Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Nattinatta, Gotland

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Nattinatta, Gotland
Arrangörsorganisation: Gotlands Bro OK
Datum: fredag 6 april 2018

Garda OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mattias WhiteH35 (2)7 320 m21:04

Gotlands Bro OK

27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emil BjörksvedU2 (5)2 470 m20:33:39
Jonas PetterssonÖppen motion 7 (13)3 300 m20:39:10
Joakim GustafssonU2 (5)2 470 m20:39:11
Svante GustafssonU2 (5)2 470 m20:39:14
Samuel EklundU2 (5)2 470 m20:40:53
Anders BlomérÖppen motion 5 (5)3 690 m20:43:14
Filip HanssonÖppen motion 5 (5)3 690 m20:56:40
Enar LöfstedtU2 (5)2 470 m20:57:32
Kurt LöfgrenH55 (3)4 760 m21:00
Jonathan FlodmanH14 (5)3 690 m21:01
Ulf NilssonH45 (9)5 620 m21:02
Kjell SkalbergH65 (1)3 770 m21:02
Leif SvangrenH55 (3)4 760 m21:06
David WestfältH14 (5)3 690 m21:07
Felice GardelinD12 (1)2 470 m21:07
Göran GustafssonH45 (9)5 620 m21:08
Andreas LiljegrenH21 (10)9 200 m21:09
Folke SvangrenH16 (1)5 040 m21:09
Ylva SvangrenD45 (3)3 770 m21:11
Bo SandahlÖppen motion 7 (13)3 300 m21:12:21
Edvard PetterssonH14 (5)3 690 m21:13
Håkan MattssonH21 (10)9 200 m21:18
Anders NilssonH70 (3)3 300 m21:19
Natalie GardelinD14 (2)3 690 m21:20
Ronny LiljegrenH45 (9)5 620 m21:20
Mattias WestfältH21 (10)9 200 m21:24
Magnus IhreskogH45 (9)5 620 m21:26

Hagaby GoIF Örebro

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sebastian MånssonH21 (10)9 200 m21:00

Hestra IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lisa WallinD21 (1)6 070 m21:10

IF Hansa-Hoburg

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stefan FunkquistÖppen motion 7 (13)3 300 m20:52:20
Herman FunkquistH14 (5)3 690 m21:04
Katarina FunkquistÖppen motion 7 (13)3 300 m21:09:01
Ann-Christin SöderbergD65 (1)2 550 m21:21

IFK Mora OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Björn AlbinssonH45 (9)5 620 m21:23

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anna LarssonÖppen motion 7 (13)3 300 m20:49:01

Markbygdens OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Magnus WallinÖppen motion 5 (5)3 690 m20:47:51
Erik WallinÖppen motion 8 (3)4 520 m20:48:37

OK Orinto

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Inger LindblomÖppen motion 1 (3)2 470 m20:52:38
Ingemar LindblomH70 (3)3 300 m21:25

OK Ravinen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Carl-Johan ThorellH55 (3)4 760 m21:03
Lukas HellgrenH21 (10)9 200 m21:06

Sala OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Neo PetterssonÖppen motion 1 (3)2 470 m20:38:38
Inga-Britt PetterssonÖppen motion 1 (3)2 470 m20:38:40

Svaide Roma SOK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martin LöfblomÖppen motion 8 (3)4 520 m20:31:44
Rolf AnderssonÖppen motion 7 (13)3 300 m20:31:47
Anki HallströmÖppen motion 7 (13)3 300 m20:32:45
Pontus GustafssonH45 (9)5 620 m21:05
Monika JonssonD45 (3)3 770 m21:08
Ludvig WaktelH21 (10)9 200 m21:12
Anne-Marie KarlssonD45 (3)3 770 m21:14
Christina GustavssonD35 (2)4 760 m21:15
Anders EklundH45 (9)5 620 m21:17
Olof PerssonH21 (10)9 200 m21:27

Tumba-Mälarhöjden OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ulrik EnglundH45 (9)5 620 m21:14

Visborgs OK

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gunnar HallströmÖppen motion 7 (13)3 300 m20:32:47
Karin BengtssonÖppen motion 3 (2)3 190 m20:37:34
Joakim AhrlingÖppen motion 7 (13)3 300 m20:45:05
Anders HellminÖppen motion 8 (3)4 520 m20:49:20
Annelie AnderssonÖppen motion 3 (2)3 190 m20:50:43
Ingela UddinÖppen motion 5 (5)3 690 m20:56:16
Linnea UddinÖppen motion 5 (5)3 690 m20:56:18
Örjan Hallgren BäckstädeÖppen motion 7 (13)3 300 m20:57:45
Peter ÖsterdahlÖppen motion 7 (13)3 300 m20:58:52
Neo CederqvistH12 (1)2 470 m21:00
Stefan WahlgrenH35 (2)7 320 m21:01
Sven UddinÖppen motion 7 (13)3 300 m21:01:00
Annika ÖsterdahlÖppen motion 7 (13)3 300 m21:01:03
Andreas NikolaussonH21 (10)9 200 m21:03
Rolf MalmrosH75 (2)2 440 m21:05
Albin Lindh SporreH14 (5)3 690 m21:10
Armin SchollerH45 (9)5 620 m21:11
Anna BäckstädeD35 (2)4 760 m21:12
Ingrid EnekvistD70 (2)2 440 m21:13
Felix BäckstädeH21 (10)9 200 m21:15
Ing-Marie BergmanD70 (2)2 440 m21:16
Leon HanssonH21 (10)9 200 m21:21
Leif AnderssonH70 (3)3 300 m21:22
Klara BäckstädeD14 (2)3 690 m21:23

Visby IF Gute SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Svenerik JohanssonH75 (2)2 440 m21:08

Annonser