Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Motiond 5-Dagars

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Motiond 5-Dagars
Arrangörsorganisation: Värend GN OL
Datum: onsdag 13 september 2017

Bana 1H

2 300 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Viggo LundbladKlubblös16:58:17

Bana 2H

3 000 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bo PeterssonLessebo OK17:04:01
Torgny JonssonVäxjö AIS17:07:40
Mats HolmVäxjö OK17:34:56
Lars EklundVäxjö OK17:41:35
Henrik LitsinVäxjö OK18:02:17

Bana 3H

3 700 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders ErikssonIF Hagen16:59:59
Roger BergvikVäxjö OK17:03:02
Kalle LindqvistVäxjö OK17:05:21
Mattias RundgrenVäxjö OK17:12:50
Ingemar ErlandssonVäxjö OK17:25:55
Jim WilhelmssonKlubblös17:28:17
Ulf WikellVärend GN OL18:05:21
Gunnar HolmgrenKlubblös18:15:46

Bana 4h

5 100 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter BlomqvistKlubblös16:55:22
Christian JonssonVäxjö OK16:57:29
Anders GereströmKlubblös17:00:10
Joakim WessmanVäxjö OK17:15:10
Simon KristofferssonTormestorps IF17:20:18
Henrik KroksmyrVäxjö OK17:22:36
Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg17:28:39
Henrik AnderssonEmmaboda Verda OK17:42:26
Niklas KarlssonVäxjö OK17:43:53
Bo JohanssonOK Älme17:48:20
Rolf BergqvistBrittatorps TK17:49:42
Micky CarlfalkKlubblös17:58:28
John E ErikssonVäxjö OK18:10:11
Jan KarlssonVäxjö OK18:19:22
Magnus PorleVäxjö OK18:33:00

Bana 1D

2 300 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lovisa KroksmyrVäxjö OK17:22:32
Karin TideliusKlubblös17:47:55

Bana 2D

3 000 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Evamarie LundahlIF Hagen17:00:43
Katarina LenanderVäxjö OK17:07:55
Anna JohanssonVäxjö OK17:17:49
Eva EklundVäxjö OK17:38:40
Gunilla KarlssonVäxjö OK17:53:34
Jenny B AngelingKlubblös17:57:39
Linda BulowKlubblös17:57:40

Bana 3D

3 700 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Margareta WikströmVäxjö AIS17:07:42
Eva NilssonVäxjö OK17:11:10
Lisa WilhelmssonKlubblös17:32:17

Bana 4D

5 100 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Josephine RegnellVäxjö OK17:29:46
Stina PerssonEmmaboda Verda OK17:42:29

Annonser