Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Nattinatta, Gotland

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Nattinatta, Gotland
Arrangörsorganisation: Gotlands Bro OK
Datum: fredag 6 april 2018

D21

6 070 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisa WallinHestra IF21:10

H21

9 200 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sebastian MånssonHagaby GoIF Örebro21:00
Andreas NikolaussonVisborgs OK21:03
Lukas HellgrenOK Ravinen21:06
Andreas LiljegrenGotlands Bro OK21:09
Ludvig WaktelSvaide Roma SOK21:12
Felix BäckstädeVisborgs OK21:15
Håkan MattssonGotlands Bro OK21:18
Leon HanssonVisborgs OK21:21
Mattias WestfältGotlands Bro OK21:24
Olof PerssonSvaide Roma SOK21:27

H16

5 040 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Folke SvangrenGotlands Bro OK21:09

D14

3 690 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Natalie GardelinGotlands Bro OK21:20
Klara BäckstädeVisborgs OK21:23

H14

3 690 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonathan FlodmanGotlands Bro OK21:01
Herman FunkquistIF Hansa-Hoburg21:04
David WestfältGotlands Bro OK21:07
Albin Lindh SporreVisborgs OK21:10
Edvard PetterssonGotlands Bro OK21:13

D12

2 470 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Felice GardelinGotlands Bro OK21:07

H12

2 470 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Neo CederqvistVisborgs OK21:00

D35

4 760 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna BäckstädeVisborgs OK21:12
Christina GustavssonSvaide Roma SOK21:15

H35

7 320 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan WahlgrenVisborgs OK21:01
Mattias WhiteGarda OK21:04

D45

3 770 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Monika JonssonSvaide Roma SOK21:08
Ylva SvangrenGotlands Bro OK21:11
Anne-Marie KarlssonSvaide Roma SOK21:14

H45

5 620 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulf NilssonGotlands Bro OK21:02
Pontus GustafssonSvaide Roma SOK21:05
Göran GustafssonGotlands Bro OK21:08
Armin SchollerVisborgs OK21:11
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK21:14
Anders EklundSvaide Roma SOK21:17
Ronny LiljegrenGotlands Bro OK21:20
Björn AlbinssonIFK Mora OK21:23
Magnus IhreskogGotlands Bro OK21:26

H55

4 760 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kurt LöfgrenGotlands Bro OK21:00
Carl-Johan ThorellOK Ravinen21:03
Leif SvangrenGotlands Bro OK21:06

D65

2 550 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg21:21

H65

3 770 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kjell SkalbergGotlands Bro OK21:02

D70

2 440 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingrid EnekvistVisborgs OK21:13
Ing-Marie BergmanVisborgs OK21:16

H70

3 300 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders NilssonGotlands Bro OK21:19
Leif AnderssonVisborgs OK21:22
Ingemar LindblomOK Orinto21:25

H75

2 440 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rolf MalmrosVisborgs OK21:05
Svenerik JohanssonVisby IF Gute SOK21:08

U2

2 470 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emil BjörksvedGotlands Bro OK20:33:39
Joakim GustafssonGotlands Bro OK20:39:11
Svante GustafssonGotlands Bro OK20:39:14
Samuel EklundGotlands Bro OK20:40:53
Enar LöfstedtGotlands Bro OK20:57:32

Öppen motion 1

2 470 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Neo PetterssonSala OK20:38:38
Inga-Britt PetterssonSala OK20:38:40
Inger LindblomOK Orinto20:52:38

Öppen motion 3

3 190 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin BengtssonVisborgs OK20:37:34
Annelie AnderssonVisborgs OK20:50:43

Öppen motion 5

3 690 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders BlomérGotlands Bro OK20:43:14
Magnus WallinMarkbygdens OK20:47:51
Ingela UddinVisborgs OK20:56:16
Linnea UddinVisborgs OK20:56:18
Filip HanssonGotlands Bro OK20:56:40

Öppen motion 7

3 300 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rolf AnderssonSvaide Roma SOK20:31:47
Anki HallströmSvaide Roma SOK20:32:45
Gunnar HallströmVisborgs OK20:32:47
Jonas PetterssonGotlands Bro OK20:39:10
Joakim AhrlingVisborgs OK20:45:05
Anna LarssonKlubblös20:49:01
Stefan FunkquistIF Hansa-Hoburg20:52:20
Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK20:57:45
Peter ÖsterdahlVisborgs OK20:58:52
Sven UddinVisborgs OK21:01:00
Annika ÖsterdahlVisborgs OK21:01:03
Katarina FunkquistIF Hansa-Hoburg21:09:01
Bo SandahlGotlands Bro OK21:12:21

Öppen motion 8

4 520 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin LöfblomSvaide Roma SOK20:31:44
Erik WallinMarkbygdens OK20:48:37
Anders HellminVisborgs OK20:49:20

Annonser