Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Motionsorientering i Skatås

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Motionsorientering i Skatås
Arrangörsorganisation: Frölunda OL
Datum: onsdag 14 juni 2017

Öppen motion 3

2 850 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1968560Stanley TaivulaKlubblös17:01:00
15905Ann-Sofie JohanssonFK Åsen17:14:30
13467John JohanssonKlubblös17:36:59
13473Camilla NygrenKlubblös17:51:36
13456Emma BoklundKlubblös17:56:07
13457Cathrine Boklund- -18:06:01
13482Karolina LundinIFK Göteborg18:08:42
2048701Ellen NormanSävedalens AIK18:23:00
2104099Peter KebkeOK Tranan18:27:14
13489Johanna KarlssonKlubblös18:40:55
13491Elisabeth BjurströmerKlubblös18:45:36
13493Karin SävingerKlubblös18:51:55

Öppen motion 5

3 680 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
13451Sofia SvenssonKlubblös16:58:13
13452Linda HolmbergKlubblös16:58:15
1360664Kjell WallinFjärås AIK17:08:18
14199Per Robertsson- -17:11:31
13453Karl WallinKlubblös17:15:51
429839Viktor Lyxell- -17:15:52
9820304Karin BorggrenGöteborg-Majorna OK17:21:41
13463Malin Rosquist- -17:26:50
1996070John GabrielssonSävedalens AIK17:39:13
13475Caroline SvenssonIFK Göteborg17:46:45
10241Johanna FridhagenGöteborg-Majorna OK17:46:47
13474Josefine ErhedenKlubblös17:48:06
2095210Jill ÅgrenGöteborg-Majorna OK17:57:49
2095268Susanne Cervin JohanssonIFK Göteborg17:58:32
9201453Henrik SahlbergIFK Göteborg18:09:27
1417464Anna LjungkvistIFK Göteborg18:10:22
13481Sara MagnussonKlubblös18:10:50
13480Torkel SvenssonKlubblös18:10:53
13487John JohanssonKlubblös18:16:59
13486Joakim BringKlubblös18:17:04
409292Elin DolkJönköpings OK18:24:18
451233Ronny ErikssonKlubblös18:27:54
1288422Jenny BengtssonGöteborg-Majorna OK18:35:59
13488Torbjörn ClaessonGöteborg-Majorna OK18:38:45
330841Jörgen AnderssonMalmö OK18:39:33
2107153Mats GruvefeldtGöteborg-Majorna OK18:41:05
13500Jenny PalmroosKlubblös19:07:47

Öppen motion 6

5 000 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
13454Magnus FridGöteborg-Majorna OK17:03:25
910426Louise WanemarkKlubblös17:09:43
13461Maria NaddiKlubblös17:17:38
7561107Klas HellgrenJOA IF17:20:12
13462Anders Folkesson- -17:21:10
13477Göran NylénKlubblös17:53:06
13478Iikka AlanenKlubblös17:59:21
356024Fredrik Persson- -18:05:16
202452Karl LarssonOK Skogshjortarna18:06:57
13484Gustav FabianssonKlubblös18:16:16
13485Andreas SandgrenTolered AIK18:16:20
426243Anna LarssonOK Skogshjortarna18:24:31
1415661Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb18:33:20
1830131Helena BergvallKlubblös18:50:41
25937Andreas NilssonSävedalens AIK18:50:42
13492Peter SävingerKlubblös18:52:21
13499Lydia EnglundKlubblös19:00:22
13495Jakob RosdahlKlubblös19:00:25
2107455Carin FridIK Stern

Öppen motion 7

3 610 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2048747Peter AugustssonHvetlanda skidklubb17:03:21
2088315Johan EngebrattHvetlanda skidklubb17:07:29
13458Johan HanssonKlubblös17:08:30
7070120Stefan MadjarKlubblös17:10:38
13459Erik KvarnströmKils OK17:20:57
13465Bodil Renberg- -17:22:43
14339Erik WeimannKlubblös17:23:18
900216Malin ZettergrenHalmstad OK17:25:08
7584579Johan NilssonKlubblös17:30:41
8090589Niklas HidmanKlubblös17:31:35
7590714Jan SveideFrölunda OL17:32:55
13470Matilda TorénKlubblös17:40:23
13469Nils JohanssonKlubblös17:40:26
13468Julia TorénKlubblös17:40:28
13466Gustav AlbertssonKlubblös17:46:41
13476David GustavssonKlubblös17:46:43
306584Sandra AnderssonFalkenbergs OK17:48:20
2088434Daniel LarssonIFK Göteborg17:49:36
2800746Pernilla HanssonKlubblös17:58:02
13479Anna EkmanMarkbygdens OK18:00:01
902933Anton Karlsson- -18:01:16
504277Anne Hansson- -18:04:45
450656Patrik CorneliussonOK Löftan18:05:58
9940429Lisa WallinKlubblös18:07:49
241111Malin Sjölund OlssonGöteborg-Majorna OK18:10:47
13483Jakob LjungkvistIFK Göteborg18:13:02
9403101Ida WadmanKatrineholms OK18:18:42
2057352Stefan NormanSävedalens AIK18:23:04
516789Elin CarlssonGöteborg-Majorna OK18:28:01
646566Lars RenbergKlubblös18:50:44
13494Oskar AfzeliusKlubblös18:58:48

Annonser