Sofia GreenAlmby IK11:41

H16

5 470 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2075428Filip BäckArboga OK11:15
7020610Linus MalmKFUM Örebro OK11:19
1020817Valter PetterssonOK Tisaren11:21
1470508David MårtenssonGarphyttans IF11:23
2058770Oliver PetterssonOK Milan11:27
9030124Jonatan KraftAlmby IK11:29
7030114Gustav AskrothKFUM Örebro OK11:33
9031215Henrik FranzénAlmby IK11:35

D16 Kort

3 990 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
231394Erika HolmbergOK Tylöskog12:17

H16 Kort

3 970 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
448314Albert GustafssonKFUM Örebro OK12:15

D14

3 990 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
450023Johanna BergKFUM Örebro OK12:17
2058761Vilma LarssonOK Milan12:21
208017Love EklundOK Tylöskog12:25
9040208Amanda SjödinOK Tisaren12:29

H14

3 970 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9000416Linus KarlssonOK Tisaren12:17
2075357Eric BäckArboga OK12:19
449669Måns BergqvistGarphyttans IF12:21
1040821Noel HelmerssonOK Tisaren12:25
9050207Olle MalmKFUM Örebro OK12:27
9040305Karl KylbornAlmby IK12:29
9041027Emil LarssonOK Tisaren12:33
9040914Hugo ÖrnKFUM Örebro OK12:35
450677Rasmus DoeringGarphyttans IF12:37
7933820Anton KruseKFUM Örebro OK12:41
9051027Daniel KraftAlmby IK12:43
1222443Jonatan GreenAlmby IK12:47

D14 Kort

3 070 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1050629Maja KarlssonKatrineholms OK12:17

D12

3 070 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2062713Wilma WikströmFellingsbro GOIF12:15
2067111Elin DoeringGarphyttans IF12:17
302608Cecila ErikssonOK Milan12:19
9060713Julia GustafssonKFUM Örebro OK12:21
600410Elsa GustafssonOK Tylöskog12:23
428914Lisa MalmKFUM Örebro OK12:27
2106178Joline PetriOK Djerf12:29
7675057Ella KruseKFUM Örebro OK12:33
417698Emelie DjerfGarphyttans IF12:35
4011Sanna KallinKFUM Örebro OK12:39
17440Isabella HolmOK Djerf12:41

H12

3 030 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
448313Edvin HalldinKFUM Örebro OK12:15
2058762Fabian LarssonOK Milan12:17
8297890Viggo WulffOK Gränsen12:21
8060929Viggo HolmbergOK Tylöskog12:23
1060520Robin HelmerssonOK Tisaren12:27
228028Axel NilssonGarphyttans IF12:29
2072746Ted NilssonKFUM Örebro OK12:33
9060925Axel KylbornAlmby IK12:35

H12 Kort

2 580 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
343242Max GustafssonKFUM Örebro OK12:15:00
1408740Castor FlordalKatrineholms OK12:19:00
2067190Svante EliassonGarphyttans IF12:23:48

D10

2 550 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9102159Allis SjödinOK Tisaren12:15
446031Emma SeguraKFUM Örebro OK12:19
205065Sofia HalldinKFUM Örebro OK12:23

H10

2 580 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9672008Melker CarlssonKFUM Örebro OK12:15
1110208Elliot RunestavAlmby IK12:17
1220722Edwin SäkerHagaby GoIF Örebro12:21
616469Axel GustafssonOK Tylöskog12:23
1416196Rasmus VånsjöArboga OK12:27
2048672Amandus KraftAlmby IK12:29

D35

6 200 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1800929Marie RubérLinköpings OK11:51

D40

5 100 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8120316Anna LöwegrenKatrineholms OK11:15
786708Charlotte WahlströmAlmby IK11:17
451149Elin Sundkvist BergKFUM Örebro OK11:19
51676Hana TichovskaSK Praga11:21
19145Malin WiklundAlmby IK11:23
530074Maria AskrothKFUM Örebro OK11:25

H40

7 180 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
740100Daniel GustafssonKFUM Örebro OK11:13
740819Jakob BergKFUM Örebro OK11:15
7501261Niklas DoeringGarphyttans IF11:17
720500Stefan AronssonKFUM Örebro OK11:19
51682Martin TichovskySK Praga11:21
7410180Erik GrothKFUM Örebro OK11:23
741220Henrik GöhlFinspångs SOK11:25
264954Fredrik MalmKFUM Örebro OK11:27
9740821Henrik FlordalKatrineholms OK11:29
510116Mats GustafssonKFUM Örebro OK11:31
740130Henrik AskrothKFUM Örebro OK11:33
770611Oskar ArleboKFUM Örebro OK11:35

D45

4 620 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
402965Karin NilssonGarphyttans IF11:40
690223Lena LindmanFinspångs SOK11:42
9710521Charlotte FlansbjerOK Djerf11:44
700916Kristina LjunggrenLinköpings OK11:46
42887Ulrika SanderOK Milan11:48
690208Katarina OlssonOK Tor11:50
700910Anna GustafssonKFUM Örebro OK11:52
700213Annika IvarssonLinköpings OK11:54

H45

6 610 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2106194Johan PetriOK Djerf11:48
2119664Magnus HjalmarssonAskersunds OK11:50

D50

4 090 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7670904Inger GuståsLinköpings OK12:00
202327Kajsa HolmqvistHagaby GoIF Örebro12:02
640200Anne BodinAlmby IK12:04
9671212Karin OlofssonLinköpings OK12:06
642109Anna-Maria BackrydLindebygdens OK12:08
245148Heléne SvenssonKristinehamns OK12:10
662966Lena StrömbäckLinköpings OK12:12
13891Sofia HolmgrenHagaby GoIF Örebro12:14
9670712Yvonne FranzénAlmby IK12:16
7651016Anna KullbergLinköpings OK12:18

H50

6 610 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
43553Peter ErikssonKFUM Örebro OK11:16
451218Fredrik ÅslundKatrineholms OK11:18
650219Henrik OlssonOK Tor11:20
260681Fredrik BarrulfOK Tyr11:22
423474Kenneth KarlssonAskersunds OK11:24
681019Jan OlmKils OK11:26
681104Ulf HallménHagaby GoIF Örebro11:28
245975Niklas SanderOK Milan11:30
7201366Stefan VikströmOK Tor11:32
670318Olle LindmanFinspångs SOK11:34
451335Anders LarssonAlmby IK11:36
805236Pär EricsonNyköpings OK11:38
8627850Anders ErikssonOK Milan11:40

D55

4 090 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
262468Barbro KarlssonKatrineholms OK11:41
1960070Marianne NymanTjällmo-Godegårds OK11:43
451996Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK11:45
2065360Annika BrodinLindebygdens OK11:47
7205403Ingrid RoosMotala AIF OL11:49
262462Agneta GrönlundKatrineholms OK11:51
590729Birgitta GustafssonHagaby GoIF Örebro11:53
443750Ann-Louise Notstam HjorthArboga OK11:55
7205415Carina Berger-SvenssonMotala AIF OL11:57

H55

6 200 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
38305Arne SääfGudhems IF11:48
431490Torbjörn KarlssonHagaby GoIF Örebro11:50
9590419Håkan SvenssonAlmby IK11:52
626614Henrik HallorLindebygdens OK11:54
2065330Patrik AhlgrenTäby OK11:56

D60

3 890 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2123869Liselott SigbyIK Vista11:49
1541217Britt GunnarssonKristinehamns OK11:51

H60

5 100 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
560514Jan GustafssonHagaby GoIF Örebro11:27
1957611Bo MagnussonKFUM Örebro OK11:29
7070600Bengt SchwartzOK Kolmården11:31
580512Tommy ErikssonTjalve IF Norrköping11:33
1541223Stefan GunnarssonKristinehamns OK11:35
540216Nils-Olof BodinAlmby IK11:37
7205405Christer FranssonMotala AIF OL11:39
246645Hans-Olof CarlsénHagaby GoIF Örebro11:41
9581002Jan-Olof BäckOK Djerf11:43
259118Håkan GustafsonEskilstuna OL11:45
443756Roland NotstamArboga OK11:47
1203550Ove ErikssonNyköpings OK11:49
7205412Thomas SvenssonMotala AIF OL11:51

D65

3 890 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1525601Britt-Marie AnderssonOK Amne11:15
521002Ann-Britt GöranssonAlmby IK11:17
264962Annette RagvaldVingåkers OK11:19
11892Berit KlamfeltTibro OK11:21
259172Inger OnsbringEskilstuna OL11:23
13855Gerd Uppsäll-LarssonHagaby GoIF Örebro11:25
510627Kerstin SvenskOK Hällen11:27
2119530Mona ForsbergNyköpings OK11:29
9520326Monica SvärdOK Klemmingen11:31
12639Maud Göthe LundgrenLinköpings OK11:33
442312Britt-Marie AldénOK Kolmården11:35

H65

4 620 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2075187Eje DahlLaxå OK11:15
682416Tomas OlaussonAskersunds OK11:17
247544Bengt JohanssonOK Skogshjortarna11:19
9530822Lars ÖstlinOK Milan11:21
442287Rolf MathisenEskilstuna OL11:23
510510Göran AnderssonOK Tylöskog11:25
9191509Karl-Göran WahlströmAlmby IK11:27
870817Olle ArmanNyköpings OK11:29
531201Olof OlofssonHagaby GoIF Örebro11:31
520531Lennart JakobssonTibro OK11:33
46782Lars TörnblomHällefors OK11:35
9490730Göran SvärdOK Klemmingen11:37
1213712Christer NälemarkOK Djerf11:39
527677Rolf KarlssonOK Hällen11:41
661414Tommy WesterbergIF Hagen11:43
2075499Stefan ÖbergOK Milan11:45
264967Hans RagvaldVingåkers OK11:47
530729Mats HastadFellingsbro GOIF11:49
8491106Ingemar ZiljatKristinehamns OK11:51
205038Hans GustavssonNyköpings OK11:53
405444Robert LarssonHagaby GoIF Örebro11:55
1491117Inge LöwegrenKatrineholms OK11:57
9490910Ove JohanssonOK Kolmården11:59
1525500Ingvar AnderssonOK Amne12:01

D70

3 280 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
870118Elisabeth ErikssonOK Milan11:15
7203743Anita JohanssonOK Tor11:17
13684Kajsa TofténHjobygdens OK11:19
16118Birgitta ArleboKFUM Örebro OK11:21
29751Gunilla Hvatz-LarssonHagaby GoIF Örebro11:23
450032Inga JohanssonNyköpings OK11:25

H70

4 090 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2062733Göran ForsbergNyköpings OK11:16
1501011Kjell ErikssonOK Djerf11:18
9440309Ulf SvedestamEskilstuna OL11:20
264869Ingvar HalldinOK Tylöskog11:22
9898533Christer SandhOK Roxen11:24
259079Tommy HallménVingåkers OK11:26
2089305Hans-Ove ErikssonNyköpings OK11:28
2048646Runar AldénOK Kolmården11:30
304916Kenneth JohanssonEskilstuna OL11:32
9470221Bo KlamfeltTibro OK11:34
1947081Weine FredrikssonKFUM Örebro OK11:36
9481206Lars PerssonOK Kompassen11:38

D75

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
16116Eleonor GrönvallKFUM Örebro OK11:36

H75

3 890 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
30389Arne AnderssonOK Motala11:16
304924Jerry HolmEskilstuna OL11:18
444174Lars JohanssonOK Tor11:20
1939504Gunnar BrystHjobygdens OK11:22
46763Johnny BrandtHällefors OK11:24
9410906Stig IsraelssonOK Tylöskog11:26
1549065Nils-Erik LovangHagaby GoIF Örebro11:28
435842Gert IngvarssonLindebygdens OK11:30
46784Nils MogrenHällefors OK11:32

Inskolning

1 910 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8030378Agnes HolmOK Tisaren12:02:27
9110727Ebba VestmanAlmby IK12:13:54
2112218Jonathan FrohmanOK Letstigen12:18:48
2106097Julia ÖjeboKFUM Örebro OK12:19:59
443257Nils ÖjeboKFUM Örebro OK12:20:06
245838Marcus HolmgrenNässjö OK12:28:38
2109161Erik ArleboKFUM Örebro OK12:30:32

U1

2 510 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
27632Elias HolmOK Tisaren12:03:50
246756William Sallros LångOK Milan12:09:00
27032Harald CarlssonKFUM Örebro OK12:14:14
443240Ida HeimdalOK Tisaren12:16:14
345057Tove GustafssonKFUM Örebro OK12:16:44
2067120Inga EliassonGarphyttans IF12:21:25
9609281Rasmus KruseKFUM Örebro OK12:33:05

U2

2 580 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
306772Elsa KarlssonKatrineholms OK12:01:35
433677Malin GöhlFinspångs SOK12:04:09
2087072Måns DahlbergAlmby IK12:04:47
21760Ture CarlssonKFUM Örebro OK12:06:54
17350Alma CarlssonKFUM Örebro OK12:06:59
42872Arvid LarssonOK Milan12:08:56
9090512Julia VestmanAlmby IK12:13:56
450610Jonna DoeringGarphyttans IF12:17:51
449590Erik KylbornAlmby IK12:35:08

Öppen motion 1

2 510 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
202334Maj-Britt LovangHagaby GoIF Örebro12:01:30
2132121Anna HolmgrenNässjö OK12:04:16
25815Olle LagerströmOK Tisaren12:04:44

Öppen motion 2

2 550 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
17012Samuel ErikssonOK Letstigen12:02:09
1220708Örjan SäkerHagaby GoIF Örebro12:20:47
17007Kerstin CarlssonOK Letstigen12:23:59

Öppen motion 3

3 070 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
900608Benita MånssonHagaby GoIF Örebro12:00:54
9988169Emma SätterlundKFUM Örebro OK12:01:18
1960503Gunilla SandströmAlmby IK12:01:53
1416215Ann-Karin VånsjöArboga OK12:01:55
510615Kristina Karlsson ÖbergOK Hällen12:01:58
2112224Anna SjömanOK Letstigen12:03:36
7060418Moa GöhlFinspångs SOK12:03:53
2106090Johannes LyreborgUmara SC12:03:56
970401Annie ÖnstenIK Hakarpspojkarna12:03:58
449664Fabian BergqvistGarphyttans IF12:06:23
2088599Mona BergqvistGarphyttans IF12:06:24
2106096Helena LöfKFUM Örebro OK12:13:38
229267Karin StattinSOK Träff12:34:29
9810802Johan KarlssonKatrineholms OK12:52:47

Öppen motion 5

3 970 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
443251Jörgen JonssonKlubblös12:01:09
1160477Jonas RunestavAlmby IK12:02:37
2075443Ingela PetterssonOK Milan12:04:12
7640219Niclas RisbergGarphyttans IF12:09:10
1470458Jonas ÖrnKFUM Örebro OK12:14:18
229238Torben GustavssonSOK Träff12:32:29
256548Catherine BilletKlubblös12:56:35

Öppen motion 6

5 470 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1681544Lars KarlsonOK Tisaren11:03:12
25335Lena RambergHallstahammars OK11:03:15
7203724Yngve WegeliusHagaby GoIF Örebro11:06:25
7701112Fredrik JohnssonKFUM Örebro OK11:16:31
343537Samuel HörnellKlubblös11:22:46
13872Anna CarlsenHagaby GoIF Örebro11:27:42
229919Sara CarlsenHagaby GoIF Örebro11:27:43
740825Malin KlaseniusKFUM Örebro OK11:36:31
2112248Joakim BergströmOK Letstigen11:50:44
630826Tomas VidfeltLindebygdens OK12:02:13
700814Gabriella WennblomHagaby GoIF Örebro12:07:47

Öppen motion 7

3 280 m, 55 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
259214Anita TalltjärnVästerås SOK11:00:45
9090514Robert VestmanAlmby IK11:01:21
2059004Agneta HasselkvistOK Milan11:01:25
1828282Erik ÖjeboKFUM Örebro OK11:01:41
1991683Lars JohanssonOK Motala11:01:47
2075139Kristina BäckArboga OK11:02:37
25334Torsten RambergHallstahammars OK11:03:06
306595Eva KorkakowskiOK Milan11:03:08
350604Anna DahlLaxå OK11:03:22
520316Sebastian ErikssonKatrineholms OK11:03:51
402940Cathrine StoltOK Milan11:04:21
870221Elin VinbladHagaby GoIF Örebro11:04:51
7705120Eva GöhlFinspångs SOK11:05:33
2095431Karin ÖstlinOK Milan11:05:50
16005Sven JakobssonOK Milan11:06:44
331691Anders AnderssonLaxå OK11:06:47
43817Anna-Lena LundellGävle OK11:08:11
16028Jörgen HolmströmOK Milan11:08:58
216476Anne ErikssonKFUM Örebro OK11:12:58
682420Jens TörnmarkAskersunds OK11:13:21
439500Ingemar WidenKFUM Örebro OK11:14:49
43818Per SundbergGävle OK11:15:04
428901Eva LindgrenKFUM Örebro OK11:15:18
570907Bengt RobertssonAlmby IK11:15:45
1980207Katarina KarlssonSOK Träff11:17:16
2072795Roger PerssonOK Tylöskog11:17:52
962012Linda HarlénKFUM Örebro OK11:18:21
229918Jeanette BoströmOK Tylöskog11:18:39
229923Monika AlgotssonOK Tylöskog11:18:45
1570425Roland KarlssonSOK Träff11:18:56
16134Annica MagnussonKFUM Örebro OK11:19:23
1196009Jan-Åke StoltOK Milan11:20:03
2125999Kent HolmgrenNässjö OK11:20:13
1415672Lars-Åke SvenskOK Hällen11:20:40
9480417Lars AlbertssonOK Tylöskog11:20:46
343508Leif HörnellKFUM Örebro OK11:22:48
451169Lennart SvernestamLinköpings OK11:23:40
262453Bo KarlssonKatrineholms OK11:27:09
730314Björn BergqvistGarphyttans IF11:30:08
7610324Ingrid JohanssonLinköpings OK11:31:39
306005Kaisa MårtenssonGarphyttans IF11:32:38
7475251Robert KruseKFUM Örebro OK11:40:43
341296Pär EvsellOK Letstigen11:43:24
9412075Camilla KruseKFUM Örebro OK11:45:17
560119Erik OskarssonHagaby GoIF Örebro11:46:14
13831Eva OskarssonHagaby GoIF Örebro11:50:15
8070611Karin KraftAlmby IK11:54:31
400068Helene NilssonIF Start11:55:08
8414059Jessica NilssonOK Milan12:00:01
449577Maria KylbornAlmby IK12:06:28
216441Sten SundinOK Tisaren12:10:40
1211121Daniel ErikssonKFUM Örebro OK12:16:38
264873Mattias KarlssonOK Tylöskog12:19:04
420041Ante GustavssonSOK Träff12:20:27
7870118Susanne ErikssonOK Milan12:35:18

Öppen motion 8

5 100 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2063718Henrik GustafssonKFUM Örebro OK11:02:04
449607Simon ErikssonGarphyttans IF11:02:49
9660712Anneli ÖstbergStora Tuna OK11:06:33
9561016Åke AlgotssonOK Tylöskog11:06:36
9860311Johan LövgrenDegerfors OK11:16:04
9640109Anna-Birgitta GustafssonOK Tylöskog11:46:39
502910Tobias KarlssonHagaby GoIF Örebro11:48:09
9970930Jesper LindströmIF Hagen11:50:46
344195Filip ÖrnKFUM Örebro OK12:05:11
29254Maria MagnussonKFUM Örebro OK12:21:11
2060722Martin FagerlundKFUM Örebro OK12:21:17
8108028Klas BringertKatrineholms OK12:22:02
9201441Anders LarssonOK Milan12:23:57
9860806Rebecka AdolfssonOK Kåre12:34:37
791114Erik HarlénKFUM Örebro OK12:41:23
830914Daniel StunzKFUM Örebro OK12:43:02
502905Joakim DahlbergAlmby IK12:56:23

Öppen motion 9

8 180 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
259304Kari TalltjärnVästerås SOK11:00:52
444681Hans EgefalkHagaby GoIF Örebro11:08:08
682419Fredrik TörnmarkAskersunds OK11:08:33
2075335Andreas MogrenOK Milan11:47:28
710609Michael WennblomHagaby GoIF Örebro12:09:20

Annonser